Új privát üzeneted érkezett!

Csajok, az enyém még nincs beoltva bárányhimlő ellen.

Májusban be kell adatni az Encepurt (kullancs) emlékeztetőt.

Képzeljétek olyan tökéletes repülöt rajzolt Julcsi, mellé felhőt és egy pöttyös katicabogarat (katibogarat) hat lábbal. Imád álló egyeneseket rajzolni egymástól teljesen egyforma távolságra sima lapon úgy, hogy tartja végig a sort, nem húz el egyik irányba sem.
És tökéletes ceruzatartása van.

Na jó, elég a dicsekvésből.

Kép
agianyu
 
 


Serfi, boldog szülinapot (tegnapra)! :)
Vendég
 


Serif! Én is boldog szülinapot kívánok!

Igen Peti is be van oltva.

Kép
edó75
 
 

 
 

Boldog szülinapot Orsi!!!

Kép
agianyu
 
 


Hahó, mi van veletek? Mindenki Valentin napot ünnepel?

A farsang hogy sikerült a srácoknak, lányoknak? Julcsika napocska lett végül, fel is vette, nagyon aranyos volt :D és hőemelkedéses és taknyos. Remélem kikupálja magát hétfőre.

Ünnepelt, szállj le arról a gépről (legmagic) és írj vmit!

Kép
agianyu
 
 


Síelni voltunk, már megjöttünk,majd jövök....

Cukik vagytok,köszi, és
Eszti, Petidnek utólag is!

Kép
seriff
 
 


Ági! hogyhogy napocska? se cica se eperke?

Petiéknél jól skerült. aranyosak voltak a gyerekek, táncikáltak mulatoztak :) Kislányok egyenruhában :) mindenki rüózsaszín tündérlány :lol:
a teki :
Kép

Mi tegnap vettünk egy kondigépet meg egy szobabiciklit :). Nagyon eltunyultunk a télen..: :oops:

Kép
edó75
 
 


Kép

Kép
edó75
 
 


Benyókának boldog szülinapot!wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww (Ez Julcsi jókívánsága)

Edó, egyszercsak belémhasított, hogy miért ne legyen napocska.

Aranyos a kis teki.

Ma is voltam edzeni, és kivel találkoztam? Hát Diával, állítólag holnap kilenckor szintén együtt formáljuk alakunkat.

Kép
agianyu
 
 


Tesómék kislánya, Zita, ma reggel megszületett :lol: !

Ági, Ti mindjárt nyomultok a Diával az edzőteremben! Aerobik vagy kondi?

Kép
seriff
 
 


Sok boldogságot Moncsiéknak!!! Nagyon aranyos neve van.
Mit lehet tudni róla, súly, hossz, szülés?

Igen mi 9 órakor Diával nyomtunk egy kemény alakformáló tornát. Ez igen keményre sikeredett, remélem nemsokára meg is lesz a hatása. Dia utána elment a futópadra, én meg maradtam a step aerobikon.

Mindketten járni fognk hétközben, de nem egy időpontban, mert én hajnalba megyek, ő meg 9 körül, de hétvégeken találkozunk. Tényleg Diával lehet, hogy bemerészkedek a pezsgőfürdőbe, meg a szaunába. Egyedül nem akartam, úgy olyan unalmas, meg hát nekem ciki is a habtestemmel.

Kép
agianyu
 
 


4350 g, és 59 cm, 3-kor folyt el a magzatvíz, de még nem volt fájás, aztán meg lettek, negyed 6-ra értek be, 6.07-kor született meg Zizu, az ügyeletes dokinak nem sok dolga volt.Jól vannak, Zizu alszik, tesóm meg 2órával később már sétált.

Hű, nagyon komplett egy helyre jártok,szauna,pezsgőfürdő! Mire készültök?
Hajnali hánykor mész? Én a futóidőt várom....

Kép
seriff
 
 


6.20-asra.

Nem volt fogadott orvosa? Hol szült?

Én utálok futni.

Kép
agianyu
 
 


Volt, csak nem ért volna be, így fel sem hívták, a szülésznővel beszéltek a magzatvíz elfolyása után. A Szt.Imrében.

6.20-kor nyitva van a konditerem? És akkor meddig tart, hogy érsz haza, hányra viszed Julikát, hányra megy az Apája? Hogy bírod ezt megoldani?

Kép
seriff
 
 


6. 10-kor indulok otthonról. Gyalog megyek 6.15-kor ott vagyok. A kis teremben alakformáló és zsírégető torna van ilyenkor. 7. 20-ig tart, utána hazaszaladok és már 7. 40- re otthon vagyok. Julcsi ezalatt alszik, apa készülődik. Marcin 8.30-ra megy dolgozni, fél óra alatt bent van a munkahelyén. Mi meg ráérünk Julcsival elindulni, mert csak fél egykor kezdek. De már 10 körül elindulunk otthonról, hogy tudjon egy kicsit játszani a többiekkel.

Kép
agianyu
 
 


Áhá, értem már!
HAtásotokra elmentem ma futni, fáj a fülem,mint az......

Tesómék viszont holnap mehetnek haza. :D

Kép
seriff
 
 


Én nem futok, azt gyűlölöm. A férjem ma reggel elismerően beszélt az idomaimról. Már szerinte is látszik némi fogyás.

Vajon hogyan reagál Petike a kistesóra?

Kép
agianyu
 
 


Ági, hűha, ezért érdemes! Ma is voltatok Diával?
Egyenlőre minden oké!

Kép
seriff
 
 


Kitartóan járok, tegnap is, ma is voltam. Dia nem volt. :( De lehet, hogy a késöbbi órára jött.

A combomból -4 cm, a hasamból -7 cm :lol: , a derekam -5 cm. A csípő -2 cm :cry: . És csak 2 kg. :cry:

Kép
agianyu
 
 


Hűha, ez tényleg komolyan hangzik,és mindez 2 hét-3?
Ügyes vagy!

Kép
seriff
 
 


A kaját is visszafogtam. 3 hét.

Kép
agianyu
 
 


Mindenképp szuperügyes vagy!

Kép
seriff
 
 


Főleg amit ma tettem. Elmentem a doki nénikhez, és átkértem Julcsi papírjait.

Kép
agianyu
 
 


És kihez végül? És mit szólt?
Amúgy hogy van Julika?

Kép
seriff
 
 


Ági! Nem semmi teljesítmény 3 hét alatt! Ügyi vagy!

Kép
edó75
 
 


Köszönöm.
Taknyos Julcsi, de bölcsiképes.

Orsi, írtam privit.

Kép
agianyu
 
 


Eszti! Benyónak boldog szülinapot!! ( :oops: )

Csajok! Gyerkőcökről képek?

Kép
edó75
 
 


Julcsika hogy van?

És hová tűnt mindenki??????

Kép
edó75
 
 


Eszti, hű de ciki, én ezt jól elfelejtettem :oops: :oops: :oops: :? ...

Utólag is BOLDOG SZÜLINAPOT BENCÉNEK!

Munka alakult vmi?


Edó,én néha bekukkantok, de nagy itt a pangás.....sajna

Kép
seriff
 
 


Hogyan lehetne rávenni a többieket, hogy időnként jelentkezzenek?

Hallom, hogy Bogiéknál állandóan betegeskednek a gyerekek.
Diával múltkor jól kipletykáltuk magunkat.

De mi van Orsival és Lucával?

És Kata?

Végül mi lett Hanci és Benyófi a farsangon?

Én eddig egy helyre írtam önéletrajzot. Azt írták (sablonszöveg), hogy köszönik, de sajna nem engem választottak, pedig nagyon értékes gondolatokat tartalmazott az önéletrajzom. Majd keresgélek tovább, de elég határozott céljaim vannak, és behatárolt a lehetőség, meg nincs gyakorlatom.

Kép
agianyu
 
 


Képzeljétek Julika be tudja gépelni, hogy eperke teljesen egyedül. :lol:
Csodálatosan rajzol.
És azt mondta, hogy a következő farsangon k betű lesz.

Kép
agianyu
 
 


tényleg Katáéknál nincs net?

Ági! Ügyi Julika nagyon! Lefényképeznéd miket rajzol?. :oops: tök kiváncsi vagyok miket tud rajzolni :oops:

Kép
edó75
 
 


Egyik kedvenc témája apa cipője. Kiváló magasszárú cipőket rajzol. Megpróbálom egyszer lefotozni, de még a gépen lévő képeket sem teszem fel, annyira elfoglalt, vagy lusta vagyok. :oops:

Kép
agianyu
 
 


Kell is a pihenés, semmittevés az államvizsga után, megérdemled!!

Kép
edó75
 
 


Hi, én is szeretném látni a rajzokat!!!!

Ja, Katáéknak asszem nincs net-vagy gép,vagy amikor Józsi gépe ottvan,akkor azon Ő dolgozik...

Hanna, a pillangószárnyaival pillangó lett volna, ha az óvónénik nem adják rá a szomszéd kislány rózsaszín "selyem" ruhácskáját, gondolván, h az az övé....így aztán a tipikus,amibe sosem öltöztetném a lányomat c. produkció lett belőle.....kis csimpánzos...
Na mindegy, a somszéd kislány is az volt(2 ruhát vitt az anyukája :? ). Majd töltök fel képet.
Azóta egyszer már volt cicalány, de arról nem tudom, h Katán kívül más készített-e képet(én nem :oops: ), az cuki volt sztem.....

Te Ági, most lehet,h hülyeséget kérdezek, de nem azt mondtad, h gondolkodtok második babában? Akkor nem egyszerűbb volna innen szülni menni,ahol most dolgozol? Vagy ki tudja még mikor lesz tényleg 2. baby? És mit szeretnél amúgy dolgozni?

Kép
seriff
 
 


Húú Seriff! Ez baromira bosszantó lehetett hogy nem abba öltöztették be mint amibe szeretted volna!! Hanna nem ellenkezett??

Kép
edó75
 
 


Igazából nem adtam instrukciókat,és tavaly egyáltalán nem vette fel a lepkeszárnyakat sem, így csak azt vittem be, egy fehér harisnyát,és pólót(pillangósat), gondoltam érteni fogják....a szomszéd kislánynak pedig van egy nővére is, egy korábbi esküvői selyemruhapárocskát vitt be a Anyukája(akivel amúgy is jóban vagyunk), és az óvónő(dadus) szerint pont passzolt a kisebbik Hannára, a nagyobbik Vikire.Délután pedig mesélték,h mennyire édes volt....de még ma du. teszek képet. Csak azért gáz,mert én sosem ölötztetném ilyen ruhába....

Kép
seriff
 
 


Várom a képeket! :)

Kép
edó75
 
 


íme: Kép

Kép
seriff
 
 


Édi! Tetszett neki az arcfestés?

Kép
edó75
 
 


Eeegen, le sem akarta mosni, ill. jó nagyot zokogott miatta a fürdésnél......

Kép
seriff
 
 


Sehol senki?

Édes Hancika ebben az echte tündéri ruhácskában.

Mi van D. Orsival? Semmit nem tudtok róla? Nagyon eltüntek.

Képzeljétek az osztályomban néhány gyerek skarlátos. Remélem nem kapom el, vagy viszem át Julcsikára. Az még hiányozna.

Ja és úgy döntöttem, nem adatom be a bárányhimlő ellenit egyelőre.

Orsi olvastad a privit?

Kép
agianyu
 
 


én is épp most akartam írni hogy sehol senki....

Skarlátos??? az ellen mi nem kaptunk védőoltást? vagy csak simán átestünk rajta?

Mi meg betegen.. Peti arcüreggyulladás+ hörghurut, de basszus piszkosul köhög, két éjjel szinte megállás nélkül, aszittem már a kórházban kötünk ki .... ja én meg Lacival hányás- hasmenés :shock: hát kész vagyok, csak Petya el ne kapja

Kép
edó75
 
 


Na hello csajok!

Én be-benéztem,de minthogy enyém volt a legutolsó hsz.....

Ági, és miért döntöttél így? Én nem bántam meg,h beadattam, természetesen pont síelés előtt volt bhimlőjárvány az oviban..tuti nem tudtunk volna elutazni...(bár ez önző indoknak tűnik)
Olvastam, de vélelen ki is töröltem nyomban, ügyes vagy,h váltottál,és bátor voltál,és persze igazad volt!

Edó, hű remélem meggyógyultok mielőbb! A kórházban is lépten-nyomon hányós-hasmenős vagy hurutos gyerekeket hoznak az UH-ba........

Kép
seriff
 
 


Hát asszem mi így kimaradunk a bölcsis húsvétból. Bár nem is tudom hogy szokták ünnepelni...az egyik kislány már pár hónapja mondta Petinek hogy őt ne locsolja meg... :shock: én még épp csak hogy elkezdtem a nagytakarítást.

Kép
edó75
 
 


Edó,és lázas is a kis drága? Ti már jobban vagytok?

Húsvét, vicces ez,én nem annyira kedveltem, de most vettem tojásfestéket is, az ablakainkon is már egy csomó üvegfesték tojás-csibe-nyuszi van......Ja és tegnap már meg is pucoltam az összes ablakot,és a függönyök is okék....

Kép
seriff
 
 


Sziasztok Mindenki!
Tudom,el voltam veszve...
Na de nagy dolgok történtek! Ezennel bejelentem, hogy elméletileg Telki lakosok lettünk, gyakorlatilag majd csak áprilistól!
El kellene adni a lakást, ezzel beragadtunk egy kicsit, a költözést április végére tervezzük, vagy május elejére.
Gyorsan jött a lehetőség, mi meg megragadtuk!
Úgyhogy most ezzel telnek napjaink!

Régóta érett bennünk a kertesház iráni vágy (ú de hülyén hangzik :oops: ), és most beteljesül!

Úgyhogy hepik vagyunk nagyon!
Ezzel a rövid hírekkel jöttem, és már megyek is, puszi mindenkinek!

Ancsa
anniecoe
 
 


Hello Anikó, örülök, hogy sikerült a nagy álom.

Azért döntöttem így, mert voltam egy elősadáson, ahol ismertetőt is kaptunk. Lényege az volt, hogy lehetnek következményei, de 90%-ban tökéletesen gyógyíthatók. És nem igazán tudják, hány évre ad védettséget, mert csak 20 éve adják a világon. Azt írja ez a könyv, hogy időnként nézessük meg, hogy mennyire védett a gyerek, van rá lehetőség. Félek attól, hogy rosszabbat teszek, mi van ha vmi miatt pont terhesen kapja el, stb.
Sztem 10 -12 éves koráig várok, utána újra átgondolom.

Jobban örülnék, ha már legalább egy emberöltő kifutott volna. Mi van, ha 40 év múlva azt mondják, hogy aki ezt kapta, azokna zöld lett a füle...

Na jó, lehet hülye vagyok, de most így gondolom.

Iskolába a gyerekek között is végeztem kutatásokat, ki kapott, ki nem , ki volt már himlős, mennyire viselte meg őket.

Ha fiam lenne, rögtön beadatnám neki, engem csak ez a terhesség dolog zavar.

Kép
agianyu
 
 


Ancsa, gartulálunk!Tegyél már majd képeket!!!!
Mostmár csak 1 köpésre laktok Katáéktól!
Diáék pedig hétfőnként járnak Telkibe!

Ági,értem én!
Mondjuk sok mindent nem szednek egy emberöltő óta :wink: .

Kép
seriff
 
 


Ja mi itthon, Hanna köhög-elég randán, de felszakad....és este 38.1 volt, inkább pihenje ki magát, sztem a héten már nem viszem, de én lehet,h megyek szerdától,ha nem lesz lázas...
Olyan kis keresztbe szemű volt este.

Kép
seriff
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: