Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Elirtam a nevét: babpont.hu-n van a fotopàlyàzat ott làthatjàtok a fotojàt.
Judit
juju (juju)
 


Sziasztok lányok!!!

Katus vagyok, megszületett a kisfiam 2001. június 30-án! Neve Péter, 3820 gramm súllyal és 57 cm-rel érkezett erre a csodálatos világra, amely vele még csodásabb lett! Nagyon boldogok vagyunk! Hasonló boldogságot kívánok mindenkinek!

Puszi: Katus
Katus
 


Szia Katus!
Gratula a fiadhoz! Legyetek boldogok!
apa
apa
 

 
 

<H3>Azonosítási hiba</H3>Valamit meg kell adnia azonosítónak.
Vendég
 


Sziasztok!
Örömmel vettem észre és olvasgattam végig a fórumot. Ezúton szeretném bemutatni a majdnem négy hónapos Csenge lánykámat is.
[url=http://csenge.zona.hu" TARGET="_top]Csenge oldala[/url]
Május 10-én született a Rókus kórházban 2850g-al és 49cm-el 13 órás vajúdás után.
Üdv: Landro
Névtelen
 


Kedves Landro, nagyon szép kislányod van.
Az én kislányom, Zsofi julius 5-én szuletett a Péterfi korházban 3kg-al és 50cm -el. Sok egészséget és boldogságot kivánok mindenkinek!
Szilvi (szilvii)
 


Nem irtam alá, Szilvi voltam.
Szilvi (szilvii)
 


Hello!
Köszi a szép szavakat. Zsófit mikor láthatjuk?
Üdv: Landro
landro (landro)
 


Hello!
Jo volna, ha a babas oldalakat keszitok egy webringbe osszeallnanak, hogy konnyen, gyorsan meg tudjuk nezni egymas babait. Csinaltam egy webringet a [url=http://free.enveco.hu" TARGET="_top]http://free.enveco.hu[/url] oldalon. Már csak a bovites van hatra.
Udv: Landro
landro (landro)
 


Sziasztok!
A mi kislanyunk, Kamilla, julius 5-en szuletett Ausztraliaban, 3225 g-mal es 50 centivel. Nagyon boldogok vagyunk es O a mi mindenunk! Ma mar 3 honapos nagy lany, 5.30 kg!

Erika
Névtelen
 


landro,
régóta keresem, ki született a fiammal egyidöben (2001.05.09), eddig Csenge a nyerö!
Jamina
Jamina
 


Sziasztok!
Mi is keresünk a babáinkkal egyid&#337;ben születetteket, 1999 Március 3, és 4. Az István kórházban szültünk együtt, és azóta is jó barátok vagyunk.A gyerekek "kórháztesók". Kitti és Maja.
(Bocs, az azonosító nem jön össze, különben Andi vagyok.)
Névtelen
 


Szia Andi,

A kisfiam Márk 1999 Március 4.-én született a Kútvölgyiben.
Eszter
 


Ö a kislányom, Pannika, most múlt 2 hetes.

Kép
Pocok
 


Szia Eszer és Márk!
Jó lenne egy kisfiú is kis csapatunkba, ha van kedvetek megdumcsizhatunk valami programot. Mi fogunk járni Aprók táncára csütörtökönként csak sajna most beteg mind a két gyerekecske. Gondolom Budán laktok, mi a VII. ker-ben. Szia, Andi.
UI. Ha van kedved, írjál a mandroka68@yahoo.com-ra.
Anda
 


Pocok!
Gyonyoru kislany! Igazan buszkek lehettek ra!

Erika es Kamilla
Névtelen
 


Sziasztok!

Magdi vagyok, van egy két és fél éves és egy tízhetes kislányom. Keresek olyan levelezõpartnert, akinek hasonló korkülönbséggel születtek a gyerekei, mert kezd kialakulni az idõsebbiknél a testvérféltékenység, és képtelen vagyok kezelni ezt. Tapasztaltabbak, segítsetek!
Magdi
 


Sziasztok!

Én még nagyon új vagyok... Nekünk van egy 4,5 éves Boglárkánk, egy 3 éves Bencénk, és egy 3,5 hónapos Balázsunk. A XII.ker.-ben lakunk. Most épp az egy szobás lakásunkat szeretnénk eladni, mert végre találtunk egy nagyobbat...
Egyenlõre ennyi, ismmét rohanok...
(Elég nehéz ide regisztáltatnom magam, így inkább aláírom: Kriszti)
Névtelen
 


Szia Kriszti!

Nem te szoktál írni a Túl az elsõ heteken, napokon topicba?

Amúgy szintén XII. ker. Ti merre fele? Írhatod magánba is: soosbobi@hotmail.com

Puszi:

Dia
Dia
 


Sziasztok Anyukák!
Most jelentkezem elõszõr.Én már gyakorlott anyuka vagyok ,négy gyerekem van.Egy 11 éves,egy 3 és fél éves és két "darab" 2 és fél éves.Az arány:két fiú és két lány . Nálunk mindig zajlik az élet .most sem alszank.
Kati
 


Sziasztok!
Csak pár napja találtam rá a babanetre, mert ovit keresünk a lányunknak és a Gyermekszigetrôl, egy link segítségével jutottam ide. Ha tudtam volna hogy létezik a babanet... Nagyon tetszik. Nagyon sok szimpatikus ember van itt, aminek külön örülök.
Engem Vikinek hívnak, 1999. 09. 22-én szültük (apás szülés volt és szuper) Zsófia Luca lányunkat a Péterfyben. (Az élményeimet errôl majd a Péterfy topicban írom le.) Imádjuk egymást mind a hárman. Zsófival kapcsolatban az összes vágyunk teljesült, amit születése elôtt tervezgettük róla. Gyönyör?, okos, intelligens, olyan rossz mint 3 fiú és nagyon tudja mit akar. Viszont most alig gyôzzük kordában tartani. Iszonyatosan hisztis. Blaha Lujza örülhet, hogy a lányunk nem volt kortársa, mert labdába sem rúghatott volna a Zsófi mellett. Remek színésznô és egy nagy bohóc.
Ja és elképesztôen hiú is. Nagyon NÔ. Nem akarom se túl hosszúra, se túl ömlengôsre venni, úgyhogy egyenlôre ennyi. Köszönöm, hogy megoszthattam Veletek!

Üdv: Viki
Viki
 


Kedves szulok,

Az MTA es a Harvard egyetem tamogatasaval egy kutatas indult, hogy 12-20 honapos magyar gyerekek hogyan tanulnak meg beszelni. Olyan szuloket keresunk, akik vallalnak, hogy 2 havonta egy kis kerdoivet kitoltenek (10-15 perc), hogy miket mond mar a gyerek (e-mail vagy posta). Ez egy nemzetkozi teszt magyar sztenderdizalasahoz es egy Ph.D. dolgozat elkeszulesehez lenne nagy segitseg.

Reszletekert szivesen allok rendelkezesre: magyarCDI@yahoo.com

Elore is koszonom, Zsolt
Névtelen
 


SZiasztok!
En 2001.oktober 23.-an szuletem egy gyonyoru kisfiut. A neve Dalan es 3175g-mal es 52cm-rel szuletett.Sajnos az kezdetben problemaink voltak. 3 napig infuziot kapott es 1.5 napig keklampa alatt volt, mert besargult. Igy ez ido alatt fogyott. De mara mar 5.5kg es 59 cm.

Udv: sereda
sereda
 
 


Sereda! Gratulálok hozzá és jó egészséget Nektek!

Mese
Mese
 


csak probálkozok ne nehezteljetek rám
lucky079
 
 


Sziasztok!
Négy gyerekes anyaként ismerkedem a nettel. Zsófi lányom 16 lesz márciusban, Juli 15 júliusban, Dani 12 augusztusban és Tomi most született december 18-án.
Mind a négyen nagyon jó fejek.
üdv
bogancsi
Névtelen
 


Szia Bogancsi!

Üdv közöttünkKép Gratulálok a gyerekeidhez, és ha esetleg van kedved csatlakozhatnál egy -szerintem- jó társasághoz, az Anyaság/Túl az elsö napokon, heteken -ben vagyunk. Itt olyan mamák leveleznek egymással, akiknek már nem csak ici-pici babájuk van, esetleg több is van már nekik.. Szoktunk találkozni babákkal, és eddig 2 alkalommal "züllöttünk", azaz mi csajok találkoztunk szombat este vmi kajáldában, és dumcsiztunk, ismerkedtünk, na meg kicsit lazítottunk..Addig a papák vállalták a babák vigyázásátKépKép

Jó netezést:

Verus ( aki, szintén 4 gyerekes mamaKép)

Kép
verus
 
 


Szia Verus!
Máris megyek a másik topicba Kép
bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Sziasztok én is uj vagyok!Van egy 8 hónapos kisfiam Erik,3900gr-al született.Állandóan vigyorog és nagyon eleven.szilvi
Névtelen
 


sziasztok,hogyan lehet itt a képeket megnézni ha vannak egyáltalánKép
Névtelen
 


Kedves Névtelen 2002 Június 29 szombat - 19h 05!

Nem ebben a topicban vannak, hanem az Ismerjük meg egymástban, itt [url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/283/283.html?1025302059" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/283/283.html?1025302059[/url]
Általában vannak névre szoló topicok és ott vannak a saját fotók.

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!
Most kezdtem el netezni.
A kisfiam 4 hónpos!
Gyönyörü! Kép) 4000g-mal és 59cm-rel született.
Ma már 66cm és 6820gramm.
Egyenlõre ennyi!
pussz: Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Sziasztok !

Az én kicsifiam Peti 2001. október 17-én született 3500 gr 57 cm-el.

Most 9,5 kg, 78 cm, mászik, feláll bárhol, kapaszkodva megy, 2,5 foga van, mondja: Apa, mammma, baba.

Gyönyörû kék szeme van mint apjának, szõkésbarna hajacskája. Nagyon jó humora van, kedves, édes baba. Imádjuk nagyon !

Puszi: ladanyi Kata
ladanyikata
 


Sziasztok!

ÉN már régebben babanetezek, de hogy-hogy nem ezt a topikot csak most találtam meg. Én Zsuzsi vagyok, Ákos, a kisfiam 8 hónapos volt 29-én, a Kútvölgyiben született. Egy kis vigyori ördögfióka, már ül, áll, kúszik, "szövegel" és van 6 és fél foga, és IMÁDOM!
Szívesen leveleznék bárkivel akár itt, akár magánban: akinyusziful@freemail.hu
Írjatok!

Puszi mindenkinek

Zsu
Névtelen
 


Sziasztok!
Most találtam rá erre a helyre, nagyon jó!
25 éves vagyok, van egy 4 éves és egy 11 hónapos kislányom.
Szívesen leveleznék valakivel, írjatok!
dorinori
 
 


2002 december 13.-án született 5. gyermekem, ill. 4. kislányom Anna Blanka. Holnap lesz 2 hónapos.
[url=://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=1164" TARGET="_top]Anna képei[/url]
Meso
Meso
 


MEso

Nagyon tunderi kislany Anna. Kép Sok szeretetl gratulalok nektek

Napocska
napocska
 
 


Az én drága egyetlen kis angyalkám 2003.01.23.-án született,
3770 grammal és 54 centivel.Már át tud fordulni a hasáról a hátára.Nagyon szereti a kis hasát.nagyon éber és már egyre többet mosolyog.
Névtelen
 


1200 kocka zsiga 1982-es eladó 360-ezerért
Névtelen
 


Sziasztok!
A mi kislányunk 2002 05.11-én született, neve Viktória.Nagyon büszkék vagyunk rá.
wwviki.fw.hu-n találjátok.
Szilvi
 


Kedves anyukák, 2004.04.22-én megszületett nekem is az első fiacskám. Bécikének hívják...Kép
babe77
 
 


Vica baba 2004.08.18-án született pontosan 12:12-kor.
Nő mint a gomba... ;-))))
Kép
wirita
 
 


Kép

KEDVES ÉDESANYÁK, ÉDESAPÁK!

Különleges, Magyarországon egyedi technikával készítünk kisbabákról, szeretteiről fényképet tükörre! Tegye otthonát meghittebbé, irodáját otthonosabbá vele! Eddigi megrendelőink visszajáró vásárlók lettek, hiszen alkalmakra családtagoknak is kitűnő ajándék lehet!

Várjuk Önöket szeretettel honlapunkon : www.andrasdekor.hu
Tel: 30-852-3438
harangvirág
 
 


Lengyel Botond 2005.01.10-én született 57 cm-rel és 3350 gr-mal. Mostanra hízott 1,5 kilót és nőtt 4 cm-tKép
tuszka
 
 


Sziasztok!
Anita vagyok és nekem is van egy gyönyörű kisfiam első gyermekem, akire nagyon sokat vártunk, de nagyon megérte.
Nagyon szépek a babák. Még most találtam rá erre az oldalra.
ancsa22
 


Sziasztok!
Az én babám immár 16 hónapos vérbeli kisfiúvá érett, és olyan amilyet mindig is szerettem volna: gyönyörű, okos, kedves... csoda hogy az ember elfogult? Kép)
Kép
body_lady
 
 


Kép UGYE
MILYEN

ÉDES!!!!!

DE LEHET, HOGY CSAK ÉN VAGYOK A SZÖRNYEN ELVAKULT, BÜSZKE ANYA Kép)



Máté 4 hónapos.

1 hónapja hátra-hasra odavissza forog és most a fejébe vette, hogy felül és türelmetlenül gyakorol.
kamale
 
 


sziasztok most találtam meg ezt az oldalt sok aranyoa kisbabavan itten nekem is van egy huncut kismanom ki most 28 ho
Névtelen
 


Hello! Itt lehet "dicsekedni"a babókkal?4Akkor én is megteszem.2 gyerkőcöm van,egy 3 éves Márk és egy 3 hónapo Kristóf.
Panni
Kép

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


SziasztokKép

Az én Viktóriám 4 hónapos
Kép
Névtelen
 

Vissza: Bababemutató

Jegyzetfüzet: