Új privát üzeneted érkezett!

Enigma!Kép
Nyugi semmiről nem fogtok lemaradni.KépNekem volt egy 19-es,akkor éjfélkor megkaptam a Choragon inj,és 2 nap mulva volt az inszem.Puszi,Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Gigi Kép Annyira aranyos vagy, hogy rendesen elérzékenyültem.... Kép
a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


AnnaKép

Ezek a hormonok..........KépKépKépKép

KépKép
gigi28
 
 

 
 

Köszi,lányokKép! Aranyosak vagytok!

Biztos már untokKép, nem is fogok többet itt panaszkodni, nehogy az agyatokra menjek. Csak hát kombinálok, számolgatok és félelmeim vannak mert nagyon szeretném már ezt az egészet...
Amilyen ütemben nőtt most ez a tüsző, péntekre ez már vagy 22-23 mm lesz, de szerintem megreped hamarabb magától....de persze én rohadtul nem értek hozzá, a Dévai meg mégiscsak a legjobb, úgyhogy bízom benne és megyek pénteken!!!

Csak hát nem mondott semmit. A múltkor kifejezetten mondta, hogy tornázzak, 150 felülés reggel, este, meg, hogy fussak. Háááát most én sem merek semmit csinálni!!!

DiaKépAnnaKép! A repesztő szuri csak két nap múlva repeszt és azért van akkor az inszem, vagy repeszt egyből csak 2 nap múlva a legjobb az akció?? Én ezt nem tudomKép.

Na, nem is kínlódom tovább! Mondjuk már nem is annyira hiszek ebben az egészbenKép. Majd jelentkezem!

Annus!Kép Én úgy érzem 1 fiú 1 lány. Hmm????

Puszi,
enigma
enigma
 
 


EnigmaKép

Asszem nekem leszívásra olyan 22-esek szoktak lenni. (ha jól emlékszem) A repesztő szuri amit éjfélkor ad nem is igazán repesztő, hanem érlelő, mert lombiknál nem jó ha megreped. Még a repedés elötti állapotban csípi el. Mondjuk ez inszemnél nem annyira kell, hogy másodpercre pontosan menjen, mert ott szerintem az a lényeg, hogy aznap legyen meg az inszem amikor megreped, mert onnan számolva még 24 óráig életképes a pete. Lombiknál viszont a tüszővel együtt szívják le. Remélem Dévai nem olvassa, mert lehet felállna a hátán a szőr ettől az okoskodástól!Kép
Nem úgy van ám, hogy csak másoknak ajánlgatjuk a gyerkőcöket!!! Magadnak is tessék betervezni!!
Nekünk meg nyugodtan nyavalyogjál! Bárcsak én is tudtam volna régen, hogy van ez a hely. Én senkitől nem tudtam semmit kérdezni. Te használd ki a lehetőséget!!Kép

Puszi, Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Enigma Kép Igaza van Giginek, semmi pánik! Meglátod, minden rendben van. Egyébként én is úgy tudom, hogy érlelő szuri (A choragon pl HCG tartalmú) és a beadás után 24-36 órával reped meg a tüsző. Inszemnél mindig előző délután kaptam, most a lombiknál két nappal előtte, pontban éjfélkor. Úgyhogy magam sem értem, hogy is van ez..... Kép
Egyébként az egy fiú Kép egy lánybaKép benne vagyok!!!!!
Gigi Kép Hogy vagytok ma?
Nekünk 34.cn. Még semmi jele a mensinek, remélem nem is lesz. De a bogarat elültetted a fülemben, úgyhogy még várok. Régebben is szedtem duphastont, de akkor is pontosan megjött, egy napot sem késett. Addig nem tesztelek, amíg fel nem vértezem magam a kudarcra. Most még jó így.
anna
Kép Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


AnnaKép

Jajj nem akartalak bogarassá tenni!Kép Most a sikeres lombiknál, a transzfer utáj 14 nappal csináltam tesztet. Nekem akkor már teljesen egyértelmüen kimutatta. Szóval ha sikerült magad kellőképpen felspanolni, akkor akár tesztelhetsz is.Kép De ha még nem érzel akkora késztetést, akkor várjál.
Mi jól vagyunk, bár most éjszaka elég rosszúl aludtam. Alig bírok megfordúlni az ágyban. Olyan vagyok mint egy partravetett bálna.Kép És a jobb lábam fenéktől lefelé használhatatlan volt.Kép Régen én is mindig ikrekre ácsingóztam, hogy jajj de jópofa dolog, meg legalább letudom egy életre a gyerekszülést.Kép Na most kifejezetten örülök, hogy egyedül van.Kép

Nekem a Discover teszt hozott szerencsét és a barátnőmnek is!Kép Hátha.....KépKépKépKép

Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Köszi Gigi Kép Asszem egyszerűen gyáva vagyok. Két medi-lab tesztet sikerült vennem a gyógyszertárban. Szerinted az milyen,még sose hallottam róla.
Ma már a transzfer utáni 15.napban vagyok. Kép
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


AnnaKép

Biztos csináltam már én is ilyen tesztet, csak nem emlékszem rá! Amennyit én már tesztekre költöttem az öv év alatt.Kép Amikor belépek a kórházas topikba és meglátom,hogy te írtál utoljára mindig azért szurkolok,hogy sok mosolygós fejet lássak, mert akkor nincs semmi baj!Kép
Nem baj, hogy gyáva vagy!!!!! Én szeretem a nyuszikat!Kép Én is az voltamKép

Puszi, Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Ma reggel negatívat teszteltem, és bár megjönni még mindig nem akar, azt hiszem ez csak a duphaston meg az utrogestan műve. Még csak nem is sírtam, egyszerűen tudomásul veszem, hogy a Jóistennek más tervei vannak. Jövő hét szerdán megyünk a doki bácsihoz, kiváncsi vagyok, mit fog mondani.
Nincs más hátra, belevetem magam a munkába. Azt is eldöntöttem, hogy nem fogok szomorkodni, ha nem jön össze előbb-utóbb, akkor utazgatni fogunk, és még jobban szeretjük egymást. Ennél jobbat nem tudok...
azért persze itt leszek, csak jövő héttől ritkábban, mert a suliban nem szeretek netezni.
Szebb napot mindenkinek!!!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Jaj Anna!
Nagyon sajnálom,hogy ilyen híreid vannak!KépDe felnézek rád,amiért ilyen erős vagy!KépFolytatjátok vagy pihiztek egy kis időt?Ne légy szomorú előbb-utóbb sikerülni fog.KépÉn azért még szorítok nektek.Fel a fejjel!Puszi,Dia 30+2

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Anna

Hát sajnos ezek nem túl jó hírek!! De nagyon jó a hozzáállásod. Azt hiszem ezt másképp nem is lehet csinálni. Most már én is azt mondom, hogy mindennek meg van a maga oka és utólag jön rá az ember, hogy tényleg így volt a legjobb. A végén már mi is úgy kezdtük az uccsó lombikot, hogyha nem jön össze akkor elutazunk valami nagyon szuper helyre. És legalább a gondolat ott volt a kis agyamban, hogy rossz ha nem lesz baba de viszont nyaralunk egy jót. Észre kell venni, hogy az életben nagyon sok szép dolog van, nem szabad teljesen begubózni!Kép
Azért mi szeretnénk ha jönnél közénk és írnál nekünk.Kép És ne szomorkodj túl sokáig.
Puszi, Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Dia Kép Attól függ, hogy a doki mit mond. Ha jól gondolom, mivel nincsenek fagyibabáink, három hónap múlva lehet újra stimulálni. Addig meg persze ott a spontán lehetőség!!! Kép Tudom,hogy hosszú lesz a várakozás, de azért három hónap belátható idő, ripsz-ropsz el fog telni. Még van remény.
Azért meg kell, hogy mondjam, piszkosul irigyellek Titiket itt a finishben. Hiszen már semmi baj nem lehet! Hamarosan babáztok majd.
Gigi Kép Persze, hogy itt leszek, lesni fogok minden változást, ami Veletek történik. Most TI jöttök!!!
Ja, és persze Enigma, akinek ugye ma is nagy napja van
és Szani!! Aki remélhetőleg hamarosan jelentkezik majd.
pusza, anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


SziasztokKép!

Hát ez a mai nem egy vidám napKép... Miközben jöttem a Dévaitól végig bőgtem a kocsiban, de végig az járt az eszemben, hogy majd meglátom Annus levelét a pozitív tesztjéről. (A kocsiban épp felhívott egy barátnőm akiről már meséltem - 2 abortusz után azonnali teherbe eséséről - és elújságolta, hogy egy másik ismerősünknek aki a 30. szülinapján elérkezettnek látta az időt, hogy gyereke legyen és akinek ahogy kell 2.-ra össze is jött - ma adott életet spontán ikerlányinakKép.)

Mindez persze nagyon jó, de rohadt rosszkor ért, miközben könnyeimmel küszködtem...
Aztán, ahogy mondtam, alig vártam a bejelentkezést de miután olvastam a hírt csak még jobban bőgtem, majd ráförmedtem saját magamra, hogy mit is rinyálok én itt mikor az én bajom semmi az Anna fájdalmához képest, és ő sem sír...Kép

AnnusKép! Én úgy sajnálom!! Nem is értem. Ez 100% tuti? Végülis még nem volt vérvétel... vagy ezt a teszt már tuti kimutatná?? Nem nagyon értek hozzá... Hihetetlen, hogy milyen klasszul tudsz állni a dolgokhoz. Én nagyon félek, hogy a folyamatos kudarcokkal nem tudok majd megbírkózni és bele fogok roppani. Én nem vagyok olyan erős mint TI!

És ami velem van:
Borzalmasan indult a nap. Már fél nyolcra odamentem, mert gondoltam, hogy lesz egy csomó műtét, de legalább mindenkit megelőzve még azok előtt bekerülök. Már 10!!! ember volt előttem (Komolyan! Legközelebb 7-re menjek???), leülni sem lehetett!! Aztán vártam és közben már annyira ideges voltam, hogy frankón éreztem ahogy a torkomban dobog a szívem. Mikor bementem már az egészet utáltam, nem is nagyon dumcsiztunk, csak megnézte mi a helyzet.
Az egészben az a legrosszabb, hogy minden egyes alkalommal ugyanúgy kezdi, állandó jelleggel felhívja a figyelmemet a hiányosságimra , hogy még azt az icipici reménysugaramat is elveszítsem és higgyem, hogy totálisan defektes vagyok. "A baloldal műtve volt? Ott csak 1 tüsző van." "Tudja, hogy összenövések vannak a jobb oldalon?" "A jobb oldalon semmi nem nő valamilyen oknál fogva" Meg ilyenek...Kép Már nyelem a könnyimet, semmi kérdés nem jut eszembe, az endom most már csak 8mm, erre kérdezek rá, de azt mondja, hogy ez nem baj, 6 is elég.
A bal tüszőm nőtt kábé 1mm-t. 18x19. Nem kapok most már semmit, hétfőn délre kell mennem inszemre.
Mindig a kocsiban jutnak eszembe a kérdések:
- Miért nem kapok éjfélit? Ez így normáils? Tuti, hogy megreped magától? Minden tüsző megreped?
- Mi van ha előbb reped? Kibírja hétfőig? stb, stb.
Semmivel sem bíztatott, sőt totál szkeptikusnak tűnt.
Arra sem volt már erőm, hogy megkérdezzem az egésznek a menetét. Nem tudok erről semmit. Mit csinálnak, mennyire fáj? A szemem előtt mindig a HSG lebeg, ahol is épphogy nem ájultam el...
DiaKép! Leírnád nagyjából, hogy csinálja? Szerinted miért nem kapok éjfélit?

Hát ennyi. Az összenövéseimmmel - amit soha nem részletezett, bár meg akart mutatni a monitoron, de mondtam, hogy felesleges, mert úgysem látok semmit - szóval egyelőre azokkal nem foglalkozom. Az már túl sok lenne.

Mint ahogy én is az vagyok már, úgy érzem. Mindenkitől ezer bocs.
AnnácskaKépKép!! Nem tudok mit írni, csak, hogy bizosan lesz babánk nekünk is, csak a Jóisten későbbre tervezte. De mindennek oka van!!!

Sziasztok
enigma
enigma
 
 


Enigma!
Hát úgy látom manapság mindenkivel történik valami rossz,csak a Gigi barátnőm állja a strapát.Anno már mi is 7-re odamentünk és mindig voltak előttünk már 5-6-an.KépSajnos ez van.

Fogalmam sincs,hogy miért nem kapsz éjféli szurit.KépMeg kellett volna kérdezned.De 18x19-es tüsző az szerintem jó.KépMert az 18,5-nek felel meg.Ez még hétfőig nőlni fog.KépNekünk mindig úgy volt az inszem,hogy Tamás ment reggel leadta az anyagot,nekem pedig délre kellett mennem.Mert addig a fickósabbakat kiválogatják és tápoldatba teszik.KépTehát a méhbe már egy koncentrátum kerül.Inszem:Egy "kacsával"szétfeszíti a hüvely bemenetett és katéterrel feljutatja az anyagot a méhbe.Kb:10 perc az egész.Én azután otthon csak pihiztem nem csináltam semmit.Biztos ami biztos.KépNe félj,nem lesz baj!Sikerülni fog és egyáltalán nem fáj!KépNagyon szorítok!KépPuszi,Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Enigma Kép Nem szabad ennyire kibuknod, főleg azért, amit az utolsó sorodban írtál. És legközelebb legyen elég erőd megkérdezni mindent, amit tudni szeretnél!! én is sajnálom, hogy nem kérdeztem meg, én miért nem kapok HCG injekciót, mint mindenki más....máig bánom.
De akár telefonon is megkérdezheted, még nem késő. Persze mindezek mellett szerintem a legfőbb dolog, hogy bízz a saját orvosodban!!! Biztosan megvan az oka, hogy nem kaptál repesztő szurit!
Annak ellenére, hgoy nem sikerült nekünk, én maximálisan bízom benne, a legjobb orvos, akivel valaha találkoztam. Hétfőn meg tessék valami klassz könyvet vinni magaddal, nem ám számolod a perceket és idegeskedsz!!!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Ja, és csak megerősíteni tudom DIát, meg fogsz lepődni azon, hogy mennyire nem fáj.Kép Kép

Kép KépKépzeljétek az anyósomnak mondtam, hogy mizujs, erre teljesen kiakadt, hogy ezt ő nem hiszi el, és hogy az Úrral meg fogja beszélni -komoly hívő katolikus-, hogy ezt már nem teheti velünk, ez már sok. Tök jó fej volt, .. de én nem lázadozom. Eleget tettem tizenéves koromban.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


DiaKép!

Szerinted felhívjam a szuri miatt? Nem akarok nagyon tolakodni sem, végül is biztos van ok erre is és csak tudja mit csinál...? Nem akarom, hogy úgy tűnjön, hogy megkérdőjelezem a szaktudását. Biztos nem felejtette el hanem inkább ezt látta célszerűnek? Hmm? Jaj, annyira nem tudom...
Kérdeztem, hogy majd megreped-e? Azt mondta hétfő körül igen. Hát nem tudom.

És a sz@r az, hogy utána még 2 hétig görcsölhetek, mert hát azért 1% esély is esély (én ennél többet most nem nagyon látok).

Azért szurkoljatok hétfőn. Megpróbálok már addigra pozitívabb lenni.

enigma
enigma
 
 


Anna, sziaKép!

Az előbb a Diának írtam, hogy nem tudom felhívjam-e, mert ahogy te is mondtad, a legfontosabb hogy bízzak benne. Na, most ezt is teszem, úgyhogy várok hétfőig, addig gondolatban nagyra érlelgetem, hétfőre megrepesztem (kicsit tornázok előtte, vagy ilyesmi), aztán minden kafi lesz.
Az inszem után végre megkérdezem, hogy milyen összenövéseim vannak (ezek különben tuti a 2szeri felnyitástól vannak - 5 éve 2 műtét), és hogy ezek összefüggésben állhatnak-e azzal, hogy nincs babám még.
Ha nem sikerül, nyílván hamarabb és brutálisabb stimuba fogunk, minek is a végén megkérdezem, hogy esetlegesen miért nem ad éjféli injekciót. És az már tuti sikerülni fog!Kép

Mondjuk hétfőn sokminden ki fog derülni a párom spermáiról is, amik ugye elég kis bénák. A kérdés, hogy esetleg romlottak-e és akkor nem küszködnénk annyit ezzel az inszemmel.

Még annyit csajok! Dia! Az inszem az ott a konzultáció mögötti vizsgálóban lesz? És addig csak velem foglalkozik, vagy felnyomja a cuccot aztán otthagy és még ott feküdni kell? Vagy egyből leléphetek, de előtte még gondolom elmondja, hogy kb. mikor kell megjönnie és ha megjön akkor hogyan tovább, nem? Különben hétfőtől számított 14 nap múlva lesz a mensi?

Köszi lányok!!

Puszi,
Enigma
enigma
 
 


EnigmaKép

Ne tessék így elkeseredni!!!! Fel a fejjel!! Az inszem valóban nem fáj, annyi,hogy a méhszájon keresztül bevezet a méhedbe egy katétert és azon keresztül juttatja be a spermákat. De ezt a lombiknál sem úszhatod megKép Annyi külömbséggel, hogy az embrió transzfer nekem piszkosúl fájt. De olyan érdekes, hogy az utolsónál nem éreztem semmitKép Szóval ne aggódj. Biztosan meg van annak az oka, hogy nem kaptál szurit. Azért ilyet nem felejt elKépKép

AnnaKép
Anyós pajtás majd úgy megbeszéli a dolgot az Úrral, hogy aztán majd csőstűl jönnek a gyerekekKépKép

Puszi, Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Ja! És persze én is a legjobbKép orvosnak tartom, és nagyon kedvelem őt, csak hát már annyira szeretném a dolgot és hogy rajtunk is tudjon segíteni.....

Különben ő a család régi ismerőse, jobban mondva az apósom és az ő apukája nagyon jó barátok voltak. Mindig hallottam a nevét, meg hogy mivel foglalkozik, de annyira nem törődtem vele, akkoriban nem foglalkoztatott ez a dolog. Nem is gondoltam, hogy egyszer ide jutunk.
Az apukájával találkoztam is egyszer, nagyon aranyos volt. Pár éve meghalt, szerintem az apósomnak azóta is iszonyúan hiányzik. Aztán mikor kiderült, hogy nálunk sem jön össze, ő hívta fel az édesanyját, hogy elkérje a telefonszámát. Állítólag az anyukája annyit mondott: "A Pistike olyan gyereket csinál nekünk, amilyet csak akarunk, ne izguljunk!" Mindig ezek a szavak jutnak eszembe amikor elkeseredem. Olyan lesz amilyet akarunk, csak kicsit várni kell. Végül is nála nem olyan régen kötöttünk ki. Lehetnék kicsit türelmesebb is...KépKép

Jaj! Remélem ő nem olvassa ezeket az oldalakat, bár szerintem örül, hogy él egy-egy nap után, ilyenekre nincs ideje. Remélem nem baj, hogy ezt leírtam!
enigma
 
 


GigiKép!

Köszi a bíztatást neked is! Nagyjából értem én ezt a módszert, csak hát ugye a HSG-nél is katétert dugnak fel amin majd a kontrasztanyagot benyomják. Na miután nekem ezt feldugták én rosszul lettem és le kellett feküdnöm a folyosón a székekre. Ha ezt nem teszem meg, elájulok. Éreztem, hogy ez csak pillanatok kérdése.
Különben látom magam előtt ahogy fekszem kiterítve a műtőasztalon és próbálják leszívni azt a pár darab tüszőcskémet. Tuti nem ússzuk meg a lombikot.
De akkor már nem fogok ide írogatni mert addigra már teljesen gyagya leszek, az agyatokra megyek a sok hülyeségemmel és ki is közösítetekKépKépKép!!!

Addig azért kihasználom az alkalmakat.
Puszi,
Enigma
enigma
 
 


EnigmaKép

Pistike nem hiszem, hogy ide járna olvasgatni, de ha igen, akkor is van olyan jó fej,hogy csak röhögne az egészen!Kép
A leszívást altalásban csinálja Pistike, és abszolút nem fáj!!! És nem fogunk kiközösíteni!! Te tényleg bolond vagy!!KépKépKépKépKépKépKépKép

Puszi, Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Enigma!Kép
Én most már nem hívnám fel,mert az már tényleg olyan lehetne mint ha okoskodnál.KépDe ott akkor meg kellett volna kérdezned.Igen az Uh-os szoba melletti szobában fogja csinálni és én azonnal haza mehettem.Nem kellett ott várnom utána stb.Inszem után 21 nappal kellett vissza menni.Tehát 3 hetet kell végigizgulni.Képnagyon szorítok!KépKépNe izgulj!

Gigi!Kép
Te lökött csaj!Itt gondolkodom ki az a Pistike mire leesik.KépKép
Puszi,nektek!Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Enigma Kép ez a hozzáállás már sokkal jobban tetszik... Kép Tényleg a legjobb szakembernél vagyunk Kép
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Sziasztok csajok!! Ilyen szupi a hétvége mindenkinek?? Mi is buliztunk tegnap, vörösbort ittam, szuperjól esett... szüreti bálon voltunk. Végre kimozdultam... ma meghallgatjuk a szarvasokat, hátha bőgnek még...

KismamikKép Kép Kép Hogy vagytok????

EnigmaKép Kép Ugye nem izgulsz? Minden rendben lesz! szorítok!!!!!!!!!!

Mi szerdán megyünk, kivi vagyok, mit fog mondani. 37.cn, még nem jött meg. azóta nem teszteltem, szerintem nincs értelme. Persze, ha lenne a monitoron néhány bogyónyi bébi, annak mérhetetlenül örülnék, de nem hitegetem magam.

Szani teljesen eltűnt! A punciója óta nem jelentkezett! Nem szép tőle.

Legyetek jók. Kép anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Szia Annus!

Igazából nem izgulok, lennék már túl rajta és kezdenék már bele a következőbe, mert 100%ra úgy gondolom, hogy ez most nem fog sikerülni. Ez nem negatív hozzáállás, vagy ilyenek, csak abszolút reálisan akarom látni a dolgokat.
Olyan üresnek érzem magam, egyáltalán nem gondolom, hogy van egy tüszőm ami meg fog repedni (tegnap este eléggé fájt bal oldalt, szerintem az lehetett) holnap, a cervix nyákom sem utal semmiféle ovulációra (vagy már volt), szerintem nagy lutri ez az egész inszem, repsztőt sem kaptam és nem is kettő hanem 3 napra csinálják meg onnantól, hogy látta a 19mm-es tüszőt. Hát vasárnapra jött ki, pech.
Persze elmegyek holnap és végig csináljuk. Számtalan kérdésem van, de szerintem a felére sem fog tudni válaszolni mert sietni kell...
Most egy picit elegem van ebből, meg, hogy 2 hét múlva újra kezdődik, mindent újból egyeztetünk, újból konstatálja majd az összenövéseimet és a csupán egy petét tartalmazó petefészkemet, stb, stb. Nem akarom!!!!
Szegény párom vigasztal, hogy talán van némi esély, biztos tudja mit csinál, több ezer inszeme volt már életében. Persze ezt én mind tudom és tudom, hogy remek szakember, de bennem van ez a csak egy futószalagon lévő kiszolgáltatott páciens vagyok, aki egy vadidegenre bízza magát legvégső elkeseredésében, vakon hisz neki, legalább is kénytelen.

Na hát ilyen és ehhez hasonló gondolatok járnak a fejemben, amitől már tuti a frászt kapjátok, de én most tényleg ezt érzem és emiatt szomi vagyok. Elment ez a hónap is ÉS MÉG ELŐTTEM VAN A HOLNAP!!
Mondjuk azért kíváncsi vagyok megnéz-e UH-on mielőtt belekezd. És kíváncsi vagyok a párom eredményére is, azért az sokmindent el fog dönteni a továbbiakkal kapcsolatban.

Annám!
Örülök, hogy jó hétvégéd volt!! Én titkon azért még bízom (de tényleg, valahol legbelül) abban a szerdai UH-ban. Hátha, hajrá!Kép
Nekünk is jó hétvégénk volt abból a szempontból, hogy remek barátai társaságunkkal töltöttük, ahol viszont már min 1 gyerek (sőt legtöbb helyen már 2 is) jut egy párra. Imádom őket és ők is engem de csöndben a szívem szakad meg...Csak látnám már a fényt az alagút végén...

Ú, már annyiszor megfogadtam, hogy nem fogok írni, mert csak a fejmosást fogom kapni ezek után is tőletek. De én ilyen vagyok, sajna. Már a megint megjött-ben is csak olykor olykor vagyok jelen, ígérem eldugulok és csak néha beugrom majd helyzetjelentést adni, a többit meg majd megrágom magammal.

Remélem Szani nem kapott megint rossz híreket, de ha mégis akkor meg tud vele bírkózni. Talán neki egyedül (legalább is nélkülünk) könnyebb. Szani! Nagyon drukkolunk Neked! Jelezz mi van veled!!!

Ígérem, a következő inszememre újból előveszem hurrá optimizmusomat ami még ennek az elején is megvolt. Rendszeres testmozgásra ítélem magam és folytatom a töménytelen fehérje és folyadék bevitelt.

Azért még holnap beugrom, hogy mi volt. (Bocs a hosszú mesémért újfent!!)
Mindenkinek puszi
enigma
enigma
 
 


Képzeljétek! Most hívott a párom, hogy majdnem 5ml-t sikerült produkálniaKép. Ez azért nagyszerű, mert eddig alig ment 2 ml fölé. Ugyan csak pár százalék az ép, de ennyiből akár még elég is lehet. A francba, hogy nincs legalább 3 érett tüszőm ami pont ma repedne meg. Szerintem kábé most telt le az a 70 akárhány nap, hogy a gyogyóját beszedte. Hát remélem legközelebb is produkál valami hasonlót.
Kezdek izgulniKép. Íííííííííííí!!!!!!!!!

pussz
enigma
enigma
 
 


Enigma! Kép Nagyon szorítok! Miért ne sikerülhetne?? Hiszen olyan sokaknak van inszemes babájuk!
A futószalag- érzés bennem is mindig megvan, de hidd el, ez a legszupibb klinika. A kórházi légkör sokkak elkeserítőbb lenne....
Az inszemek előtt nekem mindig megnézte az előző dokim, hogy mennyi és mekkora tüszőm van, ill. hoogy milyen vasta a méhnyálkahártya. A Dévai egyébként sokkal kevésbé tájékoztatott az ilyen részletnek tűnő kérdésekről. Pl. most a lombiknál nem is tudom, pontosan hány tüszőm volt, és azt sem, milyen vastag volt a mnyh.-m. Szerdán meg fogom kérdezni, mert szerintem most már csak azzal lehet gond. Hiszen: férjem oké, van petesejtem, összetalálkoznak, osztódnak, eljutnak a blasztocita állapotig, akkor? csak a beágyazódással lehet gond. vagy ez az én okoskodásom.
még ez a hetem van itthon, aztán megyek vissza tanítani. Nem mondom, meg tudnám szokni az itthoni bébinevelő állapotot...
Gigikém nagyon irigyellek, nem sokára meglátod a picúrt! Olvastam a frissben is rólatok. Ide is írhattok napi részleteket!! Kiváncsiak vagyunk ám, hogyan töltitek az "utolsó" napokat??!!
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


EnigmaKép

Már írtam neked, hogy nyugodtan panaszkodj nekünk! Ezeket a gondolatokat szerintem olyan úgysem értheti meg, akinek nincs ilyen problémája. Én kb. ugyanilyen hangulatban voltam az inszemeknél. Abszolút biztos voltam benne,hogy nem fog sikerülni. Valahogy megéreztem. De úgy voltam vele, hogy ha ez kell a lombikhoz akkor muszály csinálni. És ha a Dévainál érzed úgy, hogy futószalag, akkor még nem jártál a Szabolcs utcai klinikán. Ott az uh-hoz tartozik két vetköző, behívnak, letolod a bugyit, várod, hogy végezzenek az elötted lévővel. És semmit de semmit nem mondanak. Tudod mikor állt szóba velünk a doki? Amikor már megvolt az insem és felírta a gyógyszert. Ennyi. A környezetről már ne is beszéljünkKép Szóval tudom mit érzel, de sajnos a hivatalos utat végig kell csinálni. Az meg tök szupi, hogy megtáltosodott a férjed!!!KépKépKép Az enyém tartotta a szintet. Se jobb, se rosszabb nem lett. (bár sokkal rosszabb nem is lehetett volna)Még valami eszembe jutott a lelkivilágommal kapcsolatban. Na amikor már sokadjára feküdtem szétdobott lábakkal a transzferre várva, nem is a fájdalomtól buktam ki, hanem attól, hogy a sors elvette tölünk azt, hogy egy meghitt együttlét gyümölcse legyen a babánk. És ezt olyan igazságtalanságnak éreztem. Szóval én sem voltam túl happy.
Nehogy eltünj te is mint a Szani!!!!!!!

AnnaKép
Olvastam ám a ma megint megjött topikban, hogy milyen jó hétvégéd volt!Kép A hosszú raboskodás után nekem is mindig élmény volt kimozdúlni.
A punkció reggelén szokott uh-t nézni a Dévai és én akkor mindig rákérdeztem a nyálkahártyára, mert nem szokta mondani. Én viszont a transzfer után mindig kaptam egy pecsétes papírt,hogy hány tüszőt szívtak le és hányat ültettek vissza. Te nem kaptál??
Kórházi légkör: Be kell vallanom,hogy az első sikertelen lombik után, váltani akartunk. Talán túl sokat vártunk és azt hittük, hogy egyből sikerülni fog. Az egyik barátnőm ajánlott egy orvost, áradozott róla. A Bakáts téri kórházban volt, el is mentünk hozzá. Kb másfél órát kellett rá várni, mert műtött. Egy lepukkadt, szűk folyosón ültünk és olyan dermesztő volt az egész, hogy nem igaz. Megbeszéltük a férjemmel, hogy gyorsan lépjünk le innen mire megjön a doki, mert ez katasztrófa. Na erre megjelent. Baromi unszimpatikus volt, másnapra vissza kellett mennem uh-ra. Az ultrahangra kb. rajtam kívül még 20 várakoztak. Na akkor elhatároztam, hogy én sehova máshová nem vagyok hajlandó menni, mint a Dévai.
Utolsó napjaink: hát már elég fájdalmasan telnek. A lábaim be vannak dagadva, picur megmozdulásai is fájdalmasak, a derekamról már ne is beszéljünk. De hát valószíüleg az életbe többet ilyet nem fogok érezni. Úgyhogy nem panaszkodom.

Puszi! Gigi (bocsi ha kicsit sok voltamKép)

KépKép
gigi28
 
 


Gigi végre Kép
Olan papírt kaptam, hogy hány petesejtet szívtak le és mennyit kaptam vissza. De a tüszők számát nem tudom. Egyébként a punkció napján nézte, de a transzfer napján már nem a nyálkahártyát. Pedig akkor lenne érdekes, nem? Nekem 5 nap eltelt a kettő között!
Miért írod, hogy többet ilyet nem fogsz érezni. Hiszen lombikod még lehet, nem. A spontán csodákról nem is beszélve.
Nagyon-nagyon szeretnék én is ott tartani, mint Te!! Csodálatos lehet...minden fájdalommal együtt.

DiaKép Te hogy vagy?? Mivel telnek napjaid?

EnigmaKép Valószínűleg már túl vagy az inszemen!! Gyere, mesélj Kép Kép
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Hali csajszikKép!

Na, már jó rég megjöttem, nagyon hamar lezavartuk a dolgot. Nagyon cuki volt! Gondoltam nagyon lazán fogom fel, mosolyogva léptem be de azért mondtam, hogy nagyon izgulok, erre ő: "én is izgulnék ha éppen gyereket csinálnának nekem", vicces volt. Aztán mondtam, hogy ne lepődjön meg ha esetleg elájulok, erre mondta, hogy majd óvatos lesz. Hát picit volt csak kellemetlen, igazából nem fájtKép. Szóval túl vagyok rajtaKép! Mondtam neki, hogy úgy érzem nem fog sikerülni, mert olyan üresnek érzem magam.
Ja! UH-n nem nézett meg, ebbe nem akartam beleszólni. Kérdeztem, hogy mi van ha már megrepedt, erre mondta, hogy azzal nem tud mit kezdeni. Ezen akkorát nevettem...végül is igaza van.
Azt mondta ugyanúgy kell megjönnie mint szokott, úgyhogy nekem az nem egészen 2 hét. De azért mondtam neki, hogy remélem csak 3 hét múlva jelentkezem...Kép

Na hát ennyi! Jó fej volt, így azért sokkal könnyebb ezt végig csinálni. Szinte már várom a következő stimutKép. Sajna ez szerintem tényleg nem fog sikerülni.

GigiKép! Mi az hogy többet nem fogod érezni???? Te bolond vagy! Hidd el, mivel már meglesz a várva várt babód ezért már nem fogtok annyit görcsölni és ez csak jóra vezethetKép!!! Tuti lesz kistesó, akár spontán. Az uram anno kapott valami gyogyót (Andriol, vagy mi?), plusz szedi folymatosan a Maca Vibe-t, C-vitamint, E-vitamint. Rengeteg halat is eszik. Szegény már hány ezektől, de a cél érdekében. Nem tudom segít-e.
Ja! Az, hogy így esünk teherbe ez tényleg szomorú, de mi legalább máshogy csináljuk mint a többi emberKép! Mindegy, talán a második.

Annus!Kép Már úgy várom a szerdát, hogy mi lesz. Én még bizakodom a reggeli tesztedben. Látom benéztél a Kaáliba is. Jó ötlet, én is szoktam őket olvasgatni. A mi kismamáink úgyis mindjárt lelépnek. Azért mi majd osszuk meg továbbra is élményeinket!!
Különben simán lesz 4 lurkótok. 2x ikrek. Hmm?

Persze igazatok van a klinikával, meg a dokival kapcsolatban. A legjobb helyen vagyunk, csak már nagyon szeretnénk a finisben lenni.

Puszi nektek és köszi az örökös bíztatást.

Enigma
enigma
 
 


EnigmaKép

Na, túl vagy rajtaKép Látod, nem volt vészes. Én a Dévaiban azt szeretem a legjobban, hogy jókat lehet vele poénkodni. Megvan így is az ember baja, hát még ha egy szopott gombóc lenne a dokija...Kép Mostantól tessék magadra vigyázni, nem hegyet mászni stb..stb... Ja és mielött el kell vonúlnom a kórházba, tudni szeretném az eredményt!!!KépKépKép

AnnaKép
Ja, hát a tüszők számát én sem tudom, de eddig én úgy gondolotam, hogy az egyezik a petékkel.

Azért bízom benne, hogy lesz kistesó. Bár volt a terhességemnek olyan része, hogy azt mondtam a férjemnek, hogyha pár év múlva újra akarok menni lombikra, akkor lőjjön le.Kép Az a három hét bizonytalanság a transzfer után, kutyafüle volt ehhez az aggódáshoz képest ami most van.Kép
Példáúl egyik este olyan hülyeséget álmodtam, hogy néztem a gyerkőcöt és láttam, hogy valami furcsa rajta és amikor jobban odanéztem, látom, hogy nincs orra...KépKép De szerencsére még álmomban eszembe jutott, hogy láttam az uh-n az orrocskáját........ Szóval tiszta diló leszek itt a végére.Kép
Dia nem tud most jönni, mert nem jó a gépük.

Puszi, Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Jaj, Gigi Kép Micsoda morbid álom!!! Relaxálj, olvasgass, meg persze irogass nekünk, és huss, el fog szállni az az idő, amit még a bébi nélkül töltesz. A szüléstől félsz? Szoktad nézni a Szülőszobát? Most csütörtökön lesz a köv. rész. én mindig megnézem. Pont a Te kedvedért indították, látod? Hogy ne izgulj annyira!

Enigma!! Kép Jól van, tudtam, hogy nem lesz semmi vész...Miért nem reménykedsz a saját bébidben??? Egyébként az én dokim -még Tatabányán csináltam az inszemeket, mindig megnézte uh-n, hogy megvannak-e a tüszők és hogy mekkora a méhnyálkahártya. Inszemnél egyáltalán nem baj, ha már megrepedt, hiszen időbe telik, mire leérnek!!! Pont az a cél, hogy megrepedjenek. Mondjuk azt megnézhette volna, hogy spontán megrepedtek-e....de hát Ő tudja.
Igen, irogatok a Kaálisokhoz is, mert ott majdnem mindenki lombikos, befogadtak oda is.Kép
Kitartás csajok!!
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


AnnaKép

A Szülőszoba első szériáját is néztem. És állandóan bőgtem rajtaKép Na meg persze irigykedtem és bosszankodtam, amikor a 16 éves kiscsaj szült a putriba. Szóval az élet igazságtalanságán rágódtam egyfolytában. Múlthéten a férjemmel együtt néztük. Szegénykém elég jól bírta a strapát.Kép Igazából nem félek a szüléstől, hanem olyan dolgok járnak a fejemben, hogy jajj de ciki lesz a beöntés, meg hasonló kínos dolgok. De láttak azok ott bent a kórházban már sokmindent. (csak a férjem nem....)
Vettem egy könyvet A suttogó titkai a címe. Igaz még nem olvastam belőle sokat mert tegnap délután jött meg, de eddig nagyon érdekes. Arról szól, hogy hogyan lehet nyugodt kisbabánk meg hasonlók. Úgyhogy most olvasgatással fog telni az időm.

Puszi, Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Szia GigiKép Az első részletet én is végigbőgtem. Azt sajnálom,hogy ilyen későre rakták. Alig bírok addig fent maradni.
A beöntés kínosságára meg nem is szabad gondolni. a világ legtermészetesebb dolga!! Szóval bent lesz Veled az urad is! Úgy az igazi. Hol is fogsz szülni? Jóslófájásaid azóta is vannak? hány nap van hátra?
Milyen kiadó adta ki a könyvet? engem is érdekelne. Kép
Szép napot!! Tudod, hogy az év legszebb időszakában fog születni a bébikéd?? Kép Kép szerintem legalábbis.Kép
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


AnnaKép
A könyvet az Európa kiadó adta ki. Én a Librinél rendeltem. Mióta itthon vagyok, azóta a neten keresztül rendelem a könyveket. Nagyon kényelmes, mert azért a nálunk lévő könyvesbolt nem egy nagy szám.
A Szt.Imrében szülök (Tétényi út)a netről néztem ki és mint utólag kiderült az anyósom jó barátja(ő orvos) az egyik főorvos. Úgyhogy még protekciónk is van.Kép Bár én nem várok túl sok mindent, csak annyit, hogy normálisan bánjanak velünk. Október 29-re vagyok kiírva. Még bő két hét. Jóslófájások vannak rendületlenűl.
Én a tavaszt szeretem a legjobban, de mostanság az utóbbi pár évben nem nagyon van. Úgyhogy marad az ősz.Kép Jobb, mintha száz fokban kéne itthon szenvednem.
Holnap mindenképp gyere és meséld el,hogy mi volt!! Nekem ilyenkor általában széttárta a Dévai a kezét és nem tudott mit mondani. Na jó bíztató voltam, mi??Kép

Puszi, Gigi

KépKép
gigi28
 
 


GigiKép!

A bébi már ott lesz a karácsonyfa alatt!!! (Diának isKép). Én meg csak annyiban reménykedhetem, hogy talán a pocimban lesz valaki iciri piciri méretbenKép! A jövő Karácsonyt már tuti mindenki a babájával fogja tölteni!!!
Kitartást még erre a 2 hétre, aztán kezdődik egy új élet...

AnnusKép! Kérdezz meg minden ami eszedbe jut holnap. Én a múltkor már felírtam egy papírra nehogy nagy zavaromban elfelejtsem mit is akarok. Aztán nem hagytam magam lerázni, minden kérdésemre felelt. Cuki volt.
Nyílván neki is az a cél, hogy mindenkinek elsőre sikerüljön, mindent megtesznek, senkinél nem csinálnak semmit máshogy. Aztán a többi már se nem a te, se nem az ő kezében van... Én bízom benne, hogy okosabbak lesztek holnap és ha továbbra is ilyen optimistán és nagy hittel állsz a dolgokhoz, akkor sikerülni fog. Mi sokat kibírunk!!!Kép

Különben, a kaális fórumon olvastam valamikor, hogy egy csajszi találkozott egy kaális biológussal, aki azóta már nem dolgozik ott. Ez a fickó azt mondta, hogy ha nem lesz kábé 8 sejtes harmadnapra, akkor gyakorlatilag nincs esély arra, hogy megmarad. Ennek ellenére nagyon sok nőnél visszaültetik akár a 4 sejteseket is, hogy megkapják a TB támogatást. Háááát, ez azért elég durva! Mondjuk én ezt nem akarom elhinni! (Persze Annus nálad ez nem igaz, mert ennél szebb blasztokat senki nem kaphatott volna vissza). Ugyanakkor csodák mindig történhetnek. Akár 4 sejtesekből is, én akkor is visszakérném, ha már ennyit szurkáltak, adjuk meg az esélyt, nem???

Na, hát ezek jutottak most az eszembe.
Én elvagyok. Teszek veszek, semmit nem csinálok másképp. Igazából hepi vagyok mert tudom, hogy most már elindultak a dolgok és sikerülni fog!! Ez az inszem meg nem is olyan vészes, a stimukra meg rászánom ezt az időt. Most az életem erről szól, igazából mindent ennek rendelünk alá.

Vigyázzatok magatokra!

Puszi
enigma
enigma
 
 


EnigmaKép

Rád se ismerek! Ezeket a sorokat Te írtad, vagy diktálta valaki?KépKépKép Végre-végre optimista vagy! Örülök neki.
A kérdeseimet én is mindig felírtam, mert lányos zavaromban mindig elfelejtettem.
Igazándiból nem tudom, hogy melyik nap hány sejtesnek kell lennie. De most mondjam azt, hogy el tudom képzelni azt amit írtál???!!!Igen. De hát ezt úgysem tudjuk meg soha. Nekem az esett rosszúl a Dévainál egyszer, hogy megkértem, hogy a transzfer elött hagy nézzem meg őket a mikroszkópban, mert úgy érezetem, hogy talan úgy jobban beletudom magam élni abba, hogy ott vannak bent. Erre azt mondta, hogy mit akarok én azokon nézni, és rámutatott a falon arra a fényképre ahol az embrió osztódása van. Na mindegy. Szerencsére már nincsen jelentősége.

Jövő karácsonykor meg már mindenki babázni fog!!


Puszi, Gigi

KépKép
gigi28
 
 


GigiKép Ezt nem is mertem kérni, pedig vagy 20percet feküdtem kiterítve, mire jött. Időm lett volna. Csak azt nem értem, miért nem kaptam HCGszurit....Kép
Gigi két hét van hátra!!!! Jaj,de jó Neked!!!
EnigmaKép Nekem csak két kérdésem van, nem akarom felírni. Tényleg jó, hogy ilyen jó kedved lett, csak így tovább!!!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


AnnaKép
Én sem akkor kérdeztem meg, amikor ott feküdtem kiterítveKép Hanem elötte. Na mindegy.
A hcg injekcióra kérdezz rá, de az első kettőnél én sem kaptam! Igazából nem tudom, hogy mitől függ?!
Ahogy olvasom a könyvet egyre inkább felmerül a kérdés bennem, hogy biztos olyan jó e a könyv.Kép Na még tovább olvasom aztán tudosítalakKép

Holnap jönni gyorsan!!!!!!!!!!!!!KépKép:

Puszi, Gigi

KépKép
gigi28
 
 


AnnaKép

Hol vagy????????????????

KépKép
gigi28
 
 


Annácska!Kép
Mizu?
Sokat kell várni??? Már nagyon várunk!!!

GigiKép!
A töménytelen húsevést meddig kell folytatni? Most, hogy már megtörtént a action, abbahagyhatom szerinted? Legalább is csökkenthetem? Az végül is a hormonoknak segít, tehát a peteéréshez kell, nem? Csak mert már rosszul vagyok...
Próbállak elképzelni ahogy a hatalmas hasaddal lavírozol otthon, nem lehet egyszerű. Te, nem úgy volt, hogy a kis bébi már vagy 2-3 hete elérte a 3 kg-ot? Ííííííí....mekkora lesz a végén????
Apropó! Ki tájékoztat minket ha itt az idő????

Puszi,
enigma
enigma
 
 


EnigmaKép

Elvileg a húst azért kell enni, hogy ne legyen hyperstimulációd. (tudod, amikor túlpörögnek a hormonok) Megsúgom neked - csak a Dévai meg ne hallja -, hogy én nem tartottam be a napi három darab húst. Amúgy sem szeretem. Egy darabig ettem, aztán nem. A D.szerint a terhesség 16. hetéig lehet hyperstimuval számolni. Ja a húshoz még annyit, hogy említettem egy másik nőgyogyinak és enyhén szólva kiröhögött!Kép
Bébikémet múlthét hétfőn 3200 grammra saccolták. A férjem 3700 grammal született, 8 hónapra!!KépKép
A Dia értesít majd titeket, de legvégső esetben majd én, ha hazajöttünk a kórházból.
Férjem nem egy számítógépes guru, úgyhogy inkább nem kezdem el neki magyarázni!Kép

Anna eltünt!!! Remélem nem azért mert valami miatt nagyon neki van keseredve.

Puszi, Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Sziasztok Lányok!Kép
Bocsi,hogy eltűntem,de a gép se az igazi mostanában és gondjaim is voltak,de már itt vagyok!KépNem nagyon olvastam vissza"lusta vagyok".Kép
Anna!Kép
Mi ujság veletek??Jobban vagy?Fel a fejjel!Kép

Enigma!Kép
Csatlakozom Gigihez!Örülök,hogy optimistábban állsz a dolgokhoz!KépMikor lesz eredmény?Izgulok és szorítok!Kép

Gigi!Kép
Hát barátnőm neked mit is írjak??KépMár nagyon várom,hogy megszülj aztán elmeséld az egészet és ozd a jó tanácsokat!KépKép

Puszi nektek!Dia 31+0

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Hello csajszik (irigyelt kismamikKép)!!!

Annus eltűnt, remélem nincs baj!!!

GigiKép!
3X egy nap??? Hát akkor én a mostani húsevésemet is elég light-osan csináltam. Én napi egyet is alig bírom...Kép Na mindegy, most nem is volt nagy stimu, tehát a hiperstimu sem valószínű. Majd legközelebb. Na de mit is beszélek, nem lesz legközelebb, hi hi Kép. Különben a fehérje a lényeg nem? Tehát tojás, hal is ok, nem? Ja és szerintem tuti van benne valami mert néha a kaálisba is benézek és ott is mindenki tömi a húst...
Hát a 3700 g sanszosnak tűnik. De szerintem az tök jó, kicsattan majd az egészségtőlKép!!

DiámKép! Már te is lassan a finisben vagy! Jó nagy a pocid, mi?
Hát ami az eredményt illeti, azt mondta úgy kellene megjönnie mint ahogy szokott. Nekem 28 naposak a ciklusaim, tehát így kábé jövő hét végén már közelebb leszünk. Érdekes, mert az inszem a 17. napon volt. Ezek szerint nekem soha nem volt peteérésem ezelőtt? Mert pé után 14 nappal kéne megjönni nem. Legalább is általában. Akkor ez nekem a 14. nap. aznap nézett meg utoljára UH-on és akkor volt 18,5mm. Az akkor még nem reped meg, ugye? Remélem nem, mert akkor no esély.... Én ezt nem értemKép.

Na mindegy, majdcsak lesz valahogy.
Puszi nektek:
Enigma
enigma
 
 


Draga Enigma!

Amikor multkor nalunk voltal beszeltel Devairol. Megtalaltam itt a topicot es beleolvastam, ekkor ismertem rad!
Remelem nem haragszol, hogy olvasok rolad, ugyis meseltel es en pedig ugysem beszelek errol a csaladnak.
Nagyon boldogan lattam, hogy ilyen gyorsan haladtok, sokat gondoltam rad az inszem napjan is. Hihetetlenul varom, hogy sikeruljon es egyutt babazhassunk, es persze, hogy vegul en is adhassak neked babaruhakat, ne csak mindig te nekunk. Kép
Nagyon drukkolok, hogy vagy most rogton, vagy a nagyon kozel jovoben ott legyen-legyenek a kisbaba -kisbabak a pocidban;

Giginek, Dianak jo babazast, a tobbieknek sikereket es kitartast kivanok.

Ha egesz veletlenul nem ismertel volna ram Kép Kép Kép, kattints ra a profilomra,
Szeretettel olellek
Kakukk
kakukkfu
 
 


Szia drága KakukkfűKép!

Persze, hogy tudom ki vagy. Mindig is tudtam, a Kriszta mondta egyszer, hogy milyen néven vagy jelen. De cuki vagy, hogy írtál!!! El is bőgtem magamKép.

Hát hosszú és rögös még az út előttünk, de legalább már rajta vagyunkKép! Valszeg végig kell csinálni a 6 inszemet, de talán egy bejön...
Én is nagyon szeretnék már babázni.

Szurkolj nekünk! Szeretlek, majd hívlak!
enigma
 
 


Sziasztok lányok!
Ne haragudjatok, hogy tegnap már nem jelentkeztem, de a doki után elmentünk csavarogni a Pilisbe, és elég későn jöttünk haza. Jól átrágtuk magunkat a történteken, szuper volt kirándulni egyet!
szóval: Egy emberpár volt előttünk (csoda), aztán mi következtünk. Mondtam Neki a neg. teszteket, aztán megnézett uh-n, minden oké, de petezsák persze nincs. Miután felöltöztem, megkérdeztem, Ő mit gondol, mi lehet az oka? Erre azt mondta, Nobel-díjas lenne, ha tudná. Mondtam a kevés és rövid ideig tartó mensim ügyét is, hátha ez okoz gondot. szerinte nem, met elég vastag volt. Elvileg -Ő mondta így- 150% volt az esély így, hogy három blasztocisztát ültettek be. És mégsem....Kép ez van.
Dec. elején megyek vissza Hozzá, valszeg. januárban lesz a következő. Addig gyűjtünk szorgosan, mert jelenleg semmink nincs...Kép
Puszi mindenkinek, anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


AnnaKép

Nekem pont ezt mondta, hogy 150% esélyem volt. Na én ettől méginkább kipurrcantam, hogy ha nekem ekkora eséllyel sem sikerül, akkor mi lesz velem.Kép Volt olyan lombikom amikor 14-es volt a nyálkahártyám. Tehát minden ideálisnak tünt. Ezt sajna tényleg nem lehet, megmondani, hogy miért nem. De te erős csajszi vagyKép Úgyhogy hajrá!! A január meg jó hónap!!! Mi is a januári mensimmel kezdtük!! És tessék, mi történt!Kép

KakukkKép

Köszönöm a jókívánságokatKép

Puszi, Gigi

KépKép
gigi28
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: