Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szerintem Jakupcsek Gabriellának ez a műsora nagyon jó. Sokféle téma van, nem olyan színvonaltalan mint a többi hajtépős beszélgető show. Arra gondoltam mi lenne ha kidumálnánk egy-egy érdekes témát. Nem tudom a mait látta valaki?
Arról volt szó, hogy gyakorlatilag bárkitől elég hamar elvehetik a gyereket és mégcsak nem is feltétlenül értesítik az illetőt. Pl. elviszik az oviból, suliból. Az azért ijesztő, hogy ha valami baleset történik a gyerekekkel akkor viszonylag hamar azt feltételezik a szülőkről, hogy verik a kicsit.
Na, ha látnák a "Balesetek amikre nem számítunk" topicot...sűrű tömött sorokban rendelnének minket be...
Persze pletyizhetünk más témákról is. Az sem baj ha nem gyerekekről szól...

Szia mindenkinek:
Bellana
bellana
 
 


Szia Bellana!

Igen, én láttam a mait, igaz nem az elejétől, de felháborító ami itt megy Mo-n Kép
Mindez a bürokrácia? Vagy a teljes érdektelenség?? Eltűnik 2 gyerek és nem lehet tenni semmit? 2003-ban??? Borzalmas... Kép


Különben mindegy, hogy mi a téma, mindig oda jutunk, hogy ebben az országban valami nagyon nincs rendben Kép Láttad a zaklatásosat?? Addig nem csinálnak semmit - hiába az életveszélyes fenyegetés - amíg nem folyik vér...
És nem egy példa volt rá sajnos, hogy elkerülhető lett volna a gyilkosság, mert szóltak időben az illetékes szervnek Kép

Úgy látszik itt mindenki büntetlenül tehet, amit akar....

Bezzeg ha a közértből elemelsz 2 zsömlét, már ott a rendőrség és visznek is...

DBarbi Kép
DBarbi
 


Szia Bellana!

Igen, én láttam a mait, igaz nem az elejétől, de felháborító ami itt megy Mo-n Kép
Mindez a bürokrácia? Vagy a teljes érdektelenség?? Eltűnik 2 gyerek és nem lehet tenni semmit? 2003-ban??? Borzalmas... Kép


Különben mindegy, hogy mi a téma, mindig oda jutunk, hogy ebben az országban valami nagyon nincs rendben Kép Láttad a zaklatásosat?? Addig nem csinálnak semmit - hiába az életveszélyes fenyegetés - amíg nem folyik vér...
És nem egy példa volt rá sajnos, hogy elkerülhető lett volna a gyilkosság, mert szóltak időben az illetékes szervnek Kép

Úgy látszik itt mindenki büntetlenül tehet, amit akar....

Bezzeg ha a közértből elemelsz 2 zsömlét, már ott a rendőrség és visznek is...

DBarbi Kép
DBarbi
 

 
 

ööööööö ezt hogy sikerült 2X ???!!! Sorry Kép
DBarbi
 


Amikor én szültem, akkor szült egy csaj akinek nem volt állandó bejelentett lakcíme.
A babát megszülhette, rendesen el is látták őket a kórházban, de haza már nem vihette, csak akkor, ha hozott írást, hogy bejelentik befogadják stb.
Ez hét éve volt azóta lehet, hogy változott. Bár nem hiszem, mert a tv-ben láttam egy hajléktalan fiatal nőt akivel kb. ugyan ez a szitu volt.

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Azt hiszem, ott a gond, hogy ha anyagi természetű a kár, akkor lehet utólag intézkedni. Anyagi, tehát max rámegy inged gatyád. Az életet veszélyeztető dolgokra elővigyázni kellene ezek alapján, hiszen ha bekövetkezik, annak már mindegy. Ugyonakkor nem lehet valakit bizonyiték nélkül (mivel nem követette el, nincs bizonyiték) büntetni. A szándékot nem lehet büntetni, mert az már szinte gondolatrendőrség.

Nehéz dolog ez.

Más dolog, hogy kis hazánkban nagyon sok nőt ver a férje. De ez kb megszokott nagyon sok családban. Hiszen az anyját is verte az apja. Stb. Ilyen "kultúrkörben" hülyén is venné ki magát, hogy kijön a rendőr, aki maga is elkalapálja esetleg az asszonyt otthon.

Zsunya

zsunya
 
 


Sziasztok!

Mindenesetre én frászt kaptam, hogy jóformán bármikor rámsüthetik, hogy nem vagyok jó anya...
Mikor kicsi volt a lurkó és sírt, sokszor féltem a szomszédoktól, hogy mit gondolnak. Na, jó mi?
Tiszta paranoia. Már azért nem vagyok olyan betoji, de a tegnapi műsor azért elég gáz volt. Még, hogy piros a gyerek feneke, meg házilag van levágva a haja!!!
Nagyon-nagyon szomorú, hogy a vagyont jobban védik mint az életet. Ezt a zaklatásokra és családon belüli dajdajra írom.
Ja, a gyámügy lehetett volna akkor ilyen buzgó mikor azt a kislányt zaklatta a nevelőapja, akit a kislány végül lelőtt. Talán megelőzhették volna...

Bellana
bellana
 
 


Hello!

A zaklatásra visszatérve, valaki jót mondott a műsorban: fel kell bérelni pár 3 ajtós szekrényt és alaposan meg kell veretni. Én biztos ezt csinálnám....nehogymá' egy frászban éljek állandóan!

Mondjuk ha valami történne....Istenments! Nem festem az ördögöt a falra....de engem tutira lecsuknának önbíráskodásért, de nem érdekelne. Ha a gyerekemet bántaná valaki, azt tuti nem úszná meg élve...ezzel finom voltam.

Szomorú, nagyon szomorú...

DBarbi
DBarbi
 


HElló!

Bellana!
Mi volt az a műsor? Nem szoktam nézni a tv2-öt, így a Jakubcseket sem. Meg tv-t is ritkán, de leírnád, nagy vonalakban, hogy mi az, hogy piros a gyerek feneke, meg házilag volt levágva a haja... És ennek mi köze a gyámhatósághoz? Ezt a kettőt nem tudom összekötniKép Megtennéd akkor hogy elírod?

pusz
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Zaklatás: a húgomat kb. egy éve minden reggel követi a szembe szomszéd srác, ezen felül még fogdossa is a buszon! Szóltunk már itt-ott, feljelenteni nem merjük, mert mi van, ha tovább megy az illető és más is történik!? Komolyan mondom, már mi is a verésen gondolkodtunk...de akkor az önbíráskodás stb. még mi szívunk pluszban vele.

Gyerekek: sajna volt szerencsénk élvezni néhány napig a László kh. fertőző osztályát a nyáron. Mi éjjel-nappal bent voltunk a gyerekkel, de volt olyan kislány, akit bevitt az anyja, vitt neki két darab játékot, néhány pelenkát és úgy otthagyta, hogy napokig felé sem nézett. Elmondták a nővérek, hogy nem ez volt az első eset, a kiscsaj kb. kéthavonta jár oda. Hozzáteszem a gyerek akkor volt egy évesen akkora mint az én 7 hónapos fiam! Ezt nem jelenti a kórház? Az ilyen anyától nem veszik el a gyereket???? Még csak be sem telefonált, hogy mi van a lányával!!!!!Kép

Süti
süti
 
 


Sziasztok!

Süti: a család férfitagjainak el kéne beszélgetni a sráccal...ha nem ért a szép szóból, akkor el kell kapni és megfenyegetni...és így lépésről lépésre.
Olyat hallottam a zaklatásos/követéses műsorban, hogy a követőt is elkezdte követni egy felbérelt nagydarab fickó. Az "illető" abba is hagyta a zaklatást. Ez persze nem mindig segít, de valaki a családból megpróbálhatná....mondjuk ez idő, sok idő az biztos. Mennyi idős a srác?? Én biztosan összegyűjtenék pár havert akik "megmagyaráznák" neki, hogy ez nem helyes. Az is lehet, hogy csak rá kell ijeszteni nem?

A másikkal kapcsolatban én csak azt sajnálom, hogy az ilyeneknek is lehet gyereke....jó, persze nem lehet szelektálni, csak elméleti szinten mondom Kép

DBarbi

UI: Bellana L: nagy ötlet volt ez a topic!!! Kép
DBarbi
 


Dbarbi!

Nálunk is felmerült hasonló, párom megbeszélte néhány haverjával, hogy követik és lerendezik egy kicsit de hát iszonyú időigényes "kifigyelni", mikor merre jár éppen a srác. Anyám múltkor elkapta, jól leordította, nyári szünetben ugyi megszüntek a gondok, de ahogy elkezdődött a suli megint ott volt a fickó! És a húgom már frankón retteg, hol apám viszi suliba, hol a barátja de azért legtöbbször egyedül megy...már próbálkozott más busszal menni, de oda is utána ment! Én már ott tartok, hogy megtépem a jóembert, de a szomszédai azt mondták, hogy hagyjuk inkább mert nagyon úgy néz ki hogy agyilag nincs rendben teljesen. De hát akkor mit tegyen az ember???? Komolyabb bántalmazás nem volt, még csak feljelenteni sem tudjuk! Marad az önbíráskodás. De akkor meg tényleg hova jut ez az ország, hogy szemet szemért elv működik, mert a hatóság tehetetlen!

Süti
süti
 
 


Sziasztok!

Süti: Megtudom érteni az indulatodat. Nincs rosszabb annál amikor az ember tehetetlen! Ismeritek azt a fazont aki követi a hugodat?
Amúgy ha nem komplett, az még cifrább gondolom, mert még csak fel sem fogja, hogy mit csinál. Lehet, hogy rossz volt régen a kényszer elvonó meg ilyesmi, de azért ma is lehetne hasonló. Mindig az emberi jogokra hivatkoznak, na de a megfélemlített és esetleg megtámadott személy emberi joga hol van?????????????????

Sasha!

A sztori úgy volt, hogy egy négy gyermekes pár bevitte a csecsemőjét a kórházba, mert arra véletlenül ráesett a három éves tesó. Ott az első vizygálatnál nem derült ki semmi különös, csak, hogy a kicsi kis súlyú amit a kraszülöttségével is magyaráztak. Aztán bennt is fogták, a szülőknek azt mondták, hogy " kicsit felhizlalják". A szülők jártak a kicsihez, aztán egyszer csak sehol a baba! Kiderült, hogy már nevelőszülőknél van! Mert el volt törve a lába és piros volt a feneke és a haját is otthon vágták...Tehát súlyosan elhanyagolták!!!
Na hallod, az én fiamnak is volt már piros a popója, kié nem? A haját nem merem vágni, de több kismama ismerősöm maga vágja a kicsi haját. És?
Mellesleg azért vitték be, mert baleset történt nem? Miért nem vették észre először? És amikor szülés alatt eltörik a baba csontja? Elég törékenyek szegények nem igaz. Főleg ha a tesó ráesik. Nem biztos, hogy mindjárt a legrosszabbra kell gondolni. Ráadásul a szülőket meg sem kérdezték, se senkit. Úgy tűnik eddig, hogy valaki magának akarta a kicsit, mert már a kórházban ott bóklászott valaki, aki végül hazavitte a gyereket és állítólag a doki ismerőse...És ráadásul a gyámügynek 30 nap alatt kellett volna elrendezni az ügyet, erre már 9 hónapja nem történt semmi...A tv.-ben azt mondták a főgyámügyesek, hogy fejek fognak a porba hullani. Kiváncsi vagyok.
Meghurcolni mindig könnyebb valakit mint utána tisztára mosni. Ha igazuk volt a szülőknek vajon kérnek e tőlük nyilvánosan elnézést?

Mást meg ugye ütnek-vernek és nem történik semmi.

DBarbi! A bürokrácia hajmeresztő az biztos. Meg az is, hogy ha valaki egy újjal is bántaná a kicsinyem, hát nem állnék jót magamért.

Bellana
bellana
 
 


Sasha, kedves:

JAKUPCSEK a neve!!! Kép Kép Kép
Névtelen
 


Bellana, azért nem hiszem hogy a történet ennyire fekete-fehér lenne.
Egy elhelyezést ill. gyermekelvételt nagyon körültekintő gyámsági vizsgálat előzi meg.
és nem elég csak annyi hogy piros a popó.


És nagyon sok esetben el lehet gondolkodni vajon jó helyen van- e szegény gyerek.
Gina
 


Gina!

A Gyámügy egy gittegylet (és akkor most nagyon finom voltam). Szívtelen, hozzánemértő, gyermeket nem tisztelő hivatalnokok gyülekezete.
Olvassátok el ezt. Kicsit hosszú, de nagyon tanulságos.

http://www.amarodrom.hu/archivum/2002/01/text4.htm

Milla
milla
 
 


Kedves Gina!

A gyámügyesek is ott voltak a műsorban és elismerték, hogy elszalad velük a paci...
Bár olyan körültekkintőek lennének minden esetben, ahogy képzeled.
bellana
 
 


Sziasztok!

Lehet, hogy kicsit OFF leszek, de a "Balesetek amikre nem számítunk"-ba nem illik a story.
Ma, halottak napja révén temetőztünk mi is. Még most is rosszul leszek, ha a látottakra gondolok.
Jó népes család, egy síró kisfiúval. Nem tudom, minek indult a dolog, az apuka (gondolom ő lehetett) egyszercsak a karjánál fogva rángatta felfelé a kisfiút (olyan 3-4 éves), meg is emelte, majd a gyerek jó magasról valahogy kifordult a kezéből, a pasi a lábát bírta elkapni, a kissrác feje hatalmasat koppant a betonon. El tudjátok képzelni?? Csak a feje...ha legalább egész testtel esik le, nem kap ekkora ütést a feje. Hogy lehet vki ennyire felelőtlen?? Egy ekkora gyereket nem a fél karjánál fogva kell felrángatni a földről Kép Az anyja meg egy rossz szót sem szólt! Én ígyis alig bírtam visszafogni magam, hogy ne ordítsam le a fejét a faszinak Kép A kisfiú anyja helyében biztos megtépem, de alaposan Kép Ebből hatalmas baj lehet...iszonyúan beverhette a fejét szegényke Kép Szörnyű volt...

DBarbi Kép
DBarbi
 


Sziasztok !

Még a topik elején olvastam arról, hogy volt olyan anyuka, akinek nem volt állandó lakcime , így a babát haza sem engedték.

Ez érdekes, nekem sincs állandó lakcimem, a lakcím kártyámon csak a város neve szerepel.
Albérletbe lakunk, ide nem jelentkezhetünk be, akkor ha most mennék pl. szülni, akkor a babát nem hozhatnám haza ?
Ez durva lenne !

Szilvy
Szilvy
 


Sziasztok!
Tyú, mennyi iszonyatos dolgot olvastam én itt..
Régen mindig néztem a Jakupcseket. De mióta van net, azóta lemaradok róla..Kép.
Borzasztó ez a dolog.. Én megőrülnék, ha ilyen okkal elvennék a gyermekemet.. Nem hiszem, hogy rossz szülő az, aki beviszi a kórházba a gyerekét! Az az eset, amikor a gyerek a fejére esett..őt mégsem vitték kórházba../vagy nem tudni/. Gondoljatok bele, ő valószinűleg jobban megütötte magát, mint az első esetben a gyerek. Az első esetben a szülők mégis bevitték a kórházba, mert aggódtak a gyermekük miatt.
Hirtelen nem is tudok értelmeset irni..szörnyű..
Elhanyagolt az a gyerek, akinek vágják a haját? Nem épp akkor lenne elhanyagolt, ha a szemébe lógna? Én nem vittem fodrászhoz a lányom, azért, hogy egy mozdulattal levágja a haját..szerintem én biztonságosabban le tudom vágni neki..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Vigyázz Betti, mert a végén még tőled is elveszikKép!

Puszi:

Banyóci

OFF: újra küldtem a délutánitKép

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Banyóci!
Féltem is leirni.. Ennyi erővel tényleg elvehetnék tőlem.. Ma azért is megnézem a showt. Tudjak valami frisset irniKépKép!

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Nahát, milyen kedves ismerősökre lelek itt is Kép
Írjatok ha van vlami érdekes, mert én is lemaradok róla sokszor.
Pusz:
Bellana
bellana
 
 


Bellana!
Nem lehet minket kiirtani, igaz?KépKép
Én közben nézem az adást, de nem köt le a téma...
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Lányok!!

Úgy látom senki nem nézi mostanában a műsort!!
Én ma is meg fogom nézni. Úgy emlékszem, hogy ma rekorderek lesznek benne.. Ha érdekes lesz, akkor irok még.

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti, én azért nem nézem mert annyi ilyen műsor van, ráadásul hülye időpontban.
Vagyis ez még jó is, mert nem nagyon érdekelnek mások viselt és egyéb dolgai. És így legalább reménykedem hogy este jó film lesz a tévében.

Kati
Kati
 


Kati!
Teljesen igazad van. Egymás után vannak mindkét csatornán a műsorok. Bevallom, én sem néztem már jó ideje, de ha érdekes téma van, és le tudok jönni a netről, akkor belekukkantok..
Tegnap a nagyőt is chat közben "néztem"KépKépKépKép.
Mostanában már tényleg ritka az olyan téma, amit még nem beszéltek ki ötvenszer..
A filmek sem túl jók.. nem túl gyakori, hogy olyat adnak le, ami tetszik, és még nem láttam..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Lányok-lányok!

Én az elején azt is írtam, hogy más témákat is kipletyizhetünk, nem kell pont a Jakupcsek műsorát! Amúgy mostanában én sem láttam, csak a megasztáros részt.
Érdekelne például, hogy ki mit gondol a kutyatámadásokról pl. olyan sokszor bemonják, hogy éppen kit támadtak meg. Kutyások mit gondoltok? Én kezdetben azt mondanám, semmi sem véletlen és nem hiszem, hogy a kutya "csak" úgy megtámadna valakit.

Bellana
bellana
 
 


Bellana!

Nekem van kutyám! Szerintem nagyban függ a dolog attól, hogy a kutya milyen nevelést kap! Persze, természetesen vannak fajtára jellemző tualjdonságok, de azért ez kb. olyan mint a gyereknevelés! Ha következetes vagy, nem üt vissza! Jut eszembe, a Megasztárt szoktátok nézni??? Kép

Süti
süti
 
 


Szia Süti!

Nekünk régebben rotink volt, de mikor panelba kerültünk elajándékoztuk. Anyósoméknak is az van. Nagyon okos kutya volt, de az előitéletek miatt némelyek fura dolgokat csináltak. Volt két gyerek akik féltéglával (!)dobták meg!!! Úristen és ha a kutya nekik megy, akkor ő az idegbeteg én meg a rettenetes gazdi ők meg a szerencsétlen ártatlanok. Hála Istennek nem lett semmi baj, szegény kutya csak lesett...Szerintem az időseket meg azért támadhatják meg mert lóbálják feléjük a botjukat ijedtükben...
Én mindig elfilózok azon, ha ilyen hírek vannak, hogy vajon, mi történt a támadás előtt.
Abban igazad van, hogy fajtája válogatja. Más- más a vérmérsékletük. És a nevelés sokat számít. Meg kell nézni a gazdit és akkor már azért látni milyen lehet az eb. A múltkor például egy kicsi öleb-féle próbált megharapni Kép
A gazdája karjaiból, na hallod! Nektek milyen van?
A panelban meg macskáink voltak, míg nem született meg a babus. Na, azok se semmi teremtmények KépŐk most anyósoméknál laknak és sokszor a rotival alszanak a kutyaházban édes hármasban. Tündériek! Gondoltam, hogy azt kéne már filmre venni egyszer és beküldeni a tévébe, hogy ilyen is van ám!

A megasztárt egyszer alig-alig láttam, mert olyan ciki volt az egész, de a mostanit láttam és volt amikor majdnem lefordultam az ágyról a nevetéstől.
Egyesekben semmi önkritika nincs. Azért volt akit sajnáltam is. Te mit gondolsz róla?
Bocs a sok dumáért,
Üdv:
Bellana
bellana
 
 


Sziasztok!

Végre valami élet!!
Kutyatéma: szerintem is nevelésfüggő a dolog, de amatőr vagyokKép!
Én őszintén megmondom, hogy mióta megszületett a lányom, azóta nem szeretem az állatokat. Én azt is utálom, hogy emeletes házban tarják őket!!

Megasztár: jókat nevetünk raja a párommal! Sokan úgy mennek oda, hogy én nem hiszem el, hogy úgy gondolják van hangjuk! Miért megy el, ha nem is tud énekelni?? Érdekes! Én nem mernék odaállni, nekem is iszonyatos a hangomKépKép!!
Azért a zsűri is elröhögte magát párszor!! De olyan is volt, hogy tetszett nekik valaki, akinek nem volt jó hangja.
Jól beszólnak nekik! Rendesen letörik a szarvukat!
Nekem a Soma nem szimpi! Mindenkit kritizál, de neki is iszonyat hangja van !!
Pierrot, na, ő szimpi!!!!hmmm

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Betti, khm miért is szimpi Pierrot???KépKépKép

A Megasztárt azért szoktuk nézni, mert jobb mint egy kabaré! Iszonyatosak az emberek! Na persze azért van egy-két jó hangú egyed is...de a többség...Kép Hát valóban komolyan vették a fürdőszobában éneklést!

Bellana, spánielem van, amúgy egy idióta ugri-bugri kajla kutya, de mivel hat hetes kora óta velem van az én szavam szent. Nekem első szóra engedelmeskedik! És amúgy én a "harci" kutyákkal is jóba vagyok....Egy kutyával nem tudtam eddig megbarátkozni, a bnőmék rotijával, na vele nem hagyhatnak kettesben, mert látszik a kutya szemén, hogy nagyon nem szeret engem. A páromnak meg befekszik az ölébe és nagyon imádja...Kép
Hogy miért támadnak a kutyák??? Valami biztos kiváltja belőlük az agressziót, de sajnos ilyenkor senki nincs ott, nem tudjuk mi történik valójában!

Süti
süti
 
 


Süti!

Szerinted??? Tyúúúú, de jó hapsiKépKép!!!
Már nem is tudom mit akartam irni..
Ja, köszi, hogy megvédtél!!
Kép

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!Kép


A minap én is megjegyeztem tévézés közben, hogy a Pierrot egy jó pasi, mit ne mondjak, láttam már szebben nézni az emberem!
Úgy amúgy nincs mit, igazándiból azért kotyogtam bele, mert a sorok mögött láttam miért is vagy dühös! Kb. azért amiért én is!!!!

Süti
süti
 
 


Süti!

Arról nem is beszélve, hogy a zsűriben rajta kivül nem sokan tudnak énekelni! Kivétel még Presszer..
De szivesen álmodnék ezzel a Pierrottal!!
Megyek is Kép, hátha sikerül!
Remélem még sokszor összefutunk !
pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!
Igaz, nem a Jakupcsekről irok, de ha már elkezdtük a Megasztár nyomonkövetését, ne hagyjuk abba, jó?
Ma este is olvadoztam a képernyő előttKép!
De a döntéssel nem értettem egyet teljesen. A zongorás srácnak isteni volt a produkciója, és a hangja is, szerintem megérdemelte a továbbjutást.
A csajszi is jól énekelt, és adta elő a dalt, de a végén az énekben iszonyat hangja volt!! Őt tuti nem raktam volna be. A silusa sem tetszett.
A másik srác előadása nem jött be, kicsit lapos volt, bár a hangja tetszett, de a technikai rész hiányosnak tűnt. Viszont a végén nagyon jól nyomta!!
Amit sajnálok, hogy nem a kis zöld mellényes srác jutott tovább! Nagyon jó hangja van! El is tudta adni magát, szuper volt.. Dehát úgylátszik sem a ducik, sem a melegek nem mehetnek döntőbe..KépKép.
Mi a véleményetek?

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Szia Betti!

Na mindjárt gondoltam, hogy nézed!!!!KépKépKép

Hát őszintén? Nekem úgy igazán egyik sem tetszett! Jó, persze, vegyük figyelembe, hogy azért még nincs minden köréjük felépítve, meg hát tényleg van aki még nem is nagyon járt szinpadon!

De azért a Pierrott jó volt! Kép

Süti
süti
 
 


Kép

Mi is nézzük a Megasztárt, a legelső válogatás maradt csak ki, amit baromira sajnálok, mert az előzőn fetrengtünk a röhögéstől! A mai mezőny tényleg erős volt, a csaj továbbjuttatásával én egyetértek, de mellé a meleg srácot tettem volna. Nagyon jó hangja van. Bár sztem ígyis fölfigyelnek rájuk az illetékesek Kép Nem hinném, hogy azért nem jutott tovább, mert meleg...azért érvényesülhetnek manapság Kép
Tudjátok, a mondás - csak kötelező ne legyen! Kép Kép Kép (Félreértés ne essék, semmi bajom velük...egy haverom is az)
Pierrot meg tényleg jó pasi Kép
Ami a duci lányt illeti.....naigen, sajna nem minden a hang a mai világban!

Barbi
DBarbi
 


Süti!
Nagyon magasak az igényeidKép!
Lányok, örülök, hogy mindenki a Pierrot miatt nézi a műsortKépKépKépKép! Szerintem alakitsuk meg a Pierrot rajongók klubját!!

Barbi!
Helloooo!
A legelső adást én sem láttam, sajnosKépKép. Tényleg jót lehet derülni rajta, hogy hang nélkül is ilyen merész emberek vannak!
Nem komolyan mondtam, hogy azért nem jutottak tovább!!! Én birom a melegeket, de ne értsetek félre, nem vagyok az. Szerintem semmi baj velük, amig nem kirakatba szánják a kapcsolatukat!
Duci lánynak egész jó hangja volt, de nekem annyira nem tetszett a produkciója. Nem illett a hangjához a dal, még vizuálisan is furcsa volt egy Britney számot ilyen előadásban látni..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Megasztár: Az elsőt én se láttam, és hasonló okok miatt mint ti, sajnálom isKép!
Nekem a meleg srác hangja nem tetszett annyira mint az előadás módja. Énekelni baromi jól tud, de szerintem maga a hangja lehetne jobb isKép! A duci lány hangja viszont nagyon jó voltKép, de ő meg néhányszor bakizott közbenKép!

A rajongói klubba én nem lépnék beKép, nekem nem tetszik a pasi!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Ja, amit még akartam, hogy nekem még az a lány is tetszett (mármint a hangjaKép), amelyik abszolút nem tanult énekelni.

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Banyóci!
Jó néhányat bakizott..
Szerintem a srác igazi jelenség! szupi! Sajna megint nem egyezik az izlésünkKép
Nem baj, megmarad nekünk KépKép!
Igen tetszett a hangja, de ő meg nem jó dalt választott, mert ahhoz a Madonna dalhoz technika is kellett volna!
Kicsit szét vagy csúszva mostanságKép! Minden üzit kettészedsz!Kép

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!
Na azért nem mindenhol kezdek neki kétszerKép! Kicsit máshol jár az agyam, tudod a kölkön. Miközben netezek, állandóan fülelek, hogy nincs e valami baj vele! Nagyon csúnyán betaknyosodottKép! Én meg hulla vagyok, mert 3 napja nem sokat alszomKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Banyóci!
No problem, megértem..
Sajnálom őt is, meg téged is a nem alvásért..
Irtam amoda..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Én isKép, menj visszaKép!

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Sziasztok!

KépMegasztár: sztem nagyon nem mindegy, milyen dalt választ az ember. Egy Madonnához, Celine Dionhoz nagy bátorság kell Kép A válogatáson vki választotta a Titanic betétdalát...na no comment Kép Kép
Tényleg a duci lány is furi volt Britney Spears dalával..

Barbi
DBarbi
 


Barbi!
Teljesen igazad van, ezekhez a dalokhoz tényleg merészség kell!! Főleg akkor ha még nem tanult énekelni az illető! Jó, Celine Dion My heart will go on c. számát én is szoktam énekelni, de nem közönség előttKép!
Kiváncsian várom a következő adást is!
Azért is érdekes a dolog, mert régebben is volt egy ilyen műsor /vagynem is egy?/. Csak ott együttest hoztak létre, nem szólóénekest. De az is vicces volt, hogy az első lemezt megcsinálták nekik, reklámmal, turnéval együtt, aztán magukra hagyták őket. Én azóta se nagyon hallok róluk. Ti tudtok erről valamit?
Szerintetek itt más lesz a helyzet?

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!

Abból az együttesből két csajszi maradt csak, ők csináltak egy zenekart, hát nekem annyira nem tetszenek!
Amúgy még nagyon régen is volt egy, hú már nem is tudom mi volt a címe, de pl. a Pély Barnit ott fedezték fel!

Süti
süti
 
 


Sziasztok!

Az All for love-ra gondoltok?? Nem jósoltam nekik nagy jövőt, s íme Kép

Azis gáz, hogy manapság (már elnézést, de) minden hülye énekel...lsd valóságshowk Kép Megcsinálnak nekik 1 lemezt...és kész is a karrier....vége.

Barbi
DBarbi
 


Süti!
Őt sem ismerem, de lehet, hogy ez csak az én műveltségem vagy inkább nemműveltségem miatt van..

Barbi!
Ez az All for love nem szerepel a Dalnokok ligájában? Mintha hallottam volna ilyesmit..
A valóságshows karrierről is igazad van. Idétlen, hogy egyik sem tud énekelni, de lemezt adnak ki..
Apropó, én szoktam találkozni az Öcsivel, és mindig köszön. Nem gondoltam volna..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: