Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!
Az én hapsim is jön
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok lányok!

Lenne egy rossz hirem!!!!!!! Mivel a tegnapi napra kértem a választ mindenkitõl, a mai napon felhivtam az éttermet, ahol nem vették fel a telefont. Ezek után felhívtam a budai éttermet a Poco Locot, ott viszont csak 7 embert tudnak egy asztalhoz leültetni.

Most hivtam fel a King Arturt, ott lenne hely, csak megkérdezték, hogy a teraszon vagy a belsõ helyiségben kellene az asztal. ERRE MÉG MA VÁLASZT KÉNE ADNOM!!!!!!!!

A MÁSIK MEGOLDÁS:
NÉZZÉTEK MEG A [url=http://dzsungelcafe.hu" TARGET="_top]http://dzsungelcafe.hu[/url] oldalt!!!!!!!!
de erre is sürgõs válasz kéne!!!!

Sziasztok
mazsi
mazsi
 
 


Bocsi lányok, azt elfelejtettem odairni, hogy a telefont azért nem vették fel, mert felújitás miatt tegnaptól bezárt az Indigó!!!!!!

mazsi
mazsi
 
 

 
 

Szerintem a Dzsungel szupi!!
vanna
 
 


Szerintem a dzsungel is elég drága és a King Artúr is. Sõt nagyon nagyok az adagok, egyedül elbírunk vele?

Nem szeretitek a Kínai kaját? Abból sok van, az árak sem olyan durvák, szeintem helyet is kapnánk.

Csak ötlet volt. Nekem különben mindegy.

Ha marad a dzsungel vagy a King Artur, akkor inkább King Artur.

Zkati
zkati
 
 


Nekem mindegy melyik csak kinai NEEEEEEEEEEEEEEEEEE!

Pusz: TR
tóthrita
 
 


Kati, szerintem ha nagyok az adagok osztozhatunk is rajta!
Én a King Arthurban még nem voltam, és a terasz jól hangzik, de dzsungel ellen sincs kifogásom. Mindegy, csak menjünk valahova! Szegény mazsi, most sokat segítettemKép)
Leppke
leppke
 
 


Sziasztok!
Nekem is nagyjából mindegy, mivel fogggggalmam nincs, melyik merre van.
Ja, a kínait én sem bírom!
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


NOs én is hozzászólok ehhez a talihoz bár még korántsem biztos hogy otttudok lenni, Nagyon örülök hogy lesz megint tali mert ez mire jó ha nem arra hogy ilyenkor otthonhagyja az ember azt amit egész héten csinál a háztartást a gyereket a gondokat és apát is aki szerintem egész jól elvan ilyenkor a lányzómmal és tényleg lehet egy kicsit pletyizni a többi hasonló lányal mint én. Apát a legnehezebb otthonhagyni nade azért õ is belátta hogy NEM IDE VALÓ hiszen mit keresne õ ennyi csaj között és NINCS IS KERESNIVALÓJA!!! ez arról szól hogy megtudjuk beszélni ami hétközben kimaradt a chat-ból nameg megismerjük egymást személyesen is nemkell kapkodni rohanni csak dumálunk....AZ elsõ ilyenen amin én ottvoltam errõl szól és tényleg sikerült pár órára talán elfelejtenem a problémákat és nagyon jót dumcsinztunk apa meg babázott és élvezte hogy õis eltudja látni a kicsit.. A hely nagyon jó mármint a Dzsungel én már voltam sötét van növények pára villámlás fa asztalok székek és a kaja is eléggé emberes adag bár mikor én voltam a választék még eléggé silány volt ami azóta változhatott. SZóval már nagyon várom a következõ CSAJBULI ami igazából akkor jó ha tényleg csak mi csajok vagyunk ott!!!!
mkriszti
 
 


SZia MKriszti!

Itt most lesznek hapsik is!

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Halihó!

Mazsika, a King Arthur nem hangzik rosszul! Olyasmi mint a Lancelot? Én is vinnék férfiembert magammal.

Hali, judit
JéJé
 


Pedig szerintem nem kéne cory énse viszem a férjem pedig vihetném de nincs neki ott keresnivalója mert ezaz egész nem errõl szól... bár ti tudjátok nade akkor én azthiszem azmár nem csajbuli....
Bár te tudod cory csak mivel senki nem hozza nemfog unatkozni? tudod csajtémák meg miegymás... az én férjem bitzos halálra unná magát
mkriszti
 
 


Szia MKriszti!
Ha végigolvastad volna, akkor kiderülne, hogy más hapsi is lesz ott.
Szerintem ez nem csajbulinak indult anno, hanem chates esti bulinak, és ott vannak fickók is, ha nem is sokan. De mindegy.
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Most akkor csajbuli vagy nem?
Lányok, ezt nem hiszem el! Két- három órára sem tudunk meglenni pasik nélkül????????????? Még túúúúúúúúúlságosan elbizzák magukat a fiuk, vagy ti nem igy gondoljátok?
Mindenesetre az én pasim örül ha nem kell a csaj pletyót hallgatnia. Valszeg én sem fogom soha elkisérni egy foci utáni sörözésre!
Na, mindegy ti tudjátok!

Nekem a dzsungel tetszik, de én csak 9 után érkezem.
Pusszantás: TR
tóthrita
 
 


Jó, legyen csajbuli! Döntsétek el! Én nem tudok fickó nélkül menni. Mivel a fiamat muszáj magammal vinnem, mert cicifüggõ. Nekem lényegesen egyszerûbb, hapsival menni.
Nem értem ezt az egész kiakadást. Nem mindegy, hogy az pl az én hapsim hogy viseli az ilyet? Úgyis leszünk egy csomóan ott, és annyi emberrel úgysem lehet egyszerre dumálni.
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


egyetértek TR bár asszem csak a Bundiék jönnek párostul mert õk a szülinapot ünnepelnek azért jönnek együtt, na mindegy én nem vitázom ha a te párod és te jólérzitek ennyi csaj között magatokat hát lelketek rajta én nem szólok és nemis szólhatok bele nemakarok senkit megsérteni igazából, de TR azért rátapintott a lényegre...
Arról nemis beszélve hogy egy ilyen hely nem gyereknek való...
Én nekem is jó mindkét hely és szerintem megyek de énis csak kilenc után miután letettük a manót
Puszi mindenkinek
MKRiszti
Névtelen
 


A helyre még nem mondott senki konkrétat! Én a Dzsungelre szavazok! Nyilatkozzatok, mert gondolom ott is kell helyet foglalni!

Vanna
vanna
 
 


Hali MKriszti!

Miért baj, ha a pasik jól érzik magukat velünk?
Az enyém legalábbis jól érzi:-)))
Én ennek örülök.

Szia, Judit
JéJé
 


Lányok!!!!!!!!! Hely????????
vanna
 
 


Vanna!

Nekem a hely teljesen mindegy, én a találkozás miatt megyek.

Hali, Judit
JéJé
 


Én Corytól kérdezném, bár tényleg nem akarom megbántani: miért szoktátok Balut magatokkal vinni ilyen esti bulira? Gondolod hogy jó az neki? Ok, cicifüggõ, de nem hiszem hogy mondjuk ennyi idõsen csak cici van még, és 3 óránként eszik..Gondolom a vigyázás sem lehet ok, hiszen Csalát is viszed, õ pedig vigyázhatna addig rá otthon amig te kikapcsolódsz! Meg gondolj bele, ott ül az a kis manó, zajban, büdösben, nem tud mozogni, játszani, tök álmos lesz...igy te sem fogsz soha kikapcsolódni...Még egyszer bocsi, tényleg nem akartalak megbántani. Ugye nincs harag?
Névtelen
 


Sziasztok Lányok!

Eddig egyenlõ az arány a Dzsungel és a King Artur között!

A fenti hozzászólásokhoz csak annyit, hogy a további félreértések elkerülése végett, ezentúl jelezzük, hogy babataliról, csajbuliról, vagy családi buliról van szó!
Én is eddig úgy tudtam, hogy a Trófea-buli ötlete nyomán megint csajbuliról lesz szó. A csajbuli azon alapul, hogy a mamák elszakadjanak az otthoni körbõl - gyerekektõl, papától, háztartástól - tehát kicsit kikapcsolódjanak család nélkül. Vannak akiket esetleg bánt vagy sért, hogy van aki hozza a párját, van aki nem, mert esetleg nem tudja pont abból kifolyólag, hogy akkor nincs kire hagyni a picurokat.
Nekem semmi érdekem nem füzõdik egyik megoldáshoz sem, de szerintem megoldható idõnként a páros tali is és a csajtali is, ugyanúgy, ahogy a babástalik is.

Egyébként minden étterem füstös valamennyire, tehát nem tudjuk kizárni azt se, hogy ne legyen dohányzás. Mindenki maga döntse el, hogy milyen körülményeket tud vállalni.

mazsi
mazsi
 
 


Sziasztok!

Népszavazás alapján maradt a Dzsungel cafe!!!!!

Este 8-tól lesz lefoglalva Babanet névre.
Mindenki akkor érkezik ettõl fogva, amikor akar!!

mazsi
mazsi
 
 


Sziasztok!
Kedves Névtelen!

Lehet, hogy nem hiszed el, de Balu esténként bizony 2-3 óránként bejelentkezik a ciciért. Mivel elég messze lakunk a belvárostól, ezért nekem ha csak 1 órára megyek el valahova, már az is 3 óra távollét az utazással együtt. Nincs kire itthonhagynom Balut. Azt meg Csalával sem tehetem meg, hogy itthonhagyok neki egy üvöltõ gyereket. Azt gondolom, hogy ezt hogy viseli, az csak szoktatás kérdése. Nem véletlen, hogy legkésõbb 10-kor le fogunk lépni. De ha titeket zavar, hogy ott van BAlu vagy Csala, akkor szóljatok, és itthon maradunk!

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!
Én ugyan nem megyek el a talira, mert nálunk is van még esti szopi, ezért én sem tudom itthon hagyni Apára Tomit, de szerintem mindenki maga döntse el, hogy neveli a gyerekét és mit tart jónak, elviszi-e magával bárhova, vagy nem.
cory!
Szerintem - ha van kedved - menjetek el Baluval és érezd jól magad! Kép
Elnézést mindenkitõl, hogy beleszóltam a vitába.
Jó szórakozást!!!
bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Cory!
Szerintem nem akart senki sem megbántani, te döntöd el mi a jó Balunak! És persze a családodnak.
én is csak 9 után tudok menni. Hol is van ez a jungle???????????
pusszantás:TR
tóthrita
 
 


ja, és még valami: Annyian vagyunk itt és persze mindenki külön egyéniség. HOgy is lehetne mindenkinek egyszerre jó!
Dehát ez igy is van jól, ezértnem kell felhúzni az orrunkat egymás véleményén! Véleménye csak lehet mindenkinek, ha nem mondaná el bátran, az azt hiszem képmutatás lenne, és akkor szerintem nincs köztünk a helye. Nem??????????,
Na puszi, majd elszivjuk a békepipát a Jungelben!
TR
tóthrita
 
 


Hát lányok jól Össze tudtok veszni ezen a papa-nem papa, gyerek-nem gyerek dolgon. Szerintem mindenki úgy jöjjön ahogy neki jól esik. Az én páromat biztos semmi pénzért nem lehetne elcibálni egy ilyen bulira, de tudom hogy vannak olyan pasik akik jól érzik magukat mindenhol, nem zavarja õket a sok nõ dumcsija. A gyereket még ha nagyobb sem vittem soha ilyen bulikra, de van olyan ismerõsöm aki mindig hozta, és senkinek nem volt ettõl semmi baja. Neki volt vele gondja. Szóval szerintem mindenki úgy jöjjön ahogy neki jólesik.

Úgy látom mindenki inkább kilenc után érkezik?!
Ha nem lesz ott senki 8-kor, akkor én sem megyek hamarabb...

Mint írtam már, szerintem a hely nagyon klassz, aki nem volt még ott annak tetszeni fog, és nagyok az adagok is, nekem nem ízlett annyira mint a Lancelot, King Arur ...stb kaják, de a többség döntött.
Végül is szerintem a jó kis dumcsi a lényeg.

A jundelbe van nem dohányzó rész is (Balu babája miatt mondom)

Sziasztok
Zkati

mazsi: Kaptál helyet? Mert az is elég fulos szokott lenni.?
zkati
 
 


Sziasztok!

Asztalfoglalás sikerült, tehát péntek este 8 órára Varga névre van - ha jól számoltam össze - 15 fõre.
Neveket megismétlem, nehogy valakit kifelejtsek:

CSCS 9 óra
KANDI 9 óra
ESTIKE 9 óra
VANNA 9 óra

TR 9 után
LEPPKE 9 óra
ZKATI ??????
MKRISZTI?? 9 óra
CORY + CSALA 8 óra
JÉJÉ + HENRIK ?????
BUNDIPAPA 8 óra
FLORKA 8 óra
MAZSI 9 óra

Az üzletvezetõ közölte azonban, hogy ennyi fõ részére nem tud nemdohányzó- illetve füstmentes helyet biztositani.
Szóltam, hogy érkezés több részletben lesz, nehogy megijedjenek, hogy üresek maradnak a székek:-)))))

Pontos cim:
Budapest VI. kerület Jókai u 30. Dzsungel Étterem - Crazy Caffe

Sziasztok
mazsi
 
 


Mazsi!

Mai megbeszélés szerint valószínüsíthetõen új jelentkezõ van: NEMZSÓ - Vannával érkezik 9 körül.
Ma DU egyeztettek.
Remélem nem baj ???

McR
mcrobi
 
 


Szia MIKROBI!!!!!!

Nemzsónak nagyon örülök-lünk, mindig szivesen látjuk, de ugye szóltatok neki, hogy sajnos nemdohányzó részleg nincs!

szia
mazsi
mazsi
 
 


Lányok, bezárt a bazár, vagy esetleg belecsusszanhat az ember még a szerencsések közé? Én lehet hogy elmennék...
Zorkanya
 


Szia Zorkanya!!!!!

Szeretnél szerencsés lenni???:-)))))
Mert akkor nincs akadálya a tagfelvételnek, természetes, hogy szivesen látunk!!!!!!!!!!!

szia
mazsi
mazsi
 
 


Sziasztok!

Mazsi,nagy valószínûséggel én is férjestül megyek,remélem akad még hely neki is.

Estike
Névtelen
 


Sziasztok Lányok!
Sajnos Marci belázasodott, nekem pedig õrülten fáj a torkom! Mindkettönk órrából ömlik a tru....
Vasárnap mennék nyaralni és addig ki kell kúráljuk magunkat, na meg Marcipánt sem hagynám itthon.
Szóval nem tudok menni, ezer bocsi, de remélem megértitek.
Legalább Estike párja is le tud ülni!
Még egyszer bocsike és hullajóóóóóóó szórakozást!
puszi: TR
tóthrita
 
 


Szia TR!!!!

Semmi probléma, jobbulást neked is és Marcinak is!!!
A baj csak az, hogy HIÁNYOZNI FOGSZZZZZZZZZZZZZZ!!!!!!

puszi
mazsi
mazsi
 
 


Drága Mazsikám!
A szivem szakad meg,hogy nem lehetek ott. Elhiheted!
Jó bulizást!!!!!
TR
tóthrita
 
 


Sziasztok!!!!

Igérem este 9 felé fenn lesznek a képek!!!!!!!!!!!!!
Én személy szerint nagyon jól éreztem magam, kellemes volt a hely, nagyon jó volt a kaja és hatalmas is. Hát még a koktél.......:-))))

Azt hiszem a hangulatra sem lehet panasz, remélhetõleg, akik ott voltak, szintén ezen a vélemény vannak.

Zorkanya!!!
Hiányoltunk a létszámból!!!! Hun voltál????

Puszi
mazsi
mazsi
 
 


Haliho!

Én is csatlakozom az elöttem szólóhoz, csak sajnáltam, hogy elõbb el kellett jönnöm. A társaságra és az adagra tényleg semmi panasz nem lehet, nagyon jól éreztem magam, mikor lesz a következõ?
sziasztok:
Leppke
leppke
 
 


Kép
mazsi
 
 


Kép
mazsi
 
 


Kép
mazsi
 
 


Kép
mazsi
 
 


Kép
mazsi
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó volt a tali!!!!!!! Mindenki sajnálhatja, aki lemaradt róla. A csapat természetesen szuper volt, a kaja annyi , hogy Nemzsoval ketten jóllaktunk egy adagból! (A többiek meg cipelték haza a dogibegeket! Kép)) A pincérek kicsit nyeglék voltak, de szerintem ez sajnos magyar "betegség". De mi nem hagytuk, hogy bármi is elrontsa a kedvünket.
Mazsi koktélja tényleg nagyon finom volt - "szívtunk" belõle :o)))))
Folyt. köv. remélem hamarosan!!!!!!!!!!!!

Vanna
vanna
 
 


Kép
mazsi
 
 


Kép
mazsi
 
 


Kép
mazsi
 
 


Kép
mazsi
 
 


Kép
mazsi
 
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: