Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Holnap, azaz 2004.01.09. pénteken a Jakupcsekben a szülés-mennyibekerül-kinél-ilyesmik téma lesz. Szerintem érdemes lesz nézni Kép

Barbi
DBarbi
 


Barbi!

Köszi, én megnézem! Én ma is néztem, de úgy látszik nem figyeltem a végén..
Láttad tegnap a Szülőszobát?

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Mikor is lesz ez holnap pontosan?

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 

 
 

Banyóci: 16.45Kép
Felvettem a szülöszobát. Érdekes volt, de remélem a többi jobb lesz.
Bár a szülés szerintem nem ilyen.
linato
 
 


Sziasztok!

Betti: igen, láttam...arra vártam Kép Érdekes, én pl. tutira nem engedtem volna, hogy ott figyeljenek vadidegenek, utána meg a fél ország Kép
Manageranyu és topmanagerapu kicsit gáz...még a szülésre sem bírta kikapcsolni a telefonját.

Ugye úgy van, hogy mindig más kórházból jelentkeznek. Kivi leszek, ha az én kórházam kerül sorra Kép
DBarbi
 


Linato!
KösziKép! Én is kicsit jobbat vártam.

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Szülőszoba:
Én nem voltam oda érte. Kicsit össze-visszaság volt benne. Nem tudom miért nem lehetett folyamatosan végigvezetni a történetet..
A nagyvilági asszonyka, és apuka nekem sem volt szimpi. Banyócinak már írtam, hogy idétlen hozzáállása volt a csajnak. Hősködött, hogy a terhesség nem betegség, hanem természetes állapot...stb. Aztán meg nyomatta az EDA-t.. érdekes felfogás..ezek szerint a szülés nem természetes?? Félre ne értsetek! Nincs bajom azzal, ha valaki EDA-val, vagy más fájdalomcsillapítóval szül. Mindenkinek más a fájdalomküszöbe. De ez a nő ne hősködjön hogy ő végig dolgozik, mert milyen erős, vagy akkor ne kérjen EDA-t, ha ilyen vagány csaj. Engem ez idegesített! Meg a férje! Szegény nőci ott szenvedett a szüléssel a pasi meg ahelyett, hogy fogta volna a kezét, vagy simizte volna a haját, ült egy méterre tőle egy széken, és kamerázott.. Nem mintha úgyis felvette volna a TV stáb.. Hát szép kis apuka!!
Meg igen, még meg sem mérték a gyereket, meg semmi, oda sem ment hozzá, egyből a telefonon lógott.. Vagy ez a jövő családképe??
Ettől függetlenül végigbőgtem az adás végétKép. Megható volt!

Linato!
Miért írod, hogy nem ilyen egy szülés??

Jaaa, és a szlovák dokihoz mit szóltatok?? Hogy győzködte a szülőket, hogy mennyivel jobb a babának/???!!/ a programozott szülés..

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Szia Csajok!!!!

Azért a Szülőszobát is pont jókor kezdték el sugározni, nemde?????

Süti
süti
 
 


Betti!
Azért, mert az orvosok nem mondtak semmit, hogy mit csinálnak, a csaj nem aggódott pedig veszélyben volt a baba. Szülés közben is a saját magát menedzselte. Láttátok a Zepter feliratot?
Persze, hogy nem tudott nyomni nem hagyták abba időben az Eda adagolását és nem volt fájása. Nem mondták, hogy neki, hogy vákumozni fogják. Nem tették a hasára a picit nem rakták cicire és még egy csomó minden.
A szlovák pár édes volt. Bár most, hogy pont a HSz botrány alatt ezzel indítani, hogy felraknak egy tablettát ami megindítja a szülést,nem volt túl jó választás.

Süti igazad van!!!Kép

Banyóci! Írok majdKép

Barbi: Jakupcseket nézem ma is. KösziKép
linato
 
 


Linato!
Mostmár értem! De sajnos van ilyen. Azt nem írhatomm, hogy a nagy többség ilyen, hisz nem tudhatom. De biztos, hogy nem az ő esete az első ilyen.
Azért szerintem csak aggódhatott, ahogy látta, hogy hatan bejöttek és nyomogatják..Nem? /nem kötekedésKép/
Kíváncsi leszek a többi adásra is!
Én nem láttam a feliratot. Hol volt? Csak annyit, hogy a szülésznőt beszélte rá valamire..

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Jaa, Süti!
Várod már hogy láthasd a Gyűrűk ura 3-at?
Vagy esetleg láttad a bemutatót?
Én már alig váromKép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Szevasz Betti!!

Holnap megyek!!! Anyu vigyáz a gyerkőcre...Olvasom éppen a könyvet, de holnapig nem hiszem, hogy végzek vele!Kép
Ja, ha jó filmet akartok látni nézzétek meg az Igazából szerelem c. alkotást!!!!! Nagyon komoly. Jó a téma és iszonyú jókat lehet rajta röhögni!!!

Süti
süti
 
 


Remélem, már ott ültök a tv elött Kép

Barbi
DBarbi
 


Sajnos semmit nem láttam a műsorbólKép. Vendégeim voltak, úgy meg csak nem illik a TV-t bámulni. Sebaj, majd megnézem a netenKép.
Titeket nem kavart fel? Vagy hogyhogy nem írtatok?

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!
A műsorról a Szülészetek csak regisztr. topicban folyik a csevej!
Névtelen
 


Betti!
Nézz át egy másik topikra! Zuhognak a betűk!
Nem tudom ide szépen, kéken feltenni, de leírom:
Lett egy új cím a Topikok első lapján. Címe:
Szülészetek és kórházak csak regisztráltaknak.
Oda nézz be!
Ha a Jakupcsekre céloztál.
Márti
T-Márti
 


Köszi lányok! Igen, elkezdtem már olvasgatni azt a topikot isKép. De ahogy Márti te írtad, zuhognak a betűk. Irdatlan mennyiségű vélemény..
Személy szerint még nem jutottam dűlőre.. Formálódik bennem a vélemény. Ha lesz, megíromKép.

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Láttam ma a Jakupcseket, Angi nagyon klassz voltál!!Igaz megint csorogtak a könnyeim, mint mindig, ha elolvasom a honlapotokat...de nagyon klasszul beszéltél és le a kalappal, ahogy uralkodtál magadon!!
Ki volt még ott innen a szerkesztőn kívül??
Elhangzott a babanet neve is:-))
Holnap folytatják...
Hajrá!!
Kinga
pkinga
 


Én. Kép (Egyébként Apa nem igazán a szerkesztő, inkább a tulajdonos. Kép)

Angi babanetes? És az először bejövő anyuka? Neki olvastam a történetét valamelyik topicban, de nem emlékszem, hol.

Virág
Virág
 


Sziasztok!

Virág!
Végre-végre tudom, hogy nézel ki, bibíííí!Kép
Szóval láttalak és hallottalak.Kép
Az első anyuka sztoriját azt hiszem a Fókuszban is mutatták. Angi pedig tényleg babanetes. Még beszélni nem beszéltem vele, de anno a történetét végigsírtamKép amikor a honlapjukat olvastam.

Angi!
Bár nem ismerjük egymást, de minden elismerésem, hogy ilyen higgadtan, nyugodtan el tudtad mondani a történeted. Amikor az "elvesztettem"-ben láttam az írásodat, én is elolvastam a történeted és végigsírtam. Még most is könnyeztem ahogy hallottalak.
Kívánom, hogy teljesül a vágyad és szüljél még, boldog egészséges kisbabákat!
Ja, most néztem meg újra a honlapodat és nagyon szép kislány lett a picike babádból!Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Virág!
Olvastam itt, hogy ott leszel, miben voltál és mikor szóltál?Kerestelek,de nam tudtalak felismerni!
bocs.
Kinga
pkinga
 


Jók voltatok! Csak így tovább! Angi, nagyon felkavart a történeted, és tiszteletem, hogy ilyen erősen viselkedtél!

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Angi
Engem is nagyon meghatott a történeted, nem is gondoltam, hogy babnetes vagy. Azért az a doki megérdemelné, hogy perre vidd, de megértem, hogy inkább a kislányodra fordítod minden idöd.
Kriszta
Nyanya
 


Kinga!

A Jakupcsek-hu-n meg tudod nézni újra.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kinga,
világoskék kötött pulcsiban fehér csíkokkal. A ffi háziorvos mögött ültem, sokáig csak a cicijeim látszottak. Kép Fekete félhosszú, göndörkés hajam van. Akkor szóltam hozzá, amikor a 10 évig szülésznő bizonygatta, hogy ő sosem látta, hogy egy orvos hálapénzt kapott volna, és hogy még ki is bontotta volna. (Naná, majd a szülésznő előtt fogják...??? Kép) Nem volt egy hejdehosszú "szereplés". Kép

Virág
Virág
 

Hozzászólás a topikhoz

Emotikonok
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: