Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Na igen..aki tag az tag, aki megnem, az nem..:)

Hazaértünk fél 5-re... Addigra annyira fájt a fejem az éhségtől, hogy Apával megálltunk a mekinél. Bedobtam 3 sajtburgert, ami később itthon a vécében landolt orális úton..... Én olyan rosszul voltam... Apa etette intézte a gyereket, én meg aludtam fél nyolcig.

Ante:
Így, hogy Anna lehet, hogy himlős lesz, nem tudom jó ötlet-e találkozni hétvégén. Egyébknét eszembe jutottál, hogy átmegyünk, de a himlő miatt nem mertem.

winnie:
új levlista jó lenne.

tinu:
én sem látom az msn címed.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Tinu msn-je benne van a táblázatban. Az elérhetőségiben. A yahoon, de mindenkinek elküldtem külön-külön is.

Kép
zsuzsu74
 
 


Winnie:
Szerintem is jó ötlet egy új valami, de majd akkor ha itt kialakul, hogy is mint, nem????

És akkor alkotok új táblát is, amin csak azok lesznek akik vannak. :wink:

Kép
zsuzsu74
 
 

 
 

Mi is nyűglődtünk ma nagyon, tegnap meg kissé köhhingetett Fanni. Remélem semmi komoly nem lesz.
Nincs is orrszívó prszívónk, meg semmi ilyesmink.
Úgyhogy nem akarok náthát!

Kép
zsuzsu74
 
 


Bunny!
neked az a msn-ed?
Met tán eccer már bejelöltelek, vagy mégsem?
Ha gondolod felvehetsz partnernek, ha mégsem a jó címeden kerestelek meg......De nem akarok nyomulni ám, ne hidd.
Ha mégis, akkor a táblában meglelsz hol lelhetsz fel. :wink:

Na ennyit mára.

Asszem nekikezdeka Tinu-féle HP-nek.
Annyira kivi vagyok.

Jó és békés iccakát!

Kép
zsuzsu74
 
 


Hú, Zsu, az izgi lesz, szerintem nagyon állat!!!! mondtam, hogy azóta már még egyszer kiolvastam? és találtam benne egy hibát is :)
Levlista, nem egy nagy ügy megcsinálni, lehet elkezdem, aztán folyamatosan veszem fel a tagokat.. az végülis fórumhelytől független :)

MÁgi, azt nem vettem, hogy miért is lett egy csomó idő abból a fél órából? miért hagyott ott apa annyi ideig?
sajbik :(
kül tök furi, néha iszonyatosan kívánom a mekis kaját. Régen sem ettem sokat, havi 1-2-szer, de most, hogy már hónapok óta nem ettem, tökre akartam. Így szülés óta már kétszer mekiztem :)

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Sziasztok!

Winnie, Lidi náthás de sajnos nem jön a nóziból semmi csak hallom, hogy szörcsög. Este meg elkezdett hányni megint, pedig három hete csinálta ezt.

Mági, hát tényleg most jobb,ho gy nem jöttetek mert közben Lidi is hányt így estére, és nehogy Anna elkapjon valamit tőlünk :-)

Éjszaka rettegtem, hogy megnyugodjon Lidi gyomra és legalább a tej maradjon benne, de ma tanácstalan vagyok, hgoy mit adjak neki 10óraira, ebédre, uzsira.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Ante: adjál neki olyan kajákat, amik könnyen emészthetők. Ebben te vagy a profi, hogy Lidinek mi az. Én a krumplira tippelnék, esetleg rizspép.

Majd megpróbálok felvenni mindenkit az msn-re, akinek meg volt adva a táblázatba. Hátha megtanulom, hogy kell. :wink:

Mági: Anna hogy van?

Jobbulást a szegény kis betegeskedőknek!

Kép
Kép
tinu
 
 


Ante:
Szegény Lidi.... :(

Tinu:
Msn használat, partner felvétel...

Fenn van egy olyan, hogy Partnerek.
Ha arra rákatt, akkor legördül egy menüsor. És a legfelső a Partner felvétele.
Na arra katt, amjd jön egy ujabb ablak, oda be kell írni az Emiul címet, ami a táblázatban szerepel.
És akkor csak okézni a dolgot.
Talán kétszer kell okét nyomni.
és akkor a partner már benne is vana listában.
meg tudod nézni , hogy jól dolgoztál-e, mert az milcím alapján ő beteszi valahova a partnert.
lehet hogy épp ekérhető az illető és lehet nem az, de a név vagyis a mailcím szerepelni fog valahol.

Remélem érthető vótam! :wink:

Kép
zsuzsu74
 
 


Egyedül a lánnyal:
Na az nekem soxor van...
Rutin vagyok a füriben, pelusozásban és mindenben..
Na jó, nem öreg rutin, de valamennyire az.
Egyébként ha egyedül maradok vele napokig, hát akkor én biza kimondom, de nagyon megzizzenek azalatt a napok alatt.
Utána már alig várom a messiást, hogy segííccsen, mert kidőlök menten.

Kép
zsuzsu74
 
 


na jó, most az imént visszaolvasva, mondom azért nem akarom sajnáltatni magam. nem vagyok állandóan egyedül én sem Fannival, de vannak olyan napok, mikor igen. Éjjeleketi s beleértve. na ezt az előzőt erre értettem,hogy olyankor várom a segííccséget!

Most meg az van, hogy próbálok valami kis házimelót is végezni.
fannit leültettem a szobába a szőnyegre, betettem már egy mosást, most akarok cseppet porszívózni vagy valami hasonló.
nehéz a házimeló.


Ja és amit mondtok az itt is van, hogy ha nem lát egyből elkezd sírni.Amint visszanézek az ajtóban nevet, ha megint el, akkor már bőg.
Úgy látszik akkor ezek nem egyed dolgok.

Kép
zsuzsu74
 
 


Na elvileg mindenkit felvettem, akit tudtam msn-re. De senki nem elérhető. :(

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!
Ilyen vírusos időszak van?? Remélem megússzuk!!
Tinu:
Anna még jól van, eddig semmit nem találtam rajta. Állandóan lesem a testét, hogy látok-e pöttyöt, de semmi. Attól félek, hogy nem is fogom felismerni. Ebben a szúnyogscípős időszakban honnan tudom majd, hogy hinlő vagy csípés?? :shock:

winnie.
Apa azért hagyott ott minket olyan sokáig, mert közben elhúzódott a munkálya.. De én vagyok a lökött, már tudhatnám, hogy informatikus férj nem tud konkrét időpontot mondani. Volt olyan télen, hogy a minusz 5 fokban ültem a kocsiban másfél órát, mert Apa csak beugrott valahová 5 percre. Akkro megfogadtam, hogy többet soha vele.. De mindig elfelejtem az ígértem.. :?


Ante:
Remélem Lidi jobban van... Akkor ti így nem is mentek börzére? Fényképezzek?

zsuzsu:
Én már akartam is kérdezni tőled, hogy hogy bírod egyedül Fannival? van segítséged? Mert én is egy idő után érzem, hogy mostmár kezd betelni a pohár, és segítség kell. Ilyenkor megyünk Anyuékhoz, amit 2 hét múlva terveztünk, de így megint elmarad majd a pihenés...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


ójajj! munkája! és nem munkálya... bocsi.. :oops:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mégnincs konkrét válasz a szerk.től!
Értesíteni fogok mindenkit!
Cicnek és Motnak szóltam, de no reakció! Ja Snoopynak is jeleztem!
Vendég
 


Mági: láttam, közben kerestél msn-en, de épp házimunkáztam és nincs hangra állítva a gépem. Na de a lényeg, hogy ezek szerint sikerült felvennelek! :D

Kép
Kép
tinu
 
 


Halihó, már egy órája csak olvasom a topicokat (a kettőt)

A tag-téma tól van pörögve sztem is.Minden javaslatomat helyesnek láttátok, tehát ott van a honlap, a tábla (az a legelső volt, amit felraktam, tényleg nem teljes.:(), illetve a talisok tábora.

Tehát:Ilgya, Ante, Kernicó, Szana és további kételkedők, ITT a helyetek.

Ja és anno az iwiw-en tök sok mindenki bejelöltünk, tudok írni Sziszikének, meg Cic-nek, ha szeretnétek.

Mági, remélem nem lesz nagyon rossz a bárányhimlős korszak, de van jó oldala is, nem kell beadni a himlő elleni oltást.:) A pöttöyket hidd el fel fogod ismerni, nem hasonlítható a szúnyogcsípés bepirosodott foltjaihoz. (MÁrmint amit láttam Anna arcán.)

Bunny,
Sajnálom hogy megint betegek vagytok.De a tengeri levegő általában jó hatással van, meg a napsütés is.:)

Egyébként Dani nekem jól el van magában, csak cselesen el kell kezdeni vele játszani, és hagyni elmerülni valamiben, akkor hangtalanul fel kell álni mellőle, és lehetőleg nem megjelenni, és titokban meglesni, akkor akár fél óráig is el tud játszani, így lehet mosogatni. Vasalni sosem vasalok előtte, mert a vasalózsinór a kedvence, és élek, hogy lerántja.

Egyébként akkora erő van benne, hogy rendesen küzdenem kell hogy el vegyek tőle valamit.Kis vasgyúró.

Zitaanyu, tök jó hogy idetaláltál, Tündét is rá kellen venni, hogy jöjjön, mert tényleg tök jó a humora!!!!

Ja szerintem ne várjunk a szerkesztők válaszára, informatikusként tudom milyenek, ellentétben velem (ezért szerettek a felhasználók), szarnak az ilyen levelekre, és tényleg rágni kell a fülüket, hogy történjen valami.:)))

csernusn
 
 


Halihó, már egy órája csak olvasom a topicokat (a kettőt)

A tag-téma tól van pörögve sztem is.Minden javaslatomat helyesnek láttátok, tehát ott van a honlap, a tábla (az a legelső volt, amit felraktam, tényleg nem teljes.:(), illetve a talisok tábora.

Tehát:Ilgya, Ante, Kernicó, Szana és további kételkedők, ITT a helyetek.

Ja és anno az iwiw-en tök sok mindenki bejelöltünk, tudok írni Sziszikének, meg Cic-nek, ha szeretnétek.

Mági, remélem nem lesz nagyon rossz a bárányhimlős korszak, de van jó oldala is, nem kell beadni a himlő elleni oltást.:) A pöttöyket hidd el fel fogod ismerni, nem hasonlítható a szúnyogcsípés bepirosodott foltjaihoz. (MÁrmint amit láttam Anna arcán.)

Bunny,
Sajnálom hogy megint betegek vagytok.De a tengeri levegő általában jó hatással van, meg a napsütés is.:)

Egyébként Dani nekem jól el van magában, csak cselesen el kell kezdeni vele játszani, és hagyni elmerülni valamiben, akkor hangtalanul fel kell álni mellőle, és lehetőleg nem megjelenni, és titokban meglesni, akkor akár fél óráig is el tud játszani, így lehet mosogatni. Vasalni sosem vasalok előtte, mert a vasalózsinór a kedvence, és élek, hogy lerántja.

Egyébként akkora erő van benne, hogy rendesen küzdenem kell hogy el vegyek tőle valamit.Kis vasgyúró.

Zitaanyu, tök jó hogy idetaláltál, Tündét is rá kellen venni, hogy jöjjön, mert tényleg tök jó a humora!!!!

Ja szerintem ne várjunk a szerkesztők válaszára, informatikusként tudom milyenek, ellentétben velem (ezért szerettek a felhasználók), szarnak az ilyen levelekre, és tényleg rágni kell a fülüket, hogy történjen valami.:)))

csernusn
 
 


bocsi, nekem is a Téma, vagy hsz nem létezik jelent meg!!!! :oops:

csernusn
 
 


Niki, Tünde jelentem én vagyok... :D :D
De szólok Andinak, ok? :wink: Akkor az izgin elindítsam a zárt topic-ot?

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Tünde: én azt javaslom, hogy igen. Legfeljebb ha mozdulnak végre a babanetesek, akkor visszajöhetünk ide is, nem? És ha nem itt vagyunk, akkor ráadásul senkinek nem szúrunk szemet (már ha valakit ez zavar).
Többiek véleménye?

Kép
Kép
tinu
 
 


Na, most főzöm életem első töltött paprikáját. :D Eddig sose mertem nekiállni, de a barátnőm is csinált és kedvet kaptam, nem lehetek annyira béna, hogy ne csináljam meg. Nos, Horváth Ilona szerint haladok. Még nem tudom milyen lett, mert most raktam bele a rántást, amit szintén egy kezemen meg tudom számolni, hányszor csináltam. Általában nem rántok be semmit, inkább habarok. Szóval nem olvastam el előtte, hogy is van a rántás, úgyhogy saccperkb-ra csináltam. Valami rémlett, hogy kell. Mindegy, úgyis nekem kell megennem, mert a férjem nem szereti. Viszont egy óriási nagy lábos lett. Asszem egy hétig ezt fogom enni. :shock:

Kép
Kép
tinu
 
 


Megtaláltalak Titeket,tök véletlenül!EJNYE-BEJNYE!!!
Vendég
 


Jöhetek én is?
2006 nyara óta veletek voltam,csak mindíg anyáéktól írtam,mert nekünk nem volt netünk.Én voltam Alexa 2006,nem is értem,miért nem vagyok a táblicskuban :( :(
Véletlenül letiltattam a felhasználónevem,és ezért vagyok alexaa,júli óta.
Vendég
 


Alexa:
Ha más nem teszi, én megkérdezem, mert kíváncsi vagyok!
miért kaptunk itt mindannyian EJNYE-BEJNYÉT??? :shock:

Kép
zsuzsu74
 
 


Ez az ejnye-bejnye engem is meglepett.......
Vendég
 


Csak azért írtam,mert engem nem hívtatok.Tényleg,csak véletlen,hogy erre tévedtem.Ez olyan vicces ejnye-bejnye,nem sértődős.Nehogy félre értsétek!!
Vendég
 


Zsuzsu,

a msn címem itt is megtalálod, de az iwiwen is :-) Küldj egy üzit és felveszlek. Mágival, Kataaval és Ilgyával szoktunk dumálni, winnie általában éjszakai bagoly...

Most iszom meg a neocitránt és irány az ágy... Tudom és ne mondjátok, szoptatósnak nem lehet inni, de már mindenem folyik, a fülem is fáj, zóval a doki nénink szava jár a fejembe: ha anyának jó, akkor igya, mert Törpének szüksége van anyára... Szóval 4 nap után most iszok egy pohárral....

Alexaa, én spec nem emlékszem rád, de amióta szültem azóta sok mindenre nem emlékszem... ejnye bejnye :lol:

Nika: köszönöm!

Tinu, ucca neki, hajrá paprika. Én is szeretem és a gyereknek is adhatsz belőle :-)

Jaj, ezt el kell mondanom: mézzel vigyázzatok, mert igaz nagyon egészséges, de allergiát okozhat. Ez miben nyilvánul meg?? Hát csaláncsípés jelei vannak és kruppot is kiválthat... Kedden adtam Máténak és amikor beszéltem doki nénivel, mondta el ezeket....

Mági: sztem hamarabb lesz lázas, mint pöttyös. És itt jut eszembe a lázról, hogy vigyázzatok, mert egy két lázcsillapító vényköteles lett. Ilyen a norami kúp is!!! Ez egy érdekes cikk, olvassátok el, én spec nem tudtam, hogy melyik lázcsillapító kombinálható:

http://www.babazo.hu/20050728lazas.html

na mentem aludni, mert 3 napja Máté rajtam alszik én meg semmit.... De hát ha így kap levegőt :-(

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


jaj, Bunny, jobbulást MÁténak!!! Meddig tart ez még?
Méz, egy éves korig én sem tervezem adni, de utána is????
Viszont én mézet iszom cukor helyett...
és Neked is jobbulást, igazad van, gyógyulni kell. Homeoval próbálkoztál?

Kata, Ilgya, Titeket hogy hívnak msn-ileg? ja, én bagoly :)

Itt is körkérdek: Ti mit csináltok a nyálzó gyerekkel, hogy ne legyen tiszta nyál a rucija, és ő mellkasa is tiszta víz és így ne betegedjen meg

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Bunny!Jobbulást nektek!Valóban allergizálhat a méz,én is így tudom,mivel belekerül a virágpor.

Tinu!Na milyen a töltött papri?

Nyálzás:Mióta jönnek a fogacskák,nálunk is rosszabb a helyzet.Tegnapi sétánk alatt is állandóan törölgetnem kellett az állát nyakát,mert féltem,hogy kipirosodik.Így sem úsztuk meg,pöttyös lett,aztán egy kis Sudocremet kentem rá.Nekünk az bevált.

Korena is sokat írt annak idején,vele mi lehet?
Vendég
 


Bunny!
Szegény Máté! :(
jobbulást neki!

Igen ezzel a maillel én már felvettelek egyszer. akkor nem értem. na mindegy.
Ha van táblád abban benne van az enyém.. ha megtennéd akkor te! Köszike! :wink:

Én is szoktam társalogni párszor, pár mondat erejéig Mágival, Antéval, Ilgyával, Winnie-vel...
Ja és éniséniss bagoly, meg van egy bagolylánykám is, a neve Fanni! :lol:

kataa még nincsen meg nekem..... De majd ő is bekerül a névsorba, ha felvesz, illetve ha elfogadja a felkérést. :wink:

EWinnie:
Lehet télen a partedli a jó megoldás, vagy ha annyira nyálas, akkor öltöztetés. Most már mi nem annyira nyáladzunk, lehet hogy már van fogunk és azért. fene sem tudja. Amig nem volt, már mondhatni 2 hós kor óta nyálaztunk mindent ezerrel. Akkor még igen korainak tartottam a fogzást, majd csak nyál és nyál és nyál, és féléves korra egyik éjjel kettő kijött reggelre, pedig se híre, se hamva nem volt előtte. Mg csak nyűgis em volt Fanni.
meg is lepődtem, hogy milyen jól ment..
Viszont most gyanakszom a felső kettőre, bár még semmi jel, csak tán, mintha pirosabb lenne és néha felvisít.....

Ja HP. Sajna nem sokra jutottam, baglyom nem nagyon hagyott olvasni.
talám ma is kicsit enged, ha újra elteszem aludni.
mert már egyszer volt altatás, de felébredt, most meg ujra energiabombát játszik! Hihetetlen :lol: :lol:

Na eldugulok, jó éjt mindenkinek.

Kép
zsuzsu74
 
 


Tinu, paprika? :)

Zsuzsi, hát igen, én is sokszor gondolok rád egyedül létileg.... ki van segítség? a mamád, azt tudom, van még vki, aki szokott menni? mamád mennyiszer?
és én is úgy érzem, hogy ha sokáig kéne tök egyedül lennem a babával más társaság nélkül, bár imádom, ne értsétek félre, de bediliznék... szóval értem, mire gondolsz... azért bele lehet fáradni abba, hogy csak bezsélsz, beszélsz és beszélsz, és konkrét válasz nincsen, csak mintha magadba beszélnél... a társalgás hiánya a legrosszabb... persze, hogy baba is reagál, meg válaszol, de.... szóval értitek...

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Jelentem, életem első töltött paprikája finom lett. :D Legalábbis nekem ízlik. A férjem nem szereti, de ma lehet, letesztelem a szülein. :)
Most rohanok hajat motyni, meg öltözni, meg kaját csinálni a babónak. MEgyünk a bababörzére.

Mági: esküszöm, többet nem kérdezem, de talis képek? :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Jó reggelt anyukák és babáik!

Ma nagyon korán keltünk,az 5 órási szopi után Martinkának esze ágában sem volt tovább aludni. :( Hát,nekem még lett volna kedvem,durmolni.

Pár napja,már nem a cicin alszik el a gyerkőc,hanem evés után ringatni kell.Ez talán azért jobb lesz,mert így a férjem is be tud segíteni az altatásban.Már olyan nehéz emelgetni,sokszor úgy érzem,leszakad a derekam!

Apa elment dolgozni,úgyhogy ma is kettesben leszünk.
Illetve Veletek,ha nem gond.

Pont most bosszankodtam,mert ereszt az összes radiátor!Egy hete szerelték fel, és tegnap töltötték fel a rendszert vízzel.Mindenhol áll a tócsa :twisted:

De jó,hogy mentek börzére!Nálunk majd jövő héten lesz,nem hagyom ki!
Vendég
 


Itt sincs valami nagy forgalom!Hol vagytok?
Vendég
 


szerintem börzén van mindenki :):):):):

nika70
Salgótarján
 
 


Winnie már hazaért,már írt a másik topicba.
Én is már várom az itteni börzét!Minden hónapban van,a mellettünk lévő iskolában.
Vendég
 


Gondolom,már elindítottátok a zárt topicot..... :(
Kár,hogy így elbújtok.
Minden jót nektek.
Vendég
 


Alexa: én nem tudok róla, hogy lenne már zárt topik. Vagy te tudsz valamit? :wink:

Zsu: tök jó, hogy összefutottunk! Láttam, ti is vettetek babakocsit. Mi is megvettük a drágát. :) Olyan jó, mert apósék elvitték a batárkocsit és végre elférünk az előszobában. Apró örömök. :D

Kép
Kép
tinu
 
 


volt sok minden a börzén? milyen babakocsit vettél? sportot?

nika70
Salgótarján
 
 


ja, Tinu, milyet vettél? tök izgi, jó dolog a babakocsi vásárlás :)

Zsuzsi, Ti is bevásároltatok?

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Sziasztok!

Zsu szólt, hogy akkor még én is jöhetek közétek! Mondtátok már a babatalin is, mert már ott kérdeztem, hogy én nem vagyok-e túl késői :roll: , így gondoltam, csak szóltok, ha úgy gondoljátok. :wink:

De irigyelek mindenkit, aki börzézni ment. Nekünk itt a 2 belépő, de apa egész nap dolgozik, meg lehet holnap is, az ma fog eldőlni. Ha itthon lesz, akkor megyünk, bár most asszem csak pelust veszünk, meg ilyeneket, mert rucija van még. :D
És babaúszás is lett volna ma már, de így arra sem tudtunk menni! :( :( :( Ilyenek ezek az apák, folyton dolgoznak, hogy elszórakozhassuk a pénzt a számlákra, meg kajára, meg egyéb ilyen élvezeti cikkekre. :roll:

Tinu: én sem csináltam még töltött paprikát, de imádom. Csak olyan bonyolúltnak tűnik. Valóban az???

Zsu: ezt már én is akartam kérdezni, hogy ilyenkor ki tud neked segíteni?
Elméletileg nekem a földszinten lakik anya meg az öcsém, de ők "nagyon elfoglalt, dolgozó emberek", ha arra vetemednék esetleg, hogy megkérjem őket, hogy vigyázzanak kicsit Kiarára, mindig van valami kifogás, így már idegesít is, amikor feljönnek kontárkodni nagy ritkán. Bár így néha én is úgy érzem, hogy nagyon sok, és már nagyon várom apát ilyenkor. :roll: :roll:

Mági: bárányhimlő: :x Szegénykém, de legalább tényleg túl lesz rajta, és remélem ez enyhébb fajta idén.

Üdv.

Kép
kernico
 
 


A babakocsi Portofino Cam valamennyi, a számát nem tudom fejből. Fogalmam sincs, hogy mennyire jó. De nekem tetszik. Olasz. Annyira nem lehet rossz, mégha nem is egy Ferrari. :lol: Sportbabakocsi, de végülis nem esernyőre csukható, hanem lapra, de sebaj, mert ezt legalább nagyon egyszerű összecsukni. Egy gombnyomás és kész. Az esernyősöknél meg vagy három kallantyút ki kell kapcsolni. Ami tetszik ebbe a Portofinóba, hogy nincsen olyan lábizéje, amit le lehet, vagy fel lehet hajtani, ha a baba alszik, vagy nem alszik. Viszont nagyon könnyű. Állítólag a kategóriájában a legkönnyebb.

Kernico: én is azt hittem, hogy bonyolult csinálni és ezért is nem próbáltam eddig. Aztán a barátnőm mondta, hogy csinált és ettől kedvet kaptam. Ő se egy nagy gyakorlott háziasszony, úgyhogy gondoltam, nem lehet olyan nagyon bonyi. És tényleg nem az. Még én is meg tudtam csinálni. :wink: Csak a HOrváth Ilona nem írta, hogy sózzam meg a tölteléket és nem sóztam meg. Oda még én kívántam volna egy kis sót. De amúgy fini lett. Ma apósék is ettek belőle. Megették. :D

Kép
Kép
tinu
 
 


Winnie:
Mi is , mi is vásároltunk.
A másik helyen ecseteltem, hogy a kocsin kívül pelust, meg bodykat, meg falidíszt és satyit.
Ja és amit kihagytam,de akkor ide írom, hogy Hippes kajákat is vettünk..

Nekem a falidíszesnél volt pipa az alakom, mert elvitték a, amit kinéztem.

Tinu: Jó a kocsitok, szemeztem vele én is, csak húzós volt az ára, de amúgy tényleg jó kis verda az.
De tulképpen hasonló majdnem a mostani kocsinkra, mert ez is sport, meg az is az volt.

Mági:
vettél satyit Annának?
és jött ki rajta valami pötty?

És ahogy írtam a nagy ujságot, fanni felállt magától a járókában, majd a lábamba csimpaszkodva is.

Hihetetlen mekkora fejlődési ugrások vannak szinte napról napra. Annyira el vagyok képedve, de ez tök jó.

na majd sanyarú sorsomról máskor.....
:oops:

Kép
zsuzsu74
 
 


Szép jó estét!

De jó nektek, hogy már voltatok börzén és ennyi mindent vettetek. Mi sajnos csak holnap megyünk , de én már nagyon várom. Én úgy szeretek Lidinek rucikat vásárolni olyan jó érzés ha veszek neki valamit ezért várom annyira, hogy mi is menjünk holnap.

Tinu, mostanában gondoltam én is a töltöttpaprikára, hogy kéne csinálnom mert még sosem csináltam. Nem annyira szeretem de egyszer egyszer néha megkívánom. Mazo vagyok? :-)

Bunny, hatott a nátha ellen a csodaszer?
Mi úgy ahogy jövögetünk kifelé belőle. Mára már éreztem az ízeket is úgyhogy mégsem kell megölnie apának. Úgyan is valamelyik este ezt kértem, hogy én már nem bírom inkább öljön meg. :-)

Kép

Kép
antekirt
 
 


Tinu, majd teszel fel képet ,vayg linket a kocsiról, meg Zsuzsi, Te is? vagy majd talin meglássuk? :)

Kernico, hát persze, hogy itt a helyed!!! már hiányoltalak!!! :)

Zsu, falidísz... :evil:
HIppes kaják, na addigra már ne mvolt pénzem :evil:
és gratu az új tudományhoz!!! :)


Kernico, hát ez szomorú :( nálunk anyuék két utcányira laknak, de jön bármikor szívesen. Meg anyósom is.

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Sziasztok!
Na mi is megjártuk a börzét, összefutottunk Zsuzsuval tök véletlenül Szuper a babakocsijuk!
zsu:
Vettünk végül sapit, de nem ott, hanem máshol, ugyanoyat, csak olcsóbban, és még füle is van. Ti vettetek?
Pöttöyk még mindig nincsenek, azért is mertünk elindulni vele. :)
Tinu: mondta zsu, hogy ti is kint vagytok, de nem láttalak.. :)
A talis képeket még mindig nem tette fel Apa, de ahogy fent lesz, szólo, és meg tudjátok nézni :)
Csajok! aki holnap tud menni börzére! A hipp-es stand szuper!! Vásároltam 2450 ft-ért, de elfelejtettem, hogy Apánál maradt a pénz, aki elkóringyált. 2200-at összekapartam, mondom tegyünk vissza valamit. Erre közölték, hogy vigyem a cuccot annyiért! Aztán Apa is vett bébiitalt, tízezressel akart fizetni, és legyintettek, hogy vigye csak! :) Voltunk vagy 5-ször ott vásárolni, mindig megkérdeztem, hogy előkét meg tányért mennyi vásárlás után kaphatok, és adtak rögtön. Így van tányérunk, előkénk, kanalaink, meg strandlabdák. :)

nyál:
szerintem azzal semmitsem lehet csinálni. Én tegnap vettem észre, hogy kubújt az 5. fogacska, folyamatosan nyáladzunk, mint a bulldog. A nyálkiütésre a sudocrem a legjobb. Csak vigyázni kell, mert lenyalják. :)

Alexa:
Én nem nevezném elbújásnak azt, hogy nem mindenkivel osztjuk meg szívesen a magánéletünket. Egyébként láthatod, még itt vagyunk :wink:

Kérdés:
A ti gyerkőcötök nem harap? Mi már tiszta véraláfutások vagyunk, Apa fognyomokkal jár dolgozni, mert Anna így fejezi ki a szeretetét..:) Én ma már sírtam, a kulccsontomnál harapott egy jókorát. De közben olyan édes, beleremeg, annyira igyekszik :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Hippes stand:
Én 6000 ért vettem dolgokat :oops:
és tányért nem adtak, de előkét és lasztit igen, meg kanalakat is.

Valaki aki megy, nem szerezne nekem egy tányért?
:oops: :oops: :oops: :wink:

Satyi: Igen vettünk ott. Én a füleseket annyira nem kedvelem, eddig sem volt füles satyija. Illetve egy téli van, ami olyan sísatyesz.

Fanni meg a reklámon remeg bele.
A kedvence a K and H-s reklám. Mikor a fickó elkezdi a táncot, vagy csak a zene elkezdődik, már oda is kapja a fejét, tekeredik ki, bárhol is van. És azt vettem észre, hogy ezt a bámulást a bankos reklámoknál teszi.
Csak nem ő lesz a Nemzeti Bank leendő elnöke? hihi :wink: :lol:

Itt is kívánok jó éjt mindenkinek!

Kép
zsuzsu74
 
 


Zsuzsi, bankos reklámok ;) vagy csak a pénzszóráshoz fog érteni a lányod ;)

basszus, a HIppes standnál ilyenek voltak? grrrrrrrrr :evil: mindjárt holnap is kimegyek :)

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Gege is harap de én ilyenkor mindig mondom neki hogy nem szabad minket harapni:):):) Nekem is volt hogy belilult ugy megharapta a kezem :):):):)apjának meg az arcába harapott a multkor mikor puszira csábitotta a kiskrapekot :):):):):

nika70
Salgótarján
 
 

Vissza: Bababemutató

Jegyzetfüzet: