Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ügyeskedünk: Lettike egyedül felül.

Kép

Kép

Kép
kchriske
 
 


ügyi ez a Letti baba!

picinyeim:
Kép

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


:) Le se tagadhatnák, hogy tesók!
kchriske
 
 

 
 

köszi-köszi :) tényleg nagyon egyformák :)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok!!

Nagyon régóta nem írtam ide.......ne haragudjatok!!! Azóta megszületett a kislányunk Réka. Nagyon szép és formás baba. Én is a Kondérnál szültem Vácon...ha gondoljátok elmesélem a szüléstörténetemet ami egy nap volt de csak ha érdekel benneteket, mert nem akarok senkit sem untatni vele :(
Nekem is volt a végén sajna egy kis műtét mert nem akart kijönni a méhlepény magától. De minden ok volt....nem éreztem semmit, méág szinte a varrást sem. Persze a szülés IGEN fájdalmas volt, de a gyönyörű kislányom kárpótol mindenért!!!
Itt láthattok Róla képeket!!!

http://picasaweb.google.com/Mezody

Sok puszi Mindenkinek!

Nincs majd kedve valakinek sétálni Velünk Dunakeszin ha jobb idő lesz???
hegeeva
 
 


Hegeeva: Gratulálok Réka babához! Nagyon helyes kiscsajszi! :) Én szívesen elolvasnám a szüléstörténeted. Egy egyész nap? Mi volt a gond?

Üdv, Kchriske
kchriske
 
 


Sziasztok!
Jó régen jártam én is itt....kchriske! Nem is voltunk vácon már vagy 2 hónapja, mert a kölik befejezték az uszit ott, vizilabdátznak itt gödön :) Azért ha jobb idő lesz elmegyünk, és összefuthatnánk!!!!

Hegeeva! Nagyon nagy Gratula!!!! Édes a pici Rékababa! Szülést felejteni, a lényeg a picilány!
Örülök, hogy jól vagytok minenden!

Egy kis Vinci:
Kép
Vinci a balatonon:
Kép
ANDRISSAL VONATOZNAK:
Kép

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok!

Ikverus: benne vagyok, majd szólj, ha erre jártok.
Vince baba nagyon édes. :D
kchriske
 
 


Vizilabda gála Gödön a strandon!!!!Délután 3-tól most pénteken!!!!!!Gyertek!!!!!!!!!! Gyerekek hozzanak fürőruhát! Lesz bemutaó meccs a bajnok csapttal, aztán úszóverseny,vizilabdára toborzás....!!!!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Akkor belinkelem a szüléstörténetemet.....
Sok-sok puszi MINDENKINEK

Hát az úgy volt, hogy 29-én hajnal egykor elkezdett fájni a hasam, de akkor még nem tudtam, hogy ez már az lehet. Körülbelül 20 percenként jöttek. Mértem őket de nem sűrűsödtek egészen reggelig. Reggel már 10 percesek voltak, de simán kilehetett őket bírni. Közben jöttek hozzánk a lépcsőhöz korlátot csinálni, szóval nagy poén volt, mert míg ők a korlátot szerelték addig én vajúdtam. De komolyan nem tudtam akkor még, hogy ez az lehet. Kezdtek aztán egyre erősödni, és így be is mentünk a kórházba. Tesóm vitt be, Viktort meg riasztottam, és hazaindult. Kórházban Nst, semmi…..babával minden ok….gyengék a fájások, nem voltam kitágulva csak egy ici picit. Hazaküldtek. De mire hazaértünk addigra már nem is 5 percesek lettek, hanem már 2. És iszonyatosak voltak. Anyukám is itt volt velem, és segített. Azt mondta h tiszta hülye vagyok, h miért nem megyek a kórházba vissza azonnal, mert tuti mindjárt itt fogok megszülni. De én meg tök égőnek tartottam, szóval még itthon szenvedtem kicsit. 1-2 délután, már elviselhetetlennek éreztem, és engedtem Anyukámnak, így visszamentünk a kórházba. A szülésznő megvizsgált, és bő 1 vagy 2 ujjnyi voltam már…nem emlékszem…. Vártuk a nőgyógyászomat, aki be is ért 4 körül és burkot repesztett. Na az nem volt semmi…….de utána jött csak az igazi pokol…..meg az oxitocin injekció, meg a méhlazító injekció. Na az infúziót 5 vagy 6-odjára tudták bekötni, mert nem találták a vénámat…nem volt semmi. De sikerült. :D
Jött a labdán való vajúdás 2 felvonása, mert hát azon vajúdtam. Nem volt könnyű de a végére már belejöttem. Fekve amúgy sokkal rosszabb volt. A szülésznőm közben adagolta nekem a homeopátiás bogyókat. Ami nem tudom mennyit segített, mert hát azért eléggé elhúzódott ez az egész, de azt sem tudom, hogy nélküle mennyire ment volna gyorsan. Aztán jött az a fura érzés, mikor már nyomni akartam. Fel az ágyra 3-3* kellett balról és jobbról fekve nyomnom, hogy a baba feje rendesen beékelődjön, mert hát elég nagy volt. A szülésznőm megvizsgált és azt mondta h már érzi a haját, ezt annyira jó volt hallani. Én meg csak folyamatosan azt kérdezgettem h ugye ki fog férni, mert tudtam h nem kicsi babát várunk, és nem akartam, hogy ennyi szenvedés után végül császár legyen. Ja amúgy persze menet közben és is rimánkodtam h császározzanak meg, vagy adjanak gázt vagy valamit, mert meghalok annyira fáj. De nem adtak semmit, azt mondták h jól csinálom, és nincs rá szükségem. Na ezt én persze nem így gondoltam akkor. Viktor végig bent volt, annyira rendes volt, pedig Ő mindig azt mondta h tuti nem fog bent lenni, meg hogy nem bírja végignézni ahogy én szenvedek. Persze a végén meg azt mondta mint minden férj, és apa, hogy megbánta volna ha nem lett volna bent. Na szóval nyomtam körülbelül 12őt és kint is lett Réka. Nem volt semmi, de MEGÉRTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IMÁDOM. Persze volt egy kis hasba könyöklés a nőgyógyászom részéről, mert már nagyon fáradt voltam estére, és nem tudta hatékonyan nyomni. De persze, hogy még nincs vége a történetnek, miért is lenne????!!! Nem vált le a méhlepényem, pedig elég sokat vártunk rá…..Így megkellett műteni, ez egy félórás műtét volt, elaltattak. Kitisztítottak odabent, meg ki is fertőtlenítettek….még az alatatás közben összevarrtak odabent is mert ott is lett sérülés…..felébredtem a varrás közben, de nekem az nem fájt. Pedig nem 1-2 volt…… Sose hittem hogy ennyi ideig kell majd „szenvednem”, azt hittem komolyan, hogy pikk-pakk megleszületik. Április 28-ra volt kiírva, egy napot váratot magára:D
hegeeva
 
 


Hegeeva:

Köszi, hogy megosztottad velünk. Hát kalandos volt az biztos :wink: De a lényeg, hogy jó vége lett és megérte!
Mégegyszer gratula!

Puszi, Kchriske
kchriske
 
 


Sziasztok!

Én új vagyok köztetek, Őrbottyánban lakom, a harmadik babámat várom, még csak 6 hetes vagyok, de az eddigi dokimtól Pestről el szeretnék jönni, és szóba jött Vác. Dr. Dubecz Dániel magánrendelésének az elérhetősége érdekelne, ha valaki tud róla, megköszönném!
(hunyadyemese@freemail.hu)

Gratulálok minden kismaminak a szép babákhoz, a pocakosoknak pedig további jó gömbölyödést kívánok!

Üdv: Meskete
meskete
Őrbottyán
 
 


Szia lányok,

Tudna-e valaki vácon jó háziorvost ajánlani?
Köszi, Lara
lara
 
 


Szia Lara!

Én csak egy éve lakom Vácon és mi maradtunk Gödön mind felnőtt, mind gyermek háziorvosnál.
Felnőtt, vagy gyerekháziorvost keresel? Esetleg az itten ismerősöktől tudok érdeklődni.., vagy a védőnői körzetnél is érdeklődhetsz.

Üdv. Kchriske
kchriske
 
 


Szia Kchirske,
Köszi a választ, igazából felnőtt doki kellene, de semmi infóm egyikről sem :-(
Holnap vagy holnapután fel kellene keresnem a kiszemeltet.
lara
 
 


Lara!

Amint kapok választ írom.
Üdv
kchriske
 
 


Sziasztok.
Tudom, hogy régen voltam, de szerintem mindekinek kevés ideje van a manók mellett, ebben a melegben. Mivelünk minden rendben, forgunk és probálkozunk mászni. Szerintem a fogacskái is nem sokára kibújnak, mert eléggé nyáladzik, és mindent a szájába vesz. Imádom, nagyon jó kislány, csak hát a front.

hegeeva
Gratula a szüléstörténethez és a babához, megnéztem édes kiscsajszi.
kchriske
Pusza:):) Kép Kép
töri
 
 


huh, de régen voltam én is!
Töri! nagyon helyes a csemetke!
egy kép Vinnyóról:
Kép
pussz nektek! idő alig...

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


eltüntetek!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kivel mi van? Tombol a nyár?
Képeket a csemetékről!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok!

Valamikor régesrégen, amikor 2 és fél éve ideköltöztünk Vácra, már egyszer zaklattalak Titeket.

Tanácsotokat szeretném kérni. MOstmár elérhető távolságba került a második baba projektünk, és tényleg muszáj nőgyógyászt kerítenem. Eddig Pestre jártam az Istvánba, de úgy gondolom, nagyon messze van, és ha arra kerül a sor, hogy sietni kell, nem mindegy, hogy 5 perc alatt érünk be, vagy (pláne dugóban) 1-1,5 óra alatt.
Szóval.
Tudtok valamit Dr. Findt Mónikáról? Nagyon szeretnék olvasni róla véleményeket, akár pozitív, akár negatív... A "sztárdokikról" lehet olvasni, de róla semmit.
Nekem az előző nőgyógyászom nő volt, és sokkal jobban meg voltam elégedve vele, mint az előtte levő férfi orvosokkal. Empatikusabb is volt, tudta, hogy milyen, amit éppen csinál...
Szóval, tudtok valamit a doktornőről? Egyáltalán még a váci kórházban dolgozik?

Várom a válszotokat!
Előre is köszönöm.

Szilvi

szilvás76
 
 


én sajnos nem tudok róla semit, de nevét ahlottam, úgyhogy lehet még itten dolgozik.
Viszont írtad, hogy férfidokikat annyira nem bírod, ennek ellenére a Kondér dokit nagyon tudom ajánlani, empatikus, nagyon figyelmes, nem szószátyár, csak akkor beszél ha kell, készséges, imádja a babákat, humoros is, a szülés nekem nagy élmény volt vele, és nagyon érti a dolgát, szakmailag szerintem szuperjó! Én tuti hozzá mennék legközelebb is....

Ja, amúgy meg gartulálok az újabb bébiprojekthez! :):)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok!

Szilvi: a doktornő sajna már nem dolgozik itt Vácon, akkor ment el pont, amikor én úgy 27 hetes voltam Lettivel, így nem is vállalt el, mert pestre ment nekem meg az messze lett volna.
Én is a női dokit preferáltam mert nekem is az volt előtte és nagyon nehéz volt rendes új dokit találni, 4-jére sikerült és Kondér dokinál kötöttem ki. Csatlakozom Ikverushoz, ugyanezeket tudom róla elmondani.
Elérhetőségeket is tudok.

Hol laktok Vácon? Mi a Földváry térnél.

Üdv Kchriske
kchriske
 
 


Ikverus: Letti integetett Vincinek, és majd beugrott hozzá a monitorba nagy örömvisongások közt :lol:
kchriske
 
 


kchriske! Tök édipofa lehtett :) Múlt hét iszonyt kavar volt!
Most meg tök beteg lettem:( küldtem privit!
Majd talizzunk ám!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Ok, nekem is nagyon húzós volt a múlt hét. Most mi is betegek lettünk, hétvégén megfáztunk a másik mamánál mindannyian. Talán Lili még elég jól megúszta de Letti..

Ok, olvasom a privit és majd talizunk amikor mindenki jobban lesz.
Édesek voltak a kölkök a turinál ma. :))
kchriske
 
 


Hát....suli után sütivel a szájuk szélén, iszonyat koszosan, és Vinci a hisztimanó titta taknyosan :):) édesek....:)
azér van egy jó képem:
Kép
valamelyik este fárasztották Vincit a nagyok

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok! Szülésznőt tudnátok ajánlani Vácon?

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


Szia Böbi!

Én meleg szívvel tudom ajánlani Hontváry Gabit. Nagyon becsületes, kedves, maximálisan odafigyel, végig mondja mit hogyan csinálj mi fog következni és végig veled van a szülés alatt és utána is figyel rád. Életem legjobb döntése volt, hogy őt választottam.

Nagyon sokan dícsérik és szeretik még Noémit is (a vezetékneve nem jut most eszembe, de korábban kiveséztük a témát, esetleg ha van időd olvasgass vissza talán 5-10 oldalnyira valahol kb vagy még annyi sem).
Az általános tapasztalatok szerint egyébként mindegyik nagyon kedves és jó szakember.

Üdv, Kchriske
kchriske
 
 


Ikverus: édesek mind a járókában :D
kchriske
 
 


Köszi szépen Kchriske!!

Noémit ismerem, egyből ő jutott az eszembe. (Nem nálam aktuális)

Esetleg megírnád Gabi telefonszámát priviben? Ő mennyire hajlik a természeteshez közeli, beavatkozásmentes szüléshez szerinted? (Már amennyire ez Vácon lehetséges, sajnos ismerem az ottani protokollt.)

köszönöm mégegyszer!

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


Böbi, igazán nincs mit. :)
Priviben megy a telefonszám.

A kérdésedre nem tudok igazán válaszolni, mert én magasvérnyomásos voltam, így nálam ennek az esélye nulla volt. Még így is Istenes, hogy természetes úton szültem.

Szerintem erről majd őt kérdezzétek meg, de úgy tudom hogy ez elsősorban dokifüggő talán.

Üdv, Kchriske
kchriske
 
 


Sziasztok,

Nem tudjátok, Findt Mónika rendel-e még? Mert a kórház oldalán néztem, de nem találtam a rendelési idejét. Illetve mit tudtok róla, jó nőgyógyász, és szülést is vállal?

Köszi.
monixx
 
 


Monixx: Ezen az oldalon feljebb ugyanerre a kérdésre megtalálod a választ. Itt Vácon már nem rendel a kh-ban.

Azt nem tudom pontosan, hogy hol rendl, de ha beírod a Google-be akkor talán kidobja, hogy most hol található.

Az újaknak: Érdemes visszaolvasgatni, sok kérdést kitárgyaltunk már a korábbi csapattal tavaly is. :)

Üdv, Kchriske
kchriske
 
 


kchriske: Köszi a választ!
monixx
 
 


Sziasztok!
Én már elég rég írtam ide,tavaly valamikor még kislányom a pocimban volt!
Ő már 16 hónapos!:)
Ja egyébként engem is a Kondér császározott,ő volt a fogadott dokim is!Csak ajánlani tudom!
Most is ő fog műteni jövő héten,sajna van egy nagy cisztám!
Nem tudja valaki hogy a nőgyógyászati osztályon van olyan lehetőség hogy értékmegőrző vagy ilyesmi,ugyanis bevinném a laptopomat a kórházba és jó lenne éjszakára vagy ha el kell menni valami vizsgálatra el lehetne zárni.
Illetve olyan kérdésem lenne még,hogy altattak valakit mostanába Vácon,engem fognak és nagyon parázok tőle.
Vagy esetleg valakinek volt cisztaműtéte Vácon?

Egyébként a babócák nagyon édesek mindenkié!:)

Kép
Kép
dzsina
 
 


Kicsit nem jól működik a vonalzóm,látszik hogy rég nem írtam már a babanetre!Ki is törlöm inkább!
dzsina
 
 


Sziasztok!

Dzsina: sajnálom a cisztát. Nekem is volt 11 éve tokos petekfészekcisztám, de nekem sajna úgy derült ki, hogy kidurrant és belső vérzést okozott. Viszont ez Pesten történt, ott altattak és műtöttek. Itt nem tudom, hogy zajlik ez, de ne félj, szerintem nagyon odafigyelnek és minden rendben lesz.
Ugyan feküdtem az utolsó héten a nőgyógy osztályon, de nem tudom, hogy van-e értékmegőrzői lehetőség. A szekrények a kórteremben viszont nem zárhatók és vacakok. A fizetős szobában nem tudom mi a helyzet.

Megkérdezhetem milyen cisztád van és hol? Gondolom, ha altatnak akkor komolyabb, nem csak leszívják a folyadékot.

Kár, hogy nem jó a vonalzód, édes lehet a kisányod.

Üdv, Kchriske
kchriske
 
 


Kchsriske:
Köszi hogy válaszoltál!:)
Petefészek cisztám van.Almányi nagyságú!3 hónapja vette észre a doki,akkor írt fel gyógyszert hátha felszívódik,de 3 hónap elteltével is ugyanúgy megvan.:(
5 cmnél nagyobb.ezért ki kell venni!
Ja és ráadásul azért mert már volt 2 császárom,nem lehet laparoszkópiásan műteni,hasi műtét lesz a császár vonalán!
Hát ez van!Utána min. 5 nap kórház!
Igazából a gyerkőceim fognak a legjobban hiányozni!De majd csak túl leszünk ezen is!És az élet megy tovább!:)

Kép
Kép
dzsina
 
 


Majd teszek képet a gyerkőcökről!

Kép
Kép
dzsina
 
 


Húú dzsina, akkor az már fáj is gondolom, mert az én életmentő műtétem után nekem csak tojásnyi volt, de éreztem rendesen és fájt.
Nekem az is kidurrant mire a doki leszívta volna. Kész csoda, hogy neked még egészben van, persze attól is függ hol helyezkedik. Nekem nyomta a húgyhólyag, a tojásnyi pl. attól durrant ki.

Remélem minden rendben lesz. Mikor esedékes a műtét?

Oké, kíváncsi vagyok a gyerekekre :)
kchriske
 
 


Sziasztok!

Valakinek van tapasztalata Illés Istvánról? Szült esetleg nála valaki? Mennyit kér, stb, minden információt szívesen veszek.
Köszi!
toemi12
 
 


Sziasztok,

Milyen szép gyerekek vannak itt :-)

Én a múlt héten voltam szülőszoba látogatáson a kórházban, hát nekem kimondottan teccett, nagyon modern. Nem tudom milyen volt előtte, de most én örülök, hogy itt fogok szülni, olyan szép.
lara
 
 


Sziasztok!

De szép babák vannak itt! :-)
Remélem, nekem is lesz hamarosan még egy "vonalzóm" :-))))

Na, ritkán jövök, de akkor belecsapok a lecsóba :-)
Szóval. Úgy érzékelem, hogy a Mónika már nincs Vácon. A Google sem találja ám... :-(
Úgy gondoltam, a Kondér dokit megpróbálnám. Tudnátok elérhetóséget adni hozzá? Anyagilag nem vagyunk hosszú gyeplőre engedve, ebből a szempontból sem gáz? Mindig CSAK a magánrendelésére hív? A kórházba nem?
Mi most tartunk a második próbálkozós hónapnál, jó lenne még így hozzá kerülni, és nem a kész "tényekkel" :-)

Köszi, ha válaszoltok!

szilvás76
 
 


Sziasztok!

Dzsina: hogy vagy? Hogy sikerült a műtét?

Toemi: sajna neked nem igen tudok segíteni, de ha ez az a doki az akire gondolok, akkor én nem tudok jót mondani róla :( ÖÖ előbb utána járok, hogy ő e az, aztán konkrétabb tapasztalatokat is mondok ha igen. Ő egy idős doki, ugye??

Lara: szerintem is jó a szülőszoba. Nekem jó volt itt szülni :wink: Drukkolok, hogy gyors és könnyű szülésed legyen.

Szilvi: a Te kisfiad is nagyon cukiiii. Apánk örülne egy ilyen szép és csibészes kiskrapeknak :D Tehetnél fel képeket Te is és nagy drukk a kistesóprojekthez!
Kondér ált. a magánrendelőbe hív, de simán mehetsz a kh-i rendelésre is és ha hív a rendelőjébe lehet kérni, hogy a kh-ba mehess. Annyi, hogy terhesség alatt a nagy és fontos vizsgálatokat, Down-kór szűrés, nagyobb Uh-k azt a rendelőjében szereti elvégezni, mert ott van spéci gépe, amin minden rendesen látszik, és hát ott több idő is jut rátok meg fotót kapsz, 4 D is van. Ha jól tudom, ott a Down-szűrés ingyenes, de kérdezd meg majd ha aktuális lesz.
Egyébként szerintem az árai nem vészesek Pesti viszonylatban legalábbis, de nem is olcsó. Most nem tudom pontosan mennyi, mert azóta valszeg drágult, és lassan 8 hónapja nem voltam nála ott. Nemrég a kh-ban mentem, mert mi meg NAGYON rosszul állunk anyagilag, de pont közbejött egy műtétje. Mivel sűrgős volt hagytam hogy a helyettes megvizsgáljon, de nagyon megbántam és a problémámmal sem foglalkozott szakszerűen. Asszem ő volt az Illés doktor, de most erre nem tenném a nyakamat. Annyira morcosan jöttem el... :twisted:
Elérhetőséget majd küldöm priviben.

Üdv. Kchriske
kchriske
 
 


Jaj Lara, én adós maradtam neked egy h.orvossal, de nekem sem válaszoltak és nem írtam neked. Bocsi :oops:
kchriske
 
 


Sziasztok.
kchriske: köszi. Amit küldtél, az első szám, az a mobilja, a második meg a "vonalas rendelői"-nek felel meg?
Melyiket javaslod hívni?
Úgy izgulok! A "régi" dokinénimet nagyon szerettem, 1000%-ban bíztam benne, minden kimondott szavában, és mindenből a legjobbat hozta ki, pedig nem volt egyszerű a szülésem. 4,4-es 62 cm.es baba, "természetes" úton. 10 nap túlhordással. Indítással (köszönte szépen, még maradni akart...) majd vákuummal (1,5 órás kitolás végén. Fincsiii volt, de mégsem elmékszem rossz szájízzel. A dokim utána éjjel ügyeletes is volt, 2 óránként rámnézett. Másnap is, harmadnap is. Poénkodtunk, jó fej volt.
És nem bagatellizált el semmit, sem fájdalmat, sem félelmet, mint egyes férfi orvosok, akik baromira tudják, milyen amikor terpeszben fekszel, és matatnak, vagy egy óriásbabát nyomsz éppen. A dokinénim egyébként azt mondta, ő is egy hentes nőgyógyász miatt döntötte el, hogy erre a pályára megy, és ő bizony másképp fogja csinálni...
Csak közben eljöttünk Vácra lakni, no meg a legfrissebb hírek szerint a doktornénim is hamarosan babázni fog. :-) Szóval ez az orvos kérdés nekem ezért ekkora dilemma. A Kondérról eddig (itt) csak jót olvastam, míg a többi megemlített orvosról ezt is azt is láttam. Remélem, nekem is szimpi lesz.

A projekthez köszi a drukkot, elkezdtem a cickafark-palástfű kombót, meg 2 naponta beveszek egy folsav tablettát. Meglátjuk. A félelmem annyi, hogy rajta maradt kb 10 kiló, és így indulok a projektnek... Na mindegy, majd igyekszem vigyázni az evéssel...

Hú, jól belelendültem a témába így hirtelen... :oops: :P

Sziasztok

szilvás76
 
 


Sziasztok!

Szilvi: Ja, igen az egyik a mobilja, a második a rendelésére való időpontos, de azon a magánrendelőbe lehet kérni időpontot. Ha oda mennél, akkor első körben azt kell hívni.
A kh-ba is időpontot kell kérni a kp kh-i számon a nőgyógy rendelésére. Ha nem kérsz időpontot akkor is mehetsz, csak nagyon sokat kell várni mert az ip-seket előre veszik és percre pontosak, hacsak a dokinak nem jön közbe valami. És hát aki csak tud időpontot kér, szóval másképp majdnem reménytelen bejutni.

Húúú szép méretekkel jött világra a kisfiad!! :o Nem semmi lehetett megszülni.
Én megúsztam 3,6 kg 56 cm-vel és 3,810 kg és 57 cm-vel. Lilivel nekem is dokinénim volt és én is pont úgy voltam vele, mint Te. Lettit részben azért nem tudtam nála szülni, mert ő is épp babát várt (4. gyermekét) és már 6 hónapos volt mikor nálunk kiderült Letti. Szóval én terhesség alatt váltogattam orvost, és 2 orvoscsalódás után döntöttem úgy hogy akkor a közelben keresek és Kondérról jókat hallottam. Nekem bejött, annak ellenére, hogy nagyon elkötelezettje voltam hogy női orvost szeretnék.
Mindig higgadt és megnyugtató.
Nekem se volt egyik szülés sem egyszerű, de Lilivel nehezebb volt. Ott probléma is volt, ami később derült ki, amiatt volt nagyon rossz. Lettivel sem volt könnyű, mert nála is nagyon nehezen tágultam, hiába nyomtak belém töménytelen oxyt stb.. de mégis jobb volt. Valahogy igazi szülés volt, mert végre éreztem az összehúzódásokat és a szüneteket is. Sokkal felkészültebb és emberibb szülésznőm is volt, nagyon sokat köszönhetek neki. Ő is rámnézett utána is. Ráadásul mindkettőt magasvérnyomásosan szültem.
A kilók miatt meg ne aggódj.
Rajtam 30 kg plussz volt (hormonális) mikor Lettivel babás lettem. A dokinőm azt mondta, hogy ne aggódjak a dundibb kismamák sokkal kevesebbet híznak a terhesség alatt, mint a vékonyak, mert van tartalék amit lehamizhat a babus :lol: Meg nincsenek kiéhezve. Tök igaza volt. Képzeld az első 3 hónapban 5 kg -t fogytam (igaz nagyon influenzás is voltam), de utána végig tartottam ezt a súlyt a terhesség alatt pedig semmit nem csináltam ezért. Nőtt a baba, de a súlyom nem változott. Pedig ha éhes voltam ettem, nem fogtam vissza magam. És Letti sem volt pici baba. Szóval ha úgy vesszük fogytam :wink:
kchriske
 
 


Sziasztok!
kchriske:
Jaj,bocsi hogy csak most jelentkezem.Túl vagyok a műtéten.A Kondér műtött és most is csak azt tudom mondani hogy nagyon meg vagyok vele elégedve,úgyanúgy mint amikor császározott.Minden nap bejött megnézni hogy vagyok,egy hétig voltam bennt!
A műtétről annyit,hogy sajna a ciszta miatt ki kellett venni a jobb petefészkemet!:( De már túl tettem magam rajta!

Kép
Kép
dzsina
 
 


Sziasztok!

Óóóó Dzsina sajnálom :( Ezek szerint nem volt túl rózsás a helyzet odabent. Mielőbbi gyógyulást kívánok és remélem tényleg nem bánkódsz már.
Örülök, hogy jó kezekben voltál.
Küldök gyógyító energiát..
Kchriske
kchriske
 
 


Sziasztok!

Akit érdekel autóra való fényképes háromszög matrica, annak szeretném a figyelmébe ajánlani egy nagyon jó barátunkat, aki most elkezdett ezzel foglalkozni, a háromszög eső és időjárás álló, bármilyen kép megfelelő hozzá, és a rajta levő szöveg is bármi lehet, mintának beteszem ide a sajátunkat.

Kép

Két matricát gyárt le (mivel a legtöbb családnak biztos van még egy olyan autó a családon belül, amire fel tudják tenni) ennek a kettőnek az ára 1800 Ft., az elkészült háromszöget nyomtatás előtt mailben meg lehet nézni, és ha megfelel, akkor megy a nyomdába, aztán a készet postázzák.

Mail cím: dvst2001@gmail.com

Szilvi


<
sziszka78
Tolna
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: