Új privát üzeneted érkezett!

Most már itt is zuhog a hó!! És a szél is fúj...Kép
Hófúvás van!! Kép

És jövő héten március? Remélem tényleg kezdődik a tavasz, és nem csak névlegesen köszönt be.

Többiek hol vagytok? Dius? Bogus? Serfi?
szolnokeszti
 
 


Kata! Nekem azt mondta a doki, hogy ha zavarja a manót szopinál, akkor előtte szívjam ki egyébként meg majd kitüsszögi és nem kell erőltetni. Ami szerintem jó még az a Fluimare orrspray, ilyen tengervizes kütyü és az a jó hogy adagolós, van egy másikfajta a Stérimare?? az nem és szerintem babáknál az nem jó. 1ébként meg tudni fogod mikor kell porszizni azt úgy is jelezné. Meg ez nem olyan hogy 1x elkezded aztán mindig kell csinálni. Jaa és az elemes orrszívó nem vált be, nem szív semmit, potom 10ezerértKép
Azt akartam még kérdezni ti nem hallgattok Gryllust? Amikor elkezdek neki vmit énekelni tőle mindig mosolyogKép

Kép
edó75
 
 


Sziasztok!

Mint, ahogy többen már tudjátok, Balázs beteg lett. Valami vírus, bár a doki szerint a fogzástól is lehet egy napig magas láz és hígabb széklet. Szerencsére a mi dokink nem egy antibiotikum párti, úgyhogy csak panadolt kell adnom neki 3 napig.

Orrszívás ügyben egyetértek Edóval, nekünk ez a sterimar van, egyszer próbáltuk, de nem szakadt föl semmi. Balázs is sokszor szörcsög reggel, ami szerintem a száraz levegőtől lehet, ugyanis az én orrom is tele van (bocsi) minden reggel (de csak télen). Ezt az anyatejes módszer még nem próbáltuk, de hallottam, hogy hatásos lehet.

Gryllust mi is szeretjük, még Tikatától kaptuk. Milyen jó lemezetek van még?

Kép

Kép
babszy
 
 

 
 

Helló!

Babszy, ezek szerint már volt a doki. Hátha tényleg csak a fogzás...
Orrszívást én is így gondoltam, de jó hogy megerősítettetek.

Nekünk van egy jó lemezünk, Szélkiáltó együttes, Dalok című lemeze. Tényleg klassz, tudom ajánlani. És talán másolni is tudom, ha szeretné valaki Kép

Most már nállunk is szakad a hó. Minden szép fehér. Mi holnap megyünk síelni ausztriába. Kép
Már megírtam a listát, lassan el kellene kezdenem összepakolni.

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata, jó síelést, jó kikapcsolódást, és sok pihenést nektek!! Kép
szolnokeszti
 
 


Kata!
Én is jó pihenést kívánok!

Kép
edó75
 
 


Csók lányok! Talán sikerült összepakolni Kép

Jók legyetek! Vasárnap jövünk!

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok!

Babszy! Mi még csak most kezdjük gyüjteni a lemezeketKép, nekünk Halász Judit, Kaláka, meg 100 folk °C van még. Nekem még a Babazene tetszik. Ezen gondolkodom hogy megrendeljem-e? Ismered? Tetszik? Ill. Balázsnak tetszik?
http://www.babazene.hu/

Seriff? Mikor is mész uh-ra? sima v. 3D-s? Miért nem biztos, hogy pocaklakód kislány v. kisfiú? szégyenlős volt?

Kép
edó75
 
 


haló??

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok!

Úgy látom mostmár működik megint ez a béna.

Kata, hazaértetek szerencsésen? Milyen volt a síelés? Jó volt a szállás? Peti hogy viselte az utat? És a hegyeket? Küldjél képeket is.

Mi lehet, hogy halasztjuk Galyatetőt, Balázs igen rosszul alszik mostanában, és mitagadás teljesen le vagyunk amortizálva.

Serif, hogy van a kis Zsebi? Van már végleges név? Van még egy ajánlatom: Arika Hm?

Edó, ti hogy vagytok? Peti már teljesen kilábalt a náthából?

P...ám,jó már az a fránya neted?

Eszti, neked az előbb írtam.

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok!

Itthon vagyunk. A síelés, szállás nagyon klassz volt. Az utazást is jól viselte, oda felé egy hangja nem volt, majdnem átaludta az egész utat, de amikor fenn volt akkor is teljesen jól érezte magát. A gond csak az, hogy az utolsó napokban összeszedett ott egy vírust, és még most is hasmenése van. Illetve ma délelőtt már egész normálisat kakilt, és ma éjjel már jól aludt. Doktornéni szerint 3 nap a gyógyulási idő, a mai a második. A gond csak az, hogy adjam be neki a kanalas orvosságot?! Már mindent olyan kétkedve fogad el tőlem. Ott tartunk, hogy jól belenéz a pohárba, tányérba, mielőtt elfogadja. Nem egyszerű, már olyan trükköket bevetettem, hogy ihajj!!
Babszy, nállatok ez a vírusos nyavaja volt végül is vagy "csak" a foga? Az alvás is emiatt problémás?
Hát mostanában már én se vágyom sehova, pont ma reggel mondtam a páromnak, hogy a négynaposon maradjunk itthon, mert Peti legalább itthon jól alszik, de sehol máshol nem. Inkább innen kirándulgassunk el.
Ausztriában is végig velem aludt, apát átturtuk a másik szobába. Mondjuk, így jó volt, hogy volt hol aludnia, a Peti meg olyan bújós volt.
A sípályák nagyon klasszak voltak, hatalmas 110cm-es hó volt, egy nap volt csak szép napsütéses, a többi változó. Volt akkora köd is, hogy a síléc végét sem láttuk. A szállás is kafi volt, és a kaja is olyan jó, én nem is gondoltam, hogy az osztrákok is tudnak így főzni.
Hát röviden ennyi. Remélem kilábalunk hamarosan ebből a kórságból, és 10 nap múlva (legkésőbb) jön a tavasz!!

És ti (mindannyian) hogy vagytok? Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Helló csajok!
Remélem végre tényleg megjavult ez az izé!
Kata, mostmár meglátod elmúlik a betegség! HA meggyógyult Peti, szólj bátran, és megyek!
Annyi mindent írtam a múlt héten, erre sose sikerült elküldeni.
Szóval csajok, Kata levágatta a haját! Irtó jól áll Neki!KépKép
Mi meg voltunk UH-n csütörtökön. Edó, 3D volt, egyszerűen az én dokim ennek a dokinak szólt. Minden okés azt mondja, és tuti csajszi!
Babszy, milyen név az, hogy Arika? Az Aranka becézése, vagy az aranyosé, vagy mi? Megint hülyéskedsz! Anyáéknál van az utónévkönyv, majd hétvégén böngésszük!
Babszy, Hozzátok tömegközlekedni nem lehet? Nekem a márc. 22., kedd jó lenne, délután( de végül is bármelyik nap azon a héten).
Mi a 4 naposon Pécsre megyünk, 2 másik párral. Remélem addigra szépséges idő lesz!
Emlékeztek amikor Valkóval voltunk ott? Feküdtünk a fűben egy pólóban!
Eszti! Hogy vagytok Petivel?
Tesóm is elkapta ezt a nyomi vírust, mármint az influenzát, lázasan feküdt otthon, 12 hetes terhesen, "kicsit " parázott. Most már talán jól van. De nem nagyon mert bevenni semmit, esetleg egy Algopyrint.
Kata, én tisztára irigyellek ezért a síelésért, mármint a tiszta friss levegőért, hegyekért!
Dinó, hol vagy?
puszi mindenkinek!

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Én meg már nem tudtam mi van, hogy múlt héten senki sem írt..
Peti jól van, néha még köhécsel, de szerintem csak azért, mert száraz a levegő. Ma megyünk tanácsadásra, kapunk megint szuritKép
Jöjjön már a tavasz!

Kép
edó75
 
 


Sziasztok!

Én sem tudtam múlt héten levelet küldeni. Mondjuk időm se volt nagyon, irtó nagy a hajtás most itt bent....Kép

Ma nagyon szépen süt a nap! Jó lenne kimenni és sétálni egyet...Kép Talán hétvégén! Kép

Serfi, nagyon nagyon nagyon jól vagyunk Petivel, vagy tán még annál is jobban Kép Tervezzük a nyári nyaralást, és ez olyan izgi. Lehet már nézegetni a trópusi tájakat, a tengert, a napot és a déli területeket. Talán Krétára megyünk, ugyanis nekem életem egyik nagy vágya Santorini. Krétáról pedig át lehet hajókázni oda. Hm, bárcsak már ott lennénk.

Serfi, szóval kislányod lesz? Tuti jó!! Kép

Kata, és hogy síeltetek? Felváltva vigyáztatok Petire? Küldhetnél majd képeket!!

Diuskám, te is jelentkezz, rég hallottam felőled. Hallom, pénteken lesznek látogatóid. Mit főzöl?? Kép
szolnokeszti
 
 


Sziasztok!

Dia nete nem túl megbízható, úgyhogy ez az oka a hallgatásának, ezt üzeni.

Igen, szeretnénk száguldó síelős képeket látni, na és persze az új frizudról.

Serif, az Arikák aug. 17-én ünneplik névnapjukat, gondoltam kisegítelek a névválasztás nehézségeiből. Jutocsa vagy Arika, mostmár ne válogass nekem.
Hozzánk, tanyára, (kedves barátném szavajárása) természetesen ki lehet jönni tömegközlekedéssel, de ezt a te állapotodban nem javaslom. Esetleg Esztit megfűzhetnénk, hogy hozzon ki kocsival, vagy majd még gondolkozom, hogy mi lenne a jó megoldás. Ja, az időpont nekem jó, azt hiszem arra a napra nincs semmi programom Kép. (Most ilyen vicsorgó izét akartam, azt hogy kell?)

Ma végre lefoglaltam Galyatetőt, mi is a 4 napos ünnep alatt megyünk, reménykedek a jó időben.

Tesóm csaja csinált cuki képeket, egyet elküldök.
Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Hello!

Petya megkapta az oltást. Nagyon ügyes volt!Kép

Eszti! Kréta tényleg nagyon szép és persze Santorini is (az albumunkban van képKép). Ha Krétára mentek a Samaria szurdokot feltétlen nézzétek meg, nekem nagyon nagy élmény volt. Utána 3 napig izomlázunk voltKép

Kép
edó75
 
 


Boguska,

ez a kép frenetikus. De még azt is feltehetnéd, ahol Bandival olvasnak. Most az a kedvencem Kép (zárójel be és nagy O betű)
Én szívesen kiviszem Serfit, ha fent lesz Pesten. Kép Úgyis beszéltük, hogy mi is találkozunk, akkor időzíthetnénk egy napra.

Edó voltál Krétán? Akkor majd mondahtod, hogy mit nézzünk meg! Kíváncsi vagyok! És természetet járni meg jó!! Főleg hegyeket! Ugye Bogus??? Kép

Edó, Santorinin is voltatok? Tényleg olyan varázslatos, mint ahogy én képzelem?

Ha vannak képeid, szívesen néznék még. Esetleg tedd fel a galériába.
szolnokeszti
 
 


Babszy! Nagyon édes Balázs!!

Eszti! Krétán voltunk nászúton Kép Szóval nekem felejthetetlen élményKép Októberben voltunk két hetet, a nappalok és a tenger melegek, éjjelek kellemesen hűvősek: ideális. Mi Hersonissosban voltunk, nem messze a fővárostól. A Samaria szurdok nagyon klassz. Szerpentin vezet a hegyekbe. Korlát nincs, a görögök meg nyomják a gázt. Visszafelé már nem ültem az ablaknálKép 1000 magasságról erszkedik az ember a tengerszintig. A szurdok a tengerbe torkollik így onnan csak hajóval lehet közlekedni más városokba. Rettenetes izomlázunk volt így azt a strandon jól kipihentük. Santorini tényleg csodálatos. Nagy köd volt odafelé és egyszer csak megjelent előttünk a kis sziget. Fantasztikus volt. A fővárosban is voltunk. Nekünk kicsit zajos volt és büdösKép Megnéztük a Knossosi palotát. Sajna más helyen nem nagyon voltunk, ezért is akarunk még visszamenni, de akkor már Rethymno-ba megyünkKép

Kata! Rövid a hajad?? Én is kiváncsi vagyok!

Kép
edó75
 
 


Sziasztok!
Ma végre verőfényes napsütésben értem haza! Nagyon jó kedvem lett tőle! Mostmár ugye igazából jön a tavasz? Itt már bújkálnak ki a tulipán meg krókuszhagymák!
Babszy, annyira cuki ez a gyerek, hogy kész! Amennyit eddig az Apukájából láttam, Rá hasonlít.
Eszti, nekem végül is bármelyik nap jó azon a héten, asszem csak hétfőn tart 14.45 ig, a többi napon 1 órával korábban vége van, de persze el is lóghatok, és később is jó. Ha kiviszel, azt megköszönöm!
Ma megvettem Zsebi első ruháját! Mostmár haza tudjuk hozni, igaz ágya még nincs, meg pelenkázója sem, de előbb utóbb (inkább utóbb) az is meglesz!
Én annyira várom már a meleget, szétfagytam, mire reggel odaértem a védőnőtől a kórházba.
Nekem álmaim helye Szardínia, de sajnos nem tudtunk oda menni nászútra, mert akkor még nem volt közvetlen repülőjárat, csak 2 héttel később, én meg ragaszkodtam hozzá, hogy esküvő után menjünk.....(hülye) MAjd legközelebb.....Kép
Kata, mi újság van? Peti hogy van?
Babszy, nekem van egy kulcstartóm, csak azt nem tudom krétai, vagy korzikai!? Csepp alakú, és Tőled kaptam, ott "vetted"Kép

Kép
seriff
 
 


Remélem, nekem is felejthetetlen élmény lesz Kréta...Kép
Megnéztem a képeket a galériában, és az a szurdok tényleg gyönyörű. Egyénileg mentetek, vagy szervezett út volt?
Mi sem városi nyaralásra gondolunk, hanem természetközeli, kevés emberes, igazi kis nyugalmas helyet.
Mi a különbség Hersonissos és Rethymno között? Krétán melyik városba érdemes menni?
Bocs, hogy ennyit kérdezek, de Krétáról alig tudok valamit.
Minket nagyon érdekel a tenger, és az olyan természeti szépségek, túrák, mint amilyen az a szurdok a képen. Kép

Kata, igen, kérünk képet rövid hajaddal, és Petiről, és a síelésről! Kép
szolnokeszti
 
 


Serfi, én csak fél ötkor végzek leghamarabb, de még az is lehet, hogy aznapra szabadságot veszek ki, és akkor mehetünk kora délután, amikor végeztél. Hm, ez jó ötlet! Kép
És milyen rucit vettél pici lányodnak?
szolnokeszti
 
 


Eszti, nekem a fél öt is jó teljesen, mindegy, csak miattam nehogy elpocsékold a szabadnapjaidat!
Ilyen kis csíkos bodyt, vagy hogyhívják, vettem Neki, nem egy extra darab, de nem bírtam már ki tovább.
Nem tudja véletlenül vki, hogy mi a címe annak a Robbie Williams cd-nek, amin a Nicole Kidmannel énekel? Most írattam egyet, mert azt hittem ezen van, mintha vhol olvastam volna, de nincs rajta.
köszi
Edó, Petid teljesen okés, meggyógyult?

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Serif te nagy kertész lehetsz, mi az a krokusz? Mekkora kertetek van? Küldhetnél fényképet a házatokról is. Okés, akkor majd még egyeztetünk találka ügyben. Hú, asszem Krétán vettem azt a kulcstartót, de nem tuti.
Én emlékszem Bali első bodyjára, na azt sose hordta, mert ici-pici volt, mármint a body.

Megjött az uram, majdmég jövök.

Kép

Kép
babszy
 
 


Babszy, a kertünk , a hátsó,zsebkendőnél nem sokkal nagyobb, asszem 12x17 (terasszal együtt 20)méter, elől meg tényleg icipici van, de ott vannak virágok, hátul csak fű, tuja, etető.Majd küldök képet emailben, mert ehhez béna vagyok, legfeljebb majd Kata megtanít. Valahogy az én oktatásomból kimaradt ez a számítógépesdi. Krókusz=sáfrány. Tudod mi az? Kicsike, ált. sárga vagy lila vagy fehér színű virág, gyakran árulják kicsike cserépben is. Mindegy.
Jó Neked, hogy már otthon a férjed!
Ja, nem akartam túl picit venni, hát gondoltam, ha nagy is, majd belenő, 56-os.
Dinó, már elkezdődött a szinkrontanfolyam? Épp tegnap kerültél szóba, hogy a Te nevedet fogják bemondani a filmek végén..

Kép
seriff
 
 


Jóestét!

Petyuska úgynézki rendbejött. De még nem 100%-os, bár már rosszalkodik, nagyon, de olyan zabálnivaló Kép
Tegnap voltunk egy boltban (nekem 8), és most előszőr hisztizett egy játékért, egy nagyon aranyos kisautóért. Na, hát megvettem neki. Azóta ez az autó a minden, visszük aludni, sétálni, meg mindenhova. Édesen berreg, meg tologatja.Kép

Én már láttam a Seriff kertjét, és tényleg nagyon szép és gondozottKép

Én is emlékszem Peti első ruhájára, egy kolléganőmtől kapta, egy PO body, mivel 62-es volt egész sokáig hordta, és nagyon cuki volt.
Az 56-os jó méret, szerintem ne vegyél kisebbet.Kép Ma voltam sétálni délután (egyedül!!), és gondoltam rá, Seriff, hogy felhívlak, merre vagy, de aztán olyan rohanás lett belőle, hogy nem tettem meg.Kép

Babszy! Fürdős kép nagyon édes! Látom már ül a fiúKép! Gyönyörű gyerekKép Mentek Galyatetőre? Ma hallottam a szállodáról, hogy nagyon kafi.

Hajrá Kréta! én is voltam arra, valamikor régen...

Én is szeretnék veletek találkozni!!!

Kép

Kép
tikata
 
 


Ja, és még nincs rólam rövid hajú kép, de mivel mindenki látott már rövid hajjal, könnyen el tud képzelni Kép

Nagyon fontos kérdés!! Látta valaki a Szenttropé utolsó részét?! Mi történt benne? Kiscsaládom jól elfelejtette beprogramozni a videót, nekünk meg nincs, így lemaradtamKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata, kb. 3-ig voltam a városban, aztán itthon.
Szólhattál volna a videó miatt, szívesen felvettem volna, de azt sem tudtam mikor van az utolsó rész! Gyere Te is akkor Bp-re, vagy akár áprilisban hozzánk is jöhet mindenki, én itthon leszek, ráérek.Kép
puszi

Kép
seriff
 
 


Babszy, próbáltam emailben küldeni képet a kertről, de vmi miatt 3xírta ki, hogy hiba. Remélem, h nem kaptad meg 3xuazt a képet!
Most mennem kell robotolni.
ciao csajok

Kép
seriff
 
 


Serfi, majd nekem is küldj képet a házatokról! Meg rólatok is!! Ha van már olyan kép, amin látszik a pocakod, olyat is.
Nagyon szívesen kiveszek egy szabadnapot, mert igazából rám is férne már. Lehet, hogy a tavaszi fáradtság miatt, de egyre nehezebben kelek fel reggelente, és este kezdek egyre hamarabb elpilledni.
És ha Boguskáékhoz is ki szeretnénk menni, akkor ha csak fél ötkor indulok Gödöllőről, akkor 6 körül érünk ki Budafokra. És akkor Balikából már nem sokat lehet élvezni, mert utána nem sokkal megy aludni.
Na majd még egyeztetünk.

Bogus, vannak híreim a gyors házakról. Tényleg, Kata, Edó, ti miket tudtok ezekről a mostanában terjedő gyorsan felépült házakról? Jó minőségűek? Érdemes ilyenbe vágni? Kíváncsi lennék a ti véleményetekre is!
szolnokeszti
 
 


Sziasztok!

Nem jött át sajna semmi kép.KépÉn is nagyon vágyom egy kertes házra, de az még odébb lesz. Még azt se tudjuk, hogy hova kéne majd költözni. Mindketten szeretnénk valami nyugisabb helyen élni, de Pesthez közel a munkahely miatt.
Serif, ne robotolj má', pihenjél.

Örülök, hogy Petyus rendbejött, csak az influenzát kerüljék el ezek a csöppök. Serif, szegény tesód! Balázs a telefonért szokott hisztizni, állandóan nyomogatja, ha beszélnék rajta.

Katus, képek?

Eszti, Ancsa mikor érkezik haza? Őt is bevonhatnánk.

Na, pusz

Kép

Kép
babszy
 
 


Jó reggelt!

Kata! Pont gondoltam rád, hogy biztos be van programozva a videótok. A St. Tropez-ból arra emlékszem, hogy Laure vissza akarta csábítani a zongoristát, egy kicsit be volt kattanva, aztán nem sikerült. A lányát is el akarta tiltani Caroéktól, aztán mégis elvitte hozzájuk. Ő meg elment hétvégére Valentine-hoz. Jess meg Louis összejött.

Seriff! Jól van Petya. Remélem így is marad mert a múltkori oltásnál is másnap nagyon nyügi volt.

Eszti! Majd emilben küldök képeket. Ok?

Kép
edó75
 
 


Szolnokesztivel egyszerre írtunk.

Kép

Kép
babszy
 
 


És Edóval isKép

Kép

Kép
babszy
 
 


Jóreggelt!

Seriff, nekem megvan az a cd, amin rajta van az a szám.Kép Bármikor elvihetedKép

Szia Eszti! Én semmit nem tudok a gyors házakrólKép Nálunk valahogy sose jött szóba. Az én férjem bízik benne, hogy egy normál házat is gyorsan fel fog építtetni, ha arra kerül a sor Kép Ti is ilyenben gondolkoztok? És MERRE?!

Nálunk szállingózik a hóKép, és nekünk ki kellene menniKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Bogus, hívtalak már otthon, de nem veszed fel...Kép
Mert Peti utánajárt a gyorsan felépíthető házaknak árilag. De majd elmondom szóban, nem terhelem a többieket.
Igen, jó lenne egy kertes házban élni, valahol itt Pest közelben, ugyanazért amiért Babszyék, a munka miatt. Én mondjuk mivel Gödöllőre járok, ezt a környéket elég alaposan ismerem, és mondhatom, gyönyörű vidék. A mogyoródi dombság egyszerűen frenetikus, és az M3-as miatt 10 perc Budapest. Petinek is nagyon tetszik. Nézegetjük a a lehetőségeket.
Kata, esetleg a férjedtől megkérdeznéd, hogy mit tud ezekről a házakról? Minőségi szempontból.

Köszi Edó, ha küldesz képeket.
szolnokeszti
 
 


Harc a macikkal Kép
Kép

Kép
edó75
 
 


Edó, cukorbaba a te Petid is!!! Kép Kép
Mindig elolvadok, ha ezekre a pici gyönyörűségekre nézek...Kép
szolnokeszti
 
 


Edó! Ez a Peti milyen nagy már! Hihetetlen! És ez a tekintet...olyan édes Kép (köszi a filmleírást. Ezek szerint ez is csak egy rész volt, és van még folytatás, mert nem nagyon lett vége. Csak a tv nem vette meg Kép)

Most tettem fel a gépre a síelős elég szegényes képeinket. Igazából lusták voltunk és csak egy nap fényképeztünk, azt is a sípályán. Szóval azért nagyon-nagyon bánom, de néha tényleg olyan lusta vagyok fényképezni. Buta dolog. Szóval a Petiről nincs síelős képKép Meg semmilyen.Kép
Gondolom a sípályás képek meg senkit nem érdeleklnek, nem túl sokat mondóak. És az idő sem volt akkor túl szépKép

Eszti, megkérdezem a gyorsházakról, bár nem hiszem, hogy ő tud róla vmit, max ismer valakit aki igen.

Bogi, holnap mentek a Diához?

Kép

Kép
tikata
 
 


Edó már írt a készházakról, úgyhogy Kata, hagyd csak a férjedet. Azért köszi. Kép
szolnokeszti
 
 


Sziasztok csajok!
Már itthon is vagyok, csak most meg vár a porrongy, de lehet, h holnapra marad, úgysem tudom tornáig befejezni, aztán meg nem lesz kedvem.
Eszti a mi házunk nem könnyűszerkezetes, viszont gyorsan épült-persze ez viszonylagos-kb 8 hónap alatt. Mondjuk hajcsár egy anyósom nem hagyta őket pihenni. Viszont a plafonok megrepedtek, csaknem minden helységben, és egy picit igazodott is az egész, mert a fürdőben az alsó sor csempe és a padló között is lett egy 5-7mm-es rés. De ez addig így is lesz, amíg nincs kész a többi környékbéli ház, amíg a közvetlen azomszédaink egyengetik a földet, addig úgyis mozogni fog.
Babszy, vmi miatt bedöglött a freemail, mert másik levél sem kar átmenni, majd még próbálkozom, találtam pár képet.
Eszti mi a címed? Majd Neked is küldök. Pocakos asszem nincs, de majd keresek, vagy csináltatok addig!
BAbszy már csak ebben a hónapban dolgozom, és ebből is egy hét Bp.,ha holnap mentek Dinóhoz, Őt is pusszantjuk!

Kép
seriff
 
 


Hát ez az! Hogy akkor 8 hónapig valakinek folyamatosan az építkezésen kell lennie figyelni...Kép Ez benne a nehéz.
Amúgy minden újonnan épült ház, lakás mozog. Az én lakim 2 év után állt meg a mozgásban. Akkor lefűrészporostapétáztattam, így most klassz. De addig mindig voltak minipici repedések.
Lassan megyek végre haza, vár a kedvesem otthon, úgyhogy repülök!! Kép Kép
Puszi nektek
szolnokeszti
 
 



Kép
edó75
 
 


jó reggelt!

Hát nálunk ez van most Kép
Szép, szép, de nem márciusi Kép

Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok!

Ma nincs sok munkám, úgyhogy jó lenne veletek ma sokat dumálgatni.
Van itt valaki?
Dia, Bazsi és Bogi is beléphetnének!
szolnokeszti
 
 


Helló Eszti!Kép

Akkor most a Bogi Diánál van?
Mentek valahová a négynaposon? Van képed kettőtökről? Kíváncsi vagyok a Petire nagyonKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Szia.
Igen, Diánál vannak egész nap. Biztos izgi lesz...Kép
Igen, megyünk a négynaposon, de valószínű, hogy nem egy konkrét helyre, hanem eljárunk majd kirándulni. És ti? Azt mondtad, ti is majd így mentek. Merre mentek?
Igen, van már képem Petiről, végre előhívattuk az első közös fényképtekercset.
Kimentek ilyen hóesésben? Peti szereti a havat?
szolnokeszti
 
 


Na nekünk a négynaposra az ember beszervezett egy zalakarosi programot barátokkal. Olyan mennék is meg nem is. Most az van, ha jó idő lesz megyünk. Főleg Peti miatt mennék, mert lesznek ott gyerekek, egy vele egy idős kisfiú, egy Bazsival egyidős kislány, és még nagyobbak. És imádja a gyerekeket, meg jó levegő. Úgyhogy ha jó idő lesz (napsütés és 5 foknál melegebb) akkor elmegyünk.
Szóval a Petiről digitális, elküldhető képre gondoltam Kép
Enyém Peti alszik. De előtte voltunk kint a teraszon. Végülis ott is esik a hó Kép és tetszett neki.
Ma délután viszem fodrászhoz. Olyan rövid kisfiús frizurát szeretnék neki. De ebbe neki is lesz beleszólása, mennyi ideig fogja megtűrni a dolgot.
A gyorsházat azért kérdezted, mert nézegettek telket, és arra építenétek?
Mi most átmentünk lakásnézésbe is. Tesód mondtad Budaörsön rendel. Mert ott is laknak?

Kép

Kép
tikata
 
 


Bescanneltem Peti fényképét, mert Bogus már tűkön ült, hogy mikor láthatja végre. Szóval végülis tudok küldeni. Kép
Kíváncsi leszek az új frizurára. Kép Zalakaros és környéke nagyon szép hely. Sajnos ritkán járok arra, szinte soha, pedig annyir szép részek vannak arrafelé.
Igen, ha együtt maradunk Petivel (úgy tervezzük), akkor jó lenne házat venni, mert itt Pesten nem tudnánk a belvárosban hosszú távon élni. De mindenképpen a város közelében kéne maradni. Szeretnénk, ha a gyerekeinknek hasonló gyerekkora lenne, mint mondjuk nekem Szolnokon, vagy neki otthon.
Igen, Budaörsön dolgozik, de ott laknak tőlem nem messze a XIII. kerületben. Budaörsön ügyel. Jó lehetőség, és szereti.

Kata, te mennyi idő után tudtad, hogy Józsi lesz a párod az életben?
Mert nekem annyira erős az érzésem, hogy nekem Peti lesz, mint még soha...Kép Dehát ugye, még csak 1 hónapja ismerjük egymást...(bár mindketten úgy érezzük, hogy olyan közel vagyunk egymáshoz, mintha évek óta ismernénk egymást)
szolnokeszti
 
 


Hát ez nehéz kérdésKép
Szerintem nem tudtam, ezt nem lehet tudni. Remélem az élet igazol majd, hogy tényleg ő azKép A különbség az előző kapcsolataimhoz képest, hogy éreztem ha elém állna,pár hónap együtt élés után is, hogy legyek a felesége igent mondtam volna, de nem az első pár hónapban, amikor rózsaszín szemüvegben járunk. Hanem mikor már kicsit kitisztult az agyunk. Kép
És én úgy gondolom,ahhoz hogy életünk párja életünk párja maradjon, bizony sok mindent meg kell tennünk...Persze legtöbbször szeretetből, szerelemből. Kép

És kaphatok képet én is?

Kép

Kép
tikata
 
 


Majd küldök mindjárt neked is...(ha megtalálom az e-mail címedet valahol) De nem lett túl jó a minősége, a fénykép sokkal jobb. Azóta azt nézegetem Kép Mert én még rózsaszínben látok...Kép
És egyenlőre nem is akarunk többet. Iszonyatosan örülünk egymásnak, illetve annak, hogy egymásra találtunk (mondjuk ő rám). Úgyhogy persze tervek vannak, dehát még egy kicsit arrébb. Viszont jó, hogy azért a hosszú távú terveink is nagyon hasonlítanak. Kép
Most a legfőbb tervünk, hogy minél többet együtt legyünk. Ja! Bemutattam a szüleimnek hétvégén, és nekik is nagyon tetszett. Vasárnap pedig az ő szülei következnek. Kép Kép
szolnokeszti
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: