Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Képeket keresek, amiket a gyerekszoba falára ki tudnék rakni. Főleg rajzost és olyasmi stílust, ami az Ikea pelenkázóban is látható, de a többi is érdekel.
Tudtok olyan oldalt, ahol gyerekeknek való képeket lehet letölteni és nyomtatható a minősége?
Kriszta
Nyanya
 


toma
 
 


Toma
köszi, már le is mentettem, nagyon jó kis oldal, csak az a gond, hogy 150dpi-ben 13x10 ill. 17x10-es méretüek a képek. Jó lenne kicsit jobb minőség, mondjuk ez a méret 300dpi-ben vagy nagyobb méret.
Kriszta
Nyanya
 

 
 

bocs, 17x13-as
Nyanya
 


Kriszta, jobb minőséget nem nagyon fogsz találni, van ugyan, de azokért sajnos fizetni kell. Én már nagyon sokat keresgéltem, és két éve még nyomtattam is sokat belőlük, de időközben levédték az oldalakat, és mostmár fizetősek a nagy képek.
Van a Webshots.com, az allposters.com meg még egy, de nem jut eszembe a neve.
Anno nekem sikerült még pár éve letöltenem néhány képet, ha megírod, mi érdekel, szívesen megpróbálom átküldeni neked, feltéve, hogy a férjem fölrakja a gépre végre a szükséges programokat. (Egyelőre csak internet meg outlook van.)

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Adrienn
Köszönöm az allposters.com nagyon jó, a másikon nem találtam nekem tetsző képet. Le is mentettem 1-2 képet. Sajnos csak kis méretben, de így is tudom valamire használni. Felteszek közülük néhányat, hogy látsd milyen stílust keresek.

<!--attachment: vonat-67928.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*274.6**vonat%2ebmp --><center><pre>
Kép
vonat.bmp (274.6 k)</pre></center><!--/attachment-->
Kép
Kép
Kép
Kép
Nyanya
 


Egyforma stílusu képeket szeretnék különböző méretű képkeretbe. Az utolsó két képnél pl az sem baj, hogy kicsi, mert kis méretű keretben is jól mutat, ha több van egy kupacban.
Na megyek vissza válogatni
sziasztok
Kriszta
Nyanya
 


ja és nem baj ha a kép körül giccses keret vagy felírat van, mert azt levágom photoshop-al
Kép


ezek is tetszenek
Nyanya
 


Nyanya,
pont ezeket mentettem le Neked tegnap esteKépKép
Meg tudod, mi jutott még eszembe? Kukacznak volt egy keramifestett asztala talan, Ot is megkerdezheted, honnan szedte a mintait. Az uvegfestos oldalakon is lattam ilyesmi kepeket, 2 furcsa, hosszunyaku cicara emlekszem, csak azt nem tudom, hol...

-Afonya
afonya
 
 


Afonya
Igen emlékszem, a szalvétatechnikánál volt. Az sajnos nem használható képnek, de tényleg tetszettek. Volt elefántos asztal, meg cicás kép, de mind szalvétateknika. Azért megnézem mégegyszer hátha mégis.
Te milyen minőségü képeket szedtél le? Ezek amiket beszúrtam kb 5x4cm ill 6x6cm 150dpi-ben. Jó lenne, ha legalább 300dpi lenne, vagy legalább nagyobb méret, ráadásul egy csómó jó képpe belenyomták az R betüt Kép
Kriszta
Nyanya
 


Szerintem ugyanonnan szedtuk le, az allpostersrol. Nalam 350*350 pixelesek es kb. 10*10 centisek, az oroszlanos kicsit magasabb, ugy 12. Kerettel egyutt. Nekem nincsenek ezekben R betuk /nameg azok kivehetok, ha nagyon akarodKép/

Az elefantos asztal nem szalvetas volt, kezzel festett /emlekeim szerint/ Ugyan nem nagyon szines, de hatha az eredeti az volt.
Uvegfestosoket nezegesd, ott lattam joparat regen, de nem mentettem el. az "art for kid"-re eleg sokat hozott fel, csak idom nincs...

-Afonya
afonya
 
 


Egy ideje én is szerettem volna képeket a gyerekszobába, de nem láttam nekem tetszőt, vagy nagyon drága volt. Köszönöm szépen a netes tippet!
Üdvözlettel, macskási.

Kép
Kép
macskási
 
 


én is az allposterrol szedtem. R betü tényleg kiszedhető, csak lusta vagyok, inkább olyat választok amiben nincs. Méretek szerintem egyeznek, Te is u.akkorában szedted le.

Méretek:
repülő: 352*262pixel, 92dpi, 9,26*6,93cm
Kép

oroszlán: 213*425pixel, 72dpi, 7,51*14,99cm
Kép

cica: 350*348pixel, 72dpi, 12,35*12,28cm
Kép

elefánt: 337*425pixel, 72dpi, 11,89*14,99cm
Kép
Nyanya
 


a kb 5*5cm akkor volt, mikor átállítottam a felbontást 150dpi-re, hogy szebb legyen a nyomtatásnál.
Nyanya
 


macskási
én is az ára miatt gondoltam, hogy így jobban megéri, ráadásul a méretet is én határozom meg. Talán még a választék is nagyobb, bár még csak most kezdtem el a keresgélést. Ez az allposters tényleg nagyon jó. Jó lenne ha lenne még hasonló oldal.
Kriszta
Nyanya
 


Áfonya
Fűszercimke keresgélés közben ráakadtam a cérnakutyádra, nagyon aranyos Kép

Ilyen jellegü ábrákat keresek:

szerecsendió
Kép

cayennibors
Kép

édeskömény
Kép

sáfrány
Kép

Ha tudtok olyan oldalt, ahol hasonlók vannak érdekelne.
Nyanya
 


Áfonya Kép
Kép
Nyanya
 


Van még:
vanilia, rozmaring, kurkuma, koriander, kapor, oregano, gyömbér, fahéj, cardamon, bazsalikom.
Ha valakit érdekel felrakom.
Nyanya
 


Legutóbb ilyeneket szedtem le valahonnan, minőség nem a legjobb, de kicsiben szép. Ha érdekel titeket felrakom a többit is.
Kép
toma
 
 


Toma
Annak se sokkal jobb a minősége, amiket én tettem fel, sajnos azok is csak kicsiben jók. Ez tetszik, felteszel még egykettőt?
köszi
Kriszta
Nyanya
 


csináltam egy nagy képet a sok kicsiből
most egy kicsit le kellett butítanom, de ha valakit érdekel szívesen elküldöm. Eredetileg 16*25cmm 300 dpi-n
Kép
Nyanya
 


mivel a járművek nem méretarányosak, a kép torzítható a keret méretéhez
Nyanya
 


Adrienn
Küldesz nekem a letöltött képeidből egy párat?
krissta@freemail.hu
Nyanya
 


Persze, felrakom.
Kép
Kép
Kép
toma
 
 


Kép
Kép
Kép
toma
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
toma
 
 


Az IKEA képei is aranyosak, leszedtem párat az oldalukról.
Kép
Kép
Kép
Kép
toma
 
 


Nyanya!

Elküldenéd nekem a járgányos képeket?
jucusmamus@freemail.hu

Köszi:
Jucus
20170114224602
 
 


Sziasztok!

Nyanya, feltennéd a többi fűszeres képet? engem érdekelne. Köszi előre is.

Boró
femõke
 
 


Toma
köszönöm. Tényleg nagyon aranyosak az Ikeás képek. Jó ötlet, megyek én is az oldalukra Kép

Jucusmamus
Felteszem a képeket <a href=http://www.mappa.prim.hu/index.prm?f=429034348> ide </a> , ha nem sikerül letölteni szólj és küldöm emailben, csak túl sok és nem akartam leterhelni a postafiókod, meg így legalább más is hozzáfér.

Boróka
OK felteszem
Nyanya
 


jajj ez nem sikerült Kép
azért ha ráböksz az elérési útra odaugrik, a többit meg ne nézd

Áfonya segíts, hogy kell ezt
Nyanya
 


vanilia
Kép

rozmaring
Kép

petrezselyem
Kép
Nyanya
 


kurkuma
Kép

koriander
Kép Kép

kapor
Kép

kakukkfű
Kép Kép

gyömbér
Kép Kép

fokhagyma
Kép Kép
Nyanya
 


fahéj
Kép

édeskömény
Kép

csillagánizs
Kép

curry
Kép
Nyanya
 


cardamom
Kép

borsikafű
Kép

bazsalikom
Kép

---VÉGE---
Nyanya
 


találtam még, de ezek már nem annyira jók

Boróka
Kép

babér
Kép

feketebors
Kép

rozmaring
Kép

zsálya
Kép
Nyanya
 


Ezek nagyon jó képek, tök jó, hogy feltetted, elkezdem rágni a férjem fülét. Kép Sokkal jobbakat találtál, mint én.
Az allposters-en van egy cuki képhármas: Teddy bear beach a címe.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


A Teddy Bear beach-et fürdőszobába javaslom. Üvegfestéssel, vagy csempefestéssel is lehet, aki ért hozzá. Vagy pénzért (pici pénzért is megcsinálják.) Nyáron én is kerestem képet ilyen célra. Azóta elkészült a fürdőszoba, tök jó lett, majd megkeresem a nyáron nyitott topikot, és felrakom a képet, amit egyébként végül a csempefestőkkel együtt ötöltünk ki, mert a neten hiába kerestem három héten át. Mindjárt megkeresem. Bár képet feltenni még sosem tudtam. Hogy is kell? Egyszerű fényképről van szó, persze itt van, a gépen.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Előhoztam a hasonló témájú, nyáron nyitott topikot, ahol a többiek nekem rengeteg hasznos tanácsot adtak, meg néhány képet fel is tettek. Nézd meg, ha gondolod.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


NyanyaKép
\newurl{http://www.mappa.prim.hu/index.prm?f=429034348,ide} - ezt kene beirnod legkozelebb

-Afonya
afonya
 
 


Afonya
köszi Kép
de ciki a formázás eszembe sem jutott, most néztem csak meg, hogy ott van ez a parancs. Az indexen elfogadja a html-esen is.
Kriszta
Nyanya
 


csii
 
 


jo, hogy irtad, CsiKép
Az oldalrol nyilo kepek nekem most marha lassan jonnek be, viszont rajottem, mit felejtettem el irni. Hogy a Kids prints-re hozza fel a kereso az ilyen kepeket , pl.

http://www.homevisions.com/hvprod/prod_display1.asp?Product=46066&partner=18&CP= 00
http://www.homedecorzone.com/Elephant_by_Wilma_Sanchez_210171406AS.html
http://www.appealingdecor.com/rocking-horse-by-wilma-sanchez.html

klikk a kepre, nagyban is jon.

van még egy egeres kep is http://www.michaels.com/art/online/artistproducts?artistid=6289, de nincs idom megnezni, hol

Erdemes a talalt kep /pl. allposteren/ alkotojara ujra rakeresni, es akkor lehet talalni "feltort" kepeket isKép

-Afonya
afonya
 
 


Feltettem az allposterről letöltött kedvenc képeim ide
Nyanya
 


Nyanya,
engem nem engedett be, jelszot is kert a dog.

Nem surgos am, en elmentem aludni, joccakat.
-Afonya

ui: Szines kepekkel almodom...Kép
afonya
 
 


Áfonya
szép színes álmokat Kép
Később megnézem méééé nem működik ez a dög. Kép
Pedig direkt a ti kedvetekért raktam fel 83 képet.
Még azt nézd meg légyszí, hogy akkor ez sem működik? http://www.mappa.prim.hu/index.prm?f=429034348



Csi
köszi, találtam még egy csomó klassz járgányt az art.com-on
Nyanya
 


Nyanya
Az sem működik, pedig én is megnézném.

Csi
Hűazannya, nem rossz oldal
Az összes zsiráfot leszedtem. Köszi
toma
 
 


Áfonya
most be tudsz menni?
http://mappa.prim.hu/Nyanya2/
Nyanya
 


Toma
próbáld ki légyszi, ha még itt vagy
Nyanya
 


Kipróbáltam, működik a dolog Kép
Köszi!
toma
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: