Új privát üzeneted érkezett!

Mérim, hát az én drága Bazsi haveromat meg kihagyom, a fő világjárót! Nagyon zsír a napszemüvege, laza csávó:-))) minden országban lesz egy barátnéja:-)))
Sajnos, nem csak a reptéren, mindenhol ilyenek ezek a menedzserek...ilyen tréningre bezzeg nem küldik őket...:(( múltkor egy azért pampogott mögöttem, mert kotorásztam a pénztárcámban az aprók között, hogy úgy fizessek (esküszöm, 10 msp volt az egész), hogy nem mindenki olyan ráérő, mint egyesek, és ki lehetne készíteni....ehh

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
pelle
 
 


A jó életbe !!!!!!!!!! Valamit megnyomtam és elszált az összes írásom !!! :shock: :shock:

Nem az én napom ez !!! :?

Már két napja nem nyílik meg ez a csuda jó babnet (már amikor ráérnék ) !!!!!!!!!!!!!!

Szóval sziasztok !!!

pellém !! Gondolok rád !!! Remélem hamarosan túllesztek apával ezen a nemtom min !!! :wink:

persela !!! Nagyon sajnálom a kutyusokat !!! Nyomasd nekik ezt a K vitamint amit Gabi írt !!!!!!!!
Jelentkezz mi van velük !!
Ja, és tudod a rosszak után most már csak jó jöhet !!!!!! :lol: :lol:

weronika !!! Marci nagy fiúnak NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT így utólag is !!!!!! :lol:

szilvalé !! Üdv. köztünk !! Nagyon szép kicsi Lillád van neked is !!! :lol:

elsijud !! Livi kész hölgy már !!

lmarie !! Bazsi marha jól néz ki a sok virág előtt , és hát a szemcsi !!!!

Séta !! Nekem asszem jó lesz a 14 óra !!! Akkor a parkolóban !!

De jó !!!! :lol:

jud77!! Végre-végre , gondoltam ha ma sem jelentkezel akkor küldök egy sms-t !!!
Nagyon klasszak a képek !! :lol:

(ismételten egy csuda klassz reggel van mögöttem !! :shock: , bövebben akkor inkább holnap mert úgy is mindjárt mehetek vissza )

Puszi mindenkinek !!!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


PERSELA! Márknak boldog névnapot!!! :D

Kati, puszillak! :D [/b]

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
pelle
 
 

 
 

sziasztok!

Pellem draga: udv a klubban:(((((((( remelem Ti is megoldjatok!
Nalunk azert mar alakul az ut vege:)

Persela: szaradjon le a keze a mergezoknek!!! :twisted:
Kutyaknak jobbulast. Mikor Bogyo volt eloszor hasonlo tunetekkel a doki nalunk is ezt a veralvadas tesztet csinalta eloszor, aztan kerult ki hogy virust nyalt ossze, de tulelte.

MEri: Te aztan egy strapabiro csaj vagy! Nem semmi ahogy suhantok ide-oda.

Gyerek uvolt

csok

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Sziasztok ismét !!!

perselám !!! Csak Márk miatt !!!! Nagyon Sok Boldog Névnapot neki !!! :lol: :lol:

frusi !!! Remélem erő össze jött a holnapi bkv-hoz !!! :lol: :lol:
VÁRUNK !!!!

Tündi ???? Jösszzz???


Puszika mindenkinek !!!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Elaludt!

Jud, udv ujra itt! MAr en is aggodtam! Azt hittem csak egy hosszu hetvege!:)
Nekem is jo a 2 ora! Kitalaljuk hol uljunk le, de a sir kornyeken a legnyugisabb a liget.

MArknak boldog nevnapot!

MAr varom en is a holnapot!

csok

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


BArnabas gyonyoru, es ennyira szalad az ido??? Hihetetlen, mar o is egy gyerek!:)

csok

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Sziasztok!
Megint rengeteget irtatok! :)

Lanyok, akinek kellenek uzsokis fenykepek nagy meretben: irjatok nekem priviben hogy mi a kivant fenykepnek a cime es hogy hova kuldjem (e-mail) !

Adri!
Koszi szepen az sms-t! :D Sajnos holnap nem tudok csatlakozni hozzatok, mivel reggel jonnek a ferjem szulei. Itt lesznek nalunk 2-3 hetig amig van nekunk ez a sok munka.

Egyebkent most elegge kivagyok :(
Kepzeljetek: voltam ma setalni a gyerekkel, mar haza fele tartottam, amikor az egyik utcaban a Pest Megyei Birosag mellett tortent egy elegge kellemetlen dolog. Ott allt egy kocsi es benne ult egy izmos alak. Ram bamult egy darabig (en meg nem reagaltam ra), aztan olyanokat kezdett nekem kiabalni hogy (inkabb kis betuvel irok) "Milyen jo segged van, te kurva! Ugy megdugnalak!" stb.
Tudom hogy csak egy bunko alak, de nagyon rosszul esett. Megijedtem, gyorsan elmenekultem onnan.
Szerintem nem szoktam kihivoan oltozkodni, ugy viselkedni, meg raadasul OTT VOLT A BABAKOCSI !!! :shock:
En eddig soha nem talalkoztam ilyennel, foleg itt Magyarorszagon! :shock:
Bocs hogy ezt most itt leirtam :( annyira rossz kedvem van most :cry:

Puszi mindenkinek!
Legyetek jok!

Katya

Kép
katya
 
 


Sziasztok Lányok!

Húú, reagálok is majd, de a mai sétánk végén Lillus 10 perc extra kemény ordítással úgy leamortizált a nap hátralévő részére, hogy még kicsit higgadnom kell. :shock: :shock: :shock: Valamiért ma nagyon nehezen viseltem :cry: pedig általában magam is meglepődöm, mennyire türelmes tudok lenni vele.

Méri, köszönjük a kedves felajánlást, csak azon töprengek, hogy elférünk-e mindenestül a kocsitokban? Írok privit.

Kép
frusi
 
 


Sziasztok!


Mi is megpróbálunk menni holnap!! :wink: Remélem jó sokan tudtok jönni....és az eső is elkerül minket
Gyorsan
Márknak boldog névnapot :P
Pelle, sajnálom :? Úgylátszik mindenkin végig söpör a válság...akkor én is várhatom???? :roll: :roll:
Bazsi a nagy utazónk :lol: :lol:
Katya: küldtem privit
többit holnap :oops:

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Itt vagyok újra...

Kátya, nehogy Neked legyen rossz kedved ilyen minősíthetetlen stílusú senkiházi tahók miatt! :shock: :shock: De az a baj (én is kaptam sokszor ilyen beszólásokat, bár az utóbbi időben szerencsére elkerültek az ilyenek), hogy tényleg annyira rosszul tudja érezni magát az ember ilyentől, és magában keresi a hibát, pedig nem kellene... :( :(

Persela, remélem, hogy meggyógyulnak a kutyusok. Nagyon drukkolok, ne jöjjön még Nektek ez is... :cry:

Pelle, Nikike, remélem, rendeződik a helyzet a párotokkal mielőbb, bár Niki, a Te konkrét problémádról lemaradtam, csak itt hámoztam ki most a napokban, hogy a pároddal kapcsolatban bánt valami. Nagyon drukkolok, mindkettőtöknek (illetve mind a négyeteknek). :)

Ezek után félve merem leírni: nálunk mostanában minden a legnagyobb rendben, nálunk inkább 1-1 nap vagy néhány óra szokott csak lenni olyan, hogy kikészítjük egymást, de eddig mindig sikerült ezeket nagyon rövid idő alatt rendezni... Úgyhogy Tündi, Neked írom biztatásul: nem törvényszerű a "válság".

Kép
frusi
 
 


Judit, Adri: kaja-témában egyetértek Veletek. Lassan semmi emésztőrendszerük, immunrendszerük nem alakul ki a mai gyerekeknek, mert eluralkodik mindenhol az allergia-para. A másik "kedvencem" a domestosozzunk-agyon-mindent-mert-akkor-fog-csillogni-a-lakás mánia... ááááhhh. Tudom, erre Persela is mindig ugrik. :lol: :lol: :lol:

Kép
frusi
 
 


Sziasztok!
Mi kihagyjuk a holnapi sétát, ma meghalt a nagymamám és nem akarom a jókedvetek lohasztani, jövő heti találka is valószínű kimarad.
Itykó :cry:
ityko
 
 


Itykó, őszinte részvétem!! :cry:

Kép
frusi
 
 


Itykó, részvétem! :cry:

Csajok, nem tudom, végül tudunk-e menni holnap, nincs kocsim, és békávéval elég bevállalósnak tűnik innen a liget :( Majd még meglátom :)

Judit, tudom, hogy felszakad, de hidd el, hogy begyógyul, ha azt csinálod, amit írtam! Sajnos elég komoly tapasztalatom lett sebes cici gyógyításban :(

Pellém: :( Tessék válságkezelni! Niki: örülök Nektek!

Márknak Boldog névnapot!!

KépKép
Kép
elsijud
 
 


sziasztok!

N lassan csak vege lesz ennek a napnak is.

Katya: probald elfelejteni. En is tutira igy reagaltam volna. Nekem a tokom tele van azzal, hogy, hogy ilyen emberektol kell rettegni es a gyerekemet is ovnom kell mintha burokban kellene felnonie. De azt hiszem muszaj. Milyen vilagban elunk?????? Nagyanyam mondana: kopedelem.:(

Ityko: reszvetem. Borzalom. Megszuletnek a gyonyoruseges unokak es elkezdenek fogyatkozni a dedszulok, nagyszulok. Az elet rendje sem normalis?:(

Frusi: koszi. Igyekszem, -szunk :roll:

Kaja: ezt mar szazszor kiveseztuk es a vege mindig az, hogy legjobb az osztonok szerint mukodni, ha egyeb nem indokolj az ovatossagot. Van akinek az jon be, ha papir szerint araszol elore a bebivel, van aki kiserletezo tipus. En az utobbi vagyok, eddig meg nem allergias Boci.

Ja, a nap hire, nem latszik ki a se....m a spinning bringa kormanya mogul!!!! Marmint szembol a turkorben latom:))

Jo ejt szep almokat, rozsas csokokat

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Jó reggelt!

Itykó
Őszinte részvétem! :cry:

Tündi
„Számozást” a hosszúhétvégén összehozom és küldöm.

Kati
Szia! Köszi! :lol:

Frusi
Úgy látszik Lilláknak tegnap rossz napjuk volt. Enyém gyerek is régen bömbizett ekkorát. Nagyon vártam, h apa hazaérjen.

Nikike
:lol: Tegnapi nap hírén nagyot mosolyogtam.

Olyan sokat beszéltetek a turiról, h tegnap mi is elmentünk. Sikerült jól bevásárolnom, 1-2 nagyobb rucit is vettem, nem tudtam ellenállni. Lány közben sikongatott, az ő hangától zengett a bolt, a fülem pedig egyre érzékenyebb erre, néha fáj… :shock:

Kaja ügyben látom nagy az egyetértés, csatlakozom én is. Bár én óvatos vagyok ez ügyben, de csak azért, mert nálunk voltak problémák az elején. Lilla 2 hónapig pöttyösödött-foltosodott, ha túl gyorsan vezettem be nála egy új kaját. Kanalanként kellett emelnem az adagot, így 1 új íz, 1 hét volt. Szerencsére mostanra javult a helyzet.

KépKép
szilvalé
 
 


hali!

du. 2 kozlekedesi parkoloja!
Ha valtozas van dobjatok mar egy sms-t hogy ne alljak ott mint Balam szamara:)

csok

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Hello Drágáim!

Ityko, őszinte részvétem....:(( Én nagyikám hat éve hunyt el, de még mindig nem tudom elengedni, sokszor álmodok vele, nagyon hiányzik. :cry: :cry: :cry:

Katya, megértem, hogy rossz a kedved. Egy ilyen incidens olyan, mint a tüske, nem tudja az ember csak úgy lesöpörni, rátelepszik az emberre, hiába tudja, hogy nem szabad egy gondolatot se vesztegetni az olyan gyíkokra,mint az a faszi, már gáz, hogy egy izomember ettől érzi magát kemény férfinek, hogy ilyen megalázó alpári beszólogatásokat nyom a kocsiból. Buksisimi!!! (valószínű bunkókámnak a cerkája sem áll fel egyébként a sok szteroidtól, amikor a nagyfőnök, akit a bíróságra elkísért, megjelenik, akkor meg nyüszit, mint egy pincsikutya :evil: )

Nikike, szuper vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

marhára kíváncsi voltam, mi a kánya az a baby einstein sorozat, szereztem pár lemezt tegnap, hát ezt aztán nem kell szalagcímen hozni, hogy tomkrúz babyeinstein programban nyomatja a kislányát, fúj, fúj, ennek csak a neve ilyen fennkölt, jó a marketingje, ennyi, szóvel ezzel nem kényszerítenek egy öthónapost deriválni, én is teljesen félreértettem, mi ez korábban:-))) inkább egy érdekesség, babaszórakoztató:-) Húsz perc egy film, de az se baj, ha nem nézi a gyerek,csak hallja a háttérben.

Képzeljetek el egy klassz, frappáns, babák világába helyezett, nekik készült rövid filmecskéket, a walt disney csinálja. Csupa szín, forma, babajáték szaladgál, zenék, csörgők, kisvonatok. Először megnéztük a Van Gogh programot, hát ez valami haláli (röhögjetek ki, de 29 évesen végigámultam az egészet:-)), és annyira szép képek vannak benne, egymás után jönnek a színek, sárgajátékok, napraforgók, szőke kislány, sárga festék, milliószázezer szép, babának értelmezhető kép. Buborékok, lepkék, csíkok:-))) A legszebb, hogy a végén feljön egy szivárvány, és akkor esik le, hogy a szivárvány színein ment végig (persze babáknak lehet, hogy ez hamarabb leesik, mint nekem, aki azon morcogott, hogy lila meg narancssárga, mé' nem a komplementer színek mennek végig??)

A másik meg, hogy olyan klassz színes játékok vannak a filmen, jönnek-mennek, átmennek a képernyőn. Kedvencem egy állatfarm, ahol a malacka, tehén és társaik fel-le járnak egy lépcsőn, csúszkálnak, mennekkörbe-körbe egy pályán, Sominak meg láthatóan az tetszett, ami egy piros műanyag doboz, megnyomtak rajta egy gombot, és kiugrott egy sárga macska belőle:-)))) ezenkívül a vonat volt nagy sláger, az nagyon lekötötte, de biztos azért, mert ismerős neki, vagy egy körbejáró babavonata, azzal szoktam lekenyerezni, amíg várnia kell melegítésre az etetőszékben:-)))

Lányok, ma nem tudunk ligetezni, de next time, csatlakozunk!!!

Adri, rendeltem - életemben először - a teletáltól kaját jövő hétre, köszi a tippet! tök jó áraik vannak!

Elsijud, az ismerősödnek mikor kell a babacucc? azért kérdem, mert mint minden tárolandót, automatikusan bedobozolva, csomagolva elküldtem a szüleimhez vidékre, nekik van nagy pincéjük, szóval kb. május végén tudom leghamarabb odaadni.

puszi!!!

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
pelle
 
 


sziasztok!

Meg nem indultam el. Gyerek vegul elaludt. Elotte jol a fejere esett, vagyis nem lattam, mert klotyin voltam. Termeszetesen a komppal karazolt, aztan a kuszobon annyira akart jonni utanam, hogy megborult. Nem szamit, hogy mar ezerszer megcsinalta, hogy atemeli kezzel. Mikor boruljon? amikor nem vagyok ott. Sz...os s....el rohantam, hogy mi van, aztan bogtunk egy sort a klotyiban. De azert a keze volt lent, szoval nagy baj nem lehet. Remelem. vicces is szanalmas is vagyok!???

Szep napot mindenkinek, fentiek fenyeben!

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Sziasztok Csajszik,

Szerintetek 1-es villamosra fel tudom tenni a babakocsit? Azt még sosem próbáltam, és azzal kéne mennünk...

Pelle: Bőven ráér május végén, a babóca nyáron érkezik :) Köszönjük szépen :) Ezt a bébi-Einstein cuccot megkaphatnánk? :lol:

Niki: ez előfordul, legközelebb talán nem akar majd annyira utánad menni .. És GRATULA!! Én éppen azt találtam ki, hogy elmegyünk táncolni hugival (párjainkat erre nem lehet rávenni, hát megyünk nélkülük).

Nálunk a nap híre: vettünk használtan szupi etetőszéket Livinek, ráadásul amikor dédije meglátta, azt mondta, ezt ő akarja adni neki, úgyhogy így nekünk extraolcsó lett :) Majd csinálok képet :) Persze még nem fogjuk használni (nincs is még rá szükség..), de úgy örülök Neki :)

KépKép
Kép
elsijud
 
 


Jujdit, nem is tudom, h az egyesen van-e olyan ajtó, ahol ki van véve a korlát, mert szerintem ezen múlik :? én egyszer el akartam jutni vhová, felmentem a bkv honlapra, és kikerestem a mozgássérülteknek ajánlott járatokat, meg az alacsonypadlósakat, némi kerülővel ugyan, de azt hiszem, el lehet jutni bárhová. Kár, h a mozgássérült útvonalat kell ehhez böngészni, de ez van :lol: a trolikon biztos nincs korlát a hátsó ajtónál, a combinok is jók... :?

Ityko, őszinte részvétem. Egy időbe beletelik majd, mire megszokjátok, h nincs már köztetek, sajnos nem lesz jobb érzés, de idővel csitul a fájdalom :(

Nikike, szerintem vicces is volt a sztori, ne haragudj, olyan keserédes történet. De ez van, azért vmikor wc-re is el kell menni :)
nem leszel Balam szamara, mi megyünk biztosan.

Adri és

Kép
adri29
 
 


Kukucs! mi is megyünk biztosan, szép az idő meg minden, bár még hogy hogyan, azt meglátjuk (Méri, Apa vagy BKV) :lol: de igyekszünk! :lol:

Kép
frusi
 
 


Sziasztok!
Sajnos most nem nagyon van időm visszaolvasni, mert főzök ezerrel, de a lényegeket írom!

Itykó: fogadd őszinte részvétemet!

Pelle: kutyusok hogy vannak?

Elsijud: megkérdeznéd, hogy mennyivel olcsóbb a vichy 50es naptej?

Már tapasztalt és okosabb anyukák segítsetek nekem.
Ha Rolandka betölti a 2 évet és utána visszamegyek dolgozni a gyerek meg bölcsibe, tényleg jár 8 órás munka alatt is a gyes????

Sajnos most ennyire futotta.
Jó ligetezést mindenkinek..

Pusszi

Timie

Kép
timie
 
 


Sziasztok!

Kicsit szita az agyam.

szóval kutyus téma: perselának címezve:)

Timi

Kép
timie
 
 


Sziasztok !

ityko !!! Nagyon sajnálom !!! :( Asszem, itt az idő lesz a nagy úr !!!

Tündi !! Apa hazaért , Dia alszik , de megyünk értetek !!! :lol:
Ha csak nem indulsz el , akkor szólj !!
Én, induláskor megcsörgetlek csak , jó ???


Puszka , akkor nemsokára talizunk !!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


nikike !!! Szuper ügyi vagy !!!!!!(torna )
Zsombi meg remélem már nem is tudja miért sírt !! :lol: :lol:

Kép


Kép
kati16
 
 


Ityko, részvétem a nagyid miatt!:-(

Köszi mindenkinek a névnapi köszöntéseket, úgy látszik, csak én felejtettem el tegnap, hogy Márk nap van (egyébként sem nagyon tartjuk a névnapokat, de ebben a fejetlenségben aztán teljesen kiment a fejemből...:-( )

Weronika, nektek nagyon boldog szülinapot!

Kutyák szerencsére jól vannak, az egyiknek már kutyabaja, a másik ma még kapott infúziót meg gyógyszereket, de már evett egy pár falatot és benne is maradt, úgy néz ki, megússza. A mérgezők meg kapják be (a mérget!)

Pelle, mi van veletek??? Tényleg dúl a topikban a magánéleti válság nevű vírus???:-(

Na megyek, kész a húsleves, leszűröm.

Puszi mindenkinek!

Persela és a kis varázslótanoncok:

Kép
Kép
persela
 
 


Persela!

Nem azt mondtad, hogy Te nem szoktal fozni??? :lol:
Orulok a kutyaknak, meg Nektek is hogy jol vagytok!

Tali szupi volt, engem kicsit Zsombi lefarasztott. Az a baj, hogy nyoma sem volt a nyuginek, aztan elovette:)) Valahonnan!???
Vegen azert jot aludt!

Kepeket este intezem.

csok

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Nikike: változom a korral... :lol: :lol: :lol:
Egyébként meg szoktam főzni, csak hobbiszinten, amikor kedvem van, mostanában naponta, mert anyukám sokat van itt segíteni napközben, így erre is marad időm. Tegnap vacsira pl. olyan hagymalevest rittyentettem, hogy mééég...!!! :lol: Most meg készül a rántotthús, rízs, zöldköret, tízujjmegnyalás (remélem!), stb...

Lányok, 3 napja olyan nyomott a fejem, hogy csak na... Jön a nyár???

Na futok, pussz!!!

Persela és a kis varázslótanoncok:

Kép
Kép
persela
 
 


Sziasztok Csajszik! :lol:

Szuper volt a tali, nagyon jól éreztük magunkat, Lillácska jól elfáradt, hazajöttünk, gyors pelusozás után le is tettem aludni. :lol:

...kellett nekem elkiabálni? Most elkezdett nyüszögni... :?

Kép
frusi
 
 


Persela, ez a hagymaleves érdekelne. :lol: Mármint a recept. :lol:

Kép
frusi
 
 


Csajok, szuper volt a találkozó, megismételhetnénk :) Minden gyerek olyan tündéri! Barnin az a kalap... :lol:
Judit, Almiék nevében még egyszer köszönjük a cuccokat!!!
Az én kismanóm is kidőlt, már a kocsiban elaludt, alig tudtam átrakni az ágyikójába :)
Sajnos most apjára rájött a nevelhetnék, gyerek üvölt, semmivel se lehet megvigasztalni, nem eszi meg a tápszert, de nem rakhatom cicire (amiben nincs túl sok minden most), mert akkor "megszokja, hogy mindig megkapja, amit akar" úgyhogy jól összevesztünk :evil:

KépKép
Kép
elsijud
 
 


Csajok, ez a recept annyira egyszerű és finom, hogy bemásolom ide, ahogy a barátnőm elküldte...
Szóval:
Sajnos az arányokkal gondban leszek, mert én úgy találomra szoktam. Szóval vegyél 5-8 fej hagymát. Puceva és felvágás. Félbe, aztán csíkokra. A hagymákat vajon megpárolom, közben elkészítek egy húsleves alaplét. Az egyszerűség kedvéért húsleves kockából. Annyi levet készíts, amennyi hagymalevest szeretnél. Amikor a hagyma üveges, akkor meghintem egy kis liszttel és még pirítom egy kicsit, aztán nyakon öntöm a húsleves lével. Felforralom az egészet. A végén még beleteszek egy kis habarást... Tejfölbe (levestől függően, de szerintem egy fél doboz elég) belekeverek egy nyers tojássárgát. Ehhez adok egy kis lét a levesből. Az egészet simára keverem és beleöntöm a levesbe. Még egyszer összerottyantom és kész.

Sok sikert!:-)

Persela és a kis varázslótanoncok:

Kép
Kép
persela
 
 


Mi is nagyon jól éreztük magunkat, kamilla ugyan nem dőlt ki, de most bepótolta az alvást, jöhet a fürdés is.
Hazafelé elkapott minket az eső, de van esővédőnk, így a kocsi nem ázott, az én szépségemnek meg nem árt egy kis zuhé. Tartott vagy 5 percig. :)

Lillusnak boldog 9 hónapos szülinapocskát még mára!!!Szerintem ő ma szupernyugodt volt, tök jól eljátszott. klassz volt, ahogy Zsombival egyszerre startoltak rá szegény kicsi Livire :)

Mindenki szép volt! és az anyukák is, csak hogy magunkat is dícsérjük!!!

Pelle, én már kicsit unom a teletálas kajákat, bár nagy segítség, mert különben alig ennék meleg kaját. Csak kicsit egyforma íze van már mindennek. A hortobágyi palacsinta, sztrapacska, pörköltek, aranygaluska, paradicsomos káposzta azért még bármikor jöhet :-) A mai májjal töltött gomba is jó volt, de a gombás-mézes dióval töltött husijuk is nagyon jó :lol:

Adri és

Kép
adri29
 
 


Sziasztok Mamákok!

Bocs az sms-válasz elmaradásaimért, de miután kb. délig magamat sajnáltam itthon hálóingben, utána megembereltem magam és nekiálltam nagytakarítani (plusz egy másfél órácskára leszaladtam Somival a játszótérre, beültem a hintába, ő az ölemben, elvoltunk egy kicsit:-), előbb még konyhaszekrényt pakoltam létráról.

persze, a dvd-ket bárkinek odaadom, a mi gépünkön nem tudok másolni sajnos, mert elég kőkorszaki szaki, elsijud, azért szóljál már még rám légyszi Gabi talija előtt, jó?

Nikikém, fel a fejjel! Mi lesz majd, ha gördeszkázik a kisöreg, aztán meg síel, jetski meg ejtőernyő:-))))

Persela, imádom a hagymalevest, még szoktam hozzá csinálni sajttal szórt pirítóst, nyammm:-)))

Pussz!

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
pelle
 
 


Persela, en be sem habarom! De ugy is tok jo a sajtos piritossal:)))
En is imadom!!

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Sziasztok !!!

Gabi !!!! Kellett neked mondani tegnam, hogy még nincs vége a napnak!!!! :shock: Te kis előrelátó!!

Hazafele már kijött a hangunk !!! Na , de cserébe az éjcakánk isteni volt, hajnali 3-kor fordultunk egyet és utánna 6 -ig aludtunk !! Nem is kajcsiztunk !!! :lol:

Méri !!! Ti, hol voltatok ??????????? Azt mondtad, jöttök!! ????

Adri !!! Tegnap kiabáltunk neked az Erzsébet királynén !!! (a cuki után Colombusz u. és az Amerikai út között !!! És hívtalak is !!!!

elsijud !! Elfelejtettem megkérdezni , milyen volt a villamosozás ?? Feltudtatok szállni ???

A tali szuper volt mint mindíg !!!!! :lol: :lol:


Puszi nektek !!!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Kati, általában későn veszem észre, h csörög a telefonom, mivel leveszem a hangot, hiába rezeg, nem észlelem :shock: és mivel nincs még elmentve a számod, így utólag nem tudtam ki keresett, de akkor most lementelek :)

Adri és

Kép
adri29
 
 


Sziasztok!

ityiko: nagyon sajnálom a nagymamádat! :cry:
Márknak Boldog Névnapot!
Pelle: fel a fejjel, úgy néz ki mindenkinél van egy kis hullámvölgy igy tavaszal, szerintem a fáradtság is közrejátszik sokszor.
Mi is átvészeltük valahogy, szóval kitartás!

Bocsánat, de tegnap nem tudtam menni, már reggel a fodrásználl rosszul voltam, állandóan szédültem, fájt a fejem. Miután hazaértem csak azt éreztem mindjárt eláljulok úgy szédülök. Szülők gyorsan megmérték a vérnyomást, ami olyan magas volt mint soha életembe még.Némi pihenés után du 4 körül már jobban voltam. Szerintem tavaszi fáradtság.

Ja szerdán 4 óra 40 percet töltöttem az SZTK-ba, a végén már majdnem felrobbantam. :evil: Túlestem két rtgen, füll-orr-gégészeten, tüdőgondozón, fújós teszten, és a végén egy soron kivüli allergiateszten, ez utóbbin azért, mert a tüdőgonodzós és a füll-o-g össze vissza küldözgettek egymás között, a füll-o-g szerint allerigás vagyok, ezért a ( krónikus vagy idült?) arcüreggyulladásomat az okozza, és ő nem ad gyógyszert, a tüdogondozós szerint más az ok, de ő sem ad gyógyszert . Én a végén úgy kiakadtam, amikor közölték hogy 1 hónap múlva adnak időpontot allergiavizsgálatra, én meg azt mondtam hogy na ne szórakozzanak már velem, 4 órája itt ülök, össze-vissza paszolgatnak miközben, engem egy kisbaba vár otthon, közben meg nem kapok levegőt! Na a nő akkor este 6 kor! végül megcsinálta, és szerencsére neki volt igaza nem vagyok allergiás, más okozza a gyulladást, igy végül felirták a gyógyszereket, és láss csodát, végre kapok levegőt! Sajnálom a dokikat is mert az új rendszer miatt félnek felirni a gyógyszereket, hogy nehogy büntessék őket, na de azért nem megoldás ami most van! Bocs a hosszú kiakadásért, de már elég régóta megy ez a huza-vona körülottem, és kissé kiboritott, hogy még 1 hónapot várattak volna.

Remélem jövhéti talira már nem jön közbe semmi!


Méri

KépKép
lmarie
 
 


Méri, remélem már javul a helyzet. és most ugrott be, h egy barátunk hasonló tünetekre panaszkodik, és semmilyen vizsgálaton nem derült még ki, mi lehet az oka. Ő is fullad, meg hőemelkedése van, meg folyik az orra, nézték tüdejét is már, de semmi. Volt arcüreggyulladása is. Nem dohányzik és megnyugtatásképpen, nem a plusz kilók okozhatják nálad, mert rajta nincs fölösleg, az tuti. Az mondjuk még nem derült ki, h allergia-e, azt hiszem, a hőemelkedés miatt nem csinálták meg a tesztet. De nem tüsszög pl.

Nálad mi lett a diagnózis? Hátha rajta is segítene :?

Adri és

Kép
adri29
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek kívánom azt, amire éppen nagy szüksége van!

Akár mikor próbálok feljönni, 100-ból 1x sikerül csak... ezek után, amennyit írtok, képtelenség visszaolvasni! :evil:

Ma megfogadom, hogy minen éjjel megpróbálok feljutni, utánaolvasni és akkor már be tudok majd kapcsolódni én is a beszélgetésbe. Ráadásul annyi érdekes dologról írtok... :shock:

Persze mikor ébred fel RL? MOST!
Akkor talán rohanok is MOST!
rebeka luca
 
 


Sziasztok!

Tud esetleg nekem valaki abban tanácsot, infot adni, hogy a kisfiúknak a fütyijét mikor kell felhúzni?Vagyis akarom írni, hogy azt hallottam, hogy majd minden fiúnak a gonosz dokik felrántják, de ez mikor kell, hogy megtörténjen?VAgyis jó-e minél előbb túlesni rajta?Aki tud valamit vagy hallott vmit ezzel kapcsolatban várnám az infókat..

Jó éjt mindenkinek

Timi

Kép
timie
 
 


Hali!

Meri nem semmi a tortenet?! Vegulis a lenyeg, hogy jobban vagy a gyogyszertol, de psziches nem lehet ez a dolog??? Ja hulye vagyok azert a laz nem. A fulladas miatt gondoltam. Vagy esetleg tulhajszoltsag???
Remelem mostmar jobb lesz.

Timi: Nalunka doki megnezi minden alkalommal, nem vadul csak normalisan es az elejetol azt mondta, hogy furdes kozben a meleg vizben ovatosan huzzuk hatrafele. Hangsulyozom ovatosan ameddig engedi a bor, nehogy berepedjen. Kesobb meglatjuk, de en mindenkepp szeretnem a korulmetelest. Azzal azt mondta varjunk amig felall jarni kezd. En most a nyari meleget varom, mert akkor elkerulheto a pelus, hamar gyogyul a levegon:)))

csok

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


kepek feltoltve

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Sziasztok!

További szép hétvégét mindenkinek!


Kép

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Sziasztok Mamákok! Mindenki csokibarnára sült az elmúlt napokban? :-) Bianka csodaszép, és micsoda pillangóúszó karmozdulatok!

Timi: nekünk dokinő azt mondta, ne maceráljuk a kis szerszámot 1-2 éves koráig! Somiét egyáltalán nem lehet hátrahúzni még, félek is tőle, hogy lesz, mint lesz!

Egész nap kint ralizunk, csajok, ez a babakocsi egy csoda! nem is gurul, hanem siklik, egy kezes, könnyű, 5,5 kilós pehelysúly! Na az ára jó combos volt, eladtam hozzá a másik kocsit is:-) egy fürge peg perego ariat vettünk. A legjobb, hogy az én sóher uram, akiből ki kell imádkozni mindent, kipróbálta a boltban - ahova csak nézelődni mentünk - és ő maga mondta, hogy na akkor ezt most ki is toljuk innen, pedig előtte már megegyeztük, hogy jó lesz használtan is, azóta is folyton átveszi tőlem, hogy ő tolja. Közben tanálkoztunk Bálint Szépségkirálynő Antóniával (celebspot következik:-), nekem ő nem egy szimpi, de élőben egy átlagos csinos kismama, tetszett, hogy nem volt rajta smink sem, visszahúzódó volt, elnézegetett ott a kisruhák között. Autósülést is szerettünk volna nézni, de annyira bezsongtam, hogy úristen, megvesszük ezt a kocsit, hogy jó hogy nem ugrálva jöttem kifelé, és röhögni, de úgy mentünk, hogy Somi a kocsiban, amin még minden cimke meg vonalkód, Kép he-he, biztos nem néztek vidékinek, mi?:-DDDDDDDDD A babakocsi olyan pici, hogy fektetve elfér a C3 csomagtartójában+rá még a nagy sporttáska.

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
pelle
 
 


Kép

Kép

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
pelle
 
 


Pelle!

Akkor asszem jol alakulnak a dolgaitok;)
Fasza a kocsi:)

Mi nem reg jottunk haza Bfoldvarrol. Tok jo volt, egesznap a napon Balcsi mellett a vitorlastelepen. Lnagost ettem, fagyit, szenhidratnapom volt:))) Szoval kiraly volt.

csok

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Sziasztok Csajszik! :lol:

Remélem, mindenkinek jól telt-telik a hosszú hétvége! :lol:

Pelle, nagggyon sirály az új járgány! :lol: 8)

Csajok, gondolkodtam a csütörtöki talin, lehet, hogy számunkra mégsem kivitelezhető, nagyon zsúfolt lenne a napunk :( (aznap délután megyünk tanácsadásra, két hete kaptunk rá időpontot). Gabi, ha csak miattunk tetted 11-re, és kényelmesebb lenne mindenkinek egyébként egy délutáni időpont, akkor szerintem nyugodtan tegyétek át! Max. ha valami csoda történik, elmegyünk mégis, de nem akarom megígérni, így ne hozzánk igazodjatok.

A következő faházas tali mikor lesz amúgy? :lol:

Kép
frusi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: