Új privát üzeneted érkezett!

Szia Zita!

Én is sajna ugy érzem ez most nem fog sikerülni,bár most olvastam utána ,hogy minnél nagyobb a petesejt mérete annál könnybben termékenyül meg!!!!14 es mérettől már megtermékenyül!!Nekem meg 22-24 esek voltak!!!Kicsit bízakodobb a helyzet igy!Most már szurkál a pocóm,meg fáj a cikóm de nem az egész csak a bimbóim,nem tom mért ,még sose fájtak a bimbóim! :roll: Ráhajtottunk apával még pluszba,még ma is fogunk,hátha kell még! :lol: Ugy érzem ha ez nem sikerül akkor most nagyon ki leszek!Apával azt beszéltük hogy ha nem sikerül pihi van és januárba megyünk csak újra!!!Akkor te nagyon szerencsés vagy!!!!!Volt nagy boldogság!!!!!!!!!!!!!! :P És már félidős vagy!!!!Tényleg jó orvos Bényi!!!Jó kezekben vagy! :wink: És jól bírod,hányás,hányinger elkerül??? :!:

Kép
nyunyi82
Békéscsaba
 
 


Szia Nyunyi!

Én is állandóan figyeltem a jeleket, hogy mit érzek, nekem nagyon érzékeny volt a mellbimbóm. Arról mindíg tudtam, hogy még oké. Amikor elmúlt már tudtam, hogy nem sikerült. Most már a 21 hetet betöltöttem, nagyon szenvedtem a hányingerrel, ami a kisfiammal egyáltalán nem volt. Olyan 3-4 hete múlt el. Nem is gondoltam, hogy ilyen rémes tud lenni. Viszont a Tibikémmel végigvakaróztam az utolsó két hónapot ami iszonyú volt. Remélem a hányingerért cserébe az most elkerül.
Jó pihenni a beavatkozások között. Lelkileg kell. Nekünk is úgy volt, hogy az első három lombik egy év alatt ment le, aztán éreztem, hogy ebből elég volt és a negyedikre 1 év múlva mentünk.
Ez most egy csoda, mert a férjemmel van nálunk gond, ami nem változott. Igaz mindíg mondta az andrológus, hogy így iy lehet babát csinálni csak kicsit nehezebb.
Zita

Kép
Kép
zitab
 
 


Jó reggelt Zita!

Akkor lehet ,hogy kicsi lány!!!!! :wink: Én a 9 hónapot hánytam végig!!!!De megérte!Viszketés elkerült szerencsére!!! :wink: Mostmár ugy döntöttem nem foglalkozom a jelekkel,minek??!! :lol: Ha sikerül akkor majd kiderül!!! 28 án van eredmény de én 26 án tesztelek!! :P Már csak 9 nap az igazságig!!!Ha nem sikerül akkor majd a következő!!!!Januárban! :wink: Legyen szép napotok!!!!!!!!! 8)

Kép
nyunyi82
Békéscsaba
 
 

 
 

Sziasztok!

Csatlakozni szeretnék hozzátok! A kisfiamat 2006.04.06-án szültem a Rókusban, de azt bezárták, és mivel Vác közel van hozzánk ott szeretném szülni a kistesót (már próbálkozunk). Láttam, hogy Bényi Bélát és Kondér Bélát ajánlottátok, vki tudna esetleg telefonszámot írni, ahol be lehet hozzájuk jelentkezni? Magánrendelésre szívesen járnék, akkor talán nem kell sokat várakozni. Előre is köszi!

Különben gratula mindenkinek a babákhoz meg a pocaklakókhoz!

Brigi[/img]
brigi7575
 
 


Üdv Brigi itt nálunk!!!

Szátok az merre van???Mert látom ott laksz!! :wink: Vagy a 0627317000 számon tudod hívni a korházat és ott meg tudod kérdezni hol lehetne elérni a dokikat!!!Szerintem a korházi rendelésükre ha elmész ott meg tudod kérdezni hogy hol van magán rendelésük!!!!Kondérkámnak gödön van!Minden kedden!Nem tom neked ez mennyire lenne messze????Ha nincs annyira megadom neked ahol be tudsz jelentkezni hozzá!!!De lehet van neki vácon is!!!Én azt ajánlom menny el elsőnek a korházi szakrendelésre,és ott tényleg meg tudod beszélni velük!!!!!Ha bármi kérdésed van írj nyugodtan!!!! :wink:

Kép
nyunyi82
Békéscsaba
 
 


Köszi az infót nyunyi! Akkor előbb a kórházira megyek majd! Szátok különben Érsekvadkert mellett van, vagy másképp Rétság és Balassagyarmat között.
brigi7575
 
 


Brigike!

Köszike az infót!!!Pusz :wink:

Kép
nyunyi82
Békéscsaba
 
 


Szia Brigi!

A Bényi doki minden pénteken 3-5 ig magánrendel a váci sztk-ban. Ha akarod megírom priviben a telefonszámát. Ismerkedj meg zerintem mind a kettővel, meglátod melyik a szimpatikusabb. Azt én még nem tudom a szülésnél milyen lesz a doki, majd januárban beszámolok. Ja és egyébként rengetegen vannak a magánrendelésen jó másfél órákat kell várni.
Zita

Kép
Kép
zitab
 
 


Sziasztok!

Ha nem haragszotok, én is csatlakoznék hozzátok!

Örülök, hogy beindult az oldal, és leírhatom jó tapasztalataimat a váci kórházról!
A kislányomat a Nyírőben szültem, a kisfiamat pedig Vácon. Van összehasonlítási alapom. Igaz, nekem mindkettő császáros volt, tehát a természetes szüléssel kapcsolatban nem tudok nyilatkozni. De egyéb dolgokban igen, ha érdekel titeket.

Most mennem kell, mert a leányzó rosszalkodik, de majd írok...

Kata

Kép


Kép
skat
 
 


Skat!

Üdv nálunk,nem egy forgalmas topik,de azért szoktunk,szoktak ide írogatni a lányok!!!Írd le nyugodtan milyen volt a váci szülés!!! :P Gratulálok a gyerköcökhöz!!!!Látom Gödön laksz te is!!!én is!!lehet még ismerjük is egymást!!!Én a tappancs baba boltban dolgozok!!!Ami az ady endre uton van!! :wink: Álltalában szombatonként vagyok,de szoktam helyetesíteni is! :wink:

Kép
nyunyi82
Békéscsaba
 
 


Szia Skat!

Kiváncsi lennék a véleményedre mind a két kórházról. Sajnos nem tolonganak a Vácon szült anyukák.
Zita

Kép
Kép
zitab
 
 


Sziasztok!

Hát, most sikerült jönnöm. Az utóbbi két napban nem voltak a gyerkőcök toppon...

Nyunyi,
Látásból biztos ismerjük egymást, néha vásároltam is ott a boltban, de hétköznap. Szóval szerintem még nem taliztunk. De ami késik nem múlik...

Remélem nem lesz túl hosszú a beszámolóm, szeretném ugyanis megvédeni a váci kórház szülészetét, hogy igenis JÓ!

Én a Bényi Bélánál kezdtem nőgyógyászati pályafutásomat, ő is akkoriban kezdett ott dolgozni. Nagyon kedves, közvetlen, jó doki. Viszont mikor terhes lettem, úgy döntöttem, hogy nem akarok Vácon szülni, annyi rosszat hallottam a kórházról. Hozzáteszem, hogy még most is, ha mondom valakinek, hogy Vácon szültem, csak hujjognak.
Ígyhát egy ismerősöm javaslatára elmentem a Dubecz Danihoz, aki szintén egy édes pasi, Vácon magánrendel, és akkoriban a Nyírőben dolgozott. Mivel a kislányom farfekvéses volt, egyértelmű császármetszés mellett döntött. A műtét utáni lábadozás ott horror volt. Mint utóbb megtudtam, a spinális érzéstelenítésnél 3 fajta tűt használhatnak. 6órás, 12órás, 24órás. Vagyis, hogy mennyit kell a műtét után vízszintesen feküdni. Hát engem a legszarabb 24órással szúrtak. A műtét után tehát 24óra szigorú fekvés! Fájdalomcsillapító épphogy, délelőtt 9:25kor született a lányom, és még éjszaka is kapartam a falat, annyira fájt. De nem is ez volt a legszörnyűbb, hanem az, hogy behozták a babámat, letették mellém az ágyra, aztán csinálj vele amit akarsz! Az, hogy felkelnem nem lehetett, és hogy így hogy szoptatom meg, senkit nem érdekelt. Sajnos senki nem volt előtte a családban, vagy a barátok közt, aki előtte ellátott volna jó tanácsokkal, így csak bénáztunk. A baba nem maradhatott ott, fél óra múlva már vitték is, de senkit nem érdekelt, hogy meg tudtam e szoptatni. Próbálkoztam, meg minden, de első babánál...Aztán átmehettünk babás szobába, mikor letelt az egy nap, de akkorra az én gyermekem már cumizavaros volt, nem akart szopni, csak sírt szegény. Eleinte még beadta a derekát, és evett rendesen, de mivel éjjel nem lehetett velem, egyre rosszabb lett. Persze éjjel betápszerezték. Utolsó nap, már jóformán nem is cicizett, és az egyik csecsemősnővér még nyomta is oda a pici fejét, ami a lehető legrosszabb egy csecsemőnél. És, hab a tortán: hazaengedtek úgy, hogy a zárójelentésben az állt: jól szopik.
Gondolhatjátok, itthon ment a sírás, én is ő is, ismerősök használhatatlan jótanácsai, melynek eredménye, hogy én meg vagyok győződve róla, hogy nem tudok szoptatni, nincs tejem: Tápszer! (utóbb a kisfiamnál kiderült, hogy ez nem igaz, mert ő csak szopik és 3hónaposan 6kg)
Szóval a lényeg, hogy a Nyírő nagyon nem volt jó!


Vác:
Mikor újból terhes lettem, természetesen megint a Daninál akartam szülni, mert vele (a kórházzal ellentétben) nagyon meg voltam elégedve. Persze így másodjára már mindegy volt hol szülök, hiszen tudtam mire számíthatok, hogy a dokimban megbízhatok, és ki voltam már okítva szoptatási témákban! Sajnos a természetes szüléssel kapcsolatban nem tudok nyilatkozni, ugyanis megint császárral szültem, de annyit elmondhatok, hogy a szülőszoba nagyon szépen fel van újítva, a szülésznők nagyon kedvesek (leginkább a Mariann, egy szőke, fiatal nőci, ő borzasztó aranyos, nem tudom a vezetéknevét. ő segített a lábadozásban, profin adta be az oxitocin injekciót, a vezetéknevét nem tudom). Borotválás van, beöntés nincs.
Pazar 6órás injekciót kaptam, tehát 6óra múlva felkelhettem, adtak rendes fájdalomcsillapítót, éjszakára altatót.
A babákat igen hamar behozzák, megkérdezik tud e az anyuka szoptatni. De azért sok fontos dolgot itt sem mondanak el a szopival kapcsolatban. Úgyhogy akinek első a baba, jótanács, hogy okítsa ki magát!!! A csecsemősök ugyanis más állásponton vannak! Sajnos néhány még mindig a szigorú 3óránkénti etetés híve. Sőt, van olyan is, aki leszid, ha hagyod a babát 3órán túl aludni. Bár ez valószínű annak köszönhető, hogy kötelezően naplót kell írni arról, hogy melyik baba, mikor mennyit eszik. Én például azzal sem értek egyet, hogy meg van szabva, hogy hány naposan hány grammot kell enniük. Mi felnőttek mind ugyanannyit eszünk??? Volt olyan, hogy az én fiam csak 30g-ot evett, amikor már 60-at "kellett" volna, és hiába volt teljesen elégedett, nyugodt, tápszert akartak adni neki. Én meg azt mondtam, hogy jó, akkor visszateszem cicire, mert elaludt, és aztán elsumákoltam a mérést. Vagy volt olyan, hogy azt mondtam, hogy közben bekakált egy csomót, tisztába tettem és azért könnyebb...
Ezt leszámítva nagyon kedvesek a csecsemősök, volt hogy jöttek hozzám látogatóba, és bevittem hozzájuk a Palkót, és mikor mentem érte, épp az egyik nővér vállán szunyókált.
Ruhát bevinni nem kell, pelust is adnak, bár azt sokszor kérni kell. Ja, és a kaja is egész jó. Nekem mondjuk a császár miatt csak kekszet lehetett ennem vagy 2 napig, lehet hogy azért esett olyan jól, meg nem vagyok válogatós sem.
Wc, zuhanyzó...elég szocreál, a wcbe tényleg alig lehet beférni, becsukni az ajtót, de tiszta.
A szobába látogató nem mehet be, de nekünk nyáron nagyon jó volt, mert a teraszra ki tudtunk menni mi is és a látogatók is.
Viziteken is rendesek voltak a dokik
A Dani is meg a Béla is bejött minden nap. Más orvosnál szülő anyukával nem voltam, azokról nem tudok. Én külön császáros szobában voltam, az 4ágyas, de van 2ágyas szoba is, a többit nem tudom.
Hát ennyi jutott eszembe. Szerintem azonban egy szülés kapcsán a legfontosabb az orvos, szülésznők, nővérek, csecsmősök személye, és azokkal maradéktalanul meg vagyok elégedve, úgyhogy harmadik babánkat is itt szeretném majd a világra hozni, ha Isten is úgy akarja.


Bocs, rengeteget írtam!!!!!!!!!!!!!! :oops:

el is dugulok, Kata

Kép


Kép
skat
 
 


sziasztok!
A véleményeteket szeretném kérni. Nemrégóta lakunk Dunakeszin, és úgy néz ki, hogy babát várok. A kislányomat a Szent Imrében szültem, nagyon jó körülmények között, azonban innen már nagyon messzi lenne. Úgy tudom, hogy Váchoz tartozunk, de nem tudok semmit az ottani kórházról, orvosokról. Tudtok valami hasznos infót adni nekem? Nem tudom eldönteni, hogy Vácon próbálkozzak, vagy inkább Pesten keressek egy közelebi kórházat, ami jó.
Előre is köszi!

adaka
 
 


Adaka Üdv itt!

Én nagyon tudom ajánlani a Váci korházat!!Ott Kondér Bélát!!!Én imádom!És van magán rendelése is gödön ha érdekel megadom a címet meg ahol be kell jelentkezni hozzá!Tündéri dokika!Én Imádom!!kedves ,figyelmes,és tök jó fej!!!!!!!Keddenként rendel 18-20 ig az Inczefy patikában,nagyon szép magán rendelője van,minden van neki egy helyen!! :P Írj ha érdekel!Pusza

Zita Kedves!

Hát sajna nem sikerült,ma megjött a teszt meg negatív!!!!!!!Most a következő hónapban megyek még egy inszemre aztán januárban lombik!!! :roll: :cry:

Kép
nyunyi82
Békéscsaba
 
 


Sziasztok!

Mi még csak a tervezési stádiumban vagyunk, de Váchoz tartozom. Igazából az orvos tekintetében még én sem döntöttem, de tény és való, hogy a Bényi doki velem is mindig nagyon kedves volt, mikor épp őt fogtam ki a rendelésen.

Őszintén szólva, nagyon nem vagyok tisztában az új EÜ rendszerrel.
Szóval, ha ingyen akarok szülni, akkor ott kell szülnöm, ahová területileg tartozom? Ha máshol szülnék, akkor fizetnem kéne a kórháznak?
Na de mi van a dokival? Ha Vácon szülök majd (ahová tartozom is), épp úgy választhatok, hogy kinél akarok szülni, vagy annál kell szülnöm aki épp akkor bent van?
És mi a helyzet a szülésznővel? Választhatok, vagy már azt sem lehet választani? Ezen a téren kit ajánlotok?

Ne haragudjatok, ha nagyon buta vagyok, de igazából eddig ezzel nem nagyon foglalkoztam, és nem is figyeltem arra, hogy mit varriáltak az EÜ-ben. De most, hogy babát szeretnénk, jó lenne ha tudnám, hogy is működik.

Amúgy a Bényi dr. mennyit kér el a magánrendelésen?

Előre is köszönöm a választ.
loletta
 
 


Loletta!

Üdv köztünk!
Ha van saját választott dokid akkor nála is szülsz!!!Szülésznőt is lehet választani,de ebben nem vagyok képben!!! :wink: Bényi Doki nagyon jó fej doki!Nem tom mennyit kér!Én Kondérkához járok!Ő is nagyon jó fej doki! :P

Kép
nyunyi82
Békéscsaba
 
 


Szia Nyunyi!

Én is erősen elgondolkodtam rajta, hogy a váci kórházból kellene választanom dokit, lehet, hogy így is lesz. Szimpatikus, amit a Kondér dokiról írtál, azért lenne még egy-két kérdésem. Először is, hogy van neki a magánrendelésén UH, tehát azért nem kell külön bemenni a kórházba, mennyit kell átlagosan várni nála és nem utolsó sorban mennyit kér a terhesgondozásért?
Válaszod előre is köszi.
Csillagka
csillagka
 
 


Csillagka!

Üdv itt nálunk!Van magán rendelése gödön,időpontra mész,van neki minden uh,ctg egy helyen nem kell vácra külön feljárni!!3-5 ezer körül kér,de van amikor semmit nem fogad el!!Én nagyon imádom!!És csak ajánlani tudom őt!!!És azt hiszem de nem bizti van neki vácon is magán!! :roll: :wink:

Kép
nyunyi82
Békéscsaba
 
 


Sziasztok!

Végigolvastam a topicot és gondoltam én is beirom a véleményemet.
Én a Kondér dokinál szültem 2006 januárban a fiamat ( igaz a Szabolcs utcában Pesten, mert akkor ott dolgozott ).
Maximálisan csak dicsérni tudom, mint orvost és mint embert is.
Én a terhességemet a magánrendelésén csináltam végig itt vácon.
Előre be kell jelentkezni nála és ált. tartja is az időpontot max. 10-20 perces csúszással. Tehát nem kell órákat várni rá.
Itt Vácon van neki minden a rendelőben.

Én természetesen szültem nála. ( Véleménye szerint nem volt egyszerű szülés ). Én a következő gyermekemet is nála szeretném megszülni.

Ha valakinek van még kérdése vele kapcsolatban, ha tudok szivesen segiten bármiben.

Üdv. mindenkinek
Kriszta Kép Bálint fiam
fruti
 
 


Sziasztok!

Nyunyi, nagyon sajnálom, hogy nem sikerült! Nem akarok bíztató közhelyeket mondani, nekem az idegeimre ment annak idején. Sajnos nincs rá recept mi tudna segíteni.
Loletta! A szülésnél lehet választott orvosod, ilyenkor nem kell oda menni ahová tartozol. A szülésznőválasztás meg kórháztól függ. Most megyek hozzá pénteken, majd rákárdezek, mert mindeképpen szeretnék választani szülésznőt ha lehet. A Bényinél 5 e egy vizit. Havonta egyszer kell menni. Mindíg jó alaposan elcsúszik a rendeléssel, de sosem türelmetlen. Remélem a szülés után is hasonló jókat mondhatok róla.
Egyébként a terhesgondozással kapcsolatban eddig nagyon pozitívak a tapasztalataim és a családom már megfordult más osztályokon és ők is csupa jót mondanak. A Kaáliban is kérdezték hol fogok szülni és mondtam, hogy Vácon akkor többen is azt mondták, hogy az egy jó kórház.
Szilvi! Szerintem a közel eső pesti kórházak között nem találsz olyat ami igazán jó lenne. Nyugodtan próbáld ki Vácot.
Zita

Kép
Kép
zitab
 
 


Sziasztok!
Köszönöm szépen a válaszokat, kicsit megnyugodtam. az nagyon jó, ha van minden a rendelőben, nem kell még ezért is szaladgálni.
Nyunyi! Meg tudnád adni az elérhetőségét priviben? Nagyon köszönöm, és drukkolok!

adaka
 
 


Kicsi Zitám!

Köszönöm!!!Majd novemberben megyünk tovább!!!! :wink: Hogy vagy egyépként??? :P Már 25 hetes vagy mindjárt!!!! :wink:

Adaka!

megy a privi!

Kép
nyunyi82
Békéscsaba
 
 


Szia Nyunyi!

Jól hangzik, amit írtál a dokiról, jó, hogy minden van a rendelőjében. Meg tudnád nekem is adni az elérhetőségét, itt a gödi magánrendelőben?
Köszi
Lona
csillagka
 
 


Csillagka!

Persze Drága!A szám 0627336150 ez az Inczefy patika,itt kell bejelenkezni!!Keddenként van 18-20 ig!!!Pusza!Örülök,hogy segíthettem!! :P

Kép
nyunyi82
Békéscsaba
 
 


Sziasztok! Tudnátok nekem egy pár infót adni? Szült valaki mostanában a Gyurkovics dokinál? Vélemény? Az apás szülés hogy műkösik? Kell hozzá valami, hogy bejöjjön az apuka? Elejétől a végéig bent lehet?
Előre is köszönöm a válaszokat!
babaváró21
 
 


Babaváró!

Üdv itt nálunk!Gyurkovicshoz nem járok,de apa végig bent lehet veled!!Segíthet ,!!!Kap szép műtös zöld rucit!!!! :wink:

Kép
nyunyi82
Békéscsaba
 
 


Nyunyi!

Hihi! Köszi szépen az infót!
És nem kell hozzá valami, hogy bejöhessen?
Pl. pecsét vagy valami felkészítőre elmenni, stb.?
babaváró21
 
 


Babaváró!

Elvileg ,nem kell semmi,ha azt mondanák hogy csak akkor mehet be veled ha tanfolyamot végeztek akkor,mond nyugodtan nekik ,hogy a korházak szabályzatában nincs feltételhez kötve az apa jelenlétének engedélye!Nekem ezt egy nőgyogyi mondta! :wink:

Kép
nyunyi82
Békéscsaba
 
 


Sziasztok!
És a Félix Jánosról milyen tapasztalataitok vannak? Vagy miket hallottatok róla?
Vendég
 


Picuranyu!

Üdv itt nálunk!!!Hát hallotam rólla jót is rosszat is!!!! :roll: Én amikor 28 hetesen befeküdtem magas vérnyomás miatt akkor volt hogy ő volt ügyeletben ,velem kifejezetten bunkó volt!!!!Lehet mert nem ő volt a dokim de akkor is az volt!!!! :roll: :roll: :roll:

Kép
nyunyi82
Békéscsaba
 
 


Sziasztok!

Sajnos most három napot kórházban voltam. Volt egy kis vérzésem, meg görcsölés. Szerencsére a méhszáj nem nyílt ki. velem a dokim rendes volt, sőt még a szobatársaimmal is nagyon rendi volt, akik nem is az ő betegei voltak. Elég jól képben van mindenkivel. Nekem is azt mondták, hogy csak akkor mehet be az apuka ha tanfolyamra járt. A mellettem fekvő lányt indították túlhordás miatt és nem mehetett be vele a férje rögtön az elején, állítólag csak akkor mehet be ha már a vége felé járnak. Ez nem nagyon szimpi. Beszéltem megszültekkel, a nyomásnál felteszik a lábtartót és arra kikötik a lábat. A lányok elbeszéléseiből úgy tünt eléggé hajtják a szüléseket oxiticynnal, kézi tágítással. Vagy csak mind problámás volt. Jó lesz minél előbb tanfolyamra mennem és akkor ezeket megkérdezem.
Zita

Kép
Kép
zitab
 
 


Szia Zita!

jajj istenem,de minden oké ugyi?!Hogy bírod a kis Tibike mellett,gondolom fekvés, pihenés?!És nem egyszerű egy másfél ves kicsi gyerek mellett!!! :roll: Kitartás Ke :wink: dves!

Kép
nyunyi82
Békéscsaba
 
 


Szia!

Szerencsére azóta nem volt semmi. Nehéz a Tibikével pihenni. Állandóan jönne-menne. Mindenre felmászik.Azért igyekszem szép szóval lebeszélni. Nagyon szeretnénk ha már január lenne.
Zita

Kép
Kép
zitab
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!
A Váci kórházban az UH-n 1 kinyomtatott felvételért kell fizetni, vagy automatikusan jár?
Ha fizetni kell érte, akkor az hogy történik?
Vendég
 


Szia Picuranyu!

Igen kell fizetni érte. Úgy tudom, talán 500 Ft-ot.
De szerintem nem érdemes kérned, mert már én is próbáltam
egy jó párszor, de mindig azt mondták, hogy kifogyott a papír,
úgyhogy nem tudnak adni. Ezt mondják június óta.
De ahogy gondolod, próbáld meg.
Kíváncsi vagyok, hogy te sikerrel jársz-e?
Amúgy bent kell kérni az UH-os dikotól.
babaváró21
 
 


A csekket hogy lehet előre elkérni? Vagy utólag is be lehet fizetni, ha már a kezemben van a felvétel?
Vendég
 


Sziasztok!

Én is végig olvastam azt amit Kondérról,és a többiekről meg a korházról írtatok. azt szeretném kérdezni, hogy mit vittetek a korházba a babának, vagy nem kértek semmit??
Ti szülés előtt bementetek megnézni a korházat, hogy hol is fogtok szülni??
kicsi lány
 
 


Sziasztok! Ismét én...
Valakinek tapasztalat,vélemény a Gyurkovicsról a váci kórházból?
Esetleg valaki szült nála? Kivel hogy viselkedett, hogy bánt? Meddig lehet megfogadni? Nagyon megköszönném, ha leírnátok! Előre is köszönöm!
babaváró21
 
 


Sziasztok!

Csatlakozom nem baj? :) Elég kevés a vácon szült anyuka. Én Bényinél szültem. Maximálisan jófej doki. :)
A szülésnél igen rásegítenek oxitocinnal, de azért azt mondták, hogy ne szenvedjen sem a mama sem a baba.

Most mennem kell de még jövök ha nem baj. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Szia Pattogobolha!

Tudnál még írni arról, hogy milyen volt a szülésed? A postásunk felesége nála szült és azt mondta, hogy káromkodott, meg hisztizett. Mennyire mondhatod meg, hogy te mit szeretnél?
Zita

Kép
Kép
zitab
 
 


Sziasztok!!

Nem tudom a képnél hogy van, de ha videóra akarjátok vetetni a vizsgálatot, akkor lent a pénztárnál kell előre befizetni a pénzt, nem tudom mennyit, és úgy menni uh-ra. Nekem a 12 hetesen ingyen csinálták a videót, mert kb fél perces, de nem mondták, hogy előre kellett volna fizetni, így a 20 hetesre is csak úgy mentem és akkor szóltak, hogy előre be kellett volna fizetni a pénzt. Mivel nem volt energiám megint sorban állni, így sajnos nem lett felvétel. Amúgy elég jól látszott a videón minden először. Szerintem megéri!!!
Zita, ha tudsz valamit a tanfolyamról, légyszi szólj, mert én is szeretnék járni. Köszi!

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakoznék hozzátok! Én Vácon lakom és első babámat várom! Egy picit izgulok, mert a másik topikon szinte csak rosszat írtak a váci kórházról! Hallottam én is rosszakat, de azért történtek már jók is!
23 éves vagyok és a 23. hétben járunk, és már azt is tudjuk, hogy kisfiunk lesz!
Dubecz dokiról van valakinek valami infója?

Köszönöm!
bugyinszki.h
 
 


Bugyinszkih!!
Én most a 22. hétben vagyok, majdnem egyidősek vagyunk, Ki az orvosod???

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


Sziasztok!

zitab: A szülésem nagyon gyors volt. :D Köszönhető Bényinek :) Nagyon aranyos. Igaz nem túl sokat láttam, mert sokan jöttek hozzá és rendelt is közben. Ültem labdán, az jó volt. A párom fogta a hátam. Van bordásfal, nekem az nem jött be. Van zuhanyzó, lehet sétálni is. 3 db egyágyas szülőszoba van. Nálam Bényi nem hisztizett. Sőt próbált poénkodni, és a kitolási szakaszban is nagyon sokat bíztatott. Miután összevarrt még bajött megnézni, h hogy vagyunk, és minden nap feljött meglátogatni a kismamáit. Viziten kívül.

bugyinszki.h: Én is nagyon sok rosszat hallottam a váci kh-ról és féltem oda menni, de nagyon kellemeset csalódtam. A szülészet nagyon szép, a nővérkék, szülésznők pedig tündériek. Én csak jót tudok modani róla. :) Van összehasonlítási alapom. A nagylányomat az újpesti szülőotthonban szültem. A dokim ott is aranyos volt, de elég sok volt a bunkó csecsemős nővér. Ott 3 ágyas szülőszoba volt, az ágyak függönnyel leválasztva. Egyszerre 2-en szültünk.. Az sem volt rossz, csak más volt. De vác... Klasszisokkal jobb. :) Remélem nektek is tudtam segíteni. Ha van még kérdés írjátok meg. Ha tudok segítek. :)

Mindenkinek boldog pocakosodást kívánok. :)

Rita

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!
Én is csatlakoznék. Sok érdekeset írtatok! Az Én tapasztalataim nem túl frissek, mivel az első gyermekem 14 éves, a másodikat meg most várom.
A Kondér és a Bényi nagyon jó orvos. Én a lányomat a Kondérnál szültem és meg voltam vele elégedve. Igaz akkor még a pályája elején járt. A Bényihez nagyon sok ismerősöm jár és mindenki dícséri.
Én most a Szaniszlóval próbálkozom.
A Gyurkovics már 14 évvel ezelőtt is egy ficsúr volt! Fizettél neki, mert nála akartál szülni, aztán nem ért rá bemenni a szülésre!
A Félix meg már akkor nagypapa korban volt!
Én nem bíznám rá magam egyikre sem szívesen.
Azt tapasztaltam, hogy a pályakezdő és fiatal orvosok még lelkesek és odafigyelnek jobban a dolgokra, nem rutinból "dolgoznak".
dagica
 
 


Sziasztok!

Rita! Köszi az infókat, eddig nekem is csak jó tapasztalataim voltak róla. Sosem volt még türelmetlen a rendelésen, pedig mindíg iszonyúan túllépi az időt. Volt választott szülésznőd? A férjed első perctől bennt lehetett veled? Nem kérted, hogy ne legyen gátmetszés? Arról elég rossz élményem van az előző szülésből, elkerülném ha lehet.
Zita

Kép
Kép
zitab
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni, ha lehet. Dunakeszin lakom. Van egy gyönyörű kislányom és várjuk a kistesót. Voltam az SZTK-ban és Szanyiszló Zsolt vizsgált meg. Nagyon aranyos kedves volt így első látásra. Ha valaki tud róla több infót szívesen venném ha megírná!!! Köszi!!!

Emese

Kép
Kép
mese80
 
 


Sziasztok.
Érdeklődni szeretnék nálatok, hogy a váci kh-ban császármetszés után van valakinek élménye. Irjátok meg kérlek.
kicsi lány
 
 


Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni, ha még ír ide valaki! A második babámat a váci kórházban szeretném megszülni.
Szívesen beszélgetnék olyanokkal, akik már szültek itt, illetve itt fognak szülni!


Pocok
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: