Új privát üzeneted érkezett!

Kedves LÁgi és Ildi!

Köszi szépen az infót, fel fogom keresni az említett üzleteket, remélem még megvannak.

Luca
Luca
 


köszönöm a segítséget!
sipi
 
 


Sziasztok
Sajnos nem sikerült rátalálnom a korai fejlesztés érdekében keresett teniszlabda méretû müanyaglabdákra. Tud valaki még tippet adni, hol keressem? Az olcsó ár nagy elõny lenne.
Köszönettel elõre is.

Ágci a segelyhely.hu/gondviseles még csak nem is válaszolt, a saját levelem érkezett vissza több nap után?

Zoli.
bbendi
 
 

 
 

Zoli,
erre a címre írtál?
gondvis@elender.hu
Névtelen
 


Zoli,
talán itt tudnak segíteni:
inkább telefonon érdeklõdj:
(én egy mozgásfejlesztõ játékot rendeltem tõlük, múlt hét csüt telefonáltam, kedden itt volt Szegeden)
[url=http://www.taneszkoztar.hu/site/cegek/cegh01.htm" TARGET="_top]http://www.taneszkoztar.hu/site/cegek/cegh01.htm[/url]
telszám
1-322-5221
Remélem sikeresebblesz.
Ágci

Kép
Ágci
 
 


Sziasztok
Névtelen, igen erre a címre küldtem E-mailt

Ágci megnézem és viszaszólok, hogy mi volt, köszi.
bbendi
 
 


A Szentmihályi utca elején (valahol a 8-as szám körül) van egy bolt: Különleges képességfejlesztõ taneszközök.
Érdemes lehet oda is betérni hátha ...
(Rákóczi útról van közel)

Ági
Névtelen
 


Sokan keresnek milupa vonalkódokat. Meg tudja valaki mondani,mi célból?! Nagyon érdekelne,mert valaki még megvenni is képes lenne.
Tudtok ajánlani jó gyerekcipöboltot Budapesten? Sürgös lenne, kicsi fiam lassan kinövi a régi cipöjét.

Köszi!
Inimma
inimma
 
 


Szia Inimma!

A Bartók Béla úton (telefonkönyvben benne van a pontos cím, a Móricz Zs. körtértõl visszafelé a híd felé a jobb oldalon van, egy villamosmegállónyira a körtértõl) van a Siestának egy márkaboltja. Nagyon sokféle Siesta cipõ van, szépek, és ha szerencséd van akkor vannak még a tavalyi modellek jóval olcsóbban mint az újak. A nagylányomra pl. az õ méretében (29-es) a Siesta Simpatex vízálló bakancsot sehol máshol nem árulják, de itt volt vagy 15 féle is belõle. Jó vásárlást!

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Zoli,
a TESCOban lattam ilyen muanyag-labdacskakat, 3600 volt itt is 100 db, megneztem kozelebbrol, es a Mega Toys Kft. a forgalmazoja, esetleg megprobalhatnad oket megkeresni es nagyker aron kerni toluk. Hatha a nemes cel igy karacsony tajt..

-Afonya
Afonya
 


Szia Norcsi!

Nagyon köszönöm a segítséget! Karácsony után megnézzük azt az üzletet. Viszonylag közel van hozzánk,csak eddig nem jöttünk rá.

Inimma
inimma
 
 


Inimma!KépKépKépSzívesen. Akkor majd az ünnepek utánra jó vásárlást!
Boldog karácsonyt mindenkinek!!!

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


BÚÉK mindenkinek!Kép

Kép

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK,és érdeklõdnék hogy nem-e tudja valaki,hogy Anne Geddes képeket hol lehet venni???
Nagyon szeretnék ilyen képeket a szobám faláraKép,de sehol nem láttam csak képeslapotKép
zmariann
 
 


Zmariann!

Épp tegnapelõtt kaptam fel a fejem hogy reklámban hirdették hogy ilyen képek vásárolhatók. A honlapjukat ismered gondolom:www.annegeddes.com
Sajnos nem tudom melyik adó volt, vagy az RTL Club vagy az új TV2. Sikeres vadászatot!Kép

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Ezt a hirdetest talaltam, hatha egyszer valakinek jol jon:

"Medela kézi és elektromos mellszívóhoz eredeti gyári szelep kapható az UNIVILL Kft-nél 1147 Bp. Fûrész u. 25. T:221 9607. Ez az aprócska kis szerkezet használhatatlanná teszi a készülék mûködését! Hátha másnak is szülsége van rá! Anett "

-Afonya
Névtelen
 


Van két AVENT mellszívónk(egyik használt),mindkettõnek ugyanaz a baja,hogy nem szív rendesen!Lehet,hogy a szilikongyûrû van elkopva?Ha valakinek volt ilyen problémája segítsen!
Köszi:Tapsi
Tapsi
 


Szia Tapsi, nem írtad, hogy kézi vagy gépi a mellszívótok, de gyanítom kézi.
NOs a kézi mellszívók nagyon rosszak. Inkább béreljél egy gépit, ha megengedhetitek magatoknak, vagy kézzel fejd le.
Nincs semmi sem elkopva, egyszerûen képtelenek, hogy teljesen leszívják a a tejet.
nekem chicco volt az is pocsékul "mûködött" a barátnõmnek meg avent. Õ is bérelt 2 alkalom után inkább egy készüléket.
Névtelen
 


Szia Zmariann!

Én is kerestem már, a külföldi terjesztõtõl ezt a választ kaptam, egy Szentesi címmel, hogy ott érdeklõdjek Anne Geddes-ügyben:
Please contact the company from Horeftosz Konstantin in Hungary they are distributing for us the Anne Geddes cards/posters and framed products.
Adress:
Hungary 6600 Szentes
Hadzsy J.u.3.
Tel:20/9169-935
Fax:63/312-967

Best Regards,
W&O Products B.V./Artimedes


Werner Hetterscheid

Én még nem hívtam õket, de ha gondolod... Kép

Szia!
DItke
Névtelen
 


Szia Tapsi!

A Névtelent én megcáfolnám (bocs). Eleinte szép sorban vettem több féle mellszívót, ami egyáltalán nem vált be, s valóban nem szívta ki teljesen a tejcit. Végül vettem egy AVENT kézi mellszívót, s csak ajánlani tudom mindenkinek (nagyon drágának találtam eleinte).

De, hogy a kérdésedre válaszolják: a XIV. Dorozsmai u. 52-ben található a PRO-MAMA Szoptatási Szakbolt Tel.: 363-2903. Õk forgalmazzák és szervizelik is az AVENT mellszívókat. Egyszer nekünk is volt a készülékkel problémánk, a párom levitte s rögtön megoldották a problémát. Csak ajánlani tudom õket. Ja, és már 16 hónapja használom Kép

Szia Phaedra
phaedraa
 
 


Sziasztok!

A varrógépemhez keresek leírást, Veritas Famula 16 programos (1991.). Fénymásolatként is megfelelne. Légszí segítsetek, mert a költözések folyamán elkeveredhetett.
Köszönöm, Phaedra
phaedraa
 
 


Sziasztok!
Egyetértek Phaedrával!!!
Nekem van elektomos (Medela)ami szinte semmit sem szív le.A kórházban sem bóldogult velem a gép.
Kaptam kölcsön Avent kézit és láss csodát gyönyörûen leszívta!
És akkor még nem beszéltünk az elektromos Pesztronkáról!Anno kölcsönkaptam egyet és a mai napig nem sikerült rájönnöm , hogy mire való! Ja és rávan írva , hogy csak 15 percik szabad mûködtetni és utána egy óra pihi.
Kanga
Kanga
 


Sziasztok! Ha valaki tud autó formájú heverõt kisgyermeknek légyszi értesítsen. Esetleg ötletet kérek,hogy hol lehet gyermekbútorokat kapni.( A Brendon, Mega Toys és az RS-n kívül) Köszi Sissy
bo.szi@freemail.hu
06-70-314-71-44
Bo-Szi
 


Bo-Szi!
Nyáron az Árpád hídnál lévõ Scontó bútor áruházban láttam "autó-ágyat" és a Kerepsei úton a Bútor Ász-ban (a pontos címet nem tudom, de a Népstadionhoz van közel), ott pedig olyat, ami egy piros buszt ábrázol, felül ágy, alul kuckó.
Szia Phaedra
phaedraa
 
 


Hello Bo-Szi! A Bútorász sajnos elköltözött úgy emlékszem az Árpád hídhoz. Valahol ott van a Sconto közelében.

Viszont : a Király utcában rengeteg bútor bolt van ( 10 db biztos)a Hülstától a legegyszerübbig, és láttam gyermekbútorokat is valamely kirakatóban, nem tudom melyikben de érdemes végigszaladni a Király utcán.


Szia: Míra
Míra
 


Sziasztok Lányok!
Köszönöm a gyors segítséget. Elnézünk ezekre a helyekre...
Bo-Szi
Bo-Szi
 


Sziasztok Lányok
Bár én kaptamtam ötleteket töletek korábban, de nem sikerült labdákat szereznem.
Éppen ezért kérek most segítséget egy ismerõsöm számára.
A gyermeke mozgássérült, túl az x. mûtéten. A 11 éves fiûval heti, ha jól emlékszem 2 alkalommal vonatoznak több száz kilométert Budapestre kezelésre, ezzel még nem is volna baj, csak a srác babakocsija kb. 40 kiló, a gyermek is hasonló súlyu, ezért keresek számukra elfogadható árú és a fentiek miatt strapabíró, de nagyon könnyû kocsit. Jó volna nagyon olcsón.

Köszi
Zoli.
bbendi
 
 


Szia Zoli!

A HOR-nál nem tudtál labdákat szerezni? Vagy drága volt?

A Keres-Kínál alatt van babakocsi topic, ott talán találtok megfelelõ áron babakocsit. Kérdezzetek rá, hány kiló.
A legkönnyebb az esernyõ kocsi, de az nem biztos, hogy jó neki, a Peg Perego közül az Aria is 4-5 kg körül van, de ezek drágábbak, talán használtan olcsóbban hozzájutnak. A babás újságok hirdetéseit mindenképpen olvasgassátok át, most jelennek meg az újak. Nekünk Graco Mirage van, ez 7 kg, a Megítoysban újonnan 20ezer, használtan talán olcsóbban lehetne beszerezni.
Még a labdákhoz ezsmbe jutott, esetleg kérdezzétek meg a városban lévõ ovikat, hogy nem akarnak-e szanálni, és ti megvennétek. Hátha van nekik.
Remélem vmennyit sikerült segítenem, most mennem kell a kisfiamhoz.
Ágci

Kép
Ágci
 
 


Szia Ágci.
Köszi, hogy írtál.
Sajna a labda nem jött össze, mert nagyon drága, de eszembe jutott egy alapítvány, amit nemrég hallottam írok nekik.

A kocsihoz kössz az ötleteket, megnézzük és remélem sikerül nekik szerezni egy olcsót, nagy gond számukra.

Zoli.
bbendi
 
 


Sziasztok

Ha valakinek megvan a 2002. májusi, júliusi, szeptemberi és októberi Kismama ujságja, szivesen megvenném.
Ezenkivül egy "lehetetlen" keresés: A kis gyufaáruslány cimû musical ment "ezer" éve a tévében, amit akkor felvettem, de "eltünt" a kazetta. Ha valakinek véletlenül megvan, vagy tudja hogy ilyesmit hol lehet megtalálni, vagy bárhogy tudna segiteni az fantasztikus lenne. Nem hiszitek el, mennyire fontos nekem, de évek óta nem tudok rájönni hogy milyen módszerrel lehet eltünt filmeket megtalálni.
zeri
zeri
Dunakeszi
 
 


Szia,Zeri!

Nem Te kerested már valahol ezeket az újságokat?Én nagyon szívesen oda adom,ha jelentkezel érte a 06-20/9527584-es számon.A filmet pedig esetleg az MTV archivumából lehetne megszerezni.

Jucusmamus
20170114224602
 
 


KERESEK IKEA gyartmanyu góly kesztyûbábot, sajnos már nem forgalmazzák, a kisfiam pedig teljesen beleszerelmesedett, hat ha velekinek már felesleges, szívesen megvenném . Kõszi elõre is!
Zsike
zsike
 


egy roppant egyszerû dolgot szeretnék venni: lázmérõt. hol nézzem meg hol a legolcsóbb????


Anim
Névtelen
 


Anim!

Gyógyszertár!!!

Mina
Névtelen
 


Anim!

Attól függ milyet szeretnél? Hagyományos higanyost vagy digitálist?

Ha hagyományos gyógyszertár ha digitális, akkor az van más helyen olcsóbban is.

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Kata
ezzel aztán sokat segitettél Kép
"hol nézzem meg hol a legolcsóbb?" kérdezi Anim:
a kérdés az volt, hogy HOL, a máshol nem segítség
a gyógyszertár legalább egy kiindulópont
Mina
Névtelen
 


Mina!

Nem értem mi a prolémád. Kép

Tõled meg azt kérdezi "melyik gyógyszertárban"? Kép

Te is segítettél, nem? KépKépKép


bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


De, hogy segítsek is...

higanyos vagy digitális?
[url=http://www.babanet.hu/szak/gy75.htm" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/szak/gy75.htm[/url]

OMRON - Digitális lázmérõ memóriával
[url=http://www.hazipatika.hu/store/product?pid=987" TARGET="_top]http://www.hazipatika.hu/store/product?pid=987[/url]

[url=http://www.promecom.hu/web.nsf/" TARGET="_top]http://www.promecom.hu/web.nsf/[/url]$$ViewTemplate%20for%20wTermekek?OpenForm&Start=1&Count=1000&Expand=7.1&Seq=2&BaseTarget=frTermekek&AutoFramed

stb. stb. ugyanis a keresõbe beírva a "ázmérõ" szót több mint 600 oldal jött fel. Jó keresgéléet.


bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Kata
nincs problémám, ellenben veled Kép

ez nem jött be kedvesem, ne probáld meg kimagyarázni MINDEN GYÓGYSZERTÁRBAN LEHET KAPNI TÖBBFÉLE LÁZMÉRÕT

irhattam volna azt is, hogy bababoltokban lehet kapni, de itt ponosan bejön az a kérdés, hogy A hol lakik, mi van neki közel. így ez egy 0 info lett volna részére

nagyon ügyes vagy, Anim kért internetes oktatást, kiokitást? nem baj most már megkapta, mindenki megkapja, aki kérdezni merészel. õ csak egy vacak lázméröt venne Kép
Mina
Névtelen
 


Mina!

Úgy látszik mégiscsak neked van problémád, mert még mindig ezen rágódsz. Kép

Nem vagyok a kedvesed. Kép

Te próbálod magyarázni nem én. (Jössz a bababolttal)

Ám, ahogy a bababolt helyfüggõ, úgy helyfüggõ a gyógyszertár is. Nem csak fõvárosban kell gondolkodni ahol egymást érik a boltok. Kép
Ellenben mivel neten tette fel a kérdést, a net és a netes vásárlás nem helyfüggõ. Ha gyógyszertár nincs is, de posta, van minden faluban. Kép

Nem adtam Aminnak internetes oktatást, mert ha visszanézed meg sem szólítottam, a kioktatást meg visszautasítom.

Részemrõl befejeztem veled a társalgást, mert csak meddõ vita az egész.

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


én nem rágodom kedvesem Kép
te miért is magyarázkodsz?
Névtelen
 


mivel a kérdezõ nem írta, hogy merre lakik, így, ha akarna az ember segíteni, akkor sem tudna. mivel a legtöbb termék szabadáras, így nincs értelme a kérdésnek amúgy sem. azon kívûl egy lázmérõ megvétele, ill. információszerzés a mai világban még a legkisebb faluban sem lehet ekkora kihívás. amúgy meg, ha valaki a világ végén lakik és ott nincs választék, akkor kötve hiszem, hogy nyakába veszi az országot olcsó lázmérõért, hiszen akkor már mindjárt nem jön ki olcsóbbra. forgalmas településen meg telefonál vagy betér az ember egy-két helyre. kicsit szívatás-szerû ez a dolog.
Névtelen
 


Sziasztok!
Ide is beteszem ezt a kis írásom, hátha tudtok segíteni:

A kislányom elvesztette a kedvenc Muppet Show figuráját, a Brekit a mostani McDonald's-os sorozatból.
Ha valakinek van felesleges, akkor nagyon szeretném megvenni.

címem: berta-menta@freemail.hu

Menta
menta
 
 


Sziasztok!

Már nyitottam egy topikot is rá, aztán találtam meg ezt. Szóval LOVELLA mosóprot keresek, ha vki tudna lelõhelyet megköszönném. Sajna már nem lehet beszerezni, elvétve lehet egy-egy eldugott helyen találni boltokban.

Köszönöm:

Anikó
Gerianikó
 


Sziasztok!

Keresek 40 cm-es fedõt, bogracsra valot, lehet zomancozott, aluminium, tok mindegy. Gyorben egyszeruen nem talalok sehol, elvetve fazekkal egyutt. Ha valaki veletlenul lat valahol, feltetlen jegyezze meg, milyen bolt volt. KosziKép

-Afonya
afonya
 
 


Anim,

pár napja láttam egy Tesco-prosiban digitális lázmérõt, 99 Ft-ért.

Vero
Vendég
 


Chicco Ponee babakocsira keresek lábzsákot és esõvédõt. A szegedi Brendon vezetõnõje szerint már rendelni nemigen tudnak, mert ez a fajta kocsi meg fog szûnni. De ha vki mégis tud olyan boltot, ahol lehet kapni, feltétlenül szóljon. Vagy ha van vkinek használt, azt is megvenném!

Méri
méri
 
 


Méri!

A Chicconak van nagykereskedése esetleg próbáld meg ott.

A Brendonba kérdezd meg helyileg hol van. Sajnos én már elfelejtettem, de valahol Bp. a XIII. ker. volt amikor mi vettünk a babakocsinkra egy eredeti póthuzatot.

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Köszi, Kata! Én szegedi vagyok, de megkerestük a telefonszámát - asszem - annak a boltnak, amit írtál. De nem vették fel fényes nappal?! Lehet, hogy rossz helyet hívtam?
méri
 
 


Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni Tõletek!
Évek óta várom a Duna Tv-én,hogy megismételjék Beatrix Potter meséit(magyarul:Nyúl úr kalandjait),még levelet is írtam a tévének(nem sokat segítettek) és ma reggel látom, hogy az egész sorozatból már csak egy rész van vissza, az összes többirõl lemaradtam ismét!!!!!
Kérlek, ha valakinek megvan videón, nagyon jó árért megvenném!!!!!
www.hsport@axelero.hu
Névtelen
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: