Új privát üzeneted érkezett!

OFF
Drága ispiláng, megköszönném, ha lekicsinyítenéd nekem ezt az 1 db képet, mert nálunk ilyen kicsinyítős cucc nincsen, szándékosan, tudod, mi mindent nagyban szeretünk!Kép

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Adrienn!

Nekem úgy rémlik, hogy van olyan, hogy "pudvás a retek", és akkor állott, nem ropog, hanem olyan plötty, és belül lyukak (üregek?) vannak. Lehet, hogy ez a pudvás, de lehet, hogy nem.
De hogy ez hogy vonatkoztatható a seggekre?...
Állott???
Nem ropog??? (Jézus!)
Plötty??? na jó, ez még csak-csak ráillik...
ÜREGES???????

Hagyjuk.

Cili
Cili
 


Sziasztok. Köt. irodalom pudvásoknak:

"Fábry Sándor:
Dizájn Center - Ex America Lux

Nemrégiben a V.A.M. Design Galéria futó perverzióképpen metszetet mutatott be mindazon furmányos, a Statesban szupermarketileg létező elménc élelmiszeripari röppentményekből, melyeket gusztálva nem is tudja az ember, suhan-e avagy süllyed Kolumbusz hajója. Annyi bizonyos, hogy sehol másutt a világon nem lelhető fel a popcornon, csipszen, kendin és kukin hizlalt, fehéren rezgő, pudvás valagú, pacallá formátlanodott egyedek ilyen rettentő mennyisége, mint e remek készítmények honában. És mindez permanens fitnesz- és egészségi tébolyban! Rohanunk a forradalomba! "

Na ehhez mit szóltok??? Kép
Kép Csak nem a Nagy Fábry személesen???
répahelyett
 

 
 

És a Pallas nagylexikon szerint:
"Podva
v. pudva (növ.), némely növényrész eltaplósodása, illetve az alkotó parenchima-sejtek bomlása és levefogyottsága, p. a podvás retek."

Szerintem most másr mindent tudunk magunról Kép Kép

Éljen a Pudvások Klubja!!!!
répahelyett
 


Hello Csajszik!Kép

Látom, ma "névtelenmentes" napunk volt...KépKépKép
most nem merek sokat pötyögni, mert nem tud aludni a párom, de holnap pótolomKép

Adri!Kép

Tök igazad van!Kép
Egyébként én a konditeremben talán 1x futottam össze "cicababával", többet sose láttamKép
általában oda is normális, halandó nőneműek járnakKép
és a pasik nagy része is tűrhető, pl. a férjem, mi épp egy konditeremben ismerkedtünk megKép

Zulu, Pirus!Kép

köszi a cayenne tippet, majd megnézem!

Répahelyett!Kép

Örülök, ha segíthettem, Béres A. 200%-al kezdj,
nem fogod megbánni!Kép

Beatrix!Kép

Köszi szépen, várok!Kép

Örülök, hogy ilyen jó lett a hangulatKép

Pussz,

Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Pirus!Kép

A profilodban látható szép szőke Hercegről nem kell kisebb kép!!!Így gyönyörű!!!Kép

A lányomnak is teccik!KépKépKép

Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok! Répahelyett (meg a többiek), én tudok egy pont ilyen konditermet, amilyet kerestek, Zuglóban van, az Adria lakótelepen. (Nem a Cserepesházban.) Van gyerekvigyázás is, az egész picike és családias, és fajátékok is vannak. Kép Nagyon szeretnék menni én is, de egyedül sosem fogom rászánni magam. Érdekel valakit esetleg?
Klára
klara
 
 


Sziasztok!
B-típus megengedett élelmiszerek:
borjú, máj, pulyka, marha, hering, ponty, szivárványos pisztráng, kardhal, tengeri lazac, foltos tőkehal, vágóhal, vaj, aludttej, teljes zsírtartalmú tej, camembert, edámi, ementáli, túrókrém, gouda, parmezán, író, szójatejtermékek, csukamájolaj, lenmagolaj, makadámdió, marcipán, mandula, paradió, dió, bab (zöld, vörös, fehér), szójabab, cikorborsó, gluténmentes kenyér, grahamkenyér, durumdarából készült tészta, finomliszt, alfalfcsíra, bambuszcsíra, laskagomba, csiperke, vízitorma, cikória, jégsaláta, endíviasaláta, édeskömény, uborka, burgonya, karalábé, fejes saláta, mángold, torma, póré, radicchio salta, római saláta, rucola, spárga, paraj, metélőzeller, sárgarépa, cukkini, hagyma, alma, kajszi, fekete áfonya, szeder, datolya, eper, füge, grépfrút, málna, bodza, ribizli, cseresznye, kivi, mandarin, mangó, dinnye, nektarin, narancs, barack, mazsola, egres, citrom, almalé, kajszilé, grépfrútlé, uborkalé, sárgarépalé, narancslé, szilvalé, citromlé, sör, bor, feketetea, feketekávé, bazsalikom, borsikafű, kapor, ecet, tárkony, szegfűszeg, kapri, kardamom, turbolya, fokhagyma, koriander, kömény, babérlevél, szerecsendió, oregano, paprika, bors, rozmaring, sáfrány, zsálya, metélőhagyma, szójaszósz, kakukkfű, vanília, méz, cukor, só, macskagyökértea, nyírtea, vasfűtea, édesköménytea, zöldtea, bodzatea, orbáncfűtea, kamillatea, gyermekláncfűtea, cickafarktea, kakukkfűtea, máriatövistea.
beatrix28
 
 


Zulu! Most pedig az A-típus ajánlott élelmiszerei:
Nincs ajánlott hús!!! sügér, tőkehal,ponty, lazac,tengeri pisztráng, makréla, szivárványos pisztráng, szardínia, süllő, szójasajt, szójatej, tökmagolaj, lenmagolaj, olívaolaj, földimogyoró, tökmag, bab(zöld,fekete), lencse(zöld,vörös), pintobab, amarantusz, hajdina, barna kenyér, zabliszt, rizsliszt, rizsostya, rozsliszt, szójakenyér, búzacsírakenyér, alfalfcsíra, articsóka, brokkoli, cikória, kelkáposzta, karalábé, fokhagyma, tök, mángold, torma, sárgarépa, pasztinák, póré, római saláta, paraj, tempeh, tofu, topinambur, fehérrépa, hagyma, ananász, kajszibarack, áfonya, szeder, füge, grépfrút, cseresznye, szilva, vörös áfonya, citrom, ananászlé, kajszilé, kávé, gréprútlé, zöldtea, répalé, meggylé, szilvalé, zellerlé, vörösbor, citromos víz, gyömbér, fokhagyma, miso, szójaszósz, tamari, ánizstea, macskagyökértea, édesköménytea, veronikatea, csipkebogyótea, orbáncfűtea, kamillatea, köménytea, galagonyatea, máriatövistea.
Kerülendő élelmiszerek:
kacsa, liba, fácán, ürü, bárány, belsőségek, nyúl, borjú, sertés, fürj, vadak, folyami rák, garnéla, homár, vénuszkagyló, feketekagyló, osztriga, kaviár, angolna, lepényhal, hering, füstölt lazac, szardella, foltos tőkehal, tengeri lazac, tintahal, brie, camembert, vaj, aludttej, cheddar, edámi, ementáli, krémtúró, gouda, parmezán, tej, tejes fagylaltok, író, tojás, bogáncsolaj, földimogyoró-olaj, kukoricacsíra-olaj, szezámolaj, kesudió, paradió, pisztácia, csicseriborsó, kidneybab, limabab, vörösbab, durumdara, kevert gabonafélékből készült termékek, búzaliszt, padlizsán, kínai kel, burgonya, fekete olajbogyó, paprika, vöröskáposzta, paradicsom, káposzta, banán, sárgadinnye, kókusz, mandarin, mangó, narancs, papaja, rebarbara, banánlé, sör, kóla, limonádé, mangólé, ásvanyvíz, narancslé, papajalé, feketetea, égetett szeszek, paradicsomlé, cayenne-i bors, chili, ecet, kapri, bors, kukoricabajusztea, mentatea.

A megengedett kategóriát majd később írom.

Szerzők: Beatrice Wagner és Dr. Med. Frank Liebke
Ezt valaki kérdezte, azért írtam.
beatrix28
 
 


pirus,elküldtem a kicsinyitett fotót.
ispiláng
 
 


Sziasztok!

Már be is pakoltamKép köszi!

Beatrix, nem lehetne azt csinálni, hogy a megengedett élelmiszereket átpakoljuk az ajánlottak közé?Kép

Klára, engem nagyon érdekelne, gondolom, ki is fogtok nézni innen. Egy bajom van, hogy az Örs sem itt van a szomszédban és most, hogy leesett a hó, minden programom az útviszonyoktól függ. Meséljél még a helyről, milyen torna van, mikor stb.

Névtelennel mi történt, csak nem beteg? Jaj, komolyan aggódom érte! Lehet, hogy kocsija a hó fogságában rekedt? Megvárja míg elolvad? Ó!

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Pirus!

Már ne haragudj, de Rád aztán nem lehet mondani, hogy pudvás meg miegyéb. Nagyon csinos vagy (na jó, a szülés utáni képeken kicsit megviselt az arcod, de próbálna meg Névtelen szülni).

Egyébként ha tényleg Fábry írogat, akkor nincs mitől tartani. Rá is ráférne pár tornaóra.:o))

Betti

Ui.: Látom, azért Névtelen mindenkinek hiányzik.
Betti
 


Klára, Engem is nagyon érdekelne. Pontosan hol van? Sajna én is a város másik végén lakom, és ebben a hóban még autóval is elég nehézkes. De azért mesélj róla, jó?
sziasztok
répahelyett
 


Betti, hát igen, az nem éppen a legelőnyösebb arcomKép De az az első képünk így hármasbanKép

Nekem nagyon tetszett RR az egyik lapban, ahol Larával a karján mosolyog a csaszi után full sminkben és frissen mosott-szárított Hajas búrával. Csak természetesen!Kép

Nincs mit tenni, ha egyszer nagytudású névtelen azt mondja, hogy pudvás seggű vagyok, akkor az vagyok. Nem merek vele vitatkozni, mert ő intelligens.Kép

Répahelyett te merre laksz? Mt szólnátok, ha márc-ápr környékén kipróbálnánk?

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

Háát nekem nem igazán hiányzik a "kedves" Névtelen!Kép

Beatrix!Kép

Örültem a B-s listának, az én kicsi lányom B+,
és örömmel fedeztem fel, hogy az ajánlott ételek
közül / amiket már ehet / mindet szereti is...Kép
talán ezek a kicsik ösztönösen tudják, hogy mi a jó nekikKép

láttam, hogy esett szó a kondigépekről is, nekem nagyon bevált az ún. "ellipszisjáró" is, remekül átmozgatja nemcsak az alsó, hanem a felső testet isKép
én jobban szeretem, mint a lépcsőzőt, bár az is hasznos, de kényszeríteni kell magam, hogy 10 percig rajta maradjak...Kép
utána megyek a futópadra 20-25 perc,
és súkyzós edzéssel folytatom...

apropó súly: elhatároztam, hogy száműzöm a mérleget, és kizárólag a ruháimat használom mérceként...
régen is így tettem, mikor heti 4-5x jártam a terembe, de akkor nem volt kisgyerekem, csak 2 nagyobbacskaKép

mivel elég nehéz csontozatú vagyok, és szeretem a súlyzókat, nem is lenne értelme "mérlegelni", mivel az izomfejlődés is plusz súlyt eredményez, ugyanakkor a test sziluettje vékonyabb leszKép

más: én is az a típus vagyok, aki imádja a jó ételeket, ezért sokat kell dolgoznom azért, hogy
megőrizzem a helyes egyensúlyt...Kép

viszont: "enni jó" / Stahl J. szavaival élve/ és
butaságnak tartanám, hogy végigkoplaljam az életemet, úgyis megbánnám...Kép
inkább odafigyelek, és a "kívánósabb" időszakokban többet sportolok...esetleg közbeiktatok böjt napokat...bár ez család mellett kissé nehéz dologKép
várom a tavaszt, hogy futhassak /is/Kép

érdekes / és ezt őszintén mondom/ a mozgásnak az évek múlásával átalakult a jelentősége bennem:
már nem csak hiúságból teszem / na, azért isKép /
de ami fontosabb: az egészség megőrzéseKép
nagyon szeretnék aktív nagymama lenni, és sok segítséget nyújtani majd a felnőtt gyerekeimnek
/ talán azért, mert nekem sajnos zéró segítségem van, így mindennapos küzdelmet vívok az idővelKép /

másrészt előttem van anyukám negatív példája:
58 évesen napi 5-6 féle gyógyszert szed, 1,5 éve vérnyomáscsökkentő gyógyin él, nemrég epeműtétje volt, most pedig azzal kecsegtetik, hogy nem ártana a lépétől is megszabadulni...Kép

na ez az, amit em szeretnék, főleg, mert valószínüleg genetikailag én is hajlamos lehetek néhány nyavalyáraKép

én boldog, "fitt" öregkort szeretnék, és járni a világot a párommal, előbb úgysem nagyon lesz időnk
utazgatniKép


Pussz,

Sheila, akinek ma szómenése vanKép

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Pirus!Kép

Csatlakozom az előttem szólókhoz, tényleg csini vagy!!!Kép
Zsombi pedig NAGYON édes!!!Kép
Melissának is ugyanilyen bébihordozója voltKép
A kutyu is helyesKép

Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sheila!
Köszi a bókot és a többieknek isKép Istenem, mingyá' elszáll az agyam, aztán majd elmegyek RR edzéseire, nagyon jó barátnők leszünk, elkérem a plasztikai sebésze számát, együtt fogunk plázát járni és 30 km-t bicajozni, a gyerekeket persze berakjuk a gyermekmegőrzőbe, egész naposba, és hevesen nyújtogatjuk a nyelvünket a pudvás seggű irigykedők társaságára!

A bébihordozó már a múlté, a babakocsival együtt le lett cseréve. Tudod hogy van ez. Kiscsávó izlése gyakran változik.Kép

Melissa is gyönyörű, ha nem okoz gondot a korkülönbség, szívesen bevállalnánk!Kép

Csajok, most nem akarom reklámozni Sheilát, de ha igaz az, hogy annyi idős, mint a profiljában írva vagyon, akkor RR igencsak összekaphatja a feszes popsiját!

Gratulálok a 3 gyerkőchöz!

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok, bocs hogy ide pofátlankodom, de annyira megfogott a topic neve...szerintem a természetes mosolya a legédibb...Norbinak egy vagyonába kerülhetett...pfúj de rosszindulatú vagyok...Kép
gregina
 
 


A Kismamában olvastam, hogy RR gyereke nagyon rendes, nappal 6 órát alszik egyben, éjszaka 8-at és ráérősen szopizik.
Kár, hogy olyan reklám íze van. Meg pont a Kismamában hopgy jönne már az ki, ha arról írnának, hogy nem szoptat?
Judit
 


Na csajok!

Akkor mi most szépen kiderítettük egymásról, hogy mindenki kb. 50 kiló vasággyal!!! Nesze neked névtelen!!!Kép

Süti
süti
 
 


Lányok!

Fájdalmas szívvel vettem tudomásul, hogy nem mi vagyunk az első és egyetlen hájas, pudvás valagú társaság a neten!

http://www.nlc.hu/forumkifejt.php?bw=&forumid=20380&forumuser=&id=134&page=1

Judit! Elég gáz a Kismamától, ha felvállal egy olyan embert, aki azt állítja, hogy szoptat, miközben nem.Kép
Nekem nincsenek illúzióim a lappal kapcsolatban. Már jó ideje nem veszem.
Azóta van önbizalmam!Kép

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!
Köszönöm az infokat "pudva" ügyben, valami ilyesminek képzeltem én is a pudvát, de nem tudtam pontosan, hogy mi lehet.

Nekem nagy kedvem volna néha kirándulgatni, de gyerekkel. Régen rengeteget kirándultam, de most nincs az a kiránduló társaság, aki egy másfél éves gyerekre meg a terhes mamájára hajlandó lenne várni, vagy hajlandó lenne babakocsival is járható útvonalon túrázgatni. Pedig kirándulni nem csak egészséges, de jó is. Nincs kedve valakinek ilyesmihez? A gyerekek is élveznék, mert együtt lenni nekik is élmény, és a nagyobbaknak már az emlék is megmarad későbbre, ami nem utolsó dolog. Lehet, hogy annyira kedvet kapnának, hogy gimis korukban nem a diszkóba járó csapathoz csatlakoznának, hanem a kiránduló vagányokhoz. Kép
Nos?

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Adrienn, oksi, mi benne lennénk!
Hínye, milyen társasági lény lettem!Kép
Lehet, hogy csak noszogatni kell?

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Pirus!

Noszogat, noszogat!KépKépKép

Én pont ma reklamáltam a kedves páromnak, hogy a szórakozás címszót a szótárában bővítse a kirándulás szóval is!

Süti
süti
 
 


Sziasztok!

Beatrix,
köszi az infót.Kép Én is úgy emlékeztem, hogy ennek a vércsoportnak nem ajánlott a hús, végre egy jó kis ideológiaKép.

Adrienn,
énisénis!Kép Mi elég sokat kirándulunk,(bevallom töredelmesenKép) egyik kedvenc úticélom a Frankhegyi túristaházKép. Olyan tejszínes póréhagymalevesük van, hmmmm....Kép. KFKI-tól kb. egy órás séta, erdőben. Normafától indulva mondjuk 3, de onnan csak túrakocsival járható az út.

Pirus,
én is sokkot kaptam, mikor megláttam Rékucit a KIsmamában. Valahogy nem illik bele nekem a szüljünkháborítatlanul-gátmeccésnélkülKép-szoptassunkegésznap-dobjukkiakiságyat-bijoanyuci fílingbe. De más okok miatt is elhatároztam, hogy megválok az előfizetői státuszomtól.
Zsombigyerekre mi is pályáznánk, bár nem tudom, hogy híresen kövér családod hogy fogadna egy ropilánytKép. (bár még fejlődőben vanKép)

Sheila,
enni jóKép. Mélységesen egyetértekKép.

Szomorúan látom, hogy névtelenünk eltűntKép. Biztos meglátta azt a temérdek zsírt a profilokban, és reménytelennek minősítette a társaságotKép.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


OFF
Igen, a Kismama nekem is elég gáz, mindig megfogadom, hogy ez volt az utolsó, hogy megveszem..:-(
Az idegesít nagyon, hogy minden úgy tökéletes, ahogyan ők csinálják. Pl. már többször olvastam benne az altatás témáról. Nos, a Kismamások gyerekei elég rossz alvók, általában vagy a szülőkkel alszanak vagy ringatják őket, cici stb.
Nekem két gyerekem van, baromi rossz és éber alvó vagyok, ezért nem vagyok képes a gyerekeimmel egy ágyban aludni, pedig 2*2 m-es az ágyunk (ést azt imádom, ha reggelente odabújnak és úgy szundizunk, ébredezünk még egy órát).A nagyobbik fiam egy éves koráig mellen aludt el, aztán meg 3 éves koráig fogni kellett a kezét míg elalszik, volt, hogy este 10-kor jöttem ki tőle. Nála nem vált be az Aludj jól módszer.
A kicsi is az első hónapokban mellen aludt el, de emlékeztem az előzőre és nem akartam hulla lenni, ezért kipróbáltuk az aludj jól-t és pár nap alatt gond nélkül elaludt, most már két éves, jó alvó.
De a Kismamások ezt a módszert úgy elítélik, mintha gyerekgyilkos lennék! Én tudom, hogy sokaknak nem jön be (lsd. nagyfiam), de attól nem kell lelketlennek beállítani azt, aki megpróbálja alkalmazni. Márpedig pont a mostani számban eléggé ezt teszik.
És ez mindenben így van, nemhogy biztatást kapnának a tanácstalan anyukák, hanem kételyeket ébresztenek benne.
ON

ÉS OTT IS MINDIG A HIPERSZUPER CSINOS POCAKOSOKAT MUTATJÁK BE!!!
Judit
 


Kirándulni mi is, mi is!!!

Első úticélként mindjárt be is tervezhetjük azt a tejszínes póréhagymalevest. Zulu, muszáj ilyeneket csinálni? Ez már törvénytelen izgatás! Most hogy fogok éjszaka aludni???

Szóljatok, mikor és hol!

Cili
Cili
 


Lányok!Kép

Szívemből szóltatok Kismama ügyben...Kép
ez a lap az első várandósságomnál még sehol sem volt, a másodiknál ÁLLATI JÓ volt, elő is fizettem Patrik 2 éves koráig, a harmadik babánál szintén , de szomorúan láttam, hogy már nem élvezem a lapot...Kép
nekem is most kéne újítanom az előfizetést, háát nem tudom...intő jel, hogy már régóta csak átlapozom, egy-két cikket elolvasok, de háromgyerekes anya létemre az én önbizalmamnak sem tesz jót a lap...Kép

úgy látom, hogy a munkatársak egymást sztárolják,
csak az a jó amit ők csinálnak...na és az, hogy R.R kismamakazettáját is bőszen támogatják...meg a cikkek róla...no comment.Kép

Pirus!Kép

Köszi a bókokat, hízik tőle a májam!
Bizony, az életkor valós, szívesen írtam volna kevesebbet egy tízessel, de minek?Kép

szerintem Melissát sem zavarná a csekélyke korkülönbség, az én férjem is 2 évvel ifjabb nálam, de jól összenőttünkKép

R.R. plasztikai sebészének a számát én is elkérném, hátha mégsem sikerül szalonképesre
gyúrnom magamatKép

az ominózus babakocsi már nekünk sincs meg,jól megbántam, most Peg Perego Plico-nk van, ez már Patriknál is bevált 11 éve...
a hordozót azért eltettük, mert tervben van egy kistesóKép

Pussz,

Sheila

Komolyan, már aggódom én is Névtelenünk miattKép

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok csajok! Sajna én sem láttam még közelebbről, milyen gépek és eszközök vannak abban a konditeremben, dehát úgysem ismerném fel őket Kép
Annyi biztos, hogy egy nagyon kedves hölgy vigyáz a gyerekekre, amíg a mami tornázik, vagy szolizik. És ugyanitt kreatívkodni is lehet, üvegfesteni meg ilyenek.
Az Örstől még elég messze van egyébként. Ha a város másik végén laktok, akkor azért érdemes inkább a közelben körülnézni, szvsz lakótelepeken lehet esély, hogy hasonlóra leljetek.
Ha mégis ez a hely érdekel, szívesen megkérdezek bármit nektek, vagy íme a telcsiszámuk: 30/346-5841, cím: Adria sétány 4/E. A hely neve Baba-Mama Klub.
A bérlet nem nagyon drága, sőt, ha öten mennénk, akkor csak négyet kéne fizetni, vagy valahogy így. (Csak mert mi mind olyan sóherok vagyunk úgyis.) Hát, lehet, hogy tényleg tavasszal lenne érdemes elkezdeni, addig folytassuk csak a zabálást és pudvásodást, hogy legyen majd mit lemozogni. Kép
Pusza, Klára
Hát ennyi.
klara
 
 


A kirándulásra hétvégi napot javasoltok, vagy hétköznapot?
Nekem a hétköznap jobb, mert a férjem nem jönne kirándulni, viszont a hétvégi napokat együtt tudjuk tölteni otthon. Ezért nem hétvégén mennék. De ha a többség a hétvége egyik napjára szavaz, az se baj, a férjem hétvégén is szívesen marad itthon egyedül, hogy végre kialudhassa magát. Kép
A kirándulás egyébként azért is nagyon jól esne már, mert zért helységben már hetek óta nem találkozhatunk más gyerekekkel a különféle betegségek miatt. Már két hónapja nem volt olyan nap, hogy hármunk közül egyszerre mindannyian egészségesek lettünk volna. Olyan viszont annál inkább, hogy mindannyian betegek voltunk. Tegnap pl én voltam nagyon lekvár, de napok múlva a fiamon fog kitörni a bárányhimlő Kép
Elegem van a sok betegségből és az elzártságból!

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Adrienn!

Megértelek teljesen! Mi két hete vagyunk betegek! Alig vártam, hogy essen a hó, mehessünk szánkózni, erre beteg a gyerkőc! Ráadásul ki sem vihetem, mert köhög mint a hétszentség és annak nem tesz jót ez a párás idő!!! Még ha sütne a nap...És már totál be vagyok csavarodva. Megyek is holnap egy kicsit SPORTOLNI!!!Bár szerintem a tüdőm fogom kitenni fallabdázás közben...

Süti
süti
 
 


Sziasztok, nálunk is volt néhány nap láz. Akkor nem csak én vagyok így becsavarodásilag? Teljesen neurotikus leszek, ha 2-3 napig nem jutok ki. Márpedig ha a párom sokáig dolgozik, akkor ez van. Gyakorlatilag nagyokat szellőztetek folyamatosan, de az orromat sem dugom ki az utcára Kép Szerencsére már levonulóban és nagyon ritka amúgy is Kép
Mindenkinek jobbulást,
üdv és pudva Kép
répahelyett
 


Persze ennek is megvan a haszna! Egész nap és megállás nélkük hasizmozok meg súlyzózok!! Közben néha bedobálom a gyereket a hűtőfürdőbe, bedugom a kúpot a popójába, aztán nyomás vissza a torna Kép Kép
répahelyett
 


bocs, megint én. Az előzőt csak azért írtam, ha valaki (...) beszólna, hogy miért pudvásodok, amíg beteg a gyerekem. Hiszen olyankor temérdek az idő!
Klára, köszi, de azt hiszem nekünk tényleg messze van ez a lehetőség. Esetleg még van ötletetek, hogy merre van Budapesten (központban, esetleg Budán) ilyen babás tornaterem?
Ma délután 3-kor hallgassátok a Klub Rádiót. Pudvásvalagúaknak szól!
répahelyett
 


Adrienn, nekünk jó a hétköznap, én is szeretnék olyan tejszínes hagymalevest enni, amiről Zulu regélt.
Én is becsavarodok, bár Zsombi nem beteg, sok alternatíva nincs, ahova ki tudnánk mozdulni. Meg mire felöltöztetem mindkettőnket, addigra vagy elolvad a hó, vagy baromira megbánom, hogy szánkózni akartunk menni.
A héten kipróbáltuk a karácsonyi ajándék-szánkót. Felemásra sikeredett. Először rezignált arccal bámult rám a 10 kilónyi overáll-takaróból. Kábé olyat mondhatott, hogy 'ez a dilis nőszemély már megint a fejébe vett valamit, amiről azt hitte, hogy majd tetszeni fog nekem, közben meg marhára inkább a meleg szobában pakolnám a DVD-ket a TV állványról.' Aztán elkezdte nyitogatni a száját és a nyelvével kapkodta a hópelyheket, aztán pedig elaludtKép

No, ennyit erről...

Süti, na nem úgy van az, hogy te a fotelból noszogatsz, miközben pedig a nevedből készült finomságokat tolod be az arcodba.

Tessék mindenkinek jönni kirándulni!!!!!

Klára, ha jó a hely és a társaságKép akkor én szívesen benevezek a gyerekkel tavasztól!

Sheila, pedig ha elírtad volna egy tizessel, persze minuszban, sem tünt volna fel!Kép Az én uram is 2 évvel fiatalabb nálam!Kép

Zulu, oké, hozdd a csajt, majd felhízlalom! Zsombit szerintem nem zavarja, ha egyszerre több nő dongja körül. Elég türelmes fazonKép

Névtelen barátunk rájött, hogy hiába a sok jószándék, ez a társaság menthetetlen!

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!
Vércsoport szerinti diétához a további anyagot leghamarabb vasárnap tudom folytatni. Kedvenc szomszédasszonyom olyan szépen kérte, így vasárnapig kölcsön adtam neki. Bár gondolom, lista nélkül is tudtok mit enni a hétvégén :-)!!!
Kis irígység bújkál bennem a kirándulós terveitek miatt, de mi messze vagyunk a Ti tüzetektől.
beatrix28
 
 


Szia Beatrix!
Miért, te merre laksz? Jól emlékszem, hogy Szolnok környékén? Ott nem sok lehetőség van kirándulni ilyenkor (bezzeg nyáron!). Mint ahogy itt, Kecskeméten se túl sok a látnivaló. Azért ha belefér, jó lenne, ha eljönnél te is. Majd, amikor aktuális lesz végre. Az idő is javulhatna kicsit, meg a járványok is múlhatnának.
Nálunk ma este a fiamon jött ki ugyanaz a hányásos betegség, mint ami nekem volt szerda estétől tegnap estig. Már voltunk az ügyeleten, szegény szurit kapott, meg cseppeket, és kicsit jobban is van, a kanapén alszik, a férjem meg ott ül mellette. Ő nagyon megnyugtató tud lenni ilyen helyzetekben, nekem is sokat segített két éjszakával ezelőtt. Szegény, körül van véve betegekkel. És ő is az. Mindegyik bajon mindannyian átmentük, különböző időpontokban. Két hónapja egyik betegség a másikat követi Kép Kép Kép Mit dumálok én egészséges életmódról? Most már inkább nagyon mérges kezd lenni az életmódom, mert szörnyen elegem van!!!!
Na, bocsi, hogy off voltam, csak nagyon el vagyok keseredve. Még friss az emlék, hogy milyen rossz hányni, és nagyon nem kívántam a kicsinek. Kép

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Adrienn!!

Kecskemét, Kecskemét. A szívem csücske! Ha tudnád!!!!

Süti
süti
 
 


Azt a leborult szivarvégit!!!

Éppen válaszolni akarnék végre kedves névtelennek,erre megint eltűnik!!!!


Kedves névtelen,én, a töpszli(és nem stöpszli) mondom neked,hogy jó tudnod,a nők átlag magassága a világon 156 cm.Ha tetszik,ha nem.Ebbe termséetesen beletartoznak a pigmeusok a maguk 125 centijével és a nilotidok a maguk 180 centijével(ha mondanak ezek vmit.De nyugodtan keress rá a neten,hogy okosabb légyKép).
Egy dolog még a szépsgéhez.A szépség belülről jön és nem méretfüggő.Lehet vki 180 cm(mint RR),de ha belülről csak sötétség süt,akkor vajmi kevés az a pár plussz centi.Annyi előny legalább nekünk is jár,hogy nem esünk akkorát.De te is talán magastalpú cipőt hordasz,mint Norbi?...És tudod mit?Ezerszer-mit ezerszer?-milliószor különbnek tartom magam Rubint Rékánál.És miért?Mert én így vagyok tökéletes és gyönyörű,ahogy vagyok és egy fikarcnyit sem kell tennem érte.És hogy ki állítja ezt?A férjem.És nekem ez bőven elég,mi több,a legelegebb.Mert nincs szükségem arra,hogy szűkagyú,faroklátók az idomaim miatt az interneten a védelmükbe vegyenek.
Ha pedig kicsit gondosabban olvasnál,végre beleférne az elfogult agyadba,hogy nem kedvenced alakjáról van szó,amit elítélünk sokan,hanem a módszerről,amivel eladja magát.Vhogy a kapa fogakat soha nem irigyeltem.


Cili

Nem egészen értettem,amit nekem (is) céloztál még az előző hozzászólásomra reagálva...

Zsunya

A Callaneticsnek éppen az a lényege,hogyolyan apró mozgásokat csinál,amitől nem reng a háj,a toka,nem lihegsz,vagyis nem érzed magad kövérebbnek(aminem is vagy).Nem konditerem,hanem csak egy tornaterem és nincsenek kigyúrt agyú állatokKép.Csak egy ötlet volt.




Jut eszembe, a párom mondta,hogy de. volt az RTLklubon Réka a Találkozások c. műsorban és fel volt háborodva,amiket a neten róla írnak.Elege van belőlünkKép.Azt mondta,hogy nincs műcicije,és hogy igenis szoptat.Akkor most?

Anyapoc

anyapoc
 
 


Adrienn! Szolnokon lakom, és hát valóban nem sok helyre lehet ilyenkor menni.
Nagyon sajnálom, hogy betegek vagytok, főleg a gyerkőc. Szorítok Nektek, hogy mielőbb gyógyult legyen az egész család. Lekopogom (kop, kop, kop), nálunk még nem aratott semmilyen betegség, kisfiamnak szenteste kicsit folyt az orra, de másnapra elmúlt. Amúgy az én párom is ilyen, ha kell a lelkét kiteszi. Elég ha a fejem fáj (persze nem kicsit), olyan gondoskodó tud lenni. Szóval, gyógyuljatok gyorsan, aztán ha lesz még hó, irány a szánkó! Majd ha jobb idő lesz, visszatérünk a kirándulásokra.
Legyen nyugodt éjszakátok, és álmodjatok gyógyító gyönyörűt! Beatrix
beatrix28
 
 


Anyapoc!

Én is láttam a remek beszélgetést, illegett-billeget csini ruhákban, majd jól meg lett etetve a gyerek cumisüvegből a szinéből itélve nem lefejt tej volt! Gonosz-gonosz Sütike!!!
süti
 
 


Anyapoc, a Reka NEM 180 cm!!! Honnan veszed ezt?
Szerintem olyan 164 cm, a Norbi meg 162.
Névtelen
 


Szia Süti!
Miért a szíved csücske?
Amúgy nekem is az, úgy költöztem ide Pestről a szüleim nagy megrökönyödésére. Azóta sem bántam meg.
Beatrix, köszi a drukkot, bejött! Az éjszaka sokkal jobb volt, mint reméltem, és a férjem egy tündér, nagyon ért a beteg gyerek megnyugtatásához. Általában egyébként én is, de most túl közel volt nekem is az élmény, így nem tudtam nyugodt maradni. De végül most teljesen jól van, éjjel kettőtől nyugodtan aludt, majdnem nyolcig. Szerencse, hogy este pánikban elrohantunk az ügyeletre egy szuriért. Annyira szerencse!
Na, megint csupa off voltam, de bocsi érte, végül is ezen a topikon sokszor offolunk. Csak nem ennyire.
Most már újra tudok kirándulgatásra gondolni! Kép A várható bárányhimlőnk utáni héten akár össze is hozhatnánk, mondjuk időjárásjelentés alapján, ha van kedvetek. Mit szóltok?

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Anyapoc köszi a törődést, de fentebb leirtam, hogy miért nem kezdek el itthon tornázi. Elmenni meg pláne nem. Mindegy ki van ott, ha undoritónak tartom ahogy rakodom magam azt se kövér se sovány ne lássa. Én se. Ez igy persze ördögi kör, de ez van. Majd ha nem kell másra ennyi energia fektetek a fogyásomba is. Most nem jut.

A vércsoportos könyvet én is olvastam, de nekem nagyon nem jött be. 0-ás vagyok, az meg egyen vadat. Jah. A könyv irója meg fizeti a költségeket... Kép

Zsunya

zsunya
 
 


Adrienn!

Azért a szívem csücske, mert nagyon szép napokat töltöttem ott a párommal még a kezdet kezdetén, sőt, a nagymamim is arrafelé lakik! Meg különben is, annak a városnak van hangulata!Kép

Zsunya, a jó ég áldjon már meg, a kutya nem törődik az ilyen helyeken azzal, hogy te hogy nézel ki! Fittülni azért járnak az emberek, hogy elveszítsenek pár kilót! Legalábbis saját tapasztalatom ez! Nyárom dolgoztam az egyik haverom termében, tényleg nem avval voltak elfoglalva az emberek, hogy ki milyen dagadt, hanem csinálták a gyakorlatokat oszt jónapot! Amúgy más jellegű sportra még nem gondoltál??? pl. squash, tenisz???
Ma megyek, végre megszánkóztatom egy kicsit a kölköt! Köhögés ide, köhögés oda, levegő kell!! Eztet már József Attila is megmondta!

Süti
süti
 
 


Süti, ha gondolod kifejtem magánban. De gondoltam más sportra és nem megyek. Nem nagyon hiszek abban, hogy ha hirtelen kifordulok magamból és kinok keservek árán leugrabugrálok magamról 5 kilót az jó. Nem hiszem, hogy véghez tudok vinni egy markáns életmódváltást sem. Annak ellenére, hogy kifejezetten jó kondiban vagyok a más körülmények miatt. Ahogy GyuZsu irta már, ha a családból csak én akarok mást enni az nagyon nehéz és nagyon nem megy. Ráadásul én még csak főzni sem szeretek, úgyhogy tiszta gáz vagyok. Megyek is, melőtt rámlő egy névtelen a sarokból.

zsunya
 
 


zSunya, én értelek. bár a callenetics tornán már agyaltam, de elmenni...de ez már lehet, hoyg az önbizalomhiányos topik lenne!Kép
Zsuzsa
gyuzsu
 
 


Zsunya!

Várom a mailt. Már csak azért is mert régen dettó ui. gondoltam. Hogy nekem se időm, se kedvem. Aztán mégis...

Süti
süti
 
 


Lányok, szerintem hagyni kéne már Zsunyát, mert lassan idegbajt kap tőlünk, legalábbis én a helyében már kissé ingerült lennék. Ha nagyon nagyon nagyon boldogtalan a plusz 5 kilója miatt, akkor magától kezd majd valahogy fogyózni. Ha nem kezd, akkor azért valószínűleg olyan nagyon nem teszi ez boldogtalanná szerencsére. Egyébként jöhet egyszer neki egy véletlen sikerélmény (egy betegség vagy egy húzósabb nyaralás vagy egy húzósabb projekt az életében vagy bármi), és lehet, hogy akkor kap rá a dolog ízére. De erőltetni semmiképp sem szabad. A férjem csinálta ezt régen mindenkivel, hogy úgy érezte, tudja, mi a nagyon jó, és állandóan győzködte a környezetét, hogy éljenek úgy mindannyian, mint ő. Hú, de népszerűtlen lett egy idő után. Nem értette meg, hogy mindenki arra fordít energiát, ami első, második, harmadik helyen fontos neki. Férjem számára az egészség nagyon fontos, anyukája állandóan a betegségek miatt aggódott. De akinél ez ennyire nem központi kérdés, az bizony nem fog ennyi energiát fektetni az ún. egészséges életmódba. Ez csak egy példa. Alapvetően nem célszerű másokat arról győzködni, hogy hogy éljenek ügyesebben.
Bocsi, hogy így beledumáltam, csak már cikinek érzem, ahogy tkp. tiszta jóindulatból itt csesztetjük Zsunyát, és valszeg nagy pofonokat adunk az amúgy sem túl erős önbizalmának.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Süti, Kecskemét szerintem is az egyik leghangulatosabb város! A központja olyan, mint valami mese vagy régi romantikus film helyszíne. Imádom! Ez egy olyan hely, ami nem túl mutatós (a Fő téren kívül), de nagyon jó itt élni.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: