Új privát üzeneted érkezett!

Te szerencsétlen mazsola
a fun clubot ZA írta le elõször, nem én. Tehát nem én kezdtem, én csak reagáltam. Olvass vissza, meglátod.
Azonkívül ha már itt tartunk, nézd meg esetleg egy angol szótárban, mit is jelent a fanatic.
Mielõtt elkezdenél fröcsögni, jó lenne, ha megtanulnál olvasni.
De lehet, hogy nem is tudod, hogy néz ki egy angol szótár, ezért begépelem:
fan: rajongója vminek/vkinek; szurkoló
fanatic: fanatikus; rajongó
Legközelebb talán nézz utána a dolgoknak, mielõtt hõbörögni kezdenél. Így csak lejáratod magad, nem veszed észre???
Névtelen
 


Ó Te Drága stupido anonimo!!!!

Lépj egy fokkal feljebb, és a könyvtáradba /ha ugyan egy angol szótárt annak lehet nevezni/ szerezz be egy értelmezõ szótárt vagy netán egy idegen szavak szótárát is, akkor esetleg nem válsz nevetség tárgyává.

És az, hogy ki járatja le magát, ez a következõ kérdés!
Neked olcsón - jelképes 1 forintért - megadom a választ, többet ugysem érsz!
Az, aki nem meri felvállalni önmagát, legyen az akár negativ, akár pozitiv hozzáállás. Ha más megvilágitásból nézzük, akkor a névtelen egy NOBODY!!!!!

Egy szerencsétlen, fröcsögõ,uninteligens, magát lejárató DEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE még mindig

mazsi
mazsi
 
 


Mazsi te tényleg hülye vagy. AMikor feketén-fehéren bebizonyítanak neked valamit, és be kellene látnod, hogy nincs igazad, á nem, nem látod be, inkább fröcsögsz.
És mivel *** vagy, hát miattad általánosítanak a BB-utálók.
Névtelen
 

 
 

Sziasztok!
Mazsi, téged ismerlek, ezért nem is értelek, hogy miért vitázol olyanokkal akik nem vállalják a nevüket és miért vitázol olyanról, amit nem is kéne megmagyarázni. Arra gondolok, hogy például miért is nézi valaki a BB-t, vagy a VV-t.
Mazsi, csak neked Kép)), és szigorúan csak neked elárulom, hogy én azért nézem, mert élvezem... Tetszik, hogy sokat tanulhatok belõle, hogy amiket tanultam pszihológiából, azt most az életben látom visszaigazolva...Kép)))
Az meg, hogy sokaknak nem tetszik? Nem érdekel, mivel magánügy...
Ha meg valaki azért fikáz engem mert nézem a BB-VV adásait, tegye egészségére...
Mazsi, akkor majd megyek kv-ra, csak sajnos szerdán nem tudok... ha lehet inkább csütörtökön, de ezt még megbeszéljük... Addig is jó kukkolást!
Szia, apa
apa
 


Sziasztok!

Mi van itt?
Kép

Anima
Anima
 


Mazsi, drága,
hallgass apára, jó? Kép

Virág
Virág (fiore)
 


Sziasztok!

Igazatok van!!!!!!!!én hülye, egyáltalán annyira se kellett volna méltatni, hogy egy betüt is leirjak!!!!

CORY!!!!!!!!!!!!!!!
BOCSI!!!!!!!!!!!!!! TÉNYLEG KIHAGYTALAK:-((
MOST TE VOLTÁL A KAKUKKTOJÁS:-))

TEHÁT UTÓLAG:
CORY: Zsanett

puszi
mazsi
mazsi
 
 


végülis, ha valakit Mazsinak hívnak, akkor alanyi jogon van igaza, függetlenül attól, hogy bazi nagy hülyeségeket mond és még tartja is magát hozzájuk. a lényeg, hogy benne van a nagy csapatban.
Névtelen
 


Sziasztok,
Na ezt sem én mondtam Kép.
Bár megfogadtam, hogy a büdös életben többet ide nem írok, nem bírom megállni.
Mazsi, hagyd békén névtelent, ui. igaza van, mégha ez neked fáj is. Hiába állnak ennyien az oldaladra, attól még tényleg nincs igazad.
Névtelen (fan club-os),
te pedig hagyd õket békén, és gyere át a másik BB-s topikba. Ott szidhatod õket nyugodtan Kép.
békejobb:
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Hehehe! És én nem is jártam itt már egy hete!!!

Kép
kistesó
 


Sziasztok!

Csakazértis végigolvastam ezt a fórumot, a cseten hallottam, hogy mi megy itt.
Zsóka! Miért kell szidni a BB-t? Vagy õket?? Ne talán azokat, akik nézik? Na ne! És hol marad a mások véleményének elfogadása? Nem szereted a BB-t, ne nézd! Te így szórakozol?
Ha neked nem tanították meg, te azért tanítsd meg a gyermekednek, hogy nem mindenkinek egyforma a véleménye, nehogy megszívja a nagybetûs életben.

1234, aki NEM néz BB-t, mert nem érdekli
1234
 


Sziasztok!

Tényleg nem semmi ami itt megy, cak azt nem értem miért jó egyeseknek, hogy kötekednek... legalább a nevedet vállalnád fel!

Mazsi!!

olállá!!! Nyertem!! És csak én szavaztam Tarára? Mit kapok?? P-)
( csak vicceltemKép)

Mikorra kell a következõ voksot leadni? Most is jelölõ hét lesz? Nem ismerem annyira a szabályokatKép)

sziasztok
Hajni
0611viki
 
 


Halihó!

A szavazásra én is kíváncsi lennék.
Hogy lesz a héten a BB házban? És hogy fognak kiesni 9-en kéthetente még 10-11 hét alatt? Ha valaki tudja, ossza már meg!

Anima
Anima
 


Sziasztok!

A szabály valami olyasmi, hogy most még 2 hetente van kiesés, aztán besûrûsödik, majd a végére 4-en maradnak.
Szóval most jelölõ hét van.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Hajni!

Szombat este 7-ig kell leadni a szavazatunkat a harmadik kiesõre! (ha jól tudom) Én még nem tudom kire fogok szavazni!

Üdv: Vica
vica
 
 


ajvé, cikáznak (cikiznek) az indulatok!!Úgy látom nem csak itt van az, hogy vki véleményét tisztelik csak azért mert x. irta. (A másik topikban is csak úgy röpködnek, az igazad van, egyetértek jól szóltál stb.) Akkor itt miért gond?
Most látom a bb-t: azért az már tényleg egyfajta nivó ahogy ottan szotyolázik a társaság...Hew-he.

No, tschok,
FUN FAN CLUB
(ZA)
ZA
 


Taranyára visszatérve: most nem arról van szó hogy jó anya-e vagy sem. Nem ezért került be a sóba. Tulképpen a Zsanetton kivül senkinek nem volt vele semmi baja, és a gyereke miatt szavazott rá. De. Akkor az miért elfogadható nektek, hogy Iti, akit a kis neje vár otthon ott teszi a szépet az Anginak pofátlanul, a szegény itiasszonyka meg otthon sirja tele a párnáját hogy milyen egy tahó embere van. Persze fontos az anya gyerek kapcsolat. De nekem uilyen fontos a férj-feleség kapcsolat is. Szóval ennyi erõvel akár itikére is lehetne szavazni olyan indokkal, hogy sajnálják a szegény kis feleségét aki otthon van egyedül, és akkor még arról szó sincs hogy ott kokettál az angival. De ez az angiügy, én totál le vagyok döbbenve, hogy micsa presztizse van ott a fiúk körében. Mert õszintén, azért az az angi legalábbis számomra nem egy némber one. No de el is szállt az agya a nagy rajongói táborától (már a bentire gondolok.)
Ezt a járás dolgot meg nem értem- már amit többen irtatok, d emajd mindjárt megnézem mit is irtam.
Tschok
ZA
ZA
 


Ja, értem hogy együtt jár kontra anyaság...Hmm.
És házastársi kapcsolat kontra anya-gyerek kapcsolat?
ZA
ZA
 


ZA,
szerintem bár fájhat a feleségnek (férjnek), ha a társa (szerelme) nincs vele napokig, hetekig, esetleg hónapokig, de közel nem olyan káros, mintha mindezt egy kisgyerekkel tesszük. Tovább magyarázzam?

Virág
Virág (fiore)
 


ZA, én egyett értek veled! Az sem tetszett, hogy Tara otthon hagyta a gyerekét (és örülök, hogy kiesett). És Iti viselkedése se valami szimpi, ha én lennék a felesége helyében, hát nem várnám tárt karokkal!!!! (bár igazából ki tudja milyen az a házasság, ki tudja épp mit csínál Iti asszony?!

Vica
vica
 
 


Sziasztok!

Hát lassan megint totózhatunk, mert szombat este 7-ig véssétek ide azt az EGY nevet, aki szerintetek legközelebb menni fog. Vigyázzatok, nincs vagy-vagy, csak 1 név!!!!!!

ZA!
Én személy szerint kissé kárörvendve olvasgatom a másik topicot, mert az még jobban elfajult, mint ez!!:-))
Kicsit túlzásnak és antipatikusnak tartom a dolgot, hogy felnõtt anyák kioktassák - és itt nem tanácsról van szó - a másikat, hogy mikortól és milyen bölcsibe, oviba, suliba járassa a gyerekét. Már megint olyanba ütik bele az orrukat, ami tényleg magánügy. De az az elõnye megvan, hogy ez a felsõbbrendü kiOktatás legalább ingyenes és semmiféle káros következménnyel nem jár:-)) (már akinek)!
Most, amikor még "kicsik" a gyerekek, könnyen verik az anyák a mellüket, hogy majd én megmutatom, hogyan kell gyereket nevelni, de a végeredményt, hogy mit is csináltak jól vagy rosszul, azt csak kb. 20 év múlva fogják megtudni.
Tehát most zsákbamacskát játszanak, játszunk és játszottunk, beleértve magamat is.

Taramamáról pedig csak annyit, hogy nekem nem a gyerek volt a probléma, mert a TV-ben lehetett látni, hogy a "Picur" egy kiegyensúlyozott, jókedélyü kissrác, hanem az, ahogy Tanyuci bent a házban viselkedett. Lényegében észrevétlen maradt volna, ha ugyebár nincsenek a kamerák és a mikrofonok. Ahogy láttam, õ is - mások is - taktikázott, eltáncolta a Kállai kettõst, csak a szemébõl a sunyiságot nem tudta eltüntetni.
Iti-Angi virág-, autó- és németnyelvü PÁRbeszéde miatt õszinte részvétem Itiasszonyságnak!! Különbenis BehemótBarátunk egy rohadt nagy here, még az is nehezére esik, hogy odébbtegye a seggét.

Na befejezem, mert még valaki rákoppint a fejemre!!!!

Sziasztok
FUNny mazsi
mazsi
 
 


Mazsi,
te tényleg nagyon hülye vagy. Kár, hogy ezt sokan nem veszik észre.
Névtelen
 


inkább fanny, mint a szõrzet!
Kép
névtelen
 


mazsi, Kép
Névtelen
 


Helló Névtelen!
Szerintem már többen is felkértek arra, hogy távozz ebböl a topikból és én is csak csatlakozni tudok hozzájuk!
Mint feljebb Zsóka irta van egy ellen tábornak létrehozott topik is, mi lenne ha a véleményeidet ott tenéd közzé?


Üdvözletemet küldöm!
Még egy szánalmas ember!
B.J.
blackjack14
 


BJ!
szerintem te is névtelen vagy, egyetlen topichoz sem szólt hozzá senki ezzel a nick-kel, pont annyira senki nem tudja, hogy ki vagy, mint ha alá sem írod.

szerintem nincs törvényileg szabályozva, hogy ki hova és mit írhat. ezt hívják szólásszabadságnak, és amíg ennek a határait nem lépi át valaki, addig minek kioktatni, meg elküldeni. ha nem tetszik, te ne olvasd.

amúgy az ellentáboros topicban nehezen lehetne mazsinak vagy az itteniek közül bárki másnak írni, ugyanis õk itt vannak.
Névtelen
 


Drága NON!
Ajánlok egy játékot: menj be egy zsúfolt lottózóba, és add elõ a az ott egybegyûlt biztiõrnek, nem kimondott lírai költõ alkatú sportfogadóknak, hogy lottózni hülyeség, a nyerés esélye kb. 1:40 millióhoz, és több mint 100 ezer éven át kéne megtenni egy kombinációt ahhoz, hogy 99% valószínüséggel nyerj. Nem vagyok jósnõ, de szerintem futócipõben menj!
Ez itt ugyanis egy játék. Értelmesen megfogalmazott véleményeddel várlak az általam indított "Szídd a BB-t, ne siránkozz! Kép" topikban

Mazsi!Kép Bocsi a beleoffolásért! Úgyhogy fogadok is gyorsan: Iti megy. (A múltkor pont láttam afférját a csomaggal)

Borcsa (bibí! ez egy igazi nick!)KépKép

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Szia Borcsa!

Megbocsizva:-))))

Semmi kifogás az értelmes hozzászólások ellen, ez nem azt jelenti, hogy az "ellen"topik ne szólhatna hozzá a dolgokhoz, sõt véleményeket illik is tiszteletben tartani. Jó hülyén néznénk ki /igaz, engem már lehülyéztek/, ha mindenki egy véleményen lenne. Csak én a kultúrált vita híve vagyok, nem pedig egy lepocskondiázó, kioktató dumára kiéhezett, szánalmas, de halandó lélek.

szia
mazsi
mazsi
 
 


bb!
nagyon frappánsnak gondolod ezt a non-nicket, igaz?
a leveled 1. felének mi az értelme, hogy jön ide a lottózás és kinek a levelére reagálsz?
Névtelen
 


Sziasztok!

Az arányok miatt egy fiúcskát kellene kipaterolni végre a házból. Nekem egyre inkább szimpatikusabb Szabi és még kicsiBálintot is kedvelem,de Pongóból elegem van. Itit még elviselem. Szóval a fiúk közül Pongót vágnám ki,de szerintem amilyen mázlija van bennt marad.
Ezért az én tippem szegény kis Sidney azaz Andi lesz.
J lenne egyszer már beletrafálni:-))

Giti
Giti
 


Sidney megy.

Virág
Virág (fiore)
 


Bálint megy. Menjen!!
Rozika
 


Iti megy.
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!!!

Szerintem Sidney fog menni,remélemKép

Zsuzska
Névtelen
 


Sziasztok!

Andi=Sidney az én tippem.

Vica
vica
 
 


Sziasztok!

Iti-re szavazok!

Hajni
0611viki
 
 


Sziasztok!

Nagyon bunkó lett Iti mostanában, de a bentlakóknak nem annyira piszkálja ez a csõrét, mint a kicsit agybajos Andika.
Úgyhogy szerintem Andi lesz a kiesõ.

Anima
Anima
 


Sziasztok!

Ezer bocsi, most rohantam:-))) a munkából, ugye elfogadtok 5 perc késést???

Szerintem Andit fogják paterolni.

sziasztok
mazsi
mazsi
 
 


Csak 3 perc és persze, hogy elfogadjuk.KépKép

Anima
Anima
 


Halihó!

Hát errõl most lemaradtam, pedig most tuti, hogy nyertem volna (Iti lett volna a jelöltem), de akinek bekrepál a számítógépe az így jár, sajnos:-(((
Na, nem baj, majd legközelebb.

Judit
JéJé
 


Sziasztok!

Hajnikám! Megint nyerni fogsz!!! És akkor a fogyókúrád végén megehetsz egy jóóóóóóó nagy tortát. Meg is fogod érdemelni.Kép

Anima
Anima
 


Na, a nagy Iti- rajongók, akik a jó természetérõl áradoztak, a tuti nyerõt sejtették, most nagyot csalódhattak.
Névtelen
 


HAjni kitûnõ érzéked van,mert már Tarát és Itit is eltaláltad!Gratula!
Igazából nem bánom, hogy Iti ment,túlságosan nagyképû volt,lusta és magabiztos.Hát most nagyot koppant,igy járt..
Giti
Giti
 


KösziKép
Én sem bánom hogy ment!!!!

Hajni
0611viki
 
 


Sziasztok!!!!!

Hajni! Gratula ismét!:-)))

Nos egy kis ráadás nektek, hogy az ember jánya akaratlanul is részesévé válik a BB-nek. Ahogy egy pörfikt inglis mondaná, dö biznisz iz biznisz!!!!!
Tennap ezt nyomta magába a nagy melákunk bánatában:-)))
Kép
mazsi
 
 


Sziasztok!

Visszanézve a voksokat ezen a héten CORY ÉS HAJNI VOLT A NYERÕ PÁROS.

GRATULA NEKTEK!!!!!!!!!

mazsi
mazsi
 
 


Ilyen tortácskát nekem iiiiis! Kép

Virág
Virág (fiore)
 


Sziasztok!

Ha jól emléxem az elején nagyon sokan Itire szavaztatok, mint végsõ gyõztes! Így aztán elég sok "emberke" elesett a végsõ torta megnyerésétõl! Kép De én nem vagyok köztük!!!!Kép

Üdv: Vica
vica
 
 


Sziasztok!

A múltkori szavazásról jól lemaradtam, pedig most lehet, hogy eltaláltam volna! Most elutazunk, így leadom a heti voksom, szerintem ezen a héten kijelölik Angit, Zsanit és Évit. A jövõ heti kiesõ pedig Angi lesz.
Hála istennek az én végsöm még bent van (tudjátok Szabi), így még van esélyem a nagy tortára! Ham-ham.

Sziasztok, Evey
evey
 
 


[url=http://bigbrother.lap.hu/" TARGET="_top]http://bigbrother.lap.hu/[/url]
Névtelen
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: