Új privát üzeneted érkezett!

Ha mindenkinek ennyire bejön ez a kukoricás történet, én is kipróbálom.

Én is akartam már mondani, hogy Edó, hol vagy? Hogy van Peti? Remélem, már jobban!

Mi is az a Krups? Én ebből kimaradtam...Kép

Dius, van egy Boomerangos fényképem rólunk, amikor legelőször voltunk ott, a szilveszteri estén, nem gyenge. Az egyiken még Serfi is rajta van!! Meg Szűcs Andi és Szása Kép Kép

Tényleg Serfi, mekkora már a pocakod?

Ha fent vagy márciusban Pesten, feltétlenül találkozzunk. Lehetne akár nálam is, vagy Diusnál, gyakorlatilag tényleg 10 percre lakunk egymástól (autóval). Mikor leszel fent?
szolnokeszti
 
 


Sziasztok!

Egyeltalán nem uncsi. Nagyon ari, hogy így nosztalgiáztokKép Hiába eljárt felettünk az idő KépKép Idén én is jubilálok Kép Csak tegnap egy kicsit el voltam keseredve Petyus miatt és nem lettem volna vmi jó társaság. Szóval Petyának nem múlik a náthája és tegnap beszéltem egy homeós dokival, holnap megyünk hozzá...

Eszti! Ok, hogy egy kórházi doki sem ártana, ha látna, csak az a baj, hogy jelen esetben ez a dunaújvárosit jelenti, és hát tudnék mesélniKép

Dia! Katával utoljára az esküvőmön találkoztunk, azóta sajna nem. Petit még nem is láttuk élőben, de már épp itt lenne az ideje, mert már nagyon kiváncsi vagyok rá.

Babszy! Nagyon édes Balázs! 8 hónapos ugye? Miket tud már? Ja és ma lesz a boszi ucsó részeKép A következő évad meg csak összel lesz.

Kata! Olyan nagy már PetiKép és olyan helyesKép

Ja Valentin nap. Én kaptam egy doboz konyakmegyet, és olyan jól esett, nagyon szeretem. Akitől kaptam őt isKép ill. őt jobbanKép

Kép
edó75
 
 


Szia Edó! Sajnálom, hogy Petyus még nincs jobban Kép Nagyon kíváncsi vagyok, mit mond holnap a doki. Szerintem segíteni fog. Számolj majd be, légyszi. Kíváncsiság kölcsönösKép Jön a jóidő, és akkor majd összehozunk egy találkát Kép

Bogi! Hát az az időpont biztos nem jó nekünk Kép Talán a hosszú hétvége rá egy héttel. Józsi már nagyon rágja a fülem, hogy menjünk vhova, úgyhogy akkor bizti megyünk, és ez lehet Galyatető is Kép
Lenne egy kérdésem. Mi a címe annak a Halász J cd-nek, és ki a kiadója amit beraktál mikor nálatok voltunk, az a válogatás.

Seriff! jó a holnap, gyere bármikor. a kaja nagyon fincs lett, Petinek is ízlett, de fontos volt, hogy minden falatban legyen kukorica Kép

Kép

Kép
tikata
 
 

 
 

Ja, még azt akartam írni, h a tegnapi Szex és NY nagyon jó rész volt Kép (Mary fasza Poppyns vibrátoros megoldásától padlót fogtunk Kép Kép)

Kép

Kép
tikata
 
 


Dinó, én már utaltam arra fotóra, csak titkos, de Katának megvan (most lehet, hogy kinyír)! Ja és a kép csalóka............
Ilyen buklés fonalból van a szürke pulcsi, és fekete zippzárja van, meg gallérja, és persze nagy. Talán Angliából való.

Örülök, ha fincsi lett a kaja, már csak egyet áruljatok el! Nektek igaziból átsült a krumplitok? És ha igen, akkor azt hogy csináltátok? Ez nekem sosem sikerül.

Babszy, Eszti, igen már nő a hasam, de ebben én nem vagyok objektív, mert mindennap látom,van aki szerint túl nagy,mások szerint normális, Kata meg azt mondta, hogy nem lesz nagy babánk (Zsebi). De sokat ülni nem nagyon jó, és kajával is hamar eltelek.

Képzeld Kata, el kezdett kibújni egy virág, mármint a sárgája, nemsokára kinyílik! Nagyon szép. Nagyon kidöglöttem ma, úgyhogy lehet, hogy mégsem megyek holnap. Ne haragudj!

Edó, remélem, holnap végre kapsz vmi megfelelő szert Petikéd náthájára!

Na ciao, holnap majd benézek, itthon leszek!

Kép
seriff
 
 


Csajok, ezt látnotok kell Kép

Kép

Jóéjt!

Kép

Kép
tikata
 
 


Nagyon édes!

Vagány, egy igazi szívtipró!

Kép
seriff
 
 


Jó reggelt!

Van aki későn, van aki korán ír.Kép

Serfi, szerintem több vizet tegyél a cucc alá, amíg fólia alatt párolod, és akkor vajpuha lesz a krumpli. Én meg vagy elsózom vagy sótlanul főzöm a kajákat, tegnap elsóztam. Kép
Jól teszed, hogy ma pihensz, ilyenkor már hamar ki lehet purcanni. Egyébként a nyomulós ragyás nem a Barsi Peti volt, hanem aki mindig Gyurival küldözgette a szerelmes leveleit, Molnár Fecóék osztályába járt, tudod.

Katus, cukor ez a gengszter kép. Tiéd ez a klassz szemüveg? KépA hosszú hétvégén márc. 12-ét érted? Nem tom egyelőre, majd megbeszélem a férjemmel, bár mi szeretnénk hamarabb menni, mert már nagyon, de nagyon kimozdulnék.

El is döntöttem, hogy most én fogom Diannás cukorkát meglátogatni, jó?

Edó, felvettem az uccsó részt, ez most nagyon rövid széria volt. Kép
Balázs nemrég múlt 8 hónapos, már lassan mászik, csak a technikáját próbálgatja, néha majdnem kézen, vagy fejen áll. Már elücsörög 1-2 percet magától, aztán eldől, mint egy zsák.
Tényleg, Kata ti mikor tettétek rendes ülésbe, és etetőszékbe Petit? Akkor már biztosan tudott ülni?

Figyu, szóljatok, ha unalmas vagyok a képeimmel, de ma is muszáj (pontos j-vel írandó!)küldenem egyet.
Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok!

Edó, nagyon sajnálom Petit, az lehet a legrosszabb érzés, ha baj van a picivel, és nem tud az ember segíteni...Kép Kitartás, és remélem a homeos doki fog tudni segíteni.
Ronda egy idő van, most már nekem is nagyon elég volt a hidegből, sárból, latyakból. Hóvirág kellene már, és olyan kellemes langyos illat! Kép

Bogus, emlékszem arra a ragyás csávóra, az nagyon kész volt! Na azért Barsi Petit se kellett a ragyáktól félteni Kép

Nagyon jók ezek a képek!!! Kép
Petiről a kép igazi vagány Mátrix, Bazsika viszont mint egy kis ártatlanság (pedig nagy csibész ő is). Csajok, nagyon klasszak a fiúk!!! Kép

És ha majd Serfi kislánya megszületik, és összeeresztitek, tuti, hogy a kislány fog nyerni mindenben!!! Legalább is tesóm kislánya ilyen szempontból nagyon durva. Ha együtt vannak az unokatesókkal + a tesója (arány: 4 fiú - 1 lány), tuti, hogy egy percen belül az van, amit Pannika akar! Kép
szolnokeszti
 
 


Eszti, március 21-24-ig leszek fent, ez a Húsvét előtti hét, egy tanfolyam lesz a Rad. Klinikán, reggel 9-3/4 2-ig naponta.

Kép
seriff
 
 


Babszy, nagyon édes egy fiad van Neked is! Dehogy uncsik a képeid!
Puhának puha az én krumplim, csak olyan párolt inkább, nem olyan igazi ropogósra sült. Egyébként a húsokkal is mindig ez van. Igazából kelt tésztában, sütiben jobb vagyok. Lehet, hogy meg kéne tanulnom használni sütőt 2.5 év után?

Csajok nekem nemsokára nyílnak a nárciszaim! Mindjárt virágillat lesz a konyhában, de persze ma reggel is hólapátolással kezdte a férjem a napot.

És mi lesz, ha mégis fiú a mi Zsebink is? Talán jövő csüt. kiderül, akkor lesz UH.

Mi az Kata, alszotok?

Kép
seriff
 
 


Jó reggelt!

Muszáj bocsánatot kérnem, a helyesírás sose volt erősségem Kép

A képek nem unalmasak, sőt!!! Meg aztán én is itt nyomulok a Peti képeivel, májustól meg mán a kiscsajt is nézegethetjük Kép Olyan jó látni Bazsit, ha már élőben olyan ritkán sikerül.
Hát igen, a 4 napos hétvége még messze van, megértelek, de mi nem tudunk hamarabb menni. akkor viszont, mint Esztiék mindenképp megyünk vhova, vasárnaptól keddig. Bár ezt még a Diáékkal is egyeztetni kellene, mert márc 15-t már megbeszéltük velük, de sztem akkor még egyikünk sem tudta, hogy az 4 napos hétvége.

Seriff, én is voltam terhes, tudom milyen, néha "fárasztó", persze , hogy nem gond ha inkább pihensz. Most Ő az első. (És most már örökreKép)

Kép

Kép
tikata
 
 


Hi-hi, egyszerre írtunk Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Jaj, Eszti, elfelejtettem mondani, hogy vasárnap este a Kongresszusi Központban lesz Bobby Mcferrin koncert. Egyszer láttam a tv-ben, és tényleg zseniális volt. Ha szeretnétek egy klassz estét, akkor menjetek el! Én is mennék, de pont fürdetünk.

Kata, tőled meg a tárkonyos levesedet szerettem volna megkérdezni. Húslevesben jó vagyok, de azért az már kicsit uncsi.

Kép

Kép
babszy
 
 


Bogi, pont gondoltam rá, hogy beírom neked azt a levest Kép Mert egyszerű és finom nagyon Kép

S.répát, f.répát felkarikázol, zellert, karalábét felkockázol. Ezeket pici olajon megdinszteled. Pár perc múlva utána teszed a felaprított husit. (én csirke v. pulyka mellet szoktam) Ezt is pirítod kicsit, maj felöntöd vízzel. Én szórok rá delikátot, és ha felforrt beledobok egy erőleves kockát. Kb 30-45 perc, ekkor beleteszek úgy 3 (nem kicsi) csipet morzsolt tárkonyt. És 4-5 perc múlva kb 1,5 dcl tejszínt. És citrom levet facsarok bele. És kész Kép


Peti két legújabb tudománya, amiknek nem nagyon örülök: fel tud mászni egyedül a kanapére, és ki tudja kötni a cipőfűzőt amivel a szekrényajtók vannak bezárva. Most is egy tiltott fiókban kotoz, jajj nekem rohanok...

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok!

Szerintem is nagyon szuperek a képek ill. a babyk Kép. Annyira vagányak. Olyan jó ilyen édes babákra kelniKép

Nálunk most Petinek az a szokása, hogy beszippantja az alsó ajkát és olyan mint egy apóka fog nélkülKép

Kép
edó75
 
 


Edó! Kép?! Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Bazsika imádnivaló szokása, hogy olyan kacéran tud nevetni, hogy közben kidugja a kis nyelvét. Na, hát aaaaaaaaaz kééééééééééééész. Az tényleg lehengerlő. Majd Bogus felteszi azt a képet, amibe én vagyok belezúgva.

Kata, és nem tesztek az ajtókra ilyen speckó zárat, hogy ne tudja kinyitni? Tesóméknál az bevált. Egy ilyen műanyag mütyűr. Meg persze a konektorokba a dugaszok....

A tárkonyos levest imádom!!! Én zöldborsót is szoktam bele tenni, mert azzal is fincsi. Kép

Edó, hogy van Peti? Te is feltehetnél képet róla, esetleg magadról is, mert én egyáltalán nem is találkoztam még veled. És Petit is megnézném...Kép
szolnokeszti
 
 


Nem sikerült ide felraknom a képet szóval inkább a galériába tettem, így aki rám is kiváncsi Kép itt talál rólunk.
http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=2690&page=4

Kép
edó75
 
 


Köszi Kata, hétvégén kipróbálom. Ja, a Halász Juditnak az a címe, hogy Halász Judit, ez olyan válogatás, grétöszt hitsz. De átveszem neked szívesen.

Edó, a videóm szabotált, a tv2-re volt állítva (még ma is ott van)és a hírtv-t vette ezerrel. Nem is értem. Teljesen kibuktam, lemaradtam az uccsó részről. Szóval mi lett Wyatt-el. Gonosz kis ördög lett? És Chris visszament az jövőbe?

Szóval boszik helyett ma megfoltoztam a babakocsi kerekét, beletoltam egy rajzszögbe.

Eszti, majd felteszem azt is.

Kép

Kép
babszy
 
 


Röviden: Wyatt megmenekült, nem lett gonosz. Chris azonban nem tudott visszamenni a jövőbe, mert Gideon megölte Kép ezért Leo viszont megölte Gideont. Végül is ezáltal állt vissza a rend és harmónia a világban, mert egy kicsit idétlen volt. Azzal lett vége hogy megszületett a kis ChrisKép

Kép
edó75
 
 


Azé ez a boszik sztori elég gáz....Kép

Várom a nyelvkidugós képet!!! Kép

Edó, és pontosan hol találom a képeket, mert ez még csak a nagy közös fényképgaléria...Kép bocs, béna vagyok.
szolnokeszti
 
 


Ez a boszi nagyon dúrván hangzik Kép De lényeg, hogy harmónia lett a vége Kép Kép

Bogi! Ez jó, hogy megfoltoztad a kerekét!Kép Még jó hogy nem durrdefektetek lett Kép A lemezt meg megnézem egy helyen, aztán ha nagyon nem megy, megköszönöm, ha átveszedKép

Eszti! Hétvégén úgynéz ki megyünk az Ikeába, és ott majd nézünk olyan kütyüt, bár elég spéci az ajtók elrendezése, és eddig ez a cipőfűző módszer is beváltKép (Seriff, veszünk papucsot is, jó?)

Edó! PapókaKép Olyan édi, remélem a csajok is megtudják nézni, mert én mikor ráklikkeltem arra amit belinkeltél, még meg kellett keresnem a fotóalbum nevét, és azt nem tudom tudják-e?

Csajok! Én az előbb nagyon kiborultam, és sírva hívtam a párom, hogy felmondok.Kép Nehéz így, hogy nincs semmi segítségem, és még egy órára sem tudok kicsit elszabadulni Kép Kicsit belefáradtam, de majd újra minden rendben lesz lassa. Már most is jobb.Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Na, mire én megírok egy hosszabb levelet?! Eszti mindig megelőzKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Bocs! Nem tudom miért azt az oldalt tette be. Ez a jó:
http://babanet.hu/album/main.php?album=2690

Kép
edó75
 
 


Edó, megtaláltalak titeket! Végülis nem olyan nagyon nehéz...Nagyon cukor fiad van, és mekkora fekete szemei!!! Csudaszép! Kép Kép

Kata, kitartás! Kép Ha lehetne, én most szívesen autóba pattannék, és vigyáznék Petire...én meg arra vágyom, hogy bárcsak babázhassak...Kép Anyukád milyen gyakran tud besegíteni?
Váry Bazsira is majd szívesen vigyázok, főleg, ha végre majd megtanul szunyókálni. Addig úgysem lennék jó anyapótlék. Kép
szolnokeszti
 
 


Kata, ne hülyéskedj, én szívesen vigyázok Petire több órát is, nem csak egyet! Csak szóljál! Moziba is menjetek nyugodtan, itt mentek el a ház előtt ( na jó, nem pont, de itt is mehettek) csak beadjátok, hazafelé meg felveszitek!
Amúgy pont ma gondoltm megint a papucsra, köszi ha vesztek, mindegy milyen csak nagy legyen és ffi színű! Köszike.

Babszy, mit is énekel Bobby McF? Én az almalevessel voltam így, mint Te a hússal, azt nagyon tudtam, mást se sokáig. Mi imádjuk a borsólevest májjal és szivecskével.

Képzeljétek tejbegrízt szertenék enni, de sehol sem találok egy egy személyes receptet, vicces, de még sose főztem, Légyszike vki írja már meg, hogy kell!
köszi puszo

Kép
seriff
 
 


Kata! Hát tuti nehéz egyedülKép Nekem tök nagy segítség, hogy anya itt van a városban, nyugdíjas és minden nap jönKép Ti meddig maradtok Kecskeméten?

Kép
edó75
 
 


Serfike: kb. két-három deci tejet kis cukorral, icipicisóval, és vaníliás cukorral alacsony lángon felteszel főni. Folyamatosan kevergetni kell, és ha már nagyon forró (de nem forr), szépen elkezded beleszórni kis adagonként a grízt. Nagyon gyorsan megfő, olyan sűrűre, vagy hígra csinálod, amilyenre szereted. Tudni kell, ha leveszed a gázról még sűrűsödik, ahogy duzzadnak még a grízecskeszemek. Ha a végén egy kis vajat is belekavarsz, az nagyon tuti lesz. Kép Jó étvágyat. Kép

Igazából nagymama nélkül tényleg nagyon nehéz lehet. Anyukám, amíg nem laktak fent Pesten hetente két-háromszor jött unokára vigyázni. Egyik gyerkőc sem volt bölcsiben, felváltva vigyáztak a mamik rájuk. A mai napig ez megy, csak most per pillanat két helyről kell begyűjteni a gyerekeket, isi, ovi, aztán az egyik úszni vinni, a másikat karatéra....nem egyszerű szervezést igényel, az tuti. De legalább már anyunak nem kell annyit vonatozni. Le a kalapom az előtt, aki egyedül csinálja a gyereknevelést!!
szolnokeszti
 
 


Eszti, köszi a recpetet! Volt itthon egy kg dara, de talán nem ártott volna megnéznem mikori, ugyanis ahogy feltéptem a zacskót, megláttam egy csomó nyüzsgő alient, asszem zsizsiket. Úgyhogy ma sem ettem tejbegrízt. Mert persze a botból addigra már megjöttem, és nem akartam visszamenni.
Te Eszti, Apukád is nyugdíjas? Hogyhogy fent laknak? Elköltöztek abból a Kálinéék féle házból?
Ja, és a Krups, mert nem válaszoltunk Neked, az a melegszendvicssütőben (tudod ami a két szeletet összeragasztja) készített szendó volt, és Krups márkájú, és a Dia mindig annyira finoman csinálta. Nekünk is volt otthon, meg aztán a koleszban is, de sosem éreztem ugyanazokat az ízeket.
Megmutattam a mai képeket a férjuramnak, és teljesen lenyűgözte Peti és Bazsi+ a Babszyék bútora!
Tegnap este ahogy lefeküdtem, elkezdett Zsebi ficánkolni, de nem kicsit, és így hullámzott a hasam, volt vmi hegyes is, szerintem a könyöke, ami így vándorolt, annyira mókás volt, hogy könnyesre röhögtük magunkat.Kép

Babszy, Nektek felfújható kerekű bkocsitok van? Milyen fajta? Hány funkciós?

Edó, mit mondott a homeodoki?

Dinó, Te meg megint eltűntél?

Mikor érkeznek haza Ancsáék?
Eszti, már ne dolgozz! Nyomás Petizni!

Kép
seriff
 
 


Edó, most néztem meg Papókát, nagyon cuki!

Kép
seriff
 
 


Serfike, jó lenne, ha mehetnék már Petizni...dehát eleve min. fél ötig vagyok, de ma asszem vagy 6-ig itt leszek Kép Rengeteg a meló most. Ma Peti se ér haza 6 előtt úgysem.
Igen apu is nyugdíjas, de még rendel Szolnokon az SZTK-ban, meg a magánrendelését viszi. Igen, nyáron felköltöztek a mellettem lévő házba. Eladták a szolnoki lakást, és bérelnek egy pici lakást Szolnokon...hát nem vicces?? Kép
Amúgy Kálinét otthagyta István, mert Pityu gyereket csinált egy húszéves kollégájának.
Szóval igen, anyuék 40 év szolnoki "pályafutás" után újra Pesten. Hétfőn reggel lemennek, általában anyu kedden már jön is vissza, apu pedig csütörtökön. Élvezem nagyon, hogy ilyen közel lakunk! Kép
Remélem sikerül majd a tejbegríz. A tejbegríznél mindig az a nehéz, hogy a sűrűségét jól eltaláld.

De ha kész, én is imádom. Kép
Ahogy hallom Váry Bazsika is hamarosan grízezni fog! Kép

Serfi, klassz lehet ahogy a baba mozgolódik. Amúgy élvezed a terhességedet? Mert eddig a legtöbb ismerősöm mindig a legszebb állapotról beszélt, amikor a terhességéről mesélt.
szolnokeszti
 
 


Eszti, igen élvezem, az esték a kedvenceim, amikor minden elcsendesedik, lenyugszunk. Persze az elején annyira nem volt klassz heti 3-4x porcelánbuszozni, leszoktam a reggeliről (pedig a dokim szerint csak fél órával előbb kell kelni, mert az első reggeli úgyis kijön, de Ő egy bolond pasas), de elmúlt. És sokáig alig-alig látszott vmi, mostanában kicsit fáradtabb vagyok, meg ilyen itthonülős. Nem éreztem, érzek hiányt semmiben, azért bent is kímélnek, amennyire csak tudnak, mindenki kedves és mosolyog, viszont az egymástfúrjuk dolgok nem érdekelnek, nem bosszantanak fel. Csak már várom a napsütést, és a melegebbet, mert nem akarok még egy kabátot venni,a sídzsekim meg lassan nyomja a hasamat. Minden klassz amúgy!

Mondjuk Pista helyében már előbb is otthagytam volna azt a bolond nőt, de végül csak rájött Ő is.
Viccesek a szüleid, de jól csinálják, ha egyszer mindkét gyerekük ott van,miért ne lennének a közeletekben?
Hol vannak a Többiek?
Kata, mit csinálsz?

Kép
seriff
 
 


És a féjecskéd már nagyon várja a csemetét? Ő hogy készül az apaszerepre? Kép Már ha erre lehet egyáltalán...
szolnokeszti
 
 


Ő előtte, nem nagyon érezte magát késznek erre a dologra, nem elég érett, meg ilyeneket mondogatott. Aztán én meg nem nyúztam, de azért az esküvő és a nászút után már nem volt mese. Amikor pedig megtudta, széles mosolyra húzódott a szája, és nagyon örült! És azóta is, mindig úgy jön haza este, hogy "itt van Apa". Szent meggyőződése, hogy engem úgyis unni fog Zsebi, és amikor Ő hazajön Ő lesz a jófej, mert mindent megenged, stb. Ebben, azt hiszem lehet is vmi.
Meg tervezgeti, hogy nem fog ilyen keceli bulikba járni a gyerekünk, meg mi lesz, ha nem akar tanulni, stb. Azért 9 hónap elég Nekik, hogy belejöjjenek a szerepbe, szokta mondani, hogy most egy kicsit szeretné Ő is hordani, vagy hogy fog utálni dolgozni menni, ha mi itthon leszünk,mellesleg kb 1.5 percnyi sétára dolgozik innen, majd meglátogatjuk gyakran. Vállalta babakocsi kiválasztását, és néha megkérdezi, hogy mikor kezdünk el vásárolni. Olykor elbizonytalanodik, hogy mi lesz a bulikkal( gyakran van itt nálunk konyha-garázs party a barátaival), mi lesz a számítógéppel (egyenlőre ebben a szobában van, ahol Zsebi fog lakni), stb.
Röviden-bocs ha uncsi volt-ennyi.

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!
No voltunk a homeos dokinál és azt mondta Peti nem beteg! Neki az a meggyőződése, ha nem látszik a babán (bágyadtság stb) akkor nincs nagy bibi. Petya meg hát nagyon izgő-mozgó, hízik szépen már kb.7,3 kg (4,5 hónapos). Megnyugodtam. Kaptunk ilyen immunerősítő homeos bogyót meg a náthára vmit. Remélem használ. Azt mondta a doki nagyon értelmesen néz, és tett egy megjegyzést, hogy szerencse, hogy fiú (mármint, hogy ezt a megjegyzést nem kislányra kell mondania, a piszokKép )

Kép
edó75
 
 


Sziasztok!

Remélem Edó kicsit megnyugodtál Kép Mert amit leírtál, az elég megnyugtató. Milyen gyógyszereket adott?

Seriff! Azt a tejbegrízes dolgot ugye nem kérdezted komolyan?! Azok után amilyen kajákat rittyentessz Kép (bár mondjuk én a múltkor felhívtam anyut, hogy kell kakaót főzni? ciki)
Voltunk sétálni. Visszafelé már elég ramaty idő volt, de megvettem a HL cd-t Kép Megvolt a srácnak, és még az ára is egész baráti volt.Kép És pont ment a tvben egy Bon Jovi dvd. Sajnos ennek már kevésbé volt baráti az ára, így az ott maradt a boltban Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


De Kata, komolyan kérdeztem a tejbegrízt, de azt hiszem most már csak jövő héten csinálok magamnak. Gondolod csak el, mit szólna a Győző, ha ezzel várnám egy este munka után? Lehet, hogy vissza is fordulna.
Na jó éjt!

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Edó, örülök, hogy ezt mondta a doki. Kép
Serfi, szerintem mindenkiben vannak aggodalmak, kétségek, amikor megtudja, hogy gyereke lesz (nőnek, férfinak egyaránt). Hiszen örökre megváltozik az élete. Aztán ha meglesz a babátok, biztos el sem tudjátok majd képzelni, hogy milyen volt, amikor nem volt...Kép

Csajok, szerveztek még osztálytalálkozót?

Diuskám, hol vagy?
szolnokeszti
 
 


Jó reggelt mindenki!

Igen Eszti, akartunk osztálytalálkozót, aztán mostanság leálltunk. Pedig szerintem jó lenne, engem érdekelne, hogy kivel mi van. Titeket?
Addig jutottunk, hogy Zitit megkérdeztük hely ügyben, az okés is lenne. Szerintem vmikor március végén (bár ez elég közel van, és Húsvét is ott nyomul), vagy április elején kellene (persze önző vagyok, azért nem mondok májust). Személy szerint én nem sok mindenkinek tudom a címét. Az előbb voltam az osztálytársam.hu oldalon, de ott is csak Joe van regisztrálva az osztályból.
Dia teljesen eltűnt. Tényleg hova mentek síelni, Dinó?

Edó, lehet, hogy Petikéd csak unja már a telet!

Kép
seriff
 
 


Jó reggelt!
Bár nálunk az reggel 5-kor van, amikor Petya ébred. Várom már az óraátállítást, akkor 6 óra leszKép. Ja tényleg megnyugtatott a doki, rendes volt nagyon. Persze késett 1/4 órát. Mi mindig kifogjuk ezeket a dolgokat. (Mondjuk nálam a csúcs az volt amikor 4 órát voltam a kórházban (nst, vizsg, uh) a várandóság utolsó hetén. Na az durva volt, a sírógörcs határán.) Sajna nem emlékszem a bogyók nevére, vmi virágneveket mondott.
Seriff! A baba nem fog persze megunni, de abban igaza van a férjednek, hogy ha Ő hazaér akkor majd vigyorog neki teli szájjal. Nálunk is így vanKép
Pont kérdezni akartam, hogy volt-e tavaly 10 éves oszálytalálkozótok. Ezek szerint idénre tervezitekKép Nálunk nem volt, de szerintem nem is lesz.
Még jövő héten is ilyen pocsék idő leszKép

Kép
edó75
 
 


Jajj, Edó ne sokkolj a rossz idővel. Már nagyon elegem van belőle. Meleget szeretnék!!
Azért az a 4 óra várakozás nagyon durva. Erre nem is tudok mit mondani. Remélem azért talán ebből a szempontból könnyebb lesz nekem (nőgyógyász apu, gyerekorvos tesó). Én marhára örülök, hogy nem kell majd a gyerekorvosokkal és a rendelőkkel bajlódnom.

Már régen is rendhagyó osztály voltunk, de a találkozókat sem tudjuk rendesen csinálni. Volt már egyszer, azt hiszem 6 éves. Most meg majd lesz (ha lesz) 11 éves...Kép

Ma csinálok magamon egy nagyvizitet, megyek fodrászhoz, meg a szoláriumba is beugrok. Hm, de jó lesz. Ilyenkor mindig úgy érzem, hogy egy kicsit újjászületek itt a nagy télben. Kép
szolnokeszti
 
 


Szevasztok Csajok!

Kibabrált velem ez az internet is, most valahogy mégis sikerült megnyitnom.

Edó, köszi az infót Wyattről, várjuk a folytatást. Haló többiek, félre a z előítéletekkel, ez egy igazán jó kis sorozat. Kép
Papókádat én is megnéztem, cuki, és szép súlyban van.
Bazsi ma 4-kor kelt, és csak a mi ágyunkban volt hajlandó visszaaludni, de olyan jó vele ébredni. Ránkvillantja angyali mosolyát!

Kata, együttérzek veled. Nekem se könnyű, és én se tudom senkire hagyni Bazsikát egyelőre. A kimozdulásaim abból állnak, hogy lemegyek a Camponába egy órára. Ezért is várom már nagyon Galyatetőt. Andrissal még nem beszéltük meg, hogy végül is mikor menjünk. Meg aztán tavasszal minden sokkal jobb lesz. Serfike is örülhet, hogy nyáron lesz ici-pici a babája, hidd el, nagy könnyebbség lesz.

Serif babakocsi ügyben majd privát írok neked, mert az egy hosszabb téma, és a többieket felesleges lenne ezzel untatni.

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok!

Reggel óta próbálom elküldeni amit írtam, de nem sikerültKép
Tegnap kicsit tele lett a bili Kép
Eszti, félre ne érts, én nem csinálnék semmit, sem szívesebben, mint ezt, és kívánni sem lehetne jobb gyereket. De az elmúlt hetekben szinte egyedül voltam vele reggel 8-tól este 7,8-ig és elfáradtam. Én csak heti 1-2 szabad órára vágyom, amikor is akár fodrászhoz is elmehetek. Még az alattunk lévő kozmetikushoz se jutok le, pedig 7-ig vannak nyitvaKép Most hajtás van a pároméknál, de megígérte, nemsokára vége. Az anyuék meg csak hétvégén tudnak jönni. Na de már jobb, ezek csak ilyen mély hullámok, szerencsére gyorsan elmúlnakKép És holnap délelőtt én is fodrásthoz megyek! Éljen!

Seriff, te pedig igenis sokat segítesz nekem, azzal, hogy itt laksz és szinte minden héten jössz hozzánk. Legyen csak jó idő, majd megyünk mi hozzád, mikor te már kisbálna leszel a Hannával (akiről lehet kiderűl jövőhéten, hogy kisfiúKép)

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok, úgy látom ma nem volt túl nagy aktivitás!
Én is bementem dolgozni!
Eszti, remélem igazad lesz, és tényleg nem kell majd várnod sehol.
Én sajnos nem ezt tapasztaltam az első UH-nál, csupán 1 órát vártam, ottdolgozó létemre, igaz nem a dokim csinálta! Nem nagyon szeretem kihasználni, de bizony ilyenkor felveszem a fehér köpenyt, kitűzöm a névtáblát! Legalább ennyi előnyöm legyen!Eszti újjászülettél? Én is el akartam ma menni kozmoszba, de nem jött össze.
Kata, hétfő délután megyek, ha az még jó Nektek, és nem pakoltok ezerrel, ha meg igen akkor azért, mert addig lefoglalom a kis Banánevőt! Délelőtt dolgoznom kell, de aztán ottvagyok! Okés?
pusszantás, and have a nice weekend!

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Én egész délután nem tudtam belépniKép

Nekem sose kellett sokat várnom a dokira, pedig semmi protekcióm nem volt. Egyszerűen csak kifogtam egy nagyon-nagyon rendes, és szuper embert Kép Pedig teljesen véletlen volt, 7 hetes terhesen voltam nála előszőr Kép

Jó hétvégét mindenkinek!

Péntek van végre, mire kimondom itt.....Kép

Seriff, pusszancs, hétfőn várunkKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Jó reggelt csajok.

Én egész pénteken nem tudtam belépni...biztos ezren ostromolták a cyber teret.
Pénteken újjászülettem, voltam fodrásznál. Jajj, de jól esett. Szombaton elvitt Peti a miskolctapolcai barlangfürdőbe, egész nap áztattuk magunkat, hmmm, nagyon klassz volt. Az összes izmom újjáéledt. Ugyanis ez a munkahelyi stressz mindig az izmaimat teszi tönkre. Nem csak a sok ülés, de a sok igzulás miatt mindig beállnak az izmaim (a nyakam környékén). Most jól megkúráltam gyógyvízzel.

Nektek hogy telt a hétvége?
szolnokeszti
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Eszti! Nem akartalak sokkolni az idővel és bíztam is benne, hogy nem jön be, de sajna nálunk már esik is a hó Kép Én már utálom. Lagalább felfrissültél egy kis fürdőzéssel, remélem kitart a meleg beköszöntéigKép

Babszy! Azt én is úgy imádom amikor bemegyek a manóhoz reggel és teli szájjal mosolyog. Jaa a boszikat szerintem úgy is megismétlik majd és akkor talán meg tudod nézniKép

Petya egyébként jobban van, hétvégén már nem porsziztam az orrát. Ha hallottam, hogy lüttyög akkor nyomtam az orrába kis anyatejet. Nekünk ez most nagyon bevált. Régen nem csináltam jól, mert csak 1-2 cseppet cseppentettem, de most mondta a homeós doki, hogy 15-20 cseppel át kell mosni a kis orrát és ez vhogy tényleg oldja a fikát.

Kata! Remélem jobb most, hogy otthon volt hétvégén a párod.

Kép
edó75
 
 


Sziasztok!

A hétvége nálunk is jól telt, jó gyorsan Kép
A barlangfürdő tényleg jó lehetett, én még sose voltam ott.
Már csak egy hét a télből és jön a tavasz, jövőhét már március Kép Ez már jól hangzik Kép

Edó, én a porszívózással olyan bajban vagyok. Nem tudom mikor kellene, mert még sose csináltuk. Reggel néha hallom, hogy szörcsög, látni nem lehet semmit, és általában napközbenre elmúlik. Néha egyszer-kétszer meg kell törölni az orrát. de nem zavarja őt a dolog. Attól félek, ha egyszer elkezdjük, akkor csinálhatjuk majd minden nap. Mit gondolsz kellene? Babszy? Szerinted?

Kép

Kép
tikata
 
 


Most már itt is zuhog a hó!! És a szél is fúj...Kép
Hófúvás van!! Kép

És jövő héten március? Remélem tényleg kezdődik a tavasz, és nem csak névlegesen köszönt be.

Többiek hol vagytok? Dius? Bogus? Serfi?
szolnokeszti
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: