Új privát üzeneted érkezett!

Ne haragudj, Tünde!

Ha hiszed, ha nem, egy pár napon belül meghívtunk volna ide, beszéltük cseten Vicaval, Esztivel és Dórival! :cry:
sajnálom, hogy így alakult!

Légyszi csatlakozz!

Kép
nagydora
 
 


Dóri helyett Jubét akartam írni... :oops: :oops:

Kép
nagydora
 
 


Szia Tünde!

Üdv köztünk!! Sajnálom hogy ilyen körülmények között csatlakozol.

Hát lányok ha hiszitek ha nem baromi szar kedvem lett!!!! :cry: :cry:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 

 
 

Hahó!
Kéretik csillapodni a kedélyeknek!
Ugyan azt én sem értem miért kell még mindíg minket piszkálni!

Tünde, Üdv nálunk!!Jó ,hogy jöttél!

Dóri! Már értem miért tűntél el. akkor ma már nem is tudsz jönni? :cry: fránya net.

Ildi!
Jesszus,mekkora a fiad!Tényleg olyan,mint ha a nővére lennél.
Ha belegondolok,2év múlva nekem is ekkora lesz a fiam? :?
Jók a képek!

Kéretik még sok képet feltenni!!!

[u=http://b/babafalva.hu]Kép[/url]
Kép
Kép
mano4
 
 


megjavzlt a net! :D
Írtam as kútvölgyisre!

Kép
nagydora
 
 


Dóri,
Láttam, de szerintem teljesen felesleges mert most mi vagyunk a "szemét gonoszok". Bocsánat lányok, de kicsit szarul eset ez az egész dolog. Tényleg Veronikusszal emberi mondom megbeszéltük és erre valaki, számomra teljesen ismeretlen ember közhírré teszi. Ami nem baj, de ez nem az Ő feladata lett volna!!!!!!!!!!

Lilluskának (pedig Ő mindannyiunkat ismer) megsem fordult a fejébe hogy Ő mondja el.... Pedig aztán neki több köze van hozzánk, mint ......

Hát igen, emberek között ekkora különbség van!!!!!!!!!!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Hú, nem tudok írni: tehát módon

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Vica!
Ne legyen rossz kedved a történtek miatt!
Nem ér annyit az egész!
Azért megint az pampog a legjobban ,hogy mi milyenek balhésak vagyunk,aki ezt az egészet elindította.Nem értem mire volt jó.

Szóval Vica fel a fejjel!!!!

[u=http://b/babafalva.hu]Kép[/url]
Kép
Kép
mano4
 
 


Sziasztok!
örülök, hogy jöhetek, mert hozzátok több közöm van, mint sokakhoz a nagyobb topicon, és hasonló módon ítéltem meg bizonyos személyeket. És itt van Durca is, és Eni is ide ír azóta, ez is jelez valamit.
Szóval puszi nektek!

És ne bosszankodjatok, mert ez kob olyan, mint egy nagy társaságból kiválnak néhányan, hogy kevesebben, mélyebben beszélgessnek. (és nem eszeseket hallgassanak :))

Én meg idepofátlankodok :)

Na pussz

mtunde
 
 


Tünde! Jó fej vagy!!!
pont ma emlegettünk! Nem csuklottál?

[u=http://b/babafalva.hu]Kép[/url]
Kép
Kép
mano4
 
 


Lányok!
Szeretnék egy- két dolgot helyre tenni, ha megengeditek!
Először is!
SENKI NEM DOBOTT FEL MINKET!!
Valaki jóindulatúan (TÉNYLEG!) meghívta ide Veroonikuszt, aki félre értett minket! Szóval senkit nem bánthatunk ezért, lehetett sejteni, hogy előbb- utóbb kiderül!

A következőt azoknak, akik nem tudják:
Azért lett ez a topic, mert mi, már nem éreztük jól magunkat a régiben! Együtt pocakosodtunk, jó barátokra leltünk, szerettünk volna a magunk társaságában csevegnni, a magunk módján!

Megbántani senkit nem szerettünk volna. Ha mégis, valószínüleg csak a vita hevében tettük. De azt hiszem, ezt már megbeszéltük!

Én külön elnézést kérek a csípős hangú hozzászólásaimért!

Én nem szeretnék mást, mint itt ezen a helyen továbbra is csönben, békében, és nyugalomban őszintén csacsogni a "virtuális családommal" akik tényleg fontosak nekem. Ha valaki azért jön, mert kedvel minket, és ennek része szeretne lenni, tárt karokkal várjuk!
De szépen megkérek mindenkit (és ezt már magammal is megbeszéltem! :wink: ) hogy a rosszindulatával, vagy azzal, hogy félreért valamit, ne zülessze a mi kis összetartó csapatunkat! HA valakinek gondja van velünk, itt szívesen tisztázzuk, mert úgyis biztos csak félreértés. Mi csupa szív, bűbáj, tündi- bümdi csajok vagyunk! :D

Remélem nem haragszotok meg, amiért többes számban írtam!?

Én még egyszer elnézést kérek minden megbántottól!

Dóri

Kép
nagydora
 
 


Lányok, írtam a másikra is.
Van ott néhány ember, akire azért kiváncsi vagyok :)

Na, örülök nektek, ez van!

mtunde
 
 


Dóri,
Szívemből szóltál..... MOndták már hogy elmehetnél papnak?? Vagyis pap csajszinak????? :lol: :lol: Ez a tündi- bündi tetszik és maximálisan egyetértek vele!!! :lol: :lol:

Tünde,
Örülök hogy Te így fogod fel ezt a történetet!! Végül is töri tanár vagy ugye?????? :lol: :lol: Remélem nem mondtam baromságot!!
Beni drága hogy van??? Egy kicsit elvagyok maradva.... Ezennel Titeket is sok szeretettel meghívlak a babazsúrra, amit itthon tartok (persze ha sikerül megszervezni az elkövetkezendő 20 évben :lol: mert mindig van valami amiért megakad) Holnap összefoglalom hogy akkor hol is tartunk....

Kezdek kivirulni "kis virtuális családom"!! Tényleg függő lettem!!!!!!!!!!

Steffi, Ildi
Hol vagytok??????

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


VICA!!
Gyere msn- re!!

Kép
nagydora
 
 


Itt vagyoook! Mintha nem tudnád, eddig Veled priviztem :lol: :lol: :lol:

Én is kezdek függő lenni... A párom későn ér haza, akkor is csak azt látja belőlem, hogy meredten nézem a képernyőt, vagy csépelem a klaviatúrát :lol: :lol:

Tényleg most hol is tart a babazsúr??? Egyre már csak eljutok én is!

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Tünde! :lol: :lol: :lol: Emlékszem rá, hogy hiányoltál!! Nagyon sajnálom, hogy ilyen körülmények között csöppentél ide......


Mindenkihez szólnék pár szót a Kútvölgyis topicból aki benéz ide!

Emlékezzetek rá, hányszor hangzott el, hogy annyi a hozzászólás, hogy már nem lehet nyomon követni, hogy már jegyzetelni kell, hogy nyomon lehessen követni a történéseket, pláne ha válaszolni is akar rá az ember. Sokan voltunk és egyre többen lettünk a topicban. Ez egyrészt nagyon jó, hiszen ez tart életben egy topicot, másrészt viszont egyre nehezebbé tette a beszélgetést, főleg, ha az ember pár napot kihagyott. Hogy hányan voltunk, nem tudom. Talán érdemes utánanézni a táblázatban és hozzáadni az új embereket is, la ényeg, hogy egy páran úgy éreztük, hogy már túl nagy a létszám. Valójában ezért jött létre ez a topic. Itt is ugyanarról beszélünk: a gyerekeinkről, magunkról, a hétköznapokról, stb, csak valamivel közvetlenebb mivel kevesebben vagyunk. Egy valami nagyon fontos, nem mások, hanem saját magunk miatt vagyunk itt! Azt hiszem nem kell hangsúlyoznom a különbséget.

Ez is, és a Kútvölgyis topic is egy nyílt fórum, éppen ezért a fórumozók szabadon jöhetnek-mehetnek. Tudomásom szerint senkit nem köt szerződés vagy hűségnyilatkozat egyik topichoz sem. Éppen ezért nem hiszem, hogy bárkinek is be kellene jelentenie, ha máshová (is) írni fog. Közöttetek is van aki másik fórumba is ír. Mégis sokan úgy tesztek, mintha a hét fő bűn egyikét követtük volna el! Volt aki 19.59-kor még azt sem tudta miről van szó, de 20.07-kor már közölte, hogy itt miket olvasott és ebből kiszeretne maradni. Megkockáztatom, hogy 8 perc alatt egy oldalt sem, nem hogy tizenkettőt végig tudott volna olvasni, akkor miről beszél? És könyörgöm miből szeretne kimaradni? Mit olvasott itt? A Nemzeti Bank kirablásának vagy a Kormány megdöntésének tervét? Miért kell ez a konspiráció? Miért kell felfújni a dolgot ennyire?

Nem akarok megbántani senkit, de mi olyan nehéz ebben? Miért nem lehet ezt megérteni, hogy nem történt semmi különös, csak nyitottunk egy topicot és kész. Ennyi történt, sem több, sem kevesebb. Aki szeretne ide ír, aki akar a Kútvölgyisbe ír továbbra is, és aki szeretne írhat mindkettőbe.

Azt hiszem erről nem nincs tovább mit beszélni, részemről legalábbis lezártnak tekintem ezt a dolgot

Kép
ildi35
 
 


Hali!
Steffi, ez ismerős, a párom későn ér haza, akkor is arra...
De a múltkor megmondta, hogy ha panaszkodok, hogy későn jön, akkor ő meg hadd mondja, milyen rossz, hogy ha hazajön, akkor én meg... a gépe előtt bambulok.

Úghogy asszem azért majd inkább napközben jövök.
Ja, msn!
mike.tunde@freemail.hu

zsúrra megyek!

Benenagyfiú, asszem holnap teszek fel képeket, de ha megengeditek, ide majd a blog címét fogom beírni, ott lesznek firrs képek róla, meg néhány komment :)

Most is csak azért vagyok fent, mert ruhákat töltök fel, adok el :) Járok kilós turkálókba, aztán ha már nem kell, eladom... Szóljatok, ha kell valami, szívesen túrok nektek is bagóért :)

mtunde
 
 


Monacs!
Azt már múltkor akartam kérdezni az altatásos könyvről, hogy a cumiról ugye le kne szoktatni a gyereket (szerinte, nekem elég kényelmes :)), de mi van a rongy és alvósmaci és társaival?

Azokról mit ír. Benének mondjuk ilyenek nincsenek.

Na, lányok a másik topic befuccs... :)

mtunde
 
 


Tünde!
Hát igen a pasik!!! Most is dumál ki a fürdőből, hogy menjek már be :D
Persze amikor ő órákon át nedd for sped-del játszik, vagy csillagok háborújával az nem téma!

Jó lenne már kép!!!!

Engem érdekel ruha! Martinnak alig van valamije
:lol: :lol:

Jó éjt mindenkinek!

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Figyu, akkor itt tudsz nézelődni, amiket már hoztam, vagy mi kinőttünk. Aztánmeg szólj, mi érdekel inkább (nadrág, felső, body, stb, és amikor megyek, akkor neked is nézek. Ha meg nem kell, eladom :))

http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=180231

Bocsi, lányok idejövök, azt rögtön már marketingelek. De nektek nem akarom úgy adni, hogy keressek rajta, csak ha már megyek, hozok nektek is :)

mtunde
 
 


Monacs,

olvastam, hogy nem akarsz jönni többet?

minden csoda 3 napig tart, és nézd, ma reggel már minden a régiben.... kérlek gyere, és csacsogj velünk tovább!!! léccci......

Kép

Kép
jube
 
 


Jó reggel!

Mindenki jól van? Éjszaka, hogy telt?!

Ildi!
Kipróbáltad Marcsi módszerét?!

Én dögrováson... Fáj a fejem, szédelgek, hányingerem is van, teljesen K.O. vagyok. Össze-vissza álmodtam mindenféle hülyeséget, többek közt a tegnapi perpatvarról.

Monacs!
Gyere már dumcsizni!!!!!!

Tünde!
Klasszak a cuccok és 1-2 dologtól eltekintve MINDEN érdekel. Hogy tudnánk gyorsan lebonyolítani a dolgot, hogy ne vigyék el az orrom elől őket?! :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Steffi,
2 módja van:
1. regisztrálsz oda, és szépen beleírod, hogy hányas hozzászólásban lévő ruhák érdekelnek.

2. ez a nem hivatalos, hogy nekem szólsz, és én beírom.

Hát így :)

Tünde

mtunde
 
 


Jó reggelt Lányok!

Steffi, valamit megérezhetett a gyerekem, mert 3/4 9-kor elaludt és csak 1/2 3-kor kelt fel kajálni és azóta is alszik. De mindenképpen kiakarom próbálni a Marcsi módszerét, csak legyen elég kitartásom hozzá!
Lehet, hogy frontoktól vagy kiütve, amilyen hülye időjárás van mostanában........

Jube, tegnap merre jártál? Igazolatlan mulasztás! :lol: :lol: Vagy csak csendes szemlélő voltál?

Monacs! Én is olvastalak, de lépj túl ezen és gyere pofázkodjunk!!!

Vica, akkor most konkrétan mikor is zsúrozunk? Vagy még nincs lezsírozva a dolog?

Nálatok milyen idő van? Itt szürke, nyúlós, szemerkél az eső. Szóval gusztustalan.

Kép
ildi35
 
 


Szép jó reggelt!

Képzeljétek, így néhány nap távlatából azt hiszem kijelenthetem, Luca áttér az egyszeri éjszakai ébredésre hajnal 4- 5 körül! :D
És mindezt a vizezésnek köszönhetem!


Monacs!
Ne tűnj el!! Kérlek!

Puszi: D

Kép
nagydora
 
 


Jó reggelt!
Szia Ildi, szóval ide jöttél te is :) Örülök, hogy megvagy :)

Örülök, hogy a csajok jól aludtak.
Nálunk Bene rosszul, és így mi is. Végül egy darabig közöttünk fetrengett, szó szerint... aztán kb 1 óra mulva vissza tudtam tenni az ágyába. MOst bezzeg nem lehet felverni, pedig indulni kéne. :x

mtunde
 
 


Ildi Haver,éééén merre jártam? Kb 6 hozzászólást dobtam, köztük ezt is, plíz, olvasd el!
Elküldve: 2007 Február 15 Csütörtök - 20:29

Amgy meg én sem 14nek modnanám a fiadat!! Jó nagy legény! Hanna meg cuki, mint midnig, Apa meg nagyon kedves, meleg tekintetű, Rajtad meg látszik, hogy "tökös", talpraesett, egyenes csajszi vagy!!! pont közénk való!!!

Gratula Lucinak!

És Hurcia, Panni ugyanígy visszahányta egyk este a vacsit, másnapra meg semmi baja nem volt.. nem tudom, miért, de van ilyen....

És Vica, Dó, mint pap??? :D :lol: :lol: :lol: :lol: anygon kordában tartaná a nyáját, az 100!!

Kép

Kép
jube
 
 


Oksa, Jube haver, nézd el nekem, mert ebben a korban az ember már nem lát olyan jól....... A csládom jellemzése tök jól esett, köszi!

Tünde, én már itt vagyok a megalakulás óta! :lol:

Délelőtt eltűnök valamikor (ne ríjjatok utánam :lol: ), mert jön egy pocakos barátnőm ötyézni, mellesleg Ő is a Kútvölgyiben fog szülni.

Kép
ildi35
 
 


Csajok!

Én mint pap!? :shock: :shock:
Ahhoz többszörösen újjá kellene születem! De az biztos, hogy osztani tudok! :wink:

Kép
nagydora
 
 


Vica, amikor mentél dokihoz, jól olvastam, hogy a férjed is veletek volt kint a gyerkővel?
Állandóan azon agyalok, hogy HA terhes leszek, hogy fogok eljárni Benéve a vérvételre, vizsgálatra, stb...

T

Ja, és visszanéztem a nosztalgiázós képeiteket, és hát...
majd én is szerkesztek fel képeket...

mtunde
 
 


Na jó nekem ez magas... :roll:
A nem hivatalos utat választom :D

Küldöm privibe.

puszi

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Szasztok!

Monacs!
Nagyon szépek vagytok a képeken! Jobbulást Nektek!!!!!

Vica!
Akinek ilyen zabálnivaló nagylánya van, az ne törődjön a hab testével annyit Egyébként pedig genetikai adottság a gebeségünk, szerintem egyikőnk sem koplalt, legalábbis merem remélni
Gratula Rékának a mászáshoz….nagyon édi lehet, majd remélem miharabb Nekünk is megmutathatja!!!!!

Ildi!
Végre képek!!!! Hurrá! Nagyon csípem a jányod ám! És továbbra is azt mondom, hogy kiköpött TE!!!! És milyen ügyesen ül, nagyon zabálnivaló! A fiad pedig kész embör!!!!

Hurcia!
Köszönjük az udvarlást! Vicces lenne, ha Én is szülnék egy kislányt és Balázs pedig az Én vőm lenne, ugyanis a kisfiad is nagyon hercig!!!!! Egyébként kérünk Róla is még több képet!!!!!!!!

Tünde! Üdv!!!!

Steffi! A need for speed nálunk is menő. Azthiszem egyszer a férjurainkat is össze kéne hozni, biztos tudnának miről csevegni (és itt nem a gyereknevelés kérdéseire gondoltam)
Remélem gyorsan meggyógyulsz!!!!

Dóri!
Ügyes lány Luca, hogy már csak egyszer ébred!!!!!!

Lányok Kolos a napközbeni fél órás alvásait leredukálta 20 percre. Hát ez elég szarul érint, megmondom őszintén….a fél óra sem volt sok, de ez a 20 perc arra sem elég, hogy felhuzzak egy zoknit Viszont újra visszatért a beszélőkéje, tegnap egész nap itt kuruttyolt és most is itt krepeg a járókában!
marcsim
 
 


Lányok felvesztek MSN-be?

moriczmarcsi@hotmail.com
marcsim
 
 


Ildi, mint már írtam, nem is a nővérének, hanem a barátnőjének néznélek! Szép pár vagytok!

Edina, szerintem az ilyen vigyori hányás miatt ne aggódj! Ha jó az általános állapota, akkor csak könnyített magán. A gyerkőcök szokták így csinálni. ha levert lenne, és sápadt, akkor lenne csak baj.

Monacs! Feltetted ezeket a baromi jó képeket magatokról, és most lelécelnél!? Légy' szi ne!!! Olyan jókat szoktál írni! :wink:

Szia Tünde! Jó, hogy itt vagy!

Itt, vidéken is undorító idő van. :? :cry:

üdv.gabboka
Kép


Kép
gabboka
 
 


Marcsi!
Én benne vagyok, biztos lenne miről beszélniük :lol: Még talán egymás ellen is játszhatnának :lol: :lol:

Jaj, ez az msn...:evil: Hétvégén nekem is lesz!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Hát lányok, - nekem szinte az utolsók közt esett le mi folyik itt - de nagyon nagyon szarul esett.! :cry: :cry:
Mindenkitől elnézést kérek, ha esetleg bugyuta voltam és nem lehetett velem értelmesen beszélgetni és nem tudtam ÉRDEMBEN növeli a topik színvonalát.
Tudod ILDI - szerintem egy fórum azért fórum, mert ott bárki hozzászólhat és nem lehet korlátozni a tagok létszámát. Az aki nem tud mindennap jönni úgyis lemerad , aki meg aktív hozzászólója az bekerül a táraság magjába. Ti ezt a kis magot külön megalakítottátok, csak még szórtíroztok belőle. Nekem személy szerint nagyon szarul esett, mert Rád és Marcsimra mindig jobban odafigyeltem, mivel egyidősek a gyerekeink, és azok is egy picit jobban felkeltették a figyelmemet akik Vidánál szültek. Mert ez valahogy jobban összetartott minket.
Őszintén aggódtam Durcáékért, és Gabi és Eni szülését is szinte végigizgultam. Én egy őszinte ember vagyok, aki ezt feltételezi a másikról is. Ezt ősz óta folyamatosan megszívom. Először az egyik legjobb barátnőm cseszett át, most anyósommal volt ez a probléma. Szerettelek Titeket, szerettem veletek társalogni, de mostmár nem foglak Benneteket sem többet zavarni.
Bocs mindenkitől......

Heni

Kép

Kép
cancan
 
 


Csajok!
Most minden cinizmust félretéve nélkül!
Lassan megkorbácsolom magam, hogy bebizonyítsam, nem volt e mögött semmi rosszindulat, bántó, ártó szándék!

Kép
nagydora
 
 


Bocsi, már hülyeségeket is írok! :oops:

Kép
nagydora
 
 


Sziasztok lányok!!

Dóri,
Nagyon örülök, hogy nektek jó éjszakátok volt :D , nekünk baromi szar. :cry:

Úgye Réka tegnap délután felfedezte, hogy hogyan is kell mászni. Egész éjszaka ezt gyakorolta, :D ami azt jelenti, hogy óránként keltem mert mindig neki ütközött a kiságynak. Aztán ezt meguntam és 1 óra magaslatában befektettem magam mellé. Szerintettek??? Állandóan a fejemen landolt :D és már 1/2 7-kor ott ücsörgött mellettem az ágyon és vigyorgott. Szuper. Aztán megnézte a jól megérdemelt "Thomas a ......" meséjét és utána már nem hagyott aludni.

Monacs, Eni
Csak a lányokat tudom ismételni... Gyertek légyszi..

Steffi,
Én ugyanígy voltam valamelyik nap... Fel sem bírtam állni. Remélem Nálad sem tart sokáig. Martin hogy aludt éjjel???

Marcsi, Steffi
A Need for Speed mellett nálunk bejátszik a FIFA 2005 foci játék. Na én ettől kapok síkitó frászt… Azért megnézném, hogy mit művelnének hármasban! :lol: :lol:

Marcsi,
Nem lehet, hogy a foga jön Kolosnak??? Réka csinálta ezt amikor jött a foga, hogy max. 20 perceket aludt, aztán pörgött tovább… Mindjárt felveszlek msn-re.

Ildi (tesókám)
Nálunk is elég szutyok idő van....

Babazsúr:
Dátum: február 23 vagy 27. Kinek melyik jó???
Eddig jelentkeztek: Ildi, Jube, Hurcia, Orsi, Marcsi, Dóri, Tünde és Steffi (bár neki a 27.-e nem jó) ja és persze én iiiisssssssss!!!
A végleges dátumot kellene eldönteni. Nekem mind a két időpont jó, csak 27-én 1/2 11 után tudnátok jönni mert Rékát visszem orvoshoz.

Tünde,
Mióta Réka megszületett és visszakellett mennem az orvoshoz azóta a férjem vagy apukám mindig elkísért. Amíg én bent voltam a dokinál addig Ők szórakoztatták Rékát vagy fordítva. :lol: :lol: Amúgy amikor már utolsó idős terhes voltam akkor is mindig jött velem a férjem. Ha terhes lennél/leszel akkor a férjed nem tud veletek menni???? Bár az tény, hogy Rékának is elfogyott a türelme tehát tényleg nehéz velük… De a Te fiad már nagy és megérti, hogy anyuci miért is megy oda…. Nosztalgiás kép kötelező!!! El ne felejtsd!!
Téged is felveszlek msn-re ha nem baj!!!

Gabbó,
Hát ezt a lecsatolós dolgot itthon csináltam a férjem kedvéért :D :D De neked miért kellene ilyen?? Én ahogy láttam a kismama képed szerintem egy deka felesleg nincs rajtad. Ha tévedek mutasd meg, rakjál fel mostani képet!!! :D

Na puszi

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Vica, sajnos tévedsz, épp ezért nem is fényképeztetem magam. +12kilócskát kellene lecsatolnom.

üdv.gabboka
Kép


Kép
gabboka
 
 


Vica!

Nekem még mindig 23 akkor tuti tudok menni, de ha a többieknek 27 a jó, akkor persze fejet hajtok és felnőtt módjára tudomásul veszem.
És ezzel most senkit nem akarok bántani, nem kell a rosszat sejteni az írásom mögött.
Ja és a hülye FIFA nálunk is nagy szám :roll:
Most egész megvagyok, bár még mindig szédelgek...
Martin fél 8tól aludt 11-ig aztán a többire nem emlékszem :shock:

Nem semmi a kislányod!!!!!!! Megint jót nevettem! :D

Tünde!
Nosztalgiás kép kötelezőőőő!!!

Gabi!
Sári ma 4 hetes!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Sziasztok!
még vergődöm a képkicsinyítésen.... Pedig egyszer már olyan ügyi voltam... legkésőbb este, apjuk...

addig is, negem állandóan lehet látni a blogon, és a kezdet--- ott vagyok pocak nélkül, pocakkal, Bene kicsin, közepesen, nagyon :)

Vica, ált első terhességnél is jött apjuk, csak mondjuk haza már nem kisért, de ha vérvétel bolt, minidg velem jött, mert éhgyomorra nem nagyon tudok közlekedni :) Biztos valahogyan megoldjuk, meg asszem apósomhoz is be tudjuk adni Benét reggel... meg hát nem aktuális :)

Ma egy barátnőmmel találkoztam, hetente többször is szoktunk... nagyon megértjük egymást. mély depressziója van több mint 3 éve. Gyógyszerek nem nagyon hatnak rá, leginkább azzal küzd, amivel asszem mindenki egészségesen is, hogy mennyi normát állítanak fel az anyák elé, hogy milyen egy jó anya.... Tudjátok, csak ha íg yszoptatsz, csak ha úgy nevelsz...blablabla... Ezek ellen szoktam én is mindig tiltakozni... Talán nem véletlenül...

:)
Na, most már itt vagyok!

mtunde
 
 


Helló Csajok!!

Szerintem itt lenne már az ideje ,hogy mindenki túlépjen a tegnap történteken!!

Nem rossz indulatból lett ez a topic,pusztán olyan okokból,hogy itt nagyjából egy cipőben járunk! Magyarul: több az egyidős baba,akik egyszerre produkálják a dolgokat,értek itt,fogzás ,mászás,esetleg hiszti...stb és mivel itt kevesebben vagyunk,talán nem siklunk el egy-egy kérdések felett .
A várandós kismamáknek persze drukkolunk,de már nem tudunk akívan részvenni mindenben.
És igen,alakultak nagyon jó barátságok is,aminek szerintem örülni kell.
Nem hinném,hogy valakinek is távozni kellene innen vagy a másik topicból,hiszen ezt senki nem akarta/akarja!

Mindenkinek nagyon szép hétvégét,hétfőn jövök!

Puszi:Eszti

[u=http://b/babafalva.hu]Kép[/url]
Kép
Kép
mano4
 
 


Eszti,
Egyetértek Veled! Nem jössz hétvégén??? Szomorú leszek!!!!! :cry: :cry:

Lányok,
Réka 2 napja hisztizik! :evil: :evil: De szó szerint, ha elveszem tőle azt ami nem az ővé akkor olyan hisztit vág le, hogy hú húúúú.. zeng az egész lakás... most pl. kiolvasta a Story újságot majd amikor elakartam venni tőle, akkor meg üvöltöt....

Steffi,
A többire miért nem emlékszel??? Mit csináltál?? :lol: :lol:

Megyünk sétálni!

Puszi

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Réka, Bene is ennyi idősen kezdte :)

De aztán egy idő után leállt, aztán újrakezdte, stb...

Nála (ismétlem, nála :)) az vált be, hogy hagytam... vagy ha muszáj volt, biztonságba helyeztem, és lenyugodott egy idő után. Mostanában pl elmegy dühongeni a sarokba, aztán angyali arccal megjelenik később :)

Ha nyugtattam, ölelgettem, stb csak rosszabb lett, ha hozzászóltam, rászóltam, akkor is...

mtunde
 
 


Lányok, ti miben kicsinyítetek???
Valamikor ment, de most nem... :(

mtunde
 
 


Itt vagyok lányok!

Látom kaptam a pofámra megint! De miért pont én? Persze, biztos a tegnap esti monológomért. Egyszerűen belefáradtam már ebbe az egészbe. Belefáradtam abba, hogy közel 40 évesen, magyarázkodnom kell, hogy miért írok egy másik topicba, és rosszul kellene éreznem magam csak azért, mert mindehhez nem kértem engedélyt legalább 20 embertől. Tegnap megpróbáltam kultúráltan és érthetően, most viszont azt mondom, hogy szakadjunk már le a témáról és aki nem hajlandó elfogadni a valódi okokat azt rettentően sajnálom és nyugodtan gyártsa a saját kis elméleteit, de engem kíméljen meg tőle!

Marcsi!
Én maximálisan megértelek, Hanna majdhogynem a születésétől fogva 20-30 percet alszik délután. A múlt héten aludt 12-3-ig, de mint ébredés után kiderült, azt is csak azért, mert lázas volt. Lehet, hogy ennyi az alvás igénye.

Vica tesókám! Aztán vázoljad már nekem a tényállást léci, ez a babazsúr nálatok lesz, vagy valami játszóházban, vagy sétálunk, vagy mi lesz? Tudod, a gyengébbeknek mindig szájbarágósan kell elmondani.....

Eszti, bizony észre sem veszed és egyik napról a másikra ekkora lesz a fiad. Hihetetlenül gyorsan repül az idő, szinte látom amikor mentünk az elsős évnyitóra, aztán tessék mindjárt kezd a szakközépben!! De hát még jó, hogy csak a gyerekek öregszenek.......

Kép
ildi35
 
 


ildi, melyik szakközpbe megy, azt nem zárják be éppen??? :)

mtunde
 
 


Ildi,
Vázolom a tényeket: nem megyünk sétálni, bár ha jó idő lesz az udvaron felsorakozhatunk!! :lol: :lol: Amúgy nálunk lesz a lakásban a tali, végül is lehet majd játszóháznak is hívni :lol: :lol:
De véglegeset még nem tudok mondani, viszont írok neked külön e-mailt hogy mikor, hova és miért kell menni!!!

Kaptam ma a Nestlétől egy tök szupi magazint. Letettem a földre, azzal a jelszóval hogy mindjárt elolvasom erre Réka, újdonsült mászó technikájával megelőzőtt. Sajna a borítón lévő lány nem tetszett neki :? és nemes egyszerűséggel letépte. Úgyhogy ennyi!!! Jelzem hogy a Story újságomnak is annyi, az elmúlt 5 hónapban ilyen jellegű újságot még a kezembe sem vettem, gondoltam megveszem és békésen elolvasom! :D Hát ez nem jött össze!!! :D

Tünde,
Én a Picasa-val szoktam kicsinyíteni

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Vica! Válaszolnék a privire, de nem tudok!!! Tudom, ez ügyben már kértem egyszer segíséget, de ha megírtam a válaszomat nem tudom elküldeni,mert NINCS ELKÜLD GOMB!! Esküszöm nem vagyok hülye, de tényleg nincs!!! Vagy mi a fenét csinálok rosszul??????

Kép
ildi35
 
 

Vissza: Bababemutató

Jegyzetfüzet: