Új privát üzeneted érkezett!

nem toleráltok
emilien
Aba
 
 


Balcsi képeink:)


Kép
odafele úton :)
Kép
kipakolás:)
Kép
Barni és Balázs
Kép
itt éppen egy repülőre mutat:)
Kép
keresztlányom háttal:)
Kép
kék szalagosok:))
Kép
keresztlányom csokifagyit evett:)))
Kép
huncut Barni:):):)
Kép
Barni és én :)könnyen megtaláltok.egy bálnát keressetek:))))
Kép
én Barnival:)
Kép
keresztlányommal Izával:)
Kép
olyan nagy vonat mániás mint én:)))
Kép
itt is:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jaj de jó jó volt?
Jól látom vonattal voltatok???És a hiányozhatatlan cumi :lol:

Jó éjt

KépKép
manojoco
 
 

 
 

Emilien tudtam hogy bunkó vagy de ennyire,........köszi hogy jól a lelkembe gázoltál!!!!!!!
a cumihoz meg SEMMI KÖZÖD!!!!!!!!!!akkor cumizott csak amugy már nem cumizik!!!!!!!
cukros smötyiket EGYÁLTALÁN NEM KAPNAK a gyerekeim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska!
Nem mondod, hogy egy ilyen senkiházi véleménye érdekel téged. Ne is reagálj arra amit ír, mint ha itt sem lenne.

Tök jól érezhettétek magatokat Balcsin. Amint látom még az időtök is szuper volt. Mennyit voltatok lent, vagy csak leugrottatok egy napra. Krampuszod rendesen élvezi a vonatozást :)

szandrakiss
 
 


Szandi igazad van.egy senkiházira nem pazarlom az időm.........
most csak egy napra mentünk le......kipróbáltuk Barnika hogy bírja az ott létet és az utazást:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

apa vagyok, a Babanet vezetője és a szokásomtól eltérően, de most úgy éreztem, hogy jobb, ha megosztom veletek a gondolataimat.
Mondanivalóm leginkább emiliennnek szól, az előzmények ismeretében azt hiszem, hogy ez nem meglepő!

Kedves emilien, a Babanet Társalgója egy nyitott közösségi fórum. Az örömök és bánatok, a gondolatok megosztásának felülete, ahol nagyon jó baráti társaságok alakultak ki. Ezekhez lehet csatlakozni, de csak is olyan módon, hogy az újonnan jövő alkalmazkodik. Visszaolvasva azt látom, hogy első hozzászólásaidban lendületesen és elég egyoldalúan felkaroltál egy történetet. Örülök, hogy gyuri (dr, Csákány György) már nagyon korrekt és pontos választ adott a rágalmakra. Ha jól érzékelem, akkor az a téma már le is csengett. Ezzel együtt kérlek, hogy a jövőben, ha gondolataid támadnak, akkor azokat ne ilyen egyoldalúan, a rágalmazás szintjén kezeld. Hidd el, hogy lehet bírálni, és vitatkozni úgy is, hogy az kulturált és nem peresíthető.

A másik témám a stílus! Kérlek, próbáljál meg nem megbántani másokat, nem úgy megfogalmazni az észrevételeidet, hogy azok sértsék a közösség több tagját. A harcias, provokatív beírásaidat többen sérelmezték, ezért a gyakorlatunknak megfelelően most szólok, hogy ezt így ne folytasd. A közösség nyitott és befogadó, de ha valaki nem tartja be a játékszabályait, akkor ki is taszíthat magából! Így kötelességem figyelmeztetni téged arra, hogy amennyiben megismétlődnek a korábbiak, akkor a Társalgó moderálási elveinek megfelelően ki leszel tiltva!

Bízom abban, hogy ebben a nagyon jó topikban a beszélgetés visszatér a régi, jó kerékvágásba.

Mindenkinek kellemes nyarat!

Ja, igen, még szeretnék mindenkit meghívni július 30-án a Millenárisra (09-00-tól 18.00-ig), a Babanet - Kölöknet nagy nyári találkozóra. A sok program mellett a helyszín tökéletesen alkalmas arra, hogy a való világban is találkozhassatok egymással és jól érezzétek magatok!

Üdvözlettel,
Kiss Andrej - apa :)
apa
 
 


Sziasztok!

Nitácska, Szandra: magatokra ne vegyétek! Én azt gondolom, hogy ennek a topicnak az egyik motorja Nitácska. Az pedig, hogy ki mit ad a gyerekének mindenkinek a saját döntése. Azért én még nem láttam olyan gyereket, aki sosem ivott volna üdítőt, aki ha nem cumizott nem szopta volna az ujját..... s lehetne sorolni. S az sem általános, hogy ha egy gyerek cumizik, akkor annak a fogszabályzó a vége. S még valami: itt mindenki vállalja magát vagy a gyermekét képpel, névvel. S ezt senki nem azért teszi, hogy a másik céltáblája legyen. Szerintem amit tenni lehet az az, amit a Szandra is írt. Figyelmen kívül hagyni a rosszindulatú beírásokat.

Részemről minden elismerésem a Tiéd Nitácska!!! Én még csak gondolkodtam azon, hogy a hasonló korú lányommal kipróbálja a vonatot, de szégyen vagy nem, nem volt hozzá bátorságom. Barnin viszont látszik, hogy mennyire élvezi! Barni valami tüneményes nagy fiú lett! :)

Szép napot Nektek!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára petra09 2011.07.18 13:30-kor.

Judit

Kép
petra09
 
 



Kedves emilien, szerintem valamit félreértettél! Én nem vitát szerettem volna nyitni, hanem egy káros, rossz irányú beszélgetést zártam le.

apa
apa
 
 


SZiasztok!!!!!!!!

Apa ksözi szépen hogy reagáltál!!!!!!!!!:)))

Petra köszönöm szépen a kedves szavaidat!!!!!!!!!!!
ha gondolod vonatozhatunk együtt:))))
szivesen benne vagyok:)

Emilien tudod nem vagyok milliomos!!!amugy próbálok ellene tenni!!!!!!!!!!!!!!

kedves Apa....szerintem tiltsd ki innen Emilient!!!!!!!!ahogy látod nem hagyja abba a sértéseket!!!!!!!!!!!!!!!!
páran már mondták nekem hogy amíg itt van nem jönnek!!!!!nem szeretném ha egy ilyen embert miatt egy régi "banda" szétmenne!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Emilien: nem kell rosszul érezned magad ebben a topicban, kérlek lépj ki. Írtam már egyszer: amiről elkezdtünk vitatkozni, az megvitatásra érdemes, és fontos dolog. A személyeskedés viszont nem az. A Te goromba és rosszindulatú megjegyzéseid váltották ki a többiek szintén goromba és rosszindulatú megjegyzéseit. Nem kell és nem érdemes folytatni. Zárjuk le. Jó egészséget és sok sikert kívánok Neked.
Mindenki másnak: kérlek Benneteket, ne vegyétek át emilien stílusát. Valóban voltak Őt sértő megjegzések, és ez nem méltó hozzánk, akkor sem, ha nem mi kezdtük.
Kérlek Benneteket, ezentúl emilien semmilyen megjegyzésére NE REAGÁLJUNK semmilyen módon.
A többit elintézik a moderátorok, ha szükséges.
Csak tájékoztatásul: ha ezt elküldtem, megírom emiliennek a beígért privit. Részemről ezzel lezárult a történet.
Sziasztok: Ildi
bábaildi
 
 


Ildi rendben!!!!!!!
ha olvasod még a Barátnőmmel akkor pénteken bemegyünk:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Apa!
Egy nagyon hosszú privit írtam emiliennek, és amikr az előnézetre kattintottam, eltünt! Most mit tegyek? Majd egy óráig írtm, nem lehet előszedni? Túl késő van, hogy újrakezdjem.
bábaildi
 
 


Sziasztok!

Húúú, de sokminden történt itt...!!!

Ildi, itt vagyunk, csak Balcsin is voltunk, most pihenjük a fáradlamakat, és a romhalmazt számljuk fel... :) Az elmúlt másfél hét higgadtságát köszönjük, nem csalódtunk benned. :)

Nitácska, nem vagy bálna, az én vagyok. :) És szívesen azonosulok ezekkel a kedves nagytestű állatokkal. :)

Emilien, régi topiklakó vagyok, én nem küldelek el, csak kérlek, ne bántsd a többieket. Engem bánthatsz, már megszoktam... :) A téma amit felvetettél sztem többet érdemel, mint amilyen stílusban kirohantál vele... Más hangnemet választva sztem barátságban tárgyalhattunk volna meg a dolgot... Így csak érzelmeket, induatokat kavartál feleslegesen... És sajnálatosan...

Mindenkinek sok puszi, és bízom benne, hogy békét teremthetünk újra itt. :) Szeretettel: Dóri.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Na, látom, mire én visszajöttem, mindenki eltűnt... :(

Egy dolog az előbbiből lemaradt: én is szeretettel gratulálok a szülészet hatalmas változásaihoz, nagyon szép lett minden! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Ildi nagyon jó volt ma látni......ha vissza jössz a nyaralásból és ráérsz majd beszélgethetnénk egy jó hosszut..nekem ez nagyon jót tesz:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk, nem tűntünk el, csak Balatonon voltunk, pihentünk, aztán meg a gép állt újratelepítés alatt :) Már ráfért :)

Húú hát jó sok minden történt... csak ámulok, bámulok, és nem a jó értelemben. De inkább nem kommentálom, mivel már lezajlottak az események.... szomorú, hogy vannak ilyenek.

Lányok, ezek a csimoták egyre csak nőnek, nőnek, nőnek :D és persze egyre gyönyörűbbek!!! :lol: :lol:

Botondkám sem beszél, csak hümm hümm és mutogat :) Mindent megért, megértet, mit szeretne, de még nem mond semmit :) Majd ha már úgy érzi, társalgunk :)

Legközelebb hozok képet is, de az a programom még nem került vissza a gépre.... :)

Mindenkinek szebb napokat, mint a mai esős... :S

Kép
Kép
etelka
 
 


tegnapról majd hozok képeket...jó volt az állatkert kivéve hogy VÉGIG ESETT AZ ESŐ!!!!!!!!!!!!!:((((((((((

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na, de jó, hogy itt vagytok! :)

Nálunk is esik az eső... :(

Ma volt unokatesóm keresztelője, 2010. októberében született. :) Izgis a korkülönbség... :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Ma volt unokatesóm keresztelője, 2010. októberében született. Smile Izgis a korkülönbség

tényleg izgalmas:)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


aszta!
emilien
Aba
 
 


:)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


SZiasztok!!!!!!!!!!!!!

tegnap szuper volt a strandon!!!!!!!!!!
Mátém nagyon élvezte hogy csak velem is lehet!!!!!!!!!:))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Igen, legalább most volt egy kicsi nyár. :) Örülök, hogy jól éreztétek magatokat. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


sajnálom hogy jön a rossz idő.......ha ez így meg tovább ...nem lesz jó vége........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


az otthonsülésről szóló rendelet: van, tehát szabad,
de végrehajthatatlan, tehát nem szabad
:( :cry: :!: :?:
emilien
Aba
 
 


sziasztok!


Végre pár nap jó idő volt igy mi is kimozdultunk
Balatonendréden voltunk szombat-vasárnap hétfőn jöttünk haza.
jó volt habár hideg volt a balcsi de vasárnap már egész jó volt a víz. nagyon jól éreztük magunkat.
Ma pedig eljöttünmk Mosomagyarovárra szép napsütéses idő van ma séta nézelődés holnap strand.masszás egy kis kényeztetés és csütörtökön megyünk haza .

majd hozok képeket ha haza mentünk.
Remélem mindenki jól van.

Bábaildi????? rég voltál már remélem jól vagy és pihensz is a munka melett.

Nitacska

Hol voltatok strandon???

Igen egyetértek veled

Etelka
majd gyere ha van időd várjuk a képeket.

na megyek én is

Jó pihenést mindnekinek

KépKép
manojoco
 
 


Sziasztok!!!!!

Manojoco várjuk a képeket!
továbbra is érezzétek jól magatokat:)

Ildi most pihenő idejét tölti!!!!!!!!hó vége fele jön vissza:)

strandon mi a csepelin voltunk.nagyon jó volt:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

gondoltam hozok pár képet....ezek múlt héten készültek:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! :)

Nagyon köszi a képeket, Nitácska! :)
Tényleg lesz teszt? ;)

ManóJocó, majd gyere, mesélj! Remélem, jól teltek a pihenés napjai! :)

Ildi, írok majd mailt. :)

Szép napot mára, ünnepelni jöttem, Beni 3 hónapos. :) Elmúlt az újszülöttség. :(

Sajnos nem tudtam jönni, se gép nem volt, mert apánk nagyban dolgozik, se telefonom, mert lerepült az emeletről a pincébe, kinyíródott... Szegény... Nagyon sajnálom, nagyon szerettem...

Puszi, megyek, mert ki kell derítenem sokmindent.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Nitacska nagyon aranyosak a gyerköcök.
Mi még nem voltunk a Csepelei strandon.

Hát megérkeztünk Jó volt hulla fáradtan jöttünk haza azért gyerekekkel nem nagyon tud az ember pihenni.
Csütörtökön még elmentünk Ausztriába jó volt nézelődtunk shopingoltunk egy-két dolgot, fotoztunk majd hozok képet csak apa elfoglalta a nagy gépet és erről nem tudok képet feltölteni.
ma fent voltunk a Citadelán kirándulni sétáltunk tollasoztak a fiúk én Grétával labdáztam kavicsoztunk szedtünk makkot.

megyek mert felszabadult a számitógép sziasztok

KépKép
manojoco
 
 


Sziasztok!!!!!


tegnap lent voltunk Pátyon az unokatesóméknál!!!!
hivatalosan is büntető jogász lett!!
ezt ünnepeltük meg....hamarosan töltöm fel a képeket......jó sok lett:)))))

Dóri zajlik nálatok az élet:)))
telódat sajnálom:(

Manojoco pedig jó kis strand a csepeli.nem egy nagy szám de jó.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


ManóJocó! Örülök a jó napoknak, és pihenjétek ki a nyaralás fáradalmait! :D

Gratulálok a jogászsághoz!!! :) Gondolom, jó volt az ünnepség, ha sok kép lett. ;)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


tegnap házhoz jött a buszocskánk:)))
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép

Kép
biciklim és háttérben a házunk:(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Miért szomorkodsz a ház miatt?

Király a busz!!! Gyerekeimnek is nagyon tetszett volna! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


mert még mindíg így néz ki.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Áááá, értem, bocsánat az értetlenségemért... :S :oops:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


a buszozást a fiaidnak majd összehozhatjuk!:)))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


:D :D :D :?: :?: :?:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


a fiaid ha szeretik a buszokat ki is próbálhatják majd itt nálunk:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!


csak beköszönök még nem volt időm a képeket feltölteni mert átkel méretezni .
A gyerekek nagyon élvezték a buszozást.

Nitacska ne légy szomorú nektek már legalább van házatok még ha kivülről nincs is kész teljesen.


Bárcsak már mi is ott tartanánk :cry: .


Zdori!


Hogy vagytok???

Többiek?????? merre jártok nyaraltok még?

Lassan kezdődik a suli

megyek énis majd vissza nézek de gyerköcök rosszalkodnak

KépKép
manojoco
 
 


Manojoco várjuk nagyon a képeket!!!!!!!!:))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kép Kép Olvas Gréti Kép oviban Kép Ballagás Kép Úton Ausztriába Kép Nyaralás Mosomagyarovár Kép Turulnál Kép Gréti Kép Gréti elaludt útközben Kép Zamárdiban Kép Szállás

KépKép
manojoco
 
 


Kép Keresztelő útán Kép

Hoztam pár képet Átkelett mentenem és még + méretezni is most ennyire volt időm.

Nitacska Zdori ti szedtetek valami magzatvédő vitamint a babáknál???

Bábaildi !

Te ha kérdezik ajánlod vagy nem?
Majd írok holnap privit

Jó éjt mindenkinek

KépKép
manojoco
 
 


Sziasztok!

Tanácsotokra, véleményetekre volna nagyon szükségem. 4. gyermekemmel vagyok várandós, bár még csak a 11. hétnél tartok, de nagyon kíváncsi lennék, hogy ki, milyen meggondolásból szült a Dél-Pestiben orvosnál vagy szülésznőnél. Milyen tapasztalatokkal tértetek haza szülés után?
Illetve a kombinált tesztet tudomásom szerint itt térítéssel lehet igénybe venni, bár van olyan kórház, ahol ez benne van az alapellátásba. Én nem szívesen szeretnék kiadni ezért x összeget. (Gondolom megértitek.) Hol lehet esetleg térítésmentesen igénybe venni ezt a szolgáltatást a XX. kerületi lakosoknak?

Válaszotokat előre is köszönöm!

Viola[/img]
vilcsibébke
 
 


Pszt, ne mondjátok el enkinek, de én nem szedtem magzatvédő vitamint...

Nagyon jók a képek, köszi őket! :)

A kórházat azért választottam, mert orvosunk ott dolgozik. :) Meg szülésznőnk is ott lett. :D Nagyon sokat fejlődött a szülészet 4 év alatt, mióta én ismerem. Nekem tetszik a babákat 11 és 6 között elvivős rendszer is, nekem mindhárom gyereknél nagy segítség volt, hogy pihenhettem egy kicsit. ;) Nem tudom a kombinált-teszt dolgot.

Üdv mindenkinek!

Ohh, a buszpróba remek lesz! Remélem, összejön vmikor!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Manojoco nagyon jók a képek...szépek vagytok!:))))))))
csak nem jön a baba???????jöhet privibe is:))
én Máténál szedtem elevitet amit soha többé látni se akarok.....Barninál már nem emlékszem de az eslő 3 hóba szedtem vmit....
most majd gravidát fogok!

a kórházat annó javasolták nekem...azóta 2x is szültem itt:)))nagyon meg vagyok és voltam elégedve........
és 3x ra is itt fogok :))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska, ManóJocó, akkor lesz ismét 2 pocakosunk? :D

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dóri részemről igen a válasz:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: