Új privát üzeneted érkezett!

Betti!

A Barni pont a Megasztár egyik zsűritagja!Kép

Süti
süti
 
 


Süti!
Igen??? akkor most égtem kissé?? Mentségemre legyen , hogy nem rá szoktam figyelniKépKép!

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Süti!
Igen??? akkor most égtem kissé?? Mentségemre legyen , hogy nem rá szoktam figyelniKépKép!

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 

 
 

BettiKép!
Még te beszélsz nekem 2 részletben való elküldésrőlKép? Ma már a másodikat látomKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


BettiKép!

Te sem ismerhetsz mindenkit!!!!!!!KépKépKépKépKépKépKép

Süti
süti
 
 


Betti,

azt hiszem nem. Ha más nincs, a Dalnokok Ligáját is nézzük...ott csak Krisz Ruditól kapok frászt Kép , nem tudom mit esznek rajta Kép

Barbi
DBarbi
 


Banyóci!
Sorry, ez a rendszer hibája, én csak egyszer küldtem el..Most leb.szva érzem magamKép

Barbi!
Néha én is nézem, de nem jellemző. Krisz Rudi tényleg nem egyszerű fazon. Brutális ábrázata van!!

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!
Ne érezd úgy magadKép! Nem annak szántamKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Banyóci!
Rendben! Nem haragszom, ha te sem..békepipa?
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Lányok!
Ma este rákattanni a Megasztárra! Elővenni az elemző szemeket füleket. Legyen egy jó esténkKép!
Aztán várom a véleményeket!

pusszancs!
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Oké, csak az a baj, hogy én Vészhelyzet függő is vagyok, nem tudom, hogy hogyan fogom a kettőt össze egyeztetni...

Süti
süti
 
 


Süti,én dettó.
Végülis a vészhelyzetet néztük, de amikor nem bírtam elkapcsoltam. Én az olyan részeg gázolókat nem kezelném, hanem hagynám őket elrohadni!!
Szegény gyerekek! Istenem és a valóságban is vannak ilyenek!

A másikba a kis duci csajt hallottam aki Cserháti számot énekelt és a szőr felállt a karomon annyira tuti jó volt! Tovább is jutott.

Betti, puszi!
bellana
 
 


Sziasztok!
Hú, mámorban úszomKép! Már kellett egy kis jó is az életembe, mert mostanában semmi sem sikerült. MOst egy hétig be kell érnem az élménnyel..
Holnap meg az All you need is love lesz, hát a Csizmadia Gergő sem rosszKép. Na, ezek után azt gondoljátok rendesen be vagyok indulvaKépKép!
Holnap a Sándor lesz hazugságvizsgálóban, hát kíváncsi leszek!! Van a Danubius rádión egykét betét, amiben Sanyi "beszél", ilyenkor fetrengek a röhögéstől!! Ti hallottátok már?

Na, de a lényeg: nekem most elég sok mindenki tetszett. Mármint hangilagKép. Nagyon jó volt az a srác, aki a Queen számot énekelte!! A Smidth Vera is jó volt /gitáros csaj/, ő megérdemelte, hogy továbbjutott. No, meg jó volt a duci csaj is, nagyon erős hangja van. Viszont az a dalszövegíró Leslie gyerek abszolút nem jött be!! Semmilyen szempontbólKép!
Aki jó volt még az a barna rövid hajú hapsi, bár a mozgása kicsit idétlen volt.
No,most így friss élményként ennyi.

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Énis Vészhelyzeteztem Kép Tehát a gitáros jutott tovább és a duci? És ki a harmadik?? Nem láttam a végét sem Kép

Viszont láttátok a tegnapi Balázs showt?? Az a kicsit nemtúlszép lány ahogy megmutatta a Fiesta-gyereknek a micsodájára tetovált szivet? Szegény srác! Egyrészt fetrengtem a röhögéstől, márészt mindig elcsodálkozom, hogy emberek így képesek lejáratni magukat ország-világ elött...

DBarbi
DBarbi
 


Barbi!
Én meg azt nem láttam. Nem semmi látvány lehetett!
Még volt egy másik gitáros csávó, aki dalszövegíró, a Bon-bonnak meg egyébnek ír számokat. Nekem nem tetszett, nem volt benne semmi eredeti..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!
Én a vészhelyzetet felvettem videóra a megasztárt pedig néztem. Már múlt héten is, mert mind a kettő érdekelt.
Sőt bevallom a survivort is szeretem.
Meg a dalnokok ligáját. Ezek a műsorok engem teljesen kikapcsolnak.Kép
linato
 
 


Linato!
Látod, te csináltad a legjobban!
Én is szoktam nézni a DL-t is meg a Survivort is. Bár nekem nem jelentenek totális kikapcsolódást, de a sok marha filmnél /amiket mostanság adnak/ jobb műsorok.
A Survivorral csak az a bajom, hogy nem szimpi a műsorvezető. Azért nem írom le a nevét, mert nem tudom hogy írja, én meg nem akarom rosszul írniKép!/Láttatok már ennyi szóismétlést egy mondaton belül?Kép/
Szóval valamelyik újságban őt választották valamely évben a legszexisebb férfinak! Te jó ég, akkor milyen volt a többi??? Vagy csak nekem van ferde ízlésem?
Sanyiról nem írtatok! Várjátok már mi lesz a hazugságvizsgálat eredménye?

Betti
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Nekem tele a topánom a "valóság showk"-al.
Még az első BB.-t nézegettem aztán meguntam.
a Survivor-ből egyet sem láttam, de a műsorvezető más ilyeneket is vezetett és nekem sem tetszik. Úgyhogy Betti, ha ferede ízlésed van akkor nekem is Kép
Én a viasaton néztem a Star-trek sorozatokat. Azokat imádom, nagyon. Még a Barátok közt kapcsol ki. Úgy tűnik én bukok a sorozatokra Kép
Apropó, Sanyi nekem ő sem tetszik, lóarcú, bunkó.
Szerintem hazudik. És nem fair amit a Mónikával tett...

Pusza:
Bellana
bellana
 
 


Én nem is a műsorvezetőt nézem, hanem a tájat a játékokat és a körülményeket. Még 3 évvel ezelőtt a viasat-on vagy valahol láttam egy survivort és nagyon jó volt. Azért kezdtem el ezt is nézni.
A Frei-t sem magáért hanem a helyszínekért és ott élő emberek miatt szoktam megnézni.

Szerintem is rengeteg nézhetetlen véres, lövöldözős, horror műsor van mostanában. Akkor inkább maradok a nem túl igényes könnyebb műfajoknál.

Egyébként mindenki azt néz amit szeret.Kép

Linato
linato
 
 


Linato, én nem akartalak megbántani Kép
Csak Betti kérdezte milyen pasi én meg fújogtam. Amúgy valahogy nem akar eszembe jutni mi is a neve???
Viszont a könnyed műsorokkal egyet értek, hisz' írtam is, én miket nézek Kép

Bellana
bellana
 
 


Bellana! Nem is bántódtam meg.Kép Bocsi ha úgy jött le.Kép /Egyébként Stohl András./
Nekem is jobban bejönne ha mondjuk az Eros Ramazotti vezetné......

Pusz
sosemnemmegsértődősLinato
linato
 
 


No, lányok, én sem azért nézek egy műsort, mert jó a műsorvezető!! Csak ez az emberke már annyira nem szimpi, hogy.. de leginkább a páromat idegesíti. Nézni szoktam azért én is, mivel elég jó műsor, de engem a tv nem tud túlzottan lekötniKép. Kivéve a romantikus filmekKép! Azok viszont kegyetlenülKép!
Linato!
Szóval Eros Ramazotti a gyengéd? Nem rossz..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!
Igen.De azért még tudok párat:/ Alec Baldwin, Keeanu Reaves, George Michael{kicsit régebben},
na meg a Brad Pitt sem csúnya./
Ha jobban elgondolkodnék biztos eszembe jutna még néhány.Kép
linato
 
 


Linato!
Én is tudnék mondani, de majd holnap, most nem tudok írni.
Az ötleteid jókKép!

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Survivorból énsem láttam egyet sem. Szintén a Stohl miatt. Már a VV-ben is utáltam. Az ajánlóban ígyis el kell viselni Kép Kép Kép Úgy tudja bejelenteni, hogy vkinek távoznia kell, mintha vki meghalt volna és jöhet a nagy nemzeti gyász. Ahogy vége a Survivornek indul a VV3...Stohl tovább boldogít...
A Barátok Köztöt imádom...ezt nem hagynám ki (persze épp tegnap sikerült, némi Tesco miatt). Még szerettem a Betty a csúnya lányt is...hogy az hova lett???!!! A Katalin bírónőből szintén nem láttam egyet sem.
A Frei műsora szintén érdekes, de asszem a Bagi-Nacsával van egy időpontban. Én őket is szeretem Kép Anyum azt mondja, hogy megsértődött a Korda...most hétfőn volt a paródia célpontja Kép Marha jó volt Kép Kép Kép Kép Kép

Barbi
DBarbi
 


Sziasztok! Ma visszaolvastam a topikot. Lemaradtam és csak most látom, hogy Pierot ügyben egyetértünk. Még zsenge lány koromban imádtam. A zenéjét is.Kép
Egyébként Soma tényleg egy különc csaj, de hangja is van. Legalább is jazzt nagyon jól énekel. Egyébként szerintem sokszor megállták a helyüket a kritikák. Azt senki nem vette figyelembe, hogy többszáz fahangú ember után pl. egy vukkal nem csoda ha elküldik a fenébe.
Néha lehetett volna finomabban is kritizálni, de ők sem voltak magukkal szemben kritikusak ha kimertek oda állni.

Betty! Jean-Claude van Damme,Antonio Banderas.
Na jó abbahagyom.Kép

Barbi! A csúnya lánynak azt hiszem vége lett.
Bagi-Nacsán én is jókat derültem.
linato
 
 


Linato!
Igen, Pierrot az élenKép!
Aztán: Brandon Fraser, Noah Whyl, Goran Visnjic, mondjuk George Clooney, Bagi Iván.
Most hirtelen ennyi jutott eszembe, de folyamatosan írhatjuk, OK?

Barbi!
A BK-t én is bírom! A Bagi-Nacsát szintén. A Korda túlérzékeny. De valamelyik műsorban azt nyilatkozta, hogy nem haragszik, mert csak az érdekes emberekről csinálnak paródiát.

Lányok! A Szeress mostot nézi valaki?

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Nem, mert akkor megy a szívek szállodája az m1-en.Kép

Linato
linato
 
 


Micsoda?? És az jó? Még sosem láttam.
Én sem szoktam nézni, de azért nem, mert nem tetszik.. Valahogy nem jön be, de én a BK-val is így voltam. Az elején azért nem néztem, mert nagyon bénán játszott benne a többség. Persze érthető főleg a gyerekszínészeknél. De ettől az egész olyan béna volt. Viszont mára már belejöttek, és én is nézem.
Tudtátok, hogy a Juga Veronika babát vár? Bocs, ha nem jól írtam a nevétKép! Farkasházi Rékáról tudtok valamit? Mert neki is elég kerek a pocija..
Egyébként én is ott lakok, ahol ő lakott rég. Bár lehet hogy most is itt lakik..
Na, ez egy iszonyatosan értelmetlen levél lett, de sebaj..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Nekem tetszik! Jók a dumák benne. Sokat szoktam röhögni rajta.

Igen mind kettő babát vár. Nem tudom mikorra. De drukk nekik, mert sok ismert embernek volt gondja baba ügyben.Kép

Linato
linato
 
 


Sziasztok!

Betti, tényleg, te ceglédi vagy! Én a Zanzibárból ismerek egy srácot, meg az ő régi együtteséből pár srácot, ők is ceglédiek!

Fú én nagyon kevés tv műsort nézek. Bközt, Vészhelyzet, Fábry, Frei. Ennyi. Meg HBO filmek, de ott sem mindent. Nekem meg amúgy is kicsit elvont filmes izlésem van...Kép

Süti
süti
 
 


Linato!
Hogy érted ezt? Milyen gondok?

Süti!
Igen ceglédi. Én is ismerek a Zanziból valakit. De nem mondom meg hogy kitKép. Nem mondom, hogy puszipajtások vagyunk, de a mai napig köszön, pedig régebben jártunk egy szórakozóhelyre, meg bonyolult kapcsolatokKép.
Akkor te most rá vagy kattanva a FábriraKép.
Milyen az az elvont filmes ízlés? Írd le nyugodtan!!

BEtti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti, most felpiszkáltad a fantáziám, hogy ki is az....na léééééci!

Jujj, amúgy mindenevő vagyok. Utálom az akció filmeket, de bármi más jöhet!
Pl. nagy kedvencek: Gyűrűk ura, az könyvben is, Tarantino filmek, thrillerek, végülis minden, csak ne legyen blőd bugyuta. ja, BlöffKép
Hát ilyenek...

Süti
süti
 
 


Betti! Majd írok mailt.

Linato
linato
 
 


Süti!
A Blöff nem bugyuta?Kép!
Gyűrűk ura nálam is toppon van. Pedig először meg sem akartam nézni, de nem bántam meg! Imádom!!!
Eláruljam? Találgass..

Linato!
Várom a mailtKép.

Betti
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!

De bugyuta, csak nem abban az értelemben mint pl. egy Bud Spencer-Terence Hill film.KépVagy a brazil szappanoperák. Na azok vhogy nem kötnek le!
Hát én csak egy embert ismerek a Zanzibárból, a Sidit, esetleg te???

Süti
süti
 
 


Süti!
De jó, keresztbe írkálunkKép.
Na, persze, a brazil sorozatoknál messze jobbKép! Lehet, hogy ezért meg leszünk kövezveKép.
Nem, nem ő az. Más tipp?

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Akkor más tipp nincs én őt ismerem, meg még egy régi ceglédi zenekart, az Artériát.

Süti
süti
 
 


Akkor elárulom, hogy az énekest ismerem, Ritát.
Artériáról hallottam, még koncertjükön is voltam régesrégen a Macondo Music Caféban. Sajnos ez a hely már nincs megKép. Bár úgyis kinőttem már belőle..

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Haló!
Sehol senki? Én most jól érzem magamKép.
Jó volt a Megasztár! Szinte úgy döntöttek, ahogy gondoltam. Bár volt egy kék csíkos felsős csaj, ő nagyon tetszett hangilag.
Eléggé lefáradtam, úgyhogy most ennyi.

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Szia Betti! Vagyok!
Nekem is tetszett a megasztár. Kíváncsi vagyok a döntőben, hogy fognak majd dönteni. Ott már tényleg csak nagyon jók lesznek.
Most kaptam egy sms-t, hogy dec.27.-én kezdődik a VV3 és szilveszterkor költöznek be.
Legalább ők mulatni fognak.
Én már évek óta nem voltam sehol.Éjfélkor koccintok a párommal és már alszunk is.Kép
Idén sem hiszem, hogy másképp lesz.Kép
Nem a bulira vágyom csak társaságra.Kép
linato
 
 


Linato!

És úgy sem tudjátok megoldani a szilvesztert, hogy nálatok jön össze egy diszkrét társaság??

Jó volt a Megasztár!!!!
NA meg a Vészhelyzet is....

Süti
süti
 
 


Rendezzünk egy közös szilveszteri partit! Mit szóltok?
Mi is hasonlóan szoktunk ünnepelni, bár tavaly magányra vágytunk. Egy ilyen otthoni baráti társaságos bulit rendeztünk, nagyon jó volt, de a végére ellaposodottKép. Idén nem tudom mi lesz..

Megasztárban még mindig annak a Jugoszláviai magyar lány hangjának hatása alatt vagyokKép Róla már most el tudom képzelni, hogy igazi sztár!!

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Süti!
Múlt szilveszterre volt programunk, ráadásul gyerekes családdal náluk. Már nagyon vártam. Erre mindkét lányom lázasan náthásan kelt szilveszter napján. Ezért buli lefújva.
Idén is lenne hová menni, de nincs aki vigyázna a lányokra. Kori még sosem volt éjjel nélkülem, Mindy is csak amikor a huga született.

Képzeljétek a párom cégénél dec.23.-án lesz munkahelyi buli csak a dolgozóknak. Hurrá! Díszíthetem egyedül a karifát miután leraktam a csajszikat aludni.Kép
Nincs kölcsön egy használható varázspálcátok ami működik?Kép Nekünk csak selejt van.
Nem akarok mit csinálni.....Kép
linato
 
 


Pierrot rajongók!
Mindjárt kezdődik a Jakupcsek, és találjátok ki ki lesz benne?
Este pedig megasztár!Mindenki figyelje, és kérem a véleményeketKép
Az RTL honlapján lehet archív műsorokat nézni? Konkrétan a Vészhelyzetre gondolok..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!
Nézem....Kép
Vészhelyzetet meg felveszem. Archiváljam?Kép
linato
 
 


Linato!
Persze!! Egyszer majd megnézemKép. De úgy is jó, ha elmesélitek hogy miről szólt, mert bele-bele néztem, de nem jöttem rá mi történt benne...

Megasztár:
Nem volt olyan erős mezőny mint a múlt héten..Az én döntésem hasonló lett volna. Bár azt a srácot aki közönség segítségével juthat be, első helyre raktam volna! Meg az első helyen végzett csaj helyett inkább a rocker csávót juttattam volna tovább. Annak a csajnak az előadása alatt úgy éreztem, hogy mindjárt elsírja magát. Elég furcsán énekelt..
De alapjában jó volt. A rózsaszín inges kisfiún jót nevettünk. Kicsit orrhangja volt, nem?
No, most ennyi, nem vagyok túl jól..Kép.
sziasztokKép

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Szia Betti!
Visszafelé adták le a történetet. Nem volt egyszerű követni. A Kovacs dokinak hiányzik az Ebi! Ennyi volt a lényeg.

Megasztár! Én birom, bár az első kettő nem volt valami nagy szám. Az utolsó kiscsajnak meg nagyon gyerekhangja volt, pont mint a rózsaszín ingesnek. Ilyen nekem is van. De pont ezért nem indulok el egy ilyenen.Kép

A survivoron meg még a könnyeim is potyogtak. Rémes volt látni ahogy egy belevaló stramm pasi összeesik és amikor magához tér nem lát. Még jó, hogy nem lett komolyabb baja.

Légyszi javulgass!KépKépKépKép

Linato
linato
 
 


Linato!
Javulgatok, köszi. A lányt ma viszem vissza a dokihozKép.
Megasztár: hát én sem mernék elindulni egy ilyen versenyenKép. Egy hang után kiküldenének a terembőlKép. De mondanám, hogy mentségemre legyen, hogy csak Pierrot miatt jöttemKépKépKép!

Mi volt a Survivoron?? Nem láttamKép. Ati elkapcsolt a szünetnél..
Nemsokára VV3. Izgultok? Én az előzőeket sem nagyon láttam..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Nem néztük a magsztárt, vészhelyzeteztünk....megbántam Kép Így elcseszni egy jó részt! A végére már el is felejtettük, hogy mivel kezdődött....

VV3: sztem jól teszi a TV2, hogy nem indít párhuzamosan valóságshowt....nagy lesz a nézettsége ha jó filmeket ad majd Kép Kép RTL-t szoktuk nézni...Barátok közt..ilyenek, nem lehet kikerülni a VV-t Kép Mindenhova benyomják....de konkrétan nézni nem fogom. Az is gáz, hogy Szilveszterkor is lesz beszavazóshow....Kép Mertugye maradunk itthon édeshármasban Kép Valszeg tvnézés lesz belőle Kép

Barbi
DBarbi
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: