Új privát üzeneted érkezett!

Jól kijössz a fiával?Az egyházi esküvőtökön sokan voltak?Tényleg az mikor is volt?Nem néztem vissza hogy írtad-e valahol :roll:

Kép
anyci
 
 


anyci
Elég jól kijövök vele, csak néha kezdem észre venni, hogy kezd egy kicsit szemtelen lenni velem. Az egyházi esküvőnkön is csak két tanúval mentünk, mert előtte megvolt az istentisztelet és egy külön erre a célra kialakított szobában volt a pásztorunk és a két tanúnk jelenlétében az esküvő nagyon szép volt az is, arról tudok föltenni képet is.

Kép
Aki megáld és az esküvőt tartotta ő a pásztorunk, az egyik tanú az aki ott áll a másik fotózik. :D :D

manocskak
 
 


Most van abban a korban amikor kezdenek pimaszok lenni biztos,de ha kezd nagyon rossz lenni azért tudatosíts benne ki az úr a házban :wink:
Akkor olyan egyházi esküvőd volt ahova jártok?Ez az emberke is pap vagy valami ilyesmi?

Kép
anyci
 
 

 
 

anyci
Igen, mi a Hit Gyülekezetbe járunk és ott házasodtunk össze, mint azt a képen is látszik valamennyire, hogy még 2007 október 27.-én, azt egy kicsit fontosabbnak tartottuk, hogy előbb ott házasodjunk össze.
Igen végül is csak ő nem hord olyan ruhát mint a papok.
Lenne kedved egyszer eljönni velünk?
Szerintem nagyon jól éreznéd magad.

manocskak
 
 


Köszönöm a meghívást de kihagynám :wink: Majd egyszer elmondom miért :wink: Hiszek istenben de nem vagyok vallásos :oops: :roll:
Tisztelem a te hited :D
A Hit Gyülekezet nem a Kisiparosok házában szokott tartani ....?Nem tudom hogy mondjam :?

Kép
anyci
 
 


anyci
Mi a Köztársaság útiba szoktunk járni, az régen azt mondta a párom, hogy valamilyen bútor bolt volt, és a Gyülekezet vette meg.
Nem erőltetem, hiszen mindenkinek meg van a maga szokása.
Tudod én a keresztény kismamák topikjába is írtam, csak volt ott egy csaj, nem akarom őt bántani, (ő azt mondta magáról, hogy katolikus)
de annyira lemocskolta a gyülekezetet ahová járunk, hogy jobbnak láttam, ha többet nem is írok oda. Így nem is nagyon hangoztatom, nem szégyenlem, hogy oda járunk, csak sok ember rossznak látja ezt a gyülekezetet. Pedig, ha jobban megismernék szerintem más lenne a véleményük, én is annak idején katolikusként lettem megkeresztelve, sőt első áldozó is voltam, ott volt esküvőm is és a fiuk is ott lettek megkeresztelve a Joelt kivéve.
Én tiszteletben tartom a mások vallását, de az a csaj nem igazán, így a páromnak is említettem és ő is azt tanácsolta, hogy oda ne is írjak többet, mert csak a negatívumot mondják el erről a gyülekezetről.
De ha téged nem érdekel akkor természetesen tiszteletben tartom az akaratodat, hiszen minden embernek szabad akarata van eldönteni, hogy mit akar.

manocskak
 
 


Manocska
Azt nem tudom merre van.Én nem vagyok megkeresztelve de a lányom igen.
Mindenesetre az a nő szégyelheti magát,azért nem kell másnak a vallását szidni mert nem oda tartozik ahova őt.Én se szoktam mást leszólni mert ide és ide egyházhoz tartozik,ez mindenki maga döntése és hite ezt pedig tiszteletben kell tartani.Anyuval mi egy spirituális egyletbe jártunk és én is megkaptam azt hogy szekta tag vagyok.Komolyan mondom annyira buták az emberek,azt se tudják miről van szó csak ítélkeznek :evil:
Az a nő meg süllyedjen el hiszen egyszerre"imádja" és egyszerre tagadja istent ha ilyeneket mond.

Kép
anyci
 
 


anyci
Ja és azt nem is írtam ,hogy azt hiszem a 6. babáját várja, én is egyébként írtam neki, ha valóban igaz keresztény akkor tiszteletben tartja más vallását én sem nézem le a katolikusokat, hiszen én is sőt a párom is az volt.
De mindegy több szót nem is akarok róla, mert komolyan felhúzza csak az embert, hogy milyen butaságokat hordanak össze.
Beszéljünk inkább másról, hogy érzed magad?
Azt nem tudom neked említettem-e, de a Joelt én is majdnem elveszítettem, 3,5 hónapos korában. Újra kellett élesztenem, mert a matrac tartó lap lebillent és ő beszorult közé.
De hála istennek sikerült megmentenem az életét és 48 órát voltunk megfigyelés alatt a kórházban, de semmilyen maradandó károsodást nem szenvedett.

manocskak
 
 


Köszi most egész jól vagyok,ma hívom a dilidokit mikor tud fogadni mert eddig nem értem el :wink: Ma megyünk a bátyám fiának a ballagására,Zalaszentivánon lesz.El se hiszem hogy már ilyen nagy a Bencus gyorsan megy az idő :D
Jaj akkor nagyon megijedhettél de szerencse hogy volt annyi lélekjelenléted és újraélesztetted a fiad :? Én mindig féltem hogy valami baja lesz Szandinak mert olyan hamar elkezdett mászni,járni meg minden mást és sokszor kimászott egyedül a kiságyból.Volt olyan h épp főzők a konyhában és egyszer csak ott van mellettem én meg majdnem ráléptem :shock: A frászt hozta rám így odébb raktuk az ágyát még véletlenül se tudjon kimászni.
Nem volt jól rögzítve a lap?Vagy valami más gond volt vele?

Kép
anyci
 
 


Bocsi, hogy csak most válaszolok. A kisággyal az volt a gond, hogy azt a lapot 4 L alakú kampó tartotta csak és az egyik valahogy kifordult. De most a párom megcsavarozta, hogy még ugrálhat is benne majd idővel. Egyébként a párom asztalos.

manocskak
 
 


Jó munkája van a párodnak :D Pont jól jött az ágynál.
Hát elballagott az unokaöcsém,kész kis férfi már és olyan kis jóképű :D Sajnos a bátyám nem jött el és a gyerek meg ott sírt hogy pedig megígérte neki és mégis becsapta :( Elváltak a tesómék és eddig se nagyon foglalkozott vele de ezt nem gondoltam volna róla :evil:
Sajnos a jelenlegi párja egy hárpia és ő nem enged neki semmit a tesóm meg egy naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaagy barom :evil: Úgy ugrál ahogy a nő fütyül és mi hiába beszélünk vele olyan mintha a falnak beszélnénk.Anyu is nagyot csalódott benne,de ezt nem hagyja annyiban az tuti beolvas mind a kettőnek :evil:
Csütörtökön megyek dilidokihoz,remélem utána jobb lesz mert annyi bánat és keserűség van bennem hogy Dunát lehetne árasztani vele.Már gyerek korom óta csak gyűlt és gyűlt aztán ez a tragédia csak feltette a pontot az íre :( Ezért kell ő hozzá elmennem.
Majd elmesélem bánatom egyszer,csak túl hosszú lenne.

Kép
anyci
 
 


anyci
Nyugodtan öntsd ki ami a szívedet nyomja, mert jobb kibeszélni magából az embernek mint bent tartani és nem beszélni róla.
Nagyon remélem azért ha elmész a dokihoz akkor az sokat fog segíteni neked. És azt is remélem, hogy hamarosan minden szörnyűséget elfogsz felejteni, bár tudom, hogy nem lesz egyszerű, hisz még nekem is elég nehéz pedig a fiam életét megmentettem. De néha-néha még most is felvillan egy-egy kép arról a napról.

manocskak
 
 


Manocska
Nagyon sokszor újra felidézem a történteket és csak gondolkodom miért pont én mit vétettem hogy ezt érdemlem,a kisbabánknak miért kellett betegnek lennie mit kellene ebből megtanulnom meg ilyen kérdések kavarognak bennem.Az olyan nőket miért nem sújtja ilyennel isten akik nem akarják a gyereket meg eldobják maguktól meg csak ott hagyják a kórházban mert neki az nem kell,miért.
7 éves voltam amikor apu meghalt,akkor gyerekként megszakadt a szívem sokat bántottak az osztálytársaim az is nyomat hagyott,anyutól se kaptam meg azt a figyelmet amit kellett volna mindig a bátyámmal foglalkozott többet aztán csak cspódtam ide-oda és talán ez is az oka hogy olyan fiatalon szültem,ami persze pont jókor jött mert kitudja hova kerültem volna.
Mindenki csak azt mondja h jobb így mert majd a következő egészséges lesz meg bla-bla,de nekem ő kellett nem majd a következő.Azt hittem isten vigyáz rám és hogy meg óv mindentől,eddig így is volt.Akkor most mi változott!?

Kép
anyci
 
 


anyci
Tudom ismerem a helyzeted amikor a szülők nem igazán vesznek ember számba, én ezt azután kaptam meg anyukámtól amikor apu meghalt. Sőt még előtte.
Tudod rajtam kívül mindenki tudta, hogy apunak mi a baja, de nekem nem árulta el senki, mert tudták, hogy nagyon apás voltam, de egyszer amikor anyuval nagyon összevesztünk akkor szó szerint a fejemhez vágta, hogy apu haldoklik. Én a többit apu kezelő orvosától tudtam meg. Amikor meghalt anyutól meg is kaptam, hogy miattam halt meg apu, el sem tudom mondani azt az érzést amikor anyu ezt a fejemhez vágta.
Lehet, hogy nem volt most még itt az ideje, hogy legyen egy babád, de én, ha nem haragszol imádkozom érted és a leendő babádért, de tudod mi a párommal 1 évet vártunk arra, hogy gyermekáldás érjen, kértünk is ezért imát. Tudom lehet, hogy ez téged nem vigasztal, de azért gondold végig azt is szerintem, hogy mi lett volna akkor, ha nem veszik észre és ne adj isten egy beteg gyermeket kellene most nevelned.
Tudod én mielőtt babás lettem volna a Joellel elkezdtem egy Szoc. Gondozó és ápolói tanfolyamot és voltunk olyan helyen gyakorlaton ahol beteg gyerekek voltak. (értelmi és testi fogyatékosok). A szívem szakadt meg amikor láttam őket.
Én nagyon kívánom, hogy tényleg a következő baba amit vállalni fogsz és megfogan a méhedben ő már egészséges lesz, és elfogja feledni veled mindazt a szörnyűséget ami előtte történt.
Néha igen kegyetlen az élet, hogy olyanoknak adatik gyermek aki nem is akarja és mi a vége, hogy eldobja magától, ki így ki úgy.
Nem nagyon megyek messzire, amikor én születtem akkor még nem volt uh, se semmi olyan vizsgálat mint most.
Felnőtt fejjel és két gyerek szülése után derült csak ki, hogy én nyitott gerinccel és szívbillentyű rendellenességgel születtem.
A szüleim nem is tudtak róla. De szerencsére semmi komoly problémát nem okozott még eddig. És tudod hálás vagyok Istennek azért, hogy amikor szültem a fiukat nem történt ez miatt bajom, mert akkor még semmiről sem volt tudomásom.
A páromék is ketten testvérek, neki egy bátyja van, annak idején amikor gyerek volt az apukája őt semmibe vette, lenézte amit felnőtt fejjel mielőtt meghalt az apukája be is vallott a páromnak, hogy őt semmibe vettek annak idején, és mindent meg is bánt neki akkor.
De szerintem és hiszem, hogy tényleg lesz még egy egészséges és gyönyörű babád akár fiú akár még egy kislány aki elfeledi veled és az egész családoddal a rosszat.

manocskak
 
 


Manocska
Tudom jól hogy jó az hogy most vették észre,hálás is vagyok ebből a Györének,csak hát nehéz mert nem értem.Isten útjai kifürkészhetetlenek.
Köszönöm neked hogy imádkozol értem és jól esik ez nekem nagyon.
Igazából két bátyám van csak az idősebbik bátyámat nem zavarta hogy a kisebbik bátyámat jobban pátyolgatja anyám.Engem azért érintett rosszul mert én nagyon apás voltam és jobban megviselt apu halála a tesóimat nem annyira és anyu ahelyett hogy rám is odafigyelt volna bátyámat vigasztalta meg később is csak őrá koncentrált.
Voltam körzeti dokinál és felvett táppénzre de a dilidokitól akkor is kell javaslatot vinni,a nővédelmiben meg már lezártak,aztán a dokitól átküldtek írassam rá a papírra h átadva erre ott meg azt mondja nő úgy nem lehet mert a dokimnak kell új diagnózissal felvennie és csak úgy mehet tovább.Csak most meg lett szakítva a táppénz aztán így nem járok valami jól.

Kép
anyci
 
 


anyci
Nekem is két bátyám van, de valahogy nem vettem észre, hogy el lettem volna elkényeztetve ez miatt, hogy én lány vagyok, sőt a bátyáim és én köztem is van elég "sok korkülönbség". Az idősebbik bátyám és én köztem 11 év van, a kisebbik bátyám és én köztem 8 év.
Tudod nálunk is anyám szívéhez nem tudom miért de a kisebbik bátyám áll közel, tudod anyám szerint a három gyereke közül ő a legnormálisabb.
Mert van külön szobája, van kocsija, munkahelye van egy menyasszonya aki nem lakik vele, hanem még az anyjánál lakik, de a bátyám ott él anyámmal még a mai napig is pedig idén lesz 41 éves.

Remélem amit az előbb írtam nem sértettelek meg egyik mondatommal sem. :?
De végül is van egy szerető férjed egy szép nagylányod, és tudod hamarosan újra azzal fogsz nekem dicsekedni, hogy megint babás vagy, én tudom, ne add föl a reményt, hanem gondolj arra, hogy a következő baba ami megfogan a méhedben egy egészséges és nagyon szép baba lesz aki az életed végéig szebbé teszi majd a napjaid a lányoddal együtt.

manocskak
 
 


Jaj manocska dehogy sértettél meg :D
Dokitól visszaértem,sajnos tényleg pánikbeteg vagyok és bogyót is kaptam mert nem lehet csak terápiával ezt helyre hozni :?
Ez az egész valóban apukám halálához vezet vissza és a pici elvesztése csak pont volt az i-re :( Nagyjából mindent kibeszéltem magamból de még mennem kell hozzá beszélgetésre,kicsit most jobb mert tudom ez a sok bánat meg keserűség honnan jött.
Neked is nagyon köszönöm hogy meghallgatsz engem és hálás vagyok érte :)
Szeretnélek most átölelni,mert nagyon megkedveltelek :D

Kép
anyci
 
 


anyci
Ha találkozunk valamikor a Zala megyei kórházban és persze megismerjük egymást megteheted, oké? :D :D :D
Egyébként tényleg jobb ha kibeszéled magadból a gondokat és problémákat mint magadba fojtani.
Amikor nekem is apukám meghalt én is szedtem, de nagyon enyhe nyugtatót, tudod sokáig nem is tudtam senkinek sem elmesélni, hogy mi baja volt apukámnak, mert amikor elkezdtem a részleteket mesélni síró görcsöt kaptam.

manocskak
 
 


Manocska
Én lehet megismerlek,de te hogyan fogsz?Mindegy megoldjuk :D
Apu halálát a mai napig nem dolgoztam fel mert anyu soha nem nagyon szeretett róla beszélni és nem volt aki átsegítsen ezen.Neki sem volt akkor könnyebb de akkor is neki lett volna a dolga hogy megbeszélje velünk hogy feltudjuk dolgozni.Nem anyut hibáztatom minden bajomért de ő is szerepet játszott abban hogy ide jutottam.

Érzel már valamit,mocorog a picurka?Rosszulléteid nincsenek?
Három hét a genetikáig ha jól látom a vonalzódon,ugye?
Huu mennyit kérdeztem :lol:

Kép
anyci
 
 


anyci
Még nem igazán érzem, hogy mocorog, de már nagyon várom. A rosszulléteim már hála istennek elmúltak, csak elég fáradékony vagyok. Nem AFP-re most megyek majd hétfőn. Nem kérdeztél sokat, hát szép meglepi lesz, ha a kórházban ismeretlenül össze futunk. :D :D

manocskak
 
 


Manocska
Nekem szerdán kell mennem genetikára.Most lesz a kontroll ahol elmondják a boncolási eredményt meg hány százalékos esély van az ismétlődésre meg a további teendőket.Így legalább meg tudom kérdezni a gyógyszereket amiket felírt nekem a doki milyen hatással lehetnek a következő babára.
Bocsi a genetikai uh-ra gondoltam csak lemaradt az előzőből :lol:
tényleg érdekes lenne ismeretlenül össze futni :lol: Kérdeznénk csak egymástól te vagy vagy nem te vagy :lol: :lol: Azt a jelenetet megnézném :lol: :lol: 8)

Kép
anyci
 
 


anyci
Remélem minden rendben lesz, és használni fognak a gyógyszerek amiket kaptál.
Hát én is egy jót fogok majd egyszer mosolyogni, ha ismeretlenül oda mennénk egymáshoz,, bár neked könnyű a dolgod, mert ha jól emlékszem raktam föl ide olyan képet amin rajta vagyok. :D :D

manocskak
 
 


Manocska
Képet tennék ide csak gőzöm nincs hogyan kell ide be biggyeszteni :roll: Rólad már igen láttam és nem is lenne nehéz dolgom megismerni téged csak ciki lenne ha mégis valaki mást szólítanék le aki pl. hasonlít rád :roll: [/img]

Kép
anyci
 
 


Kép
Párom és én az osztálytalálkozón.

Kép
anyci
 
 



Manocska
Köszi :D Most már mind a ketten képben vagyunk :D
Nekem kicsit unalmasan telnek a napjaim,főleg amikor ilyen vacak idő van :( Minden nap nem takaríthatok,néha azt se tudom mivel foglaljam el magam.Anyuhoz szoktam elmenni kutyázni egyet de nincs kedvem naponta elmászni oda se,barátnőm se ér mindig rá,így inkább gépezek :roll: Most depis vagyok mert a bogyót még nem kezdtem el,mert a szerdát meg akarom várni mit mond a genetikus róluk.Szerintem ezért nem aludtam két napig semmit,pénteken ,valamikor reggel 5 körül aludtam el szombaton meg 6 után aztán 8-9 körül meg fel is ébredtem.Tegnap mondjuk már 12 körül elaludtam és 8 -kor ébredtem fel,ez már haladás :wink:Meg az is zavart most hogy a párom úgy tutolt mint egy vaddisznó,amúgy is szokott de régebben nem zavart de most egy ideje az is mert nem alszom mélyen és csak forgolódok.
Na jól kinyafogtam magam,nem akartam de kijött :roll:

És veled mi van,hogy érzed magad?

Kép
anyci
 
 


anyci
Szia.
Elég jól vagyok, de ma éjjel eléggé kikeltem magamból, egy kicsit hisztis voltam én is nem csak a Joel.
Elég sokat van fönn éjjel és a legtöbbször én kelek föl hozzá, így nem is sokat alszom éjjel, a párom rám is szólt, hogy miért nem keltem őt föl, hogy megetesse a Joelt és meg tudnék aludni, hát őszinte legyek nem tudom. El voltam ma AFP vérvételen jövőhét elején kapja meg a védőnő majd az eredményt, remélem jók lesznek.
Elintéztem ma a személyimet, lakcímkártyámat és a TAJ kártyámat, de azt hittem ma sose végzek annyit kellett várnom, a Joelt itthon hagytuk a fiukra, mert ma ugye egész nap esik az eső így nem akartam elvinni magammal őt.
Még hátra van a jogsim, a bankkártyám és a z adó kártyám átírása. A jogsim még 4000ft-ba fog majd kerülni. :(
a személyim+lakcímkártyám 2000ft volt, azért ezt nem értem annak idején ingyenes volt, bár az sem mostanában volt.
Szerdán viszem a Joelt oltásra Pneumora, remélem megkapja mert eléggé köhög szegény és a szirupot nem igazán akarja lenyelni. :(
Olyan álmosító az idő, lehet, hogy majd ledőlök egy kicsit amikor a Joel megint aludni fog.
Egyébként én vettem egyszer ilyen homeopátiás nyugtató rágótablettát, neked az nem használna éjjelre, hogy nyugodtan tudjál aludni?

manocskak
 
 


Manocska
Hát volt elég dolgod ma,főleg ebben a pocsék időben.Eddig Pesten éltél,ugye?Gondolom azért kellett a papírokat intézned,sajnos semmi ,sincs ingyen már csak ha lejár a személyid akkor van ingyen úgy tudom.
Biztos hogy jó lesz az eredmény ne aggódj.Nekem az pl. jó lett csak a többi nem(Down-kór,amnio).
Majd kiderül ha elviszed dokihoz megkaphatja-e vagy sem,mert ha nem lázas akkor nem hiszem hogy gond lenne.
Legközelebb csak szólj nyugodtan a párodnak amikor Joel felébred,neked is kell a pihenés főleg most hogy kismami vagy :wink:
Ha majd elkezdem szedni a gyógyszert akkor talán már tudok aludni,én már a terhesség alatt se tudtam és elég nyűgös voltam akkoriban.Szerda után már remélem elkezdhetem és jobban leszek.
Úgy izgulok a szerda miatt vajon mit fog mondani a genetikus,lehet ezért vagyok most ám ilyen :shock:
Neked akkor két hét és mehetsz genetikai uh-ra,kíváncsi vagyok mi lesz,jó lenne ha pici lány lenne.Te mit érzel mi lesz?

Kép
anyci
 
 


anyci
Szia, bocsi, hogy csak most válaszolok, de rohangálós napjaim vannak, ma is viszem a Joelt oltásra délelőtt.
Igazából örülnék egy kislánynak, de végül is teljesen mindegy csak egészséges legyen.
Neked sok sikert a mai naphoz remélem minden rendben lesz, majd írd meg, hogy mi volt, szorítok neked. :wink:

manocskak
 
 


Manocska
Hát tegnap megkaptuk a boncolási eredményt.nagyon nagyon beteg volt a picink :cry: Egyáltalán nem lett volna életképes :( Azt is megtudtuk hogy lány volt így nevet is tudtam adni a kis angyalkánknak,Emese.Ha megszületett volna rendesen ezt a nevet akartuk neki adni,mert fiú nevekben nem is gondolkodtunk :( Ez megint felkavart és tegnap párszor elsírtam magam :cry: Ma már jól vagyok hiszen neve is van és így könnyebb feldolgozni nekem,legalábbis most így érzem :roll:
Most már koncentrálhatunk a következő babára mert velünk minden rendben van,akadálya nincs hogy lehessen.Csak a következővel annyi lesz hogy mvízvizsgálat az mindenképp lesz meg a bogyó miatt fokozottabb uh vizsgálat kell.Úgyhogy jövő hónaptól neki is kezdünk mivel most menzim így nem okés a dolog :roll:

Akkor megkaphatta Joel az oltást?Abba igazad van mindegy milyen nemű lesz a baba csak egészséges legyen,magam is így vagyok ezzel főleg ezek után :roll:

Kép
anyci
 
 


anyci
Nem is tudom, hogyan írjak most, a szívem szorult most össze de nagyon. :cry: :cry: :cry: :cry:
Tudod, most az jutott eszembe, hogy 2 hónappal ezelőtt én a Joel életét mentettem meg azzal, hogy volt lélek jelenlétem és meg tudtam tenni azt amit talán sok anya nem lett volna képes, mert rögtön bepánikolt volna, újra kellett őt élesztenem.
De a részleteket inkább nem mesélném el, ha nem baj.
Én nem is tudom mit éreznék a helyedben.
De azért remélem ezzel most nem sértelek meg, de jobb így neki és neked is, hogy nem azután tudod meg, hogy ilyen beteg volt amikor már megszülted. Ő most már jó helyen van és vigyáznak rá.
És nagyon remélem, hogy a következő babátok egészséges lesz. Alig tudok írni, mert egyfolytában folyik a könnyem. :cry: :cry: :cry:
Nagyon vigyázz magadra.
A Joel tegnap megkapta az oltást igazi hősként viselte, ma reggelre lázasodott be, de remélem nem tart soká neki, ő még eddig nem volt soha lázas az előző oltásoktól.
De a dokinéni egyfolytában gyönyörködik benne. :D :D
Most már, hogy csak tápszert tudok neki adni anyatej helyett így most főzeléket is adhatok már neki. Kíváncsi vagyok mit szól majd hozzá, mert az almához olyan képet vágott mint akivel citromot kóstoltatok. :D
Reggel adtam neki a láza miatt egy kúpot erre rögtön ki is kakilta így kénytelen voltam adni neki egy másikat, most szépen elaludt.

manocskak
 
 


Manocska
Aranyos vagy :D Most már jól vagyok csak tegnap megint felkavart :cry: Nem sértesz meg hogy te is azt mondod amt az orvosok is meg a magam is,jobb neki így legalább már nem szenved a kis Emese :(
Vigyázok nagyon magamra,mert egészséges babát szeretnék,bár sajnos most nem rajtunk múlt,de kétszer csak nem sujt minket az isten :(

Joel igazi kis hős hogy jól viselte a szurit :D Kiváncsi vagyok hogy fog ízleni neki a főzelék,ha az almánál kiakadt szegény,de majd úgyis enni fogja csak elsőre volt neki furcsa :D A láztól nem nyügös nagyon?

Kép
anyci
 
 


anyci
Ma ilyen alma-burgonyás desszertet adtam neki elég sokat megevett belőle, sőt még nyúlt is érte, hogy kell neki, délután tejpépet adtam neki az is olyan almás volt az is ízlett neki.
Vigyázz nagyon magadra. Ma már nem jövök aludj jól. Móni

manocskak
 
 


sziasztok! visszatérnék hozzátok he nem zavarlak titeket mert már látom annyira összemelegetetek.mindennap elolvaslak titeket és szoritottam értetekk a szurinál a korházba az eredményeknél csakj nemtudom mért nemirtam.

Anyci kitartás és csakis a holnapra gondolj a lényeg tényleg az h nem nektek van bajitok és a következö terhességednél minden a legnagyobb rendbe lesz reméljük minnél hamarabb.

Móni te meg csak ettesd a manot ha annyira izlik neki amint megimeri ezt a sok izt a világon majd nem gyözöl neki eleget adni..Dominik csak a borsot nem ette meg annak idején de a gyümik jöhettek dögivel :D bezzeg most semmilyen gyümölcsöt nem hajlado megenni esetlega barackkompotot..

mi jol vagyunk egyébként.kiderült még egy kisfiunk lesz..aki már most örökmozgó..mindig odébb ment mikor adoktor bácsi meg akarta kukucskálni..
Kádasival is beszéltem nagyon kedves volt..majd 7 én megyek hozzá vizsgálatra meg akkor lesz a cukorterhelés is ..allig várom már..
remékem nem haragszatok h befurakodok hozzátok mikor már olyan jol elvagytok ketten...szép napot nektek!!sziasztok!

Kép

Kép
péter bea
 
 


Hát szia bea!!!!!!!!!!!!!!Végre írtál és miért gondolod hogy befurakodtál hozzánk :shock: :?: :!: Ne butáskodj :!:Tessék továbbra is írni ide
:!: :!: :D :D
Gratulálok a kisfiúhoz :!: :!: :lol: :lol: Név már van?Kádasit most kérted fel,vagy eddig is hozzá jártál?Most már csak előre szeretnénk nézni,kis Emese akkor is szívünkben marad.

Móni,lehet csak a sima alma nem jött be Joelnek,de keverve már igen.Később répa-krumpli főzelékkel is bepróbálkozhatsz ha gondolod meg más főzelékekkel is :wink:

Kép
anyci
 
 


Szia Bea, azt hittem végleg eltűntél közölünk, és csak anycival maradunk ketten.
Örülök, hogy minden rendben van veled és én is gratulálok, hogy fiad lesz.
Én csütörtökön megyek majd a Kádasihoz, pont a szülinapomkor. :oops:
De addig is még a védőnőhöz is mennem kell előtte, hiszen az első vérvételi eredményem még nála van. És azóta voltam már genetikán is.

anyci
A sárgarépapüré nagyon bejött a Joelnek, bár attól egy kicsit sűrűbb a széklete.
De a tejpép az nagyon ízlik neki, azt szoktam adni neki vagy tízóraira vagy uzsira.
Ebédre főzeléket adok már neki. A paradicsomos burgonyát is megeszi, de először annak furcsának találta az ízét, de elég jól evett belőle. Ja és tegnap este mintha éreztem volna, hogy megmozdult a kis pocaklakó.

manocskak
 
 


sziasztok!

Örülök h örültök nekem :D :oops:
dejó olvasni..megmozdult a picurkád..annyira jó érzés.akkor mostantol majd biztos egyre sürübben jelentkezik egy kis rugizással..
szép szülinapi ajándék lesz dokihoz menni..de mondjuk inkább ilyenért menjünk mint másért..ultrahangra is mostanáa mész nem?kiváncsi vagyok megmutatja e magát..nálunk annyira látszott a kis kukaca még azelött láttam h az lesz mielött a doki mondta volna. de egyébként most nagyon kisfius korszak van.a hirességeknek is mind fiai lesznek itt a faluba is nmetudom hányan vagyunk terhesek de mindenkinek fia lesz aki eddig tudja.
Joel nagyon édes lehet ahogy vághatja a pofikat az új izekre..nagyon megnézném..

név hát ugy néz ki h megvan,mert ez elejétöl fogva csak egy olyan van ami mindjkettönknek tetszik:Áron lesz ha minden igaz.de megkapja a papája nevét is mert nagyon sokat köszönhetünk neki és ez minimum mivel az én apám meghalt anyám meg le se tojik csak azt nézi hol tehet be ugyhogy még jó h legalább egy olyan embert van akire mindenbe számithatunk..
igy a neve egybe:Péter Áron Endre lesz.sztem igy jól hangzik egybe nem?
nekem még nagyon tetszik az Olivér de aza páromnak nem.ugyhogy sztem marad ez.

Anyci te jol vagy?.allig irtál hétvégén..gondoltam ám, rád sokszor h vajon mikor jelented be a nagy hiirt..jó tudom még vártok ajövö honapig csak nagyon drukkolok nektek.egyébként ez a baboca könnyen összejött?és a bogyok akkor nem is befolyásolnak semmit csak azért többször vizsgálnak a biztonság kedvéért?
megyek ebédelünka fiucskámmal.sziasztok!

Kép

Kép
péter bea
 
 


Sziasztok!
A héten ritkán leszek mert a gépem elszált és winyót most nem tudok venni csak jövőhéten :(

Móni de jó meg mozdult a picur :lol: Most majd belendül,kirúgja ház falát is :D Az jó hogy szereti a főzelékeket.Hétvégén kicsit kómás voltam mert kezdenek a gyógyikhasználni,de 1 hét múlva elvileg már jobban leszek :wink:

Bea szia :lol: Édes vagy hogy gondoltál rám :D Nagyon jó ez a név a picinek ne változtassátok meg,pont jól hangzik :D
A lányom gyógyszer mellett lett,Emesével meg épp abba hagytam a gyógyszert 1 héten belül össze is jött.Ezért remélem a következővel is ilyen szerencsénk lesz :D Most még van menzim aztán megvárom a pé-m és esünk neki a dolognak :D A bogyó elvileg nem árt,azt mondta dokinő hogy még nem volt olyan hogy ezek befolyásolták volna a fejlődését a gyereknek,persze nem ajánlják de ha nem tudom elhagyni akkor szedhetem csak a dózist kell csökkenteni.

Kép
anyci
 
 


anyci
Hát igen végül is amíg a szervezetet nem "szokik" hozzá addig másként reagál, fáradékonyabb vagy tőle. De azért örülök, hogy minden rendben van veled.

bea
Keresek egy pár képet róla.

Kép Ők a nagy fiaim :D :D

Kép Én is tudok gépezni. :D :D

Kép Már megint mit adsz nekem? :?

manocskak
 
 


Móni
Megbeszéltük párommal a héten neki állunk a babagyártásnak,remélem sikerül,ha meg most nem akkor következő hónapban :wink:
Nagyon jók a képek :D Milyen jóképű fiaid vannak :D Joel nagyon édes,tényleg érdekes arcot vág a kajára :lol: Nagyon cuki :D

Kép
anyci
 
 


anyci
Nagyon szorítok nektek, hogy össze jöjjön egy baba és az már 100%, hogy egészséges lesz, én tiszta szívemből ezt kívánom nektek.
Köszönöm a bókot a fiukról, a nagyobbik fiam most volt 14 éves, a középső januárban volt 11 (3 nappal előtte mint mielőtt a Joel született).
Most már egészen jól megy a Joelnek, hogy kanállal eszik, csak úgy tátog a kajáért, mint a kiscsibe amikor etetik. :D
Mikor jössz dokihoz? Jó lenne valamikor össze futni és egy jót beszélgetni. Végre személyesen. :D :D :wink:

manocskak
 
 


Móni
Dokihoz mostanában nem megyek csak ha már pocakos leszek,mert most a körzeti dokimhoz járok.De ha megmondod te mikor mész akkor megbeszélnénk egy időpontot és akkor találkozhatunk pl. a korház hátsó bejáratánál vagy más helyen is összefuthatunk :D
Édes lehet Joel ahogy a kajáért tátog :D

Kép
anyci
 
 



Móni
Ez aranyos Joeltől,én meg egy puszit küldök neki :D Jól van aztán végre személyesen is tudunk beszélgetni de ne lepődj meg de én biztos zavarban leszek :oops: :wink:

Kép
anyci
 
 


anyci
Szerintem én is. :oops: :wink: :D
Holnap rohangálós napom lesz, mert a középső fiamnak is megcsináltatom a személyiét, mert most 14 év alatt is meg lehet csináltatni.
De amint tudok jövök ide. Vigyázz magadra addig is. Neked mi a keresztneved, mert azt még nem tudom. :oops: :D

manocskak
 
 


Móni
Akkor ma megint elfáradsz asszem :wink:
M ost olyan sűrűn én se tudok jönni mert a winyóm meghalt és csak jövőhéten kapom meg az újat(postán küldik)és majd akkor tudok rendesen netezni :wink: Addig a lányomén garázdálkodok :roll: :D
Tényleg én még nem is mondtam meg a keresztnevem,bocsi de néha elfeledkezem az illemről :oops: :oops: Melindának hívnak :D

Kép
anyci
 
 


sziasztok! na ti már találkozni fogtok személyesen.de jó nektek..
Melinda ..na most már ezt is tudjuk.a legjobb barátnömet is igy hivják ugyh te biztos h jó meber lehetsz :D
olvastam h neki láttok a dolgoknak :oops: nagyon örülök és drukkolok.
Móni vigyázz magadra ebbe nagy melegbe.igyál ám sookat föleg ha egész nap rohangálsz.nem válaszoltál arra mikor mész ultrahangra vagy még nemtudod..??
jaj olyan jo lenne strandon lenni..csak egy jogsi kéne és mennék is.na vigyázzatok magatokra!!!

Kép

Kép
péter bea
 
 


Szia bea!
Veled is találkozhatunk :D Egy hármas"randi" :D :?:
Igyekszem jó lenni csak a hülye emberek hozzák ki belőlem az állatot :wink:
Igen már neki állunk,úgy döntöttünk még se várunk és a dilidoki se mondta azt hogy ne kezdjünk bele csak annyit hogyha biztos vagyok abban hogy készen állok lelkileg,szerinte nem de én akkor se akarok várni és a párom se.Most mire várjunk ha egyszer minden oké nálunk akkor meg miért ne,persze nem akarunk rá görcsölni,lesz ami lesz alapon aztán majd meglátjuk :D
Vigyázz magadra te is hiszen nagy a hőség!!!
Puszi :D

Kép
anyci
 
 



Móni
Az jó hogy minden oké :D Mi lenne ha akkor találkoznánk?
Legalább elsőkézből meg tudjuk az eredményt :D

Kép
anyci
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: