Új privát üzeneted érkezett!

Zárójelben a gyengébbek kedvéért?KépKépKép
Műnövény van Tescobanis...de az is messze van,mi?

Most jut eszembe,hogy van egy rakat műanyag halam,amiket anyós hozott ,amikor egy fagyigyárban dolgozott!Egyik vmi cápa,igaz ,hogy vanmagnójaKép,a másik egy színes sügérszerű...mindkettőből van dögivel...no,kő?KépKép
Öteletek: hungarocell golyóból festhetnél színes strandlabdát(ha strand lesz),aztán koktélesernyőből napernyőt...szt Neked nyugágyat se tart semeddig összedobniKép...

Anyapoc

anyapoc
 
 


http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/83128.jpg
ez még csak demo...
folyt.köv, de mennem kell dedet mosniKép
csii
 
 


Anyapoc!
Nem piszkálni az öntőformámat!Kép
Tesco is messze van, az Auchanban meg nem volt.
A halak nem lennének rosszak, de nem érnek ide holnapigKép
A strand jó ötlet, de azt hiszem, hogy nem lesz rá hely. Azaz lenne, de onnan kikapirgálnák az ovisok az ernyőket. A másik nagy gondom az az, hogy nem tudom összehozni arányaibanKép Az még elmegy, hogy a hajó akkora, mint kétemeletnyi torony, majd azt mondom, hogy tengerjáró hajók, de minden más nagyon nagy lenneKépKicsi hcell-golyóm viszont vanKép (karácsonyra szántam anno, hóembörnekKép)
Azt már akartam kérdezni, hogy szted melyik arány-recept a legjobb a sókerámiához? És kell-e bele taprag (brr), hogyan lehet szárítani a leggyorsabban, stb...
Gipszet szerinted be lehet rakni szárítás céljából nyitott sütőbe?
És sókerámiát?
Mintha anno írtál volna róla valamit...
Kéne fedélzet a hajóra, de nem szárad a gipszem... Iszonyat pára van, a fűtés meg már nem megy. Ráadásul ezek jó bumszli vackok.

Világítótorony: nem látszik rendesen a képen, de ablaküveg van neki festve, nem csak keret. És le is van mattítva a kőfal, ami ragyás, de az sem látszik - mint mondtam, csak demo.
Ha lett volna egy kicsit több időm, akkor lenne benne igazi világítás is.
Na, megyek vitorlázni.
Jut eszembe: tegnap találtam egy olyan utazási irodát, aki világítótornyokba szervez szállást. Hihetetlen, van olyan, ami 800nm-es sziget, közepén egyetlen toronnyal, a tenger meg 40m mély. Tudom, hogy off, de engem lenyűgözöttKép
http://www.adriatica.net/lighthouse/main_hu.htm

Csi
csii
 
 

 
 

ÁÁÁÁÁ!
Hol van a hajókormány? Elöl, vagy hátul?
Ha hátul van, akkor ciki, ha én előre teszem fel?
Segítsééég!
csii
 
 


Csi,
marha jo ez a torony. Cserepeket aldoztal fel? Az ablak ugyan tenyleg nem latszik, de odakepzelemKép

Amig nem jon Anyapoc: sokeramiat még kisiskolas koromban szaritottunk sutoben, az mukodott.

Hajokormany: a lapat tuti hatul van, a kormany meg ahova rakjak, gondolom. Kozepen esetleg?Kép Ha valasztani kell, en inkabb hatrafele tennem, hogy belassam az egesz hajot, kisebb legyen a tavolsag, stb. De nem vagyok hajoepitesz, sz'al csak tippKép

-Afonya
afonya
 
 


Csi

Na,hol is kezdjem...
A torony szuper!!!!Ugyan az ablakok tényleg nem látszanak,de szt még anélkül is állatiKép.Szóval cserepek...fel sem tűnt volna,ha Áfonya nem ilyen szemfülesKép
Na,most nem kötekedésből...akkor ez tengerpart,vagy édesvíz???Mert ha tenger,akkor sás minek???Ott legfeljebb vmi fűféle szokott lenni...De ez tényleg csak apróság,és foglalkoztatott egy kicsit...csak hogy piszkáljalakKépKép!

Gipsz:anyukám a múltkor felajánlotta,hogy adjam neki oda,a munkahelyén berakja a szárítóba-->ezek szt nyugodtan teheted sütőbe,de NYITOTT ajtónál,hogy a pára elmenjen!!!

Sóliszt:én tök egyszerűen szoktam, 2 rész liszt + 1 rész só + annyi víz,amennyit felvesz.Ha híg,akkor csak lisztet tegyél hozzá!És taprag felesleges,helyette inkább olajat egy evőkanállal!
Sütőben tökéletesen szárítható(Áfonyának jó a memóriájaKép),lassú tűzön,szintén nyitott sütőajtónál.Érdemes nézegetni,mert megbarnulhat.Egy-egy nagyobb darabhoz kb másfél-két óra kell.Lehetőleg ne vizezd szárítás előtt a tetejét,mert ott akkor megbarnul biztosan!
Kormány-->attól függ,milyen hajóKép!Vitorláson hátul,motoroson akár elől is!Hogy megnyugtassalak,amivel párom megy--> ezitten pl előlkormányosKép!Illetőleg a tetején,de elől van a kormány!

Nagyjából ennyiKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc!
Szép a hajóKép
Az enyém ehhez képest (is) bárka csakKép
Köszönöm a sókerámiás tanácsokatKép
Ez a vízpart olyan part, ahol édesvizű folyó torkollik bele a tengerbe.
Így lehet sás?Kép
Van már felhőm, gézlapokat befestettem kékre.
Nincs időm megcsomózni már a halászhálótKép
A kormány elöl lesz nekem is, mert csak oda fér el, de jó tudni, hogy ilyen is létezik a valóságbanKép
Párom szerint szépek a hajóim már most is...
Megyek, folytatom...
csii
 
 


Csi,
makramezni nem tudsz? Mert azzal pillanatok alatt ossze lehet dobni egy haloszeruseget.

-Afonya
afonya
 
 


Csí

Na,jó,legyen sásKép!És milyen torkolat lesz?
Na,aztán jó sok szörgből szépen fényképezd le,mert naggyon kíváncsi vagyok!Aztán majd jön a kritikaKép!
Makramé szt is jó ötlet,azzal hamar van háló!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Az a gond, hogy sok teendő van még a hajókkal, így makraméra sem jut időKép.
De ma már felkerültek a géz-felhők, egész jó...
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/83382.jpg itt az ablak, persze itt sem látszik sokkal jobban a falragya, meg az ablaküveg. Ez is egy félkész állapot fotója, de már elvittem a tornyot.
Aztán itt a hajó-demo,http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/83383.jpg ezel is félkészek még, de nem tudom, hogy le tudom-e majd fotózni őket teljesen elkészülve.
Az egyik az vitorlás, a vitorla még szárad, a másik kettőről hiányzik a korlát, és némi festék. Persze a vonalak egyenesek, és a hajó sem ilyen hullámos, csak ez a dög megint nem tud normálisal kicsinyíteni...
Ma kaptam békalencsét, és szereztem egy talicskányi követ.
Holnap vízre szállunkKép
Csi
csii
 
 


Egy kis segítségKép:

hajó1

hajó2

hajó3

vitorlás

hajó4

hajó5

hajó6

Aztán ha Csi felébredt,akkor kommentáljaKép!

Majd jövök hozzászólni!

Puszi

anyapoc
 
 


Szóval!

Szt szuperek a hajók!
Kérdések:miből van a kajüt(az,ugye?KépKép)?
És miből van a mentőöv?
Vitorlát miből csináltad?
Kifejezetten tetszik,hogy olyan kopottas!
Lehet,hogy Apának majd én is megpróbálok vmi hasonlót gyártani...szt meg tudom csinálni neki a Heinét?KépKép
Ja,és a toronyról!Mi a teteje?Mert látom,hogy vannak rajta vmi göbök és nem tudok rájönni...Kép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc!
köszönöm a linkeléstKép
Valóban kidőltem, mint egy kutya, nemhiába, nehéz a dokkmunkások életeKép
A kajüt is gipsz, azt a mosóporadagolóból(val-vel) öntöttem.
Mentőöv függönykarika, a kötelet tartó kötéltartó (érteszKép) is valami függönytartozék, csomagban vettem száz Ft körül.
A vitorla az ragasztós felével egymásra vasalt ragasztós közbélés, de a két közbélés közé vasalás előtt egy vékony anyagot beraktam, így magától is megáll, olyan merev lett. Ezt persze lehetett volna vastagabb vászonból is készíteni, de nem volt, csak hulladékom, és közbélésem.
Száradás után Aquacolorral lefestettem, és áthúztam Plextollal, így kissé fényes, mint egy impregnált vászon... Elkelt volna rá még valami, de nem volt időm, így is félő, hogy a lakk nem száradt meg rajta kellőenKép
Kopottasnak azért is kopott, mert direkt nem csiszoltam le rendesen simára a gipsz felületét, és a felszíni bugyborékokat összekentemkentem festékkel foltosan.
A tornyot viszont nem értem...
Ma beköltöztek a dolgok a helyükre, fel lett töltve vízzel a tócsa, kapott jó sok követ, kicsit olyan a hatás, mintha a bárkák zátonyra futottak volnaKép
Az előnevelt búzát a torony köré szórtam,mert máshol nem lett part, csak vízfelület. A zeolit pont annyira színezte el a vizet, hogy azon látszódjon a békalencse, viszont ne látszódjon a fekete tófólia.
Azt viszont nem tudom, hogy mit tegyek bele a tócsába. A zeolit derít, és táplál is, talán egy kis Domestos büdösödés ellen mint a vágott virágnál?
Mit tegyek bele szerinted?

Csi
csii
 
 


Csi!

Lehidalok! Naggyon ügyes vagy!!!! És roppant ötletes.

Kép
krimo
 
 


Csí

Torony:ezen a képen láttam,hogy felül állnak ki vmik az "eresz" alólKép, a cserép felett...

Büdösség:hát Domestost talán inkább ne,nehogy vki megkóstolja a tengervizetKép!De vannak algásodásgátló szerek,azt lehetne bele tenni,annak is ez a szerepe.Vagy vegyél kristálytablettát a halasnál,az víztisztító és 2-3 naponta tegyenek bele annyit,amennyi ekkora vízmennyiséghez kell.

Nagyon jó a leírás!KépEl is képzelem,de azért egy fénykép tényleg jobb lenneKép!
Na de komolyan...szóval külön öntötted ki a hajó alját és tetejét...mivel operáltad össze,hogy tartós legyen?
Függönytartozék értve,én is arra gondoltam...de a függönykarikára nem jöttem ráKép!
Megnéztem tegnap otthon a Heine képét(párom hajója) és kicsit elbizonytalanodtam,hogy meg tudnám-e a csinálniKép!De annyira felbuzdítottál,hogy szülinapjára úúúúúgy megcsinálnám!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Krimo!
KösziKép

Anyapoc!
jaaa, az a toronyKépKép
Én a hajón keresgéltem a tornyot...
Nem kaptam kicsi cserepet a tetejére, csak harang-alakút. Amikor azt odabiggyesztettem, akkor valahogy nagyon elütött az egésztől. Fogtam egy falapot, kivágtam belőle egy karikát, annak a közepét kifúrtam, és az alsó cserépre rögzítettem. A korlátnak sok lukat fúrtam, és fogpiszkálót döfködtem bele. Azok lógnak ki alul. Először le akartam csiszolni őket, de így valahogy olyan "életszerű" az a kilógó vacak a terasz aljánKép
A hajó alját és tetejét Pálma Fa ragasztóval ragasztottam össze, meglepő módon nagyon stabil lett. A gondom a korláttartóval volt, az nem akart a helyén maradni, bármivel ragasztottam. Mostmár mindegyKép
Én is gondolkoztam a Heinén.
Persiles flaskából el lehetne készíteni azt is, csak az orrészt kellene kissé homorúra csiszatolni, az én bárkáim orra inkább domború.
Fogod a formát, kiöntesz egy "hajónyit", akkor ezt kapod meg:http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/82792.jpg
Aztán kiöntesz egy ugyanilyet.
Ez azért kell, hogy az emeletet megtartsa. Mikor ez a második darab megkötött, akkor visszarakod a formába, teszel rá némi fóliát, és öntesz rá egy "emeletnyi" gipszréteget, de az emeletet az orr felé egy plexivel, vagy kartonnal lehatárolod. Nyilván ki fog folyni itt-ott a gipsz, de az is tökéletesen formázható utólag.
Mikor megszáradt az emelet, az tökéletesen passzolni fog a hajó aljához, hiszen egy formában öntődtek kifeleKép
Ablaknak lehetne kicsi üvegmozaikot ragasztani, majd vmi kötőanyaggal(pl.gipsz)körbefugázni, a piros csíkot szélesmetélttel lehetne megoldani...
Az antennák bambuszpálcikák, fogpiszkálók is lehetnének...
HajráKép Simán menneKép
Érthető amit leírtam, vagy lerajzoljam?

Itt vannak a képek a kész tócsáról, nem tudtam rendesen lefotózni, mert sötét volt bent, és ráadásul a kicsik próbáltak, így nem is szöszölhettem sokat. Itt a festett gézből készült kék gézfelhő, aztán a tornyos kép,kicsit közelebbi kép, itt már látszik a torony tövében hajtó búza, és a kihajtott farönk a kép jobb részén. A farönk kissé elkókadt a szállítás alatt, de már jobban vanKép Van itt másik oldalról,de föntről látható zátonyra futott hajó is, ezen a békalencse is látszik. Már amennyire...Bár lehet, hogy itt látszik jobban a békalencse. Még virul a saláta is, holnap meg már úgyis az utolsó nap lesz az ovibanKép

Csi
csii
 
 


Csi!

VAU!!!!!!

Juc
20170114224602
 
 


Csí

Szóval fogpiszkálóKép!Ránem jöttem volna,az biztosKép!
Na,megnéztem minden képet mindenhol és nagyon tetszik!A zátony-érzetben azért van vmi...Kép
Viszont a növényzetet nem látom...mármint a békalencsét...KépDe elhiszem,hogy ott vanKép!
Korlát:nemkellettvolna neki egy kis lyukáat vájni a gipszben?Akkor talán megmaradt volna...vagy így is?

Heine:értek mindent,csak 1. nem használok PersiltKép(ezen tudok segíteniKép) 2. szt rövid lenne a flakon...vagy Te teljesen kiöntötted(mármint ami a képen van!).
A többi jó ötlet,mint pl üvegmozaik,vagy olcsóbb talán a merev fólia...De ha igazán szépet akarok...OAsszem ha lementek az érettségik,nekidurálom magamKép!Oszt majd jövök kuncsorogni tanácsotKép!


Na de azt nem írtad,hogy MIT SZÓLTAK AZ OVISOK a művedhez!!!!

Anyapoc

Ui:azért azt csendben megjegyzem,hogy ahány képedet néztem a tar.hu-ról,mindegyiknél be akart vki törni a gépreKép.Még jó,hogyvan firewall....Kép

anyapoc
 
 


Ugy emlexem, 1x vki innen kuldott nekem sarkanyos es tunderes sablonokat matricafesteshez. Meg tudom vkinek nagyon szep matricait lattam a keptarban es o is kuldott nekem sablonokat. A vincseszterunk sajna tonkrement es minden rajta volt. Ha vki magara ismer ill. tudja, hogy kinek van ilyen sablonja segitsen nekem. Nagyon szeretnem oket. koszi szepen,
gabomamo
gabomamo
 
 


Gabomamo

Sztem Gigóca lehet. Sok sablonja van, és szépeket festKép

Hajni
hajnii
 
 


...és éppen nyaral...Kép
csii
 
 


Kép)
hajnii
 
 


Hajnii, Csii,

nagyon koszi az infot, mar irtam is neki.
g.
gabomamo
 
 


Sziasztok!

A napokban jártam egy Waldorf-ovis játszóházban, és láttam horgolt labdákat. Vékony fonalból egy horgolt gömb, megtöltve valamilyen maggal. Nem tudta senki, hogy hogyan kell elkészíteni őket. Ha erre jár valaki, aki tud valamiféle leírást, hálás lennék, ha közzétenné.

Liana
liana
 
 


Sziasztok!

Íme egy megújult fürdőszoba.Természetesen "ELŐTTE" képet nem készítettem,mert mint mindig--elfelejtettemKép!

A tükröt újítottam fel legelőször is,mert a szocreál nem az én stílusomKép.
Ehhez használtam fel a mütyűröket is gipszből,befestve.Szóval ilyen közelről.És még sok másik is van.

Aztán varrtam egy ilyet a mosdó alá,így "eltűnt" a rengeteg cső és a csodálatos felmosó vedrem isKép.

És a falat körben mindeféle tengeri herkentyűkkel díszitettem,pl:
halak1
halak2

Ezeket a üvegfestős sablonokkal csináltam,rárajzoltam a csempére és speckó filccel kihúztam.Kép

Sajnos sötétek a képek,de azért remélem,látható minden.

Anyapoc

anyapoc
 
 


Liana!
Van itt egy Waldorf topik, ott talán tudnak segíteni a lányok!

Anyapoc!
Nahát! Nagyon remekKép
Kedvencem a tükör! Mivel ragasztottad fel a kötelet?
A csempé lévő matrica csak sejteti magát, de-gondolom- szép fénye lehet! Mi az a speckó filc? Az a porcelántoll, vagy mi?
Tetszik a csap alsó részén az a sok halacska, azt is Te művelted?
Bulcsú mit szólt hozzá?

Csi
csii
 
 


Csí

KösziKép
A kötelet sziloplaszttal ragasztottam(maradt a parafázásbólKép).És egy tucat nagylexikonommal nyomtam leKép(mir nem jók a tudás táraiKép).
Egyébként az ötletet egy Praktikából lestem,csak ott oválisvolt a tükörés 3 sorban volt rajta a kötél,ésnagy tengeri csillagok voltak ráragasztva.

A csempeképek azért is nem látszanak ám,mert lekicsinyítettem őket.Nem kellett volna.Itt van egy rendes kép.
A filc Decocolor márkázatú(Opaque paint marker,ha mond vmit).Hát hogy porcelántoll-e,azt nem tudom,de az van ráírva angélusul,hogy majdnem minden felületre fog és hogy vízálló.A csaj a boltban azt mondta,hogy ezt viszik feliratozni a hordókat,meg ilyenek...
A csap alatti halakat is én csináltam,azt meg porcelánfestékkel.A WC-t is kidekoráltam,azt elfelejtettem,de itt van.Na meg a polc szélén is ilyenek vannak,csak hogy egységes legyenKép.

A tükör még nincs kész,mert alulra is mennek mütyűrök,de lusta vagyokKép!

Bulcsú?Naná,hogy imádja!Igazi hajós-gyerekKép!

Egyébként kaptam vagy 4 év Praktika termését egyik ismerősömtől összegyűjtve...Gondolom,el tudod képzelni,mit éreztem a rengeteg csinálnivaló láttán...azóta bele sem merek nézni!Kép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc!

Nagyon, nagyon nagyon teccik! Kép
Ügyi vagy. Kép


bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Szia BgKataKép!

KösziKép.
Olyan régen hallottam már Rólad!Jól vagytok?
Jó a kép a profilodban!Csak nem a Holdon jártatok?Kép

Puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc!

Köszönöm kérdésedet, jól vagyunk, készülődünk az iskolába. Kép
Mostanában olyan sokat írtok (kratív hobbyk) és olyan sok fele, hogy nekem már képtelenség mind követni, pedig nagyon jó dolgok születnek.
Hold: Kép Hát most oda is szívessen elmennék csak vinne valami pénzes manus. Kép(Igaz mit is kezdenék velük???)
A kép: Hamísíthatatlan Görög "Plázs". Kép Kép, csak sajnos tavaly, és nem idén. KépKép

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Bigacsiga

Örülök,hogy jól vagytkKép!
Én is maradtammár le a hobbi oldalak,és tényleg nehéz kötveniKép!Azért a Holdra csak elmennél,nem?:oJelentkezz Anettka mellé..ha neki lehet...Kép!
Szóval Görögo volt?Jól néz ki minden esetre..és gondolom a fiúk nagyon élvezték...legalább is kép alapjánKép
És várjátok a sluit?Mert én annyira nem..Kép

anyapoc
 
 


Kis faziskesesben vagyok, de :
Anyapoc,
nagyon jo lett a furdoszoba, tetszik!Kép

-Afonya
afonya
 
 


Áfonya!
Ugyan, mi az a fél évKépKép

Anyapoc!
Az imént beugrott valami: mikor a hajókat készítettem, akkor rákerestem a neten a "martime (see)dekoration" -ra is, és a németeknél nagyon sok klassz kiegészítőt láttam (idő hiányában nem valósult meg egy sem)
Akkori gyűjtésből van ez a kép is, ami sztem egy hajós családnak jó képkeret lehetKép
http://www.segelschiffladen.de/shop/images/medium/rettungsring_35_cm.jpg
De ez is elkészülhet fejére állított favázából: http://www.downeastentertainment.com/phototours/martimedecor_tour/Pics/MartimeD- 4.jpg .
Láttam olyan megoldást is, ahol a plafonra háló volt felaggatva, rajta mindenféle tengeri kütyü lógott.
Volt, ahol a törölközőtartó is vastag kötél voltKép
Kedvem megkedvelni a tengeri témátKép

Csi
csii
 
 


Hje CsiKépKép
Ketsegbeesetten gorgettem vissza, hogy mikori Anyapoc hozzaszolasa a furdoszobarolKép

-Afonya
afonya
 
 


Áfonay

KösziKép
Valami van a pólódon...KépKép!

Csi

Köszi a képeket,az a mécsestartó szuper!
Viszont meg kell várnom az új lakást,mert azt kell szépre dekorálni!KépItt már semmit...!Bár eddig sem akartam.Kép
De majd rákeresek én arra,amit írtál.
Egyébként a hajón,amikor maritime est van,ott is hálót akasztunk fel és abból is tengeri műtyűrök lógnak.Majd szólok uramnak,hogy segítse hazaKép!
Látom már az álom fürdőszobánkat és az adósok börtönétKép!
Ja,a németeknél minden van..itt meg úgy kell összevadászni...

Anyapoc

anyapoc
 
 


off:
Ne is mondd...
Matet vittem csiposzuresre, kerdeztek, volt-e a csaladban csipoficamos. Mire en: igen, a ferjem felesegeKép
Persze a hugat akartam mondani... /Igy diagnosztizalt egy joindulatu baratom: deperszonalizacionak hivjak ezt a gondolkodasi zavart, amikor onmagat korosnak, kivulallonak, megvaltozottnak latja a beteg. Skizofreniara jellemzoKép/
afonya
 
 


Zsuzsa,
es nem folyik meg az akril? Es mibol csinalod a sablont? Nem mintha lenne erre idom, de olyan jol hangzik es jol nez kiKép

-Afonya
afonya
 
 


Áfonya

No commentKép!

Zsuzsa

KösziKép.
Nagyon jók a pólók!Én is arra lennék kíváncsi,hogy mennyire higítod a festéket?

Anyapoc

anyapoc
 
 


RZsuzsa!
De jó ismét látni!KépKépKép
Ovidekor -gondolom- kiszáradt azótaKép
Remek ez a pólófestés!
Gyerekemtől kisajátított rajzsablon is telis-tele van klassz formákkal, azt is ki lehet próbálni...

Deperszóna!(Kép)
A késést úgy általánosan értettem (ne kérj példátKép)

Én ma bőrt festettem. Kb öt perc alatt vörösre égett a bőröm a naponKép

Csi
csii
 
 


Sziasztok!

Van valakinek a 2005-ös évre naptárprogramja?
Szeretném lassan készítgetni karácsonyra az ajándéknaptárakat, amibe a lányom fotóit szeretném beletenni.

Előre is köszönöm a segítséget:

Zsóci

Kép
zsóci
 
 


Sziasztok,
Áfonya,
légyszi írd meg, hol lehet megnézni a kisfiadat. olyan régen voltam már erre, de gondoltam itt megtalállak. nagyon kíváncsi lennék.
Csi, hol lehet megnézni az ovi dekorációt?

Nagyon irigy vagyok, hogy ilyen gyönyörűségeket csináltok, legközelebb szülök még egy gyereket, tuti 3 évig otthon maradok vele.KépKépKép

Mindenkinek kellemes hétvégét, a 2005ös naptár program nekem is jöhet.
Ágci

Kép
Ágci
 
 


Sziasztok!

Na,itt a bölcsis dekor (igen,azKép):
ez itten teljes nagyságban
és itt közelebbről,hogy minden jól látszódjon!Kép

A koszorú karácsonyról maradt,arra rögzítettem a köteleket U-szeggel.A kis színes bogyók a köteleken meg olyan kis hajba tehető pattintós izék,amiket a lányok szokta hordani,egyszer ajándékba kaptam egy nagy marokkal egy boltbanKép!

Gipszfigurák lógnak,jó színesre kifetve,csak sajna némelyiket pont háttal sikerült lekapnom!Kép

Nagy volt az öröm a bölcsibenKép

Anyapoc

Ui:és még én is látszom a képen...ez nem fejtörőKép

anyapoc
 
 


Látod Anyapoc, nekem a sziluettem is dupla ekkoraKép
Ez a függő most is tetszik.
Végül ezek kiöntők, vagy homokozó-formák?
Hogyan raktad bele azokat a karikákat, hogy ne legyenek csámpásak?

Lányom jele: búzavirág lett.....
Szép, de nem egyszerűKép

CSi
csii
 
 


Ezek kiöntők,de nem merek már hobbybolt közelébe menni,nehogy megint vegyek vmilyet.Kép
SziluettKép!
Az akasztókarikákra gondolsz?Összacsavartam a drót végét,azt tettem a gipszbe,amikor már tényleg majdnem(!) megkötöttés így megálltak.

Búzavirág-->Hát ehhez gratulálok...Kép.Mennyi cuccba kell bevarrni?KépKépKép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Kedves Zsuzsa Kartársnő!
Mikor tervezi visszatérését a dekupázsos topikunkba is?!Kép
Üdvözlettel: Jamina
jamina
 
 


Köszönöm az aggódást búzavirág ügybenKépKép
Nálunk nem kell belevarrni semmibe....ööö..., legalábbis a nagynak nem kellett, remélem, Enikőnek sem kell majdKép
Januárban kezd, addig ráérek ezen agyalniKép

Képzeljétek, ezt most találtam:
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/107265.jpg
Vagy hat éve kaptam apukámtól, de csak most figyeltem fel a bájáraKép
Sztem nagyon könnyen elkészíthető, akár még ovidekor is lehet belőle, lóméretben, papírmasé tökkel az őszi hangulat is garantáltKép

Csi

Csi
csii
 
 


lusta vagyok kitörölni a második Csi-tKép
csii
 
 


Sziasztok!

Tudtok nekem ajanlani olyan helyet Budapesten, ahol nagyon nagy valasztek van gyongyokbol es az aruk is kedvezo?

Napocska
napocska
 
 


Napocska!
Február 23 hétfő, Toma írásait olvasd itt:
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/74513.html?1078841570

Csi
csii
 
 


Csi

Halas koszonet az informacioert

Napocska
napocska
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: