Új privát üzeneted érkezett!


Móni
A buszállomáson is jó az érk.,ind. táblánál?Mire ér be a busz?Majd addig pontosítunk :D

Bea neked jó lesz 15-én 11 körül?

Kép
anyci
 
 


Melinda
A buszom 11:20-ra ér be.
Azt ne kérdezd, hogy mi lesz rajtam , mert még nem tudom. :D :D
De ha jó idő lesz akkor valószínű, hogy fekete térdnadrág, mert az még rám jön. :oops: :D :D

Bea
Remélem neked is jó lesz az a nap, tök jó lenne.

manocskak
 
 

 
 

sziasztok!!

Jaj komolyan találkozni fogunk??dejó..persze nekem jó csak majd vhol meg kell etetnem Dominikot dél körül.majd megoldjuk és mit csinálunk?játszotér vagy beülünk vhova?csak mert akkor ugy kell készülnöm a rosszaságomaml..mert nagyon beleértünk a dackorszakba mega hisztibe ezért mindenre fel kell készülnöm..eddig amilyen nagyon nagyon jó gyerek volt most annyira rossz...

jaj probáltam feltenni képet de tul nagy.nemudjátok hogyan lehet lekicsinyiteni? :oops:

Kép

Kép
péter bea
 
 



és te hozod Joelt?

Kép

Kép
péter bea
 
 


Sziasztok!
Nekem jó a többit majd ott eldöntjük,mert ki tudja milyen idő lesz :D
Hogy mi lesz rajtam azt nem tudom de te lehet előbb felismersz engem mint én téged,elég hosszú hajam van és persze szőke amint a képen is lehetett látni :wink:

Bea veled is majd ott találkozzunk és majd együtt csápolunk Móninak :D

Kép
anyci
 
 


Bea
Nem hozom, mert azért ő pont olyan tájban még alszik, majd itthon hagyom a fiukra, mert ott nem igazán tudom őt megetetni. Nem szeretem a tápszert előre megcsinálni, mert ebben az időben csak megromlik, mire oda kerül a sor, hogy megegye.
Így csak én megyek.

Melinda
Igen végül is idő függő, hogy merre lesz a kiruccanás.
de örülnék neki, ha jó idő lenne, mert akkor nem kellene zárt helyre vonulnunk. :D

manocskak
 
 


Bea
Majd hárman elpátyolgatjuk Domit :D

Móni én is remélem nem lesz vacak idő és valami játszóteret tudunk keresni,mert szerintem az lenne a legjobb Bea lurkója miatt.Bízzunk benne hogy jó idő lesz :D

Kép
anyci
 
 



Móni becézhetsz ám Melinek mert hosszú kiírni mindig a nevem meg különben is így szoktak szólitani :D Bea meg Betti valójában :D
Jó mi :lol:

Imádkozzunk hogy jó idő legyen és nyugodtan tudjunk beszélgetni :D

Kép
anyci
 
 


Meli
Tényleg így könnyebb nem mertem ezt írni, mert nem mindenki szereti.

Betti
Bocsi, hogy örökké azt írtam Bea, de nem tudhatja az ember. :oops: :wink: :D

Holnapután vizsgázom Szoc. Gond. és ápolóként, már januárban kellett volna vizsgáznom, de éppen akkor szültem így halasztást kaptam.
Ez most írásbeli és szóbeli lesz, de pénteken gyakorlati és jövőhéten még 2 szóbeli, remélem sikerülni fog, mert tanulni nem igazán tudok. :?

manocskak
 
 


sziasztok!!

Elöször is kérlek csak bettit ne..utállom ..csak anyám hivott igy de azt már ugye leirtam h mennyire jo a kapcsolatunk
.Bea vagyok a barátaimnak a páromnak a családnak szoval mindenrendsek vagytok gondoltok rám és pátyolgatást válaltok.azért reméltem én is megismerhetem Joelt de majd legközelebb :D
pont azon gondolkodtam h meghivlak hoizzánk titeket egyet grillezni hozzánk h végre talizhassunk már.de akkor legközelebb remélem elfogadjátok majd a meghivásomat .de ezt majd tényleg legközelebb...
olyan érdekes jobban bizok bennetek mint pár barátomba..ma nagyon nagyot csalodtam egyikbe és olyan rossz kedvem volt még fel nem léptem ide..
jaj ne haragudjatok csak kijött belölem..
megint jön e felhö..nem igaz már...ti h birjátok ezt a lüke idöt??

Kép

Kép
péter bea
 
 


bocsi egy mondat rész kimaradt de rájöttök sztem

Kép

Kép
péter bea
 
 


Bea
Oké, ha neked ez jobb akkor jó.
De ha Grill partit szerveznél, hát szóval mi elég sokan vagyunk. :oops: :oops:
A párom, 4 fiú és én. Ebből 1 fiú nem eszik grill húsit. :D :D
Örülök, hogy ennyire megbízol bennünk, és sajnálom, ha csalódtál egy barátodban (de remélem nem komoly). Sajnos ismerős a szitu, majd elmesélem, hogy ez végül is nálam is elő fordult, de azóta sem beszélünk.

manocskak
 
 


Sziasztok!

Móni akkor szorítok neked a vizsgához :D

Bea jól hangzik a grill parti :D Majd összehozzuk ha már normálisabb idő lesz :D Én is örülök hogy bennünk bízol mert sajnos nehéz olyan embert találni akiben bízhatunk.Nekem is van barátban csalódós sztorim,de azt majd személyesen megtárgyaljuk :wink:

Már én is unom ezt az időt izzadok mint a ló,éjjel még a bogyók ellenére is felébredek arra hogy tiszta víz vagyok :evil:

Kép
anyci
 
 


sziasztok!

de el vagytok tünva ma.mi jót csináltok??Móni te biztos tanulsz,készülsz ezerrel..drukkolok ám neked holnap.
Meli lehet h majd idövel jobban használnak a bogyok csak azért gondolom kell egy kis idö még rendesen hatnak nem?csak lesznek most már nyugodt éjszakáid..és rosszul nem vagy ?mellékhatások nincsenek?jol érzed magad?mesélj már magadrol olyan régen irtál már h mi van veled..
Na de örülök h eljönnétek hozzánk..a kaja meg a fiuk miatt nem agoodok az én párom sem a legkisebb étkü ugyhogy hozzá vagyok szokva..de tényleg akkor majd hozzuk össze majd ha mér az idö is engedélyt ad rá..majd megbeszéljük..
ma voltam cukorvizsgálaton..annyira nagyon nagyon rosszul lettem h azt hittem kijön belölem de azt mondták akkor visszakell jönnöm és mégegyszer meginnom.inkább ottkinn mászkáltam de nagyon nehéz volt..
na ennyit erröl..
miután végeztem még mentem egy pár helyre és képzeljétek találtam egy jó kis gyerekruhaboltot.nemrég nyilott a csipke hátulján az europa tér felöl.használtruha van kiirva de egy csomo olyan volt amin cimke minden volt és minden 400ft.voltak nagyon picik de nagy ruhák is.nemtudom jártok e arra de ha igen nézzetek be érdemes.Dominak vettem pár öszi cuccot ovira..

Kép

Kép
péter bea
 
 


Bea
Igen próbálok tanulni, de azért benézek ide is.
Jó rendben említettem a páromnak a grill partit, kérdezte tőlem, hogy merre laktok, :?:
Ez egy jó kérdés volt. :D :D
Én majd csak augusztus végén megyek a terheléses vércukorra. Mehettem volna Július végén is, de akkor még nem töltöm be azt az időt.
Köszi a drukkot, rám fér. :? :? :D :D :D

Meli
Köszi neked is a drukkot.
A gyógyszereknek kell egy kis idő mire érezni fogod a hatását.
De remélem ez a "baba projekteket" nem fogja befolyásolni.
Én azért drukkolok, hogy össze jöjjön minél előbb a baba nektek is. :wink: :D

Remélem amikor találkozunk jövőhéten jó időt fogunk ki, és nem kell valami zárt helyre menni.

manocskak
 
 


Sziasztok!

Bea,már nincs tőlük semmi bajom de az elején sokat szédültem meg aluszékony voltam meg olyan tompa,néha még most is van hogy délután alszok egyet de nem mindig.Most csak elvagyok a párom is kivan idegileg és így nem tudom hogy mikor lesz valami a babaprojektből :(
Cukor vizsgálatot azért csak túlélted :D Majd azért én is megnézem azt a boltot :D

Móni a projektet elvileg nem befolyásolja a genetikust is megkérdeztem róla csak annyi hogy ha lesz baba akkor fokozottabban nézik uh-n.A dilidoki szerint se gond,de ha lehet amint baba lesz akkor szeretném abba hagyni vagy csökkenteni az adagot :roll:
Remélem a párom hamar rendbe jön lelkileg és lesz kedve hancúrozni is :wink: :oops:

Kép
anyci
 
 


Sziasztok!

Most olvasgattam végig a topicot. Orvosválasztás előtt vagyok, és a leírtak alapján nagyon szimpatikus a Kádasi doktor. Tudnátok róla nekem kicsit bővebb felvilágosítást adni? Milyen számon lehet elérni, hol rendel, mennyit kér, tud-e uh-t csinálni... :)
Előre is nagyon köszönöm!
letty
 
 


Szia letty üdv a csapatban :D Én Kádasiról csak annyit tudok hogy rendes fickó de erről a csajok többet tudnak.Nekem Györe doki az orvosom és igaz itt írtam hogy legutóbb kicsit csalódtam benne de rájöttem csak én voltam túlérzékeny és túl reagáltam,ezért maradok továbbra is nála :wink:

Kép
anyci
 
 


Szia Letty!

Én nemrég ota járok Kádasihoz bár azért elötte is ismertem de eddig nem volt annyira szükségem rá...most szerencsére van..
szerintem nagyon kedves segitökész emberséges doki..
Magánrendelöje is van nem messze a korháztol a vasuti abctöl kell felfelé menni a zárda felé de kivan irva mert a feleségének is ott van a rendelöje meg ahogy én tudom abba az épületben is laknak.
azt hiszem vizsgálatra 4000t szojott kérni de nem kell magánrendelöbe járnod ha nem akarsz.vagyis nekem egyáltalán nem mondta h menjek oda.csak ha kérném..azt beszéltük meg h hivom ha bennvagyok zegen fél egy után mikor már végez a mütétekkel megbeszéljük h pontosan mikor menjek be és a második emeleti vizsgáloba megvizsgál..multkor 2 percet kellett várnom rá.tényleg nagyon kedves volt megkérdezett mindent orvosi szempontbol is de megkérdezte pl h tudom e h mim lesz és h az elsö mi volt...örülünk e stb..szval emberként bánt velem.az elsöt a györénél szültem 3 éve majdnem de vele egyáltalán nem voltam megelégedve.persze mindenki máshogy áll hozzá meg sztem az orvosok magánéleti helyzetétöl is függ h éppen milyen kedve van de nekem nem tetszett és kész.
A Kádasi nem csinál uiltrahangot azt csak 3an csinálnak a korházba.Bár tegnap azt mondt a védönöm h lehet h a Horváth Tihamért kirugják uh lehet h már csak ketten a Györe az biztos meg a Kovács Lajos is.na azt hiszem egyenlöre ennyit tudok irni.ha kell a száma irj és elküldöm privibe vagy ha esetleg még vmire kiváncsi vagy kérdezz csak hátha tudok segitteni..
megkérdezhetem h babát vársz e már vagy terveztek?ha ráérsz nézegess be hozzánk mi sem régota ismerjük egymást de mint olvastad nagyon megszerettük egymást és jó is beszélgetni egy kicsit..

Móni tul lehetsz már avizsgán vajon?mert azt nem irtad hányra mész..majd irj ám!!!!!!!!

Nemtudjátok hol van Pókaszepetk??na széééép :D
Valamelyikötök irta nem rég h zalaszentivánra ment ballagásra csak már nem emlékszem h melyikötök :oops:
Zegtöl egyébként 15kmre van sümeg felé vagy zalaszentgrot felé ki amelyiket ismeri.elöször van szentiván utánna kemendollár aztán mi..na majd megtudjátok mert ezek után h nem ismeritek az én kis szép falumat mindenképp el kell h gyertek majd..
Meli na párod jobban van már??mond meg neki ne idegeskedjen hanem vezesse le máshol a dolgokat :oops: :oops: :D Remélem megnyugszik és probálkozhattok ujra lassan..
megyek ebédelni de várom áma fejleményeket!!sziasztok!

Kép

Kép
péter bea
 
 


Szia bea én voltam Szentivánon ballagáson és tudom merre van Pókaszepetk asszem valamelyik kolléganőm ott lakik csak már nem tudom ki :wink:
Majd megnyugszik a párom csak most otthon is zűr van náluk és ez nem tesz jót a potenciájának :roll:
H. Tihamért kirúgják?Mit csinált?A Hetényit tudom hogy felfüggesztették,de a Tihamért is? :shock:

Letty uh-t Regényi doki is csinál péntekenként.Hétfőn van Györe,kedden Tihamér a többin nem tudom ki van :roll:

Kép
anyci
 
 


na pletykáljunk :D én ugy tudom h a Hetényi nyugdijba ment nem felfüggesztették..a Tihamérröl azt mondta a védönöm h iszik aztán azért..na majd kiderül ugyis.
Én enm is tudtam h a regényi is csinál..ö is jó doki sztem egyébként csak mikor utoljára kértem idöopontot akkor azt mondták h csak hétfön skedden meg pénteken lehet ahogy irtad és h pénteken a kovács lajos van..ö biztos h csinál mert ö mondta meg h babánk lesz..
na akkor legalább te idetalálsz ha jöttök..Hol dolgozol egyébként?

Kép

Kép
péter bea
 
 


Sziasztok, vagyok már.

letty
Üdv. közöttünk.
Én 2 éve költöztem Zala megyébe, eddig Pesten laktam.
Először a Vörös Zétánál jártam, de elég nagyot csalódtam benne, így én a Kádasihoz járok, a Joelt is nála szültem és ami babát várok azt is nála fogom szülni.
Mint ahogy azt Bea is írta tényleg van magánrendelője, nekem 1x említette, hogy menjek oda, de mivel mondtam neki, hogy (akkor) nem állok úgy anyagilag nem erőltette és a kórházban vizsgál rendszeresen. Nagyon kedves és aranyos doki, bár sajnálom, hogy uh-ot ő nem csinál.

Meli.
Hát igen a férfiak másként dolgozzák fel ezeket a dolgokat szerintem, légy vele nagyon türelmes. :wink:

Bea
ITT VAGYOK MÁR!!!! :D :D :D
Reggel 8-ra mentem és már délben itthon voltam, bár jött elém a párom. :oops: :oops:
Ma írásbeli és szóbeli vizsgám volt. Remélem sikerült legalább 2-es legyen de ha jobb az sem baj. :? :D
Pénteken még vár rám a gyakorlati vizsga és 16.-án még 2 szóbeli. Pénteken is 8-ra megyek Pózvára és elm. 10-ig tart, de az is lehet, hogy előbb végzek.
16.-án is 8-ra megyek és elm. 3/4 3-ig tart a vizsga.
Az különösen nem érdekel, hogy milyen jegyet kapok, csak sikerüljön minden vizsgám mint azt már előbb írtam legalább 2-re.
Pókaszepetk tudom, hol van (nem messze van tőlünk, csak pár km), majd akkor add meg a pontos címed, ha aktuális a grill parti, de azt is írd meg, hogy mit vigyünk majd. :wink:

manocskak
 
 


szia!jaj már 20 percenként nézegettem be h mi lehet veled..délbe végeztél és csak most jelentkezel???én meg csak izgulok..szép..
mikor tudod meg az eredményt?akkor azért még van hátra azthittem ennyi aztán kész..nem baj most már hamar túl leszel rajta..biztos h meglesz a kettes söt jobb is..mért ne lenne..bár azért nem irigyellek terhesen meg kisbaba mellett meg még az állatok és a többi apro kis dolgok :D háááát..ügyes vagy!!!!!

Kép

Kép
péter bea
 
 


Bea
Bocsi, hogy dél óta csak most írtam, de nagyon fáradt volta, mert reggel 3/4 6 óta fönn voltam, egy kicsit izgultam.
Ebéd után aludtam 2 óra hosszát. :oops: :D :D
az eredményt nem tudom mikor fogom megtudni, lehet, hogy már pénteken, de az is lehet, ha vége a vizsgáknak majd csak akkor.
Olyan tételt húztam szóbelin, majdnem sírva is fakadtam amikor elolvastam.
A haldoklásról kellett beszélnem, szép mi?
De remélem több ilyen tételt nem fogok kihúzni.

manocskak
 
 


Móni nagyon ügyes voltál és tuti sikerült :D Akkor péntekre is szorítunk neked :D
Most már kicsit jobban van a párom,anyjával is mindent megbeszéltek bőgtek egy sort aztán minden rendben is volt köztük :D

Bea Hetényiről én is csak fél füllel hallottam a felfüggesztést még a Györe remdelőjében mondta az egyik kis nő.Regényit meg a kolléganőm mondta hogy pénteken van mert neki hozzá kell járnia.Meg a genetikán az egyik doktornő az ismerősöm és ő mondta ki mikor van uh-n :wink:
Akkor a címed nekem is add meg és majd megbeszéljük mikor hogyan legyen a grillparti :D

Letty akkor most feladtuk a leckét,mi? :wink:

Kép
anyci
 
 


majd idövel kiderül mi a helyzet a dokiknál..
háát tényleg nehéz lehetett a tétel..de mindegy ne is gondolj rá már..
jól tetted h pihentél.én tegnap 6kor keltem de én is aludtam délután..ma meg ez a hülye idö is álmositott az embert.
anyci örülök h párodék megbeszélték a dolgokat akkor talán most már megnyugszik teljesen és dolgozhattok a babprojekten :D
cimet megbeszéljük majd szerdán ha talizzunk meg akkor már sztem az idöpontot is megbeszélhetjük..
nagyon várom már..kiváncsi leszek mondjuk azért elöször biztos zavarba leszeünk mind..egyébként is ti olyan szépek vagytok én meg most szedtem is fel..a hajam is rémes mert nem akarom feleslegesn kenegetni magam meg a fogaim is tönkre vannak ugyhogy ááá..majd szégyellös leszek ám..

Kép

Kép
péter bea
 
 


Meli.
Én azt hallottam, hogy kényszerből küldték a Hetényit nyugdíjba, ha nem akart fegyelmit kapni.
De ahány emberrel beszéltem mindenki mást mond.

A Joel is ír nektek valamit.
vvvv0v 22y xxxxxxxxxxxxxBxxxxbbb c4ee4 b B XX ,mk nnnnnnnnnnnnnn1
TALÁLJÁTOK KI MIT AKART NEKTEK ÍRNI? :D :D :D :D :wink: :wink: :wink: :wink:

manocskak
 
 


Bea én se vagyok tökéletes de nem ez számít,itt a belsődet ismertem meg eddig és ez tetszik akülső már csak másodlagos számomra.Amúgy mit nyafogsz láttam a képeket rólad és nem vagy borzasztó,iganis csini vagy :D

Móni erre tippeltem én is Hetényiről.Én rájöttem mit írt :D Talán ezt:Sziasztok nénik én is itt vagyok és akarok veletek beszélgetni nem mindig csak anya és éhes vagyok meg bepisiltem meg most pukiztam és szeretem a főzeléket amit anya főz nekem :lol: :lol:
Vagy valami ilyesmit :wink: :oops:

Kép
anyci
 
 


:D :) :D :) hátt ez nagyon tetszik...biztos ezeket irta :D

Kép

Kép
péter bea
 
 


Meli
:D :D :D :D :D :D :D
Jó a fordítás.

Majd valamikor össze hozzuk, hogy megismerjétek őt személyesen, esetleg majd amikor találkozunk a Bea grill partiján. Vagy még előbb, de ezt majd megbeszéljük. :D :D :D

Hogy milyen élvezettel ütögette a billentyűket, mindjárt keresek is képet róla.

Kép Íme itt írom nektek az üzenetet. :D :D :D :D

manocskak
 
 


Móni
Tiszta profi a gyerek :D Hát majd a grillpartin megismerjük a kis prücsköt ,majd jól megdögönyözzük :lol:

Bea :D

Képzeljétek veletek álmodtam :D A találkozóról,de ez olyan volt mintha egy nagy mulatságon lettünk volna és én először elmentem mellettetek és egyszer csak mellétek keveredtünk és mint a kislányok ott visongtunk,hogy szia te vagy,igen én hát de jó meg minden,és mindenki családostól volt ott,aztán amikor így örültünk egymásnak fel ébredtem :roll:
Jaj most már tényleg nagyon izgulok az első találkozó miatt :roll: :oops:

Kép
anyci
 
 


sziasztok!

Jol van akkor nem csak én izgulok a tali miatt..remélem azért csak sikerül összejönni nem megyünk el egymás mellett..
most látom a nagylányodnak meg nemsokára sznapja lesz..lesz vmi ünnepség?vagy inkább a barátaival buliznak?most már nagykoru lesz nem állithatod meg :D
Móni nagyon elleste a dolgokat töled a gyerköc egyszer majd csak azt veszed észre h ö is forumozik a csajokkal :D egyébként hány kg?igen jó kis husiba van ahogy látom..
Letty nem ljelentkeztél tegnap ota..remélem azért még benézel hozzánk.

ugy megijedtem ma képzeljétek tésztát föztem ki és nemtudom hogyan sikerült leforráznom a pocimat..nem az h nagyon de azért kijöttek akönnyeim a fájdalomtól.néha kimegy a fejemböl h most nagyobb térfogatu az átlagosnál.de ettöl sztem a gyerköcneknem lesz semmi gondja ugye?végülis csak a börömmel érintkezett a viz.

ennyi izgalom elég volt mára..ti mi jót csináltok ma?

Kép

Kép
péter bea
 
 


Bea mi nap néztem iwiw-en a képeid hogy jól a fejembe véssem az arcod így talán nem megyünk el egymás mellett,legfeljebb először csak szemezünk aztán csak valamelyikünk megkérdezi ,te vagy az? :D
Lesz ünnepség persze,először kedden ő meg a barátai tartanak hegyi bulit,aztán hétvégén meg a családi lesz.Hát bizony nagy korú lesz :wink:Baja nem lesz a picinek csak most megjelölted valószínű,ezt úgy értem hogy amikor a lányommal terhes voltam kívántam nagyon a májat,szőlőt és megvakartam a könyököm és a homlokom és ott lett rajta folt,csak a máj folt látszik,a szőlő az már eltünt a homlokáról.Ja és megégettem a kezem és ijedtemben a tarkómhoz kaptam és ott is lett neki tűz folt.

Móni tényleg jó kis husikában van Joel :D

Én ma is futkozóban vagyok de délután már remélem nyugodtan tudok jönni

:wink:

Kép
anyci
 
 


Sziasztok.
Hát igen tényleg jó husiban van a Joel, már 7 kilót mértek neki amikor voltunk oltáson, de szerintem azóta már több.

Meli
oké, rendben megdögönyözheted. :D
Hát igen totál profin csinálja.

Bea
Még a végén innen szed össze barátnőt magának valamikor. :D :D

manocskak
 
 


Móni
Az jó kis súly,akkor így azért nehéz cipelgetned most hogy babás vagy.Ja majd itt becsajozik :lol: Van itt pár pici lány és szépek is :lol:

Kép
anyci
 
 



Móni szeretném is ha a kövatkező babánk is lány lenne és majd akár ő is lehet Joel barátnője :lol:
Azért csak vigyázz az emelgetéssel nehogy megfájduljon a pocid :?

Kép
anyci
 
 


Meli.
Hát ki tudja :?:

Ma egyenlőre a heti vizsga hetemnek vége. A mai gyakorlati vizsgám 4-re sikerült, de a szerdai eredményt sajnos nem tudom.
Még 16.-án lesz 3 szóbelim, mert sajnos szerdán elmaradt 1 szóbeli.

Remélem a szerdai talikor nem lesz ilyen pocsék idő mint most.

manocskak
 
 


sziasztok!

Móni gratulálok a négyes az nagyon jó..föleg ahogy hozzáálltál h csak a kettes legyen meg.ügyi vagy nagyon.biztos aszerai is jol sikerült majd kiderül..
Látom Joel ma fél éves..hogyan repül az idö mikor elkeztünk beszélgetni 3-4 honapos volt most meg már fél éves..ez remélem nem hangzik hülyén h 2 honapot igy emlegetel de én ugy csodálkozok sokszor h mennyire repül az idö és csak öregszünk.Dominik is olyan mintha most született volna aztán már szeptemberbe ovis lesz..

Meli mi ujság?babaprojekten rajtavagytok?most már a pároddeal ha nincs gond akkor már remélem intézietk a dolgokat
:D

annyira várom már h fellépek és olvasom a nagy hirt,,de látom ha leányzod lesz te már férjhez is adod..kiváncsi leszek mi lesz ebböl..
nálunk itt a környéken egyébként nagyon kisfiu dömping lesz összel meg télen.

ez az idö tényleg kiakasztó..már kissé nagyon nagyon unalmas..ráadásul most keltek nálunk kiscsirkék vagyis hát már 2 hete akik ilyenkor egész nap sirnak mert kiakarnak menni..a párom meg beállitott 3 kislibával..olyan cuki kis picik csak félek h megfáznak.most meg még vadkacsákat akar hozni a gerköcnek...kicsit elkényezteti..mondjuk az a jó h az állatok nagyon érdeklik és az sosem árt..de a 3 kisliba is 3500ftba került :roll: kissé drága azért..
reméel irtok még ma.kezdek ittbenn unatkozni ilyenkor mikor alszik a tökike..

Kép

Kép
péter bea
 
 


Sziasztok!

Móni nagyon ügyes voltál :D Hát még akkor nincs vége :? Ne aggódj az is jól fog menni ha már eddig ilyen jól sikerült minden :D Elvileg jövő hétre nem mondtak ilyen vacak időt de majd meglátjuk :wink:

Bea rajta vagyunk :D Már megnyugodott a szentem így már nincs akadálya :wink:
Nálunk a családban több a lány mint a fiú,egyedül a nagyobbik bátyámnak van fia,kisebbik bátyámnak meg úgy néz ki csajszija lesz :D Nekem is ugye lányom van meg most is az volt és remélem a következő is az lesz :D

Pici pipik vannak?Azok olyan aranyosak :D A végén kész baromfi udvar lesz nálatok :lol:

Kép
anyci
 
 


hát baromfi udvar az már van :) van sok pipi meg kacsa meg coca is ám..a libákegyébként cukibb mert ök nagyon emberbarátok..a pipiknek a közelébe megyek és az anyuk már csiiip is.

nem akarlak elkeseriteni de nem attol függ hány lány van fiu van a családba..nekem 4 tesom van egynek van egy kettönek 2 és egynek 3 gyereke.és a 6ból csak egyetlenegy fiú az is ugy h ikrek és egyik lány a másik fiú.szoval annyira azt gondoltam h biztos lányom lesz aztán tessék már a második fiucska növekedik bennem..pedig én is szeretnék egy kiscsajszit.de legalábba ruhákkal nem lesz gond..sokat örökölt a bátyuskájától.


el is keztük a szobáját egyébként..megvettük a parketát meg a festéket és macis bordürt is találtam elég jó áron.
majd mire jöttök arra már lehet kész is lesz és majd megmutitom
nektek..márha megnézitek
:wink:

Melinda ti egyébként családi házba laktok vagy lakásba?Anyci merre vagy pihened a megprobáltatatásokat???

Kép

Kép
péter bea
 
 


Bea tudom nem attól függ csak hát reménykedem hogy a következő is majd lány lesz,amúgy meg mindegy csak egészséges legyen :wink:
Jó az amikor az emberkörül vannak állatok,még ha haszonállatok is :D Mi panelban lakunk,sajnos nincs pénz családi házra pedig szívesen mennék vidékre :( Így ha tartanék is állatot az csak pici kutya,tengerimalac,patkány,egér,madárpók jöhet szóba :wink:

Kép
anyci
 
 


Bea
Hát igen múlik az idő, most született és már kész férfi. :D :D
Hát mit ne mondjak én is meglepődtem, hogy ilyen jól sikerült, de örültem neki nagyon.
A páromat föl is hívtam rögtön, hogy elmondjam neki erre meg is jegyezte, hogy "kis csókos vagyok" :D :D :D
Nekünk is vannak állataink, disznók, kecskék és 1 barikánk, ja és rengeteg kutya (össz. 4) ja és majd elfelejtettem 1 cicánk is van. :D :D
Mi csak malacokat szoktunk eladni. Ha esetleg érdekel, Magyar Nagy fehér húshasznúak. És nagyon egészségesek.
Mi kertes házban lakunk a faluban az állataink a falu szélén kb 5 hektáros erdős területen vannak szabad tartásban. Természetesen villanypásztorral vannak bekerítve, hogy ott maradjanak.
Ja ha asztalosra van szükségetek akkor szóljál a páromnak az a szakmája. :wink:

Meli
Bízom a jó időben. :wink:
Én is úgy vagyok vele, hogy jó lenne egy kislány a sok fiú mellé, de a lényeg, hogy egészséges legyen a többi nem számít. :D :D
Több babát viszont már nem tervezünk.

manocskak
 
 


Móni
Hát ha most sikerül majd a baba akkor lehet még egyet bevállalunk utána,mert én azt mondtam még 40 évesen is szülök ha arról van szó :wink: Ez még a jövő zenéje,most először ez jöjjön össze aztán majd akkor beszélhetünk következőről :roll:
Legalább most van egy jó asztalos ismerősünk,eddig az nem volt :D

Kép
anyci
 
 


sziasztok!akkor reklámozzunk :D az én párom köműves ugyhogy ha arra van szükségetek akkor szoljatok.

én is szeretnék még egy babot majd pár év mulva.majd kiderül milyen lesz a gazdasági helyzet.
bár képzeljétek nekem azt mondták egy babom se lehet egy ebtegség miatt aztána németh otto rájött h lehet rajtam segitteni.és lám már a második baboca jön..

szerdán ha találkozunk és Melinda vigyázol a nagy fiamra 5 percet akkor lehet felhivom a Kádasit h bemennék vizsgálatra ha már benn leszek mert mostanába ugyse nagyon tudok bemenni csak gyerekkel mert párom nemtud itthol maradni vele.Móni si azthiszem egyre mész te is ultrahangra..nekem is azt mondta a kádasi h akkörül hivjam ha benn vagyok mert arra végez a mütétekkel.persze csak ha nem gond..jo gyerek ugy ahogy :D de ellesz addig veled mert senkitöl se fél akárkivel otthagyhatom bármikor.és tényleg csak 5 perc lenne..
de rendes vagyok mi egyböl rádsózom a fiamat,?? :oops:


Móni majd baritokat elcsorom jó?olyan régota szeretnék annyira tetszenek nekem..olyan cukik..kutyánk az nekünk is van kettö..az egyik boxer aki sose akar felnöni poedig már 2 éves mindig szétszed vaalamit..de jó megfélelmitö mert akkora mint egy ló :) de a gyerek akármit csinálhat vele lovagolhat rajt huzhatja a fülét az istenért nem bántja szerencsére..
Melinda nektek meg akkor ha lesz amdárpókotok majsd szolj és megvizsgálom mindig kiváncsi voltam milyen lehet élöben.egyébként a Dominak a nyuszi aranyhalat hozott mert azt kért avval van a legkevesebb gond..ö eteti tisztitani én szoktam hetente de még a kaja is csak ugy 3 honapra 300ft..egyhogy ez még elég jó..

Letty jol eltünt.pedig azt hittem gyarapodunk...

Kép

Kép
péter bea
 
 


Kép

Kép

Kép
péter bea
 
 


egy kép rolunk..majd megmondom páromnak holnap csináljon rolunk közelebbit is aztán tezsek fel h biztos megismerjetek mert nekem nagyon rossza memoriám ilyenekbe

Kép

Kép
péter bea
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: