Új privát üzeneted érkezett!

Nikcsi,
Válaszoltam!!!! Priviben is, és küldtem a mailodra egy nagy felbontású képet, így nyugodtan nagyíthatod. Remélem a mérete nem lesz gond és átengedi a Te szolgáltatód... :roll:
Ha gyors választ szeretnél akkor ne a myra-s címemre írj, hanem a másikra (a múltkori adatbegyűjtésnél elküldtem). A myra-s jelenleg csak a lefagyós wincsin van beállítva, ezért azt pár naponta nézem. Van 5 postafiókunk és nem tudom fejből a jelszavakat. De most már igyekszem előkeríteni a cetlit, mert Gergő is cseszeget, hogy az övét is állítsam be a jó wincsire is. :P
myra
 
 


Cas! Rövideket írok? Ennyire futja, na meg egyre több a rossz tapasztalat a nyilvános fórumokon leírt dolgokkal kapcsolatban, mert hát bárki elolvashatja, így óvatos az ember. De kérdezzetek, úgy könnyebb. Sokszor mire oda jutok, hogy írni is tudok, addigra kimegy a fejemből mit is akartam írni.
A fejtágíás inkább agymosás volt, egy amerikai pasi tartotta, és bár nagyon érthetően beszélt, de 2 teljes napon keresztül koncentrálni hogy megértsem, plusz felfogjam, és még ki is próbáljam... inkább agymosás volt.
A héten meg release+audit és az egyik kollegám felesége tegnap megszült, a másik az auditort kísérgeti, maradtunk ketten. Ráadásul kitört rajtam a takonykór, alig élek.

Nikcsi!
Én még mindig nem kaptam tőled táblázatot! :(
A gyes-es kérdésedre pedig nem tudom a választ. Dávid intézte, és fogalmam nincs mi volt. De biztos kaptál már segítséget.

Mucus! Nálunk eddig az Ambroxol-Q köptető vált be, nem receptköteles és ezt sem kell 1 hó után kidobni, csak hűtöben tárolni.

A Görög Zitás pletyik persze, hogy engem is érdekelnek. :wink:

Tali: miért a második szombat/péntek lett kijelölve állandó mama talinak?

Ha lesz tali bármilyen, bárhol dobjatok rám egy sms-t, mert nem mindig tudom napi szinten követni az eseményeket, de a mailjeimet sem olvasom minden nap. Köszi, lányok! :oops:
aranyhold
 
 


Aranyhold,
Készül már a saját különbejáratú fórumunk!!!! :P :P
myra
 
 

 
 

Laga
Nekünk jó a jövő péntek a bababulira!!!
Vilmos hogy van? És Teus? Alusztok már vmennyit? :)

Myra
"A myra-s jelenleg csak a lefagyós wincsin van beállítva, ezért azt pár naponta nézem. Van 5 postafiókunk és nem tudom fejből a jelszavakat. De most már igyekszem előkeríteni a cetlit, mert Gergő is cseszeget, hogy az övét is állítsam be a jó wincsire is."
Mindig a suszter cipője a lyukas! :lol:

Aranyhold
Ahogy Myra is írta, éppen mostanában merült fel többünkben is, hogy nem annyira nyerő, hogy akárki olvasgatja a "beszélgetésünket", de (nemtom olvastad-e) Zsom írja nekünk a saját fórumunkat, és akkor megoldódik ez a probléma. Még pár nap (remélem, bár most ő is alig lát a takonytól...).
Fejtágítás: tényleg kemény lehetett!
Mizujs Matyival? Neki hogy megy a bölcsi? Jövő ősszel megy oviba? Miket csináltok? És gyertek vmikor végre talira, mert mindkettőtöket rég láttunk!
Mamatali: megpróbáltuk előre tervezhetővé tenni ezzel a meghatározással, de a múlt hónapban már fel is rúgtam. :oops: De azért ebben a hónapban megpróbáljuk betartani! :)
cas
 
 


Cas,
Vilmosnak rendbe jött a torka, jövő hét ovi.
Viszont Teus egyre kevesebbet alszik. Újabban, 6.45 és 7 között van az ébresztő és délután is csak 1,5 órát alszik. Szívás. :(

Ez a babatali nem arat valami nagy sikert, úgy látom. Eddig csak Cas jelzett vissza...
laga
 
 


Laga
Dehogynem arat nagy sikert! Hallgatás, igenlés! :)

Szilvi
Zsizsivel az élet... :)
Kép

Kép
cas
 
 


Cas,
Sebi nem esik le a kanapéról?

Tali: jó-jó, hallgatás = beleegyezés, de akkor én most megerősítéseket várok.
laga
 
 


Laga,
Akkor egy kis megerősítés: nekünk is jó!! :P :P

A következő meg lehet majd nálunk!!!!!
myra
 
 


Hangosabban kérném azt a megerősítést és kórusban!
laga
 
 


Laga
A kanapén nem alszik, csak reggel ébredés után jön át sziesztázni a nappaliba, mesét nézni, mi meg addig még kapunk fél órát (max. 1/2 7-ig!) magunkhoz térni. :)
De egyébként már a költözés óta rendes ágyon alszik, pár hét alatt megtanulta, hogy ne essen le róla.
cas
 
 


SOS kinek van 15 pontja? Cserébe van 21%-om! Holnap lenne jó! DM-be akarok liberot venni, de csak készlet erejéig van! :?
nikcsi
 
 


laga írta:Hangosabban kérném azt a megerősítést és kórusban!

jó jó jó jó jó jó jó jó jó jó jó jó jó :lol:
szilvamag
 
 


Myra
Köszi, megkaptam a képet, engedte a szolgáltatóm! :D
Hüha, csak a myrásat mentettem le. :o Elküldöd a másikat még egyszer?

Aranyhold és Myra
A gyes-es dolog megoldódott, a mai nappal ezt ki is pipáltam (több, mint 2 óra volt, de sikerült). :)

A suszter cipője juttatja eszembe: egy info virus ölő dokit keresünk! Magyarán a gépünk valószínű tele van bacival, de az általunk ismert virusölőrendszer/program hatástalan. :cry: Nem receptet szeretnék, hanem egy dokit! Ki tud segíteni? (De ha van távírányítós recept, végülis ha segít azt is megköszönnénk!)

Laga
Én senki vagyok??? Én is jeleztem, hogy jó, csak a mai nap nem!!! Casnak igaza van! Hallgatás beleegyezés! MI IS MEGYÜNK (ha nem szól közbe valami betegség)!
nikcsi
 
 


Nóri!
hogy van Fanni?
be kellett végül vinni a kórházba?
szilvamag
 
 


Laga
Mi 99 %, hogy nem fogunk tudni menni. Lecseréltük az autómat és az új addigra nem fog megjönni. Először január első, majd utolsó hetére igérték. Most ott tartunk, hogy a február 5-i héten át fogom tudni venni. Addig pedig a régit nem szeretném használni, mert azt is beszámítottuk az új árába és az ördög nem alszik.

Nikcsi
Én is kaptam ilyen 21%-os bónt. Minden bababónusz programban résztvevőnek küldenek. Még nem tudom, hogy mikor fogjuk beváltani. A Libero dobozos akciójában pedig minden más méretet lehet kapni, csak azt nem ami éppen kell nekünk.
hmmc
 
 


Hmmc
Tudom, hogy minden bababónuszos kap most 21%-ot! Csak én már most frissiben szeretném felhasználni!
nikcsi
 
 


Szilvi
Gyanús, hogy Nóri ennyire nem jelentkezik... :(
cas
 
 


Miért kell fórumot írni (amúgy olvatam, csak nem volt számomra egyértelmű), annyi fórum van, és vannak olyanok is, amiket csak a regisztráltak olvashatnak, és nem nyilvános, csak a meghívottak ismerik, nem lehet megtalálni, szóval szuperzárt. Próbáltam, tuti!

Laga! Érdekel a tali, de annyira messze van még a jövő péntek, hogy nem mertem nyilatkozni. Én egyelőre hót taknyos vagyok, Matyi még küzd, nem döntötte el, hogy beteg lesz-e vagy sem.

Cas! Bölcsivel nincs semmi. Minden rendben. Reggel elmegyünk, Matyi szépen elvan egész nap, semmi panasz nincs rá, nem történik semmi extra, délután haza, játszunk kicsit, főzünk vacsit, vacsi, fürdés, alvás, és ennyi. Szerintem jövőre még bölcsis marad, a bölcsis gondozók szerint is, és én nem bánom.

Ok-ok, hogy akartatok egy fix időpontot mamatali ügyben, de miért pont a második szombat lett az?
aranyhold
 
 


Aranyhold
Mondj egy ilyen fórumos oldalt! Tőlem már holnap mehetünk oda! (Amikor megemlítettem, hogy kéne nekünk egy ilyen, Zs. belelkesedett, és írni kezdte, így nem is keresgéltem tovább...)
Mamatali: második PÉNTEK. És csak a hasunkra ütöttünk. Ha van vmi más javaslatod, hát hajrá! (A péntek maradhatna, mert van akinek a hétvége, van akinek a hétköznap nem jó, így a péntek a kompromisszum, de ez se Szentírás...)
Jobbulást nektek!

Na megyünk szánkózni!
cas
 
 


Aranyhold
Mondj egy ilyen fórumos oldalt! Tőlem már holnap mehetünk oda! (Amikor megemlítettem, hogy kéne nekünk egy ilyen, Zs. belelkesedett, és írni kezdte, így nem is keresgéltem tovább...)
Mamatali: második PÉNTEK. És csak a hasunkra ütöttünk. Ha van vmi más javaslatod, hát hajrá! (A péntek maradhatna, mert van akinek a hétvége, van akinek a hétköznap nem jó, így a péntek a kompromisszum, de ez se Szentírás...)
Jobbulást nektek!

Na megyünk szánkózni!
cas
 
 


Cas: a www.izgi.hu -n több társaságnak is van már zárt fóruma.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Fanni ma jön haza a kórházból - talán!
nikcsi
 
 


Cas
Mi is szánkóval indultunk, de még nem akkora a hó, meg Kori gyalogolni akart! Utca végén vissza is fordultam és hazahoztam a szánkót, vittem a kisautót, de azt is csak cipelhettem! :D Majdnem két órát sétáltunk a hegyen, mivel apa beteg, ezért nagybácsit csaltuk el! Szerencsére csak a végén volt nagy szél - persze hóval vegyítve! Íme a havas séta:
Egy kis ugrálás a járdáról:
Kép
Rendőrnő, aki írányítja a "forgalmat":
Kép
A fekvő rendőrön át kell hajtani - autóval:
[img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 869.19.jpg[/img]
Séta vége előtt még egy kis napsütéses töltődés:
Kép
nikcsi
 
 


Ez valamiért nem jött elő, csak ilyen furi lett :?
A fekvő rendőrön át kell hajtani - autóval:
Kép
Ennek az autónak is még nyári a "gumija", mert nagyon kicsúszott, még majdnem borulás is volt! Gondoltam is Rád Szilvi, de nem sikerült elkapnom a pillanatot! :wink:
nikcsi
 
 


Jó, értettem, jöv. hét péntek tali. Cory, Mucus?

ÉN MÉR NEM KAPTAM 21%OS BÓNT? :evil: :evil: :evil:

Nikcsi,
meddig lehet beváltani ezt a 21%-ot? Csak mer nekem van 15 pontom... :D
laga
 
 


Cory
Köszi, majd megnézem! Pénteken tali?

Boglárka
Hű, szegény Fanni! :(
Gyors gyógyulást neki!!!

Laga
Nálatok lassabb a postás... :)

Mi is jót szánkóztunk! A szánkó még az enyém volt... :)
Kép

Kép

Kép
cas
 
 


Casi: Pénteken vizsgázom kreszből. 1-kor.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Boglárka,
Remélem minél hamarabb hazajöhettek!!!

Aranyhold,
Szerintem tök jó a saját fórum. Nem moderálják, nem szól bele senki, nem kell ilyen-olyan engedély stb... 8) :P

Cory,
Szurkolok!!! Egy nagy kalappal.... :P

Laga,
Én sem kaptam 21%-ot. Bár én már tavaly sem (olyat ami 3 hónapig 1 termékre volt érvényes)... :(
myra
 
 


Boglárka
Minél hamarabb gyertek haza!! Gyógyuljatok meg gyorsan!!

Mucus
Köszi a Huggies-es ötletet! Tényleg nagyon jó ez a pelus! Sőt! most még akciós is volt, mert +50% van a zacsiban. Venni kellett Sárának is, mert Micimackós és van benne Ormi is :)

Cas, Nikcsi
Ti hogyan tudjátok az elérni, hogy a gyerekek ne vegyék le a kesztyűt a kezükről???? Ez nekem nem megy. Mindegyik utálja a kesztyűt!

Cory
Hajrá!!!
hmmc
 
 


Hmmc,
Lilla hosszabb ideig csak az 5 ujjast tűri meg. Abban tud normálisan fogni. Nekem a C&A-ban sikerült olyan picit kapnom mint a keze.

Mucus,
Tegnap sikerült "eljutnom" az iwiw-re. Tündériek a srácok!!!! :P :P

Cas,
Lilla is a régi szánkónkat fogja megörökölni. :P A régiek sokkal jobban össze vannak rakva, mint amiket mostanában lehet kapni. :?

Jók a havas képek!! Nekünk ez most kimaradt, mert Lilla 2 napig a nagyszülők kényeztetését élvezi. :P
Állítólag reggel az ablakból mutatták neki mire ő: "hóóó, fehér... nem piros". Ezt honnan vette??? :roll: :P
myra
 
 


Laga
Rossz helyen kopogtatsz ez ügyben! :? A DM tudja az új címeteket?
Ha velem akarsz 21%-os bizniszt nyélbe ütni, akkor nem vagyok jó partner, mert nekem nem a végső, hanem a legkorábbi kihasználás a fontos! Bocsi! Vagy holnap jó lenne?

Cory
Péntek: hajrá! :lol:

Hmmc
Tényleg bejött a Huggies? Korinak newborn időben nagyon rossz volt! :shock:
Őszintén érdekel, hogy marad a kesztyű a kezén? Úgy hogy az ilyen hosszú (majd' 2 órás) séták alatt többször szinte szétfagyott a keze, aztán nagyon fájt neki - sírt. Ilyenkor mindig emlékeztettem, hogy anya keze nem hideg és nem fáj, ezért vegyél fel kesztyűt máskor Te is! Ja és persze néhány percig balhé van belőle, de az elterelő hadművelet győz! :twisted:

Cas
Nagyon jók a képek! Hol voltatok?

Myra
... majd ha piros hó esik! :lol: Nálunk tetősík ablakok vannak, felébredt reggel Kori és mutatja az ablakot, nem láttunk ki, csupa fehér volt és szinte sötét - nappal! :shock:
nikcsi
 
 


Cory!
drukkolok!!!!!

Kép

Laga!
nekem 2 is van, ha van 15 pontod, megbeszélhetjük bármikor

Myra!
biztos hallotta, hogy "majd ha piros hó esik" :roll: :lol:

Nikcsi!
nagyon vártalak Titeket :cry:

Boglárka!
mielőbbi gyógyulást Fanninak!

Kép
szilvamag
 
 


Oké, van egy 15 pontos füzetkém cserére. Kinek kell? Mi a 21% levásárlásának határideje?
Vagy félreértettem és senki nem akar cserélni? :oops:
laga
 
 


Laga!
válaszolok, nyugi :wink: márc. 31.
ha nagyon szükséged van rá odadom az egyiket , bár mi úgy szoktuk, tudod, megoldani, hogy egy lehetőséggel sokan vásárolunk egyszerre :twisted: :lol:
szilvamag
 
 


SZiasztok
Ma délután hazajöttünk a kórházból.
elég szadista betegség volt. Azt hittem, hogy mi letudtuk ezt a hányós-fosós vírust decemberben.
Hétfőn este kicsit lázas és bágyadt volt, de kedd reggelre elmúlt. Aztán kedd este 7-kor elkezdett hányni és 2 percenként, aztán tíz percenként hányt. Akart inni, de egyből kihányta. Este 11-kor elaludt a fáradságtól, viszont óránként kihányta a vizet, amit kért pedig csak kortyokat adtunk neki. Adtunk neki Dedalonetta kúpot is, amit a múltkor kaptunk, de most semmit nem használt. Szerdán reggel a dokihoz lementünk, mert már több mint 12 órája nem evett, ivott egy kortyot sem. A dokinéni adott beutalót, ha nem javulna délig a hányása, addig is továbbra is csak 10 percenként egy kiskanál vizet adjunk. Hát azok a tíz percek is óráknak tűntek, úgy kapott minden kanál víz után, és tíz percig csak mondogatta, hogy víz-víz. Így addig a nyugtatós cumiját vizeztük egy kicsit, hogy ne legyen szárazság érzete a szájában. Úgy tűnt, javul mert nem hányta ki, akkor már olyan éhes és szomjas volt, hogy a déli alváskor álmában is húst, meg almát emlegetett. ELkezdtük adni a kis babánt a doki utasítása szerint szintén kis kanálnyi adagokkal. A kis hasa teljesen beesett volt. Kakija csak napi egy volt, de az hasmenésszerű. (Egyébként még ekkor is erőt vett, és kijött az ágyból apa mellől, hogy kakiljon.)
Aztán este 7-kor (szerda), majd 8-kor megint hányt és teljesen elernyedt fáradt volt, már a kaját sem kérte. így bementük a kórházba este 10-re, sokkal megnyugtatóbb, mert nem tudtuk volna eldönteni, hogy a kiszáradás jelei mikor kezdődnek.
Ott sírt a dokik, nővérkék ellen, bár félálomban már nem a szokásos erővel. Megmérték 11 kilóról 10 kilóra lefogyott a hányásokkal, nem evéssel 1 nap alatt.
Nekem tetszett a LÁszló kórház fertőző osztály elrendezés, egy hosszú kórteremből lett kialakítva, válaszfalakkal elszeparálva 2-3 ágyas szobák, de óriás ablakokon végig látsz a többi szobába is egy nagy kórteremként. Így nem a 4 fal bezártság érzésed van és a gyerekek is nézelődhetnek. Bent van saját WC, Fürdő. A látogatók is az "erkély"helyén lévő külső folyosón át járhatnak be. kicsit olyan, mint a vállalati üdülők. A szobával szerencsénk volt, mert egyedül voltunk.
Attól tartottunk, hogy lekötik a gyerekek kezét az infúzió miatt, de szerencsére nem így csinálják, hanem jól a kezéhez rögzítik.
Én végig bent voltam, 3 műanyag széken összetolva aludtam 3-4 órát, ja és én is a megfázásom közepén tartottam, orrom fojt, torkom fájt és köhögtem.
Fanni bent már nem hányt többet, éjjel jól aludt. Csütrötök reggel az infúziónak köszönhetően jól volt, enni is nagyon akart, már majdnem két napja semmit nem evett.
Vizitkor a dokinő mondta, hogy leveszik az infúziót, meglátjuk, hogy bírja, sokat itassuk és adjunk enni is. Na ebben a háziorvossal teljes ellentétes dolgokat mondtak, csináltak, MÍg a házi orvos azt mondta: apránként, hogy ne hányja ki, meg előszőr csak alma, banán, keksz, és tejet, hút, fűszerest ne. Addig a kórházban a reggeli májkrémes kenyér, még nekem is túl borsos-csípős volt.( lehet, hogy ott nem tudnak személyre szabottan csak egy gyerekkel foglalkozni, mint otthon a saját Anyuka). Bár amikor azt mondta, hogy ittasuk teával, és mondtam, hogy arra csak fintorgott Fanni, akkor azt mondta adjunk amit szeret tejet, kakaót. Kérdésünkre elismerte, hogy a tejtől lévő hasmenés meghosszabbítja a kórházból hazamenést.
Szóval inkább a háziorvos szerint apránként jártam el, mert már nagyon sajnáltam szegényt a hányásoktól piros volt a torka, nehogy kezdődjön megint a hányás.
Délutánig bírta is a Fanni, futkározott a szobában, de a délutáni alvásból már bágyadtan ébredt, illetve aludni akart tovább. Szóltam, hogy szerintem elmúlt az infúzió hatása és még nem erős annyira, jobb ha visszkötik. Lefektettem újból. Este 7-re úgy feldobódva ébredt, mint ha dobbingszert kapott volna, azt hittem éjjel nem is lesz alvás, de este 10-kor elaludt. Este már rendesen etettem, ahogy kérte ropival, pogival stb. mivel nem hányt nappal, igaz hasmenije volt egyszer.
Este 6-kor kaptunk szobatársat, mondván ugyanaz a baja egy szoptatós pici babának. Neki az orrát kellett szívni óránként, mert úgy fojt. Ez a kórházi gép tök hangos, kicsit féltem mi lesz éjjel, hogy alszik majd Fanni ettől az aggregátortól. Közben beszélgettünk az Anyukával, hogy kinek mi a baja és kiderült, hogy ők nem hányás-hasmenés miatt vannak bent. Elkezdtünk izgulni, ha nem ugyanaz, még elkapják egymástól, és kérdeztük a nővérkét, hogy ez hogy lehet. Mint kiderült Fanni betegségét elírták a szobabeosztásnál. Este 10-re el is költöztek, így éjjelre megint magunk maradtunk. Csodálkoztam is, hogy a többi szobában hányással vannak ketten, hárman is, mi meg egyedül, pedig csak jönnek az újabb betegek, hozzánk mégsem tesznek.
Éjszakánk jól telt, Fanni végig aludta, én már profin tudtam 3 széken fekve aludni 6 órát.
Péntek reggelre már "teljesen" jól volt Fanni, futkároztunk a szobában,bújócskáztunk. Aztán kétszer akkora hasmenése volt, hogy a szemünk előtt láttuk, ahogy bugyog a pelusból fent ki a tartalom. De ezt leszámítva már jól volt Fanni. Mondták, 24 óra múlva mehetünk, ha így bírja és a hasmenése is javul.
Estér kaptunk szobatársat.Már elég fáradt voltam és ki akartuk bérelni a felnőtt ágyat nekem éjjelre, mert pénzért házszabály szerint lehetett volna, de mégsem adták. Más anyukákat láttam, hogy halál nyugodtan befekszenek, de én nem merek ilyet megtenni. És mivel szobatársunk lett és neki is kell szék, így megtanultam két széken fekve aludni. Neki ovis gyereke volt, így ő betudott feküdni a közepes ágyban mellé, de én a rácsos ágyba nem tudtam volna bemászni Fanni mellé.
Nővérkék rendesek voltak. Egy éjszakás nővértől először megijedtünk, olyan morózusnak nézett ki, és a "bemutatkozása" nem volt túl jó, de aztán tök rendes lett, ő járt utánna, hogy Fanninak a kisbabával nem azonos a baja és költöztessenek szét minket.

Fanni persze ha bejött doki, nővér mindig mondta "kész, kész" meg "pápá" menjenek ki a szobából. Viszonylag bírta a bent létet, az utolsó nap már sok volt neki.

Lehet, hogy zagyvára sikerült, de értelmesebben megfogalmazni most nincs erőm.

[color=darkred]DM
Ha még nem maradtam le, engem is érdekelne, mert pelus nagyon kellene már.
[/color]
boglarka
 
 


Nóri!
örülök, hogy jobban vagytok
elég kemény ez a vírus :?
szilvamag
 
 


Cory
Hú tényleg, el is felejtettem! Megy a drukk!

Hmmc
Sebi is gyorsan rájött, hogy 2 perc alatt lefagy a keze, jó dolog az a kesztyű! :)

Myra
Nekem volt egy nagyobb is, de azt egy pár éve a biciklimmel együtt ellopták. :( Miért, milyenek az új szánkók? Ezt a jól bevált Davost már nem lehet kapni?!

Nikcsi
Csak átmentünk anyuékhoz meg vissza, és itt lent a kertben.

Boglárka
De jó, hogy végre itthon vagytok, és hogy Fanni a körülményekhez képest ilyen jól tűrte a strapát!
Remélem hamar felépül!
cas
 
 


Boglárka,
Hűűűűű ez elég szörnyen hangzik. Jobbulást nektek!!!

Cas,
Nekünk nagy van. :P 2 személyes. Davos?? Nem tudom ilyet lehet-e kapni. Mi az újak közül a nagyobbakat nézegettük, de valahogy úgy vannak összerakva, hogy nem mernék a gyerekkel együtt ráülni, mert szétesik, vagy széttörik alattunk. :? Tegnap a Praktikerben láttam az első megbízhatónak tűnő darabot...
myra
 
 


Szilvamag,
ez a 21%-os cucc már tárgytalan, én is kaptam.
Egyébként meg én egy kicsit másképp csinálom: nem szeretek elrohangálni egy-egy csomag pelusért, ezért ha megyek, akkor kb félévre vásárolok. Ahogy számolgattam, legközelebb áprilisban lesz aktuális a dolog. Amikor ajánlgattam, hogy ki tart velem, akkor meg senki sem reagált.
laga
 
 


Laga!
bocsi, csak furcsának találtam, hogy nem velünk jönnél, hanem egyedül méssz
(velünk együtt is vehetsz fél évre valót) de nem akarlak elráncigálni
szilvamag
 
 


azért ha méssz, szólnál? lehet hogy veled tartanék/tartanánk
már ha szabad
:oops:
szilvamag
 
 


Már voltam.
laga
 
 


Mivel én megint nem kaptam 21%-ot, de a 15 pontom lassan meglesz majd mehetünk együtt DM-be, ha gondolod... :oops:
myra
 
 


Upppsz :roll: lemaradt a lényeg: Szilvi ez neked szólt!
myra
 
 


köszi
szilvamag
 
 


Huh, na ma kidolgoztam magam! De stimmel a pénzügyi eredmény, úgyhogy boldog vagyok. Innen a többi már majdcsak összeáll.

DM
Nekem van 14 pontom beragasztva, meg 21 %-om is hozzá, csak lóvé nincs. SZóval ezzel mehetünk, de csak jövő hónap elején (az már nincs is olyan messze).

Myra
Annak, amin Sebi is ül a képen Davos a márkája, a mi időnkben "mindekinek" ilyen volt. (Jó masszív fa.)
cas
 
 


Laga,
Megírnád mostanában mikor vágjam le picit Lilla haját? Azt szeretném ha megerősödne.
Nem emlékszem a weboldal címére ahol ennek utána lehet nézni. Azt is megírhatod, és akkor nem zaklatlak vele. :oops:
myra
 
 


Ezt a bolond szelet?! Sebi igencsak visított, amikor megpróbáltunk kicsit lemenni... :( Pedig nincs hideg!
Ha holnapra eláll a szél, de marad a Nap meg az enyheség, akkor mit szólnátok délelőtt egy nagy játszózáshoz?
cas
 
 


mi is voltunk sétálni, Eni jót aludkt.l-.-b
és most velem gfjdlg gépel
szilvamag
 
 


Saci,
Jól hangzik!!! :P :P
Lilla kapott egy új hintát, mert most jutott abba a szakaszba, hogy nem csak 10 mp-ig akar benne ülni. Háááát egész nap hintázunk itthon. 1 óra hintázás után hajlandó kiszállni max 10 percre aztán vissza. Én meg persze nem jutok semmivel semmire mert lökni még nem tudja magát... :roll: :?
myra
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: