Új privát üzeneted érkezett!

Linato!

Hívd fel a munkahelyed, hogy mikorra várható, én amikor felhívtam nem volt a helyén a nő, de visszahívott később és mondta, hogy pont akkor számfejtették és másnap utalják. Legalább megmondják mikorra számíthatsz rá.

Kata
Katalin
 


Kata!

Az én munkahelyem nem kifizetőhely sajna,így a Lőportár u.-ból küldik majd a pénzt.Azért nagyon aranyos vagy köszönöm.KépLehet,hogy névsor szerint haladnak.Akkor viszont még várnom kell,mert a T betű elég hátul van az ABC-ben.
linato
 
 


Linato!

Én felhivatam a párommal a TÁH-ot ma (felbuzdulva, hogy van aki már megkapta), hogy akkor mi van. Most már meg tudták mondani, hogy mennyit fogok kapni, de nem biztattak semmi jóval (valamilyen rendeletröl meg fedezetröl beszélt), állitólag dec. 31-ig megkapjukKép. Az persze végülis nem rosszKépKép, de jó lett volna, ha minél hamarabb...

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 

 
 

Beszti!

Holnap majd én is rájuk csörgök.Hátha nekem is mondanak valami bíztatót.Kari előtt mindenkinek jól jön egy kis pénz!Kép
linato
 
 


Jaj, lányok, de jó!
Tudtok adni egy telefonszámot, meg, hogy milyen adatok legyenek nálam, amikor rájuktelefonálok? mert megtenném én is...
:-)))
előre is köszi,
szilvi
h_szilvi
 
 


Szilvi!

Én nem tudom, hogy milyen adatok kellenének, és kit kéne keresni, mert mi mindig ugyanazt a hölgyet szoktuk, ö foglalkozik az én pénzügyeimmel (már elég régóta itthon vagyok, ugyhogy GYED, GYES, TGYÁS, újra GYED ez mind hozzá tartozott), még a munkahelyemröl irányitottak hozzá, amikor problémám volt.

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Sziasztok!
Itt egy ingyenes szám, szerintem itt megprobálhattok érdeklődni.
06-80-204-351
Én Budapesti vagyok és ezt a számot kaptam.
mimike
 
 


Szilvi,
taj számod bőven elég, Az alapján mindent tudnak (nekem a múlktor - más ügyből kifolyólag) dolgom volt a Lőportár utcában, egyedül a taj-kártyám kellett nekik. És mindent adatott kiköpött neki az alapján a szgépük Kép.
Zs.

Zsóka
zsóka
 
 


De jó, mindenkinek köszi
h_szilvi
 
 


Sziasztok!
Én ma többször is próbáltam hívni őket de csak csörgött és nem vették fel.Kép Pedig én a 3502481-en is próbáltam. Ez a Lőportár utca száma.
De nem adom fel, holnap folytatom...
linato
 
 


Sziasztok!
Nekem 2001 januárjában lejárt a GYES-em és utána megszűnt a munkaviszonyom is. Egy éve külföldön élünk és nem tudom, hogy nekem is járna-e a jövedelempótlék és hogy hol kell(kellene) igényelni. Ha tudtok segítsetek!
Köszi
Timcsi
Névtelen
 


Timcsi,
ha jól rémlik a dolog, bizony jár neked, 2000 jan-tól 2001 jan-ig havi 6700 ft. Mivel a mhelyed megszűnt, az Államkincstártól (vagy TÁH, mittomén) kapod az akkor bejelentett címedre. ha azóta címváltozás van, jelezd feléjük.
Zs.

igénylés: Lőportár u-nak írj. Bocsi, itt a topiban tutira szerepel a pontos címük.

Zsóka
zsóka
 
 


Pest Megyei Területi Államháztartási Hivatal Családtámogatási Osztály
1134.Budapest, Lőportár u.3/b./személyesen/
Postacím:1430 Budapest, Pf.:3.
linato
 
 


Sziasztok!
Valaki véletlenül egy faxszámot nem tud hozzájuk. Én csak egy címváltozást szeretnék nekik bejelenteni.

Titati
titati
 
 


Zsóka, Linato!

Köszi szépen a segítséget!

Timcsi
Névtelen
 


Sziasztok!
Ha megszűnt a munkahelyem, de nincs semmi más változás, akkor kell-e igényelni vagy utalják automatikusan?

Erika
Névtelen
 


Én úgy olvastam, hogy a mhely utalja, ha megszűnt, akkor a táh. De hogy a táh tudja-e hogy megszűnt a helyed... Szerintem hívd fel őket.

Zsóka
zsóka
 
 


Ha Nekem a postás hozta eddig a Gyes.t, nem a munkahely utalta, akkor most is a postást kell figyelnem?
Beregszászi Nikolett
 


Igen!
Névtelen
 


És ha alanyi jogon járt (nem volt munkahelyem előtte) és bankszámlára küldték? Akkor is postás?
Névtelen
 


Sziasztok!

Érdekes a dolog, de ahhoz képest, hogy 11-én még nem tudott a TÁH-os hölgy semmit, 19-én megkaptam a jövedelempótlótKépKépKépKép. Hurrá! Postán, nem utalták (pedig a GYED-emet utalják). Még jó, hogy a postás két napra rá szólt, hogy voltam-e a pénzért (küldtek hozzá hivatalos levelet is, ezt hozta két nappal késöbb, és ekkor szólt.)
Remélem most már mindenki elkezdni megkapni!

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Lányok, a Lőportár utcába hánytól hányig lehet menni?
Névtelen
 


Hétfő,Kedd: 8,00 - 15,30
Szerda: 8,00 - 17,30
Csütörtök: 12,00 - 15,30
Péntek: 8,00 - 12,00
Ebédidő csütörtök és péntek kivételével 12,00-13,00 óráig részleges működéssel.
linato
 
 


Nekem megjött az utalvány. A vezetéknevem g-vel kezdődik.

sofka
sofka
 
 


Sziasztok!

Nekem is megjött az utalvány, és a pénzt is felvettem a postán. S nevem Sz-szel kezdődik.

Sziasztok

Beus
fanni5
Budapest
 
 


Nem ér az enyém T-vel és se híre se hamva. Brühühü.Kép Pedig itt a környéken már az összes anyuka akit ismerek megkapta. Igaz mindegyiknek az abc elején volt a kezdőbetűje.
linato
 
 


Nyugi, én M vagyok, és még mindig várok, csak várok. Azt mondták, hogy dec. 31-ig igazából senki sincs elkésve (de ez engem miért nem vígasztal???)

Cili
Névtelen
 


Linato!

Nem ettöl függ szerintem, én is T-s vagyok, és már megkaptam.

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Én B-vel kezdődök, és se híre, se hamva. KépKépKép És a postással hónapok óta nem is találkoztam. Kép

Virág
Virág
 


Kérlek, írjátok meg nekem, hogy pontosan mire van szükség az ügyintézéshez vagy reklamációhoz, mert ha elmegyek Pestre ezért, elég nehéz lenne visszaugranom Bécsbe egy hiányzó papírért!
Kösziköszi!
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Kíváncsi, semmire Kép . Írj nekik egy kedveshangú levelet arról, hogy milyen címre küldjék el az utalványt, mert csak ebben a formában fizetik ki. Szerintem Bécs nem tuti, de megpróbálhatod. Kép . Ja, és csak saját kézhez formában küldik. Alanyi jogon jár!!

sofka
sofka
 
 


Kismamapótlék: csak a pontatlan lakcím miatt késhet
Eddig 23 milliárd forintot utalt át a Pénzügyminisztérium (PM) a kismama-perben hozott bírósági döntés nyomán - jelentette be Veres János, a tárca politikai államtitkára sajtótájékoztatón.
Ez a jogosultak mintegy 80 százalékát jelenti, a többiek esetében legtöbbször a lakcímnyilvántartás pontatlanságaiból adódik a késedelem. A PM becslései szerint 300 ezerre tehető az összes jogosult száma, a támogatások igénylésének legvégső határideje 2004. szeptember 30.

Tvica
terpecz
 
 


Sziasztok! Én ma felhívtam őket és azt mondták, hogy még nem utalták ki az enyémet. Azt mondta a telefonba a nő, mikor megkérdeztem, hogy mi alapján küldik és hogy lehet, hogy a környezetemben már szinte mindenki megkapta, hogy egy nap 5000 db-ot postáznak ki. A számítógép véletlenszerűen válogatja ki ezt az 5000 db-ot. Ma azt mondták a tv-ben, hogy úgy néz ki, karácsony elött mindenki megkapja. Szóval várok.
mimike
 
 


Sziasztok!

Én pénteken kaptam meg. Az általam kiszámolt 42000 helyet 78000 ft-ot küldtek.
Ezek szerint GYÁS-ra is járt?
Nem tudjátok?
Köszi
Vivi
Vivi
 


Sziasztok! Cili, Beszti, Virág, Beus!
Nekem is megjött a papír, hogy jogosult vagyok. Állítólag pár nap és jön az utalvány.Kép

Linato
linato
 
 


Hurrá!!! KépKépKépKépKépKépKép Én tegnap kaptam meg a papírt! Ezexerint már csak pár nap!!!!!!!!! KépKépKépKépKépKép (Imádok sok pénzhez jutni. :o))))))))) )(Na mondjuk mihez képest sok...)

Virág
Virág
 


Sziasztok !

Szerintetek én mit csináljak ? Igaz nekem csak néhány hónapra jár, de mi elköltöztünk, albérletbe lakunk, nem vagyunk ide bejelentkezve, a lakcímkártyámon , csak a város neve szerepel. Én még nem kaptam semmilyen papírt. Hogy is kaptam volna, hiszen a címem sem tudják. De a régi címemre sem ment tudomásom szerint.

Azt olvastam, hogy ilyen esetekben személyen kell bemenni majd jövő év elején s lakcímkártyával kell igazolni . Hát én nem tudom, akkor ne is számítsak a pénzre ?
Én amikor igényeltem , akkor írtam nekik , hogy a számlaszámomra küldjék, de nem reagáltak rá semmit .

Mi lehet ilyenkor a helyzet ?

Sziasztok

Szilvy
Szilvy
 


Szilvy!
Levélben írj nekik mégegyszer. Mert azt kötelesek iktatni és válaszolni. Én biztos nem várnám meg a januárt. Állítólag kérik a kismamákat akik elköltöztek, hogy jelentkezzenek hova küldjék nekik a pénzt. Vagy próbáld meg a 06-80-204-351-es számon ami ingyenes. Ott biztos megmondják mit kell tenned./ Nekem felvették a telefont, de többször próbáltam./
linato
 
 


Linato!

Állítólag csak személyesen az ő formanyomtatványukon lehet bejelenteni a címváltozást. Kép
És nekem még a nevem is megváltozott azóta Kép
Pánikolok

Titati
titati
 
 


Elfogadják anélkül is azt mondta a nő a 80-as számon csak írjak egy levelet. De a névváltozást nem tudom lehet e így.
Szerintem te is próbáld meg először az ingyenes számon megkérdezni.
Aztán no pánik... menni fog!Kép
linato
 
 


Hát lányok, én a szerelmeslevelet megkaptam vagy 2 hete, de semmi lóvé azóta... Kép(
ss
Névtelen
 


Én viszont tegnap megkaptam az utalványt!!! KépKépKép

Virág
Virág
 


Én is csak levelet kaptam vagy két hete, a pénz meg sehol!

Panni
panó
 
 


Sziasztok!
Én ma megkaptam az utalványt. Holnap megyek a pénzért.Kép
linato
 
 


Én meg még levelet sem!Kép
Kanga

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
kanga0216
 
 


Sziasztok Lányok !

Napok óta próbálkozom a megadott számot hívni,de vagy foglaltat jelez állandóan, vagy pedig kicsöng, de senki nem veszi fel Kép

Linato ! Te hányszor próbáltad hívni Őket ? Én napok óta hívom rendszeresen, de sikertelenül Kép(

Szilvy
Szilvy
 


Sziasztok! Én ma felhívtam őket és azt mondták, hogy ma kiutalták mindenkinek, jövő héten, vagy legkésöbb két hét múlva álitólag mindenki megkapja.
mimike
 
 


Szilvy! Nagyon sokszor a rendes számon, de sosem vették fel. Az ingyenes számot úgy 5x.

Ma felvettem a pénzt, de nem volt egyszerű.A régi címemre küldték. A postán nem adták oda. Elküldtek a Lőportár utcába egy igazolásért, amire kiadhatják nekem az új címemmel is. Kb.2óra várakozás után megkaptam az igazolást azzal visszamentem a zuglói postára, ahol közölték ez nem jó, erre nem tudják kiadni a pénzt. Én meg ordibáltam egy sort és mondtam addig innen nem megyek, amig nem fizetik ki. Különben meg akkora botrányt csinálok, hogy megemlegetik. Na erre negyed óra múlva végre odaadták ezt a hihetetlenül nagy összeget ami nekem 33500Ft volt.
Mindezt a 22 hónapos gyerekemmel. Nem kevés ősz hajszálam lett a mai nap folyamán.Kép
linato
 
 


Sziasztok!
Én is megkaptam a pénzt Kép!
Csak azt nem tudom, hogy adóköteles-e.
Tudja valaki?
Köszi
Timcsi
Névtelen
 


Bocsi, megtaláltam: adómentes
Timcsi
Névtelen
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: