Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Most megpróbálok visszaolvasniKép

Hajni,
Fotókat mindjárt teszek fel, igyekszem!
Hááát igen, valóban kell egy kis humor is a dologhoz, bármennyire is morbid.
Miket művel Dorkamanó?! Most a legújabb, hogy ha hallja, hogy jön haza a Papa, akkor örömében elkezd sikoltozni, tapsikolni, és 2 lábon ki"szalad" elé. Na jó, ez a kiszaladás még nem rohamléptekben történik, hanem remegő sonkákkal való folyamatos haladás...,de ami késik ugye...Kép
Enni nem igazán akar mostanában, a vajas kenyeret finoman kipöcköli a szájából.
Éjszakákkal hogy álltok?
Nem fogjátok elhinni, de a mostani éjszaka nálunk is elég érdekes volt. Igaz, nem voltunk fent egész éjszaka, hanem Dorka néha- néha felsírt, és felült az ágyában, de ugyanakkor meg nem ébredt fel a sírására, hanem 1- 2 nyüszi után már feküdt is vissza aludni. Kicsit félek ettől az influenzától, nálunk beteg mindegyik nagymamink, úgyhogy valszeg én sem megyek most suliba.


Zitus,
Nagyon édes ez a meglógós fotó! És nagyon csini ez a szerkó is Matyin!
Fellépés jól sikerült, és utána ismét jött a már jól ismert fáradtság, hiszen reggel 1/2 3- ra értem haza. De persze már nem azok az idők vannak, amikor egy fellépés után délig aludtam, így én is felkeltem ugyanúgy reggel 8- kor. Utána pedig mentünk a dédiékhez, aztán a másik anyósomékhoz, aztán Auchan stb...
Ja, most zsinórban be van táblázva előre 2 hónapom, minden hétvégén lesz danonászás, van, amikor egymás utáni 2 napon.
Köszi kérdésedet, Dorka jól van, eddig (lekopogom) nem mutatkozik az influenza jele Nála. Ja, és már kint van a 7. fogunk is, hurrá!
Ferinek mi a helyzet a sulijával? És Te milyen suliba mész most? Szoktál bemenni a suliba, ahol tanítottál?
Megasztár: hááát, a véleményem eléggé vegyes. Sok tehetséges, lelkes versenyző van, egyik hang jobb, mint a másik. A zsűri viszont bennem hányingert kelt.

Ági,
Nálunk is ez az együtt evés jött be, persze az én tányéromban lévő falatok mindig finomabbak DorkánakKép
Kispapa folyamatosan jár dokihoz, pénteken ismét megy kontrollra. Remélem, ez a betegség nyomtalanul eltűnik, mert szörnyű úgy végigvinni a napokat, hogy ne gondoljunk rá.
Mikor teszel fel Danis fotót???

Manóka,
Mekkorák vagytok most?
És mesélj Imikéről is, olyan régen mutatták képeket is! Meg én úgy megnéznék egy UH- s felvételt is...Légyszi!

Ann,
Minimál összegből utazás???!!!Majd meséld el, hogy sikerült!
Mi szerintem nem igazán megyünk most ki sehova (talán csak ide a szomszédokhoz, és oda is csak vásárolni), mert ha végre elmúlik a tél, akkor elkezdenénk az építkezést...
Hinta dolog ismerős, csak nekünk nincs olyan klafa hintánk, mint Nektek (a miénkbe nem fér ennyi plüssálattkaKép). De mi is folyton hintázunk, már álmomban is lököm a hintátKép
Miket beszél még Hami?
F hang nálunk csak fújáshoz van, illetve csak "Ffff" van.
Képzeld, tegnap a Dorka bukfencezett egyet. Na, gondolom ez nem tudatos bukfenc volt, hanem mindig zsiráfozik (amit meséltem is már régen), és szerintem váletlenül továbbgurultKép Jól meglepődött!KépKép
Hmm, színházba most már én is szívesen mennék. Nincs meg vkinek a Rómeó és Júlia francia zenéje? Imádom hallgatni azt a 2 számot, amit a rádiók folyton nyomnak.
JK.: Együtt jártunk egy ideig a színitanodába, még videofelvételem is van, amikor vizsgáztunkKép, jesszusom, mit bénáztunk össze- visszaKép. Voltunk párszor bulizni is együtt. De ez már több, mint 10 éve volt. Akkor nagyon kedveltem Őt, de több, mint 6 éve nem találkoztunk, úgyhogy nem tudom, most milyen lehet. A kislánya mindenesetre gyönyörű.

És nem utolsósorban: Orsi küldött SMS- t, hogy szerencsésen megérkeztek, Bence is egész jól viselte a repülőutat, és egyelőre jól érzik magukat. Remélem, jó idejük van, habár a hírekben hallottam, hogy nagy szélviharok voltak arrafelé isKép

Most ennyi, folytatom a szkennelést, s akit majd érdekel, annak mutizok páratKép

Puszi!

Vic

Ui.: Mostanában gyakran előfordul, hogy amit Dorka felvesz a földről, már be is akarja tenni a szájába...meg akarja kóstolniKép. Ilyenkor mindig a frászt kapom, hiszen napi kétszer takarítom a padlót, de mégis mindig bennem van, hogy mi van, ha valamit nem vettem észre...Nektek is fel akarják enni a földről a dolgokat a manók?!
vic
 
 


vic
 
 


Hahóóóó, sehol senki???Kép

Pedig gondoltam, felteszek pár utazós képet, ha már beszkenneltem. Nya mindegy, akkor majd legközelebb.

Ann, ezt Nektek találtam:
Kép
vic
 
 

 
 

Szia Zita!
Jó nagyot nőtetek ahhoz képest amit elöszőr láttam képet az oldaladon. Azt hittem ilyen kis legényke, de biztosan van már pár hónapja az előző képnek, hogy felkerült.
Múltkor kb 5x pötyögtem be a "mondanivalómat", és ez az átkozott dög mindig azt írta ki, hogy az oldal frissítés alatt van. Pedig említést tettem a találkozásról is. Ha van még hozzá kedvetek, megpróbálhatunk egyeztetni.
Remélem most sikerül elküldeni!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hello mindenkinek: Alex-Helga
szabó_helga
 
 


Sziasztok!

Nos csak idekeveredtem én is, bár az éjszakai megpróbáltatások hellyel-közzel folytatódnak.

Most bezzeg alszik Matyim, teljesen magától leheveredett a foteljába és már szuszogott is egyenletesen. Nos én meg már jöttem is ide!

Vic: végre hallani rólatok is. Már azon voltam, hogy ha nem jössz ma se, akkor felhívlak. lássuk azokat az utazós képeket! No meg az esküvőire is kívááncsi lennék ám!

Feri 11-én védi a szakdoliját, én meg a 3.félévemet kezdem a közoktatásvezetőin. De csak 3x kell menni egy félévben egy-egy szombat délután, így nem megerőltető, a többit magadtól kell. A régi suliba nemigen járok be, mert minden régi tanerő elment, csak néhányan maradtak, velük tudok sulin kívül is beszélni. Nem szeretek oda menni, nem érzem jól magam, nem is tudom mi lesz így velem ha vissza kell majd menni!


Helga: ha végre nem lesz enyire hideg, akkor elmerészkedünk a ház közeléből is Matyival, mert egyedül ketten nemigen megyünk messzire mostanában. Noncs kedvem babakocsit cipelni a negyedikre és Matyi meg sokat nem hajlandó két lábon megtenni. De természetesen szívesen találkoznék veletek. A fiaink majdnem egyidősek. Alex mikor is született pontosan?

Ann: örülök, hogy alvásilag jobb a helyzet, no és hogy ennyire szerettek hintázni! Néha Matyinak is van hozzá kedve, de leginkább azt élvezi, hogy ahova csak tud felmászik, odatolja a széket és már mászik is tovább. Ja és ma a kisszékről még az ajtókilincset is megpróbálta kinyitni. Szerencsére nem sikerült, mert onnantól tényleg nem lesz nyugtom, mert bármikor be tud majd jutni a konyhába, fürdőszobába...

Manóka: hogy van a kicsi Zsigmond? Tényleg neked nincs hányingered a terhesség alatt? Mert én majd megőrültem a terhesség elején ettől.

Orsiéknak örülök, hogy jól vannak, emélem nem arrafelé fúj, ahol ők nyaralnak. Már alig várom, hogy újra halljak róluk!

Hajni: tetszik ez a csigás kép! Tényleg nem kaptuk meg a képeslapot, de ettől függetlenül nagyon-nagyon kösuzönjük és puszi nektek érte!

Megyek, vacsizunk, hátha még belefér, amíg Matyi alszik, ha nem akkor jön ő is pocakot tömni! Ma pl: egy keménytohjással rohangált reggeli helyett, amibe bele-bele harapott, de mikor a sárgájához ért, ledobta!

Vic: nálunk is van ez a földről felszedegetés, ha nem vagyok elég ügyes volt, hogy le is nyelte. Na bumm, annyit takarítok, hogy szeintem baja nem lesz. Ha meg hajszál lenne rajta úgyis kiköpi, mert már volt, hogy a szöszös kezét betette és rögtön nyűszítve öltögette is a nyelvét a szösszel együtt.

Zita
zitus
 
 


Sziasztok Csajok
Mi már nem babakocsizunk, mert sokszor be van nálunk pisálva a liftbe.De hosszú távon egyébként sem ül a kocsijában. Két féle dolgot én sem tudok egyszerre csinálni. Szaladni a gyerek után, és tolni a babakocsit! Két lábon jobban elfárad.
Március 10-én tölti be Alex a 17 hónapot. Ma kapott egy takarító szettet, mert mindig a koszos partvist hurcolászta a lakásban. Tetszik neki, mert ő viszi a seprűt, és nem fordítva.
Az utobbi 2-3 éjszakánk elég furcsa. Ma pl.2.45-kor fel kellett kelni, kiülni vele a konyhába, és pár falatot adni neki, mert éhas volt. Aztán vele aludni a szobában, mert amikor ki akartam menni elkezdett sírni. Remélem lesz ez jobb is?!
Zita!
Hogyan lehet sótésztából, vagy üvegfestéssel órát csinálni? Írtak róla a csajok más oldalon de nem konkrétan!Szeretnék én is valamit alkotni Alexnak.
Aludjatok jól, mindenkinek üdv: Alex-Helga
szabó_helga
 
 


Sziasztok!

Olyan szépen süt kint a nap! KépHideg van, de legalább süt a nap, s ettől már jobb kedvem van (na, nem mintha rossz lenne, sőt).

Zitus,
Próbáltam fotókat feltenni az albumba, de azt írta ki, hogy nem lehet "adminisztrálni" a rendszerátállítás miatt. Kicsit kezd uncsi lenni, hogy több, mint 1 hét után is fennáll ez a probléma. Na, mindegy. Akkor majd ide teszek fel párat, de nem szeretném elárasztani az sk. fotókkal a topicot.
A tojássárgáját biztosan tök jó lehetett feltakarítaniKép Bocsi, de vizuális típus lévén olyan jót nevettem ezen a képenKépKép
Hívj csak nyugodtan! De már itt vagyok! És ezen a héten nem megyek suliba sem, mert lebetegedett az összes nagyi, és félek, nehogy Dorka elkapjon valamit.

Helga,
Végre!!! Üdv ismét köztünk!
Kép (ezt Neked is, és Ann- nak is küldömKép)
Alexot megkukkantottam a másik topicban, csuda helyes kispasi!
Ez a barkácsolás dolog nekem nem igazán megy, de pl. Áginak (ha majd ismét bekukkant hozzánk) tutira jó ötletei vannak, Ő már profi ebben.
Ez a liftpisi nem hangzik túl jólKép Hányadik emeleten laktok? Muszáj lifttel mennetek, vagy emiatt inkább gyalog közlekedtek le és fel? Én biztosan tiszta rosszul lennék, annyira nem bírom a szagokat.
Mi még babakocsizunk, úgyhogy minden nap cipelem le és föl a Dorkával együtt összesen 26 kilós babakocsit. Amíg Dorka picike volt, addig szerettem ezt a bkocsit, de mihelyt elkezd kint is járkálni (szerintem mihelyt végre igazi tavasz lesz), azonnal le kell cserélnünk valami esernyőkocsira. Addig is legalább izmosodik a felsőtestemKépKép
Ez a takarító szett nekem is tetszik, lassan én is bevonom Dorkát a takarításbaKép
Ti terveztek kistesót Alexnak?

Többiek, merre vagytok??? Vagy hívjunk fel mindenkit?KépKép

Puszi:

Vic
vic
 
 


Akkor egy kis nyári hangulat varázsolás...
Útban a szigetek felé:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
És a parton ilyen pici cápák úszkáltak, de nem jöttek teljesen közel hozzánk; és mögötte is talán látszik néhány halacska:
Kép

Jó sokat feltettem. A többit (amin mi is rajta vagyunk) majd inkább az albumba teszem fel.

Vic
vic
 
 


Helló!

Most csak röviden, majd este talán végre idejutok (apa ma melózik...)

Vic csodaszépek a képek!!!! Láttam egy műsort egy dubaii luxusholelről, annyira szuper volt, hogy még most is a hatása alatt vagyok...

Mennem kell.
Puszi
H
tigribigri
 
 


Ja még annyit, futtában, hogy Alex és Helga, Alexa és Hajni... milyen jól alliterálunk Kép
Puszi nektek is!
Hajni

ui: Zita még annyit, hogy egy emailben elküldött Macika volt, Matyi volt a címzett. Sajnálom Kép
tigribigri
 
 


Erre gondolsz?
Kép
Kép
(ezeket a képeket '98- ban készítettem. Még nem volt teljesen kész ez a hotel, de már akkor is gyönyörű volt. S talán sokan nem tudják, de a tervezésben egy magyar származású, tök aranyos emberke is részt vett. Esetleg az árak érdekelnek valakit? Én megnéztem...hááááát...még dolgoznunk kell egy kicsitKépKép)
vic
 
 


Igen-igen erre! Hihetetlen egy építészeti alkotás! Belülről is fantasztikus! Ámultam és bámultam. A legdrágább ital 500 dollár egy pohárral... Köhöm... majd ha milliárdos leszek meglátogatjuk és úszkálok a nem tom hányadik emeleten és az ablakból bámulom majd a tengert Kép
tigribigri
 
 


tigribigri
 
 


Sziasztok,

a fotókat nézegetve nem tudtam szó nélkül hagyniKép
Nem ebben a szálodában volt nemrég Bartha Szilvia a kislányával? Mintha láttam volna egy ilyen riportotKép
De mennem kell, a sóska a tűzhelyen garázdálkodik, a mosógép meg sípolKép

manóka

manóka
manóka
 
 


Hajni,
Ha nagyon szeretnél kimenni, akkor néhány tippKép:
Szerencsére Dubaiban a kisebb csillagos hotelek már sokkal elérhetőbb árakon vannak, és azok is szépek, tiszták, és érdemes inkább a reptértől messzebb, be a városba menni. A taxi még mindig nagyon olcsó (vajon miért?!Kép), és az éttermi kaja is (a bolti szörnyen drága). Mi az építkezés után egyszer csak ki szeretnénk menni, ha csak pár napra is. Nagyon visszavágyom, csodálatos hely.

Manóka,
De, szerintem a BSz- ék is itt voltak, legalábbis ezt a hotelt mutatták. Jut eszembe BSz: én személyesen nem ismertem egészen a pocakosságig. Aztán egyszer csak lejött kismamatornára, persze jó nagyot csodálkoztam, s bevallom, először meg sem ismertem smink nélkül.
Aztán amíg vártuk az oktatót, beszélgettünk. Nekem Ő egy kellemes csalódás volt. Nagyon kedves, közvetlen nő, és sugárzott a boldogságtól, hogy végre anya lesz.
Na, megyek, puszi,

Vic

Ui.: Sípol a mosógép??? Hogyhogy?
vic
 
 


SziasztokKép

VicKép

Wow ezek a képek, csudaszépek, szivesen mennék én is ilyen helyre. Remélem egyszer el is jutok talán....

Szerintem tök jól tetted hogy a héten kiahgytad a sulit, tombol az influenza, jobban jártok ha nem viszed esetleg haza, meg a nagyik is gyorsan meggyógyulnak majd. Küldjük a gyógymanókát ám, és a pozitiv energiátKép

ZitusKép
annyira édia kulcsos képen Matyi. Ő lett a kulcsok őreKép Nálunk is nagy kedvenc, volt hogy egy hétig nem volt meg a lakáskulcsom, eltüntette Dani, de a végén előkeritetteKépKép A bejárati ajtónál már eléri az kulcsomo alját, néha megrángatjaKép
Nem csodálom hogy nincs kedved négy emeletet cipelni a babakocsit, meg még ugye Matyit is.
Tök jó hogy Helgával majd tudtok talizniKép

HajniKép
MAjd egy szinten veszünk ki szobát és együtt koktéluzunk egy jót a legfelsőszintenKépKépKép
Fehér kabát hogy birja a gyűrödést?

ManókaKép
De jó hogy smst küld a mosogép nekedKép Már csak egy olyat kéne feltalálni ami kivasalva összehajtogatva berakja a szekrénybe az illatos cuccokatKép
Foto pocakról??? mikor láthatunk márKép

HelgaKép
Végre ujra ittKép
Nem semmi, kultura kiszakad néha az emberekbőlKép liftKép Nálunk anyóséknél cigizni szoktak, és olyan büdi, meg egy két lakó kutyája nem birja ki lentigKép
Azért nem semmi hogy már ennyire önállóan tudnak sétálniKép

Mi egész jól elvagyunk, csak keveset megyünk ki, baromi hideg van nálunkKép Mikor jön már a tavasz......
Ma Dani akkorát alkotott a pelusba hogy az nem birta el, nyakig olyan lett, ilyen még születése ota nem volt. Igy reggel fürdéssel keztük a napot, mondjuk ő baromir élvezte hogy ujra fürcsizikKép
Jövőhéten kapjuk a 15 hós szurit , kicsit tartok tőle, remélem jól veszük és nem lesz nagy nyüg majd.

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Nahát, gyönyörűek ezek a képek!
Én is, én is szeretnék ott lenni!
Itt meg nagyon hideg van, pedig ma sétálni is próbáltunk, de csak a moziig jutottunk. Illetve buszokat néztünk, majd iszkiri haza. Matyinak piros lett az orra, az egyik szomszéd néni meg is jegyezte!

Vic: gondoltam ám, hogy ma nem sulizol, de egész nap nem tudtam jönni. Matyi ma elvene volt, így hamarabb el is aludt. A tegnap éjszakánk is tűrhető volt, csak az éjféli elalvás volt kicsit fárasztó. Ja és végignéztem az albumotokat, nagyon tündéri Dorci. De kíváncsi vagyok már rá, olyan jó lenne megszagolgatni, puszilgatni a kis buksiját!

Ági: a 15 hós szurival annyiban vigyázz, hogy ha picit is betegnek látod Danit ne adasd be, mert szerintem és a védőnő szerint is mi azért vészeltük ilyen nehezen, mert nem volt teljesen gyóygult Matyi. Mi lett a skarlát vége?
Hú most olvasom ezt a reggeli alkotást, hát nálunk mostanában ilyen nem volt, de a fürcsi közben már volt kaka és úgy megijedt szegénykém, csak úgy csimpaszkodott a nyakamba, hogy vegyem ki. De tetszett mikor belöktük a Wc-be és lehúztuk, meg integettünk.

Manóka: Halihó mesélj már magatokról!

Orsiék meg nemsokára érkeznek haza, remélem azért még minden percet kihasználnak!

Helga: írtam ám a dunaújvárosiakhoz, remélem nemsokára találkozunk. Tényleg tehetnél a profilodba magadról is egy képet, ha ide nem akarsz, hogy én is megismerjelek!

Jó éjszakát, Zita
zitus
 
 


És Hajninak:

csatlakoznánk mi is a dubai expedicióhoz, hogyha milliárdos leszel, mert biza én még ebben se reménykedhetem!
zitus
 
 


Sziasztok!

Na, én is idejutok néhaKép

Ági,
Ne aggódj, mi is folyamatosan Lottózunk, hátha...Kép
Gyógymanókat köszi!
Térded hogy van? Hogy viseli ezt a fura időjárást? Itt nálunk folyamatosan szakad a hó. Jöhetne most már a TAVASZ!!!
Csatlakozhatok én is a koktélszürcsölőkhöz?!
PelusajándékKép Nálunk is pont múlt héten fordult ez elő, hááát, keresgéltem a csipeszeket az orromraKép
15 hós szurihoz nagyon drukkolunk majd! Mikor is kapja pontosan?

Zitus,
Puszilgatni a kobakot?!Kép De aranyos vagy! Ne aggódj, nemsokára itt a tavasz ( én még reménykedemKép), és akkor felpakolunk mindenkit és megyüüüünk!!! Én már alig várom.
Ja, a kispasikák kössék fel a gatyót, mert tegnap csuda jó társastánc tanfolyamon voltunk, s a partnerrel is nagy volt az összhang!Kép
Fürdés közbeni ajándék egyszer előfordult nálunk is. Egy laza pukk kísáretébel előúszott egy pici golyóKép Hamar kikaptuk Dorkát a kádból, Ő pedig csak nevetettKép

Hajni,
Kép

Nemsokára jönnek haza az Orsiék is!!! Nagyon kíváncsi vagyok, milyen volt az útjuk és a nyaralásuk!

Most megyek, remélem, megkaptátok a címet.

Puszi, és vigyázzatok nagyon a csúszós utakon!

Vic

Ui.: Kérhetek holnapra egy ici- pici drukkot a fellépéshez?! Köszi!
vic
 
 


Sziasztok!

Vic: ezek a képek, Olyan jó lehetett. A tenger, mintha csak a menyországban lettetek volna! Vagyis én ilyennek képzelem! És az utsó képen a két dizsis leányzó! Meg kell zabálni őket. Na délután továbbképzés lesz Matyi fiúnak! Le a kalappal a leányok előtt. És az a piros összhang ruhában Kép

Ja és drukk a fellépéshez! Merre lesz? Remélem nem a világvégén, mert ez a csúnya idő...

És nagyon tetsz a fekete-fehér esküvői kép! No meg a csodaszép rózsacsokor, az enyém is hasonló nyújtott volt, csak fehér virágokból.

Hajni: szóval ti legalább együtt múlatjátok az időt! Alexa és Dorci látom jó barátnők lesznek!

Vigyázzatok magatokra, utálom a havat, hajnal óta esik!Kép

Zita
zitus
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, nagy ritkán, de ma ismét buszra szálltunk. Közelre mentünk, és gondoltam, hogy így gyorsabb lenne, mint tyúklépésben haladni a kocsival.
Erre egy nagy csattanás, belénkszaladt egy autóKép Még szerencse, hogy sem az autósnak, sem egyik utasnak sem lett semmi baja. Kicsit sajnáltam az autóst, mert egy hófödte mellékutcából kanyarodott volna ki, és megcsúszott (mondjuk nem 5- tel ment), s pont a középső ajtóba rohant, ahol álltam a babakocsival. Képzelhetitek, hogy megijedtem. Utána leszállítottak mindenkit a buszról, várni kellett másik buszt. Lehet, hogy jobb lett volna, ha inkább kocsival megyünk, na mindegy.
Utálom már ezt a telet, meg ezeket a csúszós utakat, jöjjön már a tavasz!!!!!

Zitus,
Fellépés szerencsére nem lesz messze innen, de oda már kocsival fogok menni, az tuti (habár oda amúgy sem mennék mássalKép).
Ja, az a fekete- fehér fotó igazából a most ismét egyre divatosabb barnás- sárgás színű.

Puszi:

Vic
vic
 
 


Sziasztok Csajok! Szerencsére időben elaludt a gyermekem, így egy kicsit több időm van a gép elött ülni.

Ági: Sajna pont a mi lépcsőházunkban lakik a "Jézus". Tényleg külsőre teljesen olyan. Szerintem a legigénytelenebb a földön. Azt az iszonyatosan tömény pisaszagot el sem tudjátok képzelni milyen büdös, amiko elötted megy fel liftel Az ELSŐ EMELETRE. Amikor költöztünk a házba akkor is fel kellett mosnom a liftet ha nem akartam, hogy hu.....-k legyenek a bútorok.

Zita: Már próbáltam képet feltenni. Nem találtam meg hol lehetne. Alex okt. 10-én 19.23-kor született a SOTE II Klinikán. A választott kórházat nem bántam meg, de a dokit igen.
Úgy gondoltam az alapján döntöm el mennyi hálapénzt kap, hogy milyen a hozzánkállása. Hát nem igazán olyan volt az ellátás amit az ember elvár a fogadott orvosától. Ha találkozunk bővebben is tudok mesélni, és arról is miért pont Pestet választottam?! Ha megtudod (tudjátok) lehet, hogy ki fogtok nevetni!!!!!!!!

Vic: Köszönöm az üdvözlést, klassz volt olvasni.Betévedtem olyan topikba ahol úgy éreztem, hogy annyira összeszokott a társaság ha én oda beírtam volna még én éreztem volna kellemetlenül magamat. Ilyen is van.

Ha megírjátok, hogyan kell képet tenni a profilomba azt szívesen megfogadom. Nem rossz tudni kivel "beszélget" az ember. Csak nehogy ellenszenvet váltsak ki belőletek.
Ha kívülállóként nézem magam, akkor első ránézésre azt mondom: Ez egy bunkó. De belül más vagyok. Ezt egyébként az emberek váltották ki belőlem.Főleg a terhességem alatt.Sajna elöszőr a dolgokat a rossz oldaláról szoktam nézni. Kell egy kis idő mire beilleszkedek. Ezt azért írtam le, mert a mostani barátnőm ezt gondolta első ránézésre.Elég sokat segít a gyerkőcel kapcsolatban. Ha másképpen nem tudom megoldani a dolgaim intézését, el szokta vállalni Alexot. Kb 3 éve ismerjük egymást. Idáig még nem volt köztünk komoly nézeteltérés.
Sziasztok, várom válaszotokat! (kép beillesztés)
szabó_helga
 
 


Helló lányok!

Alexa ma teljesen lefárasztott, mondjuk máskor is, de ma valahogy különösen pörgött. Apa szerint speedet kapott, de én csak cicit adtam neki Kép

Zita na ugye milyen táncoslábú lánykáink vannak? Kép Jó lenne már fiúval is gyakorolni Kép
Már többször említetted, hogy Matyinak szoktál gyümiszószokat készíteni. Leírnád mi módon kell? Röstellem, de ilyet még soha nem készítettem.

Vic tőlem biztos megy a drukk! Kép Szuperek a képek! Még egy emaillel adós vagyok, nincs elfelejtve. Viszont nem tudom, hogy megkaptad-e a képeket!

Helga szia, már azt hittem megint eltűntél Kép
Engem érdekel, hogy miért Pesten szültél. De nem biztos, hogy nevetek majd. Vagy igen? Kép
Kép: először is le kell kicsinyíteni, aztán meg itt lent a melléklet feltöltése gombra kattintani és megkeresni, hogy helyileg hol van a gépeden. Kap majd egy kódot és azt kell ide betenni. Az előnézetben fogod látni, hogy hogy sikerült. Ha nem működik a melléklet feltöltése gombod, akkor valszeg a tűzfalad a hibás.
Amúgy van albuma is a Babanetnek, jár minden regisztrált felhasználónak. De biztos tudod, nem akarok itt észt osztani Kép
Szólj ha nem megy a kép feltöltés, majd valahogy megoldjuk!

Most mennem kell, pusza
Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Na egy kicsit még bekukantottam, mert most apa Miskolcozik, így egyedül vagyunk és Matyi is alszik már. De ma nagyon nincs jó kedvem. Képzeljétek az én nagy fiam, aki imádott fürdeni, ma is és tegnap is állva remegve és sírva fürdött, mindenron ki akart jönni. Lemostam gyorsan, leszedtem az összes feltett állatot, amit üvegfestettem neki, meg mindent ki a vízből, de ugyanúgy remegett és kapaszkodott kifelé. A lefolyó felé nem akart fordulni, bár arra van a Wc-nk is, nem tudom mi lehet. Apát is felhívtam miután kiszedtem a vízből, mert akkor már nem volt semmi baja. És apa szokta ugyebár fürdetni. Tegnap azt hittem, hogy fáradt, azért nincs kedve, de ma szabály szerűen reszketett. Holnap kipróbálom, hogy lefedem a Wc-t hátha az a baj???? Szerintetek?


Hajni: a gyümiszószt és úgy csinálom, hogy almát, almát és banánt, vagy meggyet felteszek pici vízben és a meggyet cukorral. Miután megpárolom még maradjon leve, ezért ha kell közben utánatöltök. Egy kis joghurtba keverek lisztet és azt ráborítom, majd még összerottyantom. Szoktam hozzá rizst vagy piritott grízt készíten + valami pici sülthusi vagy főtt a levesből. Ezt a receptet a babaszobán találtam és nagyon ízlik Matyinak.

Vic: Hajrá!

Helga: ha a profilba akarsz képet, akkor van ott olyan hogy profilba kép feltöltés( a legalján a profilodnak) és ugyanúgy megy mint ide.KI kell választanod a gépedről, lekicsinyít stb..., ahogy Hajni profin leírta! Szóval kíváncsi vagyok ám a szülésre. De én sem itt szültem, hanem Pesten a Nyírőben. Lehet hogy ugyanazért?

Zita
zitus
 
 


SziasztokKép

HelgaKép
Nem irigyellek Jézusért, valahogy tuti kihagynám az életembőlKép
Wow te is fiam brutuszKép II női, kinél szültél ha megkérdezhetem. Voltál e bent szülés elött esetleg többet a pathológián? vagy csak szülni mentél és kész. Ezt csak azért kérdem mert én elég sokat voltam bent a terhességem alatt és lehet hogy taliztunk, kicsi világ sose lehet tudniKép

VicKép
Először csak néztem hogy milyen képekről mesél Zitus, könyveltem magamban, hogy tuti lemaradtam valami inforól, aztán meglestem a postaládámat és már tudtam miről van szó.
Nagyon jók a képek. Nem semmi a szálloda kedvessége, én biztos hátast dobtam volna egy ilyen figyelmességtőlKép
Megy a drukk a fellépéshez ámKép
És milyen édik a csajok igy együtt táncizva, nem is meséltétek hogy randiztatokKép vagy ha igen akkor mea culpa nem jól olvastam...

ZitusKép
Jön a tavasz oszt majd nálatok koktélozunk egy jót, a milliárdosok meg irigykedhetnek ránk, mert nekik biztos nincs ilyen vagány, életrevaló csemetéjük, mint nekünk vanKép
Most olvastam amugy a babaszobán egy forumon az oltások mellékhatásait, nálatok mennyire jött ki. Jövőhéten kéne mennünk, de ugy látom kicsit náthás Dani, igy nem akarom beadatni neki. Meg kaptam jótanácsnak homeosbogyo használatot és azt még beszeretném szerezni az oltás elött.
Apa hogy áll a tanulással? Még sokat lesz távol tőletek??

HajniKép
Én alma és megyszószt szoktam késziteni, mind a két fiu imádja.

alma:
megpucolom, feldarabolom, vizben odateszem főni, adok hozzá cukrot, szegfűszeget, fahéjat és citromot (eddig egy fél héjasat dobtam bele, de volt mostanában hogy keserű lett tőle, szar volt a citrom valamiért, ezért mostmár ugy teszem bele, hogy meghámozom a citromot, a fehér részét teljesen le kell vágni attól lesz keserű ha rajta marad).
Felfőzöm, közben a mennyiségtől függően két három evőkanál keményitőt elkeverek egy zacskós tejszinnel, hogy krémesebb legyen én még egy tojást is szoktam beleütni. Mikor megfőtt az alma akkor ezt a habarást szépen belekeverem, besüritem és kész. (a habarást hogy ne legyen csomos én felszoktam higitani ovatosan a főzőlével, mindig kiveszek egy merőkanállal és szépen hozzáadom, elkeverem, amikor már szép folyos akkor adom hozzá az almásléhez, igy kevésbé fordul elő a csomosodás)
A keményitő helyett lehet használni lisztet is, de azzal számomra nagyobb a macera a habarásnál, nagyobb a csomoveszélyKép

A meggyet is igy készitem el, legtöbbször beföttből készitem, igy annak jóval rövidebb idő kell főzésszempontből, mint a nyers almának.

Remélem segitettemKép Leirni hosszabb volt mint elkésziteniKép

HelgaKép
A profilodba ugy tudsz tenni képet, hogy belemész a profilba, ott van elől felsorolva hogy képek a menűben, arra ráklikk és máris ott vagy annál a modulnál.
Tallozással kiválasztod ahonnan fel akarod tölteni és elküldöd. Először nem látsz semmit, de ha bezárod a profilt és mondjuk a topicnál ráklikklesz a saját nevedre már megjelenik a kép a profilodban. Érdemes lekicsinyiteni a képet 640*480 asra mert az normálisan látható.

Ide a topicba már Hajni leirta hogy kell, itt is a 640*480 as méret a legjobb, jah és annál nagyobbat nem is enged, kisebb lehetKép

Magunkról néhány szó:
Dani ma elég álommanó volt, kétszer is aludt egy nagyot. Amig fent volt azért hozta a formáját, most a kedvence a monitor doboza, folyton belebujik és kidugja a kismancsát az oldalán levő lukon és nagyokat kacag ha elkapom.
Ma letekerte a cumisüvegének a zárorészét, pedig a kutya nem mutatta neki hogy kell, most majd parázhatok hogy ha tele van akkor ne ismételje meg a mutatványtKép
Felfedezte hogy egymásra tehetőek az épitőelemek és nem csak szétszedhetőek, édes ahogy a különbőző méretüeket megprobálja egyesiteni, ami persze lehetetlen ,de ő még ezt a fogalmat ugye nem ismeriKép

Puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Hajni: nos a szószok fűszerezése kimaradt, de Ági szépen leírta. És a csomómentességet is hasonlóan oldom meg, hogy nem a joghurtos kóliszt megy a gyümire, hanem a gyümilé a joghurtra, csak hát késő este már nem figyel ilyenekre az ember lánya, főleg, hogy mindig olyan szemre dolgozom a konyhában, nemigen méricskélek. Én viszont citromot nem szoktam tenni, csak szegfűszeget és fahéjat, de majd kipróbálom citromosan is.

Ági: Az oltástól igencsak sz.rul lettünk. Szóval Matyi elég betegecske volt, de úgy láttam rendbejött, abbamardt a köhögés, az orrcsogás stb... és egy hétre rá elvittem. Na 2 nappal az oltás után újra kezdődött a köhécselés, és 1 hétre rá bepöttyösödött és hőemelkedés, majd komoly láz. Ez tarott 4 napig, de közben elmentünk orr-fül-gégészhez, aki megállapította az arcüreggyulladást. Hát ezért írtam, hogy szerintem várj vele, nem baj az ha később kapja meg, csak legyen elég erős a szervezet, nehogy más baj is legyen. Én azóta is szidom magam, hogy miért nem beszéltem a dokival előtte, bár ő épp előtte 1 héttel mikor gyógyultnak nyílvánította lelépett síelni 3 hétre és bár a helyettesnek megemlítettem a betegség dolgot, de persze az nem is vizsgálta meg alaposabban. Hát ennyit arról, hogy ezt jól eltoltam!

Dani édes lehet az építkezés közben, Matyi is szokott, de ha ledől a torony, akkor még jó nagyot hajít is az elemeken, mert biztos azok olyan rosszak, hogy nem lehet a kisebbikre a nygobbakat felhalmozni!

Vic: írj majd a fellépésről! És miket énekelsz ilyenkor? Jó lenne meghallgatni téged egyszer!

Hahó többiek?

Orsi: remélem jól telt a nyaralás, gyere mesélj! Mit szóltok, hogy itthon meg a tél, a hó újra jelentkezett?

Kellemes hétvégi hangulatot, Zita
zitus
 
 


Helló lányok!

Köszi-köszi a szószokat, ki is fogom most délután próbálni. Remélem fog neki ízleni, mostanában olyan furán eszik Kép
Ráadásul olyan disznó, hogy hihetetlen. Anyum szerint nem voltunk ilyenek, de szerintem csak elfelejtette már...

Dani és Alexa megint egy húron pendül Kép mi is tekergetünk... Jaj meg a legújabb, hogy cipeli a 1,5 literes teli ásványvizes flakont! Tiszta erőemelő a lány Kép

Most mennem kell, mert erre járt egy tűzoltóautó is igencsak szirénázott, Alexa meg mocorog. Szép mondhatom... Kép

Nektek is szép hétvégét!
Hajni
tigribigri
 
 


Na visszajöttem, mert nem kelt fel.

Zita elég gáz ez a fürdés. Nem lehet, hogy melegebb volt a víz a szokásosnál? Vagy megijedt volna valamitől? Talán, hogy látta lefolyni a vizet... néha nem lehet őket agyilag követni Kép Majd írd meg ma mi volt, remélem csak múló állapot volt!
Az nem lehet, hogy Apát hiányolta? Írtad, hogy ő szokta fürdetni...
tigribigri
 
 


Ja a fehér kabát még fehér, ezt kifejezetten Ágiboszi kedvéért:
Kép

A lifteket meg ne is emlegessétek, hogy nálunk is mi van benne... Az volt a röhej a héten, hogy az egyik nap 11-15ig nem volt áram. Addig le sem vitték a kutyások a kutyákat. Aztán amint lett egyszerre mind-lifttel persze. Nevetséges, hogy egy vizslával a másodikról miért nem mennek le gyalog... Nem?
De legalább ezek szeretik a kutyákat, a tegnapi eseten kiakadtam, amit a hiradóba mutattak. Amúgyis úgy utálom ha elpusztult állatokat mutatnak! Most lehet, hogy furán fogtok nézni, de sokszor már a sok "ennyi és ennyi ember halt meg ilyen és olyan robbantgatásban" nem ráz meg annyira, mint mikor állatkínzásról van szó. Aztán ma meg az a pici angol kislány- agyhártyaguszi és vérmérgezés... nem is negatívkodok itt most ezzel, de nagyon sajnáltam őket!
Pusza
Hajni

Ui: Orsi már alig várunk! Kép Biztos teli vagytok élményekkel!
tigribigri
 
 


Sziasztok!
Hú, de pörögtök, hú, de pörögtökKépKép
Én most csak bekukkantottam, mert lassan készülnöm kell, 6- ra kell mennem.
Most épp egyszerre tanulom a szöveget, közben ide írok, és mellesleg nézem a Forma 1- et (imádom!!!)Kép

Holnap igyekszem jönni reggel (mert déltől családi banzáj lesz ismét), és akkor ollyan sokat írok, hogy az egészet arciválni kell majdKép.

Utálok dicsekedni, de vegyétek úgy, hogy az alábbi sorokat nem én, hanem a büszkeségem írjaKép: akinek van mostani BabaPatikája, az légyszi lapozgassa át! Csak úgy!Kép

Na, megyek összeszedni magam, köszi a drukkokat!

Ui.: Hajni,
Bevallom, kicsit féltem, hogy 5 perccel előbb fog leállni a lift (merthogy 11 előtt 5 perccel jöttünk leKép)
vic
 
 


Sziasztok!

Bocsi hogy betörök hozzátok...
Én a 2003 nyár végi topicban vagyok a kisBencémmel, de még anno a Pöttömöket és most már titeket is rendszeresen olvaslakKép És ráadásul Hajnit még ismerem isKép

Most elsősorban Vicnek szeretnék írni, mert mikor 3 napja megkaptam a BabaPatikát, ahogy átlapoztam, egyből megkapott az az aranyos nyuszi a képenKépKép
Nagyon-nagyon aranyos Dorka, igazán büszke lehetsz rá, gyönyörű kislány!!!

A többiek fiúcskája/kislánya is nagyon szép. Tegyetek fel minél több képet, mert olyan jó hogy ezek alapján bárhol felismerhetjük a babókatKép
Anno én Hajniékkal úgy ismerkedtem meg, hogy először Alexát ismertem meg a babanetrőlKép

HajniKép
Ti hogy vagytok? Rég hallottam a királylányról!

További szép hétvégét!
Üdv,
Vera

KépKép Kép
76vera
 
 


Hellóka!

Veraaaaaaaaa! Kép Szia! Kép Mizujs van veletek? Sajnos nem volt időm olvasni a 2003 nyár végit és már nagyon lemaradtam Bence fejlődésügyben Kép Hogy van a nagyfiú, és Te? Kép
Királylány jól van köszönjük kérdésedet. Ma azt mondta, hogy "Szia csajszi!" kristálytisztán mindkét szót. Annyira imádom a kis hangját! Kép
A sziát már egy ideje mondja, a csajszit ma mondta először.
Ja és tetszett az oldal, amint ajánlottál (http://www.fisher-price.com/us/playtime/)

Amúgy annyira emlékszem még, amikor a kardiológia előtt megkérdezted, hogy szoktam-e Babanetelni és, hogy én vagyok e a Tigribigri Kép

Légyszi írj ha van időd!

Vic már biztos, hogy jókat dalolászol Kép
Bevallom férfiasan Kép hogy én is egy kicsit meg voltam ijedve, hogy a liftbe ragadtok az áramszünet miatt. Ráadásul nálunk pont akkor volt 11 óra, úgyhogy valamelyikünk órája nem jól jár Kép Aztán Apa megnyugtatott, hogy azért segített volna rajtatok, csak valami liftkulcsot kell ilyenkor szerezni (számtalan liftelakadáshoz járnak tűzoltók...) Végülis 11:15kor ment el az áram. Az ebédünk sütőben sült krumpli volt, mert azt még vakon is megcsinálom egy sötét konyhás lakásban Kép
Ekkor volt egy kis zenehiányunk és a mobilom volt a rádiónk. Alexának megmutattunk mi fán terem a fülhallgató, tetszett neki:
Kép

Puszi
Hajni
tigribigri
 
 


SziasztokKép

ZitusKép
Az oltással kapcsolatban pont ezt a horrort szeretném elkerülni. Lehet hogy a gyerek is érzi a vesztét, mert eddig nem köhögött, jól volt, de ma már szörcsögött és prüszköltKép

Citrom érdekesen pikáns izt ad nekiKép Szoktam gyümilevest is csinálni, alma, barack, kiwi, körte, szilva, meggy ami éppen van abból vegyesen, szinte majdnem az mint a szósz csak ugye több lére engedve Kép

Itt is minden hófehér, de ezen a héten én még ki se dugtam az orrom a lakásból, mert annyira hideg volt fent a hegyen, egész héten minusz tiz alatt volt a reggelenteKép és napközben se volt pluszKép

HajniKép
Nah megalkottad a szószt?Kép hogy tetszett Alexának?Kép
Tündéri a képen a királylányKép Daninak is tetszett, 5 percig nem lehetett elvinni a képet, mert reklamáltKépKép
Látom a jányod is Benőke névre pályázik az üditős üveg cipelésselKép Dani is folyton azt teszi, sőt a kedvence amikor még foliázva van mind a hat darab, nah azt folyton tologatja hurcibálja, multkor simán lehuzta a cipősszekrényről, jó nagyot csattantKép
Disznólkodás hol van hol nincs nálunk is. Amugy én nem tom elképezlni hogy a fiam miből tartja fent magát, de néha alig eszik valamit, mondjuk cici ezerrel megy még.... Valaki irta hogy napi 5 üveg bébikaja fogy náluk.. hát nálunk jó ha egy elmegy egy nap...de nem is bánom amugy...
Ma krumplistészta volt a menű Zitus eszembe is jutott rögtön, de Dani ugy beflamozta hogy öröm volt nézni.

VicKép
Hétfőn megyek gyógyszertárba az oltáshoz homeos bogyóért akkor majd beszerzem az újságot, de igy látatlanban is eltudom képzelni milyen édi lehet a képen DorciKépKép
Drukk hegyek és várjuk ám a beszámolót hogy sikerült a fellépés.
Amugy azért vagyunk nők hogy egyszerre legalább három dolgot tudjunk csinálni, én is igy szoktam szimultán csinálni a dolgokatKép

VeraKép
Üdv közöttünk, szivesen látunk gyere, ha időd engediKép
Velem is volt már ilyen eset hogy a babót előbb felismertem mint a mamitKép

puszi
Ági

UIKép Ma egy akkorát aludtunk együtt délután Danival hogy az csuda, elterültünk a nagyágyon, befészkeltük magunkat, néztük a Rexet és szépen elnyomott minket a buzgóság, negyed 9 kor ébredtünk, hogy ebből ezek után mikor lesz esti alvás nem tom, nem ugy néz ki mintha álmos lenne a fiamKép

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Hali!

Még benéztem, remélem Ági emberi időben tudtok elmenni aludni!
DaniKép
Szósz elnapolva holnapra bizonyos alkatrész hiányok miatt Kép Már nem a kezem, lábas vagy ilyesmi, szimplán csak hozzávalók!

Babapatikát mindennap meg kell néznem Alexával és Do-do-doci-zik állandóan! Tetszik neki a nyuszi! Kép

Jócakát!
Hajni
tigribigri
 
 


HejhoKép

HajniKép
Ha az emberi időnek számit hogy féltizenkettőkor sikerült őt elaltatnom akkor azt mondom jóKép
Este fél tizengykor ért haza apa a meloból és ugye őt is le kellett fárasztani egy kicsitKép

Jah hát a hozzávalók hiánya néha áthuzza a számitásokatKép Nekem valami turos kaját kell holnapra kitalálnom, mert apa meglepett egy fél kilóval, nem mondtam neki hogy hozzon, bezzeg a vajat elfelejtetteKépKép de hát férfi a szentem ha háromnál több tételt kell vennie akkor jobban járok ha felirom neki.

Nah mostmár mindenféleképpen be kell szereznem egy babapatikát, kifurja az oldalam a kiváncsiság.. ha még se kapnék akkor valamelyikötök beszkennelné a képet és elküldené nekem??? légyszi légyszi légyszi (igazi szőkenő).

Jah és mért pont hajnali háromkor irkálok, hát mit tom én... éjfélkor jól elvoltunk apával, majd szépen kikuszott az álmosság a szememből, az hbo volt egy jó kis krimi azt megnéztem.. azóta meg csak forgolódtam, igy inkább gondoltam belesek hátha valaki irt és én meg olvashatok.

pusszz
Ági

Ui: a rádiózos kép is csuda édi, egy tuti: Alexa még sok pasi szivét fogja összetörniKépKép Kispapi meg szemfüles apatigris lehet majdKép

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok Lányok!

Tegnap éjjel érkeztünk meg, sajna jó nagy csúszással, igy már ejfél volt mire ágyba kerültünk. És 3unkra két hely volt a gépen igy jól el is fáradtunk.
Jó időnk volt 20-25fok, pár éjjel esett, napközben fújt a szél,ami ott természetes Kép, de a legrosszabb időnk is jobb volt, mint itthon Kép Bence nagyon jól érezte magát, bár napközben alig aludt, mert folyton mentünk vmerre (béreltünk autót). Jókat ettünk, napoztunk, sétáltunk, homokoztunk, egyszóval aktivan pihentünk. Rengeteg képet készitettünk, amikből majd teszek fel párat.

Visszaolvastam, de most (a bőröndök szinte érintetlenül várnak rám ...) csak egy-két dologra reagálnék:

Zita úgy röstellem, hogy mi elfelejtettük Matyi névnapját! Én teljesen decemberben éltem, aztán most esett le, hogy az Ferenc ... Ne hari és most utólag kivánunk
Kép

Vic, Hajni mi ez a titkos csajszi-buli??? Fogadni mernék, hogy titokban gyakoroltok azért táncizni, hogy levegyétek a fiúkat a lábukról!!! Kép Meséltek róla?

Hajni én teljesen le vagyok taglózva, hogy Alexa már igy beszél! Fehér kabát? Húh, az nálunk igen merész lenne ... Már drappot is laig merek venni.

Helga újra üdv, a lift ismerős, régen én is bérházban laktam ... undotiróak tudnak lenni az emberek(?). Várom a képeket és azt, hogy miért szültél pesten.

Vera üdv itt! Neked is Bencéd van! VAn albumotok?

Ági te szépen becsempészed a sorok közé, hogy igencsak rajta vagytok a tesón Kép Gondolom nem társason próbáljátok meg összehozni ... Paráználkodj okosan KépKépKép (bocsesz)

Vic milyen volt a fellépés? Húh, jók a képek! Mi is mennénk dubai-ba, szóljatok ha mentek, megyünk!!! Ja és ugye maldiv ... szivem egyik csücske ... talán szilveszterre. Oda pedig Ti jöttök velünk!!! Remélem hozod Nekünk a nyuszis képet!!!

Manóka úgy látom a többiek nem ellenezték, igy csak annyit a végéről a darabnak, hogy Rómeo felköti magát, miután magához kötötte Júliát, aki miután feleszmél a kábaságból, elvágja az ereit ... Felétek is nagy a hó?

Ann fel tudnád tenni a képet a krém-maszkos Hamiről? És mekkora hintátok van? Kétszemélyes? Bence is beférne? Kép Janza Kata, mint nő nekem nem szimpi, ismerni személyesen nem ismerem, amiket láttam alakitani, az karakteres volt számomra, és rákészültem, hogy ő fog játszani, igy csalódás volt a másik nő. Utólag is jobb lett volna JK-t hallanom.

... A Végén sikerült többet irnom ...

És a bőröndök még mindig itt vannak ...

puszi Nektek

Jó újra itthon lenni! De tényleg lehetne már tavasz, mert ez borzalmas!
A képekkel igyexem!
orsi17
 
 


Vera a kérdésem tárgytalan, megnéztem a profilt!
orsi17
 
 


Sziasztok Kép
Dubai hotelben nekem az tetszett, amikor nemrég Agassi és Federer játszottak a helikopterleszállóján KépKép
(http://www.burj-al-arab.com/tennis/) Én eredetileg nem itt olvastam, hanem máshol, de azt most nem találom, sokkal jobb képek voltak. Olyan, mintha a semmi közepén játszanának + volt van fél méteres a védőkorlát. Arról itt is van kép, ahogy Agassi lenéz KépKép Jajjjjjj, én azért nem lennék nyugodt Kép

Orsi, itt a kép az összekent Hammáról + egy hintás is - sima állványos hinta, Hami nagyon szereti
Viszont képzeljétek, tegnap levágtuk a haját életében először. Hátul volt pár szál hosszú - ami olyen édi volt, amikor vizes volt és göndör ezért sajnáltam Kép - de nem állt sehogy. Így meg olyan nagylányos! Kép

Hajni, nálunk is a SZIA a kedvenc szó, ma egész nap ezt modnta. Annyira lehet imádni a kis hangjukat! KépKép

Ennyi voltam, pussz,
Ann

KépKép
annann
 
 


Sziasztok,

Nos, ebből a reggeli írásból reggeli hazatérés lett, ugyanis reggel 1/2 4- re értem haza. Gyorsan mentem aludni, nagyon fáradt voltam. Dorka ismét rendes volt, mert 1/2 10- kor ébredt (van alvókájaKép)...férjem előző este 7.40- kor tette le aludni). Szóval felkeltünk, aztán mentünk is a dolgunkra, először virágvásárlás, aztán ünneplés...18.20- kor értünk haza, gyors fürcsi, vacsi, és Dorci 19.20- kor már aludt is. Én pedig már itt is vagyok!

Helga,
Ez a pasas eléggé gusztustalan lehetKép. Vajon a felesége milyen lehet, ha Ő ennyire igénytelen
Fúúúj!
Ellenszenv?! Bennem semmi ilyen gondolat nem merült fel Veled kapcsolatban, de biztos vagyok abban, hogy a többiekben sem, hiszen tökre vártuk, hogy ismét gyere, úgyhogy ne tessék ilyen butaságokat írni!
Ja, és amint írtam, én is október 10- i vagyokKépKép!!!
A képfeltöltést sikerült megoldanod? Ja, most néztem, hogy még nincs kép. Segítsünk?!
Ha majd jön a tavasz, és mi megyünk Dunaújvárosba, akkor Veled is jó lenne talizni! De ezt majd biztosan megbeszélitek előtte a Zitussal.

Zitus,
Én is pont arra gondoltam elsőre, hogy talán azt látta Matyi, ahogyan lefolyik a víz, meg hogy nem csúszott- e el a kádban, nem volt- e túl meleg a víz stb...De azóta már túl vagytok még egy fürcsin. Majd írd meg, hogy sikerült- e megfejteni a félelem okát!
Hoppá! Micsoda finom gyümölcs szószok! Nyammi!!!!
Fellépés: naggyon jó volt, jól éreztem magam. Mindenki táncolt, jó kis számokat énekeltünk (most főleg '50- '80- as évek számait). Felváltva voltunk mi, és egy hihetetlenül profi zenekar, akik már bejárták a világot. Ha rádióban hallom a magyar nótákat, akkor el szoktam kapcsolni, de ezek az emberek annyira profik voltak, olyan ízesen szólt a hegedű, brácsa, nagybőgő stb. a kezük alatt, hogy élvezetes volt hallgatni.

Ági,
Randi: Ez egy hipp- hopp randi volt (és ismét beigazolódott, hogy a spontán dolgok jobban sikerülnek, mint a pontról pontra megtervezett dolgok). Dédiék közel laknak a Hajniékhoz, így összekötöttük a két randit, és szerintem nagyon jól sikerült mindkettő.
Monitordobozból kikukkantó DanimanóKép Fotó?
Ez a cumisüveg zárórész letekerés nem semmi. Néha én is csodálkozom, hogy mi mindenre képesek már ezek a kis csibészek!
Ha ennyire megy az építés a nagyfiúnak, akkor lehet, hogy inkább Őt kellene/tt volna felkérnünk építésznek? Vagy tervezőnek?Kép
Építés amúgy nekünk is hasonló, mint Matyiéknál. Egy- két próba, aztán ha ledől, akkor jó messzire lehet hajítani az elemeket, és persze akár az ajtót is el lehet találni, az még szól is egy nagyotKép
Te Ági, lehet, hogy amikor hazajövök ma reggel, akkor még pont itt talállak a neten?! Nem tudtál aludni? Jaaaa, bocsi...babaproject!!!Kép Hajrá!

Hajni,
Ezt a gyönyörű fehér kabátot már Nálatok is megcsodáltam, de annyira beszéltünk, hogy el is felejtettem említeni! Nagyon kis csini benne Alexa! Igazi kis hölgy!!!
Juj, az a híradós kutyusos dolog engem is teljesen kiakasztott, sírtam isKép. Kicsit én is jobban kiakadok már, ha állatkínzásról, vagy ilyenekről mutatnak képeket. Nem szabadna semmilyen elhunyt kutyusról, cicusról, lóról stb. sem képeket mutatni, ugyanúgy, ahogy emberről sem mutatnak.
Liftből kimentés nem semmi lett volnaKép.
Ezt az "Itt a Do"- t olyan édesen mondta Alexa!!! Nem győzöm mondani, mennyire el vagyok ájulva Alexa beszélőkéjétől! És azok a hangsúlyozások!
Rádiós kép is nagyon cuki!Kép

Vera,
Nagyon aranyos vagy, köszi szépen, jólesett, hogy emiatt(is) írtál nekünk!
Kép
És remélem, hogy ha időd engedi, akkor bekukkantasz még hozzánk.
Bevallom, régen néha bekukkantottam a Ti topicotokba a jó tippek, a jó hangulat, a játékok, rucik miatt. És nem utolsósorban a gyönyörű manók miatt! Bence is nagyon helyes kis krapek, húúú, azok a szemek! Tisztában vagy azzal, hány kislány fog majd Bence után sírni?! Szerintem készülj fel rá!Kép

Orsi,
Hurrá- hurrá- hurrá!!! Kép
Majd ha lesz több időd, mesélj!!!! Sokat, és rengeteg fotóval!!!
Bence hogy érezte magát? És Ti?
Nem volt az titokzatos csajszi buli, hanem spontán! A táncgyakorlás pedig igenis nagyon fontos! Hú, ha láttátok volna, hogy figyelték egymást tánc közbenKép
Kép
Ezt a szilveszteri Maldívot nem ígérem. Tudod, első most a ház, s csak utána (talán 20 év múlva) jöhet a szórakozás!
Kedden megyünk!

Ann,
Ismét jót nevettem Hamma krémes fotóján!
Épp most akartam írni, de ha nem baj, akkor először ide írok Neked: nagyon csinos így Hamma haja!!! Igazi "kishölgyes"! Nagyon profin vágtad le! Remélem, eltettétek egy kis dobozba a levágott hajat! Mi egy átlátszó tasakba tettük bele, s azt jól lezárva beragasztottuk a naplójába. És azóta már 4 tasakunk lenne, de az utolsót nem tettük el (az csak egy pici igazítás volt), így 3 tasak van a naplóban. Képzeld, egyre jobban világosodik a Dorci haja.
Nem semmi ez a teniszes fotó! Nem jönne velem fel vki ütögetni párat? Hátha felengednekKép
Amúgy a szemközti szállodában is voltamKép, onnan készült az a két fotó, amit ide föltettem. Ááááá, nem vágyom vissza egy csöppet sem.

Manóka,
Megkaptam a mailedet, aranyos vagy, köszi szépen! A válasszal még el vagyok maradva, bocsi, de tiszta rohanás volt az utóbbi pár napom.
Már nem is merem kérni, hogy mesélj Zsigmondról és Imikéről...

Na, most pedig én megyek, majd holnap jövök! Aztán írok majd Dorkáról is, ismét el vagyok maradva Vele. Ja, mondtam már, hogy 5- 6. fog kibújt, most bújik a 7- 8. fog?!
Ja, és paramétereinket tekintve 9700 grammosok és 83 cm- esek vagyunk!

Puszi:

Vic
vic
 
 


Képzeljétek, anyósom ma arról (is) mesélt, mi mindenről volt szó azon az orvosi konferencián, ahol most volt. Mindig örülök, amikor erről beszél, legalább megtudok pár infot én is (és szokott hozni néhány termékmintát, ismertetőt is, most pl. az allergiával kapcsolatosan hozott egy könyvet).
Mesélte, hogy most már sokkal szigorúbban vesznek csomó mindent, a kajákkal kapcsolatban is. Régen pl. lazán adtak már tojás sárgáját is 1/2 éves korban (előbb, mint a húst), most pedig 1 1/2 éves kor alatt nem szabad tojásfehérjét adni. Mesélte, hogy egy 1 éves kisfiúnak adtak kóstolónak kis tojást (fehérjével együtt), tényleg csak picit, és egyszer csak elkezdett feldagadni, és nem kapott levegőt, vitték is be a kórházba, majdnem megfulladt. Pedig a családban senkinek sem volt semmilyen allergiája, mégis.
Persze ez nem gyakori, de mi van ha...
Mozgásfejlődéssel, értelmi fejlődéssel kapcsolatos dolgokról is sokat mesélt.

Na, megyek, mert épp tök érdekes műsor megy a National Geographicon!

Puszi!
vic
 
 


Sziasztok!

ORSI! HURRRÁÁÁÁ!!! Szóval hazaértetek! Nagyon várom ám a beszámolót, legalább így egy kicsit mi is ott érezhetnénk magunkat! Bence hogy érezte magát? Aludt rendesen? Mi mindent csinált a nagy külföldön?

Vic: eszemben voltál ám tegnap, hogy milyen jó is lehet egy kicsit kikapcsolódni, énekelni, bár azárt ezt a fél 4-et nemigen tudnám megszokni! De azért tényleg nagyon rendes Dorci, hogy így hagy pihenni. Bezzeg Matyi 7-kor már kukorékolt. De ma itthon volt apa és ő ment hozzá, áthozta és a szopi után el is vonultak, így alhattam még jó fél órát. Aztán kisuvickoltam a hűtőt,mert már ezer éve csak tervezem

Hajni: nahát ez a fehér kabi! Csudajól áll Alwxának! És mennyire sikerül megőrizni a fehérségét a nagy Bp-en? Köszi az infót Maya-val kapcsolatban, gratiulálok nekik, ha találod, mond, hogy jöjjön és mutassa be a kisfiát!

Helga: eltűntél megint! övő héten mit csináltok délelőttönként? És nem hinném, hogy félni kellen tőlünk, hisz benne van a pakliban minden: lehet, hogy mi nem leszünk szimpik neked, azaz én

Ági: hajnalok hajnala! csak nem a film hatására nem sikerült elaludni? Vagy valami más? Nekem ma ájt rettenetesen a fejem, de lehet, hogy csak azért mert nem volt jó az ebéd anyóséknál. Brrr

Fürcsi: képzeljétek tegnap még félt, pedig mindent megpróbáltunk, Wc tető lefedve, textil pelus takarta a lefolyót, hab a kádban. de nem! Erre ma tettem egy törölközőt a kád szélére és így a túlgfolyót is eltakartam egy szép színes mintás törcsivel. És beleült, mintha mi sem történt volna. Fél szemmel azért felmérte, hogy nincs ott, aztán ment a csürömözgetés. Tehát a túlfolyó volt a hibás. vagy mi, hogy korábban oda kiáltoztunk, hogy: " Hahó, gépház! Teljes gőzzel előre!" És nagyokat nevetett, De ki tudja egyszer csak mi jutott eszébe????

Vic: ez a tojás dolog nem hangzik valami jól! Ki tudja ivel teszünk jót, és mivel okozunk egy életre rosszat???

Ja és lehet, hogy csütörtökön megyünk Pestre, illetve Maglódra, mert talizok az erdélyiekkel, De csak, ha nem lesz nagyon ramaty az idő? Szóval a kérdés: délután mit csináltok? eseleg egy órácskára talizhatnánk valahol, ha úgy hozza a sors! De nem 100%-ék ez még!

Jó éjt, Zita
zitus
 
 


Csak egy gyors bekukk:

Zitus,
Anyira sajnálomKép, pedig már nagyon várom Veletek a talit, de most kivételesen nem pénteken, hanem csütörtökön megyek sulizni.
Ha pénteken jönnétek, akkor én benne lennék a taliban!

Puszi,

Vic

Ui.: Ja, el is felejtettem említeni, hogy szombaton ezen a rendezvényen a "Berényi Mikiék" is a meghívottak között voltak, s nagyot buliztak Ők is. Továbbra is szimpatikus fazon, a felesége pedig nagyon bájos. Reggel 1/4 4- kor (amikor én eljöttem) még ott buliztak a magyar nótákraKép
vic
 
 


Sziasztok,

végre, ide is ideértem kicsit hozzátok.
Fejecském fáj, és csináltam egy kávét, így legalább van időm ücsörögni.

Zsigmond jól van, köszönöm, már nagyon sokat mozog, uhra is készülök lassan, csak a vércukros eredmények holnap lesznek meg.

Vic,
azt a babapatikás képet én is néztem, meg mutattam Iminek, hogy itt van DorkaKép
A Megasztárt már annyit akartam tőled kérdezni, hogy te nem akartál megmérettetni, vagy ez neked már komolytalan?

Ann,
a lányod milyen nagy már, és nagyon hasonlít is rádKép

A tojással kapcsolatban, én úgy tudom, hogy a 15 hós oltás előtt, ha kipróbáljuk a fehérjét, az nem baj, mert abban van azonos fehérje.

Zita,
ez a túlfolyó eltakarás, és a bekiabálás is tetszik, igazán ötletes mindkettőKép Igaz, hogy egyik csak kényszer, de akkor is ügyes vagy!

Orsi,
beszámolóra én is kiváncsi vagyok majd, meg a fotókra isKép

Ági,
már akartam kérdezni, hogy te, mint bennfentes, nem tod, hogy Auchannt Debrecenben fognak építeni? Olyan sokat írtok róla.

szép volt a hóesés, piszok hideg is van, pedig itt süt a nap, a kávém is elfogyott, így tovább kell állnom.

manóka

manóka
manóka
 
 


Sziasztok!

Küldtem mailt remélem mindenkinek. Aki nem kapta meg, kérem szóljon, mert ez is előfordulhat ... a gépem nem szuperál vmi jól, no meg az agyacskám sem ... (páran ezt már tudjátok)

Bence ma hiper nyügi, teljesen kiboritott a reggeli ébredéssel(?). Visitva-üvöltve hisztériázva ébresztett minket. Ha kérditek miért, akkor fogalmam sincs ... Kivettem, folytatta, se enni, se inni, se semmi nem volt jó, csak mutogatott, körbevezetett az egész lakáson (hogy örültem félálomban ennek), aztán hosszas találgatás, próbálkozás után egy tejszelet varázsolt nagy nehezen csendet ... de a joghurt, kifli nem kellett. Hát erre tegyetek pontot.
Neki mindig egyvalami KELL, de az tényleg KELL. Néha kezdek megijedni tőle, mintha átkerülne egy másik dimenzióba. Már apánál is elszakadt a húr, pedig ő aztán végtelenül birja a dolgokat.

Nah remélem a panaszkodásom hat a törpémre ...

Ann mennyire szép Hami és már mennyire nagy! Bár jó nagy takarásban volt az arca Kép Én rendületlenül vágom Bence haját. Állitólag még kicsi korban egyszer jól le kell vágni, hogy utána szép erős legyen a haj. Hááát, ezt még megfontolom.

Nyaralási nehézségnek számitom az alvást, mert első 3 éjszaka jó sokszor ébredt Bence, annak ellenére, hogy mellettem volt a kiságya. Ezek pár perces ébredések voltak, aztán ivás vagy cumi, simi, alvás. Utána minden éjszaka aludt reggelig és akkor is csak nyugtázta, hogy ott vagyunk majd dumált az állatkáival. Enni össze-vissza időpontokban evett, sajna bűnöztünk is, úgyhogy most leszokatás van. Na jó, nem kapott rá semmire, de egy darabig nem kap ilyen dolgokat.

Remélem a képek magukért beszélnek, de szivesen mesélek még, ha van kérdés-kérés.

A tojáson most kicsit megdöbbentem, de Bence már javában benne van és szereti is. Nála semmilyen ellen-reakciót nem váltott ki.

Mennem kell, mert megkivántam egy kávét Manókától, aztán holnap folytatódik a tánctanfolyam és még helyet kell hozzá csinálnom. Kép

puszi

Manóka Te kávézol? Én arról nem tudtam lemondani pocakosan! Napi egyet meg kellett innom.
orsi17
 
 


Sziasztok!


Orsi mindjárt megkuksizom a levelest, csak előőb gyors írok még egy pár sort!

A nyűgizés nálunk is megy, néha fogalmam sincs mit is akar, néha neki sincs! Kép De azért most e kell kopognom, hogy nagyon jók a napjaink( csak el ne kiabáljam!) Olyan édesen sétálgat velem kézenfogva az utcán, ma szépen levette a szadiját ebéd után és ment a heverőhöz, és készült a szopihoz! Azt hittem menten agyonszorítom, olyan édes volt!

Kávé: milyen kávét isztok?? Én csak nagynéha capuccinót, de nemigen szeretm egyiket sem, inkább a csokit! De nem azt a gépi vackot!

Ann: bocs a nagy bunkóságomért, hogy Hammát meg se dicsértem, de miután a férjemnek bemutattam, és kibeszéltük, hogy tiszta mamija ( a profilodba lestünk bele!) teljesen lökötten nem írtam le!

Manóka: a 15 hós oltást én is hallottam és épp ezért a tojást mi is elkezdtük decemberben, úgy néz ki bírja a gyerek. Remélem a fejfájásod elmúlt, bár most az enyém is fáj, mert reggel óta egyfolytában fúrnek a házban, fogalmam sincs mikor fejezik már be, azon is csodálkozom, hogy Matyi elaludt ekkora zajban.

Megyek eszek egy kis rizskókot, mert azt csináltam, Matyikámnak is ízlett!

Ti mit főztetek????? Elmaradt a kedvenc téma, pedig lassan kifogyok az ötletekből!

Puszz, ZIta
zitus
 
 


Sziasztok!

Úgy látszik, hogy ez a kávékívánás ragadós?!Kép Én is megyek, kávézom egyet...vagy kettőtKép

Tojás dolog: tudom, hogy Ti nem vagytok kötekedősek, de azért szeretném azt leszögezni, hogy (bár már nem nagyon szeretek,de) ha néha- néha bátorságból írok ezt azt, amit anyóssal beszélgettünk, azt nem okoskodásból írom, hanem csupán érdekességként!!! Amúgy ezen én is ledöbbentem, amikor tegnap mesélte, mert bár mi még nem adtunk t.fehérjét, de ilyen lehetséges következmény meg sem fordult a fejemben.
Dorkának amúgy sajnos genetikailag elég nagy a hajlama az allergiás reakciókra (mivel én minden vacakra allergiás vagyok, s nem csak orrfolyással és prüszköléssel jön ki, hanem súlyos asztmám miatt fulladássalKép is), így ezért jobban oda kell figyelnünk, hogy Dorka milyen kajákat és mikor kap. Nekem elhihetitek, szörnyű rohammentővel végigszáguldozni a városon úgy, hogy nem kapok levegőtKép.
Na, de nem akarok én senkit elszomorítani!

Orsi,
Szuperek a fotók! Gyönyörű helyen voltatok! Nekem legelőször a galambkergetős kép tetszett, aztán ahogy lapozgattam, még jobban tetszett a krokodilos, aztán hoteles, aztán a papagájos...mindegyik tök jó. S ami miatt a legjobban izgultunk, hogy Bence is tudjon aludni éjszaka, így Ti is kipihenjétek magatokat!
Tánctanfolyam!!!!KépKépKép Fotózás után akkor gyakizni fogunk egy kicsit, jó?!Kép
Nagyon barna vagy? Csak hogy menjek- e még este szoliba, vagy ne?!

Hajvágás: a fodrászom is folyton le akarta nyírni kopaszra Dorka haját, hogy majd "akkor erősödni fog". Én akkor nem engedtem. Erre épp a minap nevetgéltünk azon, hogy ok, hogy erősebb lesz a gyerek haja, ha kopira nyírják, de jócskán van benne genetika is, hogy kinek lesz vastag szálú, és kinek vékonyabb. Dorka haja még csak nem is hullott ki (ahogyan néhányan jósolgatták nekem állandóan), hanem nőtt, nőtt, világosodott, én pedig mindig vágtam a végéből, hol rövidebbet, hol hosszabbat. És aki látta, az látta, hogy most is elég erős szálú a haja, még a hajgumizástól sem törik.
Jut eszembe hajgumi: ha láttok valahol szép kis hajpántokat, akkor szóljatok légyszi!!! Most azokat gyűjtjük, hogy ne kelljen folyton hajgumizni.

Manóka,
Szerintem ez a műsor- ahogyan Te is érzed- komolytalan. Régen- még amikor a jó kis pop- rock fesztiválok voltak, akkor jelentkeztünk egy zenekarral. Nagyon sok ma már nagy név indult, nagyon jó volt a hangulat, s a zsűri is többnyire olyan személyekből állt, akikre a mai napig fel lehet nézni. (Ha jól emlékszem, Judy lett a 2. vagy 3. helyezett. Húúú, jó fiatalok voltunk akkor! Ez még jóval a sajnálatos balesete előtt volt)
Ugyanez erről a zsűriről nem mondható el. Ja, és szinte minden akkori versenyző a mai napig a pályán van, és elismert a maga nevében, ki szólóénekes, ki vokálos, ki reklámos, szinkronos stb...
Én már alig várom, hogy megmutasd az UH- s felvételt Zsigmondról!

Zitus,
De édes lehetett, ahogyan bekiabáltok a túlfolyóba!KépKépKép Feri is nagyon kreatívKép
Örülök, hogy megoldódni látszik a fürdős rejtély!

Most megyek, mert még készülni kell a délutánra.

Puszi,

Vic

Jééé, itt már megint esik a hó! (és mellette süt a nap, és borzalmas hideg vanKép)
vic
 
 


Orsi!

Én nem tudom megnézni a képeket azt írja ki, hogy az album üres Kép

Zita
zitus
 
 


Sziasztok Csajok!
Most csak pár mondatig vagyok itt. A szemeim szó szerint jo-joznak annyi mindent írtatok amióta utoljára itt voltam. Igyekszem képet feltenni, még nem próbáltam. Muszáj vasalnom, mert az is csak gyülik. Ebédelnem is kellene, mert ha Alex felkel akkor nem biztos, hogy sikerül kényelmesen. Kapkodni pedig utálok. Igyekszem még ma visszajönni, de remélem legkésöbb holnap.
Üdv mindenkinek.
szabó_helga
 
 


Sziasztok!

Vic szerintem egyikünk sem vette okoskodásnak, amit irtál a tojásról pl.. Nyugi, és nyugodtan ird meg az infóidat, érdekességeket, amiket hallasz! Én is igy teszek, amikor linkeket küldök nektek.
Én egyébként minden új dolognál marhára paráztam és a legeslegrosszabbakra gondoltam, mint akár a fulladás is. Pl. a 4hótól ehető epres Mildibé (asszem) desszertet csak most mertem adni neki és csak délelőtt, hogyha esetleg vmi gáz lenne, akkor tudjak vele rohanni ... ennyit a paráimról ...

Zita én főzős (gondolom nem márkát kérdeztél Kép) kávét iszom. Illetve kávés tejet, mert kb. negyed kávé háromnegyed tej az arány Kép De ebből lecsúszik egy nap 2szer4dl. Kép Van itthon instant is, mert annak szeretem az izét (omnia). Ilyen téren sztem nekem van a leg... nem is tudom ...leghülyébb izlésem.

Bence ma evett kiflit, sajtot, kis kefirt, joghurtot, kekszet, főzeléket, túrós derelyét ...

Vic mi is aludtunk, mert mikor nem kelt Bence, akkor kb.10-11 órát hunytunk ... Barna? Na nem lettem csoki, mert ugyebár Bence miatt nem voltunk túl sokat napon. Mi gyakorolunk bőszen Kép Ja, a védőfelszerelést ne feledd!

Még sose láttam a dzsonni bravót ... hát ez mekkora marhaság!
Merthogy időközben Tv-t kell néznünk ...

Manóka, Hajni a boxom dobálja vissza a leveleiteket, hogy tele a fiókotok ... passz, hogy mi ment át ...

Zita újraküldtem a linket, hátha.

puszi
orsi17
 
 


Sziasztok,

Vic,
én csak amiatt írtam le a tojást, hogy ezt hallottam, nem akartam én veled kötözködniKépSajnálom, ha félreértettedKép

Orsi,
megkaptam a mélt, megnéztem az albumot, és nagyon tetszenek a képekKép Én még nem is láttam rólatok fotót. Kedvencem a galambkergetősKépKép

manöka

manóka
manóka
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: