Új privát üzeneted érkezett!

Kriszti!
Éppen most olvastam a MÁV-os oldalon, hogy gond van a picikéddel. Szorítok nektek, hogy ne legyen semmi gond! A Dóri még nem volt 3 éves, amikor tic-tacot dugott az orrába. Felhívtam a doktornénit hogy ilyenkor mi van, mondta azonnal induljak vele kórházba. A Heim Pálból kétlábbal rúgtak ki, hogy nem ők az ügyeletesek. Tiszta ideg voltam, fölhívtam a barátnőmet, ő a kardiológiai intézetben nővér hogy segítsen mit csináljak, mondta ha már ott vagyok próbáljam meg a fül-orr gége klinikán vagy a gyerekklinikán valahol csak szóba állnak velünk. A fül-orr gége kli8nikán egy fiatal dokibácsi jött a folyosón mikor a portásnak ecseteltem a történetet, mondta azonnal vigyem be a gyereket( Dorkám kinn volt az autóban a sógorommal, ekkor már kb. este 9 óra volt ) Akkor az éjszakát benn kellett töltenünk, biztonságból, másnap pedig a pénzt sem fogadta el a doki. Nagyon jó érzés volt, hogy valahol még törődnek velünk. Én 18.-án megyek a bíróságra, légyszi szoríts nekem!!!! A gyomrom már most nem az igazi, az idő haladtával pedig még romlani fog a helyzet. Jövő héten szabin lettem volna, de utolsó pillanatban a főnököm lemondta, most ezért bőgtem. Már tisztára kivagyok. Holnap viszem a Dorkát szemészetre. Remélem nem romlott a szeme, apuka szemüveges. Legyetek jók! Csütörtökön lesz a műtét? Gondolok majd rátok!!!!!!!!!!!!!
Tünde
tundid
 
 


Szia Tünde!
Aranyos vagy,hogy szorítasz!!!
Én is fogok neked a bíróság miatt!Nálunk a műtét miatt végül belement drága apuka,hogy elhalasszuk.Megmondtam neki kerekperec a véleményem,és nem fogalmaztam udvariasan.Most várjuk mi is a köv.időpontot.Dominak meg zúzódása lett a mellkasán,ahogy leesett a fáról almaszedés közben.Én el sem hiszem ezt a sok rosszat,ami történik,nagyon szerencsétlen csillagállásban vagyunk tavasz óta..Most 1 hónapig semmi mozgás,tilos a foci,úszás,mászóka,futás,bringa,roller,stb.Egy ilyen elevenkének hogy magyarázod ezt meg...

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Szia Kriszti!
Köszi, hogy te is szorítasz nekünk! Szerintem nálunk apuka boldogan lemondana a gyerekéről, csak fizetnie ne kelljen. Nagyon sajnálom Domit. Éppen néztem az almaszedéses képet is. Kegyetlen dolog ha a gyerek valamitől el van tiltva, mert ha fél évig nem csinálta, ha nem szabad rögtön eszébe jut, hogy azt szeretné! Kitartást, gondolok rátok csütörtökön!!!!!!!! Ha gépközelben leszek érdeklődök.
tundid
 
 

 
 

sziasztok!

hat nem tul jo latni mi minden tortenik Kép drukkolok nektek,kivancsi leszek, mi lesz ebbol

en sokat vagyok egyedul,amit nehezen birok;egyetemre rohangalok sokat,csak ott se tudok sok mindent megcsinalni;most mar nagyon nyom a gyomromnal a baboca meg hajolgatni se nagyon tudok es nagyon zavar ez a tehetetlenseg meg faradekonysag
lehet drukkolni, hogy birja ki bent meg jo sokaig; 35. heten vagyunk es annyira kesze-kusza meg mindig minden hogy az lenne a jo ha kibirna a 40. hetig bar tudom h ezt nem lehet tervezni meg iranyitani Kép

Kriszti, miert kell muteni a kicsit nalatok?

udv mindenkinek
azert az jo h szep az ido nem? Kép
brekuc
 
 


Szia Brekuc!
De jó,hogy örülsz a szép időnek!!Kép
A babócád pedig tudja,meddig kell bent maradnia!KépÉn olyan ideges voltam Dórinál,mert pont akkor költöztünk,mikorra ki volt írva.Nem adta át előbb az előző lakó(kedves...),és nekünk még fel is kellett újítani.Rendesen rettegtem,de 42.hétig jól érezte magát a csöppség,olyannyira,hogy akkor is csak indításra volt hajlandó kibújniKépNálatok is rendben lesz minden!!Nekünk Dórit műtik,mert szülésnél a köldök-kezelésnél egy kis szövetet bent hagytak.ezt először alig lehetett látni,de mára majdnem borsónyi.Le kell szedni,és csak altatásban megy,mert nem bírja hiszti nélkül,és nem lehet annyira lefogni.Nő az a szövet a bőre alatt.Ha nagyobb lenne Dorina,nem is kellene altatásban csinálni.De nem lehet várni,mert könnyen rosszindulatú lehet belőle később.Még olyan kicsi szerencsére,hogy lehet,hogy varrat sem kell bele,csak egy csippentés,és állítólag 3 perc az egész.Majd holnap többet tudok,mert akkor beszélünk az altató dokival,meg kész lesznek a leletek is(órák kellettek,mire pisilt a kisasszony...Kép ).És akkor csütörtökön műtik,ha minden rendben lesz.Haza is engednek minket még aznap délután,ha szintén minden rendben lesz.Anyukám a stresszemre mindig azt mondja,hajtsam el a negatív hullámaimat,hát akkor csak legyünk túl rajta minél előbb,és minden ok lesz!!!Domi meg taknyos rendesen,torka is szarakodik,itt drukkolunk,hogy Dóri meg ne kapja el.Meg Dominik(mert miért ne...)leesett az almafáról hétvégén,hát röntgen,és az én ezerrel pörgő gyermekem 1 hónapon át nem aktívkodhat.Semmi úszás,semmi foci,csak nyugi.Alig bírja,ma is kirohant egy busz után.Esküszöm,felér egy szívrohammal,ha az embernek gyermekei vannakKépZúzódott a kis mellkasa,azért kell a nyugi.

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok!

Nem is tudom, hol kezdjem. Közétek tartozom úgy néz ki. Ti hogy bírtátok ki??? Én nagyon ki vagyok idegileg. A párom itt hagyott egy másik picsáért. Már bocs a jelzőért. Nincs is türelmem most írni.

Szilpa
25


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Szia Szilpa!
Láttam rólad a képet a profilodban,helyes lány vagy,csini.Tudom,sajna ez nem számít,értem is döglöttek a pasik,mégis dobott az ex egy buta liba miatt.Írj egy kicsit részletesen!Mikor történt,biztos-e már vagy csak sejted,van-e már babócád?

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Hahó!Erre senki?

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Doktorkitti!

Ne haragudj, de még nem tudok rúla még írni se. Majd pótolom.
Nincs még babó. Csak pocaklakó.

Szilpa
25+5


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


sziasztok

beneztem es latom h ujabb taggal bovultunk.ez annyira szemet dolog Kép marmint nem a bovules hanem ami miatt egyaltalan letezik ez a forum
mi 36. heten vagyunk hizunk szepen Kép fobiak felelmek tovabbra is/megint/meg mindig vannak csak szep lassan megerkezik a mano Kép Kép

hogy alltok Kriszti a perrel meg mutettel meg mindennel?

Szilpa biztos eltunt ez a joember?mid van kislany v kisfiu v meglepi? Kép en nem birtam ki annyira kivancsi voltam h a legelso adando alkalommal rakerdeztem Kép

udv mindenkinek!!! Kép
brekuc
 
 


Sziasztok!
Jól megcsappant itt az érdeklődés...


Brekuc!
Mindjárt itt a babaKépKép
Nálunk apuka nagy nehezen belement a halasztásba,egyszerűen megfenyegettem.Neki is érdeke,ha nem akar fizetni.Persze ettől függetlenül nekem nagyobb érdekem a lemondása,hogy örökre eltűnjön.Vigye a mocskos pénzét is a francba!!!
A műtéten túlvagyunk,már aznap hazajöhettünk.A lányom a kórházi ágyat is játszótérnek használta,meg nem mondta senki,hogy aznap műtötték.Kiszedték azóta a varratokat is,kedden szedik le a kötést,aztán már pancsizhat is.Én meg vámpírfogakkal vagyok itthon,még 2 hét,és teljesen kész leszek.Lecsiszolták,de már ez az utolsó fázis.Aztán vigyoroghatok végreKép
Te hogy érzed magad?Lelkileg javulsz,hogy jön a babó?Mikorra vagy kiírva pontosan?Említetted,hogy műtik Anyukádat.Mostanában,ha jól emlékszem?Ezzel mi a helyzet?Jól van?Az én Anyukámat is most műtik,holnap fekszik be,és csütörtökön fogják megműteni.Minden összejön ilyenkor.Kitartás Nektek,és írj,ha tudsz!!!
Puszi:Kriszti

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


sziasztok!

koszi mar varom nagyon de most tiszta ideg vagyok megint nagy jelenetek cinikus szemetkedes apukatol es raadasul kiderult streptococcus fertozes is ami okozhat szulesnel problemat (tudo-,agyhartyagyulladas,szepszis a babanal ami miatt akar el is lehet vesziteni);raadasul a neten mindent irnak rola-azt is h gyogyithato azt is h nem tehat egy eleten at hordozo leszek
probalok nem ketsegbe esni plane h allitolag a nok 30%-a hordja.Ha apuka megtudja,jon a kurvazas es nem tudom megvedeni magam olyan mintha egy uthengerrel probalnek szot erteni.nehez azt kideriteni h honnan van de pl neki volt prosztatagyulladasa ahol nem tenyesztettek semmit es onnan is lehet de akar wc-rol is kb.mindegy o nem ezt fogja latni benne hanem azt h ki tudja kitol hoztam (no comment).de amugy is le van szarva h honnan van csak a babanak ne legyen baja majd;nem hianyzik ebbe az egeszbe bele az h o a sarba dongoljon

orulok h sikerult a halasztas;en ezt az egeszet nagyon nehezen viselem,csonkacsalad ilyesmi,annyira nem ezt akartam a gyerekemnek es annyira gyengenek erzem magam Kép
brekuc
 
 


Szia Brekuc!
Mekkora szemét dolog az élettől,hogy ezeket a hónapokat nem élhetjük meg gondtalanul,mert ezek a szemetek nemhogy nem támogatnak,még inkább keresztbe tesznek nekünk.Ilyenkor hol vannak az anyák és a gyerekek jogai???Mert az apucikákat már válogatás nélkül imádják a bírónők,jobban már ki sem lehetne nyalni a seggüket.Lehet,hogy régebben el voltak nyomva apucik,de most megfordult a helyzet,ahelyett,hogy kiegyenlítődött volna.
Ugyanilyen fertőzésem volt nekem is,és nem is tudtunk róla.Nekem Dóri teljesen más miatt került fel pár napra az intenzívre,semmi köze nem volt ehhez a fertőzéshez,de ott vettek vért tőle,pisit,füléből váladékot,és így mutatták ki.Vissza kellett járnunk kontrollra(mert emiatt szerencsére nem tartottak bent minket).Mondták,ha marad a vérkép,akkor antibiotikummal normálisan mehet tovább minden.A vérkép rendben volt,azóta oké minden(kopkopkop).Nektek sem lesz semmi baj!!És milyen undorító(már ne haragudj),hogy nem érted aggódik meg a gyermekéért,hanem nekiáll vádaskodni.Pont ő....

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


szia!

koszi szerdan megyek orvoshoz remelem minden rendben lesz majd;en nagyon szeretnek rendes uton szulni es remelem h nem csaszaroznak meg emiatt (se)

nyiltan nem mondott semmit vegul csak hummogott amibol ez is ertheto meg az is illetve hogy hat azert o nem tudja;a prosztata dolgot en hoztam fel mert ez tunik egyelore a legkezenfekvobbnek bar ez annyira lenyegtelen csak minden rendben legyen (legjobb vedekezes a tamadas alapon;tenyleg feltem felek minden jelenettol ezzel igyekeztem elebe menni).csak mint ahogy azert hummog erre az egeszre,feltem h csinal vmi jelenetet ebbol is,bar meg lehet
ez a rohej h amikor megkaptam az eredmenyt nemcsak attol randult ossze a gyomrom h mi lesz majd a babaval hanem attol is na ezert mit fogok "kapni"?holott egy normalis kapcsolat ugye nem igy kene h kinezzen (bar ez nem is kapcsolat;es amig az volt se volt normalis)

egyebkent kozvetlen kornyezetben volt egy agyhartyagyulladas fel evesen a kollegameknal egy masiknal meg szuletes utan azonnal intenziv tudogyulladas miatt ugyanemiatt a fertozes miatt de tenyleg feltetelezem rendben lesz minden
Kép
szerintem azert a babat o is varja es tudja h ez veszelyforras lehet - remelem ez egy kicsit visszafogja majd

anyukamat most mutottek volna de egyreszt atrakta a baba miatt marciusra (elobbre nem tudta pedig jo lett volna ha hamarabb tudjak muteni) masreszt a nyaron volt neki servmutetje;kicsit hamar kidobtak a mutet utan - par nap mulva laz fertozes stb es meg 3 hetet toltott emiatt korhazban (eljenek a magyar korhazviszonyok h hamarabb engednek ki beteget - nem tudom miert jo ez ha utana a beteg meg betgebb es az agy egy het helyett 3-4 hetig foglalt);egyebkent ez juliusban volt;most volt csak az h nem kellett atkotozni es nem levedzik a sebe (fujjjj)

ugyhogy egyelore igy allunk

kivancsi vagyok mi van a tobbiekkel;en szules utan egy darabig biztos nem leszek (probalok majd) egyelore nincs telefonvonal ott ahova majd megyek (meg mindig nem koltoztem at...) es a gepet is majd a sogorom atcipeli ha egyszer raer...

legyetek jok udv kicsiknek es nagyoknak is Kép
brekuc
 
 


sziasztok
Brekuc
Bocs, hogy iigy ismeretlenül belekotyogok, nagyon együttérzek Veled. A strepto miatt iirok. Anno én indiitottam egy topikot itt a neten, olvasd végig, soket segiit. A várandósság topikon belül van! Én egyébként kettőt szültem streptoval, természetes úton. De olvasd el a topikot, és megnyugszol, legalább emiatt nem aggódj. Kitartást és boldogságot a babához, éilletve egy téged megillető pasihoz is!!!!
üdv,
bringa
bringa
 
 


Sziasztok!
Nem illik itt észt osztanom,mert apával együtt várjuk a babát,de le vagyok döbbenve a nagy büdös valóságon,ahogy olvasom a leveleket.Régen mindig vagány-bohém barátaim voltak,akiket túlértékeltem,és nem sok figyelmet pazaroltak rám.De hogy egy érett hímivarú(elnézést a kivételektől)elhagyjon,sőt hátráltasson egy kismamát,vagy anyukát,miközben az ő gyerekét hordja a szíve alatt....?!Elképesztő!!
Ti,lányok,sokkal-sokkal erősebbek vagytok,és a lábatok nyomát se érinthetik meg ezek a .....-k,és örökre bebizonyítottátok (remélem magatoknak is),hogy semmitől nem kell félnetek,mert amikor kirántották a talajt a lábatok alól,akkor is talpon maradtatok.
Nem vagyok egy szobacica(dobolok),de most kicsit elszégyelltem magam a kényelmességemért.
bogi
boggy
 
 


Sziasztok!

Boggy!
Aranyos vagy a szavaid miatt,meg is hatott nagyon a kedvességed.De nincs miért szégyellned magad,eszedbe ne jusson,akiknek van,azok az érett hímivarúak,ahogy írtadKépMár azóta férjhez mentem,és ennek az oldalnak is vannak "érdekességei",amiket nap mint nap megélünk,bár legalább boldogok vagyunk.Legalábbis remélem a többségKép.

Brekuc!
Hogy vagytok???
Nálunk gyerekek gyógyultak,Anyu túlvan a műtéten,ő is jól van.Pocaklakó??

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Hahó,Brekuc!

Egyben vagy még????Kép

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


hello!!!

meg egyben csak nem nagyon tudtam nezni jo par napig
Boggy is meg Bringa is tok aranyos hogy irt

tok jo h ennyi mindent neznek terhesseg alatt de h mi minden miatt lehet parazni - en pl amiota a streptorol tudok azota allandoan a magzatvizszivargastol felek mert nem biztos h azt eszreveszem
van ugyan betet ami ezt kimutatja de 3db kerul kb 2500 ft-ba es az kicsit kemeny bar lehet h egy probat megerne

arra minden rendben?fogak gyerkocok?

doki meg nem nagyon izgatta magat a pocakom is fent van meg ugyh nem tudom mikor jon de mar nagyon varjuk Kép

uddddddddv!!!!!!!!! Kép
brekuc
 
 


Szia Brekuc!

Örülök,hogy jól vagy,csak így tovább!
Ez már hányadik heted?Lakással mizujs?
Nálunk Anyut hazahoztuk,lábadozik,gyerekek rendben,megy az őrjöngés,fogak 2 hét.KépKépKépKép
Csillával beszélsz telefonon?

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


hello mindenki

itt nincs nagy elet (hal'Istennek?) mi meg egyben 39.het vegen
Csillaval csak par sms-t valtottunk

nagyon nagy hepi azert nincs annyi mindent kell lenyelni apukatol es valtozatlanul nem tudom mit kene csinalni szerinte nojek fel es nem tudom neki elmagyarazni h a legkevesbe felnott itt o hiszen nem lehet vele leulni ertelmesen megbeszelni h mi lesz mi varhato;tul nagy ara van annak h foglalkozik velunk es vesz dolgokat a picinek es tenyleg nem tudunk leulni megbeszelni mert abban a pillanatban h en elkezdenem elmondani h mi baj vagy egyaltalan csak latszik rajtam h baj van (es mindig az van hiszen ezzel kelek ezzel fekszek) bevagja a durcit;mindenki azt hallgatja h o mennyire nem tud aludni mennyire kivan idegileg es hogy szegenyt csak az idegorvos erti meg akitol most kapott megint jo kis xanaxot(megjegyzem en sem alszom de ez egyreszt nem erdekes masreszt nem szedhetek semmit)
mindenert valtozatlanul en vagyok a hibas allandoan errol a tavalyi szetmenesrol beszel es sportot uz abbol h olyanokat mondogat h o tavaly ilyenkor mit csinalt szegeny egyedul milyen ido volt stb(mert tobb mint egy ev utan se tudta eldonteni mit akar es en leleptem csak sajnos visszamentem hozza)
arrol nem esik szo h o ezt a babat nem vallalta h az elejen mennyire eltunt es teljesen egyedul hagyott es hogy mindig ment a mezesmadzag
sokmindent vett a babanak es segitett is csomo mindent de pl apasagink nincs mert azt huzzuk mint a retestesztat
mindenki azt tanacsolta h varjak szulesig mert ha meglesz a baba hatha visszajon stb de nem tudom h ez igy jo-e most mar nincs ertelme balhezni annyira kozel a szules es szuksegem van ra es ezert a segitsegert tenyleg mindent lenyelek csak ez neha nagyon kiakaszt
meg a baba elott kellett volna elhagyni vagy legalabb terhesen de ha ezt baba nelkul nem birtam vallalni babaval sem fogom tudni mert mindig valahogy ugy alakitotta a kapcsolatot h az ember turt meg vart - es a felesege is

es nem tudom babaval felvallalni azt a nagyon nagy belso feszultseget h elkuldom teljesen mert megiscsak a gyerkoc apja masreszt magamban nem tudom ezt a kudarcot elrendezni mert en nem kozejuk allni akartam hanem tenyleg hittem h en vagyok a parja es az egy szar hazassag
csak tegnap epp ki lettem oktatva h egy nos pasi mennyire maskepp mukodik es ne varjak dontest meg az esku meg a bla-bla-bla
tenyleg nem ertem es biztos en vagyok a hulye h miert van szukseg felrekefelesre alberletre elkoltozesre ha aztan mindenki allandoan etetve van mikozben o olyanokat mond h o mennyire szenved mennyire szeretne meghalni mert azoknak mar jo es hogy neki mennyi felelosseg van a vallan

nem ertem es nem is akarom megerteni csak a fiamnak szeretnek olyan ertekrendet adni hogy eszebe ne jusson ilyesmit csinalni hogy ne erezze magat jol langyos bizonytalan gerinctelen szarban hanem vallaljon is felelosseget es tudjon donteni - jol

vele szemben nem tudok felallni es megvedeni az erdekeimet mert mindig ugy csuri-csavarja a dolgokat hogy en jovok ki az egeszbol porig alazva es mindig neki van igaza mint egy suket uthenger

hat ez van igy varjuk a babat es ha nem lesz valakim akivel egyutt le lehet ot "gyozni" meg nagyon sokaig ez lesz es nem biztos h ez a nyeles jo a babanek es nem biztos h talalok valakit mert annyira nem bizom mar semelyik ferfiban mert o is ugy vagott at h tudta milyen kapcsolatom volt elotte es mennyire serulekeny vagyok es megis labat tudott bennem torolni mert hagytam mert abban hittem h nekunk tenyleg es igazan kozunk van egymashoz
hat ennyi

kivancsi vagyok kinek mi jott be a lanyok kozul - Dit29-nek az h kirugta a pasijat kivancsi lennek vele van-e;elkuldeni nem akarom mert az o gyereke de hogy ebbol hogyan lehet kijonni nem teljesen megrokkantan es foleg mikor azt nem tudom

hozzateszem h aki tenyleg foglalkozott velem barat az most osztondijjal fel evig kulfoldon van;a "legjobb" baratnom meg neha elokerul sirankozni szinten a pasijain de hogy egy ertelmes estet nem lehet veée eltolteni az is igaz - se szinhaz se semmi mert o allandoan szenved (persze azt mondta h majd o rengeteget lesz velem es milyen tok jo lesz - szent eg mi a franc lesz jo?vagy en keresem vagy ram se tojik Kép)

na ennyi kis pesszimizmus-hullam

udv mindenkinek drukkoljatok h meg kibirja egy darabig a baba - az egyetemen megint osszecsaptak a fejem felett a hullamok annyi essze stb van es nem mondhatom senkinek h bocs de annyira szar ez az egesz h felkelni sincs kedve az embernek nemhogy leulni es ertelmes dolgokat irni
brekuc
 
 


kirugtam nem birtam tovabb.jo moka ez 1 hettel a szules varhato idopontja elott

van itt valaki egyaltalan? Kép
brekuc
 
 


Szia Brekuc
Jol tetted, hogy kirugtad azert megtartani valakit mert apa kell a gyereknek a legnagyobb allatsag. Ha a gyerek fel eves koraig ki tudod huzni segitseg nelkul utana mar vannak lehetosegek /megha szarul hangzanak is/ mit lehet tenni.
Reka


Kép
vaktyuk
 
 


koszi Kép

egyebkent milyen lehetosegekre gondolsz?
brekuc
 
 


Lányok!

Van élet a férfiak után! Tudom, hogy mindenki, aki épp szenved a pasija miatt, most hitetlenkedve legyint. Én is azt tettem és bőgtem hónapokat, évet, mert akkor úgy hittem nem változhat semmi, soha többé nem leszek boldog, végem, leírhatom magam.
8 év házasság után, túl vetélésen és meddőségi kezelésen, 6 hónapos veszélyeztetett terhesen hagyott el a férjem, minden magyarázat nélkül. Azaz hogy én voltam mindenben a hibás. Úgy bánt velem, mint egy megunt szajhával. Megtiport, megalázott, sőt meggyalázott terhesen, az a valaki, akit mindennél jobban szerettem. Azt hittem beledöglök. A lányom két hónapos volt, amikor kiderült, hogy mindezt azért tette, mert becsajozott.

Azóta elváltam tőle, ő pedig kicsinált minden téren, anyagilag lehetetlen helyzetbe hozott stb. A részleteket nem írom le, mert nincs az a végeláthatatlan brazil szappanopera, ami vetekedhetne vele. Annyit mondhatok el, hogy bár mindenki esete más, egyben azért mégis egyeznek: nevezetesen a férfiak gerinctelensége, végtelen gyávasága, önzősége és szemétsége tekintetében, a sémák hihetetlenül egyeznek! Még részükről elhangzott mondatok is!

Aki képes elhagyni egy terhes nőt, nem kiállni mellette, az minden szemétségre képes, és bármily fájdalmas is, de le kell írni őt! Az ilyenből nem lesz erős, családfenntartó apa, akire fel lehet nézni. Bármikor, az élet bármelyik szakaszában újra leléphet. Akkor már jobb előbb, mint utóbb. Muszáj erősnek lenni. Lesz igazi apja annak a gyereknek, ha nem is vérszerinti. Mindazonáltal tudom, hogy ehhez rengeteg szenvedésen kell átégni, és sok időbe telik.

Azt hittem, én már senkinek sem fogok kelleni, lehúzhatom magam a vécén. Sokan mondták, hogy jobb lesz majd ekkor és ekkor, meglátom, rendbe jön az életem. Akkor nem voltam képes elhinni.
Teltek a hónapok, eltelt másfél év és most már tényleg élvezem az önálló, független életet! Lehetőségeimhez képest eljárok néha szórakozni. A férfiak megbámulnak, hirtelen érdeklődni kezdtek irántam. Nem is számítottam rá, és a semmiből váratlanul felbukkant egy fiú, akit egyáltalán nem riaszt el az, hogy elvált, kisgyerekes nő vagyok! Sőt! Tisztel azért, mert egyedül nevelem a kislányom.
Még valami: azért mert az a hapsi, aki elhagyott bennünket egy szemét, attól még igenis léteznek rendes férfiak a világon. Nem minden férfi görény. Nem szabad feladni a reményt.

Nem tudom, hogy alakul az életem, hogy alakul az életetek, de kívánom mindenkinek, hogy talpra tudjon állni, és megtalálja igazi társát az életben, és boldog családban éljen. Sokaknak már sikerült. Miért ne sikerülhetne nekünk is?
Szívből sajnálom azokat, akik most, életük legfontosabb időszakában szenvednek, lélekben velük vagyok. Kérlek, ne adjátok fel.
danusia
 
 


Sziasztok!

Brekuc!
Neked minden elismerésem!!!!!Nagy erő kellett ahhoz,amit tettél,épp ezért nagyon büszke lehetsz magadra,és már teljesen a babódra koncentrálhatsz!Tudom,ilyenkor kilátástalannak tűnik a jövő,de a pici születésekor hirtelen mindennek értelme lesz,és a napod "tele lesz".Az is elérhetetlennek tűnik,hogy valaha boldog lehetsz egy tisztességes férfi oldalán.Pedig van ilyen!Még ha most bőgök is,mert az én férjem is tud egy jó nagy fasz lenni,attól még boldog vagyok,és te is meg fogod ezt találni!!!!

Danusiának meg nagyon örülök,és annak is,ahogyan megosztotta velünk a boldog történetét!Nekem is így kezdődött,és mára tényleg elértem a boldogságomat-amihez már csak egészség kellene.Lányok,ilyen történetekből tessék erőt meríteni,még ha nehéz is ilyenkor ezt elfogadni!!Sosem szabad leírni magunkat,mert mi sokkal többek vagyunk,mint ahogy elbántak velünk!!Az én pasim is terhesen hagyott el.Most született egy fia.Szerintetek a felesége mit érezhet?Most a legnagyobb nyugiban él boldogan,csak egyzser akkorát fog koppani ettől a szeméttől.hogy csak tudjon talpra állni!Ha valaki ilyen jellemtelen,nincs az a nő,aki meg tudja majd változtatni.Darabig sikerülhet,és olyan boldog a nőci,hogy no lám,neki sikerült befogni,mert őt megszerette ez a férfi....aztán jön a valóság.De hol leszünk mi már akkor!!!!!Boldog feleség vagyok,2 csodálatos gyerkőccel,szép lakásban,jól fizető melóhelyen(na jó,tulok a főnöknőm).Csak az egészség hiányzik,de bízzunk...Ja,és lediplomáztam közben.Mi volt előtte?Egy szolíd fizetés,kis szoba szülők lakásában,apuci lelépett mikor terhes lettem,kikészült lelkem,stb.És most???Még próbálja meg valaki leírni a gyermeküket egyedül nevelő édesanyákat!Gyermeket nevelni a világ legcsodálatosabb dolga!És aki egyedül is vállalja ezt,az a legtisztelendőbb dolog!!!!!Erre lányok mindig tessék büszkének lenni!!!!

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


sziasztok lányok!
gondolkodtam irjak e egyáltalán, hiszen akkora a pangás, h szinte már alig van aki emlékszk a másikra..na mindegy, csak pár szót..

brekuc!!

tudom most borzalmasan érzed magad, de amint megszületik a baba, nem lesz időd arra gondolni h mi lett volna ha nem teszem meg..milyen lenne ha...de ezt nem is folytatom. nem akarlak szomorubbá tenni de régebben irtam én is neked, h engem is azzal vigasztaltak majd ha meglátja a kicsit megváltozik, fenét! látta kétszer, azóta meg annyit tett h a gyámügy kényszere alatt megtette a nyilatkozatot, elismerte h ő az apa, de mitől legyek én is boldogabb, attól h mindettől függetlenül nem is kiváncsi rá,! hetente dob egy smst h mi van velünk, én meg tapsztalatból tudom nem jó ecsetlni h milyen szépen is fejlődik gábor, h mekkora, mit tud már mert semmi reagálás nem jön vissza. ő ezzel megtette a mit "tudott", pénzt meg akkor küld ha "tud". tegyem zsebre..ja meg mellé kaptam sokszor prédikációt h ugyis cak pénzért szültem..na ja, próbéljon meg ő eltartani egy gyereket 14 ezer forintból megnézném...épp ma üzente h örüljek h elismerte a kicsit, de hagyjam békén boldogan élni, és ne tegyek keresztbe neki, legyek é nis boldog..ez van..hiába érzem h vele le tudtam voln aélni az életem, mégis igyekszem kitörölni a szivemből, az életemből, és reménykedem h ezek után bár joga van látni a fiamat, de nem fog élni vele. én ugy érzem h ez sokkal jobb igy, mint nézni a fiamatmajd aki szenved, h most miért nem jön apu,pedig megigérte...hát nem, még ha ő is a biológiai apja, köze nincs hozzá, nem függök tőle, és nem is akarok. ezért mondom ne aggódj, ezután jobb lehet, rossz utá m mindig jobb jön, tapasztlat!!!

pasikról annyit, Danusia, h talán igazad van, szerencsés vagy találtál valakit, a hogy doktorkitti is, de azt hizsem hosszu idő kell mire egy ilyen csalódást egy nő feldolgoz, és bizni tud ujra valakiben. nekem se megy, már lehetett volna pasim, de nem ment. nem érzem h itt lenne az ideje, nem bizom bennük, félek a csalódástól, attól h ujra kihasználnának, és nem akarom a gyerekeimtől elvenni az időt amit velük tölthetek.

ami boldoggá tesz, h a lányo m nagyon okos, kiváló tanulo, a fiam gyönyörüen fejlődik, 5 és fél hónapos és 8,40 dkg, 71 cm. ők a z életem értelmei. és annak ellenére h igy alakult az életem, nem bántam meg, ha tudom előre, akko ris igy döntök, pedig a fiam apja sem akarta őt!!

egy gyerek Istenáldása, soha sem szabad megbánni!

csilla

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


sziasztok

tok aranyosak vagytok Kép

jo olvasni Danusiat es nagyon-nagyon drukkolok h o legyen az igazi Kép

Csilla, a papa a nevere vette vagy csak az apasagot ismerte el?gyerektartasra is pereled/perelted?ha mar akadt jelentkezo fog akadni kesobb is te erzed majd mikor jon el az ideje remelem eljon es minden rendben jon korulotted;annyira fiatal vagy meg megerdemelnel egy igazi pasit a gyerekeid meg igazi apat
(bocs h nem irtam meg a forumra szoktam benezni de mindig igy ejjel es akkor mar kidolok hamar)

Kriszti, mi a baj?

udv mindenkinek! Kép
brekuc
 
 


Sziasztok!

Addig nem akarom leírni,amíg nem tudunk valami biztosat.Most egy pár vizsgálat kész,ez alapján nincs pajzsmirigyalulműködésem,sem epilepsziám.Ma megyek koponya CT-re,holnap okosabb leszek-és remélem vidámabb,mert tegnapelőtt már a budin ültem és bezárkózva bömböltem.Majd holnap leírom,hogy mi az eredmény.
Puszi!!!!És ari vagy,hogy érdeklődtélKép

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


szia!

na?amit irtal eleg osszetetten hangzik es nagyon remelem h minden rendben van
brekuc
 
 


Sziasztok! Kép

Brekuc! Kép Köszönöm a drukkolást. Rám fér. Bármi lehet ebből. De nem is ez a lényeg. Hogy igazi-e? Ki tudja? Létezik egyáltalán igazi?

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy végre már nem görcsölök azon, hogy egyedül fogok maradni.
Igaza van Doktorkittinek, hogy sohasem szabad leírni magunkat, és hogy sokkal többek vagyunk, mint, ahogy azt a drágalátos exek elhitették velünk. Nem vagyunk értéktelenek.

Brekuc, többiek, mindenki, próbáljatok meg erősek lenni. Ne olyan, mint én voltam. Lehet, hülyének fogtok nézni, az exem kétszer sírta vissza magát hozzám, én barom pedig kétszer vissza is fogadtam. Csak mikor már kénytelen voltam szembesülni azzal, hogy soha többé működőképes kapcsolat nem lesz ebből, adtam be a válókeresetet. De el kellett jutni addig a pontig. De soha többé! Soha többé nem tűröm, hogy ilyen végtelenül megalázzanak. Akkor nem tehettem mást, szerettem. Ezért nem is mondom senkinek, hogy ezt tegye vagy azt.

Csilla! Igazad van! Nem szabad megbízni senkiben teljesen. Csak saját magadban, és ha olyan a viszony, a szüleidben. Én sem tudok úgy, feltétlenül (vakon) megbízni, mint régen. De nem is baj! Soha többé ilyen csapdába nem fogok kerülni. Megfizettem a tanulópénzt. Ahogy itt mindannyian.
De valahol el kell kezdeni, muszáj esélyt adni. Én is úgy gondoltam, még idő kell nekem, ezért nem is erőltettem a dolgot. Nekem is belekerült 18 hónapomba, hogy egyáltalán valaki érdekeljen, és esélyt adjak neki. De előbb bizonyítson. Én is félek az újabb csalódástól, de azt tudom, most már sokkal okosabb leszek. Ezért is haladunk nagyon óvatosan.
Az egyik régi barátnőm mondta, hogy azokon a nőkön, akiket terhesen vagy kisgyerekkel hagytak el, észrevett egy hihetetlen változást: olyan erősek lettek, mint senki más. És ha össze is jönnek egy új pasival, igen keményen ki tudják őket osztani, ha nem tetszik valami: le is út fel is út. Az ilyen nők kemények, függetlenek (még egy újabb párkapcsolaton belül is) és büszkék magukra.
Feldolgozni azt, amit velünk tettek nagyon sok időbe telhet. Egyéne válogatja. Nem is lehet sürgetni. Ha te úgy érzed, még nem vagy kész, igazad van. Magadat te ismered a legjobban.
Utálom, ha valaki meg akarja mondani, mit kell tenni és közben egyáltalán nem volt ilyen helyzetben, mint mi. A gödör széléről könnyű beszélni, hogy ne siránkozzunk, nem is olyan mély az a gödör.
Én is számtalanszor megkaptam, hogy nem jó az, ahogy gondolkodom. Legutóbb három hete oktatott ki egy kolléga, amikor szóba került, mit várnék el egy férfitól, kapcsolattól. Na azóta szóba sem állok vele. Sok marha férfi van.

A történetem csak azért írtam le, hogy tudjak segíteni. Nem tanácsokkal, nem is azzal, hogy na látjátok, be be nekem sikerült. A fenét! Messze vagyok még a boldogságtól, de már értékelni tudom a kis dolgokat.
Csilla! Van két gyönyörű gyereked! És tudom, hogy marhára fáj annak a szemétnek a viselkedése, hogy még a gyerek sem jelent neki semmit, de hidd el jobb így. Az ilyen nem érdemel semmit, pláne nem azt, hogy lássa felnőni a gyerekét. Az én exem előadta, hogy mennyire szereti a gyerekét, Na ja! Tudod mit kapott ez a kislány az apjától idáig? Egy csörgőt két hónapos korában. Ennyi. De ő szereti a gyerekét. Hogy nem szakad rá az ég! Lekopogom, nem jár ide, talán bele is döglenék, hogy ha látnám. Abban reménykedem, nem fog felbukkanni soha többé itt. Én örülnék neki, ha teljesen lemondana a gyerekemről.
A te exed is élje a kis szánalmas életét, csak titeket hagyjon békén. És még mielőtt valaki azzal jönne, hogy de hát a gyereknek apa kell, hadd mondjam: igen, de nem ilyen! Majd lesz neki igazi apja, ha eljön az ideje. Ha pedig nem, akkor is boldog gyermekként fog élni az anyja szeretetétől övezve. Jobb a semmilyen apa, mint a rossz apa.

Bocsánat kissé hosszú voltam.

Kitti! Mi a helyzet??

Brekuc! Jól vagytok?
danusia
 
 


danusia!

köszönöm h válszoltál, megnyugtatott, sok mindenben hasonlóan gondolkodunk még ha nem is egyforma teljesen a helyzetünk. néha keres, de nem sirja vissza magát, bár ma felhivott és legszebb a dologban, h a picit hallotta h beszélget, és akkor annyit mondott összesen h hallom már fent van...ja megh mekkora már? semmi mást utána meg amikor elköszönt akkor gyorsan hozzátette h sziasztok..de se egy puszi a kicsinek meg ilyesmi, sőt talán nem hiszed, de a nevét is onnan tudja ujra (merthogy elfelejtette() h a gyámügyön megmondták neki mikor nyilatkozott..jó mi? igazad van abban h inkább nelegyen semmilyen apja mint hogy ő vagy bárki aki rosszul bánna vele., velük. nagyonnehéz egyedül, ezt te is tudod, de szerintem a gyerekeink biztonsága és lelkibékéje fontosabb..nem?

most megyek mert már sirdogálás van ciciért,,de irok majd remélem nem voltma tul zavaros..

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Sziasztok,
Nem tudom emlékeztek-e még rám, pár hónapja írtam ide aztán eltűntem. Akkor azt tanácsoltátok dobjam ki a szemét pasim, de nem tudtam. Egész szépen alakultak a dolgok, már közös házat nézegettünk. Azt ígérte hamarosan hozzám költözik és boldogan tervezgettük a közös jövőt. Engem azért zavart, hogy még mindig a nőjével lakott, de ő mindig türelmre intett. Én hülye meg vártam. Szóval minden jónak tűnt egészen szombatig. Amikor is a nője közölte, hogy terhes. A pasim azt mondta, hogy ne izguljak azt a gyereket már nem akarja, szeretné ha elvetetnék és velem akarja leélni az életét. Mára (nem egészen egy hét alatt!) megváltozott minden. Elmondta a csajnak (aki fogalalkozását tekintve mellesleg kurva), hogy én is terhes vagyok. A nő megbocsájtott, mert én vagyok a szemét ribanc aki az ő békés (állandóan ölik egymást) életükbe beavatkozott. Szóval én itt állok 25 hetes terhesen és mehetek a picsába. Biztos hosszú távon jobb ez így, de most nagyon ki vagyok borulva, egész nap csak bőgök a munkahelyemen. Amikor azt mondtam neki, hogy ezek után csak akkor láthatja a gyerekét, ha beperel láthatásért simán beleegyezett. Azt is mondta, hogy nem tud komolyan venni, mert két hét alatt úgyis megnyugszom és megbocsájtok neki mindent.

Brekuc: Hogy sikerült végül kirúgnod?
tmoni
 
 


sziasztok

annyira szar ezeket olvasni;Moni tenyleg nem tudom
ez nagyon kemeny

mi osszevesztunk de nem lett ebbol semmi most is pattanasig feszult idegekkel ucsorgok egyedul ugy h barmelyik pillanatban johet a baba es o is massal el es nyomaszt es estenkent annyira felek egyedul hogy nappal meg ilyen osszezordules es kirugas utan is ujra osszekerulunk mert ha ezt elfogadom igy (iszonyu megalazo) akkor tamogat ha azt kerem hagyjon beken mert faj amit csinal es legyunk ertelmes felnottek es egyezzunk meg valamiben de ennek ne legyen ara az hogy kiszolgaltatott helyzetben tart akkor jon az h pereljem be ha akarok vmit es kulonben is miattam nem lehet mert en nem tudok helyzeteket elfogadni (vagyis h az a normalis ami most van h igenyt tart a teljes fuggesemre de markaba rohog kozben es nem jon el a felesegetol)
ugyh most is ugyanott vagyunk nem tudom mit csinaljak,neked se jott be a tures nekem se es minden nagyon szar csak naluk mar legalabb gyerek nem lehet bar ki tudja talan meg ezt is megprobalja a felesege

epp ma lattam egy korabbi pasimat szinten nagyon gaz kapcsolat volt es annyira megalazottnak ereztem magam es megsebzettnek es belegondoltam ugyanez lesz apukaval is h ha nem jovunk rendbe (marpedig ha eddig nem jottunk nem is fogunk) en nem fogom sokaig ezt birni es aztan annyira szar lesz a viszony h a puszta latasa ki fog boritani h mekkora az a szemetseg amit ellenem,ellenunk elkovetett
es tudom egyedul nehez gyereket osszehozni es az en felelossegem is csak legalabb azt ne vagdosna a fejemhez h minden miattam van mert en nem vallaltam ezt a szerepet az elmult evekben

es az a legszornyubb h az osszes ilyen pasi (sot fogalmazzunk ugy h ez minden pasiban megvan es meg is csinalja az olyan novel akit nem tart a parjanak hanem csak szorakozasnak) szoval az osszes ilyen pasi azt gondolja h o megmondta h nem kell neki se te se a gyerek magadnak csinalod a bajt azzal h megtartod - es ezt mindig ereztetik valahogy h vetetted volna el most mindenki boldog lenne es o is elhetne nyugodtan -massal- es nem kene tudnia semmirol es ez eleg nyomaszto es ez tenyleg mindben ott van

most is kiderult anyu egyik ismeroserol h mar van egy nagy unokaja egy gyereketol akire ra se szart egesz eleteben apasagot csak kenyszerbol ismerte el soha nem dolgozott rendesen h ne kelljen fizetni - azzal a felkialtassal h a csak egy kurva volt es biztos nem is tole van az a gyerek
emellett lett felesege gyereke es unokaja akikrol hajlando tudni
szoval sajnos azt hiszem igy mukodnek a ferfiak es mindegyik igy mukodik es ez az iszonyuan elkeserito

es attol felek Mon h ha nem is bocsatod meg neki de ugyanugy ki leszel neki szolgaltatva ahogy most is vagy meg az elmult 25hetben voltal

vigyazz magadra es nem tudom mit csinalj;en azt tudom h ha az elejen elkuldtem volna teljesen akkor esely nem lett volna arra h vele legyen normalis kapcsolat de arra igen h jogilag v vhogy rendezzuk idovel es kesobb nekem is legyen kapcsolatom normalis
en is vegigbogtem a terhesseget vagyis inkabb hullamzo volt - neha ugy ereztem velem van utana meg iszonyu szar volt es tokre sajnalom h ennek kitettem a babamat
nem tudom mi lett volna a jo megoldas mi lenne most a jo megoldas mindenki mast mond
itt egyedul a kussolas jott be talan ugy-ahogy es azt remeltem h jo nyeljunk le mindent de en kozben szep csendesen majd megerosodom es ha eleg eros vagyok majd megmondom neki a magamet
ez se mukodik - gondoskodik olyan jellegu fuggesrol (szeretem) h nem lehet megerosodni v fuggetlenedni titokban es erot gyujteni legalabbis nekem nem ment
ugyh maradt minden megint:nekem a felelem egyedullet es szeretetmorzsak amit idevet ellenben legalabb anyagilag konnyebben szot ertunk vagy legalabbis remelem

nem tudom mi lesz lassan mar tenyleg semmi nem erdekel
meg van 15 heted korul-belul keress egy ugyvedet (nincs ismerosod?) es kapaszkodj a barataidba - nekem bennuk is csalodni kellett a tobbi meg alakulni fog;ha lehet ne fekudj le vele es probalj meg gondolatban ugy berendezkedni h csak ketten vagytok a picivel egymasnak

ha megjelenik terden allva voros rozsacsokorral es bocsanatot ker talan meg szoba allhatsz vele egyebkent ne;nekem is ezt mondtak en megis szoba alltam vele es itt vagyunk 40. heten egyedul Kép

bocs h zavaros voltam csak nagyon nehez foleg estenkent meg akkor amikor az ember elmegy csekket befizetni es utana rohog egyet a maradek penzen h azt most mire koltse el - vegyen belole egy kavet v tegye felre hatha azert meg jol jon.nagyon mokas erzes tud lenni Kép

mi van Krisztivel?
brekuc
 
 


Brekuc a te és az én pasimat össze lehetne kötni, de a mi idiótasorsunkat is. Annyira hasonlónak érzem az életem a tiédhez. Az én pasim is addig jó fej és tündér amíg én szépen kussolok, minden úgy van ahogy ő akarja és én megelégszem a másodhegedűs szereppel. Ahogy kinyitom a számom, mert valami nem tetszik, rögtön én leszek a szemét, aki nem tud beletörődni a helyzetbe. És a kedvenc mondása, amit ilyenkor a fejemhez vág, hogy ő soha nem ígért nekem semmit. Ja tényeg konkrétan úgy, hogy a most megígérem, hogy ez lesz, tényleg nem. De múlthéten még én voltam a szerelme, velem akarta leélni az életét. Most meg hallgassak, mert amásik nőtől is lesz gyereke. Persze a mi kapcsolatunk maradjon ugyanolyan, mint eddig. Én ugráljak, ahogy ő fütyül. Közben én meg szenvedek, mert nem bírom ki nélküle. Õ meg tudja és gátlástalanul ki is használja. Tegnap kerek perec ki is jelentette, miközben üvöltöztem vele, hogy nem tud komolyan venni, mert pár nap alatt megnyugszom és úgyis megbocsájtok neki. Az egészben az a szar, hogy igaza van. Már mára érzem, hogy nem tudok elég dühös és elszánt lenni, hogy véghez vigyem a tegnapi döntésem. És ettől aztán még szarabbul érzem magam, mert egy szar gyenge ember vagyok. Remélem a baba születésével jobb lesz. Erről te elöbb tudsz majd beszámolni, lécci tedd majd meg. Kiváncsi vagyok, hogy tényleg ad-e a gyerek annyi bologságot és erőt, hogy jobb legyen. Bár én attól félek, hogy születés után még mélyebb depresszióba zuhanok.
Miért csalódtál a baártaidban?
Továbbra is szívesen találkoznék veled majd egyszer a nagyon hasonló helyzetünk miatt (na meg nem is lakunk messze Kép Persze nem akarok erőszakoskodni. Soxor nekem sincs kedvem senkit se látni.
tmoni
 
 


brekuc,tmoni

kriszti kicsit megnyugodott, nincs komoly baja, de majd ir rola ha tud, nem akarok helyette.

a pasikrol, csalodásrol, képzeljétek, h én a szemétje miatt ott hagytam a családi házunkat, felrugtam a házasságomat, azért h sárba tiporjon, megalázzon, és ha hagytam volna magam akkor most nem lenne egy csodaszép kisfiam. ő ad erőt nekem. az apukája papiron elismertea gyámügy nyomására és azt hiszi mindenre feljogositja, most probálkozik nálam ,azt hiszi h ujra beengedem az ágyamba, mintha mi sem történt volna.burkolt célzással milyen jó is volt nekünk...de ő térden állva visszakönyörögte magát a feleségéhez. hát ennyit róla. semmivel nem jobb h hazaköltöztem, itt sem jövök ki apummal, a volt férjem is cseszeget, szoval elegem van nekem is...tudom könnyü ezt mondani, de talán én mondhatom, legyetek erősek, bár anyagi oldalát nem látom az életeteknek, de sokkal jobb lesz a pasik nélkül szerintem,. első a gyerek, amikor depis lettem és mindenki azt mondta h egész életembe átkozhatom magam ha beteg gyerekem születik én akkor kaptam észbe (7.hó), brekuc bizom benne h egészséges lesz a baba, de tmoni neked még nem késő rá gondolj!!! tudod már a nemét?

irjatok csilla

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Próbálok gondolni arra, hogy a baba ne szenvedjen miattam, de sajnos az ember erőszakkal nem lehet jókedvű. Amit meg tudok tenni az ő és persze a magam egészsége érdekében, hogy bejelentkeztem pszichológushoz. Egyszer már segített, amikor nagyon mélyen voltam. Remélem most is tud javítani a helyzeten. Nagyon lelkiisemeretfurdalásom van amikor végig bőgöm a napot és Fanni csak kuporog a hasamban, még mocorogni se mer, pedig egyébként rendkivűl aktív. Na, ezt a témát nem taglalom tovább, mert megint elbőgtem magam. Kép Kislányom lesz. Kép Neked jobb lett a gyerek megszületése után? Bár most se tűnsz túl boldognak. Kép
tmoni
 
 


Sziasztok!
Tmoni!
Ha meglesz a kisbabád,minden idődet le fogja foglalni,nem sok időd lesz gondolkodni.A gyermekedet fogod figyelgetni,félteni,ez biztos,és minden energiádat leszívja majd.Kérdezd csak Csillát!!Ez sokat segít átlendülni a mostani helyzetből,és utána már épp ezért másképp látsz majd dolgokat,átértékelődik minden,hidd el,és jobban fogod magad érezni.Nem szépítem,nekem is hiányzott egy társ,sokszor jó lett volna bújni valakihez,kicsit kiönteni a lelkem,hogy valaki átöleljen.De ez nem volt mindennapos.Mindennapos inkább az volt,hogy végre ágyba kerüljek,és 2óránál többet is pihenhessek egyfolytában éjszaka az etetések között.Nagyon közel kerültem a fiamhoz így az évek alatt lelkileg,és csak rá tudtam koncentrálni.Ha ebből a szempontból nézed,viszonylagos nyugalmad van,mert csak Te szabod meg a feltételeket,stb.Nem kell alkalmazkodni.Volt olyan barátnőm(a legjobb),aki nem tudott a picikéjére koncentrálni,annyi vitájuk volt a párjával.Sokat szenvedett,vele szemben én éreztem magam szerencsésnek,hogy 100%-ban a gyermekemé vagyok.Minden nézőponz kérdése,ha még hülyén is hangzik.És én is égettem meg magam még utána is szemét pasik miatt,nem volt könnyű normálisra lelni.A férjemet imádom a végtelenségig,de szerintem neki sincs ki a négy kereke,mint egy férfinak semKépKépKépAzt pedig,hogy szakemberhez fordulsz,nagyon jól teszed.Sokan szégyellik bavallani még maguknak is,ha segítségre szorulnak,nemhogy mások előtt.Ahhoz kell erő,hogy merj segítséget kérni,igényeld,mert az annak a jele,hogy nem akarod magad elhagyni,hogy jobbra törekszel,és ezért nagyon tisztellek!

Brekuc!
Köszönöm,hogy aggódtál értem,ari vagyKép.Elküldtek koponya ct-re,mert felmerült egy jóindulatú daganat lehetősége az agyban,ami nyomhat egy területet.Megcsinálták a vizsgálatot,és nincs semmi baj.Csak előtte egyszerűen nem voltam hajlandó tudomást venni erről az egész borzalomról,azért nem akartam még írni sem róla.Két kicsi gyermek mellett úgy voltam vele,ha egyáltalán nyíltan beszélek róla,akkor olyan,mintha tényként elfogadnám.És ezt nem akartam.Persze az sem volt jobb,hogy magamba fojtottam,mert a ct előtti 2 nappal kiborultam,és borzalmas gondolatokban láttam a jövőt.Úgy sírtam,hogy senki ne lásson,és nem tudtam abbahagyni,annyira féltem.Csak mégis ez volt a jobbik megoldás,mert ha az elejétől foglalkoztat,és hagyom,hogy úrrá legyen rajtam minden félelmem,akkor mindennapossá váltak volna az ilyen gondolatokkal teli sírások.De már tudom,hogy nincs baj a fejemben(legalábbis nem ilyen eredetű),már le merem írni.Köszi,hogy aggódtál értem!!!Képet nem tudsz küldeni magadról?A profilomban van a címem.Olyan jó,ha tudunk arcokat kötni a nevekhez-gondolatokhoz.

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok
Brekuc bocsi a megkesett valaszert de az utobbi idoben nem volt idom netezni.
En anno ugy voltam vele, amikor bevallaltam a torpincset ha mas nincs hamar beadom bolcsibe es dolgozom mellette, most aki nem ert velem egyet lehet haborogni de meg mindiginkabb ez a legjobb megoldas, szerencsere mashogy alakult, parom megtiltottaKép de ugy gondolom a szukseg nagy ur, foleg ha az embernek egy forintja sincs, persze ezzel nem megsretnei akarlak stb nehogy felreertsdKép
Danusianak konkretan igaza volt abban amit egy pasi egyszer megcsinalt azt megcsinalja masodszor is stb stb es nem ertem ezen miert kell mindig meglepodni?
Reka


Kép
vaktyuk
 
 


sziasztok!

koszi Reka a valaszt;en sem szeretnem bolcsibe adni remelem anyura ra lehet majd bizni,ugy szamitom h nekem is eleg hamar vissza kell menni dolgozni bar ki tudja hatha a lotto otos bejon Kép


Kriszti ugy orulok h minden rendben borzasztoan nehez lehetett ezt igy vegigcsinalni meg aggodni de a lenyeg h minden rendben.(annyira ijeszto lehetett;en tiszta hypochonder vagyok bar ez a terhesseg alatt egesz jol visszament Kép)Fogak? Kép

Moni tok jo vagy h bejelentkeztel pszichologushoz tenyleg nagyon jo.en nem mentem sehova (nem is volt ismeros meg feltem is vagy nem tudom)csak egy paphoz az elejen;beszelgetni talan jo volt de inkabb szakember kellett volna;nagyon remelem h a babanak nem artottam Kép
kivancsi vagyok majd mit mond;ha van vmi hasznalhato kozerdeku tanacs megosztod velunk?szivesen talalkozom en is bar most mar mindennaposak vagyunk a babaval (de remelem meg par napig birja Kép) majd nezz at hozzank megadom a cimet
megadod megegyszer az emilcimed?nem tudom hogy lesz lehetosegem idom internetezni szules utan,valoszinu h nem nagyon;emilt majd tudok nezni meg telefonon lehet elerni

tobbiek?Csilla?te tartod Monqkal is a kapcsolatot ugye?ok hogy vannak?olyan jo h kibekultek-ugye kibekultek?

udv!!!
brekuc
 
 


Szia Brekuc!
Fog:Kép

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Szia Brekuc!
Fog:Kép

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


szia brekuc

rövid ideig szent volt a béke monq és a férje küzött, szülésnél is bent volt, mégis hagyta h elköltözzenek pestről a picivel.nem ment utánuk, kaptam képet mátéról, majd felteszem ha rájövök h kell kicsinyiteni.. vigyázz magadra és drukkolok neked!

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


felteszem monq kisfiárol a képeket...KépKép

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Sziasztok,
Azt hiszem tegnap értem el a mélypontot. Egyfolytában sírógörcseim vannak, hányok, hasmenésem van, nem tudok enni, aludni. Szóval nagyon, de nagyon kész vagyok. A jövőre gondolni se akarok, nem is nagyon tudok. A múltkor lemondtam a pszichológust, mert úgy éreztem egyedül is meg ez. Hát nem. Ma lent voltam a körzetinék aki felírt homeopátiás nyugtatót, kedélyjavítót. Hétfőre pedig bejelentkeztem a Hawa csoprthoz egy pszichiáterhez. Szóval megyek a Lipótra. De vagy ez, vagy az idegösszeomlás. A barátaim már aggódnak, szerintük nagyon közel állok hozzá. Fogalmam sincs hogy fogom ezt az egészet végig csinálni. Kép

Brekucról tudtok valamit?
tmoni
 
 


nem tudok róla semmit, de küldök neki smst, és majd jelentkezem utána..próbálj kitartani móni!!! drukkolok neked, sajnos mást nem tehetek, én nem voltam ennyire magam alatt de én is voltam depresszios, és nekem sikerült, neked is fog..
csilla

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok, hogy így ismeretlenül bekopogok hozzátok, de van amikor az emberlánya nem tud továbbkattintani...Nagyon, nagyon elgondolkodtam néhány levélen. Innen a gödör széléről üzenem, hogy ne adjátok fel! Remek emberek vagytok!
Brekuc! "Lehet, hogy csak egy ember vagy a világon , de valakinek te jelented az egész világot" Legyél nagyon boldog a kisbabáddal!
Semmi sem történik ok nélkül, és ha valami nagyon vacaknak tűnik is most, később meglátod csak örömöd lesz benne.
sziasztok!
gombócartur
gombocartur
 
 


Sziasztok Lányok!Tündi,Danusia!

Egy jó hír végre:apuka kisfiával,nőjével bevonult a bíróságra,én a párommal és Dórival szintén.Dominikot direkt nem vittem,nem akartam,hogy az a szemét esetleg csúnyán nézzen rá.Beültünk,Laci és én.Bírónő érdeklődött,tulképp mit is akar apuka csökkenteni.Tömören:hogy képzeli apuka,hogy bármit is elvehet a 20%-ból Dominiktól,ugyanis a fizetése 50%-áig lehetne levonni.Ne pattogjon,attól,hogy született egy újabb gyermeke,simán belefér az 50-be ez a 20%!!!!És egyébként is,ha zajlik az örökbefogadás,akkor apuka szintén mit pattog itt.Simán vertük csont nélkül,kulloghatott haza.Így kell ezt csinálni!!!!!Ja,és ügyvéd nélkül mentem.Vannak még csodák!Kép
Kriszti

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


kriszti!

örülök h sikerült elintéznetek, és megérdemelte az a sz..t amit kapott..amugy várom válaszodat a mailemre, remélem kapok..

csilla

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Kriszti! Kép

Örülök, hogy végre történt valami pozitív is a bírósági ügyet illetően. Na végre, kapott a pofájára az exed! De hogy milyen egy gusztustalan ürge lehet...már bocsánat...de ez a véleményem, és azt hiszem nem vagyok egyedül ezzel.
De megnéztem volna a képét...KépKép
Csak intéződne már el végre az örökbefogadás, hogy örökre megszabadulj ettől az alaktól.
danusia
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: