Új privát üzeneted érkezett!

@notrete:


Sajnalom :( de ha pecsetelsz akkor nincs vmi a progiddal?
en azt hittem ma megjon, de nem jott. A fodrasz szerint nem is jon meg ma :) hat jo, ebbol mar csak par ora :) ha ma megjonne en is penteken mennek, es ha holnap jonne meg akkor is es csut. akkor is :)
De nem akarok menni!!
Ez a ciklus akkor elegge rovidke lenne, bar volt mar ilyenem egyszer, az 24 napos volt v. 23..

20140211131327
 
 


Ja, a szabit en is el akarom kerulni :( nincs belole tul sok, tavaly meg jo volt dec.ben volt egy csomo igy elhasznaltam oket.
20140211131327
 
 


mar nekem is jonnek a tuneteim: hanyinger, szedules, gorcsok, mellfajdalom.. Kivancsi vagyok meddig huzom, orulek mondjuk a 2014 decembernek
reginand1pont0
 
 

 
 

Notrete, most vettem eszre h. laptetod van! :)
20140211131327
 
 


:(
Nem tudom mi lesz es mikor, reggelre leesett a hom :( szoval vagy holnap megyek v. hetfon :(
meg mindig nem indult meg de 5-6 ig meg van ido, sztem kihuzom hetfoig..
reginand1pont0
 
 


notrete: akkor hetfon talizunk ott? :)
nem jott meg, mar 7 ora, ugyhogy ma max 0. nap lesz csak :D
20140211131327
 
 


Szia!
Hétfőn én minél korábban mennék, mert rohannom kell a munkahelyemre. Jó lenne a recepcióhoz érni legkésőbb 3/4 8-ra. De ha te is akkor jönnél, talizhatunk! :)

Képzeld, még nekem sem jött meg, pedig azt hittem igen. Elkezdtem görcsölni megint délelőtt, nem gondoltam volna, hogy kibírom estig... és még mindig nem. Ha már így alakult húzhatná szombatig. Tudom ez nagy kérés. Amúgy nekem eddig mindig a 13. ciklusnapon volt az inszemináció. Így ha holnap jön meg, akkor a 13. nap, az szerda, és akkor egész napos megbeszélésem lesz, jó lenne nem magyarázkodni miért nem tudok bemenni. merthogy bent nem tudják mi a helyzet.
Majd lesz valahogy, az is lehet hogy most nem lesznek akkorák, hogy a 13. napon legyen.

Amúgy este 7 órától van O. nap? Ezt nem tudtam.


notrete
 
 


Ja, a progeszteronos kérdésedre válaszolva: én kb 3-4 havonta mérettem progeszteront, és akármilyen jó volt az érték a 20-22 ciklusnap környékén, akkor is pecsételtem. Sőt, még progeszteronpótláskor is.
A nőgyógyászom szerint a méhszájamon apró pici pöttyök vannak, melyek ilyenkor kicsit véreznek. Nem méhszájseb, csak kicsi valamik. Olyan lehet mint valami endometriózis, de ahhoz meg nagyon kicsi. Mondta le lehetne szedetni, de annyira kicsik, hogy nem éri meg.
notrete
 
 


Notrete, a helyzet ugyanaz itt is: sietnem kell ugyhogy en is szeretnek mielobb odaerni .. neked is a szucs a dokid ugye? vagy nem? erre nem is emlekszem.
Ezt sem tudtam h. van ilyen a mehszajseb okoz ilyet.. de az jo ha jo a progiszinted :)

Kivancsi vagyok talizunk e, de hogy ismerjuk meg egymast ? :)
Nekem idokozben megjott, szerencsere tudtam aludni :) minden rosszban van ami jo :)

a munkahely nekem is eleg gaz.. epp tegnap kerdeztek nemetben h miert igy vannaka  szabik kiirva, egy jon nem jon :(

es nekem a 14 napon csinaltak az inszemet, de sztem inkabb 13 v 12 kellene legyen! most a 11 napon volt ovum a mensim szerint es a fertilitys gorbe szerunt is. Kerhetem a dokit h. elobb csinalja mint 14, nap? vagy tudja magatol? sztem multkor is lecsuszutuk..
20140211131327
 
 


Az uh-kból tudni fogja a dokid, nekem a 21. napon volt az inszemem Barbussal. Nyugi.



vicky79
 
 


Ugy tunik kicsit kesobb volt az elso mint kellett volna :( tuti vagyok benne h lekestuk
na mindegy nem is erdekel majd lesz ami lesz
ha a gyermek akit nekunk szantak vegre eldonti h leugrik e arrol a franya felhorol akkor ugy is lesz :)
20140211131327
 
 


reginand: Szerintem az nem nagyon repedhetne meg a gyógyszer előtt. Nekem mondjuk minden inszem előtt megnézte a doki, hogy megrepedtek-e a tüszők. Általábsn megrepedtek, de nem mind, mert mindig maradtak cisztáim. Minden inszem után egy hónapot ki kellett hagynunk miattuk.



vicky79
 
 


Szia!
Nekem még mindig nem. :( Nagyon elhúzza, de már nem sokáig.

Reginand, szerintem ha a tüszőrepesztőt beadod, utána 36-40 órával később kell hogy legyen a tüszőrepedés. A stimulálás miatt tüszőrepesztő nélkül inkább későbbre csúszik a kiszabadulás, éppen ezért van a tüszőrepesztő, hogy méginkább be lehessen programozni, hogy a legjobb időben legyenek ott a katonák.

Ha holnap megjön, akkor hétfőn megyek uh-ra. Addigra kitalálom, hogy mit veszek fel és megírom privátban. :)

A szabikkal kapcsolatban: mi most lakás felújítunk, így ha rákérdeznek, akkor ügyet intézek. :) Éppen a gázszerelő, a vizes, vagy a kéményseprő, esetleg a kőművest be kell engednem és azért kések. :))
notrete
 
 


okes ;) marmint a ruha stb :)

En nem tudok ilyen szabikat kitalalni. En azt mondtam be kell menni a bankba alairni a papirokat a felveteli limit miatt.. es ezt egy kulfoldinek :( na mindegy. leszarom, lehet elmegyek tpre, aztan nem kerdezoskodnek..
20140211131327
 
 


Ja, nem tudom nekem mindig 12-13. napon van, es ereztem is, tuti megrepedt min. az egyik. A masik meg lehet ures volt :(
20140211131327
 
 


Sziasztok!

Kérdésem volna: van-e köztetek valaki, akinek az embriótenyésztés során time lapes-szel nézték az embriók osztódását? Tudjátok, az a spéci mikroszkóp, amellyel 5 percenként fotózzák az embriókat. Mik a tapasztalatok?

Köszi :-)
mmzs75
 
 


Sziasztok lányok!! 

Rég nem voltam, és teljesen el is vagyok keseredve...  
Én teljesen abba a hittbe voltam h az inszem, könnyebb... tiszta buta vagyok... mennyit szenvedtek!!  
Én meg képzeljeétek tiszta gyagyás vagyok, péntekóta fáj a fejem nem folyamatosan de néha kempélyen bebenyilal hátula tarkom környékén. hétfőn nagyon fájt, de nem vettem be gyógyszert, nagy nehezen bealudtam... és másnap már megint barnásos géles csomik jöttek ki, én már kivagyok.  asszem holnap felteszem az összes kérdést a dokinak! 
DE az a legjobb hogy végre tudok enni.. ha szarul kezdem magam érezni akkor gyömbért iszok és minden jó!! DE sok mindent nem tudok meg enni amit udáig szerettem... 

remélem nem sokára mindenki tök jó híreket ír majd le!! :) 
Puszikák
kataigika
 
 


Sziasztok!

Végül tegnap voltam uh-n. Szombaton még dilemmáztam, mert délutánra jött meg, hétfőn vagy kedden menjek. Aztán gondoltam, inkább előbb. A hétvége káoszos volt, reginand ne haragudj, de nem volt lehetőségem írni neked!
Hétfőn kell visszamenni, már túl vagyok a 3. szurin.

Reginand, veled mi volt?

Kataigika, mihez képest gondoltad, hogy az inszem könnyebb?
Amúgy tényleg az a legjobb, ha az orvosnak mindent elmondasz. Valószínű gyógyszereket nagyon nem fog ajánlani, ez az időszak elég kritikus ezekre.





notrete
 
 


@notrete:


hali, voltam hetfon, kedden majdnem idegosszeomlast kaptam, ma meg eggyel tobb tu van a fulemben :)
en is jovo hetfon megyek vissza.
remelem akkor is hamar vegzek.
te hogy viseled a sikertelenseget? mit teszel az ellen h. ne orulj bele? marmint nalatok sincs gond, es eddig nem sikerult. ez eleg nehez lehet. van vmi tuti modszered?
ez hogy elfelejtem, nem megy, igy h. szurni kell meg vissza kell menni :( igy eleg nehez elfelejteni mikor hol jar a ciklusod..

20140211131327
 
 


Sziasztok!!

Voltam ma uh.n meg van mind a 3 baba, és tök öröm van a családba. Szépen nőnek 2 cm fölött és a szivecske is ver 140/min. :) elsem hiszem. És már nem kell vissza mennem.
felhívtam a dokimat, mondtam neki 8 hetes vagyok és 3 baba, Ő erre az milyen sok. hol csinálták, és hogy sóoldatot kellene majd adni, én úgy voltam vele hogy nőjenek vagy v.mi ilyesmi a francokat hogy vetessek el egyet mert az veszélyes meg kicsi vagyok. stb.... jó persze mondja el a vélaményét de könyörgöm ne telon meg ne egyből hogy öljem meg az egyiket...  és még azt mondja hogy hallja hogy nem örülök, hát jó hogy ilyet kérni... tény nem vagyok magas mert csak 160cm vagyok és 66kg körül én és a családom nem szeretnénk megölni egy babát se... ha Isten azt szerette volna hogy ne legyen csak egy vagy kettő akkor úgy lett volna!! Sok nő van aki sokat szül, pl most az a 4 babaát aki szülte idősebb is mint én... és még is sikerült neki.. tudom hogy nehéz lesz de tul élem.. igaz??
Én most annyira felvagyok háborodva!! összevissza írok, ne haragudjatok... :) :( 

Reginand, úgy értettem, hogy nincs annyi szuri meg olyan sok macera, eljönn a várva várt idő a sok kis pete várakozik találkoznak a spermával és kész a nagy csoda!! az inszem az nem olyan hatásos mint a beültetés?? ( bocsi de buta vagyok hozzá)) :(
kataigika
 
 


kataigika, Elhiszemh ogy fel vagy haborodva, en nem is tudom mit tennek, lehet elfogadnam a redukciot :( tudom gaz, de azt hiszem hogy a gyerekeknek is jobb ha tobb a hely. Most igy gondolom, de ha a pocakomban lennenek, lehet odalennenek az eszervek :)
Ez nem egy egyszeru dontes, es ne huzd fel magad, a doki a legjobbat akarja neked, es a babaknak is!
hat az inszem nem olyan hatasos mint a beultetes :( sokkal alacsonyabb a sikeressegi rataja, vegulis ez majdnem olyan mint a termeszetes fogantatas hiszen csak fellovik, az ut van leroviditve es kicsit kiporgetik a cuccot, de ennyi.
Annyi mindennek meg kell tortennie hogy egy baba megfoganjon hat meg meg is szulessen, ez maga a csoda! Nagyon sokat gondolkoztam mar ezen, de ez egy csoda-dolog :)
Szuri van, attol fugg kinek mennyi, nekem eleg keves, azt hiszem, 2/3 merional, sztem nem sok.

Nagyon el vagyok keseredve, biztos ti is ateltek mar:(
20140211131327
 
 


Én ismerek olyan lányt, aki szintén a te testalkatodhoz hasonlóan néz ki és bár szerintem nem ez volt az oka, de elvesztette mind a 3 gyereket. Nem ijesztgetni,vagy idegesíteni akarlak, nehogy félre értsd. Nagyon rossz lehet még csak belegondolni is, hogy az egyik gyerekedet bántsd, de gondolkozz el kicsit érzelmek nélkül, logikusan. Legalábbis próbáld meg. Biztosan nehéz és álljon itt ellenpélda is, két csajt is ismerek hármasiker lányokkal. Szépek és egészségesek. Csak ne dühöngj szerintem a dokin, csak jót akar nektek. És neki ezt fel kell ajánlania, még ha nem is biztos, hogy egyetért vele. Szóval gondoljátok végig, hogytényleg be tudtok-e vállalni 3 babát és ha minden mellette szól,akkor hajrá.



vicky79
 
 


Sziasztok!
Reginand, tényleg nem könnyű. Ti mióta is szeretnétek babát?
Ugye mi már több mint 5 éve, és nem tudtak semmi konkrétat mondani miért nem lehet. Ismerek már hasonló embereket, akik ugyanabban a helyzetben vannak mint mi. Módszer nincs. De az elcsépelt mondat erre is igaz: az idő majd segít.
Igazából nem tudok neked semmi jó módszert mondani. Mindenkinek más válik be. Mi voltunk pszichológusnál, táltosnál, van egy szerető párom, egy háziállatunk. Igyekszem mindenben a jót meglátni, hiszen mindennek örülnünk kell, amink van. Tenni kell azt, amit meg kell tenni. És ennyi. Persze nem vagyunk robotok, de a jelenben kell élni, úgysem tudod befolyásolni azt, ami nem rajtunk múlik. El kell fogadni, hogy vannak olyan dolgok, melyeket nem tudunk befolyásolni, bármit is teszünk, ha hisztizel, ha elkeseredsz, ha boldog vagy, ha jól érzed magad. Mindegy mit csinálsz. Viszont mindenkinek, főleg neked, sokkal jobb, ha az utóbbi kettőt választod. Ne arra fókuszálj, hogy basszus megint szúrnom kell magam, miközben mások spontán teherbe esnek, hanem arra, hogy de jó hogy szúrhatod magad, hiszen megvan a lehetősége hogy ez segít a teherbe esésben. Nem mindegy hogyan közelíted meg a problémát. Én hasonló érzést a tiédhez a második és harmadik inszemnél tapasztaltam, hát, pocsék volt. Most sokkal jobb, már nevetünk, szórakozunk a szurik előtt és után, utána pedig megköszönöm páromnak hgy beadta a szurit, és hálás vagyok neki, hogy egy nappal előrébb léphettünk hogy babánk legyen. Hiszen minden nap közelebb kerülünk hozzá, csak nem tudjuk mikor érünk oda.


notrete
 
 


@notrete:


:) Jo volt olvasni. koszi :) annyira nem regota (1.5-2 ev), de en eleg idos vagyok, nem annyira de nem 30 elejen. inkabb a vege. keson talalkoztunk a parommal, meg cssak 4,5 eve vagyunk egyutt. Nyilvan az elso evben nem akartunk gyereket egybol pedig lehet azt kellett volna.

ugy erzem megint nem fog osszejonni ez az egesz, mintha mar most lenne ovum :( meg akartam nezni du. de elfelejtettem :( nagyon jon a tojcsis cucc:( kivancsi  vagyok mi lesz hetfon.

nekunk egyelore nem lesz haziallat, most nagyon szeretnek egy kutyat.

Mikor szoktatok szurni magatok? du? mert sajnos a melo miatt nalam ugy jott ki h. fel 7-7 korul kaptam meg. nem lesz az gaz ?

20140211131327
 
 


reginand: Én mindig este szúrtam, olyan 8 körül. Mi most hörcsögre lealkudtuk a cicát, Barbusnak tetszik az ötlet. Ís most már meg is dolgozott érte. 5 napja egyáltalán nem használ pelust, azzal sokat megtakarítunk havonta.



vicky79
 
 


Kepzeljetek ma pozitiv lett az LH teszt.. ezt holnap elmondjam ? uy tunik tok felesleges folytatni megint, felesleges lesz az inszem is megint:(
20140211131327
 
 


Mindenképpen mond el, bár ezt látnia kéne a dokinak az uh-n.



vicky79
 
 


hat lehet hogy egy nagy semmit lat majd, mert megreped addig, nem ?
de akkor igy tokre felesleges barmit csinalni, nem ? vagy visszarendel keddre? de akkor minek adnam be holnap a tuszorepit ? ha az 36 orara hat..
20140211131327
 
 


reginand: Legutóbb mit mondott? Megrepedtek hamarabb a tüszők? Ha holnap megnézi és megrepedt, akkor látni fogja a sárgatest hormont termelő zsákocskákat. Vagy valami ilyesmiket lehet látni. Akkor már nincs nagyon mit tenni. Nem fogja potyára beadatni a tüszőrepesztőt. Nekem inszemkor mindig megnézett uh-val és tudta, hogy megrepedtek a tüszők. Holnap szerintem okosabb leszel. Nem lehet, hogy túl sokat agyalsz ezen a dolgon? Nekem sosem volt olyan, hogy megrepedt volna hamarabb, inszem napján reggel mindig éreztem.



vicky79
 
 


Vicky, hat agyalok vagy sem, ez van, nem hinnem hogy ettol repedne meg. Ha ennyire menne, akkor mar varandos lennek, sot mar szultem volna :)

Nem nezte meg a multkori inszem elott hogy mi az ujsag. Annyit mondott h. minden lehet, de a papirjaim alapjan ( marmint UH adatok) nem valoszinu. Ennyi.
De ha ma megrepedt azt ugyis latja ez tuti.. Remelem is hogy akkor ez 0-nak fog szamitani.

Mondjam egyaltalan hogy nekem ilyen koran is szokott lenni? Nalam ez normalis, tobbe kevesbe..

az lehet h esetleg kedden kell visszamenni inszemre? igaz akkor tuti nem kell tuszorepi, nem ?

20140211131327
 
 


Hogy érted, hogy 0-nak fog számítani? Mármint támogatás szempontjából? Nekem az első stimuból nem lett inszem, így az nem is számított bele. Egyébként ha holnap azt mondja, hogy megrepedtek a tüszők, akkor abból már nem lesz inszem. 12 óra a befogadó készségük, legalábbis én így tudom. Az agyalást úgy értem, hogy szerintem a gyógyszeres ciklusban más dolgokat érzünk, mint egy simában. És a teszt is lehet, hogy a gyógyszerek miatt mutat mást. Több petesejt érik egyszerre, nem lehet tudni mi van odabent. Én nem gondolnám, hogy a tüszők csak úgy maguktól szétpukkannak, nálam még a repesztőre sem reagált mind. De ha a doki azt mondja lehetséges, akkor biztosan találkozott már ilyennel. Azért én nem bántam, hogy Zeke mindig lecsekkolt inszem előtt uh-val.



vicky79
 
 


Sziasztok!

Reginand, tényleg másképpen érzed azt a ciklust, amikor stimulálva vagy. Én múltkor a 11. napon voltam kontrollon, és annyira féltem, hogy sok tüszőm érett meg, mert nagyon erősen éreztem az alhasamat. Szinte biztos voltam benne, hogy van 3-4, és nem lehet majd inszem. Aztán kiderült, hogy 2 db van, és "csak" 20mm-esek. Merthogy nekem már volt 28 mm-es is egyszer. El sem tudom képzelni hogy fért belém másik 2 20 mm-essel együtt. :))

Valamint sokat számít majd a méhnyálkahártya vastagsága is. Ha 8-10 legalább lesz, akkor jó.

Holnap uh-n láthatja a sárgatestet. Nekem tuti nem lesz holnap még tüszőrepesztő, legalábbis érdekes lenne a 29 napos ciklusnál hogy 12. napon inszem. Inkább 1 nappal később. Főleg hogy szerdán megint necces lenne nem bemennem dolgozni. Mindig az ilyen napok környékére sikerül összehozni az inszemet...

kataigika, sokat gondolkodtam a helyzeteden, de nem tudok érdemben hozzászólni. Ha valamelyikről kiderülne hogy baj lehet, biztso meggondolnám a redukciót - igaz, ekkor a tesók is veszélyben lehetnek. Viszont ha nincs baj... nem tudom, nagyon nehéz ez!

Reginand, világosbarna hajad van, és múlt hétfőn bézs kardigánban voltál? olyan 170-175 cm biztos vagy...? Lehet láttalak....csak 1 vagy 2 ember volt egyedül és nem párral.

notrete
 
 


Sziasztok!
Hát, nem gondoltam volna, és még soha nem volt ilyen korán, de szerdán lesz az inszemináció. Ma kell beadnom 8 körül a tüszőrepesztőt. remélem addigra férjem hazaér.
Kimagyaráztam magam a munkahelyemen, remélem nem lesz gond.

Reginand? Neked hogy ment?
notrete
 
 


Notrete, tuti nem en voltam :) en a parommal mentem.
Szerdan megyunk .
Ma volt 2 db egy22 es 1db 20-as es most a bal oldalon. A multkor a jobbon volt. es 13 az endo.

Amgy igen, vilagos ahajam, de rovid, es mult heten mar nem tudom mi volt rajtam, de alacsony vagyok :) 158 inkabb vagy 160 de semmikepp nem tobb :D
ma szurke felsoben voltam, ami hosszu. Jaj de tenyleg bezs volt rajtam mult heten, de tuti nem engem lattal :) ma en voltam a 3. :)

20140211131327
 
 


Szia! Akkor holnap még összefuthatunk. Azt hittem egyedül voltál, nem is tudom miért. Hát, akkor fogalmam sincs melyikük lehettél... :) Én egyedül voltam, sötétbarna haj, piros gatyó, fekete felső, és egyedül a váró végében ültem.
Ez igen, szuper! 3 tüsző! :) Nekem még ilyen nem volt, csak 1 tüszőm van a jobb oldalon. Mindig volt legalább 2 vagy 3... egyszer a Clostitól volt 7 is, akkor nem csinálták meg az inszemet.
Akkor neked még nem repedtek meg. :)
Most olvastam egy blogon, hogy egy lány Szűcsnél volt inszemen, és a bal oldaliban érett neki tüszője, ami nem, vagy alig átjárható, és most tesztelt pozitívat. Hihetetlen. :)
notrete
 
 


Az egyik csajszinak így lettek a lányok. Rögtön hárman. :-) Abban a petefészekben volt 2 tüszője, aminek nem volt átjárható a petevezetéke. A másik oldalon egy volt. És hát hármasikrei lettek.



vicky79
 
 


jaj, nekem csak 2 db van! :)

bar abbol is lehetne 3 gyerkoc :) de azt azert nem szeretnem, marmint az o erdekukben, ahogy mondtam kicsi vagyok :( Amugy meg szeretnem :) sot 2-t el is varom :)

Majd kiderul hogy mi lesz 1,2 vagy egyse.. Ugy dontottem h. most elmegyek Tp a hetre, ma majdnem sirogorcsot kaptam a melohelyen a stressz miatt, bar gondolom talan amit szurok is belejatszik az idegallapotba. De ha most ez nem lenne, akkor sem mennek.

Notrete, okes, meglatjuk, meg nem tudom mit veszek fel. a mutoben biztos hideg lesz, de legalabb mar tokre rutinos leszek, ez megnyugtat :)
Hol olvastad ezt a blogot? szeretem az ilyen sztorikat :)
20140211131327
 
 


Reginand,
itt a blog:

http://abigailkalandjai.blogspot.hu/201 ... lleti.html

Nekem most úgy fáj a Pregnyl szuri helye. Általában két napig fáj, aztán elmúlik. Ma kijött a nyákdugóm is, lehet megvolt a tüszőrpedés? mindegy, felesleges aggódnom, úgyis úgy lesz, ahogy lennie kell. A mellem is lekezdett fájni...
Még én nem tudom én sem, hogy mi lesz rajtam, mert vasalnom kéne, de nincs kedvem. Már fáradt vagyok! Készülnöm kéne holnapra...nincs is hálóingem :))

Jaj, szegénykém. Eléggé kilehetsz. Le kellene nyugodnod, ilyen felzaklatott lekiállapotban elég nehéz létezni, főleg hogy hormonokat is kaptál. Nekem volt úgy egy éve, hogy minden hormonkezelés ellenére elkezdtem sírni a villamoson, vagy bárhol ahol voltam. A pszichológus sokat segített, és pár hónap szünet. DE most a jelenben kell lenned, és bízni, hogy most találkoznak bent a katonácskák, és elfelejted ezt a borzalmas időszakot! Ne gondolj semmi rosszra!

Vicky, uh, ilyenkor értem, amikor az orvos azt mondja, hogy van esély, még ha mi úgy gondoljuk, hogy nincs. 


notrete
 
 


Notrete, akkor most jossz te is inszemre? :)
nekem mar nincs ilyen nyakom :( meg hetfon volt, azota nincs. hat vagy sikerul vagy nem
a cicim en is elkezdtem erezni, gondolom ugye ettol bar a multkor nem volt ilyen..

Nekem mar hetfon be volt keszitve minden :) gondoltam meggyozom a dokit h. akkor most azonnal csinaljuk meg ha ugy van :)

Faradt vagyok en is :( kikeszultem a mai naptol :( majd kipihenem magam a hosszu hetvegen :D

idokozben megtalaltam en is a blogot :) tenyleg jo hir ! :)
20140211131327
 
 


notrete, hali, hogy vagy? Orulok hogy talalkoztunk! :)

Neked mit mondott a doki?
nekem azt mondta vissza kell menni ha megjon akkor is,mert megint polipgyanus lettem, vastag volt eza  13mm es stimu miatt ez elofordul h kialakul, es ezert uh zni akar es ha ugy van mutet :( nem lettem boldogabb...
20140211131327
 
 


Szia!
Én is örülök! Amúgy nem emlékeztem rád ezelőttről, ha nem írod a paramétereidet, fogalmam nem lett volna hogy te vagy :)

Polipgyanú? És ezt mi alapján mondta? Mert vastag volt a méhnyálkahártyád? Hát, ez szomorú. :( Reméljük, hogy eltűnik onnan, vagy ki sem alakul!

Nekem azt mondta, ha most nem sikerül, akkor kérjek időpontot konzultációra. Néhánynak a 6-os csapatból is ugyanezt mondta, akik most voltak harmadjára - neveket nem tudok , és ők majd a magánrendelésére mennek majd. Nem tudom, ezt még majd kitalálom. Lássuk először ennek az inszemnek a végét! :)
notrete
 
 


Igen, hallottam en is, csak nem tudtam hogy ti meg mennetek e inszemre ha netalan kellene, vagy lombik:) de nyilvan erre mar nem lesz szukseg, sose tudjuk meg ;)

Azert annyira nem volt kozlekeny, de ugy ertettem igen, a vastag nyalkahartya miatt gondolja. Sztem meg a 4. napon nem volt semmi gond, akkro 4mm volt, sztem az nem vastag.. eddig is ennyi szokott lenni, az elozo stimu elott 5mm volt kezdeskor. Igaz 11mm volt inszem elott.
Remelem en is h. ez csak egy para.
De mar azon agyalok hogy most oda jarkaljak fel, meg kerjek idopontot? mire oda kapok elmegy 2 honap is sztem :( En is elgondolkoztam a maganrendelesen ha esetleg szukseg lesz ra..

Mindegy, a lenyeg h. most ezen tulvagyunk es bizunk a legjobbakban :)
20140211131327
 
 


Notrete, hogy vagy?
Nalam semmi, mult heten meg tp n voltam, ma mar melo, de unom :( gondolkozom az ujabb tp n

jah es ma felhivtam a kozpontot, egyeztettem is idopontot eppen februar 14 re:) szoval en mindenkeppen ott leszek :D
20140211131327
 
 


Szia!Nálam sem sok, én már csütörtökön is dolgoztam. Jól érzem magam, ma kaptam a munkahelyemen egy elismerést, egy kis prémiummal, aminek nagyon örülök, hiszen épp felújítás közben vagyunk, és azért tervezni kell a lombikot is, ha nem járunk most szerencsével. Szóval most sok új jó hírt kaptam, remélem 1 hét múlva is. És miért mész 14-én, a polipgyanú miatt? vagy miért? Nem kell megvárni az inszem eredményét?
notrete
 
 


Igen, a polipgyanura is gondoltam, ezert foglaltam idopontot, de direkt jol jott ki mert 14 en kell ugyis tesztelnem, ill akkor kell vissza is menni, nem ?
vagy megint nem figyeltem ? :)
20140211131327
 
 


:) Szia!

Az én felfogásomban a következőt kell tenni:
14-én tesztelni kell, ha pozitív, akkor kell bemenni, vagy még aznap, vagy másnap (ebben az esetben gondolom hétfőn, 17-én). Ha negatív akkor nem kell bemenni.
Ha 14-e előtt megjön, akkor is tesztelni kell! Ha negatív, akkor nem kell bemenni, ha pozitív, akkor szerintem sürgősen! Röviden azt hiszem ennyi.

Én így értelmeztem. Viszont ne ahargudj a kérdésemért, de ha esetleg negaítv a teszt, és 14-e előtt megjön, akkor polipot hogy vizsgál ha menstruálsz?


notrete
 
 


Jol van, koszi, igy lesz :)

hat ugy mint ahogy a 3. napi UH t is megcsinalja amikor kezdjuk a programot. Nem mondta a doki hogy hanyadik napra menjek, de tenyleg semmi, hogy inkabb 10 vagy az eleje. Itt meg kepben voltam. Csak annyi hoyg kerjek idopontot.. hat nekem ennyire gyorsan sikerult szerezni..

amugy amikor egyszer mar volt ilyen hogy a magandoki ezzel riogatott akkor o azt mondta hogy mindenkepp a ciklus elejen menjek, ahogy lehet, mert akkor lehet jol latni hogy van e vmi gond, mert ugye mensi utan mar kezd ujra epulgetni a nyalkahartya es fals eredmenyt adhat.
De ha ez megsem igy van akkor a doki nem fog megvizsgalni vagy nem tudom :)

ez a jovo titka.
Amugy elmentem Inzulint nezetni es lehet ezzel van a bajom :( szoval ha ez igaz lenne akkor nincs is szuksegem semmi masra minthogy ezt rendbe tegyuk..
20140211131327
 
 


Sziasztok!Sürgősen szükségem lenne AGOLUTIN szurira.Van valakinek megmaradt és eladná?
Én Pécsre járok de már nem írják fel mert van Magyarországi megfelelője de az nagyon drága.
Ha tud valaki segíteni kérem írjon.
Köszönöm
rubini
 
 


Sziasztok!Hááát....én 100ezer meg 1 éve nem jártam erre...van még valaki,aki emlékszik rám?Jóformán csak új neveket látok... Lehetséges,hogy nemsokára megindulunk a fagyibabókért.... ( Elvileg vannak 3an) Súgjatok már itt is,hogy milyen vizsgálatokat kell majd újra megcsinálni.Majd írok Kanyó dr.-nőnek is.Csak hogy kicsit képben legyek.Köszi :)

nicky1983
Nagyút
 
 


@nicky1983:


Igen, Niki, én természetesen emlékszem rád! Írd meg, mit mondott a Kanyó dr-nő! Drukkolok!


Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: