Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Itthonról bekukk, csak gyorsan.
Tegnap mégis elmentem síelni, mert az apu is itthon maradt unokázni. Hát nem bántam meg. Én most voltam először a Kékesen. És kellemesen csalódtam, minden jó volt, nagyon jót síeltem és kikapcsolódtam. (Józsi találkozott a Zita férjével. Kicsi a világ.)A fiúk ma is mentek. Én pedig ma szánkózni megyek az udvarra a Petivel, mert állítólag nagyon élvezte, csak várom, hogy legalább mínusz 5 fok legyen, mert ez a -10 azé nagyon durva!!!!

Úgytudom, az Ancsa arrafelé lakik, ahogy az M5-ön beérünk Pestre, ott az elején. Dia meg Pest másik oldalán, hát ezért vannak oly messze egymástól. Utazni szerintem munkától függetlenül járnak, mert szeretnek.

Pusza.

Kép

Kép
tikata
 
 


Hello!

Seriff! A párom nincs távol csak, amikor dolgozik, akkor tartjuk messengeren a kapcsolatot meg igazából minden ismerősünkkel. Amikor Laci látni akarja a pici fiát akkor meg webkamerázunk Kép Én nagyon szeretem.
Én eddig egyszer síeltem, anno az egyetem alatt és Bánkúton. Emlékszel Kata?? Vittük a szánkót és mindenki tök nézett a vonaton? Na ott kipróbáltam és ennyi, pedig szeretnék megtanulni.

Kata! Ezt komolyan írtad?? "még mindig nem tudom, hogy mit kerestem én ott a BME-en"

Kép
edó75
 
 


Sziasztok, és jó reggelt mindenkinek!

Csodás hétvége volt, bár hideg, de sütött a nap.
Én tegnap egész nap szánkózni voltam, és frankón lepirított a nap!! Olyan klassz egészséges, piros, és viruló arcom lett, hogy csak na. De szerintem, aki nem hagyta ki ezt a hétvégét anélkül, hogy kiment volna a szabadba, annak hasonló lett az orcája!!

Anikóékról: Ancsa az SCA-nál dolgozik még mindig, Iván pedig a Pepsinél (ásványvíz részlegnél asszem). Na, azért nem horror messze laknak, de tény, hogy Dius és én, illetve Bogi és Anikó (ők légvonalban majdnem ugyanannyira laknak, csak a Duna két felén) a város két végén lakunk. Persze szolnoki léptékkel horror messze, pesti léptékkel nem vészes. Fél óra út, dugóban kicsit több. Ancsáék a Gubacsi hídnál laknak, a mediterrán lakóparkban, és tényleg mediterrán típusú házban. Szép a lakásuk, és a Dunához nagyon közel van. Szép a környék, csak még sok az építkezés. Ha készen lesz, nagyon kafa lesz. Sok a fa, ami Budapesten nagy kincs.
És utazni meg tényleg azért mennek, mert szeretnek. Most mennek negyedszer Thaiföldre (asszem), és ilyenkor sok-sok túrát is csinálnak. Mindenféle egzotikus izgi dolgot kipróbálnak, meg persze henyélnek a fehér homokban is. De erről majd mesél ő is, elküldöm majd neki ezt a linket, és hogy ő is regisztráljon be. Ha hazajöttek, mert tegnap elvileg elreppentek árvíz sújtotta Thaiföldünkre és három hét múlva térnek vissza. Most Burmába mennek "kirándulni".

Remélem ma Boguska is már bejelentkezik.

Kinek hogy telt a hétvége? Nekem fantasztikusan....Kép Kép Kép Kép
szolnokeszti
 
 

 
 

Jó reggelt lányok!

A mi hétvégénk is jól telt. Vasárnap már nem voltam síelni, otthon maradtam anyuval. Főztünk, jókat beszélgettünk. Délután megszánkóztattam az udvaron a Petit. Teszek majd fel lehet képet ha tudok. Szóval jó volt.
Este mikor jöttünk vissza, -16 fok volt Abonynál. Brrrr. Eszembe jutottak Ancsáék. Hát mikor, ha nem ilyenkor kell elhúzni melegebb tájakra?Kép
Visszatérve rájuk, ez a lakópark nem Pesterzsébeten van? Mert én úgy tudtam ott vettek lakást, de bocsi Seriff, nem akartalak félre vezetniKép

Edó! Bánkút? Emlékszem, hogy voltunk ott. A szállásra is, és hogy jó volt. De nagyon másra nem, talán arra, hogy volt hó, és voltak néhányan közülünk síléccel, és még sötétben is sieltek.Kép
Írtad, hogy teleket szeretnétek venni. Ott Újvárosban? És talán már ki is néztétek?
(És komolyan írtam.)

Kép

Kép
tikata
 
 


Hello!
Sajna a mi hétvégénk nem telt vmi jól Kép Peti megint náthás, már most másodszor. Szerencsére nincs láza. Az ügyeleten a doki azt mondta a tüdeje tiszta, a torka nem piros. Úgy látszik vmi láthatatlan betegségben szenved. Olyan rossz hogy ilyen pici és betegKép Ma kijön a házidokink, kiváncs leszek mit mond majd.
Itt a közelben akarunk venni telket (Kulcs, Rácalmás). Egyelőre csak a hirdetéseket karigázgatjuk, miket kéne megnézni.Pont most hétvégén beszéltük Lacival, hogy házakat is nézhetnénk... Bár arra szerintem kevés esély van hogy olyat találjunk ami tetszik, de azért próbálkozunk.

Kép
edó75
 
 


Edó! Szegény piciKép Egyszerűen csak folyik az orra, minden köhögés és láz nélkül? Nálunk ilyen egy hónapja volt, bár elég enyhe kimenetelű, mert még orrszívózni sem kellett. csak magához képest folyt az orra. Na én egyből elkezdtem neki adni a Coryzalia-t. Ez egy vény nélkül kapható homeopátiás gyógyszer. Mivel még szopogatni ő sem tud, feloldottam fél deci vízben, egy db-ot és azt iszogatta délelőtt és délután egyet-egyet. (felhívtam egy homeos dokit és ő javasolta, h így adjam be neki). Ha gondolod vegyél egyet, olvasd el mi van ráírva, ha a Petinek mégsem adod be, még jó lesz nektek is ha elkap titeket ez a takonykór. Főleg neked, így szoptatás mellett. Petinél 2 nap alatt elmúlt, és kb 3 napig adtam neki. De ez én vagyok. Csak leírtam.Kép
Mi is telket szeretnénk venni, és mi is azért, mert úgy gondoljuk, nem találnánk olyan házat ami tetszik. Főleg annyi pénzértKép És kimennél lakni pl. Kulcsra?

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata, ti merre szeretnétek venni telket?
szolnokeszti
 
 


Ha mi azt tudnánkKép

Annyit tudunk, Budapest és környéke. Még nagyon keressük azt a helyet, amire vágyunk. Tudsz valami jót? Az a baj, hogy túl sokat akarunk, illetve nem is tudjuk igazán (legalább is én), hogy mit is akarok. Legyen nyugodt, zöld, de azért ne legyen a világvége, lehessen ott embert látni, gyalogló viszonylatba is eljutni vhova. Munkába utazással ne kelljen órákat tölteni. Legyen a közelben jó ovi és suli. Na kb ennyi.Kép
Szívesen várom az ötleteket! Komolyan!

Kép

Kép
tikata
 
 


Ha mi azt tudnánkKép

Annyit tudunk, Budapest és környéke. Még nagyon keressük azt a helyet, amire vágyunk. Tudsz valami jót? Az a baj, hogy túl sokat akarunk, illetve nem is tudjuk igazán (legalább is én), hogy mit is akarok. Legyen nyugodt, zöld, de azért ne legyen a világvége, lehessen ott embert látni, gyalogló viszonylatba is eljutni vhova. Munkába utazással ne kelljen órákat tölteni. Legyen a közelben jó ovi és suli. Na kb ennyi.Kép
Szívesen várom az ötleteket! Komolyan!

Kép

Kép
tikata
 
 


Sajnos köhög, elég csúnyán és a házidoki azt mondta nagyon piros a torka Kép szóval kapott antibiotikumotKép Ez már a 3. fajta amit kap. Szerencsére eddig nem verte le nagyon a lábáról és mosolyog Kép Bár néha sírdogál szerintem fáj is a torka. Remélem gyorsan meggyógyul.
Milyen házat akartok építeni? Hagyományos téglát? Egyébként Kulcs nincs messze, inkább ott veszünk mint a vasműporos városban. Mi egyébként gerendaházban vagy ilyen gyorsházban gondolkozunk.
Jó tévézést! Juj visszajött Caro.

Kép
edó75
 
 


Tényleg: meséljetek már a szentropéről. Hol tart a sztori??? Kép

Kata, amúgy az én vágyam is egy ilyen otthon, amit te írsz, és valóban nagyon nehéz ilyet találni. Általában ezek a követelmények nem nagyon vágnak egybe. Főleg az ovi-suli helyzet miatt. Bár nem tudom, milyen intézményekbe akarjátok majd íratni Petit...
Például már oviból, meg isiből is annyi fajta van. Ti milyenbe fogjátok??

Edó, ilyen pici a fiad, és háromszor kapott antibiotikumot?? Szegényke...azért vészeljétek át jól ezt a fránya bacit. Főleg az éjszakát. Ha jót aludna éjjel, az biztos nagyot lendítene rajta...Kép
szolnokeszti
 
 


Edó! Mi hagyományos téglaházat építenénk. Az, hogy ez pontosan milyen is lesz, az nagyban függ a telek adottságaitól is.

Eszti szivem, szerintem te nagyon le vagy maradva a Szenttropéban. DE ma ahogy Edó is írta, visszajött Carolin, amit már úgy vártam. Fogadjunk te azt sem tudtad, hogy ő már nincsKép Szóval most megint együtt a hármas, egyiknek sincs pasija, de mindegyiknek van már gyereke. Együtt laknak. Még mindig szépek,nem öregedtek semmit. Megvan még a csehó a strandon. Hát itt tartunk most.

Az, hogy milyen oviba iratjuk a Petit, még nem tudom. Azé van még pár évünk addig.Kép Bölcsibe pedig nem szeretném, gondolom ezt most. De az biztos, hogy szimpi és kedves legyen az ovónéni. Talán ez lesz az elsődleges szempont.

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok csajok! ahányszor próbáltam tegnap, mindig túl elfoglalt volt a rendszer, aztán meg beájultam az ágyba.
Kata, Te nem találkoztál Janival? És Zitával?
Lassan be kéne dobni a találkozó tervét is, nem?Megkaptad az emailemet?

Eszti! Amikor odaérek Katáékhoz, és nézi a Szentropét, én is mindig meglepődök, azt sem tudom ki kicsoda, ki van kivel, és már rég letettem róla, hogy kövessem. Majd, ha itthon leszek, biztosan én is rákattanok vmi sorozatra, majd. Hol szánkóztál a hétvégén? Te szoktál
síelni?
Edó, remélem kicsi fiad már gyógyulgat!
Tegnap már láttam a jeleket, és kezdem elhinni, hogy közeledik a tavasz, 5-kor még világos volt (igaz iszonyú hidegKép).

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Kata, képzeld, tudtam, hogy Káró nincs, mert kb. egy hónapja beteg voltam, és otthon maradtam, így tudtam nézni. Az viszont meglepett, hogy Lor-nak van két gyereke (benzsámentől ugye??) és hogy Jess-nek is van egy. Kárónak már régóta van...A múltkor még Jess-nek volt fickója....gyorsan változik a történet. De asszem bármikor be tudnék kapcsolódni. Kép
A plázs azért fajin...csehó Kép jót nevettem ezen az elnevezésen.
Szia Seriff! Te ezek szerint nem vagy szentropés??
Dobogókőn voltunk szánkózni, meg kirándulni is, volt olyan, ahol térdig érő hóban mászkáltunk.
Még sose síeltem, bár sokszor szerettem volna. Aztán tavaly Dia elmesélte az ő első síelős élményét, és azóta még nem kaptam kedvet Kép
Lehet, hogy ez már kimarad az életemből.

Kitartás csajok, állítólag hétvégén enyhül! Kép
(viszont minden latyakos lesz, brrrr) Kép

Kata, és ti szeretnétek valamilyen különleges suliba járatni Petit? Vagy pedig maradnátok a hagyományosnál? Mert már annyi fajta van...tesómék fia személyiségközpontú isibe jár, és nagyon szereti. Nem mindenben tetszik az iskola hozzáállása, de tény, hogy a gyerek imád járni, és nagyon klasszul tanul. És tényleg tanul. És megmaradt benne az érdeklődés minden iránt.
Szóval, nagy dilemma ez, mert sokan azt gondolják, hogy a rendes suliban is van jó, meg rossz, és az alternatív suliban is van jó is meg rossz is. Az igazság szerintem valahol a kettő között lenne, de olyan isi meg nincs...
Én sokat szoktam ilyenen gondolkozni, bár még gyerekem sincs...Kép, de azért érdekes dolgok ezek. Ahhoz képest, amilyen választék a mi korunkban volt.
szolnokeszti
 
 


Jó reggelt!

Mi most épp reggelizünk. Peti tápszeres mérőkanállal vajaskenyeret eszikKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Hahó!

Az előbb én is írtam ám! Mért nem lehet látni? Ennyire béna lennék?

Kép

Kép
babszy
 
 


El kéne küldeni, amit írtálKép

Örülök, hogy itt vagy!KépSzia!

Mi újság? Hogy van a kis gyönyörűség?

Kép

Kép
tikata
 
 


Edó, hogy van Peti? HOgy aludt?

Seriff, megkaptam a leveled. A hétfő jobb lenne nekünkKép

Eszti, hát tényleg simán be tudnál csatlakozni a sorozatba bármikor Kép Ja, és talán egy villa arra felé, mind kettönknek megfelelő lenne, a tegnap beszéltek szerint. (hol is lakjunk?)Kép
Azt, hogy milyen suliba irassuk a Petit, fogalmam sincs. Nagyban fog attól függni, hol is sikerül letelepedni, milyenek ott a környező sulik, mert általános iskolába nem igen járatnám messzire. Talán középiskolába már igen. Az szerintem fontosabb. Hát a mi időnkben tényleg nem sok választás volt. Gimi tekintetében: Varga v. Verseghy. Kinek melyikhez kötődtek rokoni szálak, talán az döntött. (nálunk legalábbis Kép
Merre vagytok?
Diácska mi van veled? Jelentkezz mán!! Please!

Kép

Kép
tikata
 
 


Mindenki lelépett!!!
Én egész napos megbeszélésen vagyok, csak most kiengedtek egy picikét! Hú, de uncsi..........Kép

Basszus, nagyon el tudnám képzelni az életet szentropéban!! Ott a klíma már annyira jó, hogy nem lehet rosszkedvű az ember! A tenger és a sok zöld alapvetően jókedvet csinál mindenkinek. Szerintem. Juj, de vágyom már a melegre!!

Kata, elképzeltem, ahogy Peti kanállal vajaskenyeret eszik...cukifalat lehet KépKép
Küldhetnél majd életképeket!! Kép
Puszi, megyek vissza az oroszlánbarlangba Kép
szolnokeszti
 
 


Sziasztok!

Eddig nem volt netKép
Szerencsére Peti javulgat már nem köhögött az éjjel és aludni is tudott és ami jó, hogy szopizni is tud a nátha ellenére. Most is szundít. Csak én nem tudtam, mert most hozta a futár az elemes orrszívónkat, remélem beválik, mert a porszívóstól kezd félni.
Már én is nagyon várom a tavaszt, hogy Petyával "mászkálhassunk", mert azért ez a hideg ezt nem nagyon engedi.
st. tropez bakik: a műtőből jövet senkinek nem véres a köppenye, a kemósnak nem hullik ki a haja, és az ottani dokik polón kersztül is meg tudják hallgatni a tüdőt, ügyikKép
Kata! Petinek biztos jobban ízlett kanállal a vajaskenyérKép Te meddig akarsz otthon maradni és terveztek még egy bébit??
Eszti! Képzeld szervezem a csapatot a léghajó programbaKép Nem tudom összejön-e, de próbálkozom. Van hogy furi véleményeket kapok és amin ki is akadok. Vki azt írta nincs hozzá kedve.?? Na pl. ezen. Szerintem nem kedv kérdés. Ők júliusra várják a babát. Szóval érdekes.

Kép
edó75
 
 


Sziasztok szentropé rajongók!

Újra erőt merítettem, hogy megírjam azt a levelet, amit nem sikerült elküldeni.

Tikata! Dícséret az ötletért, de azért remélem nem hiszed, hogy megúszhatod a személyes e-maileket! Köszi, a kis gyönyörűm jól van, éppen kipiheni a szolnoki fáradalmakat, ugyanis ott nem sokat aludt (én se).Szerencsére fölül is kibújt már a két fogacskája, azóta kevésbé gyötrődik, és újra rendesen szopizik. És hogy van a kis göndörhajú Petyus?

Szia Edó!Én is az egykori gimis banda tagja vagyok, de Kata biztos mesélt már erről. Jelenleg én is kismamáskodok a 8 hónapos kisfiammal, Balázsnak hívják. A tiédet nagyon sajnálom, borzasztó, ha egy ilyen pici baba beteg. Balázs is átesett már egy náthán, 2 hétig tartott, de csak c vitamint, és köptetőt kapott.

Szia Serif! Most írtam neked, bocs, hogy ennyi ideig tartott.

Látom mindenki rákattant a szentropé ügyre (tisztelet a kivételnek, aki ez esetben Diane). Esztikém, ugye nem gondoltad komolyan, hogy én is fan volnék? Te valamire rosszul emlékezhetsz. Nem tagadom, kismamához illően én is szappanfüggő vagyok, nevezetesen a Bűbájos boszorkákat és a Gilmore Girls-t illetően.
Eszti, mivel tengeted napjaidat, kivel voltál szánkózni?

Diane, mások is hiányolnak már, hol vagy?

Kata, írtad, hogy bármilyen témát felröppenthetünk. Nos, nekem eszembejutott egy, miközben azon bíbelődtem, hogy mi legyen holnap az ebéd. Beismerem, főzés terén nincs nagy fantáziám, perzse azért fincsiket főzök, ugye Diane. Szóval: "Tudtok valami jó receptet?"

Még egy kérdés: hogy kell ezeket a szmájlikat csinálni?

Puszi

Kép

Kép
babszy
 
 


Szia Babszy! Már épp kérdezni akartam, hogy csak én nézem a boszikat?? Látom nem Kép (kettőspont zárójel be) Nem is tudom miért nézem, tök nem hiszek ezekben a dolgokban, még csak horoszkópot sem szoktam olvasni, de szeretem. Ezt már láttad?
http://www.charmed.hu/
Milyen recept érdekel? Én ezt pl. nagyon imádom:
csirkemell darabokra vágva előző éjjel jó fokhagymás tejbe áztatva, aztán köv. nap lapos tálba alul bacon, utána a csirkedarabok lisztbe forgatva, aztán reszelt alma, tejföl, sajt és ismét bacon. Sütöben 200 fokon megsütni. Szerintem nagyon finom.

Kép
edó75
 
 


Sziasztok, csak nemrég értem haza, iszonyú hideg van odakint, gyakorlatilag fájt a bőröm, ahogy tusoltam.
Eszti, én még az egyetem alatt voltam szentropés, akkor imádtam, aztán egyszer később újra játszották, és megint néztem, de mostanság esélyem sincs, holy hazaérjek addigra, úgyhogy letettem róla. Régebben , a Riviérát szerettem.
Ja, lehet hogy hülye kérdés, de mi az az SCA, ahol Ancsa dolgozik?
Tesóm kutatott ilyen iskolai dolgokat. Szerintem általánosban, legalábbis alsóban nem kell egy extra suli, igazából én azt sem értem miért jobb egy 6, vagy 8 osztályos gimi, mint a 4. Itt Kméten olyan gimi is van,a Református, ahol már 4.-től totál versenyhelyzet van, annyit tanulnak a gyerekek, mint a dög, és ilyen taposóssá, könyöklőssé válnak. Nekem ez nem túl szimpi.
Babszi köszi az emailt, ígérem mielőbb válaszolok rá (pénteken talán).
Ja, én imádom a Stahl Judit féle Stroganoff ragut, és tényleg nagyon gyorsan kész van, 35 perc. HA véletlenül nem ismernéd, elküldhetem a receptet! Egyébként, ha szeretitek a tésztát, akkor a 35 perces receptjei között nagyon sok jó van. Mellesleg kedvenc kekszünk is ott van( igaz Kata?), amiből tegnap sütöttem egy nagy adagot, és most látom, hogy gyakorlatilag a tizede sincs már meg, drága férjem számítógépezés közben felfalta. Pizzát szoktál még sütni?
Ja Eszti, szerintem ne hagyd ki a síelést az életedből! Nagyon jó, az én első élményem, a Kékes utáni, sem volt felhőtlen, és a társaság sem volt túl jó, de tavaly nagyon-nagyon szuperül sikerült! Hidd el, megéri, szerintem egyébként Murau kiváló hely a kezdőknek, és akkor is jó, ha olyanokkal mész, akik már jól tudnak, Ők is élvezni fogják! Tavalyelőtt első nap délutánján, amikor még azt sem tudtam hogyan kell fordulni, megállni (esés nélkül), a drágám elindított a felvonó alatt, kék pálya, vannak benne meredekebbb részek, de alapjában véve széles. Estem akkorákat, mert megijedtem attól, hogy begyorsultam, és nem tudok kanyarodni, stb, féltem, hatalmasat takartam, a lábaim össze-vissza csavarodva, a léc persze nem oldott le ( nem az én súlyomra volt beállítva..), na ott aztán volt hiszti, sírás, meg minden. 2 nap múlva mégis lejöttem ott, tavaly pedig állandóan piros pályán síeltem, és 2xa feketét is bevállaltam! Ehhez persze iszonyú türelmes férj tartozik! Úgyhogy ne félj, és egyszer(100x) próbáld ki mindenképp!!!!
Bocsi csajok, ez egy kicsit hosszúra sikerült, remélem nem untátok el!
puszi

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Serfike, hát hiába, még most sem kaptam kedvet....Kép De elhiszem, hogy jó. Maradok a szánkónál...KépKép
Boguska aranyos, úgy kérdezget rólam, mintha nem mindennap beszélnénk. Persze tudom, hogy miért kérdezi...Kép
mert képzeljétek van új barátom! Most már több mint egy hete! Persze ez viccesen hangzik, hogy MÁR egy hete...de ez az egy hét nagyon nagyon intenzíven telt, mindenféle szempontból. Szerelmes kamaszokként viselkedünk, és gyakorlatilag minden időt együtt töltünk. Hogy ki is ő?
Többeteknek tetszeni fog a neve: Peti Kép És azon kívül, hogy 33 éves, okos, jóképű, kedves és odaadó, jól főz, jó ízlése van, és asszem odavan értem. Én is őérte! Bogika szerint régen volt már ilyen a hangom, ahogy róla beszélek, azt hiszem a szerelem teszi...azt hiszem, ez elengedhetetlen.
Szóval Boguska, Petivel voltam szánkózni, és mostanában gyakorlatilag mindenem arról szól, hogy együtt vagyunk....
Hát ennyi! Boldog vagyok. KépKépKép

Megyek dolgozgatni, de mostanában ezt is nagyon vidáman teszem!

Puszi

Ja, majd elfelejtettem! Edó,tényleg szervezel csajokat a Léghajóra? Tök jó. Hidd el, nem fogjátok megbánni. De ugye tudod, hogy nem kell egy egész csoportot megszervezni ahhoz, hogy menjetek?? Akárhányan vagytok, lehet tesómnál jelentkezni, és megmondja, hogy mikor lehet menni, mikor lesz tutifixen csoport. Azért szólj előtte, mert akkor azért szólok tesómnak, hogy ismerősök mennek. (azoknak szokott adni klassz watergel-t, ami állítólag az égésekre kiváló, sokkal jobb, mint bármi, ez valami spéci dolog)
szolnokeszti
 
 


Jó reggelt!

Eszti! A Bogi kérdését én is fel akartam ám tenni. Kivel voltál te szánkózni? Kép Ez szuper! És ráadásul egy Peti Kép Úgy örülök, mert még az írásodból is a boldogság jön át. És jól hangzik amiket írtál róla. És ezek az első hetek, hónapok olyan izgisek, az ember úgy érzi a fellegekben jár, és rajta van a rózsaszín szemüveg. Kép Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Eszti, ez klassz! És hogy ismerkedtetek meg? Kép(Ezt most azért kapod, mert nem jössz velem csütörtökön moziba)

Kép

Kép
babszy
 
 


Itt vagy Tikata? Jó reggelt!

Kép

Kép
babszy
 
 


Hát hiába ezek a Petik már csak ilyen jó pasikKépKép Nem októberi véletlenül??

Kép
edó75
 
 


Engem érdrlek az ismerkEdÉS, NAGYON Kép (erre járt a Peti és nyomott egy Caps Lockot Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Itt vagyok persze. Reggelizünk. A menü ugyan az, csak ma nem kanállal Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Mozi? Én megyek veled!!! Mit nézünk meg?

Kép

Kép
tikata
 
 


Ja és Eszti, azért vigyázz a Petikkel, mert nagyon csibészek! Legalábbis amelyiket én ismerem Kép De az Edóét elnézve, Ő sem állt hátul a sorban mikor a csibészséget osztogatták Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok csajok!
Boguska, aranyos vagy, ahogy így kérdezgetsz! Azt hiszed, zavarba hozol? Kép Nem.
Képzeljétek el csajok, hogy egy sms-es randivonalon ismerkedtünk meg Petivel, múlt hét előtti héten, aztán gyorsan találkoztunk is, teázni mentünk a Ráday utcába...nagyon szimpatikusak lettünk egymásnak, 5 órán át dumáltunk. Egy napot gondolkodtunk, azt hiszem, akkor kezdődött az érzelmi tornyosulás, utána pedig megint találkoztunk. És azóta pedig minden nap. Hát így történt. Talán nem kellene hangoztatnom, hogy milyen formában ismerkedtünk meg, de mivel a végeredmény nagyon jó lett, ezért nincs mit tikolnom. Azt még hozzáfűzném, hogy mielőtt megismerkedtünk, kb. 1 hete regisztráltattam be ebbe a randivonalba....Kép Nem kellett sokat várnom.
Peti nem októberi, most szombaton lesz a szülinapja Kép
Csajok, én régen éreztem magam ilyen jól. Teljesen a fellegekben járunk, tényleg, mint két tinédzser. Rossz nem együtt lenni, állandóan hívogatjuk egymást napközben, és este amikor végre megint találkozunk, alig bírunk betelni egymással. Szóval jó!
Viszont hétvégére esőt mondanak, lehet, hogy a szánkózásnak annyi Kép Nem baj, lehet helyette mást csinálni...Kép

Boguska, bocs a csütörtökért, dehát jelen állapotomban úgysem tudnék a filmre figyelni, mert csak az járna a fejemben, hogy mért nem vagyok Petivel...Kép De azért fogadok, hogy örülsz te is!!! Kép

Én nagyon Kép Kép Kép
szolnokeszti
 
 


Edó! Hogy van Peti? Miket csinál mostanában? Próbáltál már a kiságyba a mellkasa fölé csörőket, rágókákat fűzni? Enyém nagyon jól eljátszott velük.Kép

Bogi! Csak nem sétáltok ebben a zimában? Enyém gyerek édesen alszik, ebéd félig kész, és én úúúgy ráérmék beszélgetni valakivel!

Félve felteszem megint a kérdést, Dia te merre vagy?!

Síelésre visszatéreve, bezzeg a gimibe nem jött volna el senki sítáborba! Nekem életem legjobb élményei közé tartoznak. Pedig neked Bogi, még tesód is volt valamelyiken. Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Peti javulgat, de még mindig sok az orrában a váladék Kép és már nagyon utálja az orrszívást. Épp most aludt el. Már simán a hátáról a hasára fordul, fordítva még nem megy annyira. Vannak neki ilyen forgó nyuszijai az ágy fölött de pipa szokott rájuk lenni mert nem éri el őket. Már én is gondolkodtam hogy olyan kéne amit meg tud fogni aztán nem gurulna be Kép Van a kiságyába két maci és amikor felébred, felkönyököl és magyaráz nekik, nagyon édi.
Tök jó, hogy ti így tartjátok a gimi után is a kapcsolatot. Én szinte senkivel.
Na megyek én is aludni. (én is meg vagyok fázva)

Kép
edó75
 
 


Hello csajszik!

Tegnap nem volt netemKép Itt vagyok. Jó aktívak vagytok!!! Az uram Szerbiában biznisz trippen, most itt van az anyu, holnap meg este jönnek a csajok (egyetem). Úgyhogy van kompánia szerencsére.
Aranyosak vagytok, hogy így megelőlegeztétek ezt a szinkron dolgot. Semmit nem tudok még az egészről, remélem sikerül egyáltalán elkezdeni. Láttam a tematikát, az előadókat. Promising. Ja, az egyik tanár, ha nem is a Pataricza, de a Nikodém ZsigmondKép, ha ismerős a neve....
EsztikémKép Van egy nagyon kedves barátnőm. Hosszas kínlódások, sikertelenebbnél sikertelenebb pasikkal való találkozások után, lesz ami lesz randivonal. Asszem az első kettő nagyon nem jött be, már majdnem feladta, mikor jött az álomherceg és azóta is eszméletlen szerelem. Örülök neked nagyonKép

EdóKép Lehet, hogy felületesen olvasok, de ti hol is laktok??? Jobban van már a picúr?

Na bevallom, néha megnézem a Beverly Hills-tKép, anno iszinyú Melrose Place fan voltam, most pedig a kihagyhatatlan a Sex & NY. Hát ez van.

SerifKép, New York nagy nagy terv. Még nem tudom mi lesz, de úgy néz ki ingyen repjegyet is tudnánk szerezni. De ez még sokmindentől függ. Egyszer biztos elmegyek...

BogicámKép Te iszonyú jól főzöl. Kevésbé kreatívanKép, de annál finomabbakatKépKép De komolyan!!! Higgyétek el csajok!!!! Hogy van a Sassoon szerelmem?

Katám! Puszi neked is. Csók a gyönyörű fiadnak!! Idén eldöntitek, hol fogtok lakniKépKép???? Rohan az idő... az a Malom (?) is felépül egyszer!!!

Na csók

Kép
diane
 
 


Nikodém Zsigmond jeeee! Kép
Van még egy kedvencem, a természetfilmeknél állandó szakértő: dr. Merkl Ottó Kép
Bogusnak a húslevese és a sült csirkéje állati! Krumplipürével! No meg a pizzája. Kép Mást még nem kaptam...(leszámítva egyszer a krumplifőzeléket, amiben nem nagyon volt krumpli...)

Csajok, van egy tuti receptem a Stahl 35 percesből. Fincsi, és marha egyszerű. Venni kell egy sima kerek Camembert. Kis lukakat fúrni bele, és mindenféle fűszert beledugdosni (bazsalikom, kakukkfű, oregánó, fokhagyma, vagy amit szerettek. ha friss a fűszer, még jobb). A sütőbe fóliadarabokat tesztek (mint egy kis tányér), azokra rá a lukakkal lefelé fordítva a camember "kerekeket". Icipici fehérborral meghintve, lazán fóliával lefedve negyedóra a sütőben, aztán fólia nélkül egy kis pirítás, és kész. Pirítóssal és friss zöldséggel iszonyú finom. Egy camember/fő, éheseknek másfél. Kép
Ha kifolyik, lehet tunkolni......isteni! Kép

Pusz
szolnokeszti
 
 


Ja, Serifke nem is válaszoltam. Tesómnak anesztes szakvizsgája van, most lesz nem sokára gyerekszakvizsgája is. 10 évet dolgozott a László kh-ban gyerekintenzíven, de most szeptemberben eljött, mert nagyon kemény volt. Most a Babakocsi gyerekmentőn dolgozik, meg Budaörsön gyerekkörzetben ügyel, illetve a Léghajót csinálja.
Ja, és neveli a két csudaszép gyerekét Kép (Balázs és Anna, májusban lesznek 9 és 6 évesek) Juj de megy az idő...
szolnokeszti
 
 


Sziasztok!

Pussykám, a kis sassoon szerelmed jól van, továbbra is zsarnokoskodik anyukája felett. Ma 5kor keltünk, szerintem szörcsög kicsit, de nem tudtuk kiporszívozni. Amúgy szépen követi a Mérei-Binét-ben leírtakat, ha kiteszem a lábam a szobából, vagy csak hátat merek fordítani elkezd üvölteni. Vécére se könnyű eljutnom.
Egyébként a főztömet nem kajálja, a hippekből is csak a sütőtököt, a gyümiket és a paradicsomos tésztát hajlandó lenyelni.
Tanácstalan vagyok. Kata, szerinted mivel próbálkozzak még? Borsó, paradicsom, répa eddig pfúj.

Katus, tőlem mehetünk moziba! A 8 hónap alatt egyszer voltam csak. Jó lenne már kicsit kimozdulni, azt hiszem eljött az ideje.

Köszi mindenkinek a recepteket, jöhetnek további tippek. Serif, hát persze, hogy szoktam pizzát sütni, megörököltem Lackótól azt a jó kis pizzasütőt. Majd egyszer csaphatunk egy pizzapartit.

Edó, hűséges rajongóhoz illően már ismertem a charmed.hu-t. Aza baj, hogy csak fél szemmel tudom követni a részeket. Most akkor a kis Wyatt gonosz lesz? És mi van Leoval?

Na pusszancs!

Kép

Kép
babszy
 
 


Jó reggelt!

Tündér fiam este 8-tól reggel fél kilencig aludt. Reggeli, majd most is az ágyában magyaráz bőszen. Úgyhogy gyorsan írok, amíg elvan.

Jobbulás puszit küldök Edó Petijének Kép

Bogi! Nem is tudom mit próbálj. Lehet, hogy ez a gyerek csak tiszta anyja Kép Szerintem pici oljajon kicsit a husit pirítsd, majd öntsd fel vízzel, és a vége felé tegyél bele egy felkockázott krumplit és almát. És ezt turmixold. Ezt szokták szeretni. Aztán majd még gondolkodunk. És lehet kicsit később elkezdheted újra próbálni a dolgokat, hátha csak egy kis idő kellett neki. Kép Menni fog az...
Mozi! Ne is mond!

Eszti! És a Peti mivel foglalkozik? És pesti?

Dia! Csók Keresztanyunak! Jó hogy így fel tud menni hozzád. Én hétvégén leszek hármasban az anyuval, mert a párom apuval Horvátországba megy. Ma este meg az a csaj buli biztos jó lesz. Elmentek valahová, vagy csak nálatok lesztek?

Seriff! Hogy vagy? Jó a hétfő?

Na csók nektek. Lehet, most délelőtt is megyünk sétálni, bár a fiam még mindig olyan jól elvan a kiságyban. Kár zargatnom, hülye sétákkal Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Szia KAta!

Akkor én is eldicsekedem a fiam éjszakájával. Azt hiszem óránként kelt fel, majd 6-kor megunta, és nem aludt vissza. Bezzeg most szundít. Képvagy inkább Kép

Kipróbálom ma az almás krumplit! Köszi

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok csajok!

Jajj, most szabadultam az éves értékelőmről....Kapok új feladatokat...nagyon nem hiányzik már nekem ez a folyamatos szorítás...Kép

Peti a Weber Terranovánál (építőipari cuccokat, festékeket, stb. forgalmaznak) dolgozik, értékesítő. Észak-kelet Magyarország a területe, oda jár nap mint nap és elad, meg képzi őket. Ő is vidéki, és 12 éve van Pesten. A XVI. kerületben lakik (10 perc autóval Gödöllőtől!!!Kép).

Na mennem kell, meg kell emésztenem új feladatkörömet.....brrr Kép
szolnokeszti
 
 


Sziasztok!

Javulgatunk! Egyébként vmi bika gyógyszert kapott, mert csak 3 napig kellett szedni és 1 hét mire kiürül a szervezetből. Már kész tortúra egy orrszívás.
Tegnap az egyik kollégám felhívott, hogy nem akarok-e maszekolni. Húú nagyon nem volt kedvem hozzá. Szerintem idén nem is lesz Kép

Diane! Nem hiszem, hogy írtam, de Dunaújvárosban tengetem napjaim.

Babszy! Elvileg gonosz lesz Wyatt, Chris azért jött vissza jövőből, hogy megmentse csak még nem tudja hogy kitől kell. Leo meg égi lett. Bár a tegnapi részből kiderült egy pár dolog.

Kép
edó75
 
 


Ahogy elolvasom Edó összefoglalóját a boszorkákról, hááááááááát azért ez is elég súlyos szappan lehet!!! Kép
Akkor már inkább a szentropé! Kép

Holnap én már szabin vagyok, úgyhogy legközelebb hétfőn csatlakozom!

Bogus, bejött a csirke-alma-krumpli Bazsikánál?

Kata, mit csinálnak a szeretett férfiaid Horvátországban? Ott is ilyen hideg van, mint itt?
Peti mondta, hogy Miskolcon reggel 9-kor még -25 fok volt........nagyon durva!!

Hol vagytok csajok???
szolnokeszti
 
 


Szenttropet nezunk. Nekem meg angol lett a billentyuzetem. Hogy lesz megint magyar?

Kép

Kép
tikata
 
 


A monitor jobb alsó részében nekem van egy HU felirat, és ha angolra átvált, akkor ENG lesz. Ott kell klikkelgetni. Ha nincs ilyen, akkor valahogy az Insert gombbal, talán CTRL Insert. Nem biztos.

Én búcsúzom, megyek még Pestre egy megbeszélésre. Hétfőn újra itt! Puszi nektek Kép Jó hétvégét Kép
szolnokeszti
 
 


Hello csajok!
Eszti szuper, hogy így bevállaltátok Petivel! És nagyon-nagyon jó napon született!

Babszy! Én nem nagyon tudok hozzászólni-még-ehhez a mit egyen a gyerek dologhoz, de én a piroslevest imádtam. Miért kelt fel óránként a Drága? Egy szobában alszik Veletek? Nekünk még meg sem született a Zsebibabánk, de így se nagyon járunk moziba, mondjuk itt nem is annyira jó! Igaz, Kata!? Ja , de ha Ti szeretnétek menni, szívesen vigyázok Petire! Persze elfelejtettem mondani, majd megyek hétfőn, délelőtt is jó Nektek? Intézek egy-két dolgot és utána megyek, okés, majd hívlak!
Dinó, megy a Zsófa, meg Bee meg az Ági mennek Hozzád este? Üdv Nekik! Tényleg és Alízka hogy van? ezer éve nem hallottam Róla!
na puszi

Kép
seriff
 
 


Jó reggelt!

Bogi! Azt a tegnap éjszakát pedig nem azért írtam ám...Kép Azért az nálunk is ritkaság számba megy. Ma is pl már fél hét óta fennt vagyunk. Nektek meg lesz jobb is, ahogy nő az a gyerek. Az a 7,5 hónap ami a két gyerek közt van, ilyenkor még rengeteg. Kép

Seriff! Jó volt tegnap látni! Vettem sütőpapírt, és este kilenckor megsütöttem a csokis sütit. HA esetleg megkívánnád, és erre jársz... Kép Reggel Peti megtalálta (mert az üvegasztalon volt) és mind a két kezébe vett egyet-egyet és diadalittasan rohangált vele a lakásban Hööö-hööö örömújongással Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Szia Kata!

Hát nem tudom mi lesz ezzel az alvással. Andrissal nap mint nap összeveszünk a nevelési elveken. Szerinte hagyni kéne üvölteni egy kicsit, hogy leszokjon a ringatásról, meg a szopiról, de én erre képtelen vagyok. Úgyhogy Balázsra hagyom, majd eljön nála is az az idő, mikor átaluszik legalább egy fél éjszakát. Persze ez akár több évbe is telhet. Kép

Ma jön Eszti, majd írunk még együtt valamit.

Pusz

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok korán kelők!
Kata, kicsit banános maradt az arcom tegnap, így mentem végig a városon. Mikre nincs erőd este 9-kor, na jó ma talán én is sütök egy újabbat! Meglátod Petit is beszippantja a keksz!
Lehet, hogy ma nem járok arra, mivel délután kicseréli egy tömésemet fehérre!
Babszy, nehogy veszekedjetek a nevelésen, úgy csináld, ahogy jónak látod! És Te hogy bírod? Nagyon fáradt vagy? Te mikor alszol?

Eszti, és a korcsolyázás tetszene?

Edó, kb mennyi ideig kell sütni ezt a fokhagymás csirkemellet? Jénaiban? Este beáztattam a tejbe, ma este sütöm. Köszi!
Na csajok, most vár a porrongy és a porszívó, de majd jövök!

Kép
seriff
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: