Új privát üzeneted érkezett!

Ezvicc!

A szept. 5 már mindjárt itt van.
Érdekes amit írsz, hát ez van Kép
De azért kérdezz rá a doktor úrnál, szerintem érdemes...
A szülésznődről olyan sok jót írtál, lehet, hogy másodjára én is megfogadom Kép

Nekem nem a nőgyógyászommal volt ilyen problémám, hanem a fogszabályozós dokimmal. Elég drága, sőt baromira és egy felfázás miatt le kellett mondanom az időpontot és a recepciós csak 3 hét múlvára akart adni. Erre én közöltem, hogy jó, akkor orvost váltok, még aznap hívott a doki aszisztense és érdekes, de másnap este tudott fogadni...a nekem megfelelő időben.

A kismamában olvastam, hogy hogyan tudják megállapítani a kismamák, hogy elegendő hálapénzt adtak e szülés után, és ebből az egyik az volt, hogy hogyan viselkedik az orvos a 6 hetes kontrolon. Ez sok mindent elárul...

És nem lehet, hogy csak szeretne veled egy kicsit elbeszélgetni és erre a kórházban nincs idő? Tudod, legyünk optimisták, amíg az ellenkezője be nem bizonyosodik.
Vendég
 


Nnicole!

tényleg, akkor bocsi, még kérdezted is, hogy nem a te szobádba mentem e.....
Vendég
 


Ezvicc!

Gondolom mennyire szarul eshet a dokid viselkedéseKép

Dóri!
Szerintem nagyon optimista vagy, ami jó dolog az életben, de ebben az esetben szerintem mondhatta volna a dokija a telefonba, ha tényleg ez a szitu, hogy többet szeretne vele beszélni és a kórházba erre nincs idő, nem igaz?
Bár szerintem ha Csákány doktornak nem okoz problémát osztályvezetőként a kórházban fogadni, Ezvicc dokijának sem hiszem. Nekem egyszer sem kellett, hogy a magánrendelőjébe menjek, amikor telcsiztem, hogy mennék mindig találtunk azonnal időpontot. Sőt a hathetes kontroll napra pontosan 6 hét múlva volt. Persze nem tudom mit tennék Ezvicc helyében, vszeg tényleg csak az optimizmus a jó gondolkodásKép
picipocak19
 
 

 
 

Hat csajok koszi a sok hozzaszolast. Nem hiszem, hogy csak dumalgatni akar, mert amikor par naposan voltunk a korhazban nala meg sem nezte a gyerekemet. De azt elfelejti, hogy amikor bementunk a korhazba, mert fajasaim voltak 5honaposan, es o volt veletlenul ugyeletben egy sima uh, amit barmelyik ugyeletes megcsinalt volna kapott zsetont.
En nem szoltam, amikor 9hetesen felhivtam az o utasitasara idopont miatt, azt kerdezte, hogy en vagyok-e a lombikos. Vagy, hogy 12hetesen meg mindig nem tudta ki vagyok? Vagy, hogy az utolso 3CTG mindig fizettem, pedig volt, hogy 4orat vartam ra nagy pocakkal 37hetesen, fajasokkal. Vagy azt, hogy a szulesemnel, csak keson jott be, es addig a szuleszno tartotta a frontot, aminek en nagyon orultem, mert ha o vizsgalt az legalabb nem fajt. Szoval azert a 2,5oraert azert eleg halasak voltunk szerintem. Ha pedig azt mondja, hogy "amennyit gondol" es annyit adok, amennyit gondolok, tudok (mert ugye a gyerek mellett nem hordok ki egy zsak penzt is, es ugye egy gyerek nem ket filler ktg-gel jar) akkor ne akadjon mar ki ezen, es a maganrendelesen akarja ezt rajtam behajtani. Szoval melysegesen csalodott vagyok. Minel tovabb, annal inkabb. Hat mivel erdemeltem ezt ki, hogy en mindig ilyen dokikat fogok ki. Edesanyam orvos, nagynenim vilagszerte elismert ideggyogyasz, es teljesen meg vannak ezen botrankozva. Sajnos, ha orvost valtanek, korhazat is kene, nekem meg JF nincs bajom, es ugyebar a szulesznomet sem akarom itthagyni. Szoval nem tudom mi a megoldas. Talan kar is tanacsot kerni a Doktor Urtol, mert mit mondhatna a kollegajarol, megertem.
Panaszom van boven. Szeretkezes utan bevereztem, folyasom van meg mindig, es valami odalent sem szazas, de ehhez en nem ertek. De feleslegesnek tartottam mar tajekoztatni, mert nem veszi ugy sem komolyan. A terhesseg alatti 39fokos, influenzas betegsegemet, a kemenyedeseimet, a mutetemet, stb sem vette komolyan ez most miert lenne maskepp.

Na most jol kipanaszkodtam magam. Talan most megnyugszom egy kicsit.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Ezvicc!

Ha a fent leírt panaszaid vannak, szerintem ne várj, hanem kérdezd meg a doktor úrat,hátha ő fogadna és nézesd meg magad.....

És csak annak örülj, hogy ott van a kis Ati, most ezen ne idegeskedj, mert csak a tej bánja....
Szerintem meg dokiváltás simán lehet kórházváltás nélkül is.
Sajnos vannak olyan orvosok, akik szeretik a szakmájukat és olyanok akik szeretik a pénzt...és nem szeretik a vele járó macerát.
A Moldova Györgynek van egy tök jó könyve a témában csak ajánlani tudom kikapcsolódásként.
Vendég
 


Ezvicc!
Az én dokim 1000%-os. Tényleg csak ajánlani tudom! Ha gondolod, válts dokit! Nehogy má' az egészséged bánja!!!!

Kira!
Nem hiszem hogy gond lenne a lyánnyal, inkább szegényke már nem bírja ezeket a hülye frontokat követni. Bence is nagyon nyűgi szokott ilyenkor lenni. De az is lehet, hogy jön a fogacska, nem?

Kép Kép
fricky
 
 


Sziasztok!
Ezviccnek szánám az íráasomat!
Tudom milyen szar ez a dokidolog, én is hasonlóan jártam! Én mindkettőt egynél szültem, első után nem volt gond, elfogadta a 2. is, 20 hónap van a 2 fiam között, így pár hónap kimaradt a 2 terhesség között amíg nem találkoztunk, de voltam nála közben is. Aztán a 2. után a hat hetes kontrollon kérte a szülésért a tiszteletpénzt, én meg blamán álltam mert azért nem voltam hálátlan szülés után, és annyit akart amennyit nem hord az ember a zsebében általában.
Ilyenkor dúlnak még az emberben a hormonok, érzékenyebbek vagyunk, és ezért még szarabbul esik!
Csak annyit tennék még hozzá hogy ez az általad pozitív jelzővel illetett dokinál fordult elő! engem elfogadott! Pedig tudta mire számíthat az első után tapasztaltakból!És mindezt a kedves aszisztensnője tolmácsolta, Õ nem szólt semmit! Különben max. meg voltam elégedve vele, semmi panaszom rá! A pénzt azóta is viszem, a kisebbik fiam pedig lassan már 1 éves!

Üdv. Kinga
döngy
 
 


Ezvicc!
Ezt olvastam később, mint a másik topikban - hál' isten már kettőt kell követnem - és zavar a dolog. Én azt ajánlom, hogy menj el hozzá, és mond meg amit gondolsz. Vagy írd meg ahogy akarod és oda adom neki. lehet, hogy olvassa is ...
gyuri
Szeged
 
 


Olvasom a koszmót, és furcsa érzésem van. Első fiam "Könyvében" 3 hónaposan van egy híres bejegyzés.
- koszmós, fejére olaj. -
meggyógyult ma már 33 éves. Kissé kopaszodik.
gyuri
Szeged
 
 


sziasztok

Ezvicc:
öszinte sajnálattal olvasom a dokiddal kapcsolatos írásodat, és én biztos nem mennék hozzá többet, simán válts dokit a JFK-ban sok jó doki van és akkor úgyanugy maradhat a szülésznőd is. Az én dokim nagyon korrekt (dr.Jávorkai) ha gondolod, én teljes mértékig meg voltam vele elégedve a hathetes kontrolon mikor voltam előszőr nem is engem hanem a manómat akarta látni,Kép ez nagyon jól eset.

üdv: Györgyi
eper8
 
 


Ezvicc!
Amit a dokiddal kapcsolatban írtál, sajnos kísértetiesen hasonlít ahhoz, amit én is átéltem és írtam is róla itt néhány hónappal ezelőtt. Engem is nagyon megviselt. Főleg, hogy a babámról egy árva szót nem kérdezett. Egy nőnek hatalmas élmény a szülés, és ennek a doki is része lesz. És olyan jó volna, ha ezt az orvos, főleg, ha választott!!!, is hasonlóképpen fogná fel. Nekem időszerű lenne a rákszűrés, de egyenlőre halogatom, pontosan azért, mert nincs kedvem visszamenni a dokimhoz, mert tudom, hogy rosszul esne a "nemérdeklődés". Én is szeretnék a JFK-ban szülni legközelebb, de nagyon kellene már egy másik ottani doki. Aki esetleg magánrendel a 18. kerben (itt lakom) v. a 18. ker sztk-ban (mivel egy rákszűrésért nem akarok fizetni, ha már fizetem tíz éve a tb-t)
Eper
Jávorkai dr-ról írnál, hogy hol rendel, főleg ez érdekelne, köszi

marq
Kép
Kép
marqueza
 
 


Szia Marqueza
a dokim a XX. ker-ben rendel (pontos cimet irok ha kell) minden hétfőn, de nincs sztk-s rendelése, tehát minden látogatás fizetős (ez van)

üdv: Györgyi
eper8
 
 


Marqueza!

Az én orvosom Dr. Csütörtöki Attila. Nagyon rendes lelkiismeretes orvos. A 18 kerületben van a magánrendelője.Végig tudta ki vagyok , milyen vizsgálatra jöttem stb. 96- ban ő mütött cisztával és akkor megfogadtam , ha terhes leszek nála szeretnék szülni.2004- ben maradtam terhes és 96- óta talán évente ha egyszer mentem hozzá. Amikor felhívtam és mondtam neki, hogy ki vagyok egyből tudta ki vagyok és szerintem ez nagy szó.
Amikor szültem,másnap szabadnapos volt, de ő akkor is ejött és megnézett.Szóval nála lelkiismeretesebb orvossal nem találkoztam még. Amikor mentem kontrollra az volt az első dolga, hogy a babámat nézte meg, aki éppen akkor ébren volt és olyan aranyosan beszélt neki.

Na ez jó hosszúra sikeredett, bocsi

Szép napot mindenkinek.


Ezvicc!

Koszmóvl mi újság,sikerült megszabadulni tóle?

Pusszancs Zsófi
kira
 
 


Ezvicc!
Na, most már válogathatsz is a dokik között. (egyébként Eper és én dokim uaz Kép ) Csak annyit fűznék Eper mondandójához, hogy én voltam nála a kh-ban is, megkérdezi, hogy kinek mi a jó. Igaz, hogy amikor ott voltam nála, nagyon sokat kellett várjak, mert mindig hívták ide-oda, akkor döntöttem úgy, hogy a magánra fogok járni csak. De ha akartam volna, mehettem volna a kh-ba is.

Mit szóltok, végre itt a nyár!!!
Üdv: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Ezvicc,

Ha még bizonytalodtál el eléggé, hogy melyik dokit válaszd, én is ajánlom az enyémet. 10 éve járok hozzá. Már szinte az összes barátnőmet átirányítottam hozzá. Mindig tudja ki vagyok, kinek a testvére, kinek a barátnője, milyen bajom volt legutóbb. A szülés végül sajnos császár lett, szóval arról én nem tudok nyilatkozni, hogy hagyományos szülésnél milyen. Viszont már több barátnőm is szült nála, és egyik sem váltana a világ minden pénzéért sem. Ahogyan én sem. A szülés után minden nap megátogatott a gyerekágyon, volt olyan szobatársam, akinek csak varratszedésre került elő a dokija... A magánrendelője a II. kerületben van, azt viszont nem tudom, hogy az sztkban rendel-e. Azt tudom, hogyha bármilyen apró-cseprő, de sürgős bajom volt (gomba, stb.), mindig mehettem a kórházba.
Ja, a nevét még nem írtam: Dr. Hartman Gábor

Kép

Kép
url=http://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Kira!

Köszi, megírnád a telszámát+magánrendelő címét+vizitdíj? Ide v. gervaise@freemail.hu címre. köszi

Eper
Köszi, a Csüörtöki dr nekem talán azért lenne jobb, mert a 18. kerben rendel.

marq
Kép
Kép
marqueza
 
 


Dr Hartman Gáborral a kórházban találkoztam sokat szülés után, soxor jött vizitelni, szimpi volt, mindenkit végigkérdezett, hogy van-e valami. Ezt csak azért írom, mert volt olyan doki (sajnos megint csak pont az, akit én választottam) aki csak az ajtóból vizitelt "van vmi gond?" kérdéssel már ment is tovább.

marq
Kép
Kép
marqueza
 
 


Sziasztok!
Egyenloe koszi, de dokikbol nem kerek. A kontrolra visszamegyek 5.en az enyemhez, es azert megkerdezem mire veljem ezeket a dolgokat, de utana egy darabig nem akarok dokit latni.

Doktor Ur!
Mi a velemenye a korhazon beluli orvos valtason?

KarpiJudit!
A Harmat doktor nem egy fiatal, magas, szemuveges doki? Tobbszor lattam, amikor CTG-re mentem.

Ma voltunk csiposzuresen Kispesten. Hat a doki valami tunemeny volt. Ugy dumalt az Attihoz, hogy mosolygott ra a fiam. Meg voltam maximalisan elegedve! Ingyer volt Kép

En a korhazban mindig adtam zsetont az orvosomnak, legtobbszor nem kellett varni. Ezert nem ertem, hogy miert nem akar ott fogadni. Na mindegy. Mar nem huzom fel magam. Ez van. Szegeny doktor urnak kiirtam magambol minden bajam. Ez rengeteget segitett. Koszonom is neki.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Ezvicc
A kispesti csípőszűréses doki tényleg egy tünemény. Gondolom arra az idősebb bácsira gondolsz. Lucát is teljesen magába bolondította még májusbanKép Mi szeptemberben megyünk vissza hozzá.

marq
Kép
Kép
marqueza
 
 


Igen ra gondolok. Az tetszett a legjobban, amikor mondta Attinak: "gyere megnezem a futomuidet" Kép
Az aszisztensno viszont egy vicc volt Kép nem reszletezem, ha voltal tudod mire gondolok

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok!
Ezvicc!Én is csatlakozom Frickyhez és Eperhez,az én dokim is ugyanaz,és eddig maximálisan meg vagyok vele elégedve.Sőt,az egész kiterjedt család hozzá járt/nála szült.KépTermészetesen ez itt nem a reklám helye,hiszen a Te dolgod.
Sajnálom,h ilyen nagyot csalódtál!Kép
Ment a beígért mail!Bocs,h csak most,de tegnap egész nap papírokat intéztünk meg dokinál voltam.
liu
 
 


Sziasztok!
Tegnap kapta Fruzsi a négy hónapos oltást, nagyon szuperul viselte, kicsit sírt, de még a doktornéni is megdícsérte, mert azt mondja üvöltés szokta kísérni a 2.szurit. Szerencsére be sem lázasodott, az oltást azért beborogattuk (illusztrálva a képen), éjszaka aludt, mint a bundaKép
Lányok az 5 hónapos oltás is mindkét lábba megy?Kép
picipocak19
 
 


Ezvicc,

Hartman doktor inkább középkorú, feketés göndör hajú, szerdánként szokott uh-n lenni.

Pocak,

Az 5 hónapos is két lábba megy:-(

Kép

Kép
url=http://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Pocak!

Fruzsi nagyon ügyes...
Ági teljesen megzakkant tőle, nem lett lázas, csak össze vissza kezdett el kajálni és aludni utána....
Jól látom, hogy 2 zokni van rajta?
Vendég
 


Ezvicc, Marq.

Én ha váltanék (de szerencsére nem kell, mert nagyon rendes dokim van) akkor lehet, hogy a Doktor urat keresném meg Kép
Vendég
 


Ezvicc, Marq.

Én ha váltanék (de szerencsére nem kell, mert nagyon rendes dokim van) akkor lehet, hogy a Doktor urat keresném meg Kép
Vendég
 


Dori!
Mar nekem is eszembe jutott Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Marq!
mi is szeptemberben megyünk vissza Kispestre, olyan 11.-e körül, lehet összefutunkKép

Ami az asszisztenst illeti, elgondolkodtam, vajon hogy tudnak együtt dolgozni?!?!?

Karpijudit! itt meglehet kérdezni h holvan a dokinak a 2.kerületen belül a magánrendelője?
nnicole
 
 


Nnicole,

Szerintem nem titkos: a Csalán utcában. Hétfő délutánonként van rendelés.
Judit

Kép

Kép
url=http://lilypie.com]
karpijudit
 
 


CSajok!

Szerintem összeírhatnánk egy táblázatba, kinek mikor született/ születik a babája én már néha keverem....
Na mit szóltok?
Vendég
 


Dóri!
Jó ötlet! Ki fogja megszerkeszteni? Kép És hova tegyük fel?
Az első info: Bence 2004. december 21. Kép

És egyébként kinél mi a helyzet?
Üdv: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Szerintem ide nyugodtan feltehetnénk, ha nem tartalmaz sok infót,akkor bőven elfér, és ha új tagok jönnének akkor csak beleírjuk őket....

Szívesen elkészítem....
Vendég
 


Dóri a második infó. Bertha Kíra 2004.09.25.
kira
 
 


Dóri,

A harmadik: Vandlik Danca 2004. 10.13.

Kép

Kép
url=http://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Dóri!

Ez a táblázat tök jó ötlet, pont erre gondoltam tegnapKépOrosz Fruzsi 2005.04.25
Igen Fruzsin 2 zokni volt, mert a járóka körrácsvédője fogKép Hiába mostam ki miden módszerrel. Minden zoknija kék lenne, így kineveztünk egy játszózoknit, aztán azt ráhúzom amikor a járókába van. Már kinéztem egy másik rácsvédőt, de ebben a méretben (olyan hogy aljával együtt van)nincs nagy választék ráadásul 15.000Ft...
picipocak19
 
 


Dori!
Szerintem is jo a tablazat, de esetleg beleirhatnank meg a szuletesi mereteket nem? Az is jo lenne, tudnank viszonyitani esetleg. De ez csak egy otlet
Attila 2005.06.16

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Meg lehetne szuletesi idorendbe rakni a babokat. De ez is csak egy otlet.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Pocak visszavinni nem lehet?
Én az esővédő csíkjával jártam így, és kimostam Florasepttel és azóta nem fog Kép
Igaz , ha nagy felületet fehérítessz, az elég csúnya is lehet...
Vendég
 


Csajok íme a tábla!
Nem tudja valaki, hogyan lehet html formátumot itt is megjeleníteni?

<!--attachment: ADATOK-259109.html*mime_html.gif*text/html*0.6**ADATOK%2eHTML --><center><pre>
Kép
ADATOK.HTML (0.6 k)</pre></center><!--/attachment-->
Vendég
 


És írjátok meg a születési adatokat is, ha bele szeretnétek rakatni...
Vendég
 


Mondtuk a Bendonba, de csak széttárták a kezüket, hogy ezt még nem mondta senki, pedig sokat eladtak belőle, mondom akkor én most mondom, de semmi reakció..., nem vitatkoztam. Amúgy szeretem ezt a járókát. Még próbálkozom ecetes vízzel, most úgy is süt a nap hamar megszárad.
Ja, amúgy nem szoktam 2 zoknit ráadni melegbe, csak most nem akartam a fájós lábáról lerángatni a másikatKép
picipocak19
 
 


Na egy kicsit még dolgoztam rajta...<!--attachment: ADATOK-259118.html*mime_html.gif*text/html*0.8**ADATOK%2eHTML --><center><pre>
Kép
ADATOK.HTML (0.8 k)</pre></center><!--/attachment-->
Vendég
 


Dori!

Atti 3700g szuletett, es allitolag 52cm, de szerintem volt az 56is Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


sziasztok

Nem is tudtam, hogy a kedves topik dokink itt van a II. kerületben (én is itt lakomKép
Dóri ez a táblázat dolog szuper.
Tegnap voltunk csípőszürésen, és 3 hónap múlva vissza kell mennünk kontrolra, de a lábacskája miatt, állitolag kicsit befelé áll a bokája. csámpi a lányomKép((
ja az adatok: Nagy Maja Jázmin 2005 06. 22. 3350gr és 49cm

üdv: Györgyi
eper8
 
 


Eper! merre lax a 2.ker.ben?félig még ott lakom(Bimbó út) félig meg csepelen.
szerintem nem a topik doki van a 2. kerületben hanem a Judit dokija, a Hartman doki.

Németh Nikolett:2005.03.31 3000gr 49cm
nnicole
 
 


Fricky!
Ugy nez ki ebben a honapban nem tudjuk megkezdeni az uszast (2lagziba is hivatalosak vagyunk a legennyel) Kép Viszont szeptember vegen elmegyunk egy 4napos "udulesre" Keszthely melle. Ott lenne ket babauszas. Be kene addig szereznem uszashoz valamit az Attinak, de fogalmam sincs milyen kell legyen. Megmondom oszinten elkepzelni sem tudom. A pelusoknal egyszer lattam tan Libero markaban szines pelust talan. Az nem jo? Segitenel hol tudunk ilyet szerezni a gyerkocnek. Koszonom!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


<!--attachment: ADATOK-259204.html*mime_html.gif*text/html*1.1**ADATOK%2eHTML --><center><pre>
Kép
ADATOK.HTML (1.1 k)</pre></center><!--/attachment-->
Vendég
 


Dóri!
Bence teljes nevén Dalmady Bence, és 3400 gr, 51 cm a paraméterek Kép
Ja, és tök jó lesz ez a táblázat!! Ha gondolod, kérdezd meg a moderátortól, hogy hol lehet ilyen file-t tárolni, megjeleníteni. Társalgó-szerkesztő. De ha gondolod, én is megkérdezhetem.

Ezvicc!
A Libero is csinál már úszópelust, de nálunk a Huggies vált be jobban. Én a DM-ben szoktam venni. Két méret van, az egyik 7-12 kg, a másik 9-tizenvalamennyi, ha jól tudom. Sőt még van olyan is, hogy fiús meg lányos minta van rajta Kép
Viszont az uszit csak úgy próbizzátok ki, ha van ott oktató!!!! Aki szépen megmutat mindent!!

Kép Kép
fricky
 
 


Na sziasztok!
Dóri, minket is betennél? 04.02. 3500 gr és 51 cm, Stiller Luca KépKöszi

Az én fejemben is megfordult már Csákány doktor, csak egyben az is, hogy biztosan nagyon sok a páciense. De akkor most tényleg:

Doktor Úr!
Önt is lehet választani? Lehet, hogy bután hangzik a kérdés, de lelki szemeim előtt egy nagyon elfoglalt orvost látok, aki még a netező kismamákra is figyel. Ha igen, vállal még új pácienst, akkor merre található a rendelője?
Köszönöm válaszát,
Marq

marq
Kép
Kép
marqueza
 
 


Ezvicc
Nekem is a futóműves mondat tetszett nagyon, meg "hm, irigylésre méltó fokhagymáid vannak"-mikor a popsiját nézte. De az asszisztenső egy szörnyella de frász.

Nnicole
Nekünk is szeptemberben kell visszamenni, a dátumra konkrétan nem mondtak semmit, de lehet hogy mi is akkor megyünk, mert utána elutazunk.Kép
Lehet, hogy találkozunk?

marq
Kép
Kép
marqueza
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: