Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Heti 1 napra keresek segítséget a háztartáshoz (vasalás, takarítás) a 11. kerületbe, közel az Andor utcához. Ha ismertek megbízható hölgyet, kérem írjátok meg az elérhetőségét.

Köszönöm
Mimimama
mimimama
 
 


Sziasztok!
Én is segítséget keresek heti 1 napra ( takarítás) az I. kerületben lakom. Ha ismertek Valakit írjatok...
Címem:magyued@freemail.hu
beki
 
 


Sziasztok!

Heti 1 napra keresek megbízható segítséget a háztartáshoz (vasalás, takarítás) a 3. kerületbe, bkv-val nagyon jól megközelíthető utcába. Hosszú távra kellene. A legideálisabb természetesen az volna, ha mindent egy személyben találnánk meg. Amire szükségünk volna:
-takarítás (teljesen felszerelt automata háztartás)
-vasalás
- esetleg bevásárlás az utca túloldalán lévő boltból (kivételes esetben)
- ritkán gyermekfelügyelet (márciusra várunk babát és Rá kellene majd néha napján vigyázni, de ez is kivételes alkalmakra vonatkozik)

LEhetőleg megbízható, leinformálható hölgyet szeretnénk, akinek már van gyakorlata ezen a téren. Ha ismertek megbízható hölgyet, kérem írjátok meg az elérhetőségét.

Köszönöm!
rikababa
 
 

 
 

Sziasztok!

Heti 1 napra keresek megbízható segítséget a háztartáshoz (vasalás, takarítás) a 3. kerületbe, bkv-val nagyon jól megközelíthető utcába. Hosszú távra kellene. A legideálisabb természetesen az volna, ha mindent egy személyben találnánk meg. Amire szükségünk volna:
-takarítás (teljesen felszerelt automata háztartás)
-vasalás
- esetleg bevásárlás az utca túloldalán lévő boltból (kivételes esetben)
- ritkán gyermekfelügyelet (márciusra várunk babát és Rá kellene majd néha napján vigyázni, de ez is kivételes alkalmakra vonatkozik)

LEhetőleg megbízható, leinformálható hölgyet szeretnénk, akinek már van gyakorlata ezen a téren. Ha ismertek megbízható hölgyet, kérem írjátok meg az elérhetőségét.

Köszönöm!
rikababa
 
 


Sziasztok én 7 éve takaritok lakásokat most csak
hétvégére tudnék vállalni mert a legkisebb lánykám még csak 10 hónapos. Akinek ez megfelelne
légyszi irjon!
Köszi
Andi
cinci1
 
 


Kedves Cinci1!
Az előtted megjelent hirdetést én írtam, amennyiben aktuális, kérlek, hívj a 20/9272829-es számon.
Üdv: Erika
rikababa
 
 


Sziasztok!
Keresek valakit aki segítene a takarításban...I. kerületben lakom....ha valaki elvállalná írjon...
Cím: magyued@freemail.hu
beki
 
 


Sziasztok!

"Felajánlanám" egy barátnőmet. Nálam takarít, főz, bevásárol, ha kell mos, mosogat, és segít a gyereknevelésben (három gyerek mellett, ebből ketten ikrek). Február végétől a délelőttjei szabadok, vagy heti egy-két napra teljes napra is tud menni. Budapesten tud menni szinte bárhova.
Szívesen összehozom, ha van rá igény: orlando9@freemail.hu
orlando9
 
 


Sziasztok!

"Felajánlanám" egy barátnőmet. Nálam takarít, főz, bevásárol, ha kell mos, mosogat, és segít a gyereknevelésben (három gyerek mellett, ebből ketten ikrek). Február végétől a délelőttjei szabadok, vagy heti egy-két napra teljes napra is tud menni. Budapesten tud menni szinte bárhova.
Szívesen összehozom, ha van rá igény: orlando9@freemail.hu
orlando9
 
 


Nekem lenne rá igényem, Orlando9....
tel:0620/972-20-63
beki
 
 


Vasalast nagyon igenyeseknek is haztartasvezetest, konnyebb hazi munkat,baba gondozast vallalok. Telki, Budakeszi, Buda.,, Bizalom,, Bovebb info e mailben a valaszlevelre. Koszonom. Zita, atiz11@freemail.hu
atiz11
 
 


Takarítást, vasalást esetleg gyermekfelügyeletet vállalok Budapesten.
Magdi
06 30 3666 351
magdi11
 
 


Nagytakaritást vállal, gyakorlott babysitter.
holdacska
 
 


06703838739
holdacska
 
 


Sziasztok!Én az anyukámat szeretném ajánlani azoknak,akik Veresegyházon keresnek gyermekük mellé felügyeletet.Nagyon tapasztalt{2gyerek,4unoka}és imádja a gyerekeket.Kell ennél több?



2005 szeptembertől takarítást, vasalást vállal megbízható középkorú asszony Budapesten. Érd.: 06-70-2507878

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


Megbízható, fiatal nő minden házimunkát és gyermekfelügyeletet vállal a XVI. kerületben és vonzáskörzetében. 70/634 52 21

Õ nálunk is dolgozik, elégedettek vagyunk.
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Heti 1 napra keresek valakit, aki segítene a takarításban, a XIV. kerületben lakom. Kérlek írjatok, ha tudtok valaki megbízhatót. Címem: jooildiko@yahoo.com

Előre is köszi, Ildi
nyul29
 
 


Megbízható, alapos takarítónőt keresek a XVIII. kerületbe!
Tudtok ajánlani?

cuiccolo@yahoo.com

köszi,
Kriszti

cuiccolo
 
 


Megbizható, precíz takaritönőt keresek törökbálinti otthonunkba heti 1 alkalomra.

Tel 06309894632
Kata
kkata
 
 


Sziasztok!
XVI. kerületben, vagy környékén vállalnánk takaritást, akár heti 1 alkalomra is, vagy többre. Biztos meg tudunk egyezni, hivjatok:
06-30-535-8119, 06-30-525-7748
krisz_gab@freemail.hu
krisz_gab
 
 


Hazvezetonot keresek!

Ikreket varunk es napi 6 oraban segitsegre lenne szuksegem a haztartas vezeteseben. Az V. keruletbe lakunk, tomegkozlekedessel nagyon jol megkozelitheto helyen.

Csak normal hazkoruli teendokrol lenne szo, mint mosas, vasalas, bevasarlas, fozes, mosogatas, takaritas... A gyerekekre nem kell vigyazni, hiszen en itthon leszek.

A profilomban levo e-mail cimen vagyok elerheto.
Heszter

KépKép
heszter
 
 


Sziasztok!

Szívesen segítek a háztartásban, bevásárlásban, gyerekvigyázásban stb.
31 éves, mosolygós kétgyermekes anyuka vagyok. Gyakorlott házvezetőnő és bébiszitter.
Ha nem bírod egyedül, hívj bizalommal.

nyszilvia@hotmail.com
mia
 
 


Sziasztok!

Heti 1 napra keresek segítséget házi munkához (takarítás, néha vasalás). Csillaghegyen lakunk, a hévtől 5-10 perc gyalog.

bodrogcsenge@freemail.hu vagy bodrogcsenge@eposta.hu

Köszönöm!
Csenge
fermina
 
 


Sziasztok!

28 éves, 2 gyermekes anyuka vagyok.

Heti 1 napra vállalnék kisegítést, bevásárlást, takarítást, esetleg "gyerekfelügyeletet".
Sajnos, muszáj egy kis GYED-kiegészítés...

Jó lenne a környékünkön, (XVIII.kerületben lakom) de "mobil" vagyok!
Keressetek bizalommal:
krammer.anett@vipmail.hu
0620-320-3082
anettka
 
 


Sziasztok!

Heti egy alkalommal vállalnék takarítást. Sajnos még nincs referenciám, de a férjem és a két gyerek mellett megtanultam rendet tartani. Alapos vagyok és mobil, nekem bármelyik nap megfelel.
A 4.kerületben lakom, de Budapesten belül bárhova szívesen megyek.
borbely.zsofi@freemail.hu
06-20-417-53-83
bzsofi
 
 


SZiasztok!

25 éves Anyuka vagyok, Bp-en mindenhol heti egy két alkalmommal takarítást vállalok, --vasalás, bevásárlás, délelött, ill. kora délutáni időre, de ez megbeszélés kérdése,, Rugalmas vagyok!!!
Több helyen is takarítok, ajánlólevelet tudok vinni...
Két fiú gyerkőcöm van, segítek babának befőzni, kezdő anyukáknak is,,
eva0616@freemail.hu vagy a 06-30-394-4107 telefonszámon várom jelentekzését.
kissevi1
 
 


Sziasztok!
23 éves hölgy vagyok,heti 1 alkalommal takarítást vállalok Budapesten.- vasalás,takarítás,mosogatás, aprobb dolgog varrása.Több helyen is takarítok.Várom jelentkezését:06-20-808-8025 vagy niri@vipmail.hu
bniki23
 
 


Szombat délelőtt bejárónői munkát vállalok /vasalással is/. 1000ft/óra.
Valamint nagytakaitást/csempe, butor, ablaktisztitással/1500/óra//
Referenciám van, amugy óvónői diplomával rendelkezem.
Hivjatok bizalommal
06309-344643
Füredi Szilvia
Vendég
 


Sziasztok!

Én Pesterzsébeten (XX.kerületben) vállalnék, takarítás, bevásárlás, akár gyerekfelügyelést is. A délutáni, esti órákban!

Akit esetleg érdekel elérhetőségeim:0620/235-54-47
nykó
 
 


Sziasztok!
Hosszú távra keresek heti egy alkalomra megbízható, precíz takarítónőt Budapestre, a XIII. kerületbe.
csepregi@mail.intelecom.hu
cscs
cscs
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!
31 éves, egészségügyi végzettséggel rendelkező, önálló háztartást vezető csajszi vagyok.Szívesen besegítenék háztartások vezetésébe, nagytakarításba.Gyűjtsd össze a vasalnivalót, heti 1* bevállalom! :-) Mivel most nem dolgozom, az időbeosztás nem lényeg.Üdv: Zsóka
bartosbaja@freemail.hu
kicsibartos
 
 


Sziasztok!

Takarítónőt keresek. Csömörön lakuk. (Az Örs-től 20 perc alatt itt a busz.)
kocsor.a@invitel.hu
mcsenge
 
 


Házvezetőnőt keresünk Gödöllőn (500 Ft/óra) napi 8 órás, szimpátia esetén heti teljes munkaidős (ez esetben nettó 80.000 Ft/hó) állásra.
Takarítás, gyermekfelügyelet, házimunka. Tel: 06309 253 64 69
haromgyerköc
 
 


Sziasztok!
Akinek segítség kell, anyukám lakás(ok) takarítását vállalná. Garantáltan alapos munkát végez,megbízható. Ha valakit érdekel eléri az alábbi számon.
mobil: 70/ 5963-964
lámpalakó
 
 


Takarítást, házvezetést, gyerekfelügyeletet vállalok rendszeresen vagy akár alkalmanként.
24 éves bp-i lány vagyok. Jópár helyen végzem ezeket a teendőket, így gyakorlatom van.
06/20 585 88 87
volloka
 
 


Az előző takarítást, házvezetést, gyerekfelügyeletet vállalok hozzászóláshoz lemaradt a nevem és az elérhetőségem
Valaczkai Éva 06/20 585 88 87
volloka@freemail.hu
hívjál, írjál bizalommal jelentkezni fogok megbeszéljük a részleteket és örömmel megyek segíteni
Budapesten és környékén bárhová
évi
volloka
 
 


Áprilistól heti 1 alkalom takarításra és vasalásra, majd júniustól újszülött ikrek mellé az akkori igényeknek megfelelő óraszámban elsősorban házvezetői, ugyanakkor baby-sitter munkára is keresek megbízható, tapasztalt, fiatalos pótnagyit a XI. kerületben.
30/ 289 99 79
karpati.zsuzsa@chello.hu
kárpáti
 
 


Középkorú nő, referenciával, heti két alkalommal bejárónői állást vállal.
Tel: 06 1 276-0341
Mobil: 06 30 543-5345
mihanorma
 
 


Sziasztok! Szívesen vállalok gyes mellett, heti 1-2 alkalommal takarítást!
g.vichy@gmail.com
Vio

Kép
vio
 
 


Győr és környékén gyermekfelügyeletet vállalok. Friss nyugdíjas nagymama vagyok. Koruknak megfelelő foglalkozást biztosítok.
csrozalia
 
 


Sziasztok! Az anyukám lakások takarítását vállalná. Garantáltan alapos munkát végez, megbízható. Elérhetősége: 20/4578-777
lalin
 
 


Megbizható, precíz takaritönőt keresek Szenetendrei-szigeten, horányi otthonunkba heti 1 alkalomra.
sansz30
 
 


Sziasztok!

Takarítást, házvezetést vállalok rendszeresen vagy akár alkalmanként.
Tatabányán lakom,44 éves fiatalos és precíz vagyok!
Budapest sem gond.

szgyongyos@freemail.hu
cicka
 
 


Hétfő és szerda 7-11ig vállalom lakások heti takaritását elsősorban a belvárosban, vagy a 13. és 2., 12., kerületben!
1000ft/óra
Referenciákkal rendelkezem, diplomás óvónő a szakmám!
0630-9344643
Vendég
 


Sziasztok!

Lakások rendszeres takarítását vállalnám Újpesten, illetve környékén. Az érdeklődők hivását az alábbi telefonszámon várom.

70/5963-964


Üdvözlettel
Marika
preciz
 
 


preciz írta:Sziasztok!

Lakások rendszeres takarítását vállalnám Újpesten, illetve környékén. Az érdeklődők hivását az alábbi telefonszámon várom.

70/5963-964


Üdvözlettel
Marika



mmmmm
preciz
 
 


Bejárónői teendők ellátását vállalnám a III., vagy a XI.kerületben heti 1-2 alkalommal megegyezés szerint. Főállással rendelkezem,de rugalmas munkaidőben dolgozom. 2 gyerekes anyuka vagyok. Tapasztalatom, gyakorlatom van. Keressetek bizalommal, gyerekekre is szívesen vigyáznék.
Érdeklődni: e-mail-en, telefonszám megadásával lehet. Jelentkezésesetén visszahívlak !

ariadna61@freemail.hu
ariadna
 
 


Hahó!
Megbízható bejárónőt keresek Gödre, heti egy alkalomra. Nyugatitól vonattal 35 perc.[/i]
yuta
 
 


Gyakorlott 35 éves 3 gyermekes anyuka házvezetőnői munkát vállal elsősorban Tatabányán és környékén. Vállalom a vasalást és a nagytakarítást is, külön megállapodás alapján. Gyermekfelügyelet is belefér, bár szakirányú végzettségem nincs, csak az amitt 3 gyermek mellett tanultam.
Alap ár:900.-/ óra (a többi megegyezés szerint)

Piroska
kuszepi
 
 

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet: