Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Csak gyorsan...

Zsuzsa

Extra hosszú őszi szünetem lesz,szl nekem sok-sok időpont megfelel,ha Áfonya végre meghív minket :D!
Pontosan október 23-tól november 2-ig :).Válogathattok :D!

Ügyes Luca is, a hal-dolog nem is rossz ötlet.Az én fiam is elkezdte,hogy nem akar aludni délben,szl most hol alszik,hol nem.Persze ha NEM,akkor idétlenkednek a többiekkel,vagyis folyamatos lelkifröccs van itthon...Olyan 2-3 naponta viszont bealszik simán.... :)
És mekkora akvárium van az oviban?Mennyi hallal?És szünetben ki gondozza a halakat?

Nyugi,én sem netezhetek munkaidőben :D!Bár ez nem vigasztal,gondolom :).


Na megyek alukálni ,gyerekmentes vagyok,holnap sulim van :)í4

Pusztok!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa

:)....szl nagy Bulcsú :D...így is mondhatjuk...de elég idegtépő :?

Sulim még 1 év ( a Bsc, a mester még 2,de nem találok képzést :(), ebben a félévben 18 (!!!!!!) tantárgyunk van, ebből egy 36 letöltendő órás terepgyakorlat :shock: ...a többiből vizsga vagy beadandó... :?
És pedig már a szakdogát kéne csinálni.... :evil:

Apa keze valamivel jobban,de nem teljesen OK.Visszament dolgozni,mert nem volt helyette senki és hát már paráztak a főnökök...tudod,ő pótolhatatlan :wink:!Na de ha hazajön,akkor elviszem csodadoktorhoz :).

Hogy megy az ovi???? Suliról beszélgettek már Előddel?Kiválasztottátok már?


Áfonya??????

anyapoc
 
 


Hahó,
jár még valaki erre? MErt akkor nekifogok és megírom életem kisregényét... :)
afonya
 
 

 
 

Áfonya,jöhet :D!

De mielőbb,mert el sem hisszük :wink:!!!!!!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk,semmi különös nem történik :)...
Egyenlőre élvezem az osztályfőnökséget,tk jók a visszajelzések is,bár tényleg nem könnyű a dolog :roll:...

Most volt két osztálytalálkozóm is innen a suliból.Az egyik a saját osztályom volt, a tavalyi, a másik az első tanított osztályaim egyike,amiben ugyan nem voltam ofő,de meghívtak engem is :).Az ofőjük el sem jött :(...Szl nagyot dumáltunk,nagyon örültem nekik :)....

A gyerkőcök tényleg nőnek, a szülinapi mérés óta Villő majd' 5 centit,Bulcsú meg 2-őt...nem is értem :roll:...egy csomó ruhát megint szanálhattam ki,de sebaj :).

Apa jön haza kedden(illetve megyek érte),2 hétig itthon lesz,szl lesznek programok :).

Tanulnom kell sokat,mert megint 18 órám van(de ezt már írtam...) és mellé egy 36 órás terepgyakorlat,amit külső helyszínen kell elvégezni...szerencsére lehet a munkahelyen.De köv félévben is lesz egy csomó órám,mellette szakdolgozat,egy 70 (!!!) órás terepgyak,amit nem csinálhatunk munkahelyen(csak nemtom,h a 2 hét szabit ki fizeti majd) és ugye államvizsga...Ja,és még az oktató sem tudja,hogy mi lesz abban a terepgyakban :twisted: :twisted: :twisted: Kb 1 lépéssel járnak előttünk.... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Na de mindegy is....

Én is várom Áfonya kisregényét az új helyről :):)....

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Csak lassan adagolom, nehogy méregezést kapjatok :)

Naszóval.
Rékával ovikezdés előtti utolsó hétvégén közölte, vagy én vágom le a haját, vagy ő. Erre nem tudtam mit mondani, nyerő mondat volt :lol: Így elmentünk fodrászhoz és hála a most oly trendi hajfelvarrásnak eladtuk a csaj haját :) Mondjuk a szívem szakadt meg, ráadásul mindenki kérdezgette ott is, hogy nem sajnálom? Dehogynem, csak épp nem én döntök :D
Szóval most Réka rövidhajú. Kicsit nehezen áltt át az agya: Fodrászolás másnapján akart vetetni egy hajpántot, meg póló felvétel után mindig ki akarta húzni a haját belőle :) Nagyon csini lett egyébként és így most tud járni úszásra is, amit nagyon szeret.

Máté megtáltosodott, nagyon jó hatással van rá az ovi. Imád rajzolni, most nagyon sokat fejlődött. És be nem áll a szája, egyfolytában mondja és mondja...

Mi kiköltöztünk, nagyon szuper a hely, imádom. Elkezdtük a kocsibejárót csinálni, de térkőre már nem telik, csak murva lesz idén :( Most épp kerítésleceket lazúrozunk, nekem ennyi a kreatív hobbi mostanában :) A héten bekötötték a netet is, úgyhogy innentől nincs mentségem. Heti kétszer két óra angolra járok... hát miit mondjak, nem könnyű este tanulni, miután letettem kölköket. Anyapoc, egyszerűen olvasni is rossz, amit a suliról írtál :lol:
Ha előtalálom a fényképezőgépünket valamelyik dobozból, akkor csinálok képeket is. De lehet, egyszerűbb lenne, ha eljönnétek megnézni.

Réka szemüvege egyre aktuálisabb, mivel sokszor megfájdul a feje olvasás közben.

Zsuzsa,
jó, hogy Anyud leköti magát ilyen átalakítással, nem? És milyen jó, hogy sok az ovi. Emlékszem, tavaly nem ilyeneket írtál :)


Na, elsőre ennyi is elég, hagyok nektek is helyet az oldalon :D

-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok!

Áfonya

Nohát,egész hamar sikerült írnod :wink:!

Örülök,hogy sikerült beköltözni és annak még jobban,hogy végre van net :).

Azért pár képet dobhatnál,mert Réka hajára kifejezetten kíváncsi vagyok!!!!!! :) Nem semmi lehetett megválni tőle... Az én fiam meg állandóan növeszteni akarja :?...

Nálunk Bulcsúnak kiesett egy újabb foga,felül(egy csokiba harapva :lol:)...így most elől eléggé fogatlan :)....

Na most mennem kell :)...

Sziasztok!

anyapoc
 
 


Sziasztok:)

Szuper volt a találka, gyertek máskor is :) :(
Remélem, mindenki jól van és csak a karácsonyi készülődés miatt nem ír. Eddig legalább Ti írtatok :)
Mi túl vagyunk az első adag mézeskalácson, nagyon élvezik a gyerkőcök a készítését.

Máté mostanra lett igazán oviérett, szeret menni, lelkes, megnyugtató érzés így nekem is.

Réka már igencsak nagylánnak képzeli magát, harcolunk rendesen. És persze elérkezett az ovis szerelmek ideje is, megindult a fiú-lány kergetőzés, puszidobálás... és mivel neki még nem esett ki egy foga sem, ő a legszebb és legkapósabb csaj a csoportban :lol:

Mi is megvagyunk, ház alakul: már vannak karnisok és új függönyök is. A földkupac is megvan még az udvarban, de hónak nyoma sincs :(

Ti jöttök :)

-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok,ragyogok :).

Időm nem sok,de örülök,hogy Ti jól vagytok :)!

Próbálom összeszedni magam a tanulásra,de nem megy :D!

Munka van ezerrel, új főnökség, új szokások :?...

Az ovi megy mindkét lurkónak, Villő valahogy már jobban csípi,ha Bulcsú nincs ott(voltak kisebb betegségek....)...
Annyi a dolgunk,hogy ki sem látszom belőle :?... Ovis télapók,karácsonyi készülődések, sulis programok, fellépések és azért legyünk otthon is :?...
Szl baromi gyorsan mennek a hetek és mindig csak ígérgetem magamnak,hogy majd írok,de valahogy mindig elmarad :(....

Villő már nagylány, egyedül öltözik, wc-zik :) (ez nekem meglepő,mert Bulcsú azért nem volt ennyi idősen ennyire önálló :)).

Bulcsú elkezdett olvasni,persze csak a nyomtatott betűket.Állandóan kérdezgeti,amiket még nem ismer annyira....Nagyon élvezi :)

Szl röviden ennyi :).

Áfonya

Máté :). Szl már bejön neki az ovi :).Az a lényeg...
Réka a szépfogú :).El is hiszem :).Elég idétlenek fogatlanul...Bulcsú is úgy beszél mindig,mintha tele lenne a szája.... :?
Na de ami késik :).
Szerelem már nálunk is volt,sőt ,már van menyasszony is :D!A kislány nagyon odavan Bulcsúért...már menyasszonyi ruhát is akart magának vetetni az anyukája szerint :D!
Nyugi,megyünk majd mindenképpen,legfeljebb nyuszira :lol:!


Zsuzsa

Nektek jobbulást...Nálunk is volt még fülgyulladás is,B-nak elhúzódott a betegség,ráment a fülére,így muszáj volt antibiotikumot szednie.... :?
Luca nagyon ügyes :).Bulcsú is kb 1 éve kezdett intenzíven rajzolni és ú is nagyon gyorsan fejlődött.Mondták az óvónénik,hogy a fiúk ilyenek.Ehhez képest Villő is már a korához képest ügyesebb,mint anno Bulcsú volt.
Villő meg kirakózni imád, így már tudom,mi lesz a karácsonyi ajándéka :D!Kap egy 1000 db-ost :lol:!


Tényleg,nálatok mik lesznek az ajándékok?
Ami nálunk tuti,hogy Bulcsú hörcsögöt kap,mert így is a halakat cseszteti egyfolytában...csak azokat ugye nem lehet kivenni :roll:...
Holnap megyek lefoglalni a hörit :).

Na megyek,mert még készülnöm kell :?...

Pusztok!

anyapoc
 
 


Lucának nagyon boldog névnapot kívánunk!!!!!



Kép

anyapoc
 
 


Boldog névnapot kívánunk, Luca!

Kép
afonya
 
 


Sziasztok!

Van egy kis szabadidőm,még írok :)...igaz,tanulnom kéne,mert szombaton 2 vizsgám lesz,de majd lesz vhogy :D!

Képzeljétek, ma BOMBARIADÓ volt a suliban,múlt hét óta a második!!!!!!Múlt héten szerdán és ma :?... Múlt héten 10.30-kor kezdtük a tanítást és 17-én (január) fogjuk pótolni az elmaradt órákat.Ma viszont csak délre mehettünk vissza és első órától kezdve megtartottunk mindent,igaz csak rövidítve...Hát így,hogy nekem ma csak 5 órám volt,én du 3-kor végeztem.A többiek még maradtak :roll:...
Kellemes volt :?....

A múltkor nem dicsekedtem, hogy Bulcsú magától elkezdte összeolvasni a betűket.Igaz,csak a nyomtatottakat ismeri, de tk mindent elolvas így,Nagyon nem is forszírozom,mert a végén unatkozna a suliban...
Aztán megfordítva a dolgot elkezdte,hogy akkor ír.Egyik nap rajzolt vmit és megszólalt,hogy "anya,akkor most leírom,hogy KIÁLLÍTÁS"... (asszem a vonatkiállítást rajzolta)....és leírta :shock: .... Igaz,nyomtatottal, meg szóltam,hogy 2 LL és hosszú az í,de amúgy simán ment :).
Kíváncsi vagyok, a suliban is ilyen lelkes lesz-e :lol:!


Na meg a lányom szösszenete:

Anyuméknál tejet ivott éppen...Apum elkezdte faggatni,hogy tudja-e,honnan van a tej.
Én is kérdezgetni kezdtem,hogy na,melyik állat adja a tejet?
Mire ő:
--- Hát TE,anya :lol:!!!!!!

Na megyek,hátha még tanulni is sikerült....

Karácsonyi ajándékok??????????

Pusztok!

anyapoc
 
 


Zsuzsa

Akkor jobbulást!!!!!!!!És kitartás..... :)

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Kívánok mindenkinek Kellemes, Boldog és Békés Karácsonyt!!!!

Kép

Ui: én már megint túl vagyok a hányós-hasmenéses víruson :?....

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Boldog, békés karácsonyt kívánok mindenkinek!

Anyapoc,
jobbulást! Bezzeg az én gyomromnak semmi baja! :? :)

Zsuzsa,
remélem, Ti már túl vagytok rajta! Mi lett a vérvétel eredménye?

Viszont mi is belehúztunk: Máté hajnalban fülfájással és magasnak tűnő lázzal ébresztett minket. Szerencsére a Cataflam győzött, mintha semmi baja sem lenne azóta.... kopp-kopp.

Megyek vacsoráztatni /bár olyan étvágytalanok, nyűgősek voltak egész ajándékbontásig, hogy csak na.... remélem, most már megeszik az ünnepi kaját, mert ha azt is nekem kell mindet eltüntetni, háááát ... :) /

-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok!

Látom,mindenkinek volt valami kis hiba a karácsony körül :roll:...

Nálunk a vacsi elmaradt,arra volt erőm,hogy egy fél adag puszedlit csináljak :?... De asszem a mézes sütik jövőre sem lesznek a kedvenceim... :roll:
Így maradék csirkepörköltet ettünk,én balga szintén,így estére megint elég kutyául éreztem magam... :?
De legalább a gyerekek örültek,úgy tűnik,idén nagyon jól választottunk ajándékot :).
Bulcsú egész este a lego city hajót építette, Villő meg a póniházzal játszott,meg memóriázott velem :)....

A hörcsögnek is örültek,de ugye azzal nem nagyon lehetett játszani,mert aludt :). Illetve még félénk, Zsömének neveztük el, mert zsemle színe van :).

Persze voltak jó kis vicces helyzetek vele kapcsolatban :).

AMikor Apa bement a gyerekszobába, hogy leengedje a redőnyt, Villő megszólalt:
- bemegyek én is Apával, hátha kijön az a fehér izé :lol:! (ez a höri lett volna :))
Mikor megkérdeztem,mi az,kis gondolkodás után rávágta,hogy "harcsa" :D:D:D!

Aztán Bulcsú vonult át a szobájukba építeni,egyszer csak jött át,hogy légy van a szobában és menjek,fújjam le (meg kell jegyezni,hogy minden kígyót békát megfog, de a legyektől fél...gyanítom a hangja miatt,és nem tudom megmagyarázni neki,hogy tényleg a légynek sem ártanak :))...
Kicsit meg is lepődtem,bementem,hogy hol a légy.Mondta,hogy maradjunk csendben,lehet hallani...ahogy elhallgattunk,valóban lehetett hallani vmiféle érdekes hangot,mire leesett,hogy az bizony nem más,mint a kis höri,aki éppen rágcsált valamit :):)....Szl megoldódott ez a rejtély is :).


Áfonya

Na,akkor el sem merem mondani,hogy nekem megint lement pár kiló :? ( tegnap mértem,akkor 43 voltam :?)...tavaly uígy jártam :roll:...
Pedig úgy ennék a sok finomságból és itthonra is annyi jót gondoltam ki,de elhalasztottuk 27-re :)....
Végül ettek a lurkók?
Ajándékok?

Zsuzsa

Örülök,hogy már jól van Luca :). Azért elég aggasztó lehetett,hogy ennyire csillapíthatatlan láza volt :(....
Mi sajna nem megyünk Pestre már idén,de azért majd megbeszélhetünk egy összeröffenést nálatok :).
Szuper,hogy be tudtad pótolni az alváshiányt :).
Partyhangulat,jöhet majd szilveszterre :D!
Nálatok ajándékok?


Jöhetnek karácsonyi képek,hadd lássuk,mekkorákat nőttek a lurkók !

Pusztok!

anyapoc
 
 


Hahó,
én is kívánok mindenkinek boldog maradék karácsonyt!

Hát ne tudjátok meg, hogy telt az őszünk... attól eltekintve, hogy Kende boldog ovis, és hogy Katinka is a szeszélyes elő-kamaszkort gyúrja, meg hogy aránylag keveset voltak betegek eddig. De a melóban kapaszkodtam rendesen. Le is kellett mondanom minden mást, a doktorinak is csak most ugrok neki megint, eddig a túlélésre játszottam. Júniusig biztosan van munkám, de hogy utána mi lesz, az majd kiderül. Jó egyébként a meló, csak fárasztó.

A karácsony nálunk jól telt, koppkopp senki nem volt beteg, ajándékok is jól sültek el. Az egyetlen kivétel a táncszőnyeg, mert annak még Apa sem érti a kábelét. Tényleg, nem birtokol valaki véletlenül ilyen tescós Master Dance márkájú, tévére köthető partiszőnyeget (és nem tudjátok véletlenül, hogy lehet rákötni egy tizenkét éves Samsung tévére :) )?

Szilveszterkor nálunk babazsúr lesz, négy kölökkel, de ha valami oknál fogva elmaradna, akkor csatlakozom én is a Skype-partihoz (kivéve, ha az én kölkeimmel kell neadjisten az ügyeletre rohanni).

Szép maradék ünnepet nektek,
üdv
Kriszi
kriszi
 
 


Kép

anyapoc
 
 


????????????????????????????????????????????????????????????

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa

Valahogy én is ezt érzem időileg...semmire nem elég a 24 óra,pláne,ha aludni is akarok egy kicsit :?... remélem,a lemennek a vizsgák,kicsit nyugisabb lesz a dolog :roll:....
szl nem csípik nálatok a karaoke-t..nálunk mindig ez a buli vége és baromira élvezi mindenki :).Egyedi hang :)...nem semmi :lol:!
Na igen, a farsang... :roll: Villő pillangó akar lenni(mert ez a jele),de Bulcsúról még gőzöm sincs,nem volt időm beszélni vele :D!Egyenlőre a jelmezeket készítettem a bálra,amiben táncolunk.Elég az is :?...
Mikrofon:nekem beépített van,így nem tudok nyilatkozni :).Ezek szt az a tuti :D!
Ja,skype-party elmaradt,én bulizni mentem végül :).gyerekek meg otthon élvezték a tűzijátékot :).
Betegség :(...akkor jobbulást,még ha nem is vészes :).

Hideg itt is van,így jobb híján korizni járunk délután,már amikor más program nincs :).Bulcsú már egyedül nyomja,tök ügyesen siklik :).Villő annyira nem komázza,de amikor megyünk vele,fogjuk két oldalt a kezét,akkor már egészen ügyesen kalimpál a lábával :).

Hát ennyi,megyek,írom tovább a beadandómat :).

Többiek is tessék írni és beszámolni :):)!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Először is boldoog új évet mindenkinek!


Zsuzsa,
sajna nem jutottunk fel BP-re, valahogy begubózva, otthon, családiasan telt az év vége. Ennyit már régen meséltem gyerkőcöknek, hancúroztunk - szóval jó volt kicsit többet együtt lenni. Csak egy kicsit aludnának tovább ünnepnapok reggelein, csak egy kicsit..... :cry:

Ajándék, amik nagyon bejöttek: UNO kártyás társasjáték, olyan pörgetős ( nekünk van sima UNO kártyánk is, abból a vízálló műanyag-lapos verzió, azt is nagyon tudom ajánlani, nyáron, strandra... vagy csak simán koszos, gyűrőgetős kezű törpökhöz :) )
Aztán LEGO partiőrség vagymi, van benne helikopter és az a lényeg :)
Könyvek közül persze a Thomas mindent visz, és most rászoktunk Berg Judit könyveire, abból a Tündérkés sorozatból van meg pár, nagyon tetszik Rékának. Ill. a Pöttyös Panni sorozat.


Anyapoc,
hörcsög-harcsa :lol:
Ja és nem is szólok hozzád ( tudod, 43 kg :lol: ), bár betegség árán ugye sose jó...

Úgy látszik, mi legyek terén kivételek vagyunk, mindkét gyerek jóban van velük. Múltkor még építettek egynek házat, mert télen meg fog fagyni...

Kriszi, olvashattalak én az index porontyán? Már nem tudom mit kerestem a guglin, mikor kidobott ott egy hozzászólást kriszitől...
Munkaügyben drukk... lehet, hogy távmunka volt, juteszembe?!
Táncszőnyeg megoldódott? MErt van ismerős, akinél szintén ezt hozott a Jézuska...

Skype nem lett, még a gépem sincs összerakva... bár a Zuram laptopján fenn van, na majd megtámadom...

Nálunk melóhelyen nagy hajtás van, új év, új iktatórendszer, világvége....
Betegség nincs kimondottan /kopp-kopp/, de Máté sokszor herpeszes :( ÉS most a legújabb, nem lázas, nem fáj a torka, látszólag semmi baja, de köszörüli a torkát kb. 10 másodpercenként. De csak akkor, ha mesét hallgat, tv-zik, tehát mint valami rossz szokás. Baromi idegesítő.

Farsang: Réka Jázmin hercegnő akar lenni, bár nemt tudom, látta-e egyáltalán a mesét... semmi "normálisra" nem tudom rábeszélni, csak TV-hősökben gondolkodik, viszi az ovis csoportszellem magával.
Máté meg nem tud dönteni, mindig amit épp mondok neki :)

Korizni mi is el akarunk menni, de mire meló után összeszedem a gyerekeket, már sötét van :( Műjégpályán meg tömeg, oda nem érdemes mennünk tanulni.

Most önálló gondolatom nincs, zsong a fejem a melótól. De azrt így sem lett rövid a mondókám :lol:

-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok!

Remélem, mindenki jól van, s nem valami kórság miatt tűntetek el.... mint pl. mi. Nálunk mindkét gyerek már egy hete nyűglődik valami náthaféleséggel: köhécselnek, náthásak és rekedthangúak. De lázunk nincs, az orrfolyás csak most kezd előtörni igazából.

Keressük Rékának mitől fáj néha a feje, mitől szédül. Szemésznél is jártunk, aki most beutalt minket az I. sz. szemklinikára. Holnap megyünk is fel, mert jól rámhozta a frászt, de remélem, csak erős elővigyázatosság részéről. Ha simán vesszük az akadályokat és nem kell CT, MR, ilyesmi, akkor lesz talán időnk délután bóklászni kicsit, annyi néznivaló van. A lakberendező boltokon kívül :D

Hahó, ébresztő! :)
afonya
 
 


Csajok, hahóóó!!!

Mi megvagyunk, nátha és társai befigyelnek, de más különös nincs. Réka szeme okés, legalábbis amit néztek, hogy nincs szervi elváltozás, "csak" sima dioptria-téma. Úgyhogy irány a neurológiai, oda kaptunk most beutalót, hogy kiderítsük, mitől van a fejfájása, szédülése.

Gyertek elő!!!

-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok!

Én is régen jártam,mert megint betegség volt, persze hogy megint hányás-hasmenés :(.... Én ugyan most nem kaptam el (gyanítom, hogy Karácsonykor nekem uez volt,azért nem...), de mire végigment a családon :(.... Hát nem volt kellemes...
Aztán jöttek a nagyszülők, mindenki beteg lett :?...
Utána jött az ovisbál,arra készültünk, most meg Villő köhécsel és a fél ovis csoport beteg :?....

Na meg a 18 vizsga ugye,amin szerencsére már túl vagyok,de jól megcsúsztam mindennel :(.Aztán a félévzárás,most meg gyakorlótanár volt nálam,szl kicsit sok a jóból :).

Na ennyit a mentegetőzésről :).

Volt azért jó is,sok minden :).

Bulcsú párduc akar lenni a farsangon, Villő pillangó :).Szl megint fel van adva a lecke :D!


Áfonya

Nem is figyeltem,hogy újat írtál,azt hittem,még a régi hsz van itt :oops:..
Na ,szl megjártátok a nagy fővárost :). Örülök,hogy nincs szervi elváltozás,azért nagyon meg tudja ijeszteni az embert az ilyesmi :(.
És mi mindent néztetek meg a lakberendező boltokon kívül? :lol:
Jázmin, az tuti,nálunk minden évben elhangzik a pókember téma :?... De eddig sikerült lebeszélnem :).
Jelentem,már összeszedtem magam kicsit,szl nyugodtan szóba állhatsz velem :D!

Zsuzsa

Sajnálom a sok melót,azért nem volt egy korrekt húzás a kollégától,hogy így ment el :?...
Alacsony cukor? Azzal mi mindent tudnak kezdeni???
Ovi,hát majd csak beleszoknak.
Na nem mondod,hogy Luca már festené a haját??? :shock: És miért ovi hatás? Ez tényleg genetika,mert festeni magát Villő is imádja!!!!Már van saját cucca is,szeret vele bíbelődni :).Mondjuk van kitől látnia :oops:...


No,ha akartok szórakozni,akkor tessék :):

http://www.youtube.com/watch?v=eoI_qyfW31U

anyapoc
 
 


Zsuzsa

Boldog szülinapot :)!

Kép

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Én szokás szerint elhavazva... :? Millió dolog,de bekukkantok!!!!

Zsuzsa

Jobban vagytok már???Azért így nem jó ünnepelni :(...
remélem,azért már ittál az egészségükre :wink:!
Farsang????Megvolt már?

Nekem az oroszlán jelmez már kész, már csak a pillangót kell elkészíteni...de péntekig még sok az idő :D!


Áfonya???? Nálatok mizujs?

Megmutizom oroszlánom :)

http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... 96#3082096

Pusz!

anyapoc
 
 


Zsuzsának Boldog Névnapot!!!!

Kép

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy oly rég, nekünk is elég van...

Áfonya,
igen, láthattál engem, mostanság rászoktam a Porontyra, Borcsát is láttam ott hébe-hóba, meg van gyanúm másra is még babanetes körökből... Meló, hát ez most közelmunka, de lehetne táv is, cégtől függ az ilyesmi: digitális tananyagfejlesztés. Szebben hangzik, mint amilyen presztízse van, én szeretem csinálni, főleg a struktúrát, meg a szöveges részét, nézni, ahogy összeáll... ja meg a honlapos tartalmat gondozgatni, az is nagyon klassz (most vannak először admin-jogaim, élvezettel pakolászom a menüpontokat :) ). A távmunka-téma azért folytatódik, bár erről nem akarok többet mondani, mert semmi sem biztos...

Zsuzsa,
részvétem a sok baj miatt, ez a február nagyon megvisel bennünket is. Most éppen én zörgetem a tüdőmet, Kende Apával a fülésznél van, Apjok, ha a jobbik eset áll elő, akkor refluxszal küzd, teljes életmódváltás előtt állunk - a rosszabbik esetbe inkább nem gondolok bele. Apukámnak megvolt két év alatt a harmadik intenzív, a hasnyálmirigy-gyulladása most már krónikus, gyakorlatilag bármikor újra belobbanhat...

Farsang, nekünk megvolt tegnapelőtt, Katinka tüüüündér volt, Kende Villám McQueen :) Mázlim volt idén is, a tündérruhát örököltük, egy hónapja belefutottam egy hozzá passzoló szárny-varázspálca-hajpánt-szettbe, ezzel kész is volt. McQueenen kicsit vakartam a fejemet, de végül elég egyszerűen megoldottuk (a Google a barátom :) ), pláne hogy kiscsoportban nem is megy még nálunk véresen komolyan a dolog. Én egyébként nagyon béna vagyok az ilyen dolgokban, de lelkes és optimista. (Továbbá van bennem egyfajta toldó-foldó ötletesség, ami állítólag Mérleg-sajátosság, lehet benne valami, mert a sógoromban is megvan, csak ő nagyban űzi :) )

Szebb napokat és minél előbbi tavaszt nektek,
üdv
Kriszi
kriszi
 
 


Sziasztok!

Áfonya,jó volt hallani a hangodat :D:D!

Zsuzsa,tőled meg aranyos a skype-bejelentkezés :D!Csak mire észreveszem,már sehol nem vagy... :?

Gyorsan megmutizom a jelmezeket...

Akcióban:
Kép

Otthon :):
Kép

Apával utána :):
Kép

És itt van néhány felvétel:
http://s53.photobucket.com/albums/g49/a ... 6056_1.flv

Pusztok!

anyapoc
 
 


Zsuzsa!


ÁÁáááááááááááá,de jó neked!!!!!Mesélj ám!!!Kicsit bővebben!
Nem tojtál be a repülőn? Én a másfél órás úton is fostam :roll:...
Mennyit repültél?
Azért nem semmi, így 1 hónapot eltölteni! :)
A gyerkőcök mit szóltak?
Elődnek még több jobbulást,bár ha már jobban van,akkor minden rendben :).

Puszi!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa,
irigykedeeeeem! :) Repulon en mindig rosszul vagyok, de szigoruan gyomorilag. Fotozz sokat, aztan majd nezelodunk! Esetleg ha hazafele Scwechaton szallsz le, nalunk megpihenhetsz, akar el is megyek erted :) Elod remelme, azota jobban van. Bar most nezem, tegnap irtad... de azert remelem tovabbra is.

Nalunk Apasas kezdte a nathat, jott Mate /vele itthon vagyok a heten, szombaton 39 ˘C feletti lazat produkalt, masnap ismeretlen kiutesei lettek. amik persze mire orvoshoz ertunk, elmultak, csak halvany nyoma maradt, igy oka ismeretlen.

Es mára mar en vagyok oda, kivulrol is latszanak a mandulaim, szuper. Plusz viztartogatos napjaimat kezdem, igy kb. olyan a fejem, mint egy jolfejlett viziloe :)

Anyapoc, kepek szuperek!
Enyemkolkokrol is keszultek kepek, de Rekaet tuti nem publikalom, mert ha egyszer hires lesz, tuti ezzel zsarolnak a kiesett fogai miatt :)

Kriszi, merre jarsz?
El, mert kezdodik Házdoki. Jok legyetek!
afonya
 
 


Írtam és nem ment el :twisted: !

Akkor még egyszer,de már csak tőmondatokban :?...

Mi is betegen,Villőt nagyon elkpat,a 4. napja lázas,ma voltunk ügyeleten,gyógyszer nem kell,vírus,ami brutál.Lehet akár 40 fokos láza is :?... Eddig 39,5-ig mértem...

Zsuzsa

Irigy én is :).De nem a repülésre :wink:!
Azért csak jó ott.Hogy intézted el a melóhelyen az 1 hónapot? :)
Jó,hogy jobban.Minden nap beszéltek skype-on? :)

Áfonya

Jöhet a kép privibe,had tudjak ötletet meríteni :).Azért annyira nem lehetett szörnyű :).
Nektek is jobbulást :).

Most megyek,mert rá kell venni a csajt a fürdésre :?...

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Mi már javulóban, Apa el... :roll:
Hát megint szalmán,igaz lesz 1 hetem még,amikor Apa itthon lesz,de az már bakfitty :(...

Zsuzsa

Jókat dumcsiztunk :).Jó utat haz itt is és várjuk az élménybeszámolót képekkel :)!

Áfonya

Remélem,tényleg már jól vagytok :).Azért csak kéne az a kép nekem Jázminról :wink:!

Pusztok,dolgozok tovább :?...

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Kertészkedünk ezerrel, de mindennap benézek, hátha ír Zsuzsa valamit... napersze a többieket is várom :)

Anyapoc,
vacak lehet ez a sok szalmaság :( Nem jöttök erre esetleg?:)
Jövő vasárnap megyünk Bakonyszentlászlóra... néztem, de nem estek útba :lol:
afonya
 
 


Sziaaaaaaa!


Már nézem is...
afonya
 
 


Húúúúúúú
mennyi klassz helyen jártál ennyi idő alatt.... még a "sima" helyek is különlegesek, annyira más, mint itthon:(

tuti photoshop némelyik, ilyenek nincsenek is :)

annyi minden jutott a képekről eszembe, ezer dolgot tudnék kérdezni. Na majd nyáron.... tegyel még fel képeket, nagyon jók.

Éshát üdv itthon. Mesélj majd azért, ha meguntak a gyerekek.:)
afonya
 
 


Húúú,Zsuzsa, nem semmi képek :!: :!: :!: :!: :!: :!: !
Hát most irigykedek megint,de azt a repülőutat kihagynám :roll:...

Kedvenceim a repcsis képek és a San Fransisco utcái :).Azok a tipikusak :).

Na igen,más világ :?....

Mi jól, Apa el, kicsit furi,de majd jön haza 1 hónap szabira április végén :).Próbálom nem nagyon megszokni az egyedült :).

Vége a jubileumnak,eddig nagyon lekötött.Kolléganőkkel Alma Mater-en előadtuk a tavalyi countryt, szuper volt,nagy siker és ováció :).
Na megyek,mert mindjárt Föld órája :).

Puszi!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Mi holnap elutazunk az Őrségbe, így most kívánok mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket!

Kép

-Afonya es csaladja
afonya
 
 


Sziasztok!

Nálunk is járt több helyen a nyuszi,eszméletlen mennyiségű csoki lett az eredménye :? ...Le is fényképeztem,ez nem nóóóóóórmális :roll:...
Pedig mindenki keveset vett :?..

Mi jól vagyunk,holnap beiratkozás a suliba :):) (nektek is :wink:)...
Fosok az egésztől,de majd csak lesz vmi :).Olyan furi,hogy az én kicsi fiam már iskolás lesz :(....

A hétvége jól telt,voltunk apázni szombaton, vasárnap egyik nagyszülők, hétfőn másik :).Ma meg itthon, még van munka :).

Zsuzsa

Aha,Apa szinte tuti,de szezon már megy :).Hát csak nem fog hiányozni senkinek :D!Mármint a hajón :roll:...
Szl gyors volt a hétvége :).de nem hervadtatok el? :)

Áfonya

Milyen volt a hosszú hétvége :)?
Képek?

Na megyek,majd jövök :).

Pusz!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Kép

Boldog névnapot Bulcsúnak!
afonya
 
 


Hahó,
vagyok, csak izé, ősszel lesz a szigorlatom, és bele vagyok görcsölve. Tök befordultam, és jóformán csak tanulok meg dolgozom.

Zsuzsa, utólag is nagy grat az amerikai úthoz, klassz lehetett! A képek csodaszépek.

Lááááányok, ne próbáljon doktorálni senki, mindenkit lebeszélek róla, ez szööööörnyűűűűű.... (ha ezt előre tudom, dehogy kezdek bele...).

Most ennyi, képek valahol elásva, ha túlélem a következő hónapokat, esküszöm, előtúrok mindent. (Az úgy november táján lesz...)

Most én vagyok breteg, belázasodtam, a fejemen ül egy bébielefánt, szóval minden klassz :(

De a kölkök jól vannak, Katinka is megy suliba, ovis ballagáson jókat bőgtem a múlt héten. Megvagyunk, csak győzzük.

Én is kívánok Bulcsúnak boldog névnapot! (Meg mindenkinek, aki az elmúlt hónapokban kimaradt ;) )

Üdv
Kriszi
kriszi
 
 


Sziasztooooooooooook!!!!!

Köszi lányok, bocsi,hogy így lemaradtam és nem vettem észre a köszöntést :oops:...
Lassan annak is örülök,ha az a bizonyos luk marad a popómon :?...

még ez a hét húzós az érettségik miatt,aztán jöhet egy kis lazítás :).

Nyáron lesz tali?????

Óvodai búcsúzások megvoltak? Meséljetek!!!!! Nálunk nagy élmény volt,az én édes pici fiam a búcsúzó versénél kétszer majdnem elsírta magát .... :roll: Olyan megható volt :).

Suli????Ki milyenbe?benyomások???

Majd még jövök ám!

Kriszi,én megértelek :).Nekem januárban államvizsga dupla védéssel :?... Drukkolok! :)

Pusztok!

anyapoc
 
 


Hahó,
tali nálam besült, az biztos, a nyáron aszkéta leszek, nem megyek sehová. Egy hét nyaralás lesz, egyébként kutatás-olvasás ezerrel. Most írta a témavezetőm, hogy érdekesek az adataim (ez akkora, de akkora dicséret tőle, hogy ki sem tudom fejezni - zseniális, kedves, segítőkész, korrekt ember, és kíméletlenül őszinte ;) ).

Képzeljétek, úgy néz ki, nyár végén belső továbbképzésben fogok tanítani (tök jó, már ha tényleg összejön). Végre hajlandó valaki képeződni is (legalábbis remélem).

Most ennyi, megyek a kölkökért, még két nap meló, aztán csak kutatás. Köhögés nálunk is van, ezüstkolloidot nyomunk rá, hálistennek nem vészes (Kendénél már el is múlt, Katinka is csak éjjel keheg, bár elég az - a múltkor áthoztam magam mellé, hogy tudjak rá vigyázni, mert ha megölelgettem, elállt neki, szegénynek).

Üdv
Kriszi
kriszi
 
 


Sziasztok!

Rékának mi is kívánunk utólag Boldog Születésnapot!!!!


Mi éppen hajózunk,közben szakdolgozatot kéne írnom,hát nem egyszerű az élet :):

Talit majd megbeszéljük, ha egyáltalán jó az idei nyár :wink:!

Mindenkinek jobbulást :)!

Zsuzsa

Na,nem vagy semmi, munkahelyet így otthagyni :). AKkor nagyon gáz lehetett :). Remélem,azért hamar lesz majd jobb :).
Kert készen van már? :wink:

Pusztok!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Hajózásunk képei:

http://picasaweb.google.com/bataveronika

Zsuzsa

Munkahely :(... Azért a jutalom :twisted: :twisted: :twisted: ..kezdem elhinni,hogy a nőket tényleg diszkriminálják :shock:!

Nyaralás szuper volt,csináltunk egy csomó mindent,de ez látszik a képeken :).

Kert,sebaj,majd megyünk a gyerekek ballagására,addigra kész lesz :D!
Iskola???KÉszültök???

Bulcsút annyira nem érdekli még,tudja,de nem izgul..Én annál jobban :roll:... Még mindig olyan furi,hogy nem az oviba megy vissza :roll:...

Na megyek aludni :).

Pusz!!!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Mivel nem tudom,holnap tudok-e jönni :

Elődnek NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT kívánunk!!!!!

Kép

anyapoc
 
 


Köszöntést köszi :).

Na mindenki jöjjön és meséljen a suliról!!!

Jöhetnek az első pár hét tapasztalatai :D:D:D:D!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok :).

Nálunk is minden OK, Bulcsú élvezi a sulit,azt mondja,jobb mint az óvoda :D!Bár első nap reggelén pityergett,hogy inkább az ovi... Azt hitte,itt majd hűűűű,de nem tudom mit csinálnak vele :).
Vannak nálunk is fura gyerekek az osztályban,meg uyge ismerősök is. Fiúk csak 8-an vannak,de ebből 2 kapásból nem teljesen komplett (az egyik a volt óvodástárs :?)... Akik verekszenek, rosszalkodnak stb...Hát egyengetni kellett a gyerekem,hogy merre is menjen,de már ok a dolog :).
A délutános tanítónéni nem egy nagy durranás sajnos,így nálunk a napközi tk gyerekmegőrzőként működik :(. Volt,hogy este vettem észre,hogy nincs kész a házi. Mint kiderült, Bulcsúnak fájt a feje,így nem kellett dolgoznia. Na de annyit sem büffentett Szilvi néni,hogy otthon nézzük meg,mert nincs kész :evil:!
Sokan panaszkodnak rá,hát majd meglátjuk,mi lesz. Az osztályfőnök viszont szuper,jól karban tartja a gyerekeket :).

Na ennyit rólunk,Ti jöttök :).

Zsuzsa

Nálunk is vannak olyan nagy gyerekek,én nem is értem. Enyim,gondolhatod,mennyire törpe :?...
Szl Előd csendes :). Sebaj,majd megjön a kedve :).
Luca hogy bírja az egyedülovit? Nálunk azért vannak gondok a reggeli elválással Villő részéről :(...mármint a Bulcsútól való elválással :?..

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Vagy szia Zsuzsa :lol:!

Látom, a többiek nem akarják megosztani az élményeiket :wink:!
Asszem lassan sms-ezek Áfonyának,hogy üljön a gép elé végre egy picit :wink:!

Örülök,hogy kezd alakulni Előd és az iskola :). Úszás :).Majd belejön és rájön,hogy jó is az :).
Akkor Luca jól bírja a különt :). Jó neki :roll:...Vagyis neked :D...
Na igen, elég durván nyomják már a kicsik is,nálunk is van nagyon csúnyán beszélő fiú (lehet,írtam már), mégis Bulcsúra fente a fogát a napközis :evil:!
És hozza haza a beszólásokat Bulcsú is,csak lesek. De tisztára kihallom,melyik fiú mondta :?...
Nálunk már higgadtabb a dolog, úgy tűnik,kicsit kezd összeállni a csoport. Amúgy az elején tk rendben is van,hogy szívatják kicsit egymást,hiszen mindegyik keresi a helyét a csoportba, megy a hierarchia felépítése :). De igenis kell a tanítónéninek közbeszólni szt, hogy mit hogyan lehet. :roll:
Nálunk szerencsére az ofő karakán és szigorú,amennyire kell,így nála rend és fegyelem van. Bezzeg a délutánosnál :?...Ma az ofő volt délután,hát teljesen más volt az osztály hangulata,amikor bementem. A fiúk rajzoltak, a tanítónéni közben beszélgetett velük :).

Villő még mindig szenved szegényem, de azért megy az ovi. Úszásban nagyon ügyes,már a nagyokkal úszik, deszkával, év végére deszka nélkül, az edző szt...


Én meg elhavazva :?... Januárban államvizsga mindkettőnknek, a szakdogával nem haladok,és még egy csomó mást is csinálni kell :(... És közben halmozódnak a dolgaim,de igyekszem. Apa 1 hetet csúszott,úgy volt,hogy múlt héten jön haza,így lett volna időm írni. Nem tudott,majd pénteken. Hétvégén osztálytali Szegeden, szl az is kilőve..nem tudom,mikor jutok a végére :?


Na nem panaszkodok,

Tessék jönni mindenkinek!!!!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa

Ja, úgy látszik, ketten maradtunk :).

Szakdolgozatot, meg terepgyakorlatot írok,már kezd elegem lenni...és dogákat is kéen javítani,nemtom mikor... :?

Mi most voltunk 4 napot Szlovéniában, fürdeni,szuper volt. Kirándultunk is, postojnai cseppkőbarlang, Bledi-tó, gyönyörű volt :).
Tegnap meg itt a környéken mentünk kirándulni,kicsit eltévedtünk,de nem volt nagy gáz :). Azért estére hazaértünk :D... Villő kicsit belázasodott, fájt a torka,nem jól aludt :?...Most alszik :).

Suli: Elődnél is vannak nagyobbak??? El sem hiszem,mert hogy az én fiamnál vannak nagyobbak,az OK :lol:!
Na igen, nálunk is vannak idióták,de hogy azért elvinni másik osztályba,hát nem tudom. Máshol is iylenek a gyerekek,inkább a tanító néni fontos szt,aki ezt tudja orvosolni...

Nálunk is megoldódtak a problémák, Bulcsú hódít a csajok között, mondjuk 8 fiú közül nem nehéz :D.... Volt,hogy reggel már puszilgatták, amikor beértünk :).
Megírták az első felmérőt, hibátlan lett, magyar és matek része is, nagyon meg lett dicsérve. Volt fogadóóra, ott is csupa jót mondott a tanítónéni, illetve amit én is tudtam,hogy a beszédfegyelem nem a legnagyobb,de azt mondta,ő azt tudja kezelni :).Na meg a bizonyos Áronról való leszoktatás :?... egész jól megy, mondta tanító néni is,hogy már tud nemet modnani a fiam :D...Mármint Áronnak...
Délutános tanítónénivel már nem is foglalkozok,olyan böszme,hogy ihaj,mintha nem is lenne. Köszönünk és kész. Hát majd lesz vmi. Azért a házit én is ellenőrzöm mindig :).

Na most futok!

Pusz!

anyapoc
 
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: