Új privát üzeneted érkezett!

Kubuspace köszönjük jól vagyunk. Pocakom már növöget. :wink: Köszi a torta dicséretet! tyűűű nektek aztán szuper nyaratok lesz! :D Veletek minden rendben van?

Claire jobbulást a gyerekeknek! Remélem hamar túl lesznek a bacin! Nagyon klassz tortát csináltál! Készítettél róla fotót is? :D Nem semmi pörgős az életetek. Én tuti nem bírnám.

Mulan nagyon sajnálom, hogy fáj még mindig a pocakod :? Remélem Ádám is hamar túl lesz a szívkatéteres műtéten. Biztos minden rendben lesz. Már rátok férne egy kis nyugalom. :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Sziasztok!

Én is rendszeresen olvasok, de annyira kevés az idő... :(

Claire, nagyon drukkolok, hogy gyorsan meggyógyuljanak a gyerkőcök és mindenki mehessen nyaralni. :) Talán akkor lesz néhány nyugisabb napotok...

Kubu, ez azért mozgalmas nyár lesz! Jó utazgatást, de aztán kérjük a beszámolókat is! :)

Mulan, annyira sajnálom, hogy még mindig nincs teljesen rendben minden veletek. Tényleg Rátok férne már, hogy kicsit nyugodtan babázzatok. :(

Millye, hajrá gömbölyödő pocak! Annyit reklámoták a többiek az oldaladat, hogy megnézem már én is, milyen újabb csodákat alkottál! :)

Nálunk majdnem minden rendben, rengeteg a munkám, Bogi kezdi elfogadni a helyzetet. Már egyedül alszik el az ágyában újra, csak bent kell lennem vele a szobában és újra vannak olyan éjszakáink amikor reggelig alszik és nem kell áthoznunk a mi ágyunkba.
A páromra nagyon rájár a rúd, tönkrement a céges autójuk, múlt hétvégén pedig a mienk is. Most persze kellene nagyon, mert (szerencsére) tele vannak munkával. Még a kölcsönbe kapott autója is lerobbant... :(
Múlt hét végén egy egész napra anyuéknál hagytuk Bogit és elmentünk lagziba vidékre. Olyan jót buliztunk! Tényleg tökéletes lagzi volt, jó kajával, príma zenével és a legjobb társasággal. Bogi jól bírta a nagyinál, tényleg nem volt vele semmi gond. Aztán felpakoltuk és lementünk a Zamárdiba. Bogi először fürdött a Balcsiban, hát, nagyon imádta! Persze onnan hazafelé robbant le az autónk, csak hogy azért ne legyen minden tökéletes.
Nyaralás. Július végén megyünk másfél hétre Agárdra a barátaink nyaralójába. Vicces lesz, egy picike 2 szobás nyaralóban egy 2 gyerekes családdal, de sok jó ember kis helyen is elfér, ugye! :) Aztán az augusztus 20.-i héten Sopronba megyünk. De jó lesz!

Kati

Kép
katjja
 
 


Sziasztok! Augusztus 28-ra várom a 3. kisfiam. Valszeg császáros leszek. Mire számíthatok császár után? Mikor kapom meg a babát?Hogy zajlik a Jánosban egy császár? Köszönöm előre is nektek a válaszokat!

Lilypie Maternity tickers
henó
 
 

 
 

Sziasztok!
Milyye ! kép lesz, köszi!
Mulan! :cry: szörnyű, nagyon drukkolok, h kiszálljatok ebből a mély repülésből, és visszatérjen az egészségetek!
Katja! Autók :twisted: nagyon bosszantó, remélem sikerül megoldani. És sok szép közös programot a nyárra!

Henó! Helló! ki fogja csinálni. Nekem Szathmáry csinálta, nem volt tervezett, jól műtött, hasizmokat nem vágott, jól regenerálódtam belőle. számomra az érzéstelenítés volt a nagyobb durranás, nem sikerült az első szúrás, csak a második :(Harmad napra iszonyú migrénmem lett, és ezek a fejfájások kb hétig tartottak, de ze lehet egyéni érzékenység is!

claire
claire
 
 


Katjja sajnálom, hogy lerobbant az autótok :( remélem hamar meg tudják csinálni (és persze olcsón) Ügyes nagyon a lányod az alvással! :D A nyaratok nagyon jól hangzik. Második babát nem terveztek?

Henó üdv köztünk :D Én nem vagyok jártas a császározásos szokásokban, de úgy tudom hogy ahogy fel tudsz kelni akkor már megkapod a babádat. Mennyi idősek a gyermekeid? Hogy-hogy császár lesz?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Nekem du f2kor csinálták a császárt, és az estés nővér segített megszoptatni, legalábbis mellre tenni őket!
A másnapi beszólt, hogyha nem tudok felkelni és bemenni érte, akkor mit akarok, pedig csak iszonyúan szédültem ,m eg fájt a fejem, ha felálltam, szoptatni meg ritkán szoktam állva! aztán a szobatársam kisírta őket... érdemes rámenősnek lenni!

claire
claire
 
 


Sziasztok!
Jó rég jártam erre!
Remélem, hamarosan újra a kötelékbe tartozhatunk! Dolgozunk rajta, hogy jövő nyárra megérkezzen Lilinek a tesóka. :)

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Hajrá, mi meg drukkolunk!
Claire :D
claire
 
 


Kakti örülök, hogy írtál és drukk a tesóhoz! :D

Olyan nagy a pangás a fórumon... Remélem mindenki jól van :wink:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Mi jól vcagyunk, próbálom beindítani a tanévet :roll:
claire
 
 


Sziasztok!!!!

Mi is jó hírrel jelentkezünk, Kristóf 2011.09.01-én 4:47-kor megérkezett!!! 3750 gramm, 54 cm.

Villámgyors, problémametes szülésen vagyunk túl, már igyekszünk megszokni a kétgyerekesek életét... :)

Millye,
hogy vagy? Már nincs sok hátra...

Puszi mindenkinek!


Kép

Kriszta

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
krisztacsillag
 
 


Kriszta!
Gratulálok, gyönyörű!!!
Jókor született, neki legalább mindig ünnep lesz a tanév kezdés :lol:!
Remélem hamar belerázódtok a 2 gyerekes életbe! mit szólt a nagy a kistesóhoz?
C
claire
 
 


Kriszta,
hurrá, gratulálok a szuper szüléshez. Kristóf nagyon szép baba, ügyesek vagytok.
A házassági évfordulónk napján született a kisfiad, szóval ez egy tuti jó gyerek. :-)
Amúgy meg nagyon betartotta a kiírást, jó pontos baba.
Sok örömet és egészséget hozzá!

Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Claire remélem gördülékenyen sikerült a tanévkezdés :wink:

Krisztacsillag hatalmas gratula nektek! Nagyon szép a kisfiad! :wink: Velünk minden rendben van. Igaz a picilány még nem fordult meg úgyhogy esélyes vagyok a császármetszésre :(

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Krisztacsillag, gratulálok! Nagyon szép baba Kristóf. Sok boldogságot!

Millye, hűha, te is finisben vagy. Csak meg fordul még! Pocaklakónak mi lesz a neve?

claire, milyenek az ikrek? Hogy sikerült a tanévkezdés.

Kakti, hajrá tesóka!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 20:20-kor.
szonce82
 
 


Szonce82 remélem igazad lesz... az egyik neve Ildikó lesz de szeretnénk egy második nevet is neki.. azt még nem döntöttük el mi legyen. Örülök, hogy veletek minden rendben van. Tehetnél fel fotókat a fiaidról :wink: ezek szerint a kisebbik is energiabomba? :lol:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen!!!

Claire,
Bogi nagyon örül a kistesónak, ölelgeti, puszilgatja és mondja, hogy szereti, de igazából nagyon féltékeny. Volt már egy-két hiszti, ami annyira nem jellemző Bogira. Bízom benne, hogy hamar megszokja a helyzetet… igyekszem sokat foglalkozni vele, de nem egyszerű…

Szilvi,
a szüleimnek is 1-én van a házassági évfordulójuk. :)
Tényleg betartotta Kristóf a kiírást, pedig már kezdtem aggódni, hogy túlhordás lesz, kezdett nehéz lenni a nagy pocak a melegben…

Millye,
nagyon drukkolok, hogy időben beforduljon a kisasszony!!!

Kriszta

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
krisztacsillag
 
 


Kriszta,
hatalmas gratula Nektek !!!!!!! Jó egészséget és sok boldogságot kívánok !

Millye,
lánykádnak utólag is boldog születésnapot.
húúúú Te is már a finishben :-)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Szia Kubu!
De jó hallani rólad! amúgy hogy vagytok? Mit csinál az egy éves? És mekkora? És Marci?
Hogy telt a nyár? Eljutottatok nyaralni? Munka megy?

nálunk beindult a tanév, 4 iskolás gyerek.... anyagi csőd és idegösszeomlás :lol: :lol: no, nem, de azért húzós, mire mindenkinek mindent összeszervezek. A két pici jól van, próbálnak járni. Nonó most pont benyalt vmi vírust, de remélem már kifelé megy belőle!

Többiek? Mi van veletek?

Üdv: Claire
claire
 
 


Krisztacsillag hogy vagytok? Bogi segédkezik a baba ellátásában? :wink: Köszi a drukkot, szerencsére megfordult a kisasszony :D

Kubuspace köszi a köszöntést! Én is boldog születésnapot kívánok utólag a lánykádnak! MI újság veletek?

Claire jobbulást Nonónak! Suli nálunk is anyagi csőd pedig "csak" 1 iskolás van nálunk :?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye! Jujj mindjárt betöltöd a 37.hetet, izgi! Tök jó, h megfordult :D
claire
 
 


Sziasztok,
köszönöm a köszöntéseket.
mi jól, élet zajlik, Liza brutál tempót produkál 11 hónapos kora óta rohan....... ugrál az ágyon, le-felmászik, kézzel eszik, pohárból iszik (tesó jó húzóerő, mert ezeket nem igazán mutattuk meg neki)....

Claire,
Nonónak jobbulást.
egy picit változott az életünk, nem minden úgy alakult ahogy terveztük.... :shock: :? 8) :cry: :D de "always look at the bright side of life" van :-)
most szakdolgozatot írok, januárban államvizsga, aztán még 1 gazdasági nyelvvizsga, egy felsőfok és utána meglátjuk mi lesz, szóval még maradok itthon.

Millye,
nagyon örülök, és izgulok és drukkolok.

apropó lányok !
angolból gazdasági középfokú nyelvvizsgára felkészítő anyagban nem tudnátok segíteni nekem ? :-)

na és akkor pár kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Claire bizony lassan itt a finis :wink:

Kubuspace köszi! :D nagyon helyesek a gyerekeid! A lánykád igazi nő :lol:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Sziasztok!

Mi is élünk még! :oops:

Kriszta, gratulálok nektek Kristófhoz! (Szinte percre pontosan ekkor születtem én is :D )

Millye, nagyon drukkolok nektek! Szuper, hogy befordult a kislány!

Kubu, Liza nagyon édes és vagány nagylány lett! Látom, nem unatkozol. Gazdasági angol... hát én több mint 10 éve csináltam, nem tudom, az mennyire aktuális még :roll:

Claire, már nálatok is megvolt az első szülinap? Vannak fotók?

Többiekről is szívesen néznék, Szilvi, Szonce, Zizi és a többi eltűntek... :)

Nálunk annyi a hír, hogy múlt héten Julcsi elkezdett oviba járni (igazából családi napközi, de a gyerekek ovinak hívják), a beszoktatást sikerült egy könnycsepp nélkül megcsinálnunk. Nagyon tetszik neki, úgy látom, jó hatással van rá a közösség, kellett már neki. Egyelőre csak délelőttös, ebéd után elhozom.

És egy friss fotó róla

Kép

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Zita978 köszi! :wink: Micsoda nagylány már Julcsi! Nagyon cuki! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Sziasztok!

Teljesen új vagyok itt és szeretném a segítségeteket kérni!
Jelenleg a párommal lelkesen tervezzük a kisbabánkat. Ezért keresek-kutatok egy olyan szülész-nõgyógyászt, akinél majd szülhetek is.
Olvasgattam a fórumokat és eddig dr. Sóvágó László a legszimpatikusabb.
Érdeklõdnék a magánrendelõjérõl és az árakról. Ha esetleg valaki tud nekem segíteni, azt megköszönöm!


Üdv.: Krizsa
krizsa
Budapest III. kerület
 
 


Kakti látom sikerült a baba gratulálok a pocakoskodásodhoz! :D

Krizsa én nem ismerem Sóvárgó doktort csak hallomásból. Viszont Silverion sok mindent tud róla mondani :!:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye: Köszönöm! Megkeresem és érdeklődöm!

:)
krizsa
Budapest III. kerület
 
 


Kakti, gratulálok én is a babához!

Millye, ugye, hogy befordult a kiscsaj. Mondtam én. :) Hűha, te már bármikor szülhetsz! Nagyon izgi! Meg van már a 2. név?

Krizsa, én is csak hallomásból ismerem a dokit.

Zita, azta, milyen szép kislány Julcsi!

Kubu
, milyen nagyok már a csemeték. Liza kis tünemény.

Krisztacsillag, hogy vagytok?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 20:21-kor.
szonce82
 
 


Szonce82 de jó hogy írtál! :D Örülök, hogy minden rendben van veletek! :wink: Ügyes Zalán a lépkedéssel! Képeket szívesen megnézném csak nem tudom hol keresselek az iwiwen :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye, mi újság veletek, megszületett a kislányod?

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Zita978 még nem. :? valószínű jól érzi magát odabent :lol:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Sziasztok
Millye! Várjuk a híreket :D és drukkolunk!

Kakti! Én még nem is gratuláltam! Most pótolok!

Zita! édes ez a lány!

Mi is megvagyunk, Nonó már leginkább sétálva közlekedik, Joni is tesz 4-5 lépést egyedül. Nagyon cukik együtt, bár néha csépelik egymást, aztán összebújnak!

Claire
claire
 
 


Millye, én is izgatottam várom a híreket.
szonce82
 
 


2011.10.15.-én megérkezett hozzánk a picilány. 3500 gramm és 57 cm. Gyors és meseszép szülés volt.

Kép

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye, nagy szeretettel gratulálunk! Gyönyörű és nagyon édes Kitti baba! :D

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Hahó!

Itt is gratulálok. Végre itt kép is van, de teljesen olyan, mint a kh-ban volt.

Nagyon örülök, hogy láthattalak titeket.

üdv kispatak
meer
Aba
 
 


Millye,

szívből gratulálok Nektek. Kitti gyönyörűséges !

millió puszi :-)

ui. lesem az ötleteket a honlapodról a szülinapi tortához :-)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Zizi köszönjük a dicséretet! :D

Meer köszi, én is örülök, hogy láthattalak! :D

Kubuspace köszi! :D Marci szülinapjára? milyen ízű tortát szeretnél készíteni?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye! Jaj, de jó, ilyet olvasni! Ilyen hírekre szeretek jönni!
Gratulálok, gyönyörű kislány, és nem is olyan pici :DJó egészséget mindnyájatoknak!
Milyen friss vagy!
mit szól a nagy és a kicsi tesó a picúrhoz??

Claire
claire
 
 


Millye,

de komoly a vonalzód, 5 napos :-) istenem csudaság, mesélj majd ha lesz időd hogy a tesók mit szólnak :-)
meg mindenről mesélj majd :-) érdekelnek a részletek :-)))))

igen Marci szülinapi torta, ízt még nem tudom, most a marcipán vs. fondant helyzettel ismerkedem :-)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Claire, Kubuspace köszi :D a fiam is és a lányom is nagy szeretettel fogadta a húgukat :D ajándékkal is kedveskedtek neki :wink:

Kubuspace hajrá tortasütés! :D Kisasszony nagyon jó baba csak eszik pisil kakil alszik nem sír :D tegnap 10 órakor kelt fel ma fél tízkor. Hajnalban csak cicizni kelt fel kétszer.

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye, szívből gratulálok én is! Nagyon édes! Mindjárt megjön a kedvem egy kislányhoz :)
szonce82
 
 


Millye, gratulálok, gyönyörű kislány! És nagyon hasonlít Andrásra! Örülök, hogy simán ment a szülés és hogy ilyen jókislány Kitti baba :D

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Szonce! :D hajrá, hajrá!!!

Kubu! hajrá torta, mi is itthon szoktuk gyártani! :D

Claire
claire
 
 


Millye,
nagyon gratulálok Neked a gyors és szép szüléshez.
Abszolút érezni rajtad így látatlanban is, hogy nem viselt meg a szülés.
Én is ilyen voltam az ikrek után, mindenkinek ezt kívánom. :-)
Nagyon szép kisimult baba Kitti, aranyos neve lett, sok sikert hozzá és vele!!!
Ilyen jó baba után nem csodálkoznék, ha még szeretnél....na jó ez momentán csak vicc volt. Puszik neked.

Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Szonce82 hajrá újabb babaprojekt! :wink:

Zita978 köszi! :D Veletek minden rendben van?

Silverlion ne is mondd.... a férjem még aznap megkérdezte hogy mi lenne ha még egy babánk lenne :shock: na perszeeeeeeeeeee :lol:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye,
szívből gratulálunk!!! Csodaszép kislány Kitti baba!!!

Mi jól vagyunk, csak kicsit fáradtan.
Kristóf éjszaka 2 óránként felébred és napközben sem alszik sokat... még mindig 2 óránként eszik, rengeteget, így lassan már több, mint 6 és fél kiló és kinőtte a 62-es rucikat is. Sajnos nincs elég tejem, pedig már szinte mindent kipróbáltam.

Az első 6 hét nehéz volt, mert sokat sírt Kristóf, de most már tündéri mosolygós baba, csak aludni nem akar még mindig. Bogika sosem aludt velünk a nagy ágyban, Kristóf ezzel szemben szinte minden éjszaka, mert amint letenném a bölcsőbe, felébred..:)

A féltékenység egyébként viszonylag hamar megszűnt, Bogi imádja Kristófot.

Kép

Kriszta

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
krisztacsillag
 
 


Kristóf:
Kép

Kriszta

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
krisztacsillag
 
 


Krisztacsillag köszi a dicséretet! :D Örülök hogy veletek minden rendben van! Sajnálom hogy a kisfiad keveset alszik. :? Nem lehet hogy a pocakja fáj? Nagyon jó súlyban van Kristóf! :wink: Eddig csak anyatejet kapott vagy hozzátápláltál? Nagyon cukik és helyesek a gyerekek!

Kép

Kép

Kép
millye
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: