Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Látom,mindenhol történnek az események :).

Nálunk is húzós napok vannak,most volt félévzárás, folyamatosan dolgozatokat javítottam, statisztika az osztályomnak és még ugye a saját sulim is.már csak két vizsgám van jövő héten,meg csináltam egy kisebb kutatást,azzal küzdök még ma este...Na meg táncolunk,mert jövő héten bál lesz és ugye jön a főpróba :D!

Az influenzától félek kicsit,nehogy kidőljek,semmi kedvem a sok túlbuzgó vírus után,de remélem,megúszom.Az oltásról lemaradtam,de a doki azt mondja,igazából annak jó,aki amúgy is mindent elkap... :roll:

Ovi,bölcsi megy kitűnően,jövő hét végén viszem Bulcsút mozgásterapeutához,csak úgy,önszorgalomból,kíváncsi vagyok,mit mond...Az óvónéni csak annyit mondott róla,mikor megkérdeztük,hogy okos :D!Mondom naná,kinek a gyereke nem? :D:D:D


Zsuzsa

Megnéztem a képeket,nagyon jók :).Jó volt az adventi hangulatotok :).Jut eszembe, a mézeskalácsod neked visszapuhul? Vagy nálatok sem éri meg ezt a kort :wink:?
Igen,Apa itthon van már,bár ő is vizsgázik összevissza... :roll:
Tesóm volt iylen beteges,aztán kivették a manduláját és azóta semmi :).De ő tényleg folyamatosan beteg volt :(.
Mi újság az oviban?Hogy bírják? :)

Áfonya

Húúú,szl kemény a dolog,mi? :DHajrá,hajrá!
Én is kinyúlok néha,ha sok a dolog,most is érzem,hogy hiába fekszek le időben,akkor is fáradt vagyok reggel :(...de még 1 hét és pihisebb lesz :).
Nyugodtan keress,akár hétvégén is,csak szombat este nem leszünk telefonközelben :).Bálozunk a sulival :).
Egyébként nem tudom,az óvónénik ajánlották-e,hogy nevelési tanácsadóban érdemes megnézetni,meg nálunk pl van egy óvónéni,aki kifejezetten ezzel foglakozik,minden iskoláskorú gyereket felmér és elmondja,hogy szte iskola érette-e,tehát nem csak a saját óvónénik megítélésén múlik.De ha tudok,szívesen segítek :).
Apudért izgulunk,majd jelentkezz,hogy mi hír :).


Pusztok!

anyapoc
 
 


Zsuzsa,
hogy ezek milyen gyönyörű jelmezek!!!

Ehhez képest én a kis boszimat anya régi szalagavatós ruhájában és alteros kalapjában fel sem merem tenni... pedig az ovis csoportban ő volt a legszebb (és ezt becsszó nem azért mondom, mert az én lányom :P ).

Egyébként mind a kettő itthon van már több mint két hete, vmi elhúzódó lázas-köhögős izét nyeltek be, és reggeltől estig lekötnek. Meg is bolondulok, esére már semmire nem marad energiám :( Melóval sem haladok, szóval tiszta káosz az egész :(

Na mindegy, remélem, most már jön a tavasz :)

Üdv
Kriszi
kriszi
 
 


Sziasztok!

Hi-hi :),a babanet szt az utolsó három hsz mai :D!Háááát...pedig... :wink:!

Szl mi is megvagyunk,vége a sulinak,minden vizsga kész,Apának is :).

Villő volt beteg kicsit a múlt héten,de semmi komoly,még időben kivettük a bölcsiből és megkapta a homeos kezelést és hamar rendbe is jött :).

Én is ezerrel jelmezt gyártok,Bulcsú hógolyó lesz,Villő katica (bölcsiben ez a jele :)).Majd mutizok képet,ha kész lesz,jövő pénteken lesz a farsang...

Mellette függönyt varrok,barátnőmék új lakásba költöztek,2 napja szült,szl gyorsanak kell lennem,mert hamarosan beköltözés :).

Zsuzsa

Nagyon szépek a jelmezek,ügyes vagy!Luca mint napocska egyszerűen elragadó :)!és ötletes!!!Na és a szitakötő potroha :D!Teljes biológiai tökéletesség :)!A süveget hogy csináltad Luca fejére?
Mozgásterápia: jól láttam,hogy nincs minden rendben.A kereszttezett mozgásai igen gyengék,szl a két félteke közötti kapcsolat nem jó.Ez kerül fejlesztésre,nem lesz vészes.Igazából azt mondta,lehet,soha fel sem tűnt volna,hogy gáz van,legfeljebb nem lesz élsportoló,de soha nem lehet tudni,hogy a tanulásban mi jelent hátrányt... :roll:
Ovi:hát kitartás,jön a tavasz :)!

Áfonya

Végül nem hívtál újra :(...bocsi,de nem lettem volna százas... :roll:

Kriszi

Jobbulást :)


Megvolt az ovis bál, a tánc jól sikerült (ha emlékeztek,hogy erre készültem :)).Itt megnézheteitek szülők tánca címen :):

http://www.pumuklicsop.extra.hu/bal_2008.html

Puszi!

anyapoc
 
 

 
 

Hahó,

Anyapoc, nagyon ügyesek vagytok! Te vagy az ott elöl középen, jól látom?

Na mégis elbüszkélkedem...

Itt van az én kis tündérboszorkám (nagyon nagy a kép, nem szúrom be):

http://www.kepfeltoltes.hu/view/080208/ ... es.hu_.jpg

Nálunk még januárban megvolt a farsang, már szerencsére elég jól volt a kölök, el tudtunk menni.

Üdv
Kriszi
kriszi
 
 


Kriszi

Igen,én vagyok az :).Köszi :)!

Szt nagyon jól sikerült Miss Boszi jelmeze!!!!Nekem tetszik és tényleg boszis :wink:!Pláne a körömlakk azzal az ujjatlan kesztyűvel!!!! :):):)
Ilyen pici seprűt is lehet kapni...? :o

Ma megint előadtuk a táncot egy iskolás farsangon,kétszer is :).Nagy sikerünk volt,meghívtak minket egy nőnapi buliba is táncolni :D!
Sőt, a suliban azt mondták,mindegy,jövőre mit adunk elő,de mennünk kell :lol:!

Pusz

anyapoc
 
 


Anyapoc,
tényleg nahyon profik vagytok! Csatlakozom Zsuzsához, én sem tudom elképzelni, mikor találnék időt-energiát ilyesmire...pedig "csak" itthon dolgozom...

A "körömlakk" valójában fekete filctoll ;) , és a kisasszony maga kivitelezte magának. Mázlink volt, hogy idén divatba jött az ujj nélküli kesztyű :D . A seprűt apósom készítette, és egyébként használatban van a ház körül. A ruha meg a kalap az enyém :oops: A ruházaton elhelyezkedő kígyók, pókok és gyíkok pedig Kende készletéből lettek kölcsönvéve :lol: Egyébként igen fantáziadúsak voltunk, mert a csoportban volt még egy rózsaszín katica :shock: , az összes többi kislány pedig királylánynak/tündérnek/angyalkának/lepkének öltözött...
kriszi
 
 


Zsuzsa,

apum szerencsére elég jól van, csak nagyon aggódik mindenen :( Köszönöm kérdésedet. Szerencsére anyum kemény csaj, tartja benne a lelket rendesen :lol:
Annyira jó, hogy tudsz varrni, nekem ez a képesség olyannyira hiányzik (hallod, Áfonya? ;) )...
kriszi
 
 


Sziasztok!

Megvolt nálunk is a farsang,mindjárt linkelek képeket :).

Nálunk is sok volt a királylány,tündérlány,a fiúk nindzsának,pókembernek, kalóznak öltöztek,elég ötlethiányos volt a jelmezek többsége... :? Na meg ugye vásárolt,vagy tavalyi levetett :?... Na és persze volt 3 katica is :evil:!

Képek...

A hópehelynek indult hógolyó :)
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 5.5987.jpg

Itt látszik a sapi is :):
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 4.0993.jpg

És a kis katica a vadnyugaton :)
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 5.1181.jpg

És a jelmezből kicsit több:
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 8.8862.jpg

Zsuzsa

Ha szabásmintáid megvannak,akkor úgy rakd el őket,hogy esetleg majd elkérném :)...Nagyon jól oldottad meg a szárnyakat,meg a napsugarakat!!!És volt otthon ilyenetek,vagy lehet ilyen műanyag lapot kapni?
Tánc:hát én iylen zsizsegő vagyok és hát fitnessnek sem volt utolsó :D!A csajok mondták is,hogy hiányozni fog :).Jövőre egy görög táncot néztem ki :roll:....
munka :?...
Anyud? :roll:

Kriszi

Óóóó,micsoda kreatív csajod van :).Szt akkor fölényesen vittétek a pálmát a jelmezzel :).
Örülök,hogy apud jobban van :).A nők meg ugye erősek :).



Apósomat lehet,hogy két hét múlva műtik.már 2szer elmaradt a műtéte,és kínlódnak a véralvadási értékeinek beállításával.Bár szt ebben a doki nemtörődömsége is benne van :?.....

Azt írtam már,hogy Bulcsú mozgásterápiára jár? :roll:

puszi!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Először is boldog névnapot a Zsuzsáknak!:)

Anyapoc,
azt hittem, hívtalak utána, bocsi :oops:
Szuper volt a táncotok! Teljesen megérdemeltétek a vastapsot.
Mozgásterápiáról annyit írtál, hogy kiváncsiságból elviszed Bulcsút. Mit mondtak? Közben olvastam, keresztezett mozgás... az mi, bal láb-jobb kéz? Ilyen mozgásterapeutát (jól írtam?) hol lehet találni és mennyi idős kortól érdemes megnézetni? Tudod, Mátém sem áll a helyzet magaslatán .... sőt, magaslaton egyáltalán nem hajlandó állni, ott csakis négykézláb hajlandó közlekedni. :)

Hógolyó, katica tök jó. Hógolyó ötlete honnan jött?

Zsuzsa,
marha jók a jelmezek. Emlékszem, tavaly mit paráztam, hogy Réka szöcske akart lenni, s tessék, Neked milyen profira sikerült a szitakötő... banyek, nekem semmire sincs időm, mikor csináltad?! Bár most, hogy mindkét gyerek benyalta az influenzát, itthon vagyok egy hete, nosztalgiázok.. időmilliomos vagyok:)


Kriszi,
nagyon szép a lánykád, lesz még gondod vele:):)
Örülök, hogy Apud jól van.

Látod, én meg hiába tudok varrni, most időm is lenne, Réka hercegnő akar lenni és punktum. Ráadásul még tavaly a bolhapiacon vettem egy koszorúslányos rózsaszín ruhát /csupa selyem, muszlin, ergo műszál, brrr/, na ahhoz ragaszkodik.
Mátét próbáltam rábeszélni, legyen fenyőfa / az a jele, meg kényelmes is lenne a ruci/, de nem. Mondtam, legyen focista, imád focizni. Van is egy meze alsó-felső, tök jó lenne. Nem. Először szellem akart lenni - kiderült, mindenáron valami ijesztőt szeretne.
Anyu meg elővarázsolt valahonnan egy oroszlános jelmezt - máté meglátta és beleszeretett. Berekedt, úgy ijesztgetett mindenkit az ordításával:)
Pénteken lesz a farsang, remélem, addigra meggyógyulnak. MA van az első láztalan reggelük, kopp-kopp.


Ezt most jól elküldöm, aztán folyt. köv.
afonya
 
 


Huhh, annyit írtam, hogy kiléptetett közben és jól eltűntette, amit írtam. De szerencsére kimásoltam előtte :lol:
afonya
 
 


Apum szerencsére jól van /kopp-kopp/
Szépen visszaszedte a ledobott kilókat is. Tegnap megjött a CT-eredmény, minimális romlás a fél év alatt. Kemo hanyagolva lesz a doki szerint, mert rosszul viselte Apu, így sugárral próbálkoznak nemsokára.

Iskola-téma: Rékát elvittem az egyik suliba iskolaérettségi vizsgálatra. Amikor egyszer az asztal alá bújt közben, számomra is rögtön egyértelművé vált, hogy még éretlen a lelke/m/ :) Okos, nyitott, kreatív, bla-bla, .. de még nagyon játékos, nyughatatlan.
Úgyhogy maradunk.

Zsuzsa,
Luca hogy viseli a szemüveget? Nem zavarja a mozgásban, nincsenek balesetei? Voltunk szemésznél, Rékának is kell majd szemüveg a sulihoz, azt mondta a doki. Pupillatágítóval csak a tábla feléig tudta olvasni a betűket :(

Máté kis harcias kakas lett időközben, ugyanakkor roppant kis mimóza is.

Tegnapi párbeszédeink:

Én: Képzeld, megszületett a Bendi kistesója! Kisfiú lett.
Máté: Én? :lol: :lol:

Barchobázunk este:
Én: Egy állatra gondoltam, amelyiknek kinő a farka ha letörik?
*hallgatás, pár másodpercig*
Én: zöld színű
Máté: falevél!

Bevallom, felröhögtem. Aztán persze megbeszéltük ezt a gyík-témát. De ilyenkor komolyan elgondolkozom, hány szidást kap és valszín sokszor nem is tehet róla. Szerintem nem is hallja meg, mit mondunk neki, annyira el van foglalva a saját kis gondolataival.
Múltkor elmesélte pl., hogy az udvaron nekiszaladt egy ajtónak, mert nem vette észre, hogy ott van :)

Huhh, ébredeznek, lépnem kell.
afonya
 
 


Írtam ám az előző oldalra is, velem van tele a topic :lol:
afonya
 
 


Hali :)!

Zsuzsának Boldog Névnapot kívánunk!!!!

Kép


Áfonya

Jó volt olvasni :).Többször is írhatnál és sokat :D!
Örülök,hogy apud jobban van,azért a sugárkezelés sem lesz kutya,gondolom :(....
Betegség :?...Bulcsú 1 napig hányt most,nem evett,szerencsére inni hajlandó volt ( "csak a víz tesz nekem jót,anya :)").Most lázas :?....
Hógolyó: hópehely lett volna eredetileg(mindig van ötlete :?),akkor kitaláltam a felső részt.De jobban hasonlított hógolyóra,így abban maradtunk :).
Máté és az oroszlán :).Na meg a hangja :).
Réka hercegnő,hát ez egyértelmű :).Szt Villőnél is ez lesz,ha akkora lesz :D!
Mozgásterapeuta: minden megyében kell legalább 1-nek lenni,lehet,hogy konduktor néven éred el.Bár Ti jártatok ilyesmire,ha jól emlékszem.Van többféle módszer is egyébként erre,Ti Dévényeztetek,nem?Ezt születéstől kezdve lehet csinálni,ameddig szükséges és eszméletlen fejlődések érhetők el vele.Az egyetemi csoporttársamhoz vittek egy súlyos értelmi fogyatékos kisfiút,aki beszélni nem tudott.1 év után mesét mondott önállóan(visszaminősítették középsúlyosból enyhe értelmi fogyiba,amire nem szokott példa lenni...).Igen,Bulcsúnál a két félteke összehangolása nem megy,ahogy írtad,egyik oldali kéz-másik oldali láb automatizálása.Nem vészes,de szt jobb,ha rendezve van,mert ki tudja,később milyen gondokat okoz a tanulásban.Esetleg kérdezd meg a nevelési tanácsadóban,hogy hol érhető el iylen mozgásterapeuta,mert nálunk is van ott és az ingyenes is.Ha nem találsz,akkor szólj,megkérdezem az ismerőst,hogy tud-e ott valaki.
Iskolaérettség:Szt a legtöbb gyereknél pont ez a "probléma",ami valójában nem az,de még túl játékos.Az én fiam is iylen,bár mi még messze vagyunk a sulitól :).És sokan ennek ellenére viszik iskolába,aztán lemarad,magatartása borzalmas lesz és elindul a lejtőn,ha a szülők nem figyelnek :roll:...

Máté jó fej,ezen már én is gondolkoztam,hogy amin mi felcukkoljuk magunkat,az nálunk annyira nem téma,tényleg nem bosszantásból csinálják :roll:...
Most már gondolom nem téveszti össze a gyíkot a falevéllel :wink:!


Na megyek,mert sok lett belőlem.... :oops:

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Áfonya

Boldog névnapot :)!
Kép


Mi megvagyunk,Apa már elment dolgozni,így megint hármacskán :(....
De legalább itt a tavasz :)!

Sikeresen benyaltuk a rotát pár hete,végigment mindenkin.Mindkét gyerek két napig hányt,utána láz,aztán hasmenés... :? Életemben ennyi összehányt- fosott (bocs :oops:) ruhát nem mostam :twisted: .A végére elegem is lett.Minket sem került de, de "megúsztuk" hasmenéssel :).Azért arra a hétre kiírattam magam,olyan gyenge lettem,mint a harmat... :( el tudjátok képzelni,hogy még fogytam is...?!!!!A gyerekek detto.egyik este néztem szegény Villőmet,hogy elfogyott a feneke .roll:... Azért már iperednek :D!

Zsuzsa

Igen,nagy volt az apán lógás :).Mindent csak Apa csinálhatott :).Ő nyomjon fogkrémet a fogkefére, ő adja fel a sapit és -ha-ha- ő cserélje ki a kakás pelust :D!Bevallom,ez utóbbit élveztem :D!
Szl nagy a szerelem,de hát ez várható volt :).Most már azért jó vagyok én is :).


Megyek,megvarrom a függönyt a hálóba :).Ma már kitakarítottam, ablakot pucoltam,mosok,szl szép kis nap :).


Pusz !

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Először is Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok én is!

A lányoknak sok locsolót, a fiúknak sok szép piros tojást :)!

Kép


Túl vagyunk Bulcsú kukireparálásán.Csütörtökön ambulánsan megcsinálták neki,felhúzták a bőrt.Azóta kínlódunk.Nagyon be van duzzadva és nagyon fáj neki.A bőr hátrahúzása (naponta kétszer) kész kínszenvedés...Le kell fognom és gyorsan megcsinálni,de úgy ordít,hogy szörnyű... :(
Szl most kínban vagyunk és csak várunk,hogy javuljon... :(

Zsuzsa

KicsiVillő :).Sajna már nem is olyan kicsi :(...olyan gyorsan megy az idő...
Azért Te is ügyi voltál a takarítással :).És hóesesben még élmény is lehetett :).
Kihevertétek a betegségeket?Akkor már mindenki ovizik?


Áfonya???

Pusz!

anyapoc
 
 


Sziasztok!


Kellemes húsvéi ünnepeket kívánunk mi is!

Készülődés nálunk is van ezerrel, persze szigorúan csak ma:) Délelőtt elvitték Húgomék Mátét magukkal csavarogni, délután pedig Rékát - már kétszer olyan gyorsan haladtam a takarítással. Függöny mosva, ablak nem, de nem is lesz:) Tojást festettek Rékáék ma, azzal sincs gondom. Most épp azt várom, hogy elaludjanak, mert persze Réka meg akarja lesni a Nyuszit....

Szomorúan olvasom rota- vírust. El nem bírom képzelni, honnan fogytál....
Kukac-ügy :( Máté is még kihívásokkal küzd e téren, de nekünk a sebész azt mondta 2 éves korában, ráér még, nem nyúl hozzá, majd alakul. Néha rámjött a pánik és akkor pár napig kenegettük, de mivel nem engedte hátrahúzni, csak maga akarja csinálni, így fölösleges volt. És tényleg, mintha alakulna a dolog, volt, hogy már teljesen előbukkant.

Esténként 10-kor már beájulok munkanapokon. Pedig kb. még 5-6 órányi dolgom lenne és ebben csak 1 órányit szántam magamra. Ti hogy bírjátok?!:)

Névnapi köszöntéseket köszi!

Apum jár sugárra, most kezd fáradni, gyengülni :( De messze nem olyan rossz, mint a kemo volt. Reméljük, használni is fog. Kontroll valamikor 2 hét múlva lesz csak.

Azt hiszem, elaludtak a gyerkőcök. Megyek, tojok egyet :lol:

-Afonya
afonya
 
 


Csak gyorsan...túl vagyunk a nehezén :).Már nem fáj,csak fél tőle,így azért még nehéz rábeszélni bmire is... :roll:
2 napa alatt lement a neheze,de nem kívánom senkinek :?...
Áfonya,ha már előbukkant teljesen,akkor azzal semmi gond nem lesz!!!Csak szorgalmasan csináljátok minden nap!Nálunk szinte alig lehetett hátrahúzni a bőrt!Éppen csal előbukkant a lukacska :roll:!

Mindenki messzire bűzlik? :D

anyapoc
 
 


Sziasztok Lányok!

Zsuzsa

Zsebhoki :D!Ezen jót mulattam...egyébként eszméletlen,milyen korán kezdik az ismerkedést magukkal :roll:...Bulcsúnak is voltak ilyen időszakai... :D De az óvodában vannak elég rémisztő dolgok... :?
Az biztos,hogy nagyon nagy becsben tartják a kis fütyit,szl nem lehet vele akármit csinálni és hát nem akárkinek :D!
Most már eljutottunk oda,hogy megint állva pisil és szépen fel is húzza a bőrt,ahogy kell,jó messzire tud célozni.Már nem csúnya,nem fáj :).
Villő is hízott,megint 12 kiló :D(jóóó nagy :lol:)...szl visszanyerték a versenysúlyukat... :roll:
Nyárban benne vagyok,feltétlenül össze kell hoznunk megint egy kis rövid találkát :).
Hármaska még messze van,de időben szólni fogok :wink:!Egyenlőre Zsolti még kint,egy darabig még kell is,aztán meg kell nagyobb lakás/ház...Szl a feltételek még nem adottak :roll:....
Nálatok????
HOgy telt a Húsvét????Meglocsoltak Benneteket a fiúk? :)

Áfonya

Örülök,hogy apud már a nehezén túl van.Azért jön a tavasz is,nem csoda,hogy ki van szegény merülve ennyi macerától :(...
Ha hiszed,ha nem,mióta Zsolti megint kint,én is 10-kor beájulok :D!Addig is csak miatta nem :?...és szte nem normális,hogy ennyit alszok :shock:!
Na mit gondolsz,honnan fogytam??Naná,hogy a mellbőségem (ami egyébként sincs :oops:)csökken ilyenkor :evil:!
Azért majd mesélj,mekkorát tojtál! :lol: Na meg a locsolás!!!hogy zajlott? :)
Nyáron aztán már Te sem bújsz ki a találka alól!!!!



Tegnap volt a Föld napja :).Este 8 és 9 között lekapcsoltunk minden olyan áramfogyasztót itthon,amire nem volt szükségünk.Egy icipici villany éget, és néztük a tv-t,mert Bulcsú a Harry Pottert feltétlenül nézni szerette volna... (kicsit azért kétségeim támadtak,hogy ez a 3. rész mennyire volt való neki még az én felügyeletem mellett is :roll:...)
Szl baromi környezettudatosak voltunk,aztán reggel vettem észre,hogy a wc-ben egész éjjel égett a villany :? :shock:!


Múlt héten megnéztem Bulcsút a mozgásterápián.Hát rendesen nyomatják a feladatokat és rengeteget ügyesedett!És még az ovis tornán is észrevette az edző :):)!

Ja,ééééés voltam tornázni :D!Lehet irigykedni :lol:!Vittem a gyerkőcöket,addig óvónéni vigyázott rájuk(a lánya tartja a tornát),szl idilli volt,még jól is esett :D!

Na dugultam,mert megint hosszú leszek :?...

anyapoc
 
 


Sziasztok,
vagyok ám... néha...olvasó üzemmódban... ez a meló engem is kikészít, pedig csak napi kb. négy óra, igaz, az hévégén is.

Kende most éppen benyalt valami hányós hasmarsot (neeem, nem rota, annál jóval szelídebb, de azért elég), nála ez azért külön kaland, mert képes puszta nemtetszésből hányni, Normaflore-ral már nem is nagyon próbálkozom. Meg pl. lazán nem rágja meg a kaját, és ilyenkor ez is kockázati tényező, a darabos cucc az utolsó morzsáig visszajön :(
Ez a fütyitéma bennünket is érint, de mivel Kende még nincs 3, a doki nem kínozta. Nála nem lehet teljesen visszahúzni, csak kb. félig-kétharmadig, szűk a gyűrű vagy mi. Eléggé tartok ettől a tépázós melótól, sőt lehet, hogy őt vagdosni fogják, és akkor hogy a csudába lesz majd pl. szobatiszta a nagy szenvedésben? Szeptemberben ovibe illene mennie... Most akartam nekiállni a pelusprojektnek ebben a szép időben, erre jön a hasmenés :( Remélem, a rotát már elkerülik kisgyerekkorukban, micsoda hülyeség, hogy csak féléves korig lehet ellene oltatni vagy mi...

Katinka hálistennek egyelőre okés, a múltkor közölte, hogy anya egy ordibáló tündér :D Most izgi idők jönnek, vállalkozást alapítunk a párommal, reméljük, bejön a dolog.

Meló meg van doszta, csak pénz is jöjjön belőle elég.

Ja és boldog húsvétot mindenkinek utólag!

Üdv
Kriszi
kriszi
 
 


Csajok,
csak gyorsan belinkelek, hátha nem jártok erre:
http://velvet.hu/poronty/2008/04/02/tavmunka/#comments

Az első szöveglink benne az én blogom :)
Egy másik a honlap, amire tartalmat szerkesztgetek :lol:

Akinek még van energiája, kellemes olvasgatást!

Jó éjt :)

Üdv
Kriszi
kriszi
 
 


Zsuzsa,
gyorsan, mert határidős írnivalóm van...

Szóval: ez a programunk, amiről egyfolytában szó van mostanában az oldalunkon (a külseje nem engem dicsér, én csak tartalmat csinálok, azt sem egyedül), többek között arról is szól, hogy a munkáltatók fogadják már el jobban, hogy ilyen is van, és ez is egy reális lehetőség. A március 19-i konferenciánkon beszélt pl. Forgács Tamás, aki egyrészt a Magyar Távmunka Szövetségben tevékenykedik, másrészt a pénzkereső munkája is kapcsolódik ide. Őrült jó dolgokat és megdöbbentő adatokat mondott arról, hogy miért éri meg a távmunka anyagilag a MUNKÁLTATÓKNAK. Ellene pedig csak a szemléletbeli megrögzöttség szól. Az én régi munkahelyen sem nyitott rá egyébként.

Kukis: hát, megint el kell vinni bőrgyógyászhoz, mert mihelyt nagyjából elmúlt a gomba a fenekén, rögtön jött rá egy hányós-hasmenős vírus, többször kicsípte, és most sem kóser... de eddig nem nagyon tudtam ezen aggódni, mert a leányom meg (két nap fáziskéséssel kezdve a dolgot az öccséhez képest) négy napig vízen élt, némi hányással megbolondítva az amúgy sem unalmas hétköznapjaimat. A csajszi ledobott egy teljes kilót (a 16-jából :( ), a kiskukis jobban viselte, ő nem fogyott, csak a megeszem-kikakilom kört ismételgette majdnem egy héten keresztül. De legalább ő végig jó étvággyal evett, és csak ritkán hányta ki :?

Egyébként jól vagyunk, a kertben meg kinyílt a fehér orgona, versenyt szagolgatjuk. Remélem, a tavaly ültetett nyírfánk nem száradt ki, mert gyanús...rengeteg új bokrunk van, rózsa is :) És két tálca saját vetésű virágpalántánk, amit kb. a jövő hét végén kiültethetünk. Végre vége lesz az estike-egyeduralomnak :D

Na mentem sürögni, kérek én is kedves tavaszi híreket :)

Üdv
Kriszi
kriszi
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok végre :).Kicsit sűrű volt az elmúlt hetek programja...suli-suli hátán,meg munka,meg minden...Meg az általános tavaszi fáradtság :D!


Nálunk minden OK,Bulcsú kukija már tökéletes,és már olyan nagyfiú,egyedül fürdik :).Némi szóbeli utasításokkal kísérve :roll:...

Villő emésztgeti,hogy szeptembertől ovi :).szt nekem lesz a legfurcsább :?....

Suliban nagy változások lesznek(munkahely),teljes vezetőségváltás(kiöregedtek) és sok új kolléga is lesz :roll:....hát izgulunk,mi is lesz :).
Osztályt is kapok,úgy néz ki :).

Zsuzsa

Nyári program nekünk elvileg jó,mert akkor még úgy-ahogy dolgozok,érettségik,meg minden.majd megnézem,mikor vagyok aktuális és akkor majd tudunk szűkíteni :).
Remélem,Előd már jobban van.
Villő is kruppos :(.Most volt felsőlégúti hurutja és az első nap iszonyatosan köhögött reggel.Szerencsére másnap már csak a "normális" köhögés :).Persze Bulcsú sem nőtte még el teljesen,mert neki is volt egy ilyen reggele,de érdekes,betegség nem lett belőle :shock:!

Kriszi

Én is megkukkoltam a lapot,érdekes dolgok vannak rajta :).Ügyesek vagytok mindahányan :)!

Remélem,mindenki jól van :)!

Pusztok!

anyapoc
 
 


Ha lementek az érettségik,jövök!

És megismertem őket!!!! :):)

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Megint én :lol:

Bocsi csajok, vagyok ám, csak nagyon besűrűsödtek a dolgaim... házvásárlási project kezd célegyenesbe fordulni /kopp-kopp/, ott az adásvételit intézni, földhivatal és tsai... aztán ugye a banki és munkahelyi kölcsön, meg közben eladni a mostani kérót.... s mindezt optimalizálni, hát nem könnyű. De jó! :)

Zsuzsa,
én is megismertem gyerkőcöket!:)

Nyár: nekünk elég szorosra lesz húzva a gatyaövünk a nyáron, úgy sejtem. Egy hétre megyünk Lellére, valamikor július közepétől - ennyi fix.
Ilyen 1-2 napos kiruccanások pont jól jönnének. Sőőőőt... ha minden a tervek szerint megy, július végén költözünk, így utána győri találka is lehet, tudunk majd vendégszobát adni:)

-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok!

Végre egy percem van - amúgy egyébként takarítok...vagyis azt kellene...de már úgysem lennék kész, kellett nekem elkezdeni dolgozni... na mindegy.

Afonya, házvásárlás: mi akkor vágtunk bele ebbe a projektbe anno, amikor Katinka csak pár hónapos volt - pontosan kettő, amikor rátaláltunk erre a kéglire, amiben most lakunk, és hét, amikor költöztünk. Nem volt sétagalopp, kettővel háááááát, nem tudom, most hogy menne, szerencsére asszem egy ideig maradunk. Remélem, bejön majd nektek az új ház (miért is ne jönne? ;) ), az a lényeg, a többihez meg csak kitartás kell - no meg lé...

Szorítsatok, elvileg a jövő héten megyek a régi melóhelyemre, hogy finoman közöljék, nem tartanak igényt a szolgálataimra :( Igyekszem jól kijönni belőle, de nagyon nyomasztó... jó lesz túllenni rajta.

Velünk semmi extra, tolom a szekeret, bejött egy jó kis munka, lesz belőle egy teljes havi jövedelmem pár nap alatt - ilyenből kellene jó sok :) Túléltünk egy hosszabb időszakot, amikor mind a kettő beteg volt, és itthon teljes a káosz, én meg úgy próbáltam dolgozni, nem is nagyon haladtam.

Zsuzsa,
én is megismertem őket :) Helyesek. Neked meg jobbulást, a köhögés nagyon komisz tud lenni.

Megyek, legalább úgy kellene csinálni, mint aki takarít ;)

Üdv
Kriszi
kriszi
 
 


Sziasztok gyors leszek :)!


Annyi a program,hogy ki sem látok belőle...és sajnos nagy része nem rekreációs :D!
Az elmúlt hétvégén 3 beadandót dobtam össze, 2-őt a páromnak (nincs most internetje és muszáj volt)), 1-et magamnak.Emellett kijavítottam az érettségiket, aztán ma voltam az emelet szintű érettségi javításának megbeszélésén.12 dolgozatot kaptam, péntekig kell kijavítani,majd meló után (vagy helyett :D) megyek...Közben az osztályom megkezdte a képesítőt, lassan lesz a gyakorlati vizsga, amire még készülünk,aztán a szóbeli,ahol jegyző is leszek,és még a 6 érettségizőm.Közben vizsgázgatok, van még beadandóm is,ami nagyobb lélegzetvételű.És hogy ne unatkozzak a maradék szabadidőben sem, készülünk a nyugdíjas búcsúztatóra,mert 10-en mennek el az időn,többek között a teljes vezetőség.
És bevállaltam az oviban a pedagógusnapot is...

Gyerekek jól vannak, nőnek,fejlődnek,visszabeszélnek,visítanak, idegelnek,de evvan :).

Most megyek aludni,végre egyszer korábban :).

Pusz,majd azért még jövök :)!

anyapoc
 
 


Hali,
vagyunk mi is, kicsit kapkodósan mostanában...

Zsuzsa,
hát úgy, hogy visszamentem :lol: Mármint egyszercsak visszaadták a régi pozíciómat egy másik tanszéken, ez teljesen jogszerű, meg minden, nem is számítottam rá. Most nyáron egész jó (ugye nincs oktatás :oops: ), majd meglátjuk, meddig bírom, ha kezdődik ősszel a nagyja... egyébként meg nem adom fel a többit sem, most is éppen egy nagyszabású honlapelemzésen dolgozom - túl kedves dolgok ezek ahhoz, hogy megváljak tőlük. Majd kiforogja magát, melyik lesz hosszabb távon a nyerő.
Balcsi, ez jó, mi csak júliusban megyünk, addig húzzuk az igát (csak a vizsgaidőszak végével mehetek szabadságra).

Anyapoc,
változatlanul nem értem, hogy bírod ezt...mit csinálnak addig a kölkök, míg te ezt mind megdolgozod?! Az enyémek egészen biztosan a fejemen táncolnának/egymást ölnék/megbetegednének, mert több figyelmet akarnak stb.

(Amúgy most is benyalt az egész család valami hányós vírust, a változatosság kedvéért Apa is :( )

Megyek elemezni,
üdv
Kriszi
kriszi
 
 


Sziasztok!

Van némi időm,még nem értem mindennek a végére,de itt vagyok :)!

Látom,Áfonya még elfoglaltabb,remélem,már túl vannak a költözésen is :D!


Kifelé megyek a sok dologból,látom az alagút végét :D:D:D:D!És ez jóóóóó :)!

Azért,hogy ne unatkozzak,elkezdtem barátnőmmel és némi lakossági támogatással egy multi ellen küzdeni,aki ide akar építeni a közvetlen közelünkbe egy Praktikert :(.Aminek nagyon nem örülünk,mert vége a nyugodt életünknek és az amúgy is megnövekedett forgalmat és környezetterhelést tovább fokozza.Nem tudom,mekkora lesz a sikerünk,de dolog van vele.... :roll:

Zsuzsa :)

Örülök,hogy már mindenki jól és lassan jön a megérdemelt pihenés :).Feltétlenül szólj,mert megyünk mi is henyélni,amint tudunk :D!Már ha elég közel lesztek :roll:....
Megnyugtató,hogy nem csak én kínlódok a két gyerekkel :D!Na de enélkül meg tényleg olyan unalmas lenne.Ha éppen mamáznak egy napot,mert dolgom van (na és most volt 3 nap továbbképzés :?),akkor már úgy hiányoznak,hogy NAGYON!!!!!!
Diploma jövőre lesz,még van 1 évem.Aztán folytatom a mesterképzéssel,ha lesz megfelelő lehetőség....
Egyébként úgy néz ki,szükség is lesz rám (már ha nem rúgnak ki,mert a multi miatt összeakaszkodok az önkormányzattal :D),mert a szakképző évfolyamon kötelező lesz az elsősegély oktatás,amit én tudok is csinálni :)!Na meg az új vezetőség vevő az egészségfejlesztésre.
Gyermekim túl vannak az írásbelin,amire a javítótanárok azt mondták egészen jó (nem bukott senki és ez már nagy szám :D)...a gyakorlati vizsgán 3 db 3-as lett, a többi 4-es és 5-ös :).büszke vagyok rájuk :).És jövő hét után lesz a szóbeli :).Szl haladunk :).

Kriszi

Örülök,hogy a munkahely dolog megoldódott :).Ne is hagyd azokat,amiket szeretsz csinálni!!!!! :) Menni fog az,biztosan :).
Kérdezted,hogy bírom a gyerekek mellett,hogy nem nőnek a fejemre :).Ezeknek a nagy része akkor van,amikor ők oviban/bölcsiben vannak.A tanulás,javítás meg éjszaka,alvásidőben folyik,egyébként meg-ha engedik-,akkor nappal is.Elég jól eljátszanak és mindig figyelek,hogy először ők legyen kielégítve egy kis játszóterezéssel,együtt rajzolással, bicajozással stb,és utána hagynak békén :).Nem könnyű,mert így keveset alszok és nap közben folyamatosan rohanok,de úgy gondolom,hogy nem sokat éreznek a sok dologból :).Legalább is hátrányt nem :).



A pedagógusnap nagyon jól sikerült,az óvónénik borzasztóan meghatódtak.Bulcsúnak megtanítottam egy Janikovszky Éva részletet(már óvodás vagyok9,ami arról szólt,hogy mi mindent csinálnak az óvónénik,ami a gyereknek természetes,de nekik munka.Az egész nevelőtestület bőgött :roll:.... annyira meghatódtak...pláne,hogy a gyerek az egy oldalnyi szöveget minden segítség nélkül mondta el.Még csak be sem tojt...nem hiába,apja vére :D!

na megyek felmosni,amíg alvás van :)!

Puszi mindenkinek!!!!

anyapoc
 
 


Anyapoc,
jaj, emlékszem, ez az, amikor Dani rádöbben, hogy Jutka néni egyedül van velük, nincs váltó-óvónéni - ugye?

Áj, nem tudom, én képtelen vagyok éjjel dolgozni, nincs hozzá agyam... lehet, hogy hosszú távon hajnalok hajnalán fogok kelni inkább, és mire ők előcsipáznak, azzal a boldog tudattal kezdem a reggelt, hogy már mi mindent megcsináltam :)

Megyek, hívnak :)

Üdv
Kriszi
kriszi
 
 


Kriszi

Igen,az tk,bár ez a meserész nem konkrétan az :).Ez a Dani kulcsa c mese :).De imádom egyébként :)!

Hát éjjelekig én sem bírom,de azért este 9-től éjfélig sok idő van, hétvégén + 2 óra,amikor alszanak :).És az ember lánya olyan turbósan tud mindent csinálni,hogy ihaj :D!

Én meg hajnalban nem tudok kelni :oops:..... De az ötleted nem rossz :D!

Pusz

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Visszaolvasgattam, ezek szerint még nem jöttetek erre, jól van.

Zanzásítva: költözés nem jött össze, mert eladó elkezdett mindenféle kifogást, módosítást, határidő-tologatást kitalálni, passzoltuk.
Viszont 1 hónapja eladtuk a lakást, jó vevő jó ajánlattal:) így hétfőn megyünk albérletbe, dobozolok ezerrel. Viszont netem nem tudom, hogy lesz, majd próbálok melóhelyről leskelődni. Gőzerővel nézünk házat, találtunik is egyet a héten, csakhát Győrújbaráton - ami nem túl jó közlekedés szempontjából. Nosza, mielőtt lefixálnám, felhívom Eladó1-et, mivel még nem tudta eladni a házát: nem gondolta-e meg magát, nem mehet a dolog az első elképzelések szerint? OK, eladja úgy és annyiért. Hurrá. Bár amíg nincs aláírva papír, nem is merek örülni.
Albérletbe így is cuccolnunk kell, 2 hónapra, remek.

Balatonlellére megyünk 17-től egy hétre. Augusztus közepéig leszek szabin, akkor mobil is leszek, szeretettel várunk mindenkit:)

Visszaolvasgattam, remélem, azóta is mindenki jól van:)
Enyémek még oviba járnak, nem igazán tudjuk megoldani a felügyeletet.

Csajok, ha van valami action, csörrentsetek meg a telefonomon, visszahívok bárkit - de nem biztos, hogy tudom olvasni a köv. hetekben a topicot, a netet,telefont is is át kell köttetnem.

-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk, az első olyan hetem,amikor nem rohanok,nem KELL semmit csinálnom és az olyan jóóóóó!

Vizsgák megvannak,néhány jegyemet ugyan még nem tudom,de annyi baj legyen :).

Sulinak is vége, elbúcsúztattuk a vezetőséget és sok-sok nyugdíjast.Meg is könnyeztük rendesen.Ők is,mi is...azért nagy váltás ez nekünk...És a műsor is csodálatos volt :).Nem tudtunk énekelni,annyira sírtunk az énekkarban :D!

gyerkőcökkel minden rendben,jelentem Villő lassan 2 hete szobatiszta,szinte napra pontosan és uúgy,mint Bulcsú.Vagyis egyik napról a másikra tk és éjszakára sincs pelus.persze mikor teszi mindezt,amikor drága jó anyukája megveszi az új nagy csomag pelust.Így az ment ajándékba :).

Bulcsú úszótáborban nyomul második napja,élvezi is.A felső két foga is mozog már,szl nyáron fogatlan lesz :D!

Megyünk 2 hétre jövő hét elején apázni,aztán apa augusztusban itthon lesz,szl nyaralás hegyek,hol itthon,hol külföldön,de majd egyeztetünk Áfonyát látogatni :D!Ha máskor nem, augusztus elején közvetlenül,mert apa csak 3-án érkezik :).

Zsuzsa

Hát én is sajnáltam,hogy nem találkoztunk, de ami késik... :) Még jó,hogy időben eszembe jutott :oops:.... De az utolsó heteim ilyenek voltak,minden napra volt vmi és mindig félő volt,hogy elfelejtem... :D!
Képeket tudtok nézni a ballagásunkról a linken,olyan édesek voltak a gyerekek,megleptek egy nagy csokor virággal,meg egy szép vázával :).Na meg azzal,hogy szuperül képesítőztek :).
http://picasaweb.google.com/pato.sandor ... kusi_atado
Megnéztem a képeiteket, a régebbieket is,nagyon jók lettek!Luca és a csajos holmik :D!Villő most kezd belenyugodni,hogy ha nyár van,egy lánynak szoknyában illik lenni :D!Legalább is abban nem fülled be a feneke :D!Szl már van vagy 4 db szoknyája :D!
Szl jó volt a nyaralás,ennek örülök!
Elődnek gratulálok a vízbe menéshez és a siklófogáshoz is!!!! :) :)


Áfonya

Akkor most csak erősen gondolok rátok,hogy sikerüljön a házvásárlás!
A többit majd szóban megbeszéljük!!!!!!

Megyek vasalni :?....

Pusz!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa

Hi,hi,de aranyos vagy...szl a diákok magasak :lol:!
Nekem augusztusban úgy mondjuk igazából 1 vagy 2 lenne jó,mert 3-án már érkezik Apa.vagy egészen a vége,de akkor már asszem Áfonya is dolgozik...vagy akkor legfeljebb egy hétvége...Vagy ha így nem jó,akkor szeptember eleje hétvége?

Előd miért nem vált fogat még?Későn jöttek neki?
Ja,szl Luca sem egy nagy öltözködős...akkor megnyugodtam :D!Azért van ismerősöm, aki érdekes dolgokat tud erről mesélni...persze a reggeli hajcihő nálunk is megvan,de nem vészes,egyenlőre könnyű leszerelni... :D!

Anyusnak és Robinak kitartás a nyárhoz :).Te mikor pihizel kicsit?Vagy csak ennyi volt a jól megérdemelt nyaralás? :(

Pusztok!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa

Akkor legyen augusztus 2 :).Azt sem tudom,milyen nap :oops....de tk mindegy is...na igen, az ünnep fontos :D!
Ha meg nem jó,vagy Áfonyának nem ok,akkor szeptember :).

Sajnálom a kevés időt :(.Reméljük,egyre kevesebbet kell majd dokihoz járni,ahogy erősödnek a gyerkőcök... :roll:

Képek innen vannak, viszonylag frissek :)!

http://www.babanet.hu/album/index.php?a ... age=322964

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Meló van ezerrel (na nem olyan vészes, mint ősszel lesz majd, de azért van). Én is jöhetek Győrbe? Nemmondjátok *meghatott* A szeptember nekem már nem lesz jó, aug. 20-tól itten nagyüzem van.

Képzeljétek, kész az első saját fejlesztésű tananyagom! (Na jó, csak az első verzió, mire teljesen kész lesz, már rá sem fogok ismerni, de akkor is :) )

Nálunk most van oviszünet, egyszerre a bölcsivel, nagylány háziasszony-táborban (tegnap már meglepett bennünket egy saját készítésű cukros-szezámmagos fonott sütivel :lol: ), a kicsi mamizik. Jövő héten mindkettő itthon, én meg megpróbálok szabit kivenni (a főnököm még nem tudja, de rengeteg szabim van, úgyis ki kell írnom, úgyis csak nyáron lehet). Aztán már kezdődik újra az ovi.

Tanácsot kérhetnék tőletek szobatisztaság témakörben? Az én gyerekeim ugye megátalkodottan későn érők e szempontból. Katinka 3 évesen és 5 hónaposan abszolválta a témát, igaz, akkor 2 hét alatt nappalra. Éjjelre még kellett majdnem egy év, akkor viszont egyik napról a másikra.

Most Kende a soros, de nem megy neki valami jól. Május végén volt 3, májusban álltunk neki komolyan a dolgoknak (addig csak volt bili, látta a nagyot, meg minket, néha ráültünk, nyáron pucérkodtunk, de semmi extra erőlködés). Most ott tartunk, hogy csak alvásra van pelus, az viszont délután is csurig van. Ezzel sokat tenni nem tudok, tudom. Viszont nappal akkor működünk jól, ha állandóan kérdezgetem, adott időközönként ráültetem, magától nem szól, csak ha valami meghajtotta, persze akkor is későn. Ez még rendben lenne, nagylány is így kezdte, majd alakulna. De augusztusban megint bölcsi lesz, ott pedig ráadják a pelust, ha nem szól. Ez szerintem nagyon nem lesz jó, mert mióta szünet van, egész nap pelus nélkül vagyunk, össze fog zavarodni. Nem beszélve arról, hogy ezt a haladást is itthonlét alat értük el, amíg bölcsizett (június végéig), pisilt-kakilt, amikor eszébe jutott, aztán dagonyázott benne. Eszébe sem jutott szólni, levetni, bilizni, stb. Nehogy már ide essünk vissza újra!
Szeptembertől pedig oviba kellene menni, különben nem tudom, hová fogom tenni.

Van valaki, aki ismer valakit, aki látott már ilyet? Kicsit most meg vagyok akadva.

Zsuzsa, nem akarsz hozzánk is jönni dekorálni? :lol: Nagyon ránk férne :)

Üdv
Kriszi
kriszi
 
 


Sziasztok!

Hazaértünk apázásból,képeket majd kb 2 hét múlva,mert a laptopon maradt,az meg a hajón :?...

Hát szánom-bánom,de akkor én is gyorsan boldog névnapot kívánok Rékának!!!!

Kép


Máténak pedig Boldog születésnapot!!!!

Kép

Mesélj,Áfonya,hogy teltek az ünnepek??? :):)

Zsuzsa

Dekorálás,szuper,képet kérünk!!!!Miket festettél,ha nem dinokat???? :O
Ahh,szabad délutánok? :wink: Szerencsére jövőre már nekem sem kell rohanni,reggel sem,mert nem kell kétfelé menni :D!Vagyis szeptembertől...na... :)
LEGO nálunk is megy,Apa majdnem rábeszélte egy óriáskerékre
:shock: ! De végül egy postásrepülő lett belőle,már kész is,kb 50 cm :?.... csak találjak majd neki helyet....
Akkor augusztus 2,csak el ne felejtsem :oops.....

Kriszi

Csak nem HEFOP-os tananyagszerkesztővel dolgozol? :wink:
Sajna nem nagyon tudok okosat mondani neked szobatisztaság ügyében,mert nálunk mindkettő jól vette az akadályt... :roll:...
Viszont szt kifejezetten kérd,hogy ne adjanak rá pelust a bölcsiben és vigyél be sok váltóruhát....Nálunk,ha viszel váltót,akkor simán nem adják rá és csinálják is a szoktatást rendesen,mikor jön a jó idő nyár elején,akkor leveszik róluk a pelust,amikor kint vannak.Szl rugalmasak és jól kezelik a dolgot.Talán a dadusokkal kellene megbeszélni,hogy itt tartatok és nem szeretnéd,ha visszaesne.Ja,és ne vigyél pelenkát :D!Akkor talán nem adnak rá semmit :roll.....

Na megyek,mert este van :wink:!

Pusz

anyapoc
 
 


Ja igen, én is szánombánom: boldog névanpot Rékának és boldog szülinapot Máténak!

Anyapoc, kíváncsi vagyok a képekre, remélem, hamar lesznek!

Nem, a HEFOP-os tananyagszerkesztőről még nem is hallottam :oops: Én exét használok újabban, de azelőtt simán nyomtam bele a Moodle-ba a cuccot, egyszerűbbekre jó az is. De ebben aztán van minden, video, hang, tesztek, sőt csináltam egy saját készítésű movie-fájlt is *dicsekszik*

Viszont nekem besült a tali idén is, mert nagy unalmunkban szétkapjuk a konyhát, és jövő hét végén jön a kőműves bácsi letépni az ajtófélfát (no meg persze kiütni pár falat, másokat befalazni, valamint mindezek végeztével burkolni). Mindkét herkulestermetű gyermekem jelentkezett, hogy ők is segítenek neki :) Kende nyomatékul még a kalapácsát is hozta :lol:

A hét egész okés volt, így, hogy volt idpm velük lenni, nagyon jó fejek, amikor lehetett, kint voltunk, amikor nem, pakoltuk a szekrényeket. Voltunk kölyökparkban, akvárium-terráriumban, csináltunk haveros programot, voltunk maminál, boltban, konyvtárban stb. Jó kis gazdag hét volt. Ellennék még így egy ideig, de jövő héttől megint meló...

Üdv
Kriszi
kriszi
 
 


Kriszi

Na nem nagy durranás ám,még félkész állapotban van,rajtunk tesztelik :).Mondhatni,szar is,de ugyanazokat tudja,amiket a Tied nagyjából szt.... :roll: Minden esetre ügyes vagy :).
Hajrá konyha,majd mutizhatsz képeket,tudod,előtte-utána :D!
Jó program az,jobb,mint mi :lol:!


Jó munkát neked :)!

Találtam egy majdnem egész családos képet,ezt feldobom ide :)

Kép


Ez meg a kaktuszom,ami kivirágzott :roll:....

Kép

Ui: Bocs Áfi a képekért!!!! :oops:


Talival mizu?????

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Mi is megyünk terveim szerint,szl Áfonya,szervezz tuti programokat :D!

Meg írd meg,mit vigyünk :):):)!!!!!

Akkor ahogy Zsuzsával beszéltük,déli alvás nem szükséges,pörgés lesz úgyis.Mi előző nap Pesten leszünk autót csináltatni---összekötve egy állatkertezéssel,szl nem leszünk túl pihentek,de sebaj :D!

Áfonyaaaaaa!

Vigyázz,megyünk :D!

anyapoc
 
 


Hahó Lányok!

Gyorskör: ha van konkrétum, a kriszianyu_kukac_gmail_pont_com -ra azért írájtok meg, mit csináltok. Nekünk már besült, az biztos, ez a konyházás nagyon macerás lesz, úgy néz ki...

...éééééssss *dobpergés* Kende nappalra szobatiszta!!!! Kb. négy-öt napja hirtelen meglátta a fényt, azóta szól, megy, húzza a gatyát le-föl, mint a kisangyal. Alvás közben persze még csurig rakja a pelust, de erre nemigen van ráhatásom - mindegy, ha nem rendeződik szeptemberig, majd csak délig jár oviba egy ideig.

(Az azért felejthetetlen, amikor jön - bokára húzott versenyautós alsógatyában -, és diadalmasan közli, hogy "eeeekkora hurkakolbászt pisiltem!" :lol: )

Üdv
Jó talit nektek,
Kriszi

Ja igen, persze, gyertek jövőre, naná :)
kriszi
 
 


Sziasztok!

Gyorsan beelentkezek, ha ez a telefonos NEt engedi...
Mindenkit szeretettel várunk. holnap ezerrel takarítok, ne is zavarjatok :lol:

Zsuzsa, fényképet akkor várom, Anyapoc, Te is küldheted nyugodtan, nyomtatóm még van :)

Még van szabad hálózsákunk, matracunk, így ha valaki tovább is tudna maradni Zsuzsáékon kívűl, szeretettel fogadjuk :)

Déli alvás: nekem Mátét altatnom kell, ő mindig alszik, ha másképp nem, kidől kocsiban, kézben, végső esetben evés közben bedől... :lol: De akkor valszín Apasast rábeszélem, pesztrálja addig kicsifiát, amíg a nagyokkal városnézünk.

Kaja? Zsuzsa, valamit előre főznék pénteken hétvégére, van valami kedvencetek? Valami, amit nem lehet elrontani és nem mekis hamburger?:)

Szerintem én már nem jövök netközelbe megint egy ideig, így marad a telefonon kapcsolattartás.

Bringa, Te is gyere!!!

Kriszi,
gratula a nappali szobatisztasághoz, menni fog simán, Kende már nagyfiú. Te miért nem jössz, mondd csak?! :)

Köszönöm mindenkinek a köszöntést a csemeték nevében is!

-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok!

Remélem,mindenkinek minden OK,és még esetleg kis felhősödés is lesz,így nem kell halálra sütteni magunkat :D!

Én mélyponton leszek,ciklusom második napján :?,de majd összekapartok.

Zsuzsa

Maradnék is,de anyum is jön,ő meg szerintem inkább haza fog vágyni egy napos (tor)túra után :wink:!
De majd legközelebb :)!
Szitakötő amúgy szuper!!!!!És szt tök profi lett a jelmez!


Áfonya

Ne takaríts,úgyis kupit csinálunk :D!
Fényképet nem értem :?...de majd elmondod :D!Készítsd a bazárt,hátha viszünk is haza vmit a szupi cuccaidból,nem kell Vaterázni :wink:!

Kriszi

Gratula a szobatisztasághoz :)!Látod,megy ez :wink:!
Na majd képeket csinálunk :)!

Pusztok!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa

Akkor már minden tiszta,levelet elküldtem fényképekkel Áfonyának :).

Gyümit mi is viszünk szt,egy fél dinnye jó lesz? :)

A vasútállomásnál találkozunk!


Pusz!

anyapoc
 
 


Csajok, remélem, jól érzitek magatokat :) Nálunk ma nagy csempéért rohangászás volt, meg járólapért, tegnap válogattuk a bútorhoz a lapot, munkalapot, ajtót, nyitófüleket... az árra még mindig csak készülünk, de hát az már vsz. hogy egy garázst simán vehetnénk a kb. 3 m2-es konyha felújításának pénzén...

Afonya, ezért nem jövök :( Majd legközelebb, vagy ti jöttök egyszer ide - ez is szép város :)

No aki először ide jut a nagy banzáj után, jelezzen, hogy telt a szombat :)

Üdv
Kriszi
kriszi
 
 


Sziasztok!

Köszi csajok, hogy eljöttetek, szuperul éreztük magunkat. Gyerkőcök tele vannak élményekkel, csak a nevekkel vannak bajban :)

Zsuzsa,
kár, hogy Előd ily szigorú volt ittalvás-ügyben, Réka teljesen odavolt, hogy nem maradtatok. De majd legközelebb, őszi szünet, új házba? És kizárólag játszótér vagy lakás:)

Anyapoc,
simán hazataláltatok? Sikerült összecsomagolnod másnapra? Bulcsút is csábítjuk egy újabb kirándulásra: jöjjön el az ittmaradt szélforgójáért. És akkorra előszedem az elektromos legovonatot is, ok? Mi meg kiülünk a konyhába és dumálunk:)
És utólag jutott eszembe, hogy szinte semmivel nem kínáltalak, pedig készültem vendégváró finomságokkal is, bocsi :(

Képeket elkezdtem nézni, de mobilneten igen nyögvenyelősen megy, majd egy hónap múlva újra nekifutok.

Kriszi,
gyere Te is ám mjad!


gépelési hibákért bocs, laptopon, sötétben nyomom most.

-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok!

Mi is szuperül éreztük magunkat :):)!
Képek nagyon jók,le is lopom őket!Majd felteszem az általam készítetteket is,de most két utazás között vagyunk itthon.Gunarasról már hazajöttünk,indulunk tovább Hosszúheténybe :).Aztán vasárnap irány a tenger :).

Zsuzsa

Tényleg kár,hogy hazamentetek,tök jól elvoltak a gyerkőcök a lakásban :D!Tényleg csak játszótér kell,semmi más :D!
Luca és az alvás :).Nálunk is volt egy kicsi,de túlzásba nem vitték :).

Áfonya

Simán hazataláltunk,szerencsére elég sokat jártam már Győrben és környékén :D!Amúgy pocsék volt az idő,nagy vihar lehetett a környéken.Szinte végig esett :(....
Azért éhen nem maradtunk,legközelebb bepótolod :)!Szélforgóért feltétlenól megyünk :wink:!Na meg hogy a nevek letisztuljanak :wink:!

Na megyek pakolni,meg vasalni,meg ilyenek...

Puszi!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Nekem megkezdődtek a dolgos hétköznapok:( Ám mégis mintha nyaralnék, ugyanis a Zapa elvitte 2 gyerkőcöt haza a másik mamához Szolnokra, 4 napra, enyém a lakás :) Senki nem nyitja rám a budiajtót, megihatok csöndben, békében 1 kávét és még sorolhatnám. Sőt, könyvet is olvashatok!!! :)

Házvásár folyamatban, lassan, de biztosan haladunk. Nem ússzátok meg, jönnötök kell még idén újra :)

Ki merre?

-Afonya
afonya
 
 


Hahó,
megy ezerrel a konyházás, közben meló többfelé. Kendének holnaptól utolsó hete a bölcsiben, utána ovi, egy helyen lesznek. Nálunk elvileg mához két hétre lesz kész minden, akkor dobok fel képeket - az "előtte" már megvan, igaz, kissé már kipakolt állapotban :)

Most készülök az óráimra, szeretném, ha év közben minél kevesebbet kellene ezzel foglalkoznom - egyrészt mert akkor mikor csinálom a tananyagokat, másrészt mert biztosan jönnek előre nem látható dolgok, mindig szoktak :(

Boldog szülinapot mindenkinek, akit illet - nálunk csak decemberben jön a következő.

Mikor lesz az újabb kaland? Ha az őszi szünetben, akkor megpróbálom elkunyizni magamat :)

Ja, és ha valakinek van kedve olvasgatni egy kis könyvajánlót:
http://www.babafalva.hu/portal/modules. ... le&sid=766


Üdv
Kriszi
kriszi
 
 


Sziasztok!

Köszi a köszötnést,majd jön az élménybeszámoló is :)!

Elődnek mi is boldog szülinapot kívánunk :):):)!

Pusztok!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Mi is elhavazva,sok a dolog így év elején :).
Apa éppen itthon,mert ráesett a karjára és nem tudta mozgatni,olyan izomzúzódása lett... :?

Ovi szuperül megy,Villő mintha mindig is az lett volna :).Az első héten,amikor nem lehetett még otthagyni,mindig sírva jött el,hogy hiányzik neki a Bulcsú és hogy maradni akar :( ....

Most már minden OK,és iszonyat jó,hogy csak egy helyre kell menni reggel és du :D:D:D:D!

Van osztályom,szl nekiálltam éles elméket csiszolni :D!

Ennyi hirtelen,majd jövök képekkel is :).

Zsuzsa

Vegyél vissza a lendületből :D!
Előd szülinap szuper,nálunk Villő betojt a tüzijátéktól .... :?

Pusza!

anyapoc
 
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: