Új privát üzeneted érkezett!

Megkaptad a privit??? Hülye vagyok :lol: akkor nem írtad volna, hogy válaszolnál rá. Szóval amit én írtam az Neked felül jelenik meg, alatta Te tudsz válaszolni Nekem.... ugyanez az ablak van ott is mint ez. Nem hiszem hogy Téged ezzel bűntet a babanet, hogy nincs ott egy elküld gomb. :lol: :lol:

Azért mindjárt szemügyre veszem a dolgot...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Ha megnyitod azt az üzenetet amit írtam, akkor alatta mi jelenik meg????

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Válasz a privát üzenetre, tehát ott tudok Neked választ írni, de az alatt az ablak alatt nincs elküld gomb!!

Kép
ildi35
 
 

 
 

Ide hívtam a Norbit is és tényleg nem vagyok hülye!! :lol: :lol: Sem előnézet sem elküld gomb nincs.

Kép
ildi35
 
 


Vica!
Picasam van nekem is, de hogyan???
Iszonyat. Egyszer már megtaláltam..

mtunde
 
 


Ildi,
Basszus, pedig jó helyen jársz!!! És mi van akkor, ha Te írsz Nekem??
A hozzászólásaim alatt van egy olyan, hogy "pü" arra rákattintasz, megírod a szöveget és elküldöd. Remélem ott van "elküld" gomb.

Tünde,
Leírom privibe...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Vicának hála.
Miért nem tudom megjegyezni ezt a hülye export funkciót :)

Na, szóval előtte 1 évvel :)
Kép

aztán szülés előtt közvetlenül :)

Kép

Aztán mostanság ősszel :)

Kép

Hát ezek vannak :)

mtunde
 
 


Tünde,
Nagyon jók a képek!!! Mekkora pocakod volt!!!!!! :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Hát igen, amikor bementem a kórházba, 125-öt mrétem a pocakomra, és még 1 hétig nőtt!!!

Na, ennek örömére, még ugyan leadhatnék 5 kilót, de már így is lóg a bőröm :( És a hasizmaim, bár tornázok a mai napig nem nőttek össze, illetve nagyobb a hasam :)

mtunde
 
 


Lányok!
Nagyon gáz, hogy Bene állandóan nézi a Minimaxot?
Néha elmegy játszani, de ha én nem játszom vele, kéri, hogy kapcsoljam be a tévét (hozza a távirányítót :))

Asszem limitálnom kéne, igaz??? Vagy várjam meg, hogy lecseng?
Nekem halál kényelmes, az tény, és persze én is tévéfüggő vagyok, és nekem mindegy, akár a meseadó is mehet... :oops:

mtunde
 
 


Hahó!

Mi van ma, általános sztrájk??
Tudjátok, hogy műszaki analfabéta vagyok, de küzdöttem, mint állat a létrehozásával és így már MSN-en, a mail címemen is elérhető vagyok. Már ha valakit érdekel....... :roll: :roll:

Kép
ildi35
 
 


Szia műszaki zseni!!
Én most pont az msn-en vagyok, írtam csak nem akarsz válaszolni!!! :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Lányok, nem voltam órákig, de látom, nem maradtam le.
megyek, apjukot kiengesztelem :)

mtunde
 
 


Sziasztok,

belefáradtam ebbe nagyon.... kéne egy jó kis dumcsi élőben...

Kép

Kép
jube
 
 


Mibe fáradtál bele?
az írásba?

mtunde
 
 


Sziasztok Lányok!

Két napig nem jövök, és mi van itt!! Megjegyezem, nem nagyon hiányoztam én sem senkinek :oops:, de nem kezdek el én is érzékenykedni nektek, szerintem most elég volt már belőle. ;)

Már megint betegek vagyunk Panni is, én is :(. Panni nagyon csúnyán köhög és megint állandóan szívni kell szegénykémnek az orrát.

Babazsúr: én mindenképpen a 27-re szavazok, nekünk a pénteki napok nem jók, kötelező após/anyós látogatás van.

Eni, köszi a buzdítást, meg a dícséretet, teszek majd még föl képeket Panniról, a végén még meg is unjátok ;).

Vica, látod, mégiscsak elkezdett mászni Réka. Mondtam én, hogy nem fog kimaradni. Úgy nem szeretem, hogy nekem is már nem egy ember mondta, hogy akkor kimarad a mászás, azért mert Panni már felállt, ráadásul már a dohányzóasztal és a kanapé mellett araszolgat. Miért maradna ki??? NEM FOG!!!

Na, megyek pihizni.

Sziasztok!!

KépKép
osori
 
 


Szia Orsi!

Ezzel a mászással engem is maceráltak, mert különben nem fejlődik jól... persze, minden gyerek úgy fejlődik, ahogy tud. És hiába akrom én, hogy másszon, nem tudom ráerőszakolni. Aztán egy-két hétig mászott a járás előtt :)

mtunde
 
 


Sziasztok!

Gyorsan visszajöttem még közölni, hogy egy phár bor után már nem vagyok olyan nagyon elszontyolodva! :D

Éljen a baba-topik sokáig, és írjunk tele minél több oldalt!

Tünde, köszi az érdeklődést, de mostantól pozitívan gondolokodom, :) és minden helyreáll!

Orsi,

te még lógsz a fotókkal! irgumburgum!

nagyon sajnálom a Kis Druszánkat no meg Téged is, gyógyulgassatok!!!

sok puszi Nektek!

Kép

Kép
jube
 
 


Jube!
Phár bor után?:D Tényleg jól érzed magad :lol: :lol: Tudod, hogy csak viccelek ugyi???

Már akartam kérdezni, a Panni minek a beceneve? :oops:

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Mai utolsó bejelentkezés, mert ez az oldal szinte csak velem van tele!! :D :D

Orsi,
Itt is üdv!
Igen Réka elkezdett mászni, aminek én nagyon nagyon örülök!!! Réka is a kanapé mellett sétálgat, sőt szerintem túl bátor mert van hogy nem kapaszkodik és úgy probál meg elindulni. Ilyenkor a hajam az égnek áll!! :lol: :lol: Először kiegyensúlyozza magát aztán indulás.... Nagyon édes!!! Kéretik gyógyulgatni!!

Jube,
remélem nem döltél ki??? Azért tessék vigyázni!! :lol: :lol: Megnéznélek egy pohár bor után, így is mindig mosolyogsz hát akkor most milyen lehetsz????

Steffi,
Minden oké???

Na jóccakát!!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


S.O.S.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Van itt valaki???
Nyújtsatok lelki támaszt, mert menten megzavarodok! Rettenetesen berágtam a férjemre, elment itthonról nem tudom hova, de nem is nagyon mozgat...
Ismét nem állt mellém a szülivel szemben, pedig egyetért velem!!!!!!
El akarok válni! Tud valaki egy jó ügyvédet?
Tudom, hogy ez nem az a topic, de totál ki vagyok, remeg kezem-lában, mindjárt megzavarodok...

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Steffike,

ne hozz elhamarkodott döntést!

próbálj megnyugodni, vegyél egy nagy levegőt, hívd fel e férjed, és kérdezd meg hol van, és hogy beszélhetnétek-e. ne kapkodj, és ne indulatból beszélj. gondold végig, miért szereted, nézz Martinra, és próbáld meg helyrerakni a dolgokat!

ha tényleg el akarsz válni, azt később is úgy fogod gondolni, úgyhogy ne rohanj még ügyvédet keresni, próbáld meg inkább kibeszélni magad a férjeddel.

nem lesz semmi baj, csak számolj tízig, mielőtt mondasz valamit...

puszi
jube

Kép

Kép
jube
 
 


Köszi! Aranyos vagy és ne haragudjatok a kirohanásomért, többé nem fordul elő!

Puszi mindenkinek!

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


senki sem haragszik ezért Steffi, öntsd ki a szíved, ha segít!

Kép

Kép
jube
 
 


Szeretem, de már nem bírok ezzel a tudattal élni, hogy soha nem áll mellém!
Lerágott csont, de amit Ő csinál az azért már durva. Mást mond nekem és mást nekik... Legalábbis úgy vettem észre.
Szar ügy nagyon. Mindenféle hülye gondolat kavarog a fejemben...

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Sziasztok!

Gyorsan feldobom a kért képeket:

2005. augusztus, Húgom esküvőjén. Nem valami jó kép, de csak ezt találtam az előtte kategóriában.

Kép

2006.06.12., A kórházban, 10 nappal szülés előtt (ez telefonnal készült, úgyhogy nem egy túl jó minőség)

Kép

KépKép
osori
 
 


Steffi, szerintem is nyugodj meg és gondold át az egészet. Azért a válás komoly dolog, nem lehet elhamarkodottan dönteni. És beszéljetek, beszéljetek...

Remélem, mire ezeket a sorokat olvasod, talán már átértékelted az egészet.

KépKép
osori
 
 


Orsi!
Tök jól nézel ki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nem akarok indiszkrét lenni, de miért kellett befeküdnöd a kórházba 10 nappal szülés előtt???

A helyzet változatlan...

Tünde!
Téged sem felejtelek ám el megdícsérni! :D
És várom a képeket!!!

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Sziasztok Lányok!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Megvolt a mai UH. Jól meg is lepődtünk!!!! :lol: :lol: :lol:
Ikreket várunk!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Na mit szóltok???? Mi még nemtértünk magunkhoz!!! :lol: :lol: :lol:
Ma léptem a 7. hétbe. :)

Pussszi

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Kiscsillag! mi ugyan nem ismerjük egymást, de sokat hallottam rólad!
Nagyon gratulálok és sok boldogságot és problémamentes terhességet kívánok!
Steffi! ha ez megnyugtat, én ugyanebben a szituban ülök MOST itthon Benivel. Azzal a különbséggel, hogy ebédelni ment a drága szüleihez. No coomment.....
Bocsi, hogy idepofátlankodtam......

Heni

Kép

Kép
cancan
 
 


Kiscsillag!
Gratulálok! Hát ez tök jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Kiscsillag!!! Gratulálok, na, akkor kössétek fel a gatyátokat. Én végig azon izgultam, nehogy ikrek legyenek :) Persze csak azért, mert lusta dög vagyok :)

Steffi! Remélem, mára már jobb a helyzet És Cancan, nálatok is? Tényleg ne hozzatok elhamarkodott döntéseket. Egy gyereknek mindkéts zülő kell, persze csak ha jó a kapcsolat közöttük, de ha lehetséges...

Tünde

mtunde
 
 


Sziasztok,

Milyen nagy forgalom van!!! :D :D

Steffi,
A tegnap esti leveleden kicsit meglepődtem és szomorú is voltam, :cry: :cry: de hát....
Ahogy a többiek is írták egy kicsit nyugodj meg, vegyél egy mély levegőt!!! Ha akarsz beszélni róla, nyugodtan írj. Tudom, hogy érzed magad nálunk is volt csete-paté, de talán rendeződni látszik.... Próbálj Vele beszélni de higgadtan!!
Martin hogy van?? Hőemelkedés?

Ildi,
Sikerült este Hannát megnyugtatnod??? Annyira sajnáltalak Benneteket. Én ezt csináltam kb. 2 héten keresztül, éjszaka is és a vége az lett, hogy teljesen kibuktam. Remélem hamar túl lesztek Ti is ezen.

Jube,
Voltatok ma úszni???

Orsi,
Rajtad már nincs semmi felesleg!!! Úgyan olyan jól nézel ki, mint szülés előtt! Neked is jó nagy pocakod volt!!! :lol: :lol:

Én lusta dög vagyok ilyen képeket keresni!! De Ildiről sem láttam ezekhez hasonlót! :lol: :lol:

Cancan,
Bízom benne, hogy nálatok is rendeződni fog a helyzet!

Tünde,
hát ez a TV nézés, érdekes dolog. Réka még csak 9 hónapos de van néhány olyan mese, amit tátott szájjal néz végig. De én próbálom inkább a zene irányába terelni.. :lol:

Puszi Mindenkinek

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Hazajött ez a tökfej :D
Megbeszéltünk és nem válunk :D

Úgyhogy mehet a need for speed és FIFA bajnokság :lol: :lol:
A tegnap esti levél hirtelen felindulás volt, hagyjuk is.

Ildi!
Mi volt este veletek??

Ne utáljatok, de nekünk egész sima éjszakánk volt. 7kor kidőlt aludt 10-ig, szopizott aludt hajnali 4ig!!!! aztán szopi és 8-ig. Én is tudtam aludni 8 órát egybe, hát jól esett. De azért volt szerintem most sima az éjszaka, mert kint aludtunk a kanapén. Mert a kiságya a hálónkban van és mikor először ébredt mindig közénk vettem és mikor mocorogtunk mindig felébredt és nehezen aludt vissza. És kitaláltam, hogy aludjunk kint így szopi után kénytelen vagyok visszarakni a kiságyba és tök jól bejött. Remélem ma is ilyen jó lesz!!!

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Steffi, írtam mailt :)

mtunde
 
 


Tünde!
Tökfej installálja a gépet, úgyhogy most el vagyok zavarva innen, egyébként sem jött át valamiért az e-mail, úgyhogy küldenéd erre a címre: juhaszsteffi@gmail.com

Köszi, puszi!

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Kiscsillag!
ez fantasztikus! :D :D :D Gratulálok!
én összes is ..... magam ha nekem ikreim jönnének. Én is egy lusta dög vagyok. Már elnézést. :lol:
Nem lesz egyszerű, de nagyszerű lesz :D :D :D
Probélmamentes, szép terhességet kívánok!

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Örülök hogy senki se válik! :D

Ildi!
Nem akarlak fényezni, de tényleg inkább a fiad barátnőjének nézel ki. Komolyan! :D Bárcsak tudnám mi a titkod!

A képeken meg csak ámulok és bámulok! Mindenkinek milyen nagy pocója volt! és milyen csinosak vagytok! :D

Tünde!
Voltál bababörzén? Mi igen, de a MOM-ban. Apuci ugyanis kapott egy thai masszázst és az ott van mellette. Nem is kapott levegőt mikor a szalon ajtaján betessékeltem! :D :D :D De úgy látom tetszett neki mert azóta folyton puszilgat és csak erről mesél :lol: olyan mint egy nagy gyerek aki most kapott új játékot :lol:
Ja! vettem 5 ruhácskát, bár nem ez volt most a központi kérdés, hanem hogy kitölcsük az egy órát míg apucit kényeztetik.

A lányok még mindig betegek. Katát az ősaim kúrálták. Ott is aludt. Még szerencse, mert Szofi bár úgy tűnt, hogy jobban van de tévedtem. Már 2 napja nem volt láza, de múlt éjjel 40 percig úgy sírdogált. Hurutosan köhögött/krákogott - amit eddig nem tett - és ez nem hagyta aludni. Ott sétáltam fel s alá vele. Majd a karomban aludt csak el. Vígasztalhatatlan volt. Nehezen kihúztuk reggelig, majd vittük az ügyeletre. Ezt a köhögést bár azóta nem produkálja, de azért megvettem minden gyógyszert amit csak mondtott a doki. Rendesek voltak, mert nem kértek pénzt. Ja! most a budai gyermekkórházban volt az ügyelet, amit ha jól tudok be is akarnak zárni. Kell a hely egy 2037. szállodának :evil: és pont akkor kezdődött a demonstráció ez ellen. Remélem megmarad a kórház! Na jó befejezem a kisregényt. Szóval még nem vagyunk túl rajta és még én is lázas vagyok. (bár ezt ki nem ..... le!)

További kellemes hétvégét mindenkinek!

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Veronikusz, mi a Marczibányin voltunk, de nagyon gyenge dolgok voltak és méregdrágán. Pláne, hogy már én is voltam több helyen trukálni, és tudom, milyen áron szerzik ezeket be. Ott soha nincs kismama, aki eladja a saját ruháikat.
Így csak egy inget és egy mellényt vettem Benének, és legót!!! :) Ez utóbbit soha sehol nem tudom megállni.

mtunde
 
 


Sziasztok!
Bocsi, ezer éve nem voltam, de most éppen Anyumékhoz lógtunk el.. Steffi! Nekem ez lett abból, hogy végre megvédett a párom Anyujával szemben- ez lett a vigasztalás... kellett is ehhez vagy 7 év.. és egy kölök.. :):):)
Nem tudom, hogy írtam-e, de, ha nem ,akkor nagggggyon bocsánatot kérek Tőled Kiscsillag!!!! Nagyon sokat gondoltam már Rátok, és eszméletlenül örülök, hogy az Új topikunknak Te vagy az 1. pocakosodója.. :D És rögtön duplázva.. :) Zsu11nek mondtam, - Ő régen írt, a barátnőm, és Ő mesélte anno Nektek, hogy megszületett Olivérem.. szóval meséletem Neki a híreket Rólad, és annyira örült, mint a csuda.. Szóval pihizz sokat, és tudod.. kényeztesd magad, csak ügyesen.. :D
Jube!!! Mióta taliztunk, nem tudtam írni a blogba.. betehetlek? Milyen volt a torna? Panni annyira édes, hogy.. óóóóó :D Ja, és megkaptad a képeket? Rögtön elküldtem Neked!
Csajok, akik itt vagytok mindenkinek örülök.. annak a lánynak, akinek a nevét sem tudom, de csak a feszültséget kelti.. stóval neki nem örülök.. ennyi a véleményem.. lenne még, de ez nem az a fórum.. :D:D
Most ennyire telt tőlem, majd visszaolvasok, most megyek, és sütöm tovább a kishúgom szülinapi tortáját.. kemény dolog 12 évesnek lenni.. ::D
Mindenkinek puszi.. Ja, és Olivér kicsit már mászik.. :D fog meg nuku., ez a 9 hós mérleg.. :D De süti-süti pogácsát, az megy, és a pápá is.. elméleti matematikusnak nevelem.. :D:D
MOst már ényleg mentem. husss

satuk
 
 


Sziasztok Anyócák!

Na, megjöttünk a vidéki családlátogatásból.

Vica, testvérem!
Hanna nevű elkövető negyed 12-ig tartotta terrorban a családot, esküszöm már hallottam, ahogy kopik a festék a hajamról!
Azt tudta felhozni mentségéül. hogy a hiszti mellett szerepe volt a fogaknak is. De minden viccet félretéve valamit tényleg sürgősen tennünk kellene ez ügyben, mert sokáig ezt már nem nagyon lehet bírni idegekkel.

Veronikusz!
Tényleg jól esett a fényezés, de én az a nőtípus vagyok aki két lábbal áll földön és reálisan látja dolgokat, de ha mégsem így lenne elárum, hogy a fürdőszobánkban és az előszobánkban is egy bazi nagy tükör van és napjában legalább egyszer belepillantok valamelyikbe......... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Na, most lépek, mert fürdés, vacsi és hasonló nyalánkságok következnek. Később majd benézek, már ha a lányom is úgy gondolja.........

Kép
ildi35
 
 


Ildi!
Tök jó, hogy itt vagy!
Marcsi módszerét nem próbáltad?! Meddig aludt?
És szerintem is tök jól nézel ki! Hanna tiszta Te!!!

Tényleg Marcsi?!

Satuk!
Én már hozzámentem, szültem... Kérdeztem is tőle mit adjak még? A vesém :D Na mindegy, szeretjük egymást, de így elég nehéz élni.
Ja és: baba előtt alatt!!!!!! :wink:

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


baba előtt és alatt kép. Bocsi

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Steffi, köszi a dícséretet. :oops:
Örülök, hogy helyreállt a családi béke.

Igazából, nem 10 hanem 16 nappal a szülés előtt már bent voltam. Csak röviden, mert a többiek már biztos unják ;), vesegörcsökkel kerültem be, aztán a májenzim értékeim sem voltak jók, közben eljött a terminus, de baba még sehol, úgyhogy ezért kellett ilyen sokat bent lennem.

Kiscsillag, nagyon gratulálok!!!! Látod, amilyen sokat kellett várnotok, most egyszerre kettő is jön. Szuper!

Vica, dehogyis nincs felesleg, pontosan nem tudom, de olyan 3-4 kg, és az mind a hasamon. Hát, el kellene felejteni az édességet, legalábbis csökkenteni egy kicsit + tornázni és akkor minden rendben lenne, de egy lusta dög vagyok és imádom az édességet :). Így elég nehéz, de majd rászánom magam mielőtt nekiállunk a másodiknak mindenképpen. Jó lenne legalább ugyanannyival kezdeni, mint Pannival.
A végére már nagy pocakom lett, de pl. 8 hónaposan egy csomóan azt hitték még csak a 6. hónapban vagyok, sokáig tényleg nem volt nagy pocakom.

KépKép
osori
 
 


Sziasztok!!
Nagyon sz@rakodik a netünk, most éppen van, remélem, ez mostmár így is marad! Szerencsétlen férjem sík ideg, egy csomó melója van, amihez kellett volna, most egy nap csúszásban van! :?

Steffi!
Örülök, hogy rendeződött a dolog!!

Kiscsillag!
Mit is mondhatnék! Tudod, mennyire drukkoltam! Üzenem a gyerkőcöknek, kapaszkodjanak rendesen!! Veled örülök!!

Nagyon rossz éjszakánk volt! Luca hajnal egy után 10 percenként ébred, majd 10 perc üvöltés. Gondolhatjátok....

Zsúr: Vica, ismered a véleményem!

Orsi! Én láttalak pocisan, akkor is nagyon jól néztél ki, előtte is, most is! Szóval, gratulálok!


Na megyek, remélem, most már nem lesz gond a nettel!!

Puszi: D

Kép
nagydora
 
 


Jaj, Dóri, ne már, irulok-pirulok, zavarba hozol :oops: , de azért nagyon jól esik :D .

KépKép
osori
 
 


Steffi,

én is szoktam hasonló dolgokat mondani, és szerintem mindenki van fasirtban a férjével néha, .. én is :lol: :lol: :lol: de aztán sokat segít egy kis beszélgetés!
Ja és Orsi nem a májenzime és hasonlók miatt volt ott ám, hanem, hogy engem szórakoztasson!!!! Ne higgyetek neki!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Viccet félretéve együtt szívtunk, és kínunkban röhögtünk sokat. És egyikünk sem fogja ezt elfelejteni azt hiszem...

Kiscsillag!!!!!! MIcsoda hírek!! Hurrá!!! Gratulálok!!! Akkor szép nagy pocid lesz nemsokára, és csak nő nő nő!!!!!


Fotók:
előtte: Kép

és kismamaként 9 nappal szülés előtt:
Kép

ez pedig a gáz kép a kórházban kissé megtörve de boldogan a KIS Balázzsal!:


Kép

No most hagyom abba, mert betelik az oldal!!!

Sok puszi
Hurcia

Kép
hurcia
 
 


Sziasztok,

Satuk,
Végre elő kerültél!! :lol: :lol:
Boldog hófordulot Olivérnek!!

Ildi,
Azt hittem,hogy már nem is jössz!! :cry: :cry:
Szegény Hanna, szegény Ti!! :cry: :cry: :cry: :cry: Drukkolok, hogy ma hamar elaludjon Hanna baba!

Kiscsillag,
Én is szívből gratulálok!

Dóri,
Éjszaka miatt :cry: :cry: :cry:
Csodálkoztam is, hogy tegnap este nem jöttél msn-re, ott tobzodtunk!! :lol:

Jube,
Merre vagy??????

Orsi,
Hát azokat a + kilókat hol rejtegetted??? Mert én múltkor nem láttam rajtad semmit, de lehet hogy neked is lecsatolható van :lol:

Puszi

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Hurcia,
Tök jók a képek!! :D MIlyen pici volt Balázs!! Jól vagytok??

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Vica, a helyzet változatlan. 13 perc alvás után már háromnegyed órája bőg. Nem hisztizek, de komolyan úgy érzem, hogy pattanásig feszülnek az idegeim......

Dóri, a fenti okok miatt (is) maximálisan megértelek, na de fel a fejjel, lesz ez még jobb is! Ja, bagoly mondja verébnek... :lol:

Hurcia, Balázs olyan a képen, mint egy kis manó, nagyon édes!!!

Steffi, alvás helyzetet már vázoltam. :( Családi perpatvar ügyben Apával pedig ne borulj ki, ilyen minden családban előfordul. Mi 19 éve vagyunk együtt, tudnék mesélni..... :lol: Egyébként pedig aki, azt állítja, hogy úgy élnek, mint a galambok, az egyszerűen nem mond igazat! Szóval kitartás.

Az ordítás egyre erősebb, úgyhogy megyek.......

Kép
ildi35
 
 

Vissza: Bababemutató

Jegyzetfüzet: