Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Annamy!
Igazad van, és igazából csak B.-val, illetve az új hellyel van gondom, azért puffogtam itt. Kép
Bocsáss meg,
Lilia.
lilia
 


Lilia!
Rendben van csak egy pillanatban ugy éreztem hirtelen hátba vágtak.
Tulajdonképpen konkrétan mi a bajod B.-vel?Sejtésem van de szeretném tõled konkrétan hallani.
B.nem tetszik vagy csak az új hely vagy az egész dolog?
Üdvözlettel:
Annamy
annamy
 


Kedves Névtelen,
Csaba Ákos egy nagyon kedves fiatal doki.
Én az ügyeletes orvosnál szültem október 12-én, császárral, és õ volt az egyik asszisztens, illetve õ is vett fel az osztályra.
Úgyhogy szakmailag nem tudom megítélni, de emberileg nagyon pozitív.
Ü: Merci
merci
 
 

 
 

sziasztok
Névtelen
 


Kedves Lányok!
A Bardóczi Dokiról lenne pár szavam.
4 évvel ezelõtt jártam hozzá nagyon aranyos,kedves doki volt.Aztán kismama lettem és a 7 héten felhívtam mert valami rózsaszines folyásom volt,azonnal berendelt ,rohantam is hozzá.
Megvizsgált és aztmondta hogy "Semmi baj ez elõfordul másnál is és hazaküldött"
Másnap reggel 8 óra körül elvesztettem a babámat........
Névtelen
 


A Bardóczi-ról irt véleményt én irtam
Alice
Alice
 


SOTE I. BELOSZTÁLYOn keresek endokrinológus szakorvost.
köszi a segítséget!
kitti
kitti
 


Lányok! Igazán nem akarom hogy megint egyfajta "Bardóczy-honlap" kerekedjen itt (már egyszer volt ilyesmi), de ha valamelyikõtök tud FRISS hírrel/infóval szolgálni róla, azt megköszönném. Konkrétabban,hogy pl.: milyen a mostani kórházi háttere, mennyire lelkes ( 6 éve még az volt...), nagyon drága -e ...stb? Szeretnénk már babát,csak hezitálok a dokival kapcsolatban. Kriszta
Névtelen
 


Sziasztok Lányok!Kép

Ki ismeri Konrád Sándordr-t?
Szeretném ha írnátok róla, elõre is kösziKép

Ildi
hercegné
 
 


Kedves Névtelen!
Megismétlem még egyszer SZÓVAL!!!

A Bardóczi Dokiról lenne pár szavam.
4 évvel ezelõtt jártam hozzá nagyon aranyos,kedves doki volt.Aztán kismama lettem és a 7 héten felhívtam mert valami rózsaszines folyásom volt,azonnal berendelt ,rohantam is hozzá.
Megvizsgált és aztmondta hogy "Semmi baj ez elõfordul másnál is és hazaküldött"
Másnap reggel 8 óra körül elvesztettem a babámat........
"SOHA NEM FOGOM NEKI BEGBOCSÁJTANI"
Alice
 


Alice!
1. Bardóczit nem ismerem, egy kolléga a vetélytárs klinikáról.
2. Semmi szakmailag helytelent nem tett, a vetélést nem lehetett megakadályozni.
3. Kivetíted jogos fájdalmadat valakire aki errõl nem tehet (bûnbak keresés. nincs mit megbocsájtanod neki. Helyesen járt el.
Ez bármelyikünkkel elõfordulhat. Remélem legközelebb szerencsésebb leszel, ehhez kivánok jó egészséget.
dr.Csákány
 


Dr.Csákány M.György!

Ha nem tehet rólla akkor miért küldött haza miután látta hogy elkezdtem vérezni(még akkor épp hogy egy picit)
A barátnõm ugyan így járt,sõt õ már jobban vérzett mint én,õt viszont befektették ,kapott erõsítõket és most van egy gyönyörû kislánya...........
Szerintem igen is tehet rólla,vagy ha nem akkor viszont legalább befektethetett volna hogy legalább megpróbáljon segíteni RAJTUNK.....és nem hazaküldeni.

Ahogy írta,remélem legközelebb több szerencsével járok
azóta várom azt a pillanatot hogy egy orvos azt mondja nekem hogy GRATULÁLOK KISMAMA...azóta eltelt több mint 4 év.

Üdv.Alice
Alice
 


Alice!
Ez nem az én (mienk) topic, én itt kéretlenül szólaltam meg. Minden kérdésére szívesen válaszolok, (van válasz) akár "személyesen" (csmgy@axelero.hu), akár a HIETE topicban.
Remélem mihamarabb lesz olyan élménye.
dr.Csákány
 


dr.Csákány M.György!
Köszönöm eggyenlõre nemtudok mit kérdezni Öntõl mert most nincs mit,csak a véletlenre várok hogy összejön egyszer nekem is ÚJRA a kisbaba.

Üdv.Alice
Alice
 


Alice!
Utóljára. Miért a véletlenre?
csmgy
 


Doktor úr!
Az "utóljára" az ugye tulképp utoljára?
Névtelen
 


csmgy!

Azért a véletlenre,mert nem védekezünk a párommal akivel már tíz éve eggyütt élek.vagyis csak õ védekezik "néha!"
Szerintem fél valamitõl de nem mondja el azóta sem.
Alice
Alice
 


csmgy!

Azért a véletlenre,mert nem védekezünk a párommal akivel már tíz éve eggyütt élek.vagyis csak õ védekezik "néha!"
Szerintem fél valamitõl de nem mondja el azóta sem.
Alice

"gondolom fél hogy megint lessz valami gond.
Alice
 


Sziasztok,

ismeri valaki közületek az Akkreditált Reprodukciós Osztályról Dr. Szendei, milyen tapasztalatotok van róla?
Jó és rossz is érdekel, elõre is köszi,
Timici
jöhet magamban is: timea_k@egon.gyaloglo.hu

U.i.: Alice, nagyon sajnálom ami Veled történt, meg tudom érteni az érzéseidet.De most majd minden rendben lesz, hidd el. Olyan nincs, hogy ne legyél terhes, egyszer terhes leszel ez biztos!!!! Fel a fejjel. KépKépKép
Timici
 


Szerintem Asszisztált Reprodukciós osztály
Névtelen
 


Timici!

Köszi szépen Drága vagyKépKépKép

Puszi
Alice
Alice
 


Sziasztok! Segítsetek nekem! A barátnõm Dr. Papp Csabánál fog szülni egy hónap múlva ha minden igaz, a Baross utcában. Nincs internetje, ezért én kérdezem helyette, hogy kb. mennyit szokás adni ennek az orvosnak, mennyi a reális, aki nála szült mennyi pénzt adott.
Elõre is köszi!
Zsuka
zsuka76@mailbox.hu
Zsuka
 


Kedves nevtelen,
igen, igen asszitalt reprodukcios osztaly, bocsikaKép
Timici

AliceKépKépKép
Timici
 


Sziasztok!

Mivel problémás a terhességem, a SOTEI.-es klinikára kell járnom vizsgálatokra. Úgy néz ki, hogy ott is kell majd szülnöm. Eddig mindig dr. Beke Artúr tanársegéd foglalkozott velem. Nekem szimpatikus, de szeretnék róla többet tudni. Ha esetleg valaki ismeri vagy szült már nála, szívesen venném az információt.
Elõre is köszönöm!

(Én az Andi huga vagyok, Anikó)
pocaklakó
 
 


Sziasztok!

A Sote I.-re járok részletes hormonvizsgálatra az Asszisztált Reprodukciós Osztályra. Eddig csak jó tapasztalatom van.
Jó lenne nem egyedül menni, úgyhogy ha valaki egy cipõben jár velem írhatna címemre.

Köszi!
Nikie
nikie
 
 


Sziasztok
tudnátok ajálani egy dokit mert sajna nem szülhetek akárhol és a babámnak az orvosok szerint intenziv elátásra is szüksége lehet ezért már sok korház és orvos nem válalt elKép
én most 34 hetes vagyok és ugy halotam hogy a klinikának van intenzive .

Csics
csics
 
 


Kedves Andi!
A fent említett doktor úr nagyon nagy tudású, és nagyon szimpatikus. Én egy hetet feküdtem bent a nagy esemény elõtt, több ottani lánnyal foglalkozott a doktor úr, és mindenki meg volt elégedve vele. Szóval, csak bátran! Kép
Szeretettel: Viráganya
Viráganya
 


Szia Csilla, valóban van csecsemõ intenzív, ami állítólag nagyon jó. Én is ott szültem, de nekem szerencsére nem volt rá szükségem, de a barátnõmnek ott volt a babája egy hétig, és nagyon megnyugtató érzés volt, hogy jó kezekben van.
A szülész doki választás szerintem mindegy, a terhes ambulancián akit kapsz, lehet hogy az a legjobb. Tudod, szerintem minegyikrõl hallhatnál ugyanannyi jót, mint rosszat. Az a lényeg, hogy a baba orvosa legyen jó.
Remélem nem is lesz szüksége a babának rá!
Éva
Évaiii
 
 


Sziasztok!

Akik most a SOTE I-re jártok terhesgondozásra, nem tudjátok véletlenül, ki idén az ambuláns orvos? Mert én 200/2001-ben az ambulánshoz jártam és az ügyeletesnél szültem, gond nélkül és ingyen.
Most is jó lenne így tenni, nem javult az anyagi helyzetünk azóta sem. Csak felõlünk (Gazdagrét) olyan nehéz elkászálódni addig a Bartók B. út miatt, hogy gyûjtöm az impulzusokat és az okokat, hogy ne máshova menjek; meg amúgy is alig múltunk 7 hetesek.

Ugye jól gondolom, most is tömeg van?

Mónika
adgj
 
 


Mónika!
Ezek szerint az ambuláns orvos 1 évig amb. orv.? Ezt jó tudni. Konkrétan ez mit jelent? Azért sejtem, de pontosan Kép).
És lehet gratulálni? KépKépKépKép
És: irigy, irigy, irigy... Kép
üdv
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Még gey: Kinél szültél?

Ha bárki tud infót Sziller adjunktusról, megköszönném. TZöbbször taláélkoztam vele, tkp. õ operált, és anno majd (sajna még nem aktuális KépKép) szeretnék hozzá menni.
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Szia Zsóka!

Igen, egy naptári évben egy az ambuláns orvos. De ha beteg, helyettesítik, tehát szinte mindig fogad valaki - persze a szokásos várakozás után.
És igen, spontán összejött :-), csak legyen olyan sima terhesség, mint az elõzõ! Majd ha már járok, benézek, jó?
Egyébként meg úgyis csak kullogok utánad, hiszen Te már a harmadikra készülhetsz! Hamar összejön! :-)
Dr. Fekete Tibor volt az ügyeletes, de a szülésnél még két doki bent volt. De az ügyeletes varrt, õ jött föl este és másnap reggel is megnézni a sebet, õ vette ki a varratot a 3. napon és a 6 hetes kontrollra idõre lehetett hozzá menni (kapott egy doboz bonbont). Fiatal orvos - naná, húsvét szombatjára kit osztanak be...

Szillernél egy barátnõm szült, õ azt mondta, kicsit tartott tõle. De elégedett volt vele.

Mónika
adgj
 
 


Szia Mónika,
Miért tartott a barátnõd a Szillertõl? Ezt nem értem...
Anno nekem a gyerekorvosunk õt ajánlotta, amikor megkáérdeztem, kit ajáénlana. De mivel adjunktus, nem mertem, gpondoltam, akkor biztos sokat kér... Pénzünk pedig nincs sok. Aztán találkoztam is vele a terehsgondozáson egy alkalommal, nagyon szimpatikus volt, és olvastam-hallottam is róla, hogy nem _kér_ pénzt, ha (visoznylag) keveset adnak neki, nem érezteti, hogy kevesli stb. Egy lány járt hozzá, õp minden második alkalommal adott neki 3000 ft-ot (2001-ben).
Nagyon jó lenne egy _jó_ doki, mert ugye az lenne a harmadik (csak végre jönne!), és mivel az elõzõ kettõ császár volt, hát ez is biztos az lesz. És 3 császár már nem piskóta, akárki kezébe a magam és a gyerekem életét nem merném bízni...
Úúúúúúúúúúúúúgy irigyellek KépKépKépKép (pont tegnap jött meg KépKép)
üdv
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Szia Zsóka!

Nem tudom, miért tartott tõle, talán más volt kettejük stílusa. DE, ahogy írtam, elégedett volt vele.

Hamarosan nekd is kimarad. Kép

Mónika
adgj
 
 


Drága Zsóka!!!
Menj dr. Szillerhez! Fantasztikus orvos, fantasztikus ember! Nem akarok túlozni, de teljesen meg voltam elégedve vele. Pénzrõl egyszer sem volt szó, ellenben mindig tudja, mit kell csinálni, száz százalékosan veled van a szülésnél. Én vidéki kislányként mentem fel hozzá teljesen ismeretlenül, és csak jót tudok róla mondani. Azóta két barátnõm is járt/jár hozzá, õk is ugyanezt mondták. Nagyon drukkolok a bébihez!
Sokszor ölellek: Viráganya (aki sajnos csak ritkán tud netezni)
Viráganya
 


Sziasztok!

Én megtudtam, ha valakit esetleg még érdekel: úgy tûnik, dr. Ádám Zsolt, a terhesambulancia vezetõje fogadja az ambuláns betegeket. Soha rosszabbat. ;-)
Mónika
adgj
 
 


Szia Viráganya,
Ez kell nekem!! Ilyen jó hírek és ilyen kedves bizetatás! KépKépKépNagyon jólesetett, köszönöm.
Sajna a babára most másfél hónapig még ninvs esdély, ui. a férjem külföldön van KépKép, de utána nagyon fogunk igyekezni Kép.
Köszönöm szépen.
Jössz a nagytalira?
puszi
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Sziasztok!

Tegnap találtam meg ezt a társalgót, ezért csak most tudok hozzászólni a "Bardóczy-témához".Azért itt, mert egyrészt a Budai Honvédkórház (ahol a doki most van jelen a szüléseknél)topicjából is ide lehet találni másrészt, mert itt olvastam róla olyan dolgokat, amelyek nagyon megleptek és éppen ezért nem tudom szó nélkül hagyni. Elöre bocsátom, nem kívánok vitát indítani/folytatni, se megkérdöjelezni senki SZEMÉLYES tapasztalatát. De elszomorítónak és felháborítónak tartom, hogy néhányan HALLOMÁS alapján írnak róla (de bárkirõl is legyen szó) olyan véleményt, aminek köszönhetöen "másik néhányak" ismeretlenül is rossz képet alakíthatnak ki róla vagy akár ismerve is öt elbizonytalanodnak. Aztán késöbb kiderül, hogy csak beszélni kellett vele, tisztázni néhány dolgot és máris egy korrekt, nagy szaktudású emberröl van szó.
Nem a negatív véleményekkel van a bajom - mert ugye senki sem tökéletes - hanem a pletykaszintü "információkkal" ("...azt hallottam róla, hogy..." és társai) Az elkövetkezö sorokkal pedig tartozom Bardóczy doktornak.
2002.januárjában született meg a kisfiam több éves várakozás után. Bardóczy dokihoz 2000-ben jutottam el olyan információval, hogy sok párnak segített már, hogy eljussanak a várva várt babázás öröméig. Nem tudom régen milyen volt, sokak szerint megváltozott: elszaladt vele a ló, pénzéhes lett, túl nagy lett az önbizalma stb. Én a két év alatt (benne az az idöszak is,amelyröl az elözö mondat negatívumai zengedeztek) azt tapasztaltam, hogy a rengeteg betege és kismamája mellett mindig türelmes és kedves volt velem. Tökéletes idegnyugtató számomra, amikor megyek hozzá vizsgálatra, hogy mosolyog, ha meglát.Igaz, szinte mindig sokat kellett várni mire bejutottam hozzá, de akkor azt éreztem, hogy csak velem, az én problémáimmal foglalkozik. Türelmesen és részletesen magyarázott el mindent, ami éppen történt velem vagy, amiröl kérdeztem.
Nagyon szép szülésünk volt, Kornél babánk nagyon békésen, nyugodt körülmények között született meg neki és a szülésznönek (Róka Helga) köszönhetõen.(Kis kitérö korábbi kérdésre:szülésznö nem "tartozéka" az orvosnak, tehát nem vitte magával) Biztos, hogy az elkövetkezõ gyeköcöket is nála szeretném szülni, bárhová is megy. Én orvost választottam, nem kórházat. A Budai Honvédhórházban csak látogatni voltam (barátnöm már ott szült, szintén nála)és nem vagyok elragadtatva a helyszíntöl. De ha egyszer az az orvos, aki mellett biztonságban érzem magam és a gyerekemet, ott tud vállalni, akkor odamegyek.
Visszatérve az elejére: érdemes elgondolkodni, hogy az, amit egy ilyen, mindenki számára elérhetö helyre írunk a saját kis inkognitonkból, azzal kinek és mennyit ártunk vagy használunk...
Évica
Évica
 
 


Kedves Évica!

Én is azt láttam, hogy B. doktor a saját betegeivel nagyon mosolygós és nagyon szeretik õt. Én csak egy felkészítõ tanfolyamon beszéltem vele. Három kérdést tettem föl neki, amelyek számára nyilván alapvetõek voltak (pl. farfekvés esetén mikor döntenek császár mellett), és bár válaszolt, olyan megjegyzéssel kezdte, hogy "Most mondjam el az orvosi könyvet?" és "Magának nincs saját orvosa?"). Én azt gondolom, hogy egy felkészítõ elõadás arra van, hogy az ember kérdezzen - és mellesleg valóban nem volt saját orvosom, de ez nem tartozott a tárgyhoz. Az elõadás egyébként jó volt. De ha valaki valóban olyan elragadó személyiség, akkor nem csak a saját betegei felé csillogtatja ezt az oldalát.
Nagyon dicsérték B.-t, gondolkodtam azon, jelentkezzem-e nála, de ez után a kellemetlen élmény után tejesen elment tõle a kedvem.
Ez nem jelenti azt, hogy nem kiváló orvos, meg nem empatikus azokkal, akiket személyesen ismer, de úgy látszik, mégsem tökéletes.

Mónika
adgj
 
 


Sziasztok!

Sogórnõm fog szülni a klinikán és én nem itt szültem (Máv). Tudnátok pár általános infót adni a klinikáról. Szoba, WC, látogatás, rooming rendszer van-e, rögtön odaadják-e a babát szülés után, a szülõszoba milyen, hogy lehet vajúdni, fájdalomcsillapítás, az újszülöttnek adnak-e teát vagy megvárják, míg a kismamának lesz teje, saját hálóinget kell-e vinni vagy kórházit adnak, wc-papírt, evõeszközt, poharat kell-e vinni... Ezek kicsi részletek, de jobb alaposan felkészülni, mert én persze, hogy mindent elfelejtettem magammal vinni a szülésre :-)))
köszi mindenkinek .

zsuzsi, akinek már 8 hónapos múlt a kislánya :-)))))
zsu26
 


Zsu26,
Olvasd el a topik legelejét, ilyesmikkel indult. Minden kérdésedre (amire még nem is gondoltál, arra is Kép) részletes választ fogsz találni.
üdv
zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


köszi Zsóka, megnézem
zsu26
 


Én elmentem dr Szillerhez, elõtte felhívtam telefonon kiszámolta, hogy március 18 körül fogok szülni, és mondta hogyha nem probléma hogy február végén szabin lesz akkor mehetek hozzá terhesgondozásra. Ott meg igaz hogy kedves volt, de megkérdezte, hogy biztos hogy vele beszéltem -e mert õ nem vállal szülés. Szóval én nem tudom hogy errõl mit gondoljak.
Névtelen
 


Jajjj....... KépKépKép
Végül is nálunk még (sajna) nem aktuális, na mindegy. Majd beszélek vele.
A másik jelöltem Marton Tamás (nagyon remélem, hogy jól emlékszem a nevére), nagyon szimpatikus és nagytudású. Kérdés, õ vállal-e szülést... (merthogy az tuti, hogy aneszteziológus, egyszer ott voltam, amikor hátbaszúrt vkit), azt viszont csak úgy hallottam, hogy szülész-nõgyógyász és patológus is.
Érdeklõdni kell, meg utánajárni... (sóhaj)
üdv
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


A Sote I. sz. klinikának van egy honlapja az alábbi címen megtalalhatók az orvosok neve van amelyikhez kép is van:[url=http://www.sote.hu/aok/klin/szoi1/frame1.htm" TARGET="_top]http://www.sote.hu/aok/klin/szoi1/frame1.htm[/url]
vica68
 
 


Bocs egy betût kihagytam a cím helyesen:
[url=http://www.sote.hu/aok/klin/sznoi1/frame1.htm" TARGET="_top]http://www.sote.hu/aok/klin/sznoi1/frame1.htm[/url]
vica68
 
 


Üdv Mindenkinek!
Marton Tamás évek óta külföldön van, és úgy hallottam, hogy nem is jön egyelõre vissza.
Névtelen
 


Üdv Névtelen,
Igen, 2000-ben ment ki ülföldre, akkor a terve az volt, hogy két-három évre megy ki. Angliában van ha jól tudom.
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


sziasztok,
Rigó Doktorról tud valaki valamit mondani?
Megkoszonom.
Névtelen
 


Szia, Névtelen,
Rigó doktor úr az osztályvezetõ orvos, nagyon kemény, nagyon szigorú, igazi tekintélyt parancsoló ember. Nekem mindezek mellett (meg amellett, hogy minden vizit alkalmával a mûtõbe akart küldeni Kép )szimpatikus volt. Többször hallottam, ahogy az orvostanhallgatókkal beszél, olyan orvos, aki nagyon jól akarja csinálni azt, amit mellesleg szeret is. Szóval, ha a beszélgetõsebb, lazább típust keresed, akkor õ nem ilyen, de jó kezekben leszel nála.
Végül is hiába akart mindenáron megcsászároztatni, azért is megszültem rendesen a kisfiamat!!! Oda is jött gratulálni...
Üdv: Viráganya
Viráganya
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: