Új privát üzeneted érkezett!

Reginand, Notrete: nagyon remélem, hogy pozitívat fogtok 14-én tesztelni

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Andi
koszi :)
bar en elegge lemondtam rola: egyfolytaban gorcsol a hasam, szurkal, ugyanez volt az elozonel is. A  szemem alatti karikak eleg sotetek ami megintcsak a mensire utal..:(
Plusz megfaztam egy kicsit inszem utan.
de persze, nyugtaval a napot!

Amit remelek de nagyon hogy  nincs polip, nem lesz mutet ! MOst ettol sokkal jobban tartok
20140211131327
 
 


@andi565:


Sziaaaa :) Oké,mindenképp megírom majd,mit mondott a doktornő... Nálatok minden oké ? A régiek közül van még vki?

nicky1983
Nagyút
 
 

 
 

@nicky1983:


Viki szokott néha jönni :)
Kívánom, hogy 2014 a ti évetek legyen végre! Jól megvagytok az Uraddal?

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


@reginand:


A mensis és a terhes tünetekk egyformák, tehát még ne mondj le a babáról

Szerintem az jó, ha kiderül, h egy kis polip felelős a meddőségért. Egy műtét megoldhat minden gondot, erre gondolj!

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Jaja, vagyok én is néha. Nálunk semmi különös, diétáznom és mozognom kéne.



vicky79
 
 


@andi565:


Szia!Igen...Ugye rengeteg minden változott.. lassan 1 éve otthagytam a kexet,pedig akkor már jeleztem neki,hogy válni akarok... totál kivoltunk mindketten...aztán mondtam,h adok még magunknak egy esélyt,de otthagyom a gyárat...Rengeteget változott,meg én is... július óta tanfolyamra járok.Lassan végzek.És azon agyalunk,hogy mit is csináljunk...vagy rögtön a tanfolyam után bepróbálunk egy lombikot...vagy keressek melót...de új helyről meg nem nézik jó szemmel,ha mennem kell,és idén mindenképp akarunk próbálkozni :) A lelkem nagyon megnyugodott mióta eljöttem a gyárból,sokkal jobban vagyok...és ez a kapcsinkon is látszik.Bár volt 2 alkalom,mikor azt hittük,sikerült beülti nélkül...sajna nem...de nem adjuk fel :)

Vicky!Örülök,hogy még Te is benézel...én szégyellem magam,mert sokáig nem jártam erre...

nicky1983
Nagyút
 
 


Szaiasztok, segitseget kernek: ma reggel egy kis vert toroltem, ma vagyok DPO11-n, jan 29 en volt az inszem, tehat korai lenne a mensi.. tegnap voltunk egyutt, lehet h. ez egy kis felmarodas miatt volt az utro miatt? Nem tiltott a doki az egyuttlettol.. vagy vmi mas baj van a hatterben?
Total levert a viz :(
20140211131327
 
 


en nem tudom mi ez, de most total verzek..:( es ilyen koran meg csak dpo11..
soha nem volt meg ilyen.. ket hete hetfon  27 en a doki meg latott 2 tuszot, akkor inkabb kedden kene megjonnie .. ennyire 0 a progeszteronom most esetleg a mehpoliptol?
tegnap este nem tettem fela  huvelykupot, lehet ezert? de a mult kori ciklusban is egyszer elfelejtettem..
total remegek, es nem tudom mi a baj...
ja, gorcseim amik szoktak lenni meg nem nagyon vannak...
20140211131327
 
 


@reginand:


Nem lehet hüvelykúp mellett szexelni, nekem az orvosom csak a várandósság 14. hetében engedte meg.. Azt mondta neked Sz. h lehet? Nem tudom elhinni...Na, de biztos nem emiatt vérzel.
Nekem DPO 12. napján jött meg az inszemek után, így sajnos simán lehet.
És ilyen hibákat sem lehet elkövetni, h nem teszel fel kúpot. Tessék kicsit komolyabban venni ezt az egészet!
Nekem a méhszájpolip a terhesség alatt pár csepp vérzést okozott, reméljük nálad is ő a felős. Nincs otthon 10-es érzékenységű teszted? Ma már ez a fajta kimutaná a terhességet.
Drukkolok azért.

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Mi sem voltunk eltiltva a kejsztől ha jól emlékszem. Szerintem egyszerűen csak korábban jöhetett meg. De ne legyen igazam. Nekem is jött meg a mensim utro mellett.



vicky79
 
 


Ezt nem is értem, Viki? Hogy-hogy ti sem voltatok eltiltva? Csak a Konc ilyen óvatos? Én az első trimeszterben biztos nem szexelnék, még akkor sem ha lehetne.

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Mert az biztos, hogy közvetlenül az inszemináció napján még lehet, azt ajánlják is, de ahogy másnap elkezdett a kúpot, már minden tilos. Az orgazmus bajokat okozhat, mert ilyenkor a méh összehúzodik és kilökheti a magzatot.

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


nem tudom mi a baj, de megjott, de hogy vmi baj van az tuti: ugyanis nincsenek gorcseim sem..
nincsen 10 es tesztem sem. rosmanban vettem, majd megcsinalom vmikor meg ma, meg reggel is sztem..
de ez tuti mensi annak ellenere hogy semmi gorcsom nincs:(

nem mondta a doki hogy nem lehet. Egyszeruen nem hivta fel a figyelmem es a papiron sem volt irva semmi.

gondolod hogy a kimaradt utro miatt jott meg hamarabb? hat kesz vagyok:( attol nem lehet h. kaptam egy kis sokkot az elmult napokban? marmint  a stressztol?
20140211131327
 
 


@reginand: Biztos, h nem 1 kimaradt utrón múlt a dolog sikere, ne hibáztasd magad! Ha az a baba meg akart volna fogani, akkor nem ezen múlott volna, hidd el. Legközelebb viszont én nem élnék házas életet az első trimeszterben és minden utrót felraknék. Kérdezz rá erre a dokidnál legközelebb.
Azért csinálj tesztet, hátha! És ha mégsem, akkor szexeljetek sokat ebben a ciklusban, mert most fel vagy turbózva hormonokkal, tudod, nekünk is így jött össze.

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


reginand: Én nem hinném, hogy egy kimaradt utró miatt ne sikerült volna a baba. Én az elsőnél mindent úgy csináltam, ahogy kellett, mégis megjött. Legközelebb sikerülni fog. Egyébként erre a kekszelésre már nem is emlékszem pontosan, mindjárt megkeresem a blogunkban. Mondjuk azt tudom, hogy a kifolyó utró nem serkentette a cekcuális vágyat.



vicky79
 
 


Koszi Lanyok! Penteken megyek ugye megnezetni a polipot :(

meg vmi, ha esetleg a doki ugy latja hogy van ott vmi es azta hisztero izet javasolja, ott a janosban, attol en meg elmehetek itt helyileg? szivesebben fekudnek itt, mint pesten..
Mert gondolom nem szucsdoki csinalna a mutetet..
20140211131327
 
 


Ja, igen,most ra akartam kerdezni, de annyira lefagytam attolhogy polipom lehet, hogy onnan mar csak alig hallottam vmit. Azt sem tudom mire alapozta, gondolom az urolso UH eredmenyere, azt mondta ott 13 mm a nyalkahartya..
gondolom a 4. napon latta volna ha gyanus, nem? es el sem kezdik a kezelest. Az elso inszemes UH rol meg nem is beszelek, ott meg vegkepp eszre vette volna, nem?

Na majd ezt is megkerdezem ha nem mond meg vmi rosszabbat.

Az a furcsa h. semmi gorcsom sincs, csak igy folyik, es nincs is benne a szokasos cucc.. akkor most ez az elso nap? csinaltam tesztet, most este az negativ..
20140211131327
 
 


Sziasztok!
Reginand?
Úgy gondolod hogy ez nem menzesz, csak a polip vérzése és azért nincs görcsölésed? Nem is biztos hogy van polipod. Amúgy minden ciklus más, de tényleg elég érdekes hogy már most rendesen megjött.

Én még megvagyok, 11. dpo, nincs semmi, enyhe görcsöléseim vann, sokszor az utro felhelyezése után érzem. 2 napja alacsony a vérnyomásom is, hányingerem van (ez lehet anyukám lángosától), és felmerült bennem, hogy lehet már tesztelni lehetne. megígértem magamnak, hogy a 14. dpo-ig nem tezstelek, én sokszor elmegyek 16 dpo-ig is sima ciklusnál is. Igaz, így a 5. inszemnél nem látok nagy reményeket, a testem már sokszor megviccelt. Amúgy a tüszőrepesztő beadása után 1-2 nappal kezdett el fájni a mellem, ami nagyon durva volt most ebben a ciklusban, mostanra talán elmúlik.

Reginand, nem tudnál elmenni nőgyógyászhoz holnap-holnapután, hogy megnézzen? Vagy feleslegesnek találod?

Ja, amúgy nekem is nagy kérdés volt az együttlét utro közben. Párom már nagyon ki van éhezve, de nekem nincs sok kedvem hozzá, főleg az fehéres cucc miatt, plusz azért kint kicsit kimar. Tényleg nem mondott semmit sem Sz. ezzel kapcsolatban.
notrete
 
 


@notrete:



Nem tudok mire gondolni hogy ez mitol van.. Mivel ilyen nagyon hatareset volt meg hasznaltam utrot, talan attol. Este mar nem hasznaltam gondoltam felesleges igy, ma sem, a teszt ma reggel is negativ lett.
Egyaltalan nem tudom mi a baj vagy mi lehet  ami ezt okozza :(  Ettol kicsit kivagyok.
Lehet h csak a sok stressz ami ert az elmult ket hetben,nem tudom.

14-re van idopontom a szucsdokihoz, akkor megyek, most mar ugysem kapnek sehova :( maganba sem, szakrendelesre meg foleg nem :(

Amennyiben vmi mutet vagy mehtukrozesre kerulne sor, azt mikor ejtik meg? Hanyadik napon? tudja vki ?

Gondoltam meg arra is h. vmi gyogyteat kellene inni ami meghozza, vagy kitisztit, errol velemeny, tapasztaltotok van?

Koszi

reginand1pont0
 
 


Sziasztok!
Reginand hogy vagy? Vérzel még? Hogy vagy?
Szerintem a méhtükrözést és hasonló vizsgálatot mindig menzesz után csinálják, ahogy az átjárhatóságit. De nem vagyok ebben biztos, csak gondolom.
Én citromfű teát iszom, az még nyugtató hatású is. Még párom is issza, lehet ha ilyen stresszes időszakokon mész át, neked is jó lenne. Más teát nem tudok neked mondani, mert azért vannak olyanok is pl. cickafark, melyben vannak hormonhatású anyagok, azt nem biztos hogy kéne ilyenkor, főleg ha polipod is van.

Én ma vagyok a 13. dpo-n, még nincs semi jele menzesznek. Viszont sajnos az elmúlt két nap nagyon kemény dolgokon mentünk át: hányás-hasmenés, párommal felváltva. Mára lettünk jobban, de még nem mentünk be dolgozni, ha minden igaz, akkor holnap. Lehet holnap tesztelek, mert sajnos én  mindig pecsételek menzesz előtt 2-4 napot, és még nincs semmi. Bár nem sok esélyt látok, de hallottam már csodákról.

notrete
 
 


Regi: ne félj a polip kivételétől, mert megoldhatja a gondjaitokat és az is lehet, h nem lesz már szükség meddőségi kezelésre utána :) Én a Jánosban csináltatnám meg a műtétet, mert aranykezű szakemberek vannak ott, ajánlom neked az én szülészemet, Szuromi Andrást például. Én eddig még a kórház egyik részlegében sem csalódtam, bátran ajánlom. Vidékre csak akkor mennék, ha megbízható orvost találnék, aki profi az ilyen jellegű műtétekben.
Szűcs majd megmondja, hogy mekkora a polip és mi a teendő vele, csak egyet kell megtenni: kérdezni. Magától nem biztos, hogy részletesen tájékoztatnak. Erre a házasélet dologra is  rá kell kérdezni, maguktól nem biztos, h mondják, mert úgy vannak vele, h mindenki jól informált az internet miatt.

Notrere: nagyon drukkolok, h babás legyél! Holnap tesztelj nyugodtan, én mindig is teszt párti voltam és nem értettem, h miért akar mindenki lebeszélni róla. 10-es érzékenységű teszteteket kell rendelni a netről, fillérekért lehet már.

Nicky: hívtad már Kanyó doktornőt?

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Notrete, nincs semmi bajotok, miert ne sikerulne ?  inkabb az a furcsa hogy eddig nem sikerult :(
drukkolok , remelem ez jot jelent ! :) Ha csinalsz tesztet, akkor csakis erzekennyel. Hat igy mar nem talalkozunk penteken, mire mi odaerunk te mar eljossz :( ami igazabol jot jelent :)

Koszi, megjott tegnap mar eleg rendesen: marmint a szovetek is jonnek es gorcsok is voltak :( Ittam egy csesze cickafarkat, mert gorcsoltem es arra szoktam egy poharral, remelem az csak nem okoz gondot.
Reggel egy fel pohar diofalevelet ittam, este meg orbancfuvet az idegessegre. De abbo is csak fel poharral.

Andi, jobb lenne helyben lenni sztem itt is vannak jo dokik,( egy 150 000 varosban csak akad:( )  bar en egyiket sem ismerem annyira ( sem pesten, sem itt) szoval ilyen szinten lutri az egesz. Voltak akiket mar ajanlottak mar.  Tovabba helyben sokkal jobba megtudnam ugye oldani a dolgaimat, mint ha fel kellene mindig mennem :( Akar anesztes, vagy ilyesmi vervetel stb.
Ha esetleg penteken azt mondjak hogy gaz van, akkor sztem keresek itt egy dokit.
Igaz h. ambulansan csinaljak ? ebbol a szempontbol sem lenne jo pest, onnan hazadocogni :(
Mindegy, ez meg odebb van.
Jol sejtettem akkor hoyg a ciklus elejen csinaljak..:( miert nem csinaljak meg a vegen? ha ez a gond akkor ugysem leszek terhes, nem mindegy? vagy akkor nem latjak rendesen?
bar egy csaj blogjaban olvastam h. epp mensi elott volt aikor ment a mutetre..es epp elotte jott meg neki fel oraval.
Nem tudom mi lehet a baj, ugye egyszer mar megijesztettek ezzel, akkor elmentem egy masik dokihoz, mert ez ugy tunt egyfolytaban hadoval, es az azt mondta semmit nem lat rajta..
Aztan voltak meg vizsgalatok a BMC ben is, szoval ha gyanus lett volna eszreveszik , nem??
Sokszor mar azt sem tudom mit gondoljak ezekrol. Mindenkeppen megkerdezem a dokit ogy mire alapozta, a gyanujat, es mikor merult fel eloszor..

Amugy meg nagyon koszonom a tamogatasotok! :)



reginand1pont0
 
 


Regi: én mindenképp csináltatnék egy laporoszkópiát ezek után, h derítsék már ki, mi a baj.

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


na az micsoda? az nem ugyanaz mint a mehtukrozes, nem?
Doki ilyen hisztero izorol beszelt nem laparrol... Ha nem keri inkabb kihagynam :)
reginand1pont0
 
 


Sziasztok,

Talán még Vicky emlékszik rám...( 10 éve várunk a Csodánkra, ebből most lesz a 7.évünk a BMC ben )
Bocs, hogy belepoff....de én is csak ajánlani tudom a méhtükrözést. Én Szűcsnek említettem, a 3.sikertelen lombik utánhogy nagyon erősem menstruálok mostanság, ill akkortájt, és elküldött méhtükrözésre. A nőgyógyimhoz mentem Rókusba, reggel megcsinálták, délután 2 körül már mehettem is haza. Méhpolipom volt, ki is vették, olyannyira jól voltam a "műtét" után, hogy a kórházból egyből turizni mentem tesómmal ( Blaha környékén van egy tök jó hely :) )
Na és azóta 2 szer is megtapadtak a babák, sajnos a 4.lombikból a baba,  a megtapadás után nem fejlődött , megállt, de azóta az 5.sikeres lett, ikreket várunk. És mindezt úgy, hogy előtte egyszer sem sikerült, sem az inszem, sem az első 3 lombik.
Szóval nagyon fontos szerintem, hogy tiszta legyen a méhünk a beavatkozás pillanatában!!!! MEGÉRI!!!!!!!  
Utáltam mindig mikor ezt hajtogatták, de tényleg így van: CSAK ANNAK NEM SIKERÜL, AKI FELADJA!!!!
Szóval KITARTÁS!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lilypie Pregnancy tickers
heni77
 
 


@heni77:


Szia Heni!

Tiszta szívemből gratulálok Nektek! Kívánom, hogy olyan csodálatos dologként éld meg te is a várandósságot, mint én :) Nagyon örülök :)

Aranyos vagy, hogy megírod a tapasztalataidat a műtétről, hátha Regi is belátja, hogy sokkal jobban jár, ha megnézeti mi van odabent.

Még azt nem is meséltem, hogy egyik ismerősöm aki a BMC-be járt most spontán úton esett teherbe( úgy mint én is annak idején), miután Z csinált neki egy kaparást :) Szóval, mindenképp jobb, ha kicsit megpiszkálják a belső szerveket.

Látod, Regi, nem nagy ügy ez a műtét. Én úgy tudom, h a méhtükrözés nem olyan nagy beavatkozás, mint a lapar. Itt egy cikk: http://www.webbeteg.hu/cikkek/nogyogyas ... eroszkopia

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Regi: túlélted a HSG-t is, pedig azt nem altatásbban végezték. Akkor miért nem bírnál ki egy tükrözést, ami altatásban zajlik? A cél érdekében mindent meg kell tenni :)

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


@kataigika:


Hogy vagy? Mi van veletek? Hogy döntöttetek végül? Hányadik héten vagy most?

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


@soly20:


Veled mi van? Volt azóta újabb lombik?

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


@zizazu:

Hogy vagy? Hogy viseled a várandósságot?Hol fogsz szülni? Olyan rossz, h zártak letettek, nem tudom mi van veletek.


Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


@heni77:


KOszi a tamogatast!

Meglatjuk mit mond a doki, gondolom o csak tudjak hogy mit kell tenni. Ha javasolja akkor nincs mas valasztasom.
Idokozben kerestem egy helyi dokit, azt mondjak jo. Hat ez mindig relativ..
vMar nemsokara pentek es megtudom mi a tenyallas..


reginand1pont0
 
 


heni: Nagyon örülök, hogy végre sikerült a baba és rögtön duplán.



vicky79
 
 


Szia Andi!
Köszönöm az érdeklődésed!
Mostanában csak olvasgatlak titeket.
Azóta nem volt még újabb próbálkozásunk, most végeztettem el a kiírt plusz vizsgálatokat, most jöttek meg az eredmények, van egy-két + -. Én nem értek hozzá, egyeztetnünk kell K. dokival, hogy a továbbiakban mi a teedő, hogyan tovább! Röviden ennyi! Remélem azért hamarosan tudunk újra nekifutni!

Gratulálok az új kismamáknak!
És drukkolok az épp akcióban lévőknek!  Csók
soly20
 
 


Heni77, nagyon gratulálok! :)) De jó!

Én is elkezdtem pecsételni. Holnap azért tesztelek egyet, utro megy tovább.
notrete
 
 


Notrete, nem tul jo hir, de ha ennyiben marad nem lesz gond! :) Drukkolok neked! :)


reginand1pont0
 
 


Sziasztok!
Ma megjött a menzesz, örülök hogy kevés pecsételéssel, csak fél nap volt. Ma már visszatértem a munkába. Próbáltam elérni az intézetet, hogy konzultációra kérjek időpontot, sajnos sikertelenül. Igaz, most későn kaptam észbe, olyan fél3kor telefonáltam, egyszer még foglalt is volt a vonal, utána semmi. A munkahelyen káosz volt minden, véletlenül még az ebédemet is megette valaki. De lett új rendelve, így nem maradtam éhen.
Holnap megint megpróbálom 12-13 között, és nem adom fel! Minél korábban van időpont, annál jobb.


notrete
 
 


Notrete, :(
en azt hiszem 2 kor ertem el oket a multkor, de erdekes volt, mert csengettem egy csomot nem vettek fel, amikor ujratarcsaztam mar foglalt volt..
en kb 2 hetre ra kaptam idopontot, sztem az eleg jo. En eleve tobbre szamitottam. De nem banom hogy akkor kertem, Most mar a 6. napon leszek nem tudom hogy ez jo lesz e neki.. bar meg ma is megvolt, egesz jol.
hogy hogy megettek az ebede? vki nem tudja mit rendelt?:)
reginand1pont0
 
 


Notrete: Mi lesz a következő lépés? Nem lombikoltok még?
Nem értem, most már időpontot kell kérni minden beavatkozás előtt? Hogy működik ez?

Soly: mi lett pozitív? Mikor mész K dokihoz?

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Sziasztok!

Új vagyok itt ezen a fórumon.
A BMC-ben gondolkozunk a férjemmel. Melyik orvost ajánlanátok? Leírnátok a tapasztalataitokat az intézettel kapcsolatban?
A BMC -ben valóban minden ingyenes?
Mert mi tavaly a Kaáliban voltunk és nagyon elégedetlenek voltunk az orvosunkkal. Csak a saját zsebének a megtömése érdekelte, ellentmondásosak voltak a dolgok. Szóval ott hagytuk őket.
Most újra belevágnánk egy másik intézetben, ezért várnám a hozzászólásaitokat.
Előre is köszönöm!
szbokore
 
 


Sziasztok!
De, most már lombik jön, ezért kérek időpontot, amúgy meg nem kell. reginandnak más miatt kell, a polipgyanú miatt.
nem tudom elérni őket!!! Már vagy 6x telefonáltam felváltva a két telefonszámot dél és mostanáig. de nem adom fel.

notrete
 
 


Sikerült!!! Igaz, legalább 1,5 percen keresztül csengettem és gonterhelhelten felvette az egyik, talán a fiatalabbik, nem tudom hogy hívják. Hát, én most március 25-ére kaptam időpontot. Van másfél hónapom, kb erre számítottam. Szerintem május eleji ciklusból lehet legközelebb lombik reálisan.

Vagy igazából nem tudom, biztos kér hormonvizsgálatot, nem? 3-5 nap és 18-21 nap között...
valaki tudja mi kell még a lombikhoz? EKG, anaszteziológust tudom még.
notrete
 
 




@szbokore:


Szia! Üdv itt! Én is másik intézetben kezdtem, aztán jutottam a BMCbe. Azóta bánom, hogy nem ezzel kezdtük. De sebaj. Ez van.

Orvost nagyon nem tudok ajánlani, akinél én vagyok, ő szerintem szakmailag profi, viszont nem sokat beszél, olykor még mogorvának is tűnhet...de nem azért van hogy a lelkedet ápolja, hanem hogy babás legyél. Lehet régebbiek többet tudnak neked mondani. Reginanddal ugyanannál a doknál vagyunk (Szűcs).

A vizsgálatok mind TB támogatottak, igaz, a konzultációra és megbeszélésekre mindig várni kell, így eltelhet 3 hónap is. Egy vérvizsgálat fizetős, az AMH, ez 5 vagy 6ezer forint. De ha már vannak viszonylag friss eredményeid, akkor nem kell újat csináltatnod. Valamint ha lesz beavatkozásod, pl. inszem vagy lombik, akkor természetesen a gyógyszerek betegre eső részét ugyanúgy ki kell fizetni.
Először egy konzultációra kel indőpontot kérned, ehhez beutaló kell pl. háziorvostól vagy nőgyógyásztól, ekkor újvári elemér dokihoz kerülsz mindenképpen, ő veszi fel az új "betegeket". Ő nézi át, kell-e még vizsgálat, beavatkozás (pl. petevezető átjárhatósági). Ha mindent elfogadott, és minden eredményed megvan, akkor kapsz időpontot egy választott orvoshoz, aki megmondja hogyan menjetek tovább.


notrete
 
 


@notrete:


Hat ez eleg sokara lesz :( de sztem en azert kaptam elobb mert en UH ra kertem, es tuti maskepp vannak a megbeszelesek es az UHk..

A tobbit sajnos, vagy hal istennek nem tudom. De sztem tuti mindent ujrakernek, marmint a hormont.

reginand1pont0
 
 


@szbokore:


Azt hiszem Notrete mindent leirt, egyelore en is csak ennyit tudok mondani.
Amit esetleg megcsinaltathatsz es nem kell ott: 3.-21. napi hormonpanel, rakszures ha 1 even beluli, Vervizsgalat, teljes, vizelet. Mell UH, vagy mammografia, EKG. Jah, meg az atjarhatosagi, 1 even beluli.
Azt hiszem inszemhez ezek kellenek.


reginand1pont0
 
 


Sziasztok!
Bocsika, jól eltüntem! Meg van mind a 3 baba! :-) szépen növekednek, egész jól vagyok már csak néha van hányás! Van poci is, :-) majd 21.én pénteken megyek genetikai vizsgálatra! Kiváncsi vagyok h mekkorák a babócák! :-)
kataigika
 
 


Sziasztok, nah megjartam :( kozben idegileg kikeszultem mar megint: azt mondta polipra utalo jelet nem lat, vissza kell mennem jovo heten. DE: elkertem a leleteim masolatat es az FSHm magas volt oktoberben az elozo evi febr- hoz kepest :( es nem mondott a doki semmit, azt mondta minden rendben van. 11,9 lett az ertek es 10 volt a ref.felso ertek.
Az lH pedig alacsony. Ilyenkor mi van? van vmi otlete vkinek mit tudnek tenni?

koszi

reginand1pont0
 
 


Andi!
antitpo+ahhoz tartozó érték, Leiden!
most egyenlőre e-mailen elküldtem a leleteket, így várom hogy mit javasol...
soly20
 
 


@vicky79: Sajnos nem lehet a blogodhoz hozzászólni, így itt hívlak meg a blogos ismerkedős játékra: kisviragszuletik.blogspot.hu/2014/02/ismerjuk-meg-egymast.html

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Soly: majd írd meg ,mit mondott K.

Kataiga: nagyon örülök, h jól vagytok :) Most jártok a 12. hét környékén ezek szerint? Írd majd meg, h. milyen neműek a babák! Hol lesz a genetikai?

Regi: nekem K mindig azt mondta, h az FSH értéke nem mérvadó(nekem is ekörül volt), manapság már csak az AMH ad hiteles képet a petefészkeid állapotáról. Az IMH-hoz nem értek. Mikor folytatjátok? Inszemeztek továbbra is?

noterete. addig spontánkodjatok!




szbolore: üdv itt!





Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: