Új privát üzeneted érkezett!

Üdv lányok!!

Kismamáink közül többen hamarosan leteszik a csomagjaikat. Szerintem kedves ötlet lenne, hogy itt írhatnátok a szülésről, élményeitekről, és bemutatnátok az újszülöttet is nekünk. Szóval amint megszületett a baba jelentkezzetek, ez amolyan "MEGÉRKEZTEM" rovat lenne.
Zorkanya
 


Kérlek ne rontsátok el egymás örömét és ez a topic maradjon az, aminek Zorkanya szánta.
Gabi
szerk
 


Sziasztok!
Itt is elmondom , hogy a Gallai Magdinak megszületett a babája!
2001. január 3-án , 15óra 8perckor.
3830gr és 53 cm.
Neve: Gallai Miklós Dávid

A többit majd Magdi!

Üdv
Kanga
Kanga-Zsebibaba
 

 
 

Zorkanyáról mi hír? Nem mostanában szül (szült, fog szülni?)
kriszta
 


Zorkanya dec 20-án megszülte kicsi Dömét, egy iszonyatos császármetszéssel, de már igyekszik elfelejteni a borzalmakat. A kis babszi jól van, 3500 gr és 53 cm-rel született, és szopik mint egy vámpír, de már ezt megírtuk, üzentük nektek, de jól esik az érdeklődés.

Puszkó: az érintett
Zorkanya
 


Szia érintett! Kép
Amikor lesz két perc időd (egyszer csak lesz, gondolom Kép), írj, hogy voolt, milyen volt, milyen volt a doki, adtál-e pénzt neki stb. stb.
Jó egészséget, pihenj sokat!
Hogy bírja Zork a kistesó érkezését? Nem féltékeny?
Zsóka
zsóka (zsók
 


Kedves ZOrkanya!

Nagyon gratulálok kicsi Döméhez!!! Biztos azért maradtam le a hírről, mert több hétig nem voltam netközelben, de így utólag is nagy öröm a pöttöm érkezését hallani! Temérdek boldogságot kívánok nektek!

Szeretettel: Krisztina
krisztina (krisztina)
 


Kedves Krisztina nagyon köszönjük a gratulákat. Kedves vagy.

Zsóka!!
Már akartam veled társalogni, de nem vot idő igaz most sincs. A szülés iszonyatos volt. 21-én reggel lett volna a császár, de a kis babszi meggondolta magát, és elindult 20-án. (amúgy 25-re voltunk kiírva). Csak úgy tömören: a spinál félrement, fasza kis migrénem volt még a szülés után 2 héttel is, a babát nem érték el, így kinyomták belőlem (de jól bírta 10/10-es apgart kapott) kiderült hogy a sok rosszullétem oka: Zork után összenőtt a méhem a húgyhólyagommal, ezt is szétműtötték ott rögtön, illetőleg köldöksérvem lett, amit lehet hogy szintén meg kell műteni. A lábadozás iszonyú volt, szerintem sokkal rosszabb mint a Zorknál, de ne felejtsük hogy ott nem volt fejfájás, illetve nem kaptam egy helyre kis vesegyulladást sem. Szóval ez volt a szülés 50.000 ft-ért. A kórház elképesztő volt, az ünnepek miatt alig voltak, nem foglalkoztak velünk, néha mint a kutyával úgy bántak, bár volt aki rendes volt.
Itthon is nagyon nehéz volt amíg nem voltam jól, de a gyógyszerek segítettek.
Pici baba nagyon jó fej, szopik rendületlenül, nagyon ügyesen, hízik is. Általában mind a 2 cici kell, mert 1 nem elég. Hogy van ez, mikor lesz már annyi benne hogy csak 1 cici elég legyen 1 alkalomra?? Ha rendesen beeszik este 11 után akor már kétszer aludt reggel 5-fél hatig, de most inkább sokszor eszik és kevesebbet, így 2x is felkel éjszaka.
Zork imádja, puszilgatja, simogatja, már inkább ez a terhes, örökké felakarja ébereszteni. Egyébként annyira hülye dacos korszaka van hogy teljesen kikészít, néha annyira kiborulok mert egyszerre 100 dolgom van és még ő is az agyamra megy, inkább én ezt birom nagyon nehezen.
Hétfőtől nincs már a férjem, egyedül maradok velük, és már előre rettegek.

Hát tömören most ennyi. Pedig még annyi minden lett volna, de akor az ember itt ülne egész nap a gép előtt.

Puszi nektek Zorkanya
Zorkanya
 


Zorkanya!
Ne rettegj, ne félj!
Nem tudok mit mondani. Sok-sok erőt, és kitartást kivánok! (nem mintha ez bármit is segitene)
Sok örömet a kicsi fiadban!
Zsolt
Zsolt
 


Kedves Zorkanya!
Olvastam a császármetszéses topicban is az "élményeidet". Hááááát... Az összenövésektől kell állítólag legjobban félni a császárosoknak.
Iszonyatos fejfájásaim nekem is szoktak lenni, de egyre ritkábban.
A lényeg: mindketten jól vagytok, a kicsi meg csak hízik, hízik... Nálunk szopiilag fordított a helyzet: kb. egy hónapje vettem észre, hogy két cickó kell, így ugye egy mellre gyakrabban került a sor, azóta szoptatás alatt újra csöpög a másik mellből is (rendszeresen elátatom a pólóimat).
Emese átalussza az éjszakát, szerintem nálatok is hamarosan így lesz, mert kb. két hétbe telt nálunk is - kétszer-háromszor átaludta, aztán párszor nem. Aztán megint, stb. De hát fiatal még az éjszaka átdurmolásához...
Hát igen, ilyenkor kell csak nagy tüerelem a nagyobbhoz. Néha nekem már egyéltalán nincs. Szegénnyel még kiabálok is... Ő meg csakazértis... Ki vagyok purcanva, de lesz ez még így se.
Hogyhogy hétfőtől már nincs férjed? Kép
Minden jót nektek, ha lesz fotó, tedd fel!
sokszor puszil
Zsóka
zsóka (zsók
 


Kíváncsi lennék, hogy hol történt a leírt császármetszés?
Kinek vannak kellemes élményei a szüléssel, orvosával, a kórházzal kapcsolatban? Ilyeneket is jó lenne olvasni!
Névtelen
 


Üdv nektek.

Zsóka nem értem ezt a cickós dolgot. Elvileg ugye több tejemnek kellene termelődnie, de nem. Dömi ha jó passzban van benyom 130-at is de ezt csak 2 ciciből produkáljuk. Sőt úgy látom a jobb cici max 70-re képes, tehát mindig kell a bal is. Elvileg ugye kiürül. Akkor miért nem temelődik több benne?? Bár tegnap kérdezgettem itt a chaten, sokan szoptatnak 2 ciciből. Már az orromon jön ki a Laktoherb mégsincs több.
Holnaptól dolgozik már újra a Gabrinc ezért nem lesz.

Névtelen: a szülésem a budai Honvéd Kórházban volt. Félreértés ne essék, a műtét kapcsán nem hibáztatok senkit, egyszerűen csak így jött össze. Valószínűleg túl nagyok voltak hozzám képest a gyerekeim, a hasam, a méhem, ezért keletkezhetett az összenövés, mert gondolom összepréselődtek a szerveim. A félrespinálban én is hibás vagyok, annyira halálfélelmem volt hogy képtelen voltam mozdulatlan maradni. Arról ogy a baba fönt volt senki nem tehet, ezért kellett kinyomni. A fejfájás a félrespinál következménye volt. A köldöksérv szintén a nagy méhnek, babának köszönhető. A vesegyulladás meg karácsonyi ajándék volt. Mindegy túlvagyok már rajta, szerencsére minden bajomat kikezelték, így rendben vagyok, talán kicsit pesszimistán álltam én is a dolgokhoz. Az előző babámat is itt, ugyanigy szültem, de az valahogy sima ügynek tűnt.
A kórház meg nos olyan amilyen. Mindenesetre a tavalyihoz képest én most elképesztő dolgokat éltem meg. Lehet hogy a karácsony, meg az emberhiány miatt volt de ez akkor sem megengedhető, bár ez az én véleményem, más nagyon elégedett volt mindennel. Én most nem.

Zsolt köszönöm a biztatást, gondolom igazából szegény nejed tudna mondani, ajánlani néhány túlélő technikát arra, hogy hogyan viseld el az istentelen rossz, hisztis dacos lányod, meg láss el egy 2 hetes csecsemőt egyszerre. Én pedig eddig sem a türelmemről voltam híres.

Puszi mindenkinek: Zorkanya
Zorkanya
 


Szia Zorkanya,
Még én papolok neked türelemről... Ma is párszor jót kiabáltal szegény Ábelel. Utána meg olyan,d e olyan lelkifurdalásom van. Kénwe előtte tízig számolni.
Szopi: kb. hány óránként szopik a lurkó? Vhol azt olvastam, (lehet hogyx itt a rendelőben), hogy még gyakrabban kell mellre tenni, akér két óránként is. Téynleg ez a lergjobb tejszaporító. Én magam háluistennek szerencsés fajta vagyok, nincs szükségem semmiféle tejelválasztást serkentő teára (több helyen olvastam, hogy csak pszichikai hatása van, persze ez sem elhanyagolandó). A lényeg a sok folyadék, legyen az báérmi (persze nem pálinka). Az jó, ha mindkét cicből szopik, ennél többet nemigen tehetsz. Zorknál ez hiogy volt?

Megijesztettél, hogy hétfőtől nincs már férjed. Gondoltam erre, hogy valószínűleg "csak" dolgozik, de felmerült bennem más lehetőség... Azért ez a jobbik variáció. Kép Egyébként vele mizújs? Jól vagytok?
Zorkanya, (szerintem) a belső szervek nem a terhességed miatti összepréselődéstől nőttek össze. Ui. azok már az előző szülés után összenőttek, ahogy a sebed is befrrt, a belső sebek is beforrtak, sajna ilyen szerencsétlenül, összenőtt eggyel-mással. Ez nem alkati kérdés (mármint hogy kevés volt a hely és azért). Pontosabban alkati, sajna ezek szerint hajlamos vagy rá. Én még csak nem is tudom, hogy nekem voltak-e összenövéseim. Szerinted honnan lehetne ezt megtudni? Meg lehet nézni a műtéti naplót, vagy ilyesmi? Az internettón megkérdeztem Mr Spockot, ő azt mondta, hogy harmadik, többedik császárnak "feltétele", hogy ne legyen, ill. ne legyen sok összenövés. Azt ugye meg csak császárkor látták, azt így doki meg nem monmdja, hogy csak úgy ránéz a hasamra és kész.
Amikor adták az érzéstelenítőt, én is mocorogtam, (detto halálfélelem), nekem még a jobb lábam is mozgott magától (gondolom vmilyen idegbe ment a tű). Én arra gondolok, hogy azért féjt a fejem, mert utána elvileg csak jobbra-balra szabad a fejet mozgatni, én meg fel is emeltem. Állítólag ilyenkor vmi az agyvízzel, és azért fáj a fej. (?)
Van segítséged? Jár még az az egyetemista lány?
Sírós a kis Döme? Vagy jó gyerkőc? minden jót, vigyázz magadra, és TÜRELEM! (Bagoly mondja...)
üdv és puszi
Zsóka
zsóka (zsók
 


Zorkanya!
Igen. Hát sok türelmet!
Mellesleg engem is megijesztettel a férjeduraddal..
üdv Zsolt
Zsolt
 


Drága Zsolt, Zsóka


aranyosak vagytok, szerencsére ég nem csonka a család, egész jól megvagyunk, most nincs idő még összeveszni sem. Dömi össze vissza szopik, most éppen 2 óránként, de már rángatja a cicim mint a kutya, mégis csak 80-at hoztunk össze a kettőből. Én azt látom ha ilyen 2 óránként szopik akkor egyszerűen nincs idő a feltöltődésre. Hát nem tudom de örökké attól rettegek hogy nem fog menni nála sem ez a szopi. Zorkkal nehéz. Ma legalább 3-szor megvertem, és vagy 5x kiabáltam vele. Egyszer még a szobába is bezártam, mert mondom nem állok jót magamért ha szem előtt marad. Délután aztán sírtam is, mert nekem is lelkiismeretfurdalásom van mégsem tudok türelmesebb lenni. Zork átment gonoszba, a pici babát bántja, üti a fejét, megpróbálja kinyomni a szemét. Engem utál a pici baba miatt, nem hajlandó odabújni hozzám, puszit adni, engem is üt, a poharat kiveri a kezemből, rugdos stb. Este nem hajlanó elaludni, kész káosz van, még éjfélkor is megy a műsor. A pici babára rázárjuk az ajtót, de Zork odaáll az ajtó elé visít mint a malac, meg rugdossa az ajtót, egész addig amíg Dömi el nem kezd üvölteni. Akkor mint aki jól végezte dolgát odébbáll. Szóval nehéz. És olyan kis hülye még, meg sem lehet vele beszélni semmit. És senki nem tud jó tanácsot adni.

Zorkanya
Zorkanya
 


Kedves Zorkanya!

Teljesen átérzem a problémádat, mert az általad leírtakon én is átestem, azzal a kis különbséggel, hogy az én fiam 3 éves volt. Nagyon nehéz, de hidd el hamar el fog múlni nyáron már csak mosolyogni fogsz rajta. Addig is próbálj meg még türelmesebb lenni. Szegény Zorkot pedig ne "hülyézd" le. Nem az. Sot nagyon is okos. Elvettek tole valamit (Te) és kapott valamit (Döme) amit nem kért. Legyél Te az okosabb és igen is beszélgess vele a veletek történo dolgokról. Járj túl a kicsi eszén. Próbáld meg bevonni ot a mindennapi teendokbe. Mi valahogy így vészeltük át az elso félévet. Az elsot én sem tudtam szoptatni a másodikkal hár hat hónapig sikerült! (Lehet másnak ez nem nagydolog, de nekem akinek alig-alig volt teje annak igen.)
pl. ilyeneket csináltunk:
- du. amikor a férjem hazajött a naggyal lementünk és körbesétáltuk szaladtuk a házunkat csak mi ketten
- ketten mentünk a boltba
- megkértem vigye ki a kicsi pelenkáját a szemetesbe (megdicsértem érte)
- segített vizet tenni a kiskádba
- sámlira állítottam a kád mellé nézhette a fürdést, o nyomta szappant, sampont, moshatta a hasát, haját
- amíg a kicsi kicsi volt nézhette a szopást, késöbb nem, mert ráfigyelt és nem szopott
bevalom akkor nehezebb volt, mert nekem is ki kellett zavarni a szobából
- reggel hármasba lustálkodtunk az ágyba
- meséltem neki sokat inkább verseket, mondókákat az szerette jobban így altattam el is ebéd után
- amíg aludtak én is aludtam a tejtermelodés miatt
- bevontam a fozésbe amennyire lehet apró kérések tedd ide, tedd oda, tedd a vízbe, tedd a szemetesbe

Ne bántsd Ot, nem érdemli meg. Meg kell szoknia neki is a változásokat. Minden nap mond el neki, hogy mennyire SZERETED, még akkor is ha beléd rúg. Persze ezt kell kontrolálni, de nem visszütéssel szép szóval megállítással. Estére ez már nagyon nehezen megy én is sokszor a hajam téptem.

Ezek a dolgok így leírva túl szentimentálisnak tünhetnek, de addig is próbáld meg túlélni és élvezni a kedves szép napokat a gyrmekeiddel, mert ezek többet nem jönnek vissza (hacsak nem szülsz mégegyett), ugyanis a babaák egyszercsak hipp-hopp megnonek...

Ui: nekem ez a legfájobb dolog most az életemben, hogy én már többet nemfogok szülni és szoptatni.

Kitartást
patakokba folyó sok tejet

Kata
bigacsiga
 


Szia Kata,
bár nem nekem szólt, mégis magamra vettem, és köszi a sok tanácsot (esetleg így neten keresztül türelmet is tudsz küldeni? Kép)

Van egy olyan topic, hogy Egy kicsi emeg egy pici
szerintem menjünk át oda, ezt pedig hagyjuk meg az érkező babáknak. (Nem azért mert azt én indítottam, de ez tényleg a babák helye KépKép)
üdv
Zsóka
zsóka (zsók
 


Szia Zorkanya!

Na, amiket irsz itten.... szoval van egy könyvem, amit szeretnék kölcsönadni neked, mert szerintem találsz benne néhány hasznosithato gondolatot.
Nem vastag, és nem csöpög semmi érthetetlen szakszavaktol.
Kérlek adjál vmi emil cimedet!

Zsolt
Zsolt
 


Kedves Zorkanya!
Bocsi, ha en is beleszolok, de annyira ismeros, amit leirtal, es csak nyugtatni tudlak: a lnyom most tiz honapos, es mar minden ok, a batyja imadja, pedig eleinte azt hittem megorulok toluk. Most jutottak el arra a szintre, hogy jatszanak is egymassal, mindketto vegigalussza az ejszakat, szoval mostanra helyreallt a rend. Kedves uram( te is vitaba keveredtel vele, Donvito ) Kép)) azzal poenkodik, hogy mostmar itt az ideje, hogy szuljuk a kovetkezot, akkora a nyugi a csaladban. Szoval fel a fejjel: minden meg fog oldodni.
Ja, anyos-fronton mi ujsag?????
Udv
Eva
Eva
 


Kedves Zorkanya!

Ne keseredj el, és sose veszítsd el az önbizalmad! Túl fogsz jutni ezen a nehéz időszakon, ebben biztos vagyok! A szopizáshoz szeretnék hozzászólni. Én úgy tudom, és nálam a fiamnál be is vált, hogy MINDEN ALKALOMMAL két mellből kell szoptatni, így termelődik több tej. Amikor növekszik a gyerkőc, és az első hetekben iszonyatos mértékben növekedett az én fiam is, akkor több tejre van szüksége, de a mell MINDIG alkalmazkodik a megnövekedett igényekhez, csak többször kell mellre tenni a lurkót, akkor is, ha úgy érzed, üres a melled. A laktoherb nagyon jó. De a legfontosabb: Ne kezd hozzátáplálást (tápszerezést), és bízz önmagadban, a testedben. Ez pszichikai dolog is, el kell hinned, hogy lesz elég tej, és tényleg lesz is. Az aggodalom, szorongás viszont ellene dolgozik a tejtermelésnek! Én egy évig szoptattam a fiamat, a fenti elvek mellett, és én is gyakran érzetem úgy, hogy kevesebb a tej, de a fentiek mindig átsegítettek a krízisen. 6 hónapos koráig a fiam csak anyatejet kapott, és egy évesen csak azért hagytam abba a szoptatást, mert a fiam már nem igényelte. Sőt, volt egy egy hetes szoptatási kihagyásom is, amikor a fiam 9 hónapos volt, azalatt napi 3-szor fejtem, és utána ugyanúgy tudtam folytatni a szoptatást. Sok kitartást és türelmet és persze örömöt hozó sikereket kívánok!

Üdv: Krisztina
krisztina (krisztina)
 


Szia Zsóka!

Most, hogy a MI életünkben eltelt egy év a nagyfiam óvódás lett a kicsi pedig felállt és gyalogol most már én sokkal de sokkal türelmesebb vagyok mint fél évvel ezelött.

Ha humorkodni akarsz küldök neked egy kis türelmet, ha gunyolódni akkor nem.

Én láttam azt a másik topicot, de Zorkanya ide írta le a bánatát gondolom itt is keresi választ.

Kata
bigacsiga
 


Jaj Kata, meg ne bántódj, viccnek szántam!
Egyébként én is abban bízom, hogy idővel jobb lesz...
üdv
Zsóka
zsóka (zsók
 


Kedves mindenki

köszönöm a sok tanácsot, átmegyek a kicsi-pici topicba, ott folytatom jó???

Puszika Zorkanya
Zorkanya
 


Sziasztok lányok!
Én Gabi vagyok. Laura lányom most hét és fél hónapos. Nagyon virgonc, most gyógyult ki az influenzából.
Üdv Gabi.
Gabi
 


Sziasztok Kismamák!
Én Szilvi vagyok. 2000.12.10-én megszületett a kisfiam a kis Lajcsika.Nagyon aranyos és eleven gyermek. Szerencsére hagy minket aludni éjszaka.
Jó egészséget kívánok nektek és a gyermekeiteknek.
Puszi Szilvi!
Szilvi
 


Sziasztok Anyukák!
Erika vagyok. Kicsi fiamat az angyalka hozta,
úgyanis 2000.dec.26-án született. "Jó" volt a
szülés,nagyon édes baba,sokat szopik.Most alszik,
így a nagyobbik fiammal itt ülünk a számítógép előtt.
Üdvözlettel:Erika
ERIKA
 


Kedves Szilvi és Erika


Gratulálok mindkettõtök babájához, és sok boldogságot kívánok nektek. Ha van egy kis idõtök írhatnátok bõvebben, hols szültetek, milyen volt a szülés stb...
Éljenek a decemberi lurkók!!!

Zorkanya
Zorkanya
 


Sziasztok Mamák!
Most találtam rátok, még csak két hete van netünk.Nagyon tetszik a rovat. Az egyik levélíró felhívása keltette fel az érdeklődésemet, aki azt kérte írjon az is akinek szép emlékei vannak aszülésről.
Nekem három gyermekem van, mindhármat császárral szültem, a legutóbbit 2000. szeptember 28-án, 4700 grammal Csabát (a másik kettő lány).Az eddigiekhez képest egy teljesen új eljárással császároztak a Péterfy kórházban, de ez csodálatos volt. Annyira jól éreztem magam aműtét közben, hogy azt le sem lehet írni. Teljes nyugalom szált meg nem fájt egy csöppet sem, pedig mindegyiket EDA-val szültem, de az előző kettőnél azért elég rendesen éreztem. Az utána következő lábadozásról meg csak szuperlatívuszokban tudok beszélni. A műtét kb. 20 perc volt, reggel 8-kor, és délután már kisétáltam a látogatásra a babával. És persze a világ legjobb nőgyógyásza az enyém. Csak ennyit akartam tudatni veletek, vannak még a császárban is szép élmények.
Dokacsa
dokacsa
 


Sziasztok!
Két kisfiam van,Dániel Dominik 1998.05.16,
Tamás Valentin 2000.06.02. születtek mindketten császárral. Szivesen leveleznék hasonló helyzetben lévő anyukákkal. Akár Postai úton is.
Móni
Móni
 


Móni!

Ha a császár úg érzed fontos pont az életedben, akkor örömmel látunk a Szülési esélyek császármetszés után topicban!
Ildi
Pethes Ildikó
 


sziasztok!csak most találtam rá erre az oldalra. nagyon tetszik! nekem 2kislányom van Ditta 2 és fél éves és Emília fél éves. mind a kettőt császárral szültem. az 1. iszonyú volt a második sokkal szebb élmény, bár mind a kettönélnél 200-as vérnyomással toltak a mütöbebe. Imádom a lányokat,gyönyörü babák. sajnos a nagyobbik borzasztó hisztis. én is nagyon ki vagyok a nap végére. tegnap majdnem elájultam a kimerültségtöl. de esténként mindig megnyugszom és nyugottan fekszem le aludni. puszi mindenkinek! Mea
Névtelen
 


Sziasztok!
Szeretnék röviden magunkról egy pár sort irni nektek.Én Ivett vagyok még talán az ifjú anyukák kategóriába sorolhatom magam.Kislányom Panna 2000.december 16-án született meg.Szerencsére csak szép emlékeim vannak a szülésről minden rendben és könnyedén ment nálunk,és azóta is nagy szerencsém van eddig csak jót mondhatok kislányom akit Pannának hívnak tényleg egy igazi vigyori Panna lett.mindig mosolyog mindig vídám így szerintem azért csak sokkal könnyebb mintha csak mindig sírdogálna.
Névtelen
 


Szia Ivett

Gratulalok kicsi lanykadhoz jo egeszseget nektek.
Szeretettel varunk tobbi topicba is.


Napocska

Ui.: Ha azonositohoz irasz nevet es nem irsz jelszot es nem kattintod be nevtelen kalitkat akkor nem kell nevtelennek lenned. A szerk@babanet.hu -ra kuldott levelel meg el tudod intezni hogy regisztralt neved legyen
napocska (napocska)
 


Sziasztok!
Örülök a babanetnek, pár hete fedeztem fel. Félek hogy nettfüggö leszek. Szeretek barátkozni.
két gyermekem van:Kriszta1997, lívia 1999.
márti
 


Szia Márti! Móni vagyok és két fiam van . Ha itt vagy még írj.
Móni
 


Sziasztok lanyok es fiuk!
Mar jo par hete olvaslak benneteket,de eddig meg nem nagyon mertem belefolyni a tarsalgasba.Azt hiszem ez a topic lehetoseget ad,hogy bemutatkozzunk.Kislanyomat 2001 marcius 22.-en szultem Kanadaban.Heather Lillian a neve,es 3685g-al szuletett.Nekem a szules nagyon szep emlek marad.
puszi:Kriszta anya
Kriszta anya
 


Kedves Kriszta anya

Gratulalok kicsi lanyodhoz jo egeszseget neked. Merrefele laktok Kanadaba? Jo paran vagyunk akik szinten kanadaiak az orszag kulonbozo reszeibol

Napocska
Napocska (napocska)
 


Szia Napocska!
Koszi.Torontoban lakunk,North Yorkban.Ti,es a tobbiek hol vagytok?
Kriszta anya
Kriszta anya
 


Szia Kriszta anya!

En Calgaryban vagyok!

Agi
Agi
 


Szia Kriszta anya!

Mi Montrealban vagyunk.

Anrola
anrola (anrola)
 


Sziasztok lanyok!
De jo,nem vagyok egyeduli babnettes Kanadabol!Ha van kedvetek,irjatok a kulfoldon (tul)elo kismamak topicba.
Kriszta anya
Kriszta anya
 


Sziasztok Anyukàk!

Màrcius 26.-àn szültem Versaillesben a fiamat Marcot szintén csàszàrral.Az operàcioval nem volt problémàm csak az azt megelözö 12 oràs vajudàssal.Addig probàltak tàgitani infuzioval is de nem sikerült én màr totàl kivoltam bukva nem is birtam volna a tolofàjàsokat.
Sziasztok
Judit
Névtelen
 


SZiasztok!

Erdelybol, Sepsiszentgyorgyrol irok nektek.
2 aranyos kislanyom van mind a ketto csaszarral szuletett. Sajnos csaszar alatt problemaim voltak
de most minden rendben van. A nagyobbik lanyom Kata, 2 es feleves, a kicsi Evi csak 11 hetes.
Udv mindenkinek, Krisztina
Krisztina
 


Krisztina, légy üdvözölve!

Ha van kedved nézz majd át az "Elso napok, hetek" topicba.

Szia Évi
Évi (Évi)
 


Szia, Krisztina!
Örülök, hogy idetaláltál a babanetre. Remélem, jól fogod itt érezni magad! Hidd el, könnyü rászokni, sok jó fej emberke van itt Kép
Üdvözlet a kislányaidnak és persze Neked is!
Emese
Emese (emese)
 


Sziasztok!
2001. június 20-án, 24 évvel és két órával utánam született meg egyetlen gyermekem Zsólyomi Boglárka. Nem régen babanetezek. Szeretnék minél sűrűbben, de egyelőre a kiscsaj leköt. Hol van az a táblázat, amiről annyit olvastam és a állítólag a babanetesek adatait foglalja össze?
Jó egészséget kívánok mindenkinek!
Vanda
Vanda (zsemi)
 


Szia Vanda!
Gratulálok a kislányodhoz, jól időzítettetek!!! Kép
A Társalgó megnyitásakor a bal oldalon, a chat alatt az Adatokra kell kattintani, ott lehet "ismerkedni" a többiekkel.
Üdv: Judó
Judó
 


Köszi Judó!
Idöközben rájöttem, söt még régen én is beirtam az adataimat, csak elfelejtettem! A gratulációt is bezsebelem.
Szia:Vanda
Vanda (zsemi)
 


Sziasztok! En majus 18-an hoztam vilagra Vendelt, a kisfiamat Long Island-en, New Yorkban. Azota uszok a boldogsaban, nem birom a szememet levenni rola. Nem hittem, hogy ilyen orom anyanak lenni, es, hogy ilyen kemeny feladat, foleg, hogy tavol szuleimtol es barataimtol nem oszthatom meg az oromot senkivel "csak" a ferjemmel.
Névtelen
 


Sziasztok!

2001.màrcius 26.-àn született csàszàrral a fiam!Meleg Marc 48.5 cm 2960 gr születési sullyal érkezet. Igaz àprilis 8-ra voltunk kiirva de ö hamarabb akart vilàgra jönni! Imàdni valo most 4 honapos.Elküldtem a fotojàt a babanet.hu-ra mert részt veszünk az augusztusi babafoto pàlyàzaton.
üdv mindenkinek
Judit
juju (juju)
 

Vissza: Bababemutató

Jegyzetfüzet: