Új privát üzeneted érkezett!

Íme néhány kép:

Kép


Kép


Kép


Kép


Kép

Kép

Kép

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Zizi27 örülök, hogy végül minden jól alakult!! Nagyon cuki a hajas babád! Látom a tesó is örült neki :D

Claire én is szeretem lementeni az adataimat mert nem bízom a szerverekben :? Ügyes vagy az utazással! Nagyobb autót vesztek?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Zizi! Juj, micsoda hajas baba! Hozzátok fogunk fordulni parókáért, az enyimek még mindig kopik :lol:! Nagyon szép, de a nagyobb is!

Millye! Idesüss, mit szereztem, egy másik topic lakó indította, ez is rajta van, de lehet, h találsz más érdemlegeset is, még nem volt időm böngészni!
http://kedvencreceptek.babanaplok.net ott van a recept az édességeknél!!

Claire
claire
 
 

 
 

Zizi, gratulálok még egyszer nektek! Az első kép kicsit ijesztő volt, de aztán egyre jobb lett, és az utolsó kép a kedvencem, az annyira jó! Flórát is régen láttuk, milyen nagy már! Úgy látszik ti csak ilyen szép hajasbabákat tudtok, emlékszem, hogy Flónak is ilyen volt :D
Sajnálom, hogy gondok voltak, de jó hír, hogy a kórházban mindenki ilyen pozitív volt! Remélem, minden rendben lesz most már Verával!

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Sziasztok.

Zizi,
mi történt a szülésnél, oxigént kap a képen Vera? Nehezen született meg és azért? Kicsit megijedtem a kép láttán, hogy mi történt veletek, csak arról szólt az infó, hogy megszületett a picurka...
épp fel is akartalak hívni, hogy mi volt, de inkább itt érdeklődöm, nem akarlak zavarni titeket telefonálgatással.
Írj majd lszi pár sort.
A nagy lányod meg nagyon szép kis hölggyé cseperedett, gratulálok hozzá is.


Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Zizi, gratulálok még egyszer, nagyon szép hajasbaba Vera is. Nem lehetett könnyű nektek, de jó hogy minden rendben van már. Flóra is nagyon szép kislánnyá cseperedett.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 20:15-kor.
szonce82
 
 


Isten hozta Verát a föld nevű bolygón! :)

Remélem, minden utóhatás nélkül szépen átvészelitek ezt a kezdeti problémát. Tényleg rengeteg haja van a lánynak, ennyi még Marcinak se volt. :D

Az utolsó kép láttán egészen elérzékenyültem.

mumoo's - egyedi magyar babaruha

www.mumoos.hu
jaspis
 
 


Sziasztok,

Silverlion,
annyira gyönyörűek a gyerekeid !

Szonce, Zita, Millye,
köszi Lizadicsit.

Millye,
való igaz ritkán jövök, ahogy elült a fórum én is más vizekre eveztem, de igyekszem itt is mindig olvasni.
nálunk is csak 3 éves kortól mehet az ovi, addig (sőt Marcival 3,5-ig) bölcsiben nyomjuk majd.

Zita,
síelés nagyon szupi lehetett !

Zizi,
hál istennek hogy minden rendben veletek !
ó de csudaszép hajas csajszitok van. Gyönyörű a 3-as kép !

Claire,
6 gyerekkel hogy lehet utazni ? :-) milyen autóval ?
tényleg kopik vagytok még ?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Sziasztok!
Síelés!!! :D

Utazás: no, azért nem világkörüli út volt, csak Hévíz-Keszthely térsége :D hogy lehet utazni? Zűrösen, ahogy élni is. szicíliai stílus :lol:
Elég sok az előkészület, de egyébként egészen működik. Nálunk az azért nagyon jó, hogy a 4 nagyobb között elég kicsi korkülönbségek vannak, így sokszor jó nekik uaza program, de ha más nem ,kettessével mindenképp.

Autó: citroën jumpy, 9 személyes (ráadásul mostmár hosszított változat, de még nem azzal voltunk) :D.

Hajzat: növöget, főként nonóé, de azért még összképre kopik :lol:

Claire
claire
 
 


Hoztam nektek egy képet, igazi "rasztafári" rajta a gyerek. :)

Kép

mumoo's - egyedi magyar babaruha

www.mumoos.hu
jaspis
 
 


Jaspis,
csúcs ez a kép !

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Hű, erre szokták mondani, hogy a szeme sem áll jól :D Nagyon vagány! Remélem, nyáron látjuk majd élőben is! Julcsi nagyon készül már a balatoni pancsikra, gyakran előveszi a karúszóját, az úszópelust, és az én fürdőruhámat, aztán mondja, hogy megyünk Bajatonja :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Lányok, tud valaki nekem belvárosi (VI, VII, VIII, IX esetleg XI kerület) homepátiás gyerekorvost ajánlani?

Meg vagyok elégedve a jelenlegi dokinkkal, nem váltani akarok, csak kéne nekem egy homeós szakértő, aki kideríti, miért lázasodik be Marci mostanában olyan sokszor. :(

Két hete kórházban is voltunk 3 napot lázgörcs miatt, ott sem derült ki igazán semmi ("valami vírus"), és ma este megint belázasodott.

Zita, biztosan találkozunk a nyáron. Elkészült végre a Keszthelyi ház, valószínűleg a húsvéti hosszú hétvégét is ott töltjük majd. Augusztusban lesz bölcsi szünet, akkor az egész hónapot ott tölti majd Marci, hol a nagyival, hol velünk.

mumoo's - egyedi magyar babaruha

www.mumoos.hu
jaspis
 
 


Claire köszi a receptes linket! :D Jó lehetett ez a nagycsaládos utazás!

Kubuspace Jó lenne ha nem ülne le ez a topic mert nagyon szeretek benézni ide :roll:

Jaspis miyen nagy már a fiad. Igazi vagány kispasi :D Sajnos nekem nincs belvárosi homeos ismerősöm :roll:

Rólunk a fiam abbahagyta a cicizést... nem volt nehéz a leszoktatás mert változás van az életünkben 8) és ezt ő is megérezte. :D

Kép

és a nagy fiam

Kép

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye, hatalmas gratula! De jó-de jó! :D

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Jaspis, szuper, hogy kész a ház! Mi most hétvégén mentünk nyáriasítani, annyira jó volt! Szerintem húsvétkor is ott leszünk :) Remélem, kiderül mi a gond Marcival! Sajnálom a kórházat. :(

Találtunk egy jó kis medvehagymás helyet a keszthelyi hegységben :)

Kép

Millye, gratulálok! Újra van pocakos a topikban, de jó! Pont ugyanarra a napra vagy kiírva, mint a sógornőm! :D Nálunk két unokatesója érkezik Julcsinak idén, az első már májusban :)

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Elszállt :twisted:

Millye! Jujj, de izgi! gratula!!!!!! Örülök, h jó a link! Tegnap mi is tortát gyártottunk, mert a nagyobb ikreknek 7.szülinapja volt, készült egy vakondtúrás, vakonddal, meg egy fekete-fehér csokis fekete-fehér cicákkal.

Kubu! Hogy megy a család-munka összehangolás???

Zita! Tök jó tavaszi kép! :)

Jaspis! Magyar Homeopata egyesület honlapja?
Lázgörcs :( Joni gyklinikai kezelő orvosa azt mondta, h genetikai háttere van, bár ezt sokáig tagadtzák, de megvan a génje, és nem is kell magas láz hozzá :cry:.

Nonó az előbb bukott egy nagyot, most meg nyűgös, remélem nem lesz beteg :roll:

claire
claire
 
 


Sziasztok,

Zita,
hajrá Balaton !
de csudiszép Julcsi !
juppé uncsitesók !

Jaspis,
dokkerral sajna nem tudok segíteni.
lázgörcs, szegények, sajnálom nagyon :-(
juppé keszthelyi ház, biztosan csudajó lesz augusztusi Balcsizás.

Millye,
hát én is nagyon szerettem ezt a topikot, de mostanában szinte semmi :-( csak ismételni tudom magam, kár érte.
wow wow wow wow wow wow wow wow wow wow wow, nem hiszek a szememnek, gratula, de jóóóóóóóóóóó !
András milyen nagyfiú már !

Claire,
boldog szülinapot nagyoknak !
köszi kérdésed, nem könnyű, éjjel tanulok, nappal gyerekezek, szeptembertől dolgozok, januárban államvizsgázok :-)
nagyot mért ránk az élet azzal hogy senki segítségünk nincs, sokszor kemény, hullák vagyunk, engem nagyon nem visz előrébb a napi 3-4 óra alvás, de ez van, vagy túléljük vagy nem :-)
ne legyetek betegek !!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Hahó!

Millye: András fiad nagyon nagy már, és millió gratula a picihez is!

üdv kispatak
Vendég
 


sziasztok

millye: Gratulálok :) dejó!!!!!
és milyen nagy a fiad már...
Hihhetetlen milyen gyorsan nőnek...
:)

Zizi: hogy vagytok?

kubu: nem semmi a 3-4óra alvás..nem is értem hogy bírod.. Lizának is 4hónap múlva szülinap?..nem értem hogy telhet ilyen borzasztó gyorsan az idő..
:)

Claire: Boldog szülinapot a nagy 7éveseknek!

Zita: Nagyon édes kép!

Jaspis: ez a sapis kép... :D nagyon vagány :)

nálunk:
Lili lassan egy hónapja elkezdett bilizni,magától. én nem ültettem rá korábban csak megvettük h legyen itthon hátha kell majd.. meg vettünk egy dvd-t -nem hiszek az ilyesmiben amúgy- Dobd el a pelust Elmo a címe és nagyon tetszett Lilinek. sokat nézte amikor megvettük,aztán egy ideig nem érdekelte, majd 3 hét után kb újra kérte hogy nézzük és másnap kérte a bilit is!
pisinél még nem mindig szól,de a másik khm "dolognál" igen.
szóval most nálunk ez a dolog fut :)

én kicsit kezdek hamar kifáradni, és a pocakom is egyre többször görcsöl..
ma megyünk dokihoz is.
Lili már várja szerintem hogy kibújon a játszótárs :) próbálja etetni a köldökömön kersztül, néha bekiabál neki h jöjjön már ki :)
remélem késöbb is minden rendben lesz..

Kép

Kép
mulan
 
 


Zizi27 köszi :D

Zita978 köszi! :D Akkor nálatok is bővül a család :D Cuki ez a kép a kislányodról! Ezek szerint a nyarat Balcsin töltitek?

Claire köszi! :D Ügyi vagy a tortasütéssel!!! :D Remélem nem lett beteg a babád!

Kubuspace köszi a dicséretet! :D Igazad van... Sajnálom, hogy fáradtak vagytok! Azért ez tényleg kemény lehet hogy ilyen keveset alszol :shock:

Kispatak köszi, aranyos vagy! :D

Mulan köszi! :D Ügyes Lili a bilizéssel!! :D Hűűű te már nagyon a finisben vagy. De szuper!!

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye: :) köszi! már izgulok is hogy mi hogy lesz... :)
egyre inkább érzem hogy közel a vége már nagyon...!! :)

nálatok mit szólnak a "nagyok" az új csöppséghez? :)

Kép

Kép
mulan
 
 


millye,
gratulálok a törpéhez a pocakban...tervezett volt vagy ő akart jönni?
Így, hogy mindkét nemű babád volt, így most mit szeretnél jobban ha választanod kéne?

mulan,
hajrá, hajrá. Írd majd meg mit mondott a doki.

kubu,
szerintem nem hal ki ez a topic, csak néha van egy kis mélypont, hiszen senki nem unatkozik...én pláne :-)!!!
Vigyázz azért, nehogy megbosszulja magát a kimerültség. Néha kell pici lazítás!

zita,
fú de jó medvehagymás. Tudnék szüretelni belőle. Szedtetek?
Szeretitek?

zizi,
hogy vagy, remélem minden rendben van veletek és regenerálódsz már lassan...


Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Mulan a lányom nagyon örült neki, a fiam meg még nem nagyon érti mi az hogy baba van a pocakban. :D

Silverlion köszi! Tervezett volt a baba már egy éve vártunk rá. Jó kérdés... az igazság az hogy első nálam az hogy egészséges legyen.... de ha választani lehetne akkor kislányt szeretnék. Ti hogy vagytok? gondolom te fáradtan mert nem lehet könnyű 1 kicsivel és 2 picivel. :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


kukk,

Mulan,
3-4 óra alvásra totál ráálltam az elmúlt fél évben :-)
tényleg döbbenet milyen gyorsan megy az idő, 4 hónap és szülinapozunk, aztán rá egy hónap és már dolgozom is.
nagyon ügyesek vagytok bilizéssel.
huh pár hét van hátra :-) készülődéssel jól álltok ?

Millye,
majd alszom én sokat is, ha a rengeteg lemaradásomat letudom :-)
meglepetés lesz a csöppség neme, vagy mindenképpen megkérdezitek ?

Silverlion,
na jó nem hal ki, de közel áll hozzá :-) nekem is sok dolgom van de a fórumozást ki nem hagynám, (pörög is a topikunk rendesen).
való igaz jó lenne lazítani, csak azt nem tudom hogyan, 0 segítségünk van, az is volt az elmúlt 2,5 évben, nem hiszem hogy ez a tendencia meg fog változni....

na megyek tanulni.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


millye,
valóban néha árnyéka vagyok önmagamnak. Igazándiból nem azt mondanám, hogy nehéz ennyi picivel, hanem inkább fárasztó és kimerítő. Csak a nemalvás a nehéz nekem, viszont ez az ikres feeling az pótolhatatlan. :-)
Persze a lényeg, hogy egészséges legyen a csöppség, de most egy fiú babázás után jöhetne újra egy lány babázás...kíváncsi vagyok milyen bébi lesz. Drukkolok neked, hogy minden a legnagyobb rendben legyen. Azért a nyár majd húzós lesz, én az ikrekkel nagyon szenvedtem.
Nagylányod sokat segített Andrásnál egyébként?

kubu,
hol topicolsz, ami ennyire izzik?

Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


silverion: doki azt mondta hogy minden oké. nagyon rendes volt full service volt :) (uh,kenetvétel,méhszáj vizsgálat,ctg...)
látta hogy aggódom a sok görcs miatt,de aztán kiderült hogy semmi baj,még nem nyílik a méhszáj.
csak ez a fránya viszketés ne lenne....
mindenem viszket,nagyon..néztek vérképet is de minden ok volt,így mondta a doki hogy ez a kevésbé rossz mert a májamnak nincs baja legalább, viszont ez a viszketés megmarad szülésig és egyre romlani fog..romlik is sajna..mondta h sokszor annyira eldurvul h elöbb beinditják a szülést h anyuka ne bololnduljon meg a sok vakarózástól.. na mondom szééép...

de én még kitartok :)

kubu:3-4 óraaaaaa?,??????
azt hogy lehet kibírni? én6órát alszom kb mostanában de elképzelni sem tudom a 3-4 órával a napot..
melót várod már?
nekem nemrég szólt egy volt munkatársam h megszűnt ahol dolgoztunk, a cég maga nem szűnt meg még ugytünik,legalábbis a főnököm nem szólt semmiről semmit, a munkatársamtól is annyit tudok összesen h a játszóház megszűnt ahol dolgoztunk.
készülődéssel..hát nem állunk még nagyon jól... pedig fejben már mindent a helyére raktam... :) de most nagyon sűrű minden a férjem családjában sorra jönnek a szülinapok...és mivel karácsonykor brutálisan összevesztünk velük ezért most kötelező elmenni minden hepajra,pedig..semmi kedvem és energiám se sok. bár Lili legalább jól érzi magát h nyüzsi van,szóval ezért megéri,csak az én lelki békémet veszélyezteti erősen minden egyes ilyen találka... :s
na mindegy, kibírjuk ezt is... :)

millye: nem semmi hogy jön a 3. manó :) nagyon örülök hogy összejött :) a hiper-szuper tortasütögetéssel hogy állsz? :)

Kép

Kép
mulan
 
 


Kubuspace nem marad titok a neme mert azért szeretném tudni. Azt mondta az orvos hogy a 16. héten már meg tudja mondani 8) 3-4 óra alvás az borzasztóan kevés :roll: nem is tudom hogy bírod :shock:

Silverlion elhiszem hogy fárasztó és kimerítő a kicsikkel. Éjszakát átalusszák? Korán kelnek? Köszi aranyos vagy! :D A lányom sokat segít nekem és ez nagy szerencse. Ezért jó ha van egy nagylány is mert így valamivel könnyebb.

Mulan örülök, hogy minden rendben van veletek! sajnálom a viszketést! :? A tortasütés még megy de visszafogottabban mert nincs rá energiám és a fiam sem mindig partner benne.... sajnos nem egyszer későn kel fel és ezért a déli alvást elmarad.... pedig régebben ilyenkor díszítettem és készítettem el a tortákat... :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye, micsoda hírek vártak itt. Gratulálok! Sok boldogságot!


Zita, nagyon szép Julcsi.

Jaspis, nagyon vagány ez a kép.

Claire, boldog szülinapot a nagy ikreknek!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 20:16-kor.
szonce82
 
 


Szonce82 igen maradok a János kórházban és a Pálmai Bálint az orvosom :D Ilyen korán kel a nagy fiad? D gondolom nem fél tíz tízkor alszik el mint az én fiam :? Ti hogy vagytok? Gondolom a kicsi is nő mint a gomba :wink:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 20:16-kor.
szonce82
 
 


Szonce82 örülök hogy minden rendben van veletek! :D Ne is mondd, hogy menyire repül az idő... :? Beszéddel lassabban fejlődünk mint annó a lányommal.. ő ilyenkor már versikéket mondott... a fiam ennél lustább, de egész szépen beszél már (igaz inkább a szavakban jeleskedik mint a hosszú mondatokban) . Ádám hogy áll a beszéddel?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Szonce,
halihó, már azt hittem végleg eltűntél innen...
Örülök, hogy viszonylag zökkenőmentes az életed a dupla gyerkővel.
Szopik még a picurka? Sajnos nagyon egyéni ez az éjjeli kelés, anno Boti is és most Szonja baba is alszik egész éjjel, mint a bunda. Levi ezzel ellentétben van hogy óránként felsír, nyüszög meg minden, néha úgy érzem semmit nem alszom.
Ha Boti nem lenne ovis, akkor lehet már kikészültem volna, mert őt emellett még elég nehéz is fegyelmezni.
Nem nagyon akarja kinőni a dolgot, az oviban egy angyal aztán ahogy kiteszi a lábát megőrül...és még mondhatnám, de nem panaszkodok. Fárasztó és kész.
Írj majd azért ha tényleg lesz időd. Igyekszem aktualizálni mindig a képeket e neten, de van hogy csúszok vele. :-) Ha szép idő lesz majd valahogy (még nem tudom hogyan :-) ) babatalizhatnánk...

Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 20:18-kor.
szonce82
 
 


Szonce édes lehetett Ádám a halandzsával :lol: Amúgy a védőnő azt mondta annó hogy a fiúk nagy része félévvel le van maradva a lányoktól :shock: Ki volt a szülésznőd? Fogadott volt ő is?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 20:18-kor.
szonce82
 
 


Sziasztok!
Régebben már jártam erre, kisfiamat 2008. novemberében szültem a Jánosban Szentkirályi doktornál.
Most ismét babát várok, de sajnos Szentkirályi dokihoz az ismert okok miatt már nem mehetek:-((((

Kérdésem, hogy valaki meg tudná adni Dr. Sóvágó mobilszámát? Akinek van tapasztalata vele, szívesen elolvasnám. Másik lehetséges befutó Dr. Bollobás, de róla még kevesebb az információ (bár a telefonszáma megvan). Szóval róla is várok mindenfélét, aki esetleg tud.

Nagyon jó babázást és babavárást kívánok mindenkinek!

Üdv: Kicsigee
kicsigee
 
 


szonce: köszi, tényleg brutális ez a viszketős bigyó.
Név ügyben még eléggé hadilábon állunk... eddig egy név van ami tetszik és az az Ádám... :oops: :) :)
de még ezerrel agyalunk hogy mi illik a vezetéknév (Kende) után...
nekem még a Dani is tetszett.de a férjemnek már kevésbé..Lili az Ádám,Dani kínálatból csak az Ádámra vágja rá hogy "Jó!Ádá,babika!!" :D
szóval egyre inkább ez tűnik befutónak..
Férjemnek tetszik még a Gandalf...Merlin.. :) nekem is dee... nemhiszem h passzolnának egy pici babához. :)
Anno Lilinél is felmerült az Árven név... :) áá kicsit se Gyűrűk ura mániás.. :D

millye: lesz fogadott szülésznőd?

kicsigee:üdv! Gratulálok a babához! sajnos doki ügyben nem tudok segíteni :(

Kép

Kép
mulan
 
 


Szonce82 akkor extra gyors szülésed volt :lol: köszi a tanácsot! Itt az ideje hogy rákérdezzek a kedvenc szülésznőmre . Te személyesen kerested meg őket vagy telefonon?

Kicsigee üdv köztünk újra! Sajnos nem tudom Dr.Sóvárgó telefonszámát. Körül kell nézni a fórumokban mert van aki nála szült hátha meg tudja adnia számát. Bolobás doktort csak látásból ismerem.

Mulan szeretnék szülésznőt is fogadni, remélem sikerrel járok. Hogy vagytok?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye:jól vagyunk köszönjük. Kit szeretnél szülésznődnek fogadni?
Nekem Annamari volt Lilinél,most is ő lesz :)

Kép

Kép
mulan
 
 


kicsigee,
én Sóvágónál szültem 2008-ban, de sajnos én nem tudok ódákat zengni róla, vicces, humoros, de erre nem mindig van szükség...ha gondolod leírom a problémámat vele kapcsolatban és aztán eldöntöd, többen szültünk itt nála a többieknek jobb a véleménye!

Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Sziasztok!
Olvasok ám, majd írok is, csak kicsit sűrű most az élet!
c
claire
 
 


Sziasztok!

Köszönöm Silverlion a választ, végül (nem tudom, miért, egy belső indíttatásból) Bollobás dokit választottam Sóvágó helyett, pénteken megyek hozzá, kiváncsi vagyok, hogy milyen, majd beszámolok!

Megyek, mert Barnabás mocorog....
kicsigee
 
 


Sziasztok,

mi is eltűntünk szokás szerint, nagyon gyorsan telnek a napok. Bogi most valahogy nehezen tud szabadulni egy vírustól, ettől elég nyűgöske. Egyébként ő is most kezd beszélni, de nem sieti el. A kedvence az APA és a BABA, ezeket 1000x elmondja egy nap. :)

Millye,
szívből gratulálok nektek!!!!

Bogi is várja már a kistesót, most hogy gömbölyödik a pocakom, már egyre többet simogatja, de azt nem szereti, ha más hozzá ér, még Apának is meg kell kérdezni, hogy simogathatja-e anya hasát.

Nálunk úgy tűnik, hogy ismét kislányunk lesz. Mi is bajban vagyunk a névválasztással, most a Flóra a kedvenc, de már sok változat volt.

Szült valamelyikőtök Gombos Katinál? Sajnos Edit pont szabadságon lesz augusztus végén, így nem nála szülünk majd. Krisztina, Dr. Lintner asszisztense G.K-t ajánlotta. Remélem elvállal.

Valahogy eddig probléma mentesebb a várandósság, mint Bogival volt. Nem keményedek, nincsenek vérezgetések, nem kell feküdni… persze az örökmozgó lányom nem is hagyná. :)

Puszi nektek!
Kép

Kriszta

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
krisztacsillag
 
 


Krisztacsillag köszi! :D Gratulálok, hogy a pocaklakód kislány lesz! Micsoda nagylány lett Bogi! Szép kislány!! Én a fiamat Gombos Katalinnál szültem és szeretném most is nála szülni. Nagyon kedves figyelmes rendes! Örülök hogy problémamentes a terhességed! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Sziasztok!

Mi is nagyon eltűntünk, de szoktam azért olvasgatni! :)

Millye, nagy-nagy gratula! Mennyire irigyellek! Olyan jó lenne megint babát várni... :)

Kriszta, éljen a két kiscsaj! :) Bogi olyan szép! Örülök, hogy jól telik a babavárás.

Kicsigee, látásból ismerem mindkét dokit, mindkettőről sok jót hallottam.

Mulan, kitartás, már nincs sok hátra! A viszketés, emlékszem, tényleg elég rossz volt, pedig nekem egyáltalán nem volt extrém.

Zizi, hihetetlen, micsoda hajasbabád lett! Milyen szépek együtt! Gratulálok! :)

Nálunk pörgősen telnek a munkás hétköznapok. Nagyon nehéz bent és itthon is megállni a helyem. Ráadásul Bogi ugyan nagyon jól viselkedik napközben, de kb. 1 hónapja kijött egy betegség után, hogy nem lehetett egész este lehámozni rólam és csak rajtam tudodd aludni, ráadásul állandóan felébredt. Olyankor üvöltött és csak nehezen nyugodott meg. Egy ideig rajtam aludt, aztán próbáltuk a hagyjuk sírni megoldást, de csak annyit értünk el, hogy hányt utána. Arra jutottam, hogy türelmesnek kell lennem, idő kell neki, hogy elfogadja az új helyzetet. Mostanra annyit javult már, hogy éjjel általában 1x ébred, akkor áthozzuk a mi ágyunkba és így végigalusszuk az éjszakát (kivéve, ha 5 körül fejberug...).
Egyébként hihetetlen sokat mozog, folyamatosan keresi, mire mászhat fel, táncol, vigyorog és egyfolyában dumál babanyelven. Mindenki dícséri, hogy milyen szép, mosolygós, milyen könnyű vele, szóval napközben tényleg mintababa.
A kistesó projektet mi sajnos határozatlan időre elnapoltuk. A páromék cége nem megy valami jól. :( Igazság szerint egyáltalán nem megy. Szóval kicsit szomorkodtam, de itt van Bogi, ő mindenért kárpótol. :)

Szép napot mindenkinek!

Kati

Kép
katjja
 
 


Sziasztok!

Köszi a Vera dicsiket! Rohamtempóban hízik a lány, 1 hónaposan volt 5 kiló. Éjjel szuperül alszik (kopp-kopp), napközben inkább kézben szeret lenni. A rugalmas kendő nekünk nagyon bejött, csak magamra kötözöm és már rohanhatok is Flóra után.
Flóra továbbra is egy dumagép (ő a házi Pepin bácsink :wink: ), eszméletlen mennyiségű dalt és mondókát tud.
Egész jól megy ez a két gyerekes élet, bár azért nem könnyű. Szerencsére Fló szereti Verát, egyelőre nem is féltékeny rá.

Kriszta, a Flóra nagyon szép név! :D Bogi egy gyönyörűség! Továbbra is úgy tűnik, hogy nem lisztérzékeny?

Millye, a 12. heti UH-n nem tippelték meg a pici nemét?

Szilvi, szuper ötlet a tali, mi is benne vagyunk!

Kattja, hát nektek sem lehet könnyű. De ugye azért nem mondtatok le teljesen a tesó-projektről?

Mulan, de szar lehet ez a viszketés, sajnálom. A Gandalfot azért gondoljátok meg még egyszer! :wink:
Képzeld, az én munkahelyemen is megszűnt a munkacsoport, ahol dolgoztam. Csak azért nem tudnak elküldeni, mert GYED-en vagyok, de nem lesz hova visszamennem.

Szonce, a mi két gyerkőcünk pont az ellentétei a te fiaidnak, ők 10 előtt nem alszanak az istennek sem, de mondjuk nem is bánom, mert így legalább később kelnek reggel.

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Jaspis, Marcinak nagyon boldog 2. szülinapot kívánunk!

Most csak ennyi, holnap jövök...

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


kukk

Silverlion,
a 2008. decemberi fórumunk pörög ezerrel, (napi 100 hsz az alap :-)))
hát minden elismerésem a Tiéd, nem lehet könnyű 3 gyerekkel :-)

Mulan,
jáj ez a viszketés, nagyon nem jó.
totál ráállt a szervezetem a kevesebb alvásra, jelentem azért jól bírom.
melót várom is meg nem is, hiányozni fog az hogy itthon lehettem a gyerekekkel és hogy 24 órás kontroll alatt voltak :-)
meglátjuk.
ó sajnálom munkahelyedet, de most ezzel ne is foglalkozz.
családi békülések ? :-)
hajrá névválasztás.

Millye,
nemsokára kiderül a nem :-)
jó tényleg hogy lánykád ott van segítségnek.

Szonce,
hú micsoda koránkelőd van.
néha azért jön egy nap és akkor bepótolom az elmaradt alvást :-)
hogy haladtok éjszakai evéssel ?
Marci totál nem beszél, mármint érthetően :-)
Zalán méretei jók !
húúú esténként jó korán alszik Zalán, nem akarod tolni vagy így jó ?

Kicsigee,
üdv itt, boldog babavárást.

Kriszta,
mielőbbi vírusmentességet !
Flóra szép név !
én GK-nál szültem, de nem mint fogadott (totál nem akartam fogadni) és rendben volt.
örülök hogy minden rendben van a terhességeddel.
Bogi tüneményes.

Kattja,
húúú sok minden van nálatok is, sajnálom :-(

Zizi,
szupi hogy jól vagytok !
munkahely brrr.

na akkor az én gyerkőceim pedig Szonce-Zizi gyerekek ellentétei: 9-kor alig lehet őket leütni (Liza totál nem alszik napközben) és 6-kor már viritykölnek :-)))

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Katjja köszi, aranyos vagy! :D Biztos azért lett anyás Bogi mert hiányzol neki és így próbálja pótolni. Sajnálom hogy a férjed cége nem megy jó és ezért nem tudtok vállalni még egy babát :?

Zizi27 nagyon jó súlyban van a lánykád! :D Örülök hogy mintababa! 12. héten még nem láttuk a nemét de a mostani Uh-n már 90%-ra betippelte az orvosom hogy kislány :D

Jaspis Marcijának Boldog szülinapot utólag is

Kubuspace nem alszik Liza napközben? :shock: akkor nagyon jól bírja egész nap. MArcinak viszont mindig jó alvókája volt ugye? Vizsgákkal hogy állsz?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: