Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok drága sorstársak!Kép

Nem tűntem ám el, csak bedöglött otthon a mail és most befizettem egy órára valahová mert már nem bírtam nélkületek, meg, hogy mia van veletek, különösen AnnávalKép

AnnaKép!
Minden rendben lesz, én érzem! Vigyázz magatokra, hidd el a nehezén túl vagy!!!! Úgy drukkolok!!!

GigiKép!

Mindig gondolok rátok. A te példád hihetetlen erőt ad ám nekem, hogy mindig van még esély és a csoda meg fog történni!! Örülök, hogy minden rendben és remélem, hogy néha majd azért bekukkantasz ha már a picúr megszületett...
A Jánosos történet nagyon durva. Velem hasonló a Nyírőben történt, szintén ciszta. Nagyívben leszartak, hentes módra vizsgáltak, üvöltöttem és kértem, hogy hagyja abba. Aztán miután 2x elájultam, felnyitottak. Aztán 2 nap múlva még 1x mert valamit elcsesztek...

SzaniKép!

Klassz csaj vagy, hogy az első sikertelenség után is megpróbálod újra, hidd el a picúrka mindenért kárpótol majd. Minden rendben lesz, nagyon drukkolok. Én mindig azt mondogatom, hogy nekünk ez a nehézség jutott az életben és ezután már csak a boldogság jön! Nekünk is van szép új lakásunk, kocsink (mindkettőnknek), átlagosan jól élünk, de igazán boldog csak akkor leszek ha már a kezemben lesz a babánk. Mindent odaadnék érte...
Most picit depis vagyok, jön a hideg is meg a sötét napok, remélem sikerülnek a dolgok hamar, mert azzal a tudattal, mindent kibírok. El sem hiszem, hogy egyszer már ott fogunk tartani, hogy berendezgetem a babaszobát...

DiaKép!
Nektek miért nem jött össze spontán a babó, azt lehet tudni? Mi most kezdjük az inszemet. Az uramnak nem túl fittek a spermái, de még inszemmel talán lehet próbálkozni, de tuti nem lesz hat. Nem tudom, szeretnék hinni benne és talán nem kellene a lombik, de lehet, hogy jó lenne azzal kezdeni, hogy ne vesztegessünk el hosszú hónapokat...

Szóval ma este megyek be, mindjárt indulok is. Szombaton jött meg, nem tudom most mi lesz. A Gigi amit mondott, abból tudok kiindulni, hogy most ultrahang, aztán majd elmondja a többit.

Jól legyetek, majd jelentkezem!

Puszi,
Enigma

Dia! A képpel szerintem senkit nem bánottál meg! Részemről, ha közülünk bárki babás lesz annak én ugyanúgy örölök mintha a sajátomról lenne szó. Itt mindenki nagyon megérdemli.
Puszi
enigma
 
 


Sziasztok Lányok Kép!

Diácska Kép, ne aggódj, engem egyáltalán nem bántottál meg a kisbabád képével, sőt inkább inspirál, hogy nekem is lehet majd ilyen tündéri magzatom! Már haja is van, és olyan édesen szundikál. Nagyon megható lehetKép.
Az én esetemnél az egész Dévai-stáb kiakadt, mert ez nagyon ritka, hogy az ultrahang mindent szépen mutat, hú, 7 gyönyörű tüsző, és amikor elkezdik szívni őket, akkor csak a tüszőfolyadék jön, de a pete sehol. 40 percig mosogatták a tüszőfolyadékot, de nem találtak semmit. A doki szerint az éjféli injekció a hibás, valószínű, hogy nem váltak le a peték a tüsző faláról, és így hiába szívták, nem engedett. Most másféle éjféli injekciót ír majd ki, és a Jánosban fogom beadatni. De mivel szentendrei vagyok, a férjem pedig Olaszországban idegenvezeti a gimit, ezért kénytelen vagyok a munkahelyemen tölteni az utolsó éjszakát. Ez közel van a Dévaihoz, meg a János kórház sincs messze. Majd eltaxizom oda éjfélkor. A főnököm aranyos, ad ágyneműt arra az éjszakára. Utána meg majd a barátaim visznek haza. Azt remélem, hogy egyrészt most lesz pete, másrészt, hogy esetleg nekem is blasztocita állapotban ültetik vissza, addigra talán a férjem is hazajön és tud szállítgatni. (8 éve nem vezettem, vissza kéne bátorodni..)Kép

AnnaKép, örülök, hogy jól vagy!! Nagyon-nagyon szurkolok Neked! Sikerülni fog!!KépKépKép
Én ma voltam a dokinál, 6 db tüsző érik. A legnagyobb már 16-os. Most elküldött vérvételre is. Szerdán megyek hozzá legközelebb. Azt mondja, kb. péntek-szombatra várható a leszívás. Egész hétvégén egyedül fogok feküdni, nem erőlködök semmit, erősítem a szervezetem. Férjem Rómában, anyukám Stuttgartban, nővérem Szegeden.. De nem szomorkodom. Én most ismerkedem a hittel. Új lakásba költöztünk, mellettünk egy szép templom áll és hívogat.
Pihenj sokat!! Puszillak Kép!

GigiKép, jó hogy ilyen eset is van, hogy 4 lombik után spontán terhesség. Olyan, mint egy út végi esély. Szép, vidám napokat kívánok! Kép

Sziasztok KépKép, Szani
szani
 
 


Szia EnigmaKép,

bocs, hogy Neked nem írtam, de mikor elkezdtem írni, még nem volt ott a leveled. Te 2 perccel hamarabb küldted el, mint én.
Depi ellen azt javaslom, hogy gyújts meg egy gyertyát vagy füstölőt, igyál hozzá valami különleges teát mézzel, tegyél be kellemes zenét, bújj a kedvesedhez és duruzsolj neki.. Olvass szép szerelmes regényeket, sétálj ki a természetbe jó vastagon felöltözve KépKép.
Kívánom, hogy sikerüljön a vágyad, legyen Nektek is szép, egészséges kisbabátok! Úgy megérdemeljük mindannyian!

Puszi Nektek Kép!
szani
 
 

 
 

Enigma!Kép
Mi a Dévai előtt már jártunk a Sote-ra gyerek ügyben.Ott is voltak hormonkezelések sikertelenül.KépDe ugye a sok hormonnak következménye is lett,policisztás let a petefészkem.KépAmi azt jelenti,hogy nagyon sok petét termel és nem tudnak egymástól megérni.Ezért abból a rengetegből eggyet tudott a Dévai is megérlelni olyan huszasra és az sikerült.De hozzáteszem,hogy ahoz az egyhez 33 injekcióra volt szükség.Szóval nem vagyok egy egyszerű eset.KépJa! A páromnak pedig annyi spermája volt,hogy 10 gyerekhez elég lett volna.KépNem akarlak elkeseríteni,de ha inszemmel kezdtek,akkor a hatot végig kell csinálni.KépEz a törvény.Ha nagyon rosszak lennének a leleteitek,akkor lombikkal kezdtetek volna.Nagyon várom,hogy ma mit mond a doki.KépMajd jelentkezz!KépSzorítok.Kép

Szani!Kép
Neked is nagyon szorítok!KépAz imátkozás bisztos nem árt csak használ.KépÉs húst hússal enni!Kép
Puszi nektek!Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Sziasztok lányok!
Enigmaaaa Kép Kép Kép Végre itt vagy! Na, mi volt? Részletesen írd meg! Pontosan azt érzem, amit Szaninak írtál, hogy bármit odaadnék már a bébiért. Remélem nekünk nem kell négy lombikot végigcsinálni!!
Gigi Kép Bár igazad lenne! A mellemet egyébként nagyon is érzem, és ez azért aggaszt egy picit, mert mindig mensi előtt van ilyen érzésem. Meg rendesen puffad a hasam.
Egyébként nem zavarna a babafotó, sőt, engem is csak inspirál, jókedvre derít Kép Ne akard, hogy előbb szülessen meg. Majd a saját szülinapján fog. Az a legjobb, ha akkor jön ki, amikor már nem érzi jól magát odabent! A nővéremnek 5 fia van (!), és azt mondja, a negyediket megszülették vele előbb, és mai napig érzi a fián, hogy tovább szeretett volna bent lenni. más a viszonyuk!! érdekes nem?
Szani ! MINDENT BELE! nagyon-nagyon szorítok Neked! 6 tüsző az jóóóó! De azért hétvégére hazaérkezik a férjed, nem?? Kép Egyébként imádkozás szempontjából is hasznosak ezek az itthon töltött magányos napok. Kép
Dia Kép Egyáltalán nem bánt az uh-s felvétel, sőt!! Jó látni, hogy milyen gyönyörű bébid van!
PUszi mindenkinek, anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


SzaniKép

Nem semmi család vagytokKép Négyen hat feléKépKép Becsüllek, hogy így fogod fel, hogy nincs melletted a családodból senki. De ha jobban belegondolok, hiába érinti ez az egész baba dolog a családot (elsősorban a férjet) akkor is nekünk kell megvívunk a saját kis harcunkat. De mivel (szerintem) mi vagyunk az erősebbik nem, mindent legyőzünk. Úgyhogy hajrá-hajráKépKépKép Biztos vagyok benne, hogy most sikerül azokat a fránya petesejteket fülön csípniKép Aztán meg majd egy-két évig szagolgathatod a kakis pelusokatKépKép
Még annyit hozzátennék a történethez ami az ismerősömről szól (akiknek összejött spontán), hogy azt mondta neki a doki, hogy még lombikkal is csak 1 % esélyük van!!!!! Szerintem ez maga csodaKép

EnigmaKép
Végre valakinek jó példa vagyokKépKép Tényleg nem szabad feladni.
Teljesen egyetértek veled abban, hogy az anyagi javak mit sem érnek, ha nincs az embernek egy drága babája. Kívülről nézve nekünk is meg volt mindenünk de senki nem hitte volna, hogy mindent oda adtam volna azért, hogy végre az meg legyen amire (akire) mindig is vágytam. A kakis pelus rád is igazKépKép Itt mindenkinek az kívánom,hogy záros határidőn belül "kellemes" kaki szag lengje be mindennapjait!KépKép Na jó, lehet baba illat isKép

Többen írtátok, hogy vallásosak vagytok. Irigyellek titeket mert az is egy kapaszkodó. Én hitetlen vagyok de jó lett volna néha azt hinni, hogy valaki segít fentről. Úgyhogy imádkozzatok és bizzatok a legjobbakbanKépKép

KépKép
gigi28
 
 


HOl vagy Enigma?, mesélj, mi volt?

Gigi Kép Nekem is jó példa vagy! Remélem, tényleg hasonló úton járunk! Na, rakoncátlankodik a picur? Fogy az idő? A kis szoba, ágyikó készen van már?? Mindent sikerült már előkészítenetek? Mi van még hátra? Igazán mesélhetnél róla!!

Szani Kép Holnapi uh-ra szorítok!!!! Mindent bele!!
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Szia AnnaKép

Remélem a te utad rövidebb lesz a nagy céligKépKép
Törpike tevékenységében semmi rendszerességet nem lehet felfedezni. Hol mint az őrűlt jár le föl, hol elég csendes. Délután voltunk az első NST-n (a 36. héttől hetente kell menni, és itt a szívhangját figyelik) Olyan fucsa, hogy a szívhangja 120 és 160 között mozog és egyik másodpercről a másikra vált. De ez a normális. A szülőszobában csinálták a vizsgálatot, át is kellett öltöznöm. Kezdenek besűrűsödni a dolgok. A babaszoba már készen áll, csak a lakóját várja. Szerintem nagyon szép lett. Én már benne alszom, hogy szokjam az ágyat. Nálunk úgy lesz, hogy én külön szobában fogok a picivel lenni, mert a férjem olyan szinten horkol, hogy megremeg a ház.Kép Így legalább mindenki tud majd aludni. (kivéve engem,ha törpike riadóztat majdKép)
Holnap lesz egy hete, hogy transzferen voltatok?Kép Már úgy izgulok értetek!!Kép

Puszi, Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Sziasztok csajszik!

Most értem csak haza, a netem ma javult meg. Elolvastam mit írtatok eddig, most tudok csak reagálni.
Hát a tudatlanságomból is adódik, de eddig teljesen optimista voltam, de elolvastam Dia levelét és most teljesen elszomorodtam.

Szóval ultrahang volt, a jobb petefészek policisztás (erre különben később nem tért ki, csak hallottam mikor a nővérkének diktálja, de mivel nem mondta, hogy ez baj lenne ezért én is hagytam), a bal láthatóan kisebb mint a másik - aztán mondtam neki, hogy ezt műtötték (ciszta miatt egy részét kiszedték- horror történet, Nyírő). Szóval a jobban van vagy 12 tüsző, a balban 2-3 db. És mivel csak annyit mondott, sőt még poénkodott is, hogy óvatos stimulálást fog eleinte csinálni, nehogy hatos ikreim szülessenek, én azt hittem, hogy ez végül is jó hírnek is felfogható.
Persze a legnagyobb szívás, amire ő is csak annyit mondott, hogy hát ez pech, hogy a tökéletesen átjárható petevezetőm az a műtött petefészeknél van, míg ahol hemzsegnek a tüszők, ott a HSG szerint nagyon sokára, nagyon nehezen folyik át a kontrasztanyag. Ezt még egy másik doki csinálta, aki szerint itt tuti nem fognak peték és spermiumok vándorolni, de a Dévai azt mondta, hogy mivel nagyon nehezen ugyan de valamennyi azért átfolyt, ez orvosilag átjárható, de mivel a másik teljesen és ott is van 1-2 tüsző, ezért részemről semmiképp nem indokolt a lombik.
Azt mondta kettőt mindenképp megcsinálunk, aztán visszaküldi a párom az andrológiára, hogy esetleg új véleményt felállítanak-e. Mert hát nála is elég gázosak az eredmények, de talán még inszemre jó lesz alapon most itt tartunk (kb: 2-2,5 millió van neki).
Hát lányok ez van, nektek mi a véleményetek????? Én azt hiszm ha nekünk egyszer babánk lesz az tényleg csoda lesz.

Most annyi van, hogy holnaptól napi egy Closti (a legkisebb dózis - bár poénkodva hozzátette, hogy nem is mert van még fél tabletta is...), folsav és pénteken megyek vissza UH-ra hogy mi a helyzet.
És ezután mi lesz? Jönnek majd a szurik? 33? Mondjuk engem az nem is zavarna annyira, de én kis hülye azt hittem, hogy gyakorlatilag ennyi tüszővel egy megtestesült anyatípus vagyok, most meg kiderül, hogy ez nem is jó. Főleg úgy, hogy a párom eredményei sem jók, hát kevés esélyt látok és tegnapi mérhetetlen optimizmusom felett megint a félelem uralkodik.

Na mindegy, bocsánat a hosszas beszámolóért.

AnnaKép!, SzaniKép!
Nagyon drukkolok nektek!!!!!!
GigiKép!, DiaKép!
Puszi nektek!

Üdv:
Enigma
enigma
 
 


Enigma!Kép
Fel a fejjel,nem szabad elkeseredni!KépNem akartalak elszomorítani.Az első inszemet nekem is óvatosan csinálta,mert vigyázzni kell,hogy ne nőjön meg a petefészek.Azt hiszem kb:15 injekció volt össz-vissz.Nem akarlak megiheszteni,de az elsőnél nézi,hogy,hogy reagál a szervezeted az injekciókra.Mert egy gyerekfej nagyságúra is megnőhet,ami ugye már gáz.Aztán,ha az első inszem nem sikerül,akkor már bátrabban emeli a dózist,így lett nekem a másodiknál 33 injekció.Ez már elég volt,hogy egy petém olyan 20-as legyen.Kérlek ne add fel!Kitartás.Nagyon szorítok!KépVárom a fejleményeket.Puszi,DiaKép

Kép
Kép
lldicsi
 
 


EnigmaKép

Ne keseredj el. Szerintem is az első próbálkozás inkább tapogatózás jellegű. Nem jelent semmit.
Na add fel!!!Kép

Puszi, Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Sziasztok!

A www.noklapja.hu Babázzunk fórumán "PCOS Központ segíts te is" névvel új topik indult, kérlek titeket akiket érint, vagy van ötlete, tanácsa vagy csak érdeklődik látogassatok el ide és tegyünk a nemes célért együtt!

köszönöm
pcos
 
 


Hello csajszikKép!!

Nagy a pangás, remélem mindenki jól van!!!

AnnaKép!!! Mizuuuuujs????

GigiKép! DiaKép!
Köszönöm a bíztatást. Dehogy adom fel!!! Optimistább vagyok mint valaha. Ma du.megyek vissza a Nagy Fehérhez, hogy hogy állunk. Ma vettem be a 3. Clostit. Vicces, még sosem kaptam ilyen bogyókat.
Dia! Neked mennyire PCO-s a petefészked? Mennyi tüsződ van itt-ott?

Puszi:
Enigma
enigma
 
 


Sziasztok!
Jól vagyok. Még nem jött meg (28.cn), remélem vagy 9 hónapig nem is fog. Már nem fekszem annyit, de dolgozni nem megyek -állítólag tök sok beteg gyerek van. Helyettesítenek, úgyhogy teljesen nyugodt vagyok ezügyben is.

Enigma Kép Ez nem olyan rossz hír azért, tényleg nem szabad elkeseredni. Hiszen akkor hamarosan kezditek az inszemeket, igaz?? Ha nincs rá ok, akkor meg kell csinálnia a hat inszemet, mielőtt lombikolnátok! Úgyhogy hajrá!!! Kép Kép

Gigi Kép Te egyáltalán nem véreztél, amikor sikerült?? Képzeld,ha hétfőig oké vagyok, akkor elmegyek a helyi kórházba HCG-t nézetni. megvan a beutaló a körzetimtől. Te voltál? Nem tudod az értékeket, mikortól lehet terhességre, esetleg ikerterhességre gondolni?? Kép

Szani Kép Most van a punkció????? NAGYON SZORÍTOK!! ÜGYES LEGYÉL! Kép Kép Kép Kép++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Enigma!Kép
Megkerestem a füzetet amit vezettem inszem alatt.De csak olyanokat írtam bele,hogy milyen injekcióból mennyi kellett és,hogy mi mennyibe került.Na meg az endometrium vastagságát és a peték méretét.Ha az érdekel azt le tudom írni.De úgy látom a bal oldali petefészekben kevesebb pete volt.Szorítok neked!Kép

Anna!Kép
Nagyon szorítok!KépMár ne is jöjön meg az a fránya vérzés!KépHétfőn várom a fejleményeket!KépGigi nem tud feljönni a netre.Már én is kerestem telefonon,mert a másik topikba is hiányoltuk.Puszi nektek,Dia 29+2

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Szia DiaKép!

Csak azért kérdeztem, mert hallottam olyanról, akinek 30-30 tüszője volt, ami nagyon durva. Őt is a Dévai kezeli 1,5 éve, de még semmi. Kérdés, hogy ez a kb. 12 db az mennyire számít soknak. Igen, talán a másikban is van, sőt kevesebb. Csak az a műtött pf, ugyhogy nem tudom. Majd biztos lesznek kérdéseim és köszönöm ha válaszolsz nekem.

AnnaKép!
Ez nagyon jóóóóó! Úgy drukkolok. Szerintem minden OK. Hány napra szokott megjönni? Nem tesztelsz? Vagy nincs értelme, mert becsapós a gyógyszerek miatt? Nem értek hozzá nagyon.

SzaniKép!
Drukkolunk!

Csajok! Szurkoljatok, hogy minden OK legyen és megérjen 1-2 tüszőm (majd, most még az elején vagyok: 3. Clostis nap)!!!! Legalább tudnám, hogy stimulálható vagyok.

Puszi nektek!
Enigma
enigma
 
 


Így van Enigma Kép Minden oké lesz, és lesz érett tüsződ is!! Ne izgulj! Mikor mész uh-ra, mikor derül ki, reagálsz-e a clostira?
Még nem tesztelek, nem merek, félek a csalódástól...Majd pár nap múlva. Van két Clear Blue-m. Tényleg izgi, bár szívem szerint azonnal megnézném...
Dia Kép Neked hányadik napon volt vérvétel? Vagy hányadik ciklusnapon teszteltél?

puszi, a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Anna!Kép
Hát ugye a doki azt mondta,hogy az inszem napjától számított 3 hét múlva menjek vissza UH-ra.Nálunk nem volt vérvétel.Az első inszemnél késett egy hetet,már örültem,de megjött.KépA másodiknál elérkezett a 3.hét amikor vissza kell menni,nem akartam tesztet csinálni,de muszáj volt.Rápisiltem,és csak egy óra mulva mertem megnézni,mert nagyon féltem a csalódástól.KépÉs jé,két csík volt rajta.KépAlig akartam elhinni.De amikor vissza mentünk Dévaihoz,és megkérdezte mi ujság,még akkor is félve mondtam,hogy azt hiszem terhes vagyok.KépErre ő:Na akkor nézzük meg UH-on,hogy van e bent valaki.És volt!!KépKülönben márc.1-én volt a menszeszem első napja,és márc.24.-én volt az inszem.Tehát nem félidőben volt peteérésem,ha nem a 24.napon és 30 napos volt a ciklusom.Puszi nektek,Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


AnnaKép

Örülök, hogy hallok felőledKép A teszteléstől én is óva intenélek mert én már egyszer pórúl jártam. A harmadik lombiknál nem bírtam magammal és a transzfer után kb. másfél héttel csináltam egy tesztet. Ami ha nagyon halványan, de pozitív lett. Csináltam másnap is, az is ugyanilyen. Na a harmadik nap meg már semmi nem voltKép Nekem mind a három lombiknál késett egy hetet a Duphaston miatt. Sajnos ezzel számolni kell.Az első kettőnél volt egy miniális vérezgetés. De most a negyediknél semmi, viszont aznap mikor meg kellett volna jönnie, tisztára menstruációs fájdalmai voltak. A HCG értékeket nem tudom mert nekem sem volt vérvétel, hanem csak uh a 21.napon.(én a transzfer után két héttel teszteltem) Nagyon kiváncsi vagyok mi lesz és szorítok!!!Kép

Puszi mindenkinekKép

Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Hello lányokKép!

Na megjöttem a Dévaitól. Sok jóval nem kecsegtet, de legalább jókat nevetgéltünk. ígérte, hogy mindent megtesz, de azért tudom-e, hogy az inszemnél 8 %-os a siker....
Mindegy, majd meglátjuk. Én nem nagyon értek a dolgokhoz, de ez van: baloldal egy 10 mm-es (itt nincs is több, ez a műtött pf), a jobb oldalon 5 db 6 mm-es. Emeltük a Clostit 2x1-re, hétfőn megint megyek UH-ra. Ti mit gondoltok? Őszintén, mert én tényleg nem nagyon értek ehhez. Ma van a 7. cn. Ja és a nyálkahártya 6mm.

Mindenkinek puszi!

Enigma

AnnaKép, SzaniKép Továbbra is drukkolok ezerrel!!!
enigma
 
 


Szia Enigma!Kép
Szerintem az nagyon jó,ha már a 7.cn van 10mm-es.Én most visszanéztem az enyémet,és nekem csak a14.cn volt 10-es.De leírom a második inszem ciklusomat.OK?Az első napom az elseje.1-7.ig semmi.8.-án 6mm endometrium B:5db/5 J:6db/5
10.-én 7mm end B:6db/6 J:4db/6 12.-én 8mm end B:1db/9 2db/8 J:sok 6/8 14.-én 9mm end B:1db/10 2db/8 J: sok 8/9 17.-én 14mm end B:1db/12 1db/6 J: 1db/11 2db/8 1db/7 19.-én 16 mm end B.1db/16 1db/10 J:1db/12 2db/8 22.én 18 mm end B:1db/11 J:1db/12 1db/20. 24.-én inszem.Remélem érthetően írtam le.Szóval amint látod volt,hogy 16mm-es petém volt,kétnap múlva pedig már sehol se volt.KépNekünk anno azt mondta,hogy 10% az esély a sikerhez,és ez minden inszemnél nől 10%-kal.Tehát a másodiknál már 20% esélyünk volt.Nagyon szurkolok neked!KépVárom a fejleményeket.Kép

Anna!Kép
Neked is nagyon szurkolok!KépMikor is lesz eredmény??Juj,de izgulok.KépPuszi Nektek!KépDia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Heló csajok!
Hát, tegnap és ma is teszteltem, mert nem jött meg, és igaz, hogy januárban lejárt a Clear Blue tesztem, de gondolom attól még lehetett volna jó, de negatív Kép Szóval lehet, hogy csak a duphastontól nem jött még meg. A melleim fájnak, mintha ólomgolyók lennének bennük. Mindenesetre holnap elmegyek HCG-t nézetni, az biztosan mutat valamit (vagy igent, vagy nemet), beutaltattam magam a körzetivel. Meg veszek egy normális tesztet. Kicsit elvesztettem a hitem az egészben, pedig hát még nincs is miért.
Mit gondoltok??
Enigma Kép Nagyon jó vagy!! Nekem is ilyesmi volt most lombiknál.

Szanikám mi van?? Miért nem jelentkezel?? Remélem, talált Nálad a doki bácsi néhány szép petesejtecskét!!! Kép Kép
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Szia AnnaKép

Ne tessék meg feladni! Szerintem a vérvétel sokkal megbízhatóbb. Lejárt teszteket meg tessék eldobálni!Kép Ha meg a vérvétel is azt mutatja, hogy most nem sikerült, akkor sem szabad nagyon elszomorodni. Az az igazság,hogy a lombiknak akkora az esélye mint egy normál terhességnek. Bár amikor utoljára a Dévainál voltam, akkor azt mondták a csajok, hogy most olyan 40% körüli a sikeres lombikok aránya. Ami nagyon jó!!!!
Pozitív hozzáállás!!!! Az én drukkolásomon nem fog múlni!Kép
Légyszíves holnap mindenképp írd meg, hogy mi az eredmény. Vagy ez mennyi idő alatt derül ki?

Szani tényleg nagyon eltünt. Remélem, hogy minden rendben van vele!

Puszi mindenkinek! Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Sziasztok!

Drága AnnámKép!

Nem, nem! Ez még nem biztos!!!! Annyi fura teszt élmény volt itt már. Vérvétel holnap és aztán jelentkezz ám!!!! Én annyira bizakodom. Nagyon nagyon drukkolok!!!!!!Kép

DiácskaKép!

Nagyon-nagyon köszönöm a részletes infot, nagyon segít elhinni, hogy van remény. Most a 7végén 2-2 Clostit szedtem, holnap megyek megint UH-ra. Eleinte fájdogált a gyógyszertől egy picit a pf.-nél, de most (pedig dupla adag gyogyó) semmit nem érzek. Hát nem tudom, bízom a legjobbakban. A legnagyobb baj még mindig az, hogy a páromnak rosszak a spermái, én nem is értem miért nem lomikolunk. De hát ők tudják. Majd az első inszem után megmondja A Doki. Meg sajna az a petevezeték ahol a több tüsző érlelődik, az nehezen átjárható.
(szerintetek az nem lehet, hogy ilyen esetekben gyakrabban fordul elő méhen kívüli? Megtörténik a találkozás, de már nem tudnak levándorolni, ott megrekednek????? Egy pete mekkora?)

Na már kezdek kombinálni, de nyílván azért mert nem értek hozzá és félek. Ugyanakkor, valamilyen furcsa oknál fogva azért bízom az inszemben: hogy lesznek tüszőim, hogy az a néhány spermium is elég lesz (végül is csak 1 kell!!), hogy benne lehet lenni abban a 8 %-ban.

Szóval nyomulunk előre!!! Holnap beszámolok mi a helyzet. Remélem A Doki megint jó hangulatban leszKép, nekem az fontos, hogy jól bánjon velem.

Puszi nektek:

Enigma

Annácska!!! Ne add fel, kérlek!!!!!

SzaniKép! DRUKK!!!!!
enigma
 
 


Sziasztok!
Hát, tudtam, hogy ez a Tatabánya egy sz.r hely, de hogy ennyire!?: Képzeljétek, nem mérnek vérből HCG-t. Úgyhogy naiv voltam, amikor a körzetinél kértem beutalót, mondván: egy megyei (!) kórházban csak megnézik. Tévedtem.
De nem baj, vettem két új tesztet, majd valamikor használom a hét vége felé. Egyelőre semmi mensi vagy mensis görcs. Kicsit érzem a mellbimbóimat, meg néha az alhasam szurkál.... De teljesen nyugodt vagyok. gyönyörű az idő, legalább sétáltam egy jót... Kép
Enigma drága Kép Nagyon szorítok! Miért írod, hogy reméled, jó hangulatban lesz? Volt már rosszban? Velem eddig mindig nagyon kedves volt.
Ja, és ne aggódj: Ő tudja jól, hogy mit csinál és miért Kép A kérdéseid pedig bátran tedd fel Neki!!
Gigi Kép Hogy vagytok?
Te kaptál annak idején tapasztó szurikat az ET után? Meg azt is meg akartam kérdezni, hogy a sikertelen lombikok után elemezte-e, hogy mi lehetett az oka, ill. változtatott-e valamin. Arra sem emlékszem, hogy nálatok mi is volt a probléma, volt egyáltalán oka a sikertelenségnek?
puszi, anna
Szani még mindig nem jelentkezik!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Sziasztok Csajok!Kép
Enigma!Kép
Hát sajnos az inszemnél mindig nagyobb az esély a méhen kívüli terhességre,mint a spontán terhességnél.KépDe azért néz sűrűn UH-al a doki,hogy ne legyen baj.KépMekkora egy pete?KépPL:ha azt mondják,hogy huszas,akkor az 20mm vagy is 2cm.KépÉrted?KépDe téged az vigasztaljon,hogy ma már akkor is van siker ha a férfinak egyáltalán nincs spermája.Ez komoly!Sikerülni fog!Én nagyon szurkolok neked!Kép

Anna!Kép
Ne add fel!Az a fránya teszt biztos nem volt jó.Neked is nagyon szurkolok!Kép

Mindkettőtöktől várom a fejleményeket!Képsok-sok puszi nektek,Dia 29+5

Kép
Kép
lldicsi
 
 


SziasztokKép!!

Háááát.... nem túl rózsás a helyzet. A Closti nem nagyon használt. A bal oldali 10-es az most 13-as, a jobb oldalikból egy kisebb lett: 1db 5mm, 3db 6mm, és 1 db 8mm. Az endom.: még mindig 6mm.
Most már Puregon van. Az elsőt beadattam ott, a másodikat bevállalom magam, nem tűnt bonyolultnak. Gondolom mindenki ezt csinálja. Aztán szerda reggel megint UH.

DiaKép, AnnaKép!
Úgy izgulok, hogy mi lesz. Különben ma (is) irtó zsufi nap volt. Kb 4-5 műtét. 8-ra mentem, 11.30-kor jutottam be hozzá és csak gyűltek, gyűltek az emberek. Annám! Pont erre értettem, hogy jó napja lesz remélem. Szóval velem is mindig nagyon rendes, viccelődni is szoktunk, komolyan nem is értem, hogy van ereje mindig ilyennek maradni. De mire beértem már annyira lestrapált volt és még csak a fél nap telt el. Mikor bementem legszivesebben megsimogattam volna a kis buksijátKép. Mondtam is neki, "látom nagyüzem van", mondta, "itt mindig ez van". Olyan kis édi, különben engem már csak "két méhecskés"nek hívKép. Mondta is, jó lenne ha egy az egyikbe, másik a másikba tapadna meg.
Nagyot sóhajtottam, bárcsak már ott tartanánk....

Meglátjuk mi lesz szerdán. Azt mondta egyek húst és tornázzak.
Szurkoljatok nekem!!!!

AnnácskaKép! Szerintem minden OK lesz. Tök jó, hogy nyugodt vagy!!!
GigiKép! Mizuuuuujs???

Puszi, puszi

Enigma
enigma
 
 


Jaj Dia!Kép

Az elfelejtettem, hogy odáig persze értem, hogy 20 mm = 2 cmKépKép, de az ugye a tüsző mérete, amiben a petesejt van. És azért gondoltam, hogy a pete tuti jóval kisebb, de végül is ez nem is annyira lényeg. Annának és Neked is igazad van, ő biztos tudja mit csinál!!!

Puszi:
Enigma
enigma
 
 


Sziasztok lányokKép

EnigmaKép
Minden rendben lesz, ne aggódj. Azért nem írtam külön neked, mert a Dévai féle inszemhez nem tudok hozzá szólni. Ebben Dia van a topponKép De attól még naggggggyon szurkolok nektekKép Amikor Dévai még a Nyírő Gy. kórházban dolgozott akkor ennél sokkal több beteget látott el. Ami hihetetlen,mert még így is volt, hogy 4 órát ültünk nála. De velem is mindig normális volt.

AnnaKép
Azért nem semmi, hogy egy ekkora város kórházában nem csinálnak ilyen vizsgálatot.Kép De legalább pozitívan állsz hozzáKép
Nálunk az volt a probléma, hogy a férjemnek nagyon kevés a spermája és az a kevés is rossz mínőségű. Elvileg nekem nincsen semmi bajom.
Az biztos,hogy nem a petejest 2 cm, mivel a pete szabad szemmel nem látható. Tehát a tüsző 20 mm.
Törpödörrel minden rendben, már 3 kg felett van. Lassan eljön a mi időnk.Kép

Mindenkinek nagyon nagy drukkKépKép

Puszi, Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Enigma Kép Hányadik ciklusnapban vagy?? A puregontól biztosan nőni fognak még. Magadnak adtad be ott??? Nekem ilyet sose mondott. Combizomba? Fenékbe nem lehet, vagy igen?
Szorítok szerdára! Kép Növeszd őket szépen! Egyél sok tejterméket (kefír, túró), meg csírákat, attól növekszik a mnyálkahártya is!!! Ja, és rengeteg ásványvíz!!!
Ha jól tudom, a petesejt 0,1mm kb, a petevezető pedig olyan grafitbél vastagságú
Gigikém Kép Ha 3 kiló fölött van, akkor tényleg itt a Te időd!! Hamarosan megismerheted, magadhoz ölelheted a kisfiadat!! hu, de fantasztikus lehet.
Gyerekek, tényleg aggódom Szaniért!! Pénteken v. szombaton volt a punkciója és még nem jelentkezett!!
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


AnnaKép

Nemsokára te is megtudhatod, hogy milyen érzés babásnak lenni. Lehet, hogy most azt fogod gondolni, hogy menjen ez a nőci a búsba, de így a vége felé már elég nehéz, és fáj az embernek mindene. De amikor elhagynám magam, mindig arra gondolok, hogy erre vártam öt éve, és mindent vállaltam azért, hogy végre fájjon mindenemKép
Ja azt elfelejtettem írni, hogy a beültetést követően még kaptam két darab injekciót. De csak az utolsó két lombiknál. Az elején még próbálja a legkevesebb hormonnal kihozni az egészet. (valami hcg tartalmú szuri volt)
Sajnos azon felül, hogy aggódunk Szaniért mást nem tehetünk, csak várunk, hogy jelentkezzen.

Puszi, Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Gigi Kép Ha nem sikerül, azért fel fogom neki tenni a kérdést, miért nem írta fel a choragon tapasztó szurit. Aki ott volt velem a kórteremben, mindenki kapott, csak én nem. Hülye vagyok, már akkor meg kellett volna kérdeznem.Volt köztük uúgy első lombikos, mint én, akkor miért nem? Ráadásul van is itthon egy origi, mert még inszemről maradt.
a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Anna!Kép

A Puregont - nem tudom, nálatok ez még nem volt? ez valami új? - már be lehet adni magadnak is. Olyan kis töltőtoll szerűséggel amit az inzulinosok is használnak. Hasfalba, bőr alá pikk-pakk be lehet adni. De azért az elsőt kértem, hogy mutassák meg. Nagyon vicces, de egy csöppet sem fájt. A "tollat" kaptam tőlük, a Puregont kellett kiváltani. Egy kis tartóban van, az anyagot lehet adagolni és 3 steril tű is elfér benne. Dia! Neked sem volt ilyen?

Különben ma van 10. cn. Azért még nőhetnek, nem?

Az a baj, hogy nem annyira szeretem a túrót, meg a kefírt és húst sem bírok sokat enni, de hát ha muszáj... AnnaKép!Milyen csírákat? Vizet iszom.

Szerintetek, vagyis inkább tapasztalataitok alapján meddig fognak stimulálni? Amíg nem lesz egy min.20-as tüszőm? És mi van ha előtte megreped magától? Az endo-nál mi a minimálisan elegendő méret? Elég dilettáns vagyok a témában.

Jaj, nagyon izgulok most már!!! Hajrá Puregon! Hajrá lányok!!



AnnusKép! Úúúúú! Én szerintem minden ok!!!

GigiKép! A mizujs csak arra vonatkozott, hogy veletek mi van. Már azt hittem babázol,vagy ilyesmi....

Puszi:
Enigma
enigma
 
 


Enigma!Kép
Én is kaptam Puregont és még sok más szurit.KépNekem sajna még úgy kellett beadatni.De nem rég olvastam valahol,hogy most ez a toll új dolog.Állítólag a minisztérium találta ki,hogy segítse vele a lombikos párokat.Mert így nem kell hiányozni a munkahelyről a szurik miatt és nem lesz kirúgás a vége.Tök jó,hogy gondolnak rátok.KépNyugi még fognak nőlni azok a fránya tüszők.KépSzerintem ha már 18-19-es,akkor fogja mondani,hogy az éjféli injekció ideje eljött és aztán inszem.KépAzt nem tudom,hogy mennyi tejterméket kell enni,de az biztos,hogy húst töménytelen mennyiségben.KépNagyon sokat segít a petéidnek!Szóval hajrá!!KépKépPuszi,Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


EnigmaKép

Ez a tollas megoldás a mi időnkben még nem volt. Mostanság fejlesztették ki.
Még nem babázom, de már vannak elég tisztes keményedéseim amihez már járul egy kis mensis fájdalom is. Gondolom ezek a jósló fájások.
Én sohasem szerettem a húst és mit nem mondjak a lombik óta még jobban utálomKép Nem is nagyon eszem.Kép Tojásból is egy csomót megettem. De hát tényleg muszály....

Puszi, Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Enigma Kép Szerintem jók a tüszőcskéid!! Addig fogja növeszteni őket, amíg optimális 18-24mm, közben lehet, hogy fogsz kapni cetrotydod, ami meggátolja, hogy idő előtt megrepedjenek. Ne aggódj. Csíra: pl. búzacsíra -gyógynövényboltokban lehet kapni.
Én már hallottam erről a tollas dologról, valamelyik újságban volt. De a stimumnál még szóba sem került. Remélem, már nem is lesz rá szükség.
Gigi Kép ha jósló fájásaid vannak, akkor hamarosan itt az idő!! Rendes kis krapek ez, hogy jelez Neked, hogy mikor szeretne kijönni. Csak nyugi Kép Tanultál lélegezni, meg ilyenek??
LIdicsi Kép A Te picúrod is rendesen hancúrozik már?? Nektek mi van még hátra a baba érkezéséig? Vagy már minden készen áll a fogadására?
anna
Szani Kép Akkor is jelentkezz légyszi, ha nem sikerült a dolog!!!!
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


AnnaKép

Jártam egy darabig kismama tornára és ott megtanították, hogy hogyan kell vajúdáskor és toláskor lélegezni. Na aztán majd a terepen kiderül, hogy mennyi maradt a tudományból!Kép
Ma délután is megyek NST-re és olyan érdekes, hogy mutatja, hogy van fájásom, miközben ebből nem érzek semmit. Lehet, hogy egyik éjszaka már a gyerkőc ébreszt, hogy tegyem már tisztábaKép Na azért nem lesz ilyen észrevétlen az az szülésKép

Veled mi újság? Hogy vagy? Tudod mi jutott eszembe? Hogy nekem az volt az egyetlen tünetem, hogy nagyon eresek lettek a melleim. Szoritok továbbra is!

Puszi, Gigi

Szaniiiiiiiiiiiiiii????????????????

KépKép
gigi28
 
 


Szia Lányok!Kép

Beadtam a mai szurimatKép. Rém vicces ez a dolog. Mondjuk csak később olvastam el, hogy 5 mp-ig még bent kellett volna tartani a tűt. Na hát én egyből kihúztam, örültem, hogy egyáltalán magamba tudtam döfni. (Mondjuk a csajszi tegnap ugyanígy csinálta). Különben egész meglepő, de egy csöppet sem fájt.
Hát ne tudom csajszik, annyira izgulok, hogy mi lesz holnapKép. Valahogy el sem tudom képzelni, hogy azok a 6mm-esek megnőjenek.)Érzem, hogy az a 13-as lesz a befutóKép!!!!! Az uram is abszolút optimista, azt ígérte remek teljesítményt fog nyújtani (lehetőségeihez képest, a kis drága)!!
Azért az is kell, hogy ő is bízzon a dologban.

GigiKép! Ez olyan izgi!! Mindjárt lesz babádKép! Ú, ezt már én is hogy várom! A babaszobát már százszor berendeztem gondolatban.
Már biztos ezerszer leírtad, de végül is mikorra várható a bébi pontosan? Vagy most már bármikor? Valahogy mindenképp értesíts majd minket!

AnnusKép!!! Én annyira érzem, hogy mindn OK!! Úgy drukkolok, alig várom a jó hírt!!

Puszi nektek
izguló enigma
enigma
 
 


Enigma Kép Csak nyugi, most az a legfontosabb, meg persze a sok- sok folyadék!! Igyál annyit, amennyit csak bírsz.
Gigi Kép Legyen ilyen könnyű a szülésed!!Meg a fájásaid is csak a gép mutassa Kép Ügyes fiú lesz, egy-kettőre kibújik, meglátod!!
NÉha szurkál az alhasam, de semmi egyéb. Kezdek -az újabb tesztig?- nagyon bizakodni. Remélem ikreim vannak!!!
a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Szia Anna!Kép
Ma voltunk dokinál picur már 1660g.KépKét hét alatt 66dkg-ot hízott.KépNekem sajnos most magas a vérnyomásom 145/95 ezért ma egy gép van rajtam ami fél óránként méri a vérnyomásom.Holnap veszik le,remélem minden rendben lesz.KépPicur nagyon aktív gyerkőc,már néha rendesen fáj amit művel.KépPéldául akkor amikor egyszerre fordul,rúg és csuklik.KépNekünk még a kiságy és a légzésfigyelő hiányzik.De pár héten belül azt is megvesszük.KépMás dolog már minden megvan..)Nagyon szorítok neked!KépUgye a hétvégén csinálsz még egy tesztet?KépVárom az eredményt!KépPuszi,Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


ÚÚÚÚ! Most nagyon szomi vagyokKép!!! Valahogy így rámjött, tök hirtelen! Biztos túl sokat szörfölök és olvasgatok mindenfélét, hogy mindent beképzelek magamnak. De most pár másik fórumba benéztem és szinte mindenkinél ahol a férfinél ilyen eredmények, sőt!! ennél jobbak vannak, ott azonnal a lombikra küldték őket.
Fogalmam sincs minek ez az inszem, tök felesleges ha ez tényleg így van. Komolyan nem is értem. Kínlódok itt ezerrel, de minek??

Na mindegy, bocsi Lányok!!

Annus! Szerintem tutti ikrek!!!!KépKép

enigma
enigma
 
 


EnigmaKép

Ne szomokodj. Mindjárt jobb kedved lesz, hidd el. A sok hormontól van ilyen változó kedved.
Nekünk is végig kellett csinálni a hat inszemet, pedig szerencsétlen férjemnek nagyon rossz leletei voltak. Hiába kértük, hogy had menjünk tovább, nem lehetett. Sőt miután már letudtuk a hatot, a Dévai még elküldte a férjemet egy andrológushoz, és neki is kellett adni egy igazolást, hogy egyéb úton nem lehet gyerekünk. Szóval röhejes az egészKép
Törpike október 29-re van irányozva. Tehát azért még elvileg bent kéne maradnia. Ha megszületik mindenképp értesülni fogtok róla, mert a Dia a beépített emberemKép

Puszi, Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Dia Kép A kiságy még nincsen meg??? Milyen lesz,milyet szeretnél? Veletek fog aludni? 1600g az nem semmi, szépen növöget, ha így halad, szép nagy baba lesz. Alig várom, hogy én is így készülgessek....
Enigma Kép Nyugalom!! AZ inszem nagyon jó út, ne akard siettetni a dolgokat, hiszen a legjobb helyen vagy!! A Dokiban pedig tessék bízni, máshogy nem érdemes hozzá járni! Kép Úgyhogy ha olvasol is valamit, ebben nem szabad kételkedni. Én is végigcsináltam az inszemeket! És, lásd Diát, miért ne sikerülhetne az inszem!! Tessék bízni, különben nem fog sikerülni.
Gigi Kép Kép Egyre kevesebb nap van hátra!!
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Anna!Kép
A dokim szerint még 10 hét,szerintem már csak 7 hét van hátra.KépTehát elvileg még nem vagyunk elkésve a kisággyal.KépÉger szinűt szeretnék ami pelenkázóval egyben van.azért ilyen szinűt,mert a komódot már megvettük és ilyen szinű.Igen,egy szobában fogunk aludni,aztán később átkerül a gyerek szobába.KépBiztos neked is sikerülni fog még az idén.KépVagy már sikerült is!KépDrukkolok!Kép

Enigma!Kép
Tessék abbahagyni ezt a gondolkodást,hogy nem sikerül!KépMiért ne sikerülne?Itt vagyok az élő példa neked,hogy inszemmel is sikerülhet.KépAmikor én jártam,nekem nem volt aki biztasson"még nem volt netünk".Úgy,hogy tessék optimistán hozzá állni!Ok?KépSajnos én nem tudok neked figurákat küldeni mint a Gigi de fejecskét igen.Tessék!KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépRemélem egy kicsit megnevetet,Sok puszi nektek!Szorítok!Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Jó reggelt lányok!
33.cn.........Hűha. Jól érzem magam, tényleg mintha sikerült volna....Tesztelni még nem akarok, jó így. Kép
Gyönyörű idő van!!!! Én már napoztam fél órát Kép

Dia Kép Mi is úgy gondoltuk ki, pedig még odébb van ugye, hogy egy ideig egy szobában lesz(nek) velünk, aztán kerülnek át a gyerekszobába. Ismerek egy kedves, kutyaszerető párt, akik a gyerek érkezése előtt együtt aludtak a vizsláikkal, aztán miután megszületett a kissrác, az anya alszik vele, az apa pedig a franciaágyban a két vizslával. Aranyos Kép , nem?

Szaniiiiiiiiiiiiiiiiiii Kép Kép

szép napot mindenkinek, anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Hello csajszik!Kép

Gyors helyzetjelentés: a jobb oldalon azok a kis nyomorultak semmit nem nőnekKép, sőt 8-as már nincs is, csak 3 db 6-os. A doki azt mondta, hogy már az elején elhúzott az a 10-es, talán ez az oka. VISZONT!! a baloldalon már 18x16-os az az egyedül ott árválkodó tüszőcske.
Mikor láttam kissé csalódott arcát, mondtam neki is, hogy az lesz a befutó (más opció nem is nagyon van) és hogy egy is elég nem???? Erre mondta, hogy elég persze de ő jobban szereti ha van három.
Erre ráborultam az asztalra és megállapítottam, hogy ehhez még társul az uram gyengus eredménye. Ismét jót mosolyogtunk a dolgon, aztán mondta, hogy "hát megtalálta zsák a foltját"... Nem tudom. Szerintetek????
Egyébként mikor ott fejtegette, hogy nem nő a jobb oldal, akkor beletörődve mondtam, hogy majd legközelebb megnövesztjük őket. Erre ő annyit mondott, hogy most legyek csak terhesKép!!! Ezt azt jelenti, hogy ő is hiszi, hogy van esély és ez megnyugtat. Különben arra az 1 db-ra azt mondta, hogy gyönyörűKép, szupi hormontermeléssel!!!

Most az van hogy 2 nap Puregon (most már be is szúrtam az egyiket) és péntek reggel vissza UH-ra. De most már attól félek, hogy mi van ha addig az meg is reped?????? Szerintetek ez nem lehetséges? Most két nap alatt 5 mm-t nőtt. Most ezen parázok nagyon!!!! Mindenesetre pénteken viszem a páromat is, hátha akció lesz.... De csak tudja mit csinál, nem????? Mondjuk a nővérke meglepődött, hogy nem lesz még inszem!!!! ÚÚÚÚ! Most izgulok!!!

Jaj, csajszik!!! Bocsi a regényért!!! Szurkoljatok, hogy minden OK legyen!
Mi a véleményetek?

AnnaKép!!! Már úgy várom a 2 csíkos híredet! Hogy bírod a várakozást? Én már nem bíromKép. Holnap tesztelhetnél...Kép

GigiKép, DiaKép: puszi a kismamáknak (bár szerintem van már még egyKép, sőt! még egy - az vagyok én HA HA!!Kép

Puszi nektek:

Enigma
enigma
 
 


Enigma Kép Nagyon szorítok!!
Nekem az inszemek nagy részénel nem volt 2-nél több tüszőm, bár mondjuk nem is sikerült Kép de ez más tészta.
Igyekszem magam mással lefoglalni. Pl.javítom a nálam maradt dolgozatokat, olvasok, nem gondolok a tesztlésre egyelőre -nagyon félek a csalódástól... Kép
szurkolok péntekre, aztán ügyesen böködd magad azzal a puregonnal!!
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


DiaKép!

Te írtad, hogy szerinted ha 18-19 mm lesz akkor éjféli szuri. De ma ezt nem mondta!!!! Pénteken kell mennem megint. És ha addigra megreped???
Neked a repesztés után mennyivel volt az inszem? És mikor kaptad a szurit? Mikor meglátta a 20-asat? ÁÁÁÁ, teljesen ideges vagyok, lehet, hogy erről lemaradunk...?
Az endom még csak 9 mm.

Pusza
enigma
enigma
 
 


Enigma Kép Ne aggódj. Nekem az inszemeknél soha nem repedt meg előbb, mint vártuk volna. Mindig előtte való nap délután kaptam a szurit (choragon vagy profasi)
Nem szabad emelgetni, aerobicozni, semmi erőlködés... És legfőképpen semmi aggódás!! Kérlek..
Most a lombiknál megrepedt, mire a műtőbe kerültem, de össze tudta vadászni őket.
a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


EnigmaKép

Sajnos érdemben nem tudok hozzászólni az inszemhez, de naggggggyon szorítok!! Nekünk a Szabolcs utcában csinálták az inszemet és egy darab szurit nem kaptam!!!! Azzal az egy petével próbálkoztunk ami magától érett!! Na gondolhatod, hogy nekünk mekkora esélyünk voltKép
A doki tudja, hogy mit csinál. És hidd el a Dévai van annyira pesszimista, hogy már rég leállította volna a stimut, ha nem látna esélyt!

AnnaKép
Neked meg csak azt tudom írni, hogy már nagyon izgulok értetek. Nagyon szép fiú rucijaim lesznek, mondd meg a embrióknak, hátha motiválja őket!Kép

Puszi mindenkinek, Gigi

KépKép
gigi28
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: