Új privát üzeneted érkezett!

Kukaczka,
a legtöbb sokatirogatót ért ilyen támadás. Sunnyogó gerictelen névtelenek apró tőröket szurkálnak. Na és? Oké, fáj. Nekem is. De picik a sebek, ha nem hagyod el magad. És a barátaid a barátaid maradnak. És melletted állnak. Kép Fel a fejjel. Kép Ne szerezd meg nekik az örömöt, hogy mutatod a fájdalmadat, és hogy lelépsz. Kép

Virág (a 10% része Kép)
Virág
 


Ha nyitnánk egy klubot, ahová a 10 százalék belép, a "90 százalék" meg itt maradna, később visszajöhetnénk megnézni, hogy hogy beszélget magával 90 százaléknyi névtelen. Hú, de uncsi lenne nekik. Szerintem gyorsan visszamenne/visszamennének oda, ahonnan jöttek.
Jaj, de jó lenne!

Amúgy pedig nem tudom megérteni, mi keresnivalójuk(ja) egy kismama fórumon. Mert ha közéleti fórumokon kötekednek, azt még értem, forrong bennük valami az egyik oldal ellen. De kisgyerekes anyukák beszélgetésébe belekötni... Mi öröme lehet ebben bárkinek is?

Névtelenek! (ne fussunk tiszteletköröket, hogy "90 százalék" meg G meg "Rigó" meg papagáj meg az egész állatvilág), szóval áruljátok már el, mi olyan vonzó bennünk számotokra? Miért vagy/vagytok ennyire rákattanva az anyukákra? Valami otthoni, mélyen gyökerező problémát próbáltok/próbálsz így kezelni? Inkább beszéld ki te is a valódi problémádat, hátha találsz sorstársakat, vagy ilyesmi. Nem jobb lenne, mint itt belerúgni mindenkibe? Attól, amit itt művelsz, neked se könnyebb lesz hosszú távon, mert belül azért nyilván ott a szégyen, még ha nem is vallod be magadnak, és ezzel csak még rosszabb lesz a lelkednek.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Most látom, hogy konkrétan mi a baja Kukaczcal annak, aki "hellooo", "hello73", itt meg "90 %" néven ír. Kukacz egy dolgot föltett mindegyik olyan topikra, amelyről azt gondolta, sorstársakhoz, pontosabban levelezőtársakhoz segíti. Nem oldalakat "nyafogott" végig, hanem pár sort, többnyire ugyanazt írta, hogy ti. egyedül érzi magát, és levelezőtársat keres, meg hogy Bellana írt-e neki, mert nem kapta meg a levelét.
A többi topikban Kukacz meg se szólalt, legalábbis amit vissza tudtam keresni.
Akkor most ennek ürügyén cseszted le itt egy újabb névről, kedves Akárki? Akkor ess neki azoknak is, akik a hirdetésüket több topikban jelentetik meg. Asszem ilyen vérforraló cselekedetre én is vetemedtem már, legutóbb mikor megírtam, hogy testvérfelállót vennék. És mivel akkor nem jött válasz, előre közlöm veled, hogy megint beírom majd több hirdetéses topikba is. Hegyezd a klaviatúrádat, majd dühönghetsz újra, és élezd a fantáziád, adhatsz magadnak újabb neveket.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 

 
 

Pálinkás jó reggelt! Virág, te aztán jó korán keltél!
Bocs, hogy belenyávogok, de szeretnék még beleférni a 10%-ba, ha lehet.
Én is megnézem a legtöbb fórumot, ahol látom Kukacz-ot, Virágot, meg 1-2 ismerős fórumozót. Azokban a topikokban általában értelmes témáról szokott szó lenni.

Üdv,macskási.

Kép
Kép
macskási
 
 


Komolyan meg vagyok döbbenve.
Ez egy kisgyerekes fórum. Aki otthon van, az jó esetben birja a tulajdonképpeni magányt. De vagyunk sokan akik nem vagyunk olyan fényesen. Én pl kifejezetten betege vagyok a játszóterezésnek, és az ilyen vakcsoportoknak (amiknek egyetlen összetartó ereje a hasonló koru gyerek léte).

Teljesen megértem Kukaczot, hogy ir. Mert egydül van és beszélgetni szeretne. Én is. Én is túlpörgök, mert szinte ismerlek titeket, akikkel sosem találkoztam még személyesen, és akekkel igen.

Az, hogy valaki sok helyre ir a magánügye. Senkinek tulajdonképpen ebbe beleszólnia nincs joga. Ez egy fórum. Arra való, hogy irjanak bele. Ha unod az ercát tekerd arrébb a hsz-t és ne is törődj vele. De valakit megsérteni és vagy megbántani ezért nem kéne.

Kiváncsi, ne haragudj, de te sem voltál éppen kevés mondjuk egy hónapja. Én sem voltam az tavaly. Mindenkinek van ilyen időszaka. Most ül a babanet, igy Kukacz aktivitása nagyon szembeötlő. de megteheti, mert ez egy fórum, ami azért van, hogy irjanak bele.

Hogy lehet egyáltalán ilyesmin vitatkozni. Le vagyok döbbenve.

KUKCZ, édes. Te meg ne vegyél fel minden kesztyűt. Mert nem kötelező. Az meg a másik örökbecsü, hogy nem szerethet mindenki. De ez nem jelenti azt, hogy sietve távozni kell egy népes társaságból mert kiderült, hogy ketten nem szivesen olvasnak.

Most jól megmontam
zsunya

zsunya
 
 


Adrienn, miközben te fröcsögsz, én szörnyen jól szórakozomKép.
Amiket írsz, hogy beletaposok kismamák lelkébe meg rossz lesz az én lelkemnek (jajKép), akkora nagy marhaságok! Én aztán ugyan nem kötök bele ksimamák beszélgetésébe, csupán egyetlen személynek szerettem volna felhívni a figyelmét, hogy sok a jóból (kötelező és illendő érzelmek...Kép -én nem kedvelem őt).
Már írtam, de biztos nem hiszed el: én csak 90% néven írtam. Nem én írtam tehát, hogy kukacznak biztos valami nagy baja van, amiért folyton minden topikba nyavalyog, én egyszerűen csak túltelítődtm vele.
Egyébként kedves 10%, köztetek van ám egypár képmutató ,,jóbarát" (Adrenn szavaival élve: belül azért nyilván ott a szégyen, még ha nem is vallod be magadnak, és ezzel csak még rosszabb lesz a lelkednek!) Lehet kikérni magatoknak, de én tudom, hogy így van.
De részemről befejeztem, én már kidühöngtem magam, elvégre ezért van a Dühöngő (ugye, kedves Adrienn?!)

90% -és nem hello+a többiek
90%
 


Kukacz! cSatlakozom az előttem szólókhoz (a 10%-ból) - maradj itt, ne törődj a beszólókkal!
90%, te honnan tudod, hoyg ki a képmutató? Ez azért érdekelne....Kép
Szóval Kukacz, maradj, maradj!
Zsuzsa
gyuzsu
 
 


90%!

Ezt a képmutatást nekem is magyarázd már el légyszives! Nem lehet, hogy téves következtetést vontál le bizonyos dolgokból???Kép

Süti
süti
 
 


90%, paraszt vagy.NAGY paraszt.Bocs,ez van!Nem igaz,hogy a babanet 90%a nem kedveli K-t,egyes embereket zavarhat,de SOSE mond buta dolgokat,SOSE cseszeget senkit!Hülyül,el is hülyül néha komoly doldokat,mert a napos oldalt szeretné mutatni!Rendes csaj,humoros,kedvelem!Ami nagyon gusztustalan:azt se tudja,kinek irjon a sértésekre,mert sunnyogtok,ti beszari tetvek!Röfögtök,szemétkedtek.Név nélkül nem nehéz!K fel akarta dobni a bizony egyre laposabb babanetet,én sokat derültem rajta!KépCsoda dolgokat fest,szép verseket költ,hogy lenne hülye?Aki megnézte ezeket,tudnia kéne!Ha zavar is titeket,meg lehet neki mondani!Hogy mi nem tetszik nektek-névvel.Azt meg nem lehet mondani K-ra,hogy buta!Vannak sötétke csajok,M.Aliz,mamszika,Jamina,Belleanna,stb,de aranyosan butusok.Kedvesen.Nem szabad csak ezér t elzavarni senkit!K.biztosan nem jön többé,örüljetek,TETVEK!Büszke ahhoz,hogy visszajöjjön!Pedig lehetett vele örülni,nevetni,sirni,röhögni!Viccesebbé tette az unalmas topikokat.Nagy barmok vagytok,90%és a havereid!
Adrienn,ügyesen szidod ezeket a gusztustalan alakokat!
90%,még az elején mondtad,nem adod meg a neved,hogy ne csesztessenek.Te pedig csesztethetsz valakit-valakiket névtelenül?FUJ.
aranyhal
 


Ugye-ugye,hogy sokan szeretik Kukacot?KépEl ne menj Kukac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ilyen f...ok miatt!!!
Többmint10%
 


Szomorú ezt látnom.
Adrienn, te úgy fel tudod magad hergelni, és ilyenkor olyanokat írsz le, amiket magad se gondolsz komolyan! Időnként az is előfordul, hogy valaki nem rossz szándékkal ír névtelenül! Hidd el, van ilyen! Csak elkapja az első indulata, ami - nézzetek mélyen a szívetekbe - talán nem egészen indokolatlan. (emlékeim között kotorászva mintha te is jártál volna már így...) Másrészt ez itt tényleg a dühöngő. Mér na adja ki a mérgét valaki, és ha már igen, mér ne itt??? És: ne godold már, hogy csak egyvalaki lehet ugyanazon a véleményen!
Zsunya, itt nem arról van szó, hogy beleszólnánk abba, ki, hova és mennyit ír. Hiszen nem is lehet. De véleményt mondani csak lehet, nem? Hiszen ez egy nyilvános fórum, ahogy épp te mondtad. Máskor és másban is szoktunk egymással vitázni, és többnyire elviseljük egymástól a kritikát. Hát miért pont Kukacz a szent tehén? Ahogy te is más is megtalálja a frappáns választ a támadásra, vagy esetleg csendes magányában elgondolkodik, nem fogalmazott-e félreérthetően, vagy valóban átgondolta-e a véleményét, úgy Kukacznak is megvan a lehetősége itt, ezen a nyílt fórumon védeni az álláspontját. Ahogy tegnap egészen jól meg is tette. Kép A támadásnak jó hatása is lehet, engem pl. rendszerint továbbgondolkodásra sarkall. És szerintem másokat is. Lehet, hogy Kukacz is csak nyer vele.
Te meg, 90%, az ég áldjon meg, mé' nem beszélsz nyíltan? Jó, értem én, tartasz a pengeváltástól. De így most még rosszabb lett, asszem.
Na jó, nem ostorozlak tovább titeket. Kép A fene a kezem, hogy mindig beleszólok. Kép Csak nyugodtan vezessétek le az indulataitokat, ez itt a dühöngő! Kép Megsértődni pedig tilos!!! (nahát, ilyet előírni egy nyílt fórumon...! KépKépKép)
kíváncsi
 
 


Na ezt az aranyhalat meg tényleg nem kellett volna elolvasnom...Kép
kíváncsi
 
 


Ne menj el.KépEz a 10% van vagy 60%szerintem!Na,90%-os erre mit köpsz?KépKépKépVagy köpninyelni nem tudsz.Sejtem ki vagy.Meg a haverjaid is!Kép

U.I.:Hopsz,van1topik,ami beindult.Kép
Kukacmellett
 


Bocsika,azt akartam mondani:KUKAC,ne menj el!Kép
kukacmellett
 


Kukacmellett!

Leplezz! Furdal a kiváncsiság! Már csak a tisztánlátás végett! Itt gondolkodom egy napja, kinek van ilyen stílusa!
süti
 
 


Kiváncsi, lehet, hogy innen nézve igazad van. Mégis, ha nekem esett volna igy kvázi a babanet annak idején amikor én voltam sok, akkor én ma nem lennék itt. Persze lehet hogy nektek jobb lenne. Kép Bele birtam élni magam a helyzetébe, és ezért érezetem és érzem még mindig erősnek ezt a kirohanást. Nekem is van aki nem szimpatikus. De ettől még elvagyok, és ha úgy adódik tudok vele normálisan beszélni.

Bár én meg végképp érthetetlenül irok. Kép
Kép

Zsunya

zsunya
 
 


Na, szépen ömlik a trágya itt egyesekből.
Amúgy drága Kukacz, most mondd, milyen népszerű vagy? Hiszen mindenki rólad beszél!!
Ez ám a nem semmi! Kép
És én úgy vettem észre, hogy többen állnak melletted mint ellened.

Kedves aranyhal! Elöször is jó, hogy Kukaczot véded, másodszor meg nagyon "kedves", hogy milyen hízelgő jelzőkkel illettél, nahát hogy sziven ütött. Kép Méghogy sötéten, aranyosan, butus?! Több jelző nem volt a tarsolyodban? És miből vontad le ezeket a következtetéseket? Ki vagy te, miért nem vállalod a nick neved? Tudod azért az elég gáz, hogy lehet, hogy már beszélgettünk valmelyik topikban és itt meg lebutázol. Bár azért örülök, hogy legalább jó társaságba tettél! Kép Na és a te hozzászólásod sem volt éppen egy IQ bajnok írás.
Ja és még valami: a nevem:Bellana nem Belleanna

Bellana
bellana
 
 


Az jutott eszembe, hogy emberekről elmarasztaló véleméynt csak nagyon indokolt és nagyon célszerű esetben érdemes szerintem tenni. Ha Kukacz sok, akkor lehet neki irni egy emilt. Nem kell feltétlenül kirakni a tömeg elé, hogy kövezzétek! (most ez erős túlzás persze). Én úgy vagyok ezzel a babanettel, hogy bár jelentős részt kitesz a géphasználatomból, mégsem elég fontos ahoz, hogy megbántsak miatta valakit. Ezzel nem titeket akarlak birálni, és nem Kukaczot védeni. Hanem meglovagolni kedvenc vesszőparipámat, miszerint próbáljuk a dolgokat valós fontosságánál kezelni, és ne biráskodjukn mások felett.

Pedig most pont olyan, mintha ezt tenném, ugye? Kép Pedig nem. Vagy mégis? Kép

Zsunya az agymenetelő

zsunya
 
 


nem volt idöm végigolvasni a topikot, csak röviden reagálnék.
90% elmehettek a francba a sunyi névtelenségetekkel, legalább merjétek vállalni a neveteket.
Kriszta a 10%-ból
Nyanya
 


nyanya,
ez az, amit várnak. Az ilyenek, mint 9o%. Ezt nem szabad megadni nekik és akkor talán elhúznak a sunyiba.
tudom, hogy a tét most más, mint egyébként. De akkor is.
Most megint ott tartunk, hogy miért kell a babanet? Kép
Jaj, hányszor megfogadtam már, hogy nem jövövk többet, mert amit írtam, amellett úgy elsiklottak a többiek, mintha nem is írtam volna. és ezek általában éppen akkor történnek, mamikor amúgy is átlátszónak érzed magad! Kép Aztán mégis itt vagyok. És túl sokat vagyok itt. De már nem sokáig.
És most nehogy nekem essetek, nem akarok búcsúzkodni, meg semmi ilyesmi, csak ha hazamegyünk, egy jó darabig nemlesz netem. Kép
solya
 
 


Zsunya,
igen, ezzel egyetértek. Legjobb magánban elintézni az ilyesmit. Általában. De gondold végig, mi lett volna, ha valaki mélben figyelmezteti Kukaczot! Ha olyan, akit nem nagyon ismer, akkor fittyet hány rá. Ha viszont olyan, aki barátkozik vele, akkor garantált az örihari. Legtöbb ember nem szeret belemenni az ilyen szituba. Talán a legjobb az lett volna, ha 90% akkor és ott, ahol végképp borult nála a bili, felvállalja az ütközést. De ez csak az én szerény véleményem. Lehet, hogy akkor se sült volna jobban el a dolog.
kíváncsi
 
 


Lányok, én ezt nem értem. Miért kell elüldözni Kukaczot? Soha nem bántott senkit, nem is arrogáns, nem is okoskodik, nem osztja az észt. Tök egyedül van egy idegen országban. (OFF, Kukacz, ha még itt vagy: pár hónapig én is laktam Fr. Svájcban, Venthone sur Sierre-ben. Ismered?) Ha 90%ot nem érdeklik a hsz-ai, minek olvassa? Annyira borzasztó, hogy pont egy olyan embert utálnak ki, akinek szüksége van a babanetre ahhoz, hogy egyáltalán magyar szót halljon.
A másik meg ez a lebutázás: Jamina buta? Meg Bellana? Ugyan miért? Mert Mamszika oké, képtelen volt megérteni, amit hónapokig írtak neki számosan. (Persze lehet, hogy ettől függetlenül ő sem buta, csak nem akarta meghallani.)
Hihetetlen ez az egész. Én nem is értem, miért járok még ide. Kép (Kíváncsi meg tudtommal nem ír többet. Akkor ki használja vajon a Nickjét? Kép)
Klára
klara
 
 


Klára,
én! Kép Átadta nekem, amíg nem ér rá! Kép Én meg most jól visszaélek vele! Kép
kíváncsi
 
 


Aranyhal (és akinek inge).
A stílus maga az ember. Akármilyen nevet is visel.
90%
90%
 


aranyhal, jót röhögtem rajtad! Sunnyogunk néhányan? Te mit csinálsz? Ahogy te írsz, az detto gusztustalan. Ha már ki akarsz egy ügyért vagy egy személyért állni, legyen benned annyi méltóság, hogy a "trágya" nem fröcsögjön a te szádból is. Méltóság! Tudod, hogy mit jelent ez a szó?
Ez az intelligensnek legkevésbé sem mondható társalgás (tisztelet a kivételeknek!) már rég túl ment a "Kukacz problémán". Nagyon-nagyon gusztustalanul lesötéteztél itt néhány csajt. Érdektelen, hogy közülük kedvelek valakit vagy sem, de ez a jelző leginkább téged illet egy ilyen megnyilvánulás után.
Pont te ne hivatkozz a névtelenül írókra, én sem teszem. Nem ezzel van alapjában baj!

Adrienn, nyugodt szívvel írd be a megfelelő topikokba, hogy mit akarsz vásárolni. Nem az zavarja más babanetezőket, ha megfelelő topikba a megfelelő tartalmat elhelyezi akárki. A zavaró az, ha nem megfelelő helyre kerül az oda nem illő tartalom.
Kár játszanod a kéretlen pszichomókust. Nem vagy te olyan okos! Kár itt más lelkében kotorásznod az éteren keresztül, nézd meg előbb a sajátodat!

kukacmellett, ez az Adrienn kedvenc foglalatossága, hogy nyomozósdit játszik (és mindig mellé fog Kép ). kukacmellett=Adrienn? Én is melléfogtam?

Klára, nem Kukacz mennyiségi beírása zavarja az itt jelenlévők x%-át. A hozzászólások minősége és az indokolatlan sértődöttsége "bicska a zsebben".

Rigó
Rigó
 


Jé. Ezt a "stílusos" dolgot a minap olvastam valahol...
Valaki mondja meg nekem SZÁJBARÁGÓSAN, hogy miről van itt most tu.képp szó! Azt hiszem, elvesztettem a fonalat...
Most itt az a gond, hogy valaki szóvátette, hogy nem tetszik neki Kukac stílusa, vagy az, hogy vannak névtelen beírások egy olyan fórumon, ahol van lehetőség névtelen beírásokra?
Nem értem, komolyanKép

Csi, a 100%
csii
 
 


Lányok!

Egyrészt tényleg nem a név a lényeg. Felesleges nyomozni, hogy hány ál-nicket használ egy ember. Tényleg elképzelhetetlen, hogy több kül. embernek azonos/hasonló a véleménye? Megmondom az őszintét, volt már olyan, hogy noname írtam, bár nem mocskolódva, mégis úgy éreztem, jobb, ha nem fedem fel magam. Miért? Pont a NEVÜKET BÜSZKÉN VÁLLALÓ, de iszonyatosan agresszív netezők miatt. És jókat röhögtem, amikor összemostak más név nélküliekkel, meg rámsütötték, hogy szórakozó kisiskolás vagyok. Nem, ezek nem így működnek. Igenis van létjogosultsága a névtelenségnek, igenis lehet valakit nem szeretni, és igenis lehet valakiből sok. Nem az a baj, ha K. minden topkba beírja, hogy "Jé, ide sem írogat senki mostanában"-bár sok értelme nincs, de mindegy. Ettől még nem éled fel a döglődő babanet. Az a baj, ha provokál, az a baj sebeket tép fel. Mint ahogy a napokban is tette a magányos mamákban, az abortuszban, a 35 év felettiekben. Minek? Ha az ember magányos, ettől még nem lesznek barátai. Ha értelmes gondolatokat ír, arra lehet mit reagálni, de az utóbbi napokban-hetekben ilyenről szó sem volt. Lerohant mindenkit, aki név nélkül írt, pedig -és ez mindenkinek szól- nem az a lényeg, mit írsz be azonosítónak, hanem az, amit a fehér részre írsz. Miért nem mindegy, hogy ki az? Nem ismerjük egymást személyesen, hát nem tök mindegy, hogy amíg kulturáltan írok, alkotok véleményt, addig ki vagyok? Az már más, amikor v.ki szórja a szitkokat. Mint pl. aranyhal, aki egyrészt iszonyú stílusban ír, másrészt névtelenül kéri számon mások névtelenségétKép Ez azért nem korrekt, mert lehet, hogy más topikban meg úgy csinálunk, mintha de tök jóban lennénk.
Akinek nem tetszik az, hogy ide lehet jönni b.miféle névvel, az fórumozzon a wiw-en, ott csak saját néven lehet. Aki viszont ide jön, az ezt is el kell, hogy fogadja.
rjuli
 
 


Mire megjelent az írásom, már elém került Rigóé is, és sokban egyezik az enyémmel a gondolatmenete. Ettől függetlenül Rigó nem = RJuli.Kép
rjuli
 
 


Sziasztok!

Mivel nekem Kukacz-cal a minap volt egy felreertesem, amire eddig nem reagaltam, se nevvel, se nev nelkul /mert igazabol nem tudtam, mit irjak, ami igaz, nem alszent, szivbol jon es megse lesz belole tovabbi felreertes, sertodes/, nameg eddig kovetkezetesen tartottam magam ahhoz, hogy ilyen vitakba nem megyek bele /hozzataplalas, dohanyzas topic/.
Es gyanitom, akarmit is irok most, jol ugyse tudok kijonni belole.

Gyerek mellett gondolom a nagy tobbsegnek keves az ideje a netre, ami szamomra szinte az egyetlen informacioforras, amivel "kismama-agyamat" valamelyest edzesben tudom tartani. A Babanet is ezek koze tartozik. Ezert nem zavartak pl. Kivancsi irasai, amiket rendszeresen olvastam /bar a temakba bekapcsolodni mar nem volt idom, elso trimeszter alvasigenye, ugye Kivancsi?Kép/, de bosszantanak azok a hozzaszolasok, amelyek teljesen off-ok, mailkuldozgetesrol szolnak /amit mar mas is szovatett masik topicban, ha jol emlekszem/, avagy elviszik a tematol a topicot, akar nevtelen beszologatasokkal, akar jopofizassal. Mert az en idomet is rabolja vele. Es hiaba irja valaki, hogy ne olvassam, elore nem tudhatom, mi van a topicban, mi erdekel es mi nem.
Erre a celra lehet nyitni egy topicot, kavehaz, teazo, uzenofal, stb. cimmel, oszt hadd szoljon a bajcseveges.
Talan tegnap reggel ez a kep fogadott a babanet inditasakor:
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/28/59249.jpg
Bevallom, neki se alltam olvasni....

/Kicsit zagyva vagyok, mar most latom, de Rekam mar nagyon lazad, ezt a hozzaszolast is mar egy oraja iromKép/
Kozben megneztem az azota szuletett hozzaszolasokat, aranyhalat ignoralom inkabbKép

Zsunya,
szerintem alapveto felreertes van: senki nem akarja eluldozni Kukaczot, ilyet en nem olvastam, még egy regisztralatlantol sem. Pusztan a megfontoltabb velemenyalkotasra, erdemlegesebb hozzaszolasokra hivtak fel a figyelmet. Es ebben Kivancsihoz csatlakoznek: el kell gondolkodni rajta, nem pedig egybol csapkolodni, aztan persze higgadtabb fejjel erzekeny lelekre, igazsagerzetre /sicc!/ hivatkozva utolag kapkodni, bocsanatot kerni.

Kivancsi,
a maganba valo elintezes szerintem nem igazan jo dolog: ha valaki nyilvanosan konfrontalodik, sokak elott kerul "megalazo" helyzetbe /es itt most magamra gondolok, amikor joszandeku hozzaszolasom utan olyat kaptam, hogy azt se tudtam, hol vagyok/, akkor nyilvanosan kell reagalni, rendezni a vitat.

Biztos kihagytam valamit, de odaeg az ebedem, a gyerek morcos, ugyhogy mennem kell. Reagalni tobbet valoszinuleg nem fogok, bar nehez megallniKép

Jaigen, megvalami:
Ez csak internet. Ismerosok arccal, ismeretlenek arc nelkul, ismeretlen ismerosok kepzelt arccal. Tudni kell értékén kezelni.

-Afonya
afonya
 
 


Mire megjelent irasom, ideugrott R. es rjuli hozzaszolasa is, es persze Csi is idetolakodott elemKép

Nagyjabol mindegyik hozzaszolassal egyetertek.
afonya
 
 


Rigó, értem én, de továbbra is csak azt tudom javasolni, hogy ha nem bírjátok, ne olvassátok. Vagy direkt bosszankodni akartok?
Nem tartom etikusnak, hogy olyasvalakit támadtok, aki amúgy sincs a legjobb passzban. (Ezt nem rigók teszik, inkább keselyűk. Kép)
(Nekem amúgy nem volt sok közös beszélgetésem Kukacz-cal, valahogy így alakult. Szóval nem azért védem.)
És egyáltalán: mindenkinek joga van írni ide, amíg nem sérti a moderálási alapelveket (vagy mit). Nem kedvelhet mindenki mindenkit, de miért kell ennek így adni hangot?
Pszeudo-Kíváncsi, üdv itt. Kép
Klára
klara
 
 


Zsunya,
szerintem alapveto felreertes van: senki nem akarja eluldozni Kukaczot, ilyet en nem olvastam, még egy regisztralatlantol sem. Pusztan a megfontoltabb velemenyalkotasra, erdemlegesebb hozzaszolasokra hivtak fel a figyelmet. Es ebben Kivancsihoz csatlakoznek: el kell gondolkodni rajta, nem pedig egybol csapkolodni, aztan persze higgadtabb fejjel erzekeny lelekre, igazsagerzetre /sicc!/ hivatkozva utolag kapkodni, bocsanatot kerni.

Azt irtam, hogy ha velem történt volna én úgy eltüntem volna innen, hogy csak na. Volt nekem is késztetésem ezer helyre irni. Nagyon hiányom volt impulzusból, emberbő, információból és törődésből. Nagyon kézenfekvő ilyenkor fórumozni. És nagyon rossz is egyben. De még mindig azt vallom, hogy ha szerettel közeledek, hogy mi baj van, miért árad igy a szó belőled? az célravezetőbb, mint földhözcsapni az egeremet és kifakadni, hogy mennyit pofázik má'.

Az én furcsa fejemben a fórumozás olyan mint egy nagy kávézó. Mindenféle emberek különböző asztaloknál beszélgetnek. Egy topik egy asztal. Van, hogy sokan ülik körül, van hogy senki. Ha erre képezzük le Kukacz viselkedését, akkor ő futkosott az asztalok között, és mindegyikben részt akart venni. Ez persze nem működhet. De ő nagyon szerette volna, ha rá figyelnek. Mert erre volt szüksége. Ha valaki feláll ez asztaltól és kifakad, hogy fogd már be kiscsillag az igenis modortalan.
Hát ezért nem tetszik ez nekem.
El tudom képzelni, hogy totál zürzavaros amit irtam. de nem baj. Nem tudom értelmesebben leirni.Kép

IQ-fosztott Zsunya Kép

zsunya
 
 


Khm
első bekezdés idézet Áfonyától.
Elnézést.
Zsuny

zsunya
 
 


Zsunya,
totálisan egyetértek veled! Kép
solya
 
 


Zsunya
én is teljesen egyetértek veled

Azért van még v.mi amit nem értek. Egyszer csak megjelenik egy névtelen a semmiböl és veszi a bátorságot, hogy mások nevében kritizáljon. Kinek volt annyi ideje, hogy statisztikai felmérést végezzen, hogy hány % kedveli vagy nem kedveli Kukaczot? Vagy 90% valójában 0,0001% és hozzá csatlakozott még 1 % ????

Azt javaslom itt zárjuk le ezt az egész témát
Nyanya
 


Én is Zsunyával értek egyet, amellett Klárával is, hogy nem kell tovább bántani azt, aki amúgy is rossz passzban van, és épp ezért jön a segélykérő írásaival a magányról szóló topikokba. Én se nagyon ismerem Kukaczot, de rosszindulatú beírást még sose láttam tőle.

A "90 százalék" elnevezéssel meg az az egyik bajom, hogy az illető honnan tudja a többség véleményét? Van valami háttérlevelezés, és a babanet fórumozók 90 százaléka megkérte ezt az egyvalakit, hogy írja már meg Kukacznak, milyen sok belőle mostanában? Hát, ezt kétlem. Inkább az illetőnek a bögyében van Kukacz valami miatt, és hatékonyabbnak találta magát kinevezni a babanet fórumozók 90 százalékának. Ez viszont így nagyon tisztességtelen!

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Lányok, szerintem Kukacznak egy-két napig elsült a keze. Tényleg olyan nagy ügy ez?
Zsunya, aranyos a hasonlatod, de azért akik ideírtak azok több beszélgetésbe is beszoktak kapcsolódni. Akárcsak Te is, én is.
Nekem is van egy bázis topikom, de ha valami érdekel, akkor biza máshova is ellátogatok és esetleg még a magam "sötétke és aranyosan butus" módján be is kapcsolódom. De ettől még nem érzem úgy, hogy asztaltól asztalig rohangálnék.
És fellehet hívni a figyelmet úgyis valamire a másik figyelmét ha a másikat nem döngöljük a földbe, mint azt itt láthattuk.
Én Nyanyához csatlakozom abban,hogy ezt a témát már alaposan megrágtuk, lépjünk tovább.

Bellana
bellana
 
 


Nahát, mi van itt? Kép Bellana, minket simán lehülyéztek! Kép No sebaj, szerencsére nem abból a szállítmányból kaptuk az észt, mint aranyhal Kép

A vitában egyébként -ami úgy tűnik nekem, már rég nem vita, csak dühöngés Kép- Kíváncsival, Áfonyával és rjulival értek leginkább egyet.

Jamina
jamina
 
 


Szia Jamina Kép,hát így jártunk, de legalább jó társaságba tett minket a tátogó, nem igaz? Kép


Puszi:

Bellana
bellana
 
 


Jamina és Bellana!
Aki titeket lebutázott, annak a véleménye kb. annyira mérvadó, hogy én azt szégyellném, ha engem pl. okosnak tartana. Remélem, nem tart annak. :
De ki az a mamszika? Ezt a nevet én itt láttam először. Miről győzködtétek hetekig?

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Adrienn
Mamszinak a párjával voltak gondjai (Ö akart gyereket a párja nem) és tanácsokat kért, de mivel nem azt tanácsoltuk amit hallani szeretett volna egy idö után el is tünt. Régi történet.
Kriszta
Nyanya
 


...es Mamszika ferje Papika, mindig kiszallt szexeles kozben a bulibol, mert nem akart gyereket.Es ezt nevezte Mamszika tisztalkodasnak..Kép
Jo kis topic volt, kar hogy most mindenki gyereket var Papikatol, es nem tudjuk mi lett a tisztalkodassal????Kép
kkkkk
 


Nem szabadna elüldözni senkit.

Kuk!mi volt az a sok beleduma mindenbe?Hisz csak egyszer volt!Ird meg nekik.Kérlek.

KIV!Nagyon ügyesen forgatod a köpönyeged.Fuj.

Zsunya!Akkor most kedveled Kuk.-t avagy nem?

Bellana,Solya,Mamszika,Adrienn,m.Alice,tényleg buta dolgokat irtok.De jogotok van.

Tudom,lehet névtelenül irni olyannak is,akinek van neve(nekem nincs).Mégis undoros,hogy Kuk. nem tudja,ki nem szereti,kinek ne irjon bazsalyogva.Amugy nem elkeseredett valaki,csak borderline.Ha valaki tudja,mi az,megérti,miért van néha szüksége annyit irni.Amikor jön a rossz periodus.

Nyanya!Neked biztos beszélt e bajrol.

Juli!Nem a név a lényeg.De mégis fontos ahoz,hogy tudja az ember,kit kell kerülnie,ki nem igényli,hogy ott legyen a topikban.

Cikisek vagytok. Szegény Kuk.!
Hugo Hugovics
 


kukac,fel a fejjel.Ez csak a babanet.Ellenségeid nem is ismernek.

Szerintem is nivosan ir,ha ir valahova.Pajzsmirigy,Elvesztettem a terhességem,Elhanyagolom a férjem,stb.

Fiore-t tartottam olyannak,aki sose mond semmit,de duma az mindig van.Nem Kukacot.
légykizümmög
 


Bocs,ha fröcsögtem.De nagyon dühös voltam!
aranyhal
 


kukacz,
legyél akármilyen név mögött.
Sokan tudunk a problémádról, de aki nem tudott róla, az is odafigyelt Rád.
Különben nem tűnt volna fel senkinek, hogy baj van. Hogy miért írsz annyit. Még azoknak sem, akik nem vették jó néven.
Bocs, hogy megpróbáltam segíteni.

Csak remélni tudom, hogy elmész a pszichológusodhoz. Segíteni ilyen messziről nem tudunk.
Sajnálom.
Úgy érzem, amit tudtam megtettem.
És azt is sajnálom, hogy a mai napom elb*szódott miattad.
Mert így van.
Ha elvárod, hogy rád figyeljenek, akkor te is figyelj másokra.
Akkor is, ha éppen a mélyponton vagy és nagyon magányosnak ÉRZED magad. Mert Neked is tudnod kell, ha tisztában vagy a problémáddal, márpedig intelligens nőnek ismertelek meg, így feltételezem, hogy tisztában vagy vele.

Éppen Te üldözöd el saját magad.

Gondolom még visszajössz ide. Én továbbra is várom Kukacot az Archívumba! és ha szeretné, megbocsájtok. Mert megbántott.
solya
 
 


Klára, légyszíves ne gyere ezzel a demagóg rossz dumávál, hogy "direkt bosszankodni akartok"! Ennél többet gondoltam rólad a hozzászólásodból kiindulva Kép
Afonyat szabadon idézve; nem tudhatom előre, hogy mit ír XY egy hozzászólásában, tehát elfogom olvasni folyamatában az összes hozzászólást. Ebből következve csak olvasás után dönthető el, hogy éppen témába vágó vagy nem oda való vagy badarság vagy éppen elviszi a topik témáját.
Lehet, hogy Kukacz nincs a legjobb paszban, de az nem mentesíti attól, hogy ne írjon finoman szólva badarságokat. Ez nem etikai kérdés arra nézve, hogy leírják, leírjuk a véleményünket.
Keselyű hasonlatodat pedig visszautasítom. Látom te vetted a lapot, csak rosszul! A keselyű minden dögöt megeszik, a rigó csak a kukacot.

Zsunya! Mért vagy te IQ fosztott? Lehet, hogy számodra nem érdekes a véleményem, de idézem magam "Ez az intelligensnek legkevésbé sem mondható társalgás (tisztelet a kivételeknek!)", részemről te a kivétel csoportba tartozol. Annak ellenére, hogy nem érzem magam üldözőnek Kukacz személyét illetően, csak leírtam a szv-em
És tetszik nekem is a kávéházas hasonlatod Kép

Most nem tudom tovább folytatni, de még annyit hozzáfűznék, hogy nem vagyok azonos az itt jelenlévők egyetlenegy azonosítható nickjével sem Kép

Sorry, de még megosztanék egy bölcselkedést, amit Kukacznak címzek elsősorban, és azoknak is akik magukra veszik:
"úgy élj és cselekedj, hogy utólag ne kelljen bocsánatot kérned"!!!!!!!!!!!! Remélem nem kell megmagyaráznom Kép

Rigó
ui. most látom aranyhal a hozzászólásodat. Neked is szól az idézetem.
Rigó
 


Azt hiszem, már nemszeretem a Babanetet. Nem jó idejárni.
solya
 
 


Mindig azt vetitek Kukacz szemére, hogy (szerintetek) badarságokat, butaságokat ír, nyafog, stb. Egyrészt sokmindenre rá lehet mondani, hogy "butaság". Van egy fiúismerősöm, aki ezt mondja mindenre, ami neki nem tetszik.
Lehet, hogy Kukacz írt pár butaságot, én nem tudom, nem is akarom eldönteni, hogy mi butaság, mi különvélemény. De butaságokat írni szabad, nem? Szerintem szemétkedni, rosszindulatúskodni, bántani másokat nem illik, sőt... De "butaságokat" írni, valamint nyafogni szabad. Egész csomó topik van tele női nyafogással. Az nem zavar?

Hugo Hugovics, te meg humoros vagy, jó poénokat írtál, ferde tükröt akarsz tartani a nők elé. De ez kb. olyan, mintha bemész kukkolni a női öltözőbe, aztán humoros formában kigúnyolod azokat az intimitásokat, amiket a nők egymásnak meg mernek mutatni (hájfodrok, szemölcsök, lyukas zokni, stb.), de persze nem gondolják, hogy ebből áll az életük. CSak épp az adott helyet arra használják, hogy levetkőzzenek, és hát látszik az is, ami az utcán kicsit cikis lenne. Nem tudom, érted-e, amit ezzel mondani akarok.
Egy férfi jó néven venné, ha egy nő belehallgatna a haverokkal való részeg beszélgetésébe, és utána szembesítené azzal, hogy milyen cikis dolgokat mondott? Tapasztalataim szerint ettől a férfiak is kiakadnak, és joggal. Ez egy női terefere portál, ezzel a céllal is jött létre.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Bocs,
rosszul fogalmaztam. nem megbántottál, csalódtam. De én már csak ilyen buta dolgokat írok.
Nem úgy, mint Hugo barátunk.
solya
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: