Új privát üzeneted érkezett!

Kriszta,
GYÖNYÖRŰEK !

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Kubu,
köszi! :)

Millye,
igen, valószínű, hogy a pocifájás miatt is alszik ilyen keveset és azért mert 2 óránként éhes. Egyszerre nem eszik meg csak kisebb adagot, lehet, hogy azért mert kevés a tejem. A váltott melles etetés nála nem jött be, így sajnos már 3 hetes korától kap tápszert Kristóf a tejci mellé. Most azért szurkolok, hogy még legalább néhány hétig tartson ki a tejem, nagyon szeretnék még szoptatni.

Kriszta

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
krisztacsillag
 
 


Krisztacsillag, nagyon szépek a gyerkőcök ,gratulálok! Éjszakákhoz kitartás.

Mulanékról tud valaki valamit? Régen adott életjelet
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 20:21-kor.
szonce82
 
 

 
 

Sziasztok.

Kriszta,
szépek a gyerkőceid, már milyen nagy lány lett a kis Bogi. Komolyan a gyerekeken látni a legjobban az idő múlását. :-)
Próbáld kicsit lazábban venni a szopit, mert amúgy is kevés van és ha rágörcsölsz akkor még rosszabb lesz. Én is annyira szerettem volna szoptatni az ikreket, de sajnos nem sikerült, mert Szonja nem szopott sajnos és az egyszerre dolgok fontosak, mert egyébként elhúzódik minden. Én fejtem vagy 7 hónapig nekik...király volt. :-) Apropó fejni is próbálsz rendszeresen többször naponta?

Szonce,
bevállalsz még egy harmadikat is, hátha lány...? Voltál nálunk nem? Azért ezt gondold át!!!!!!!!!! :lol: meg tudod, hátha ikrek lesznek...akkor férjed tuti kész lenne. :-)
Zalán nem alszik még végig éjjel??? Ne már...elkényeztetted őt is:-).

Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


sZIAsztok!
Gyönyörű gyerkőcök!

szopi: sztem sem szabad görcsölni, hagyni kell. Nem tudom, de én a nem ikreket is minden szopinál mindkét mellből szoptattam, és mindig cseréltem, h melyikkel kezdem. Ikreket meg egyszerre, de az más tészta. Én is kényeztetős vagyok, és még ma is felkelnek szopni.
szóval sztem ha van tejed, márpedig van, akkor a gyerkó be tudja állítani a mennyiséget, lehet, h ez azzal jár, h néhány napig össze-vissza és nagyon sűrűn szopizik, de meglesz.

fejés: na, le a kalappal, az nekem csak erős kényszer hatására ment, pl mikor Joni kórházban volt, de hogy hónapokig :shock: döbbenet! És akkor lefejve adtad mindkettőnek?

Claire
claire
 
 


sziasztok!!!

újra gépnél :)
Kriszta, Millye!! GRATULÁLUNK a picikhez :)))))))))
Szonce!! Köszi a hiányolást!!! ;) 8)

Kriszta:hajrá szopi! nagyon szépek a gyerkőcök:)

Kubu: hihetetlen hogy már Liza is ilyen nagy :) és milyen huncutul néz :) Nagyon cukik Marcival!


Nálunk is ezer féle mindenféle történés van/volt.

A legfontosabak talán:
Ádinak benőtt az egyik lyuk a szívén,a másikat még úgy néz ki hogy majd műtik 5éves korban,de még ezzel is történhet addig mindenféle-nőhet,kisebbedhet..reméljük ez utóbbi..:) Kicsit le van maradva a mozgásban,de majd behozza ...muszáj lesz mert a Lili mindig mutatja neki hogy másszon négykézláb utána :D meg hogy kapja el.. :) szerencsére nagyon szeretik egymást.

Lili hetente egy délelöttöt oviban tölt-ovi előkészítő gyanánt-,egy magán oviban,ahol 1 vegyes csoport van 15 gyerekkel 2óvónénivel meg egy dajkával, nagyon nagyon imádja,szereti,lelkes és boldog tőle ! az ovival járnak úszni is egy másik délelött,amire Lili is megy velük mindig.nagyon szereti a vizet így amikor ez felvetődött mint lehetőség rögtön lecsapott rá :) van valami kreatív mozgás nevű táncféle dolog egyik délután,amire szintén jár és nagyon szereti.

Nekem egy hónapja ért véget kb a dokihoz járkálásom,amikor is kiderült h Asherman szindrómám van,illetve lett...a műtétektől..lehet ettől is h még érzékeny kicsit a méhem..szerencsére persze már korántsem annyira mint volt.

szép hosszúhétvégét mindenkinek :)

Kép

Kép
mulan
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 20:21-kor.
szonce82
 
 


Szonce: Ádám még nem sokmindent csinál,persze ugye az is baj hogy a Lili mindent hamarabb csinált-a nagykönyvekhez képest-Ádi meg hozzáképest semmiben sehol nem tart..persze nem kéne hasonlítgatnom...de ezt ugye nem könnyű... :)
Meg mondták is a kardiológián h mozgásfejlődésben lehet lemaradása...
Egyszer-egyszer hasról már megfordult a hátára de nem jellemző,hason sem nagyon szeret lenni,a kezével sem tudja nagyon támasztani magát, így hason csak1-2percig megy,fogni már egész ügyesen fog,bár a jobb kézfejét sokszor befeléfordítva tartja,lógatja..de igyekszünk..nem csüggedünk! :)
:)
Lili szuperül megvan ezekkel a lehetőségekkel,szó szerint fürdik a boldogságban ha mehet :) ha mondom neki hogy holnap kedd van,már mondja is hogy kedd-ovi! :)

Az én bigyómmal nemtudjuk milesz,3műtét volt,ha szeretnék 3.gyerkőcöt akkor mondta adoki h valszeg kell megint műtét,mert ez a bigyó a méh falon lévő hegesedést jelent-asszem..-és le kell nyiszálni a hegesedett részeket h lehessen baba újra...

mi az h kómába estél éjjel? túl mélyen aludtál?
Ádámmal mivan? jól kijönnek Zalánnal?

Kép

Kép
mulan
 
 


sziasztok,

Millye,
még a napján vagyok ?
akkor sok boldogot kívánok :-)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


neeeeeeeeeem igaz még csak 23.58 van :-)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Krisztacsillag sajnálom a pocakfájást! :? Drukk hogy a tejed még jó sokáig kitartson! :wink:

Mulan köszi! :D Szuper hogy majdnem minden rendben van veletek! Asherman szindrómát sajnálom :?

Szonce82 kitartás neked! Biztos hamarosan Zalán is átalussza az éjszakát! :wink:

Kubuspace köszi a köszöntést! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Szonce! Jaja, nem is arra gondoltam , h ez ennyire egyszerű, csak arra akartam bíztatni, h egy kicsit hagyja, nem baj, ha sokszor, meg össze-vissza, hátha sikerül beállniuk, összehangolódniuk, sokszor sokkolják az embert hogy mennyit kéne, mikor kéne ennie, aludnia, stb a bébinek.

Mulan! drukkolok, h a másik is inkább forrjon be magától, különben majd jól be tudja hozni, lehet, h nem lesz akkor, mint egy 2ajtós szekrény, de sebaj! Különben mindent csinál és csinálhat? Remélem mire akkor lesz, h ez kérdés, addigra elmúlik, mert rossz az, amikor folyton óvni kell a normális, mozgékony , gyerek élettől!

Claire
claire
 
 


Krisztacsillag,
pocifájást sajnálom, drukk a sokáig tejcihez !

Mulan,
sajnálom A-szindrómát.
drukkok mennek !

Millye,
:-)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


millye : hogy vagytok? milyen 3gyerekkel? :) a nagyok mit szólnak a picihez?

kubu:hogy állsz angollal?suli?

claire:most még nem mondták h mit nem csinálhat, remélem nem is lesz ilyen..nehéz lenne..Ti hogy vagytok?

Kép

Kép
mulan
 
 


----
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 20:21-kor.
szonce82
 
 


Sziasztok!

Kis információt kérnék. Szült valaki mostanában Szuromi doktornál? Mennyi magánban a terhesgondozása?

Köszönöm!

Mindenkinek jó egészséget és babázást!!!
marcsim
 
 


Marcsim! Én nem nála, de esetleg keress rá, név sterint is sok dokiról folyik itt a szó.

Mulan! Hasonlítgatás: nem jó, de óhatatlan. Persze sztem ha nem csinál az ember az egyikből "bezzeg gyereket", csak megállapítja, h ez ilyen, az olyan, akkor miért ne? Ha viszonylag reálisan nézi az ember, mindig kiderül, h a gyerekek tök különbözők, és mindengyiknek vannak szuper tulajdonságai, képességei, egyik ebben jobb, a másik abban, ezt meg nem is baj, ha ők is tudják.

Szonce! Nagy kópék, nagyon helyesek!

Mi:
Ma elmentünk Esztergomba, jól siikerült :) a Kicsik is jól bírták. Viszont joni most felébredt, és lázaas. Nem tűnt betegnek egész nap, mi a franc ez.??? Kapott nurofent :roll:


Claire
claire
 
 


Kubuspace már múltkor akartam kérdezni hogy anyuddal változott valamennyire a kapcsolatod?

Mulan köszönöm jól vagyunk. Nagyon jó 3 gyerekesnek lenni 8) A lányom nagyon örült a húgának a fiam kicsit féltékeny lett de próbálom normálisan kezelni a dolgot és bevonom a pelenkázásba fürdetésbe :wink: nagyon lelkesen segít :D

Szonce82 köszi a köszöntést! Nagyon jó tesók a fiaid! Örülök hogy minden rendben van veletek! Jaj de cuki ez a kép róluk! :D

Claire örülök hogy jól sikerült a kirándulás! Sajnálom a lázat! :? Remélem már jobban van!


Marcsim sajnos Szuromi doktorról nem tudok infót.

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Sajna Joni lázas, doki néni látta, valszeg vírus, azzal nem is kéne semmi különöset csinálni, csakhogy a füle. A gyenge pont....gyulladt. Zinnat. Szegény elég nyűgi, étvágytalan... :(

Claire
claire
 
 


Szonce,
jó a kép. Két rosszaság...:-)
naaaaaa egy lányt még.....:-)

Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Igen, igen :lol: kibicnek semmi sem drága :lol:
Claire
claire
 
 


Mulan,
köszi kérdésed, szakdolit jövő kedden adom le, addig még éjjel-nappal meló :-( csak az a baj hogy nem vagyok egy nagy mesélő, pedig jó lenne egy kis tupír :-)
angol és eszpi januártól lesz majd gőzerővel.

Szonce,
de édesek.

Claire,
fránya láz, Joni hogy van ?

Millye,
annyira változott hogy totál nem tartjuk a kapcsolatot.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Sziasztok!

Tudna valaki segíteni aki a Molnár dr.-nál szült, mi a véleménye róla?
Nagyon köszi! Lehet priviben is!

Mia
kecsmary
Budapest II. kerület
 
 


Szia Mia :D !
Csak Dr Szathmáryban vagyok illetékes :( .
Ikrek? első babák? Hogy vagy? Mit tudunk róluk?

Egy duplaikres mama :D

Kubu!
Javul, de 8 napig nyomják neki a zinnatot a füle miatt, akkor megyünk fülész nénihez. Nyűgös, kézben szeret lenni, meg szopizni, és keveset eszik, ezekből látom, h nem OK. De már nem lázas 2-3 napja :D . Tegnap meg fejre esett a a kis gyerekasztalról :roll:
utána kaptam, de már csak tompítani tudtam. :cry: Púpot lekezeltük, különösebb következményt nem látok, figyelem!

Hajrá szakdoga!
Eszpi értsd eszperantó?
Angol: neki kéne feküdnöm, már semmit nem tudok.
Anyukáddal kapcs: :(
:cry:

Szép napot mindenkinek! C
claire
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 20:23-kor.
szonce82
 
 


Hali!

Claire
Ikrek 3 babaóca van a pocakomban! Úgy tűnik két fiú és egy lány!

Nem lehet semmi 4 gyerkőccel! Gratulálok!

Szonce köszi az ötletet hátha kubu tud segíteni!

Mia
kecsmary
Budapest II. kerület
 
 


Kecsmary: Gratula a babákhoz!!! 3?? Húha!!! Hogy bírod? :)
Sajnos doki ügyben én sem tudok segíteni,én csak Kelemen dokit ismerek :)

Szonce: szuper a kép :) 2 rosszcsont! :)
Tervezgetünk még egy bébit, pont tegnap álmodtam hogy 3-as ikreink lesznek... :D
még nem tudjuk pontosan mikorra kéne "időzíteni" most nagyon sok minden van változóban,alakulóban...
férjem munkahelye,szülők-akikkel együtt lakunk-épp külföldön,lehet hogy mennénk utánuk,de lehet hogy nem :) mindenesetre ha összejön meglátogjuk őket majd..jó nagy utazás lesz az is...vagy 20 óra..de inkább több..

Claire:jobbulást!!! nekem is épp középfüll gyull-om van, Ádámnak meg tüszős a mandulája..
Sajnálom az esést :( a púp lement már?

Kubu:Hajrá szakdoga!!!!!!!!!!!!!!! 2 nyelvvizsga kell?

Kép

Kép
mulan
 
 


Köszi mindenkinek, Joninak már nincs is púpja, kicsit lila, amúgy is lábadozik, csak nehéz, amikor nyűgös, és semmit nem lehet mellette csinálni. Bár most itt van anyám.

Mia! Hú, 3as, az nem semmi!!! És vajon a fiúk 1petéjűek? Hogy bírod? Meddig hagynak "szabad lábon"? :lol:
az a 4gyerek, az igaziból 6, van 2 nagyobb 1es szülött is :D :lassan 13 lesz a legnagyobb, 11 lesz a következő, 7,5 a nagyobb ikrek (vegyes), 15hós a kicsi ikrek (vegyes).

Mulan! Jobbulást!
Hol vannak a nagyszülők???
Gyerek projekt: hajrá :D !

Claire
claire
 
 


claire: köszi! :)
Turks és Caicos szigeteken vannak,apukám dolgozik kint 3hónapot,aztán kiderül hogy maradnak-e.
6gyerek :)..olyan jó lehet.. :) mi még a felénél se tartunk :D

Kép

Kép
mulan
 
 


Kubuspace sajnálom, hogy anyuddal nincs kapcsolatod :? együtt-érzek veled de nem nyígok :?

Kecsmary üdv köztünk! 3-as ikrek? Tyűűű de szuper :D Kubu biztos tud neked Molnár dokiról infókat írni.

Claire sajnálom a fejre esést! gyógypuszi neki :?

Szonce82 megértem az érveidet a babavállalással kapcsolatban :roll:

Mulan hajrá harmadik babóca :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Gyerekvállalás: mi a gond? nem érziktek, h most már ez mennyire támogatott dolog :shock: :lol:. Meg vagyok döbbenve! Pedig nálunk is azért van 6, h nemhogy elfogyjon a magyar :lol:! Na, jó csak gunyoroskodtam :lol:.

Mulan! Ami késik nem múlik, nem érdemes sürgetni a dolgot, majd alakul az. Egyébként tényleg jó a 6 gyerek, különben is páros számokat szeretem. De most a viccet félre téve, nem mondom, h nem strapás, de változatos, és jó! :D

https://picasaweb.google.com/1152265176 ... IjWzdvkzgE
Nem tom, itt már mondtam-e, de itt láthatóak vagyunk, ha vki nagyon ráér :lol: !

Claire
claire
 
 


Claire nagyon szuperek a képek! Édesek a gyerekek! Az ikrek hatalmasat nőttek :lol:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Köszi :D Sajnos nagyon gyorsan nőnek!
C
claire
 
 


millye:azért még odébb van szerintem az a 3.babó :)

claire:nagyon helyes nagycsaládod van :) :)

Kép

Kép
mulan
 
 


Mia,
Üdv itt !
Én Molnárnál szültem mindkét skacot ! Imádom, a legjobb. Mit szeretnél tudni ? :-)

Claire,
Jáj fejreesés, sajnálom hogy mindig van valami.
Bizony eszperantó a másik nyelv, kellett valami ami gyorsan elsajátítható :-)
Csúcs jó képek !

Mulan,
Húúúúúúúúúúú jó messze van nagyszülők tényleg, hogy került oda apud ?
Jobbulást nektek is.
Igen két gazdasági közép kell vagy 1 ilyen és 1 felsőfokú… brrrr.

Millye,
Köszönöm, hát nekem ezt dobta a gép :-/

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Hali!

Köszi Kubu, csak megerősítés miatt kérdeztem, hogy jó helyen járok e!

Mindenkinek szép napot!

Mia
kecsmary
Budapest II. kerület
 
 


kecsmary,
gratulálok a 3as babákhoz, vigyázz rájuk és magadra, sok pihenés kell, beültetéssel lettek ennyien? :-)
Egyik barátnőm Molnár dokinál szült, szerette nagyon én nem ismerem.

Szonce,
csak vicceltem, tudod, hogy én kettőt szerettem volna...de így dobta a gép. Ha kettő lenne most, én nem vállalkoznék már harmadikra. Kemény ez azért.

mulan,
ha tehetitek, menjetek el innen, itt nincs jövő. Én mennék, ha nem itt lenne az egész családom...:-(
Nagyon ki vagyok ábrándulva ebből az országból.

Nem akarok politizálni, de mérhetetlenül felháborít, hogy a csapból is az folyik és a fejesek mindig arról papolnak, hogy fogy a magyar és nem szülnek a nők, közben ellehetetlenítik a munkavállalásunkat.
Én sem tudom hova mehetek majd dolgozni 3 gyerekkel...felháborító.
Lehet akárhány diplomám és nyelvvizsgám, ha van gyerekem...ráadásul 3 is. Na ennyi.

Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


persze elmenni sem egyszerű... legalábbis nekem nem lenne az.
És kint élni sem. Nekem a tesóm van Froban, ott sem kolbászból van a kerítés, ahogy mondani szokták. De itthon most tényleg elég kilátástalan a helyzet, és mint aszmog terjed a depi.

Én azt csípem, h mindig az a duma hozzá, hogy itt minden intézkedés nagyon "család-barát"! Hát nemtom kinek a családjával?? :lol:

Munkahely szempontjából befogom, mert engem 6 gyerek után is várnak vissza, de ez bármikor változhat, hiába a főnökeim jó szándéka, mert ha az egyetemeket megnyirbálják......

Mi meg elvagyunk, kedden kiveszik Joni orrmanduláját!

Claire
claire
 
 


silverion: én is így érzem...
meglátjuk hogyan alakulnak kint a dolgok,de ha lesz rá lehetőségünk...akkor veszünk pár nagy levegőt és belevágunk...
itt elég reménytelen most hogy találják állást,ami röhejes mert sok olyan helyet tudok ahol lenne szükség ilyen végzettségű emberre,de nem lehet mert ugye az állam nem ad rá keretet..
kint több esélyem van nekem is..
pedig..tényleg nem szívesen mennék..
de ami itt van,lassan csak szorongani tudok rajta ha belegondolok..
Amúgy ha nem babázol otthon, mi is a foglalkozásod?

claire:szegény Joni! Drukkolok hogy simán menjen minden! minden műtét rossz dolog...
A férjem amúgy pont most gondolkodott el azon hogy ki kellene vetetnie a manduláját mert neki állandóan visszajön a tüsszős mandulagyulladása..most keresgél hol hogy csinálják..

Kép

Kép
mulan
 
 


claire: ma műtik Jonit?
meddig kell bent lennie?

Kép

Kép
mulan
 
 


Helló Lányok!

Nagyon régen jártam erre, azért jó látni, hogy a törzsgárda még megvan. :)Dióhéjban rólunk: Marci már igazi nagyfiú, imádja a bölcsit, és végre mondatokban beszél, bár időnként nem értem, amit mond.
A párommal október 1-én összeházasodtunk, így Marci végre nem zabigyerek. Szombaton indulunk 3 hét nászútra, Marci itthon marad a nagyival. Kissé lelkiismeret furdalásom van miatta, hogy ennyi időre itt hagyom, de leánykori álmom válik valóra ezzel az úttal.

Hoztam fotót is, hamár erre járok.

Kép

Kép

mumoo's - egyedi magyar babaruha

www.mumoos.hu
jaspis
 
 


Hoztam egy felhívást is.

"Hol laknak a mumoo's-ok?

Mumusa minden kisgyereknek van. Ők néha szörnynek hívják, vagy "valaminek", ami a szoba sötét sarkában, vagy a függöny mögött bújik el.

Az igaz, hogy a mumusok szeretik a félhomályt, de ők is biztonságos otthonra vágynak. Néha ugyan kirándulnak az ágy alá - főként azok, akik jó viszonyt ápolnak a pormacskákkal - de a mumusok valójában a szekrényben laknak.

Mindenkinek megvan a maga helye. Ördögfajzat a zoknigombócok között érzi jól magát. A Mumoo's Maga rendkívül elfoglalt, így csak néha dől le az alsónadrágok közé. A Mumoo's Család a kötött pulóverek között lakik, ahol a Kismumoo's puha melegben szendereghet. A Szemek pedig ott vannak... Mindenhol."


Kedves Barátunk!

Folytasd a történetet, vagy írj új mesét valamelyik Mumoo's-ról! Tedd nyilvánossá írásodat a https://www.facebook.com/mumoos oldalon, és bíztasd a barátaidat, hogy a Te történetedre szavazzanak.

A legtöbb like-ot kapó írásból összeállítjuk az első Mumoo's mesekönyvet, és még Karácsony előtt ingyenesen letölthetővé tesszük honlapunkról. A szívünknek legkedvesebb történet íróját ráadásul meg is ajándékozzuk.

Billentyűzetre fel!

Edke & Jaspis
a mumoo's két anyukája

mumoo's - egyedi magyar babaruha

www.mumoos.hu
jaspis
 
 


Sziasztok!
Köszi a drukkkollást, jól ment a dolog, azóta már kontroll is volt, minden OKnak tűnik. Jó lenne, ha meghozná a várt eredményt, és nem gyulladna be folyton a füle!

Jaspis! Gratula az esküvőhöz, nagyon csini volt az úr! :D
Ha amúgy megszokta a nagymamát, akkor túl fogja élni azt a 3 hetet, legfeljebb utána kicsit anyásabb lesz, engesztelheted egy ideig, de ez nem a 3 héten múlik, .

Mulan!
A helyzet valóban nem mutat javulást itthon, de olyan szomorú, h annyi jó fej megy el! Mi, illetve ki marad itthon? :( Mindezzel együtt teljesen megértem, h aki talál vmi jó lehetőséget, az elmegy, legalább időszakosan.
Én röghöz kötöttebb vagyok, ami részben jó, részben rossz. Meg hát 6 gyerekkel nehezebb felkerekedni, minél több emberről van szó, annál nehezebb olyan lehetőséget találni, ami mindenkinek jó.
Azért én igyekszem megőrizni derűs csüggedésemet :lol:

Claire
claire
 
 


Jaspis, gratula az esküvőhöz :) /okt.1 amúgy is jó dátum...akkor születtem ;) /

Biztos jó lesz a nászút! :) Jó utat nektek :) !!!


Claire: :) én is így vagyok ezzel...
Mennyi időt volt bent Joni a kórházban?

Kép

Kép
mulan
 
 


Sziasztok,

Jól eltűnve mindenki.

Mulan,
Bennünk konkrét a terv hogy el innen :-)
Férjed mandulája ?

Claire,
Sokszor bekukk volt hátha vannak friss hírek !
Örülök hogy jól vagytok, maradjon így minden !

Jaspis,
De jó hogy jelentkeztél !
Gratula nektek, de megrovás hogy főszereplős képeket nem kaptunk :-)
Csini Marcival meg tuti minden rendben lesz :-) Nagyizni a legjobb dolog (lehet) :-)
Húúú ugye jössz majd beszámolóval, legalább is elárulod hogy mi volt a leánykori álmod :-)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


kubu: merre mennétek? :) van már terv? lehetőség valahova eljutni?
Férj mandulája mindig begyullad,gondolkozunk a kivételen csak félünk tőle egy kicsit...

Kép

Kép
mulan
 
 


Kubu!
Hát már Ti is? no, ez az én szomorúságom. Miért nem a hülyr fafejek mennek el????
mi úgy tűnik, h kaland vágyból itthon maradunk, hahaha.
Konkrét irány?

Köszi, műtét okés volt. Szerencsére nem kellett sokat bent lenni, hétfőn bementünk a laborokra, kedden bementünk reggel, előtte már nem ehetett, de egész jól bírta, f10kor kezdték kb a műtéteket, és Jonivak kezdték, mert ő volt a legkisebb. Az orrmanduláspkat, ha nem volt semmi komplikáció, akkor már aznap du hazaengedték, így minket is :D. Nonót addig anyám őrizgette kint, meg amíg Joni bent volt, meg utána amikor elaludt, akkor kint voltam vele. TÚlélhető volt.
Sőt, du még a piros orr bohóc doktorok is jöttek :) .

Mulan! Férjnek keressetek jól műtő fül-orr-gégészt, állítólag ez felnőtt korban gázosabb műtét, mint gyerekkorban. :arrow: :?:

Claire
claire
 
 


claire: én is ezt hallottam h felnőttként rosszabb...ezért is vagyunk nagyon bizonytalanok a dologban..most keresgélünk egy jó fül-orr gégészt,hátha ő megmondja a tutit!

Jonival akkor már minden ok?

Kép

Kép
mulan
 
 


Úgy tűnik igen :D ec 6 kontroll még1x, már gyógyszer nélkül.
Remélem találtok jó fülészt!
C
claire
 
 


Kukk,

Mulan,
A szomszédba, nyugatra :-) igaz nem vagyunk németesek, de a gyerkőcöknek a legjobbat szeretnénk :-)
Mandulafélelmeket megértem :-/

Claire,
Mert a hülye fafejek úgy gondolják hogy jó ez így meg majd más változtat helyettük, és majd lesz egyszer változás, meg egyébként is mindegy hogy mi van. És ebből nekem borzasztóan elegem van, arra gondoltunk hogy valami jó kis osztrák falu pl. Bécs jó kis sulival aztán élnénk a kis nyugodt életünket. Persze az is igaz hogy sehol sincs sajtból a hold, de ettől a rothadó sajtnál biztosan csak jobb lehet máshol :-/ meglátjuk.
Kalandvágy is jó :-)
Örülök hogy minden rendben volt a műtétkor.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: