Új privát üzeneted érkezett!

A férjemnek tetszek így is, addig nincs gond. Csak nekem vannak kisebb komplexusaim:) Nyilván 26 év 55 kg-osan már rányomja a bélyegét a jelen állapotra:) De max egy év, és helyrejövök:)
Csak annyira utálom, hogy semmi sem jön rám. Most épp a holnapi banzáj miatt vagyok ki, mert nincs egy normális ruhám.. Vagyis van de ha felveszem, akkor a másik felemre is kell találni vmit:)
Vendég
 


Sziasztok.
Időnként nem tudjuk mi van az árammal, mert szokott lenni olyan, hogy egyszer csak áramszünet van.
Vagyok, csak ma rohangálós napom volt, reggel mentem Zegre a nagy fiamnak gyógyszert fölíratni.
Ja és vittük az aggregátort szervizbe, megint elromlott.
Bocsi, hogy így eltűntem.

Éva
Nekem a párom asztalos, miért?

manocskak
 
 


manocskak: hajó alakú ágyat szeretnék a srácoknak. A férjem meg tudná csinálni, meg is fogja:) De mivel nincsenek speciális eszközeink, lehet hogy pár dolgot kivágatnék, vagy lehet hogy minden részét, és a férjem összerakná..Aztán pár hozzáértő szóra is szükség van, ő jobban tudja hogy lesz stabilabb, mert félig emeletes ágy:) ezt jól megaszontam:)
Vendég
 

 
 


Sziasztok!

Éva ezzel én is így vagyok :wink: Csak egy farmeromba férek bele amit még a terhességem alatt vettem mert szélesedett a csípőm,most meg három régi farmerom ott vigyorog a szekrényemben hogy majd egyszer talán újra jók lesznek rám :D Múltkor egy kiskosztümöm felsőjét akartam felvenni nagyarccal és akkor döbbentem rá milyen gizda voltam ezelőtt :? Alig ért be rajtam és hihetetlen idétlenül néztem ki benne :shock:

Móni
Miért kellett gyógyszer a nagyfiadnak?Beteg?
Ennyire vacak nálatok most az áramellátás? :shock: Meg még az aggregátor is :? Az embernek mindig van baja :(

Kép
anyci
 
 


Meli
Hát őszinte legyek nem tudom mi van ezzel az árammal, de elég sokszor van, hogy egy pillanatra is de elmegy az áram.
A fiamnak azért kell gyógyszert szednie, mert Hiperaktív Magatartás problémás, és néha át megy neki düh kitörésbe, és hogy ezt megelőzzük ezért szed rá gyógyszert.

manocskak
 
 


Móni: ha sokat és rövid időre elmegy az áram, és van számítógépetek otthon, akkor remélem van upszotok:) Én pár hónapja majdnem rosszul lettem, amikor behalt a gép, és 2 éve nem mentettem ki a srácok fényképeit!! Hát nem tudom hány körmömet rágtam le addig, amíg a férjem visszahozta, de azóta kiírtam kb négy cdre:)biztos ami biztos:)

az ággyal kapcsolatban: még ott tartok, hogy ki kell találnom, hogy összességében mekkora legyen, mert nem akarom, hogy összenyomja a szobát. 160 centis hossz nyilván kell, de annál még hosszabb lesz, és a szélességén is gondolkodok. Ha ez megvan, akkor jön a férjemnek a kicsinyített változat, hogy értse miről beszélek:):) És aztán tervezünk, mérünk, darabolunk fejben:)

Azt megkérdeznéd a párodtól, hogy milyen anyagot javasol? Én fenyőre gondoltam, aztán majd lepácoljuk olyanra amilyen tetszik:)

A tortáról nem tudok képet felrakni, mert csak videóztunk. MOst vároma a rokonok képeit, mert többen lekapták a tortákat. Ha meglesz, akkor feltöltöm a végeredményt:) Az íze jó lett, azt viszont nem tudom "megmutatni":)
Vendég
 


Éva
Persze szólok a páromnak a faanyaggal kapcsolatban, hogy milyet javasol. (de ő az anyagot is megveszi hozzá, ha kell)
A párom legyalulja, leszabja a kívánt méretre akkor le szokta kenni olyan gomba és rovarölő páccal vagy mi az. Arra aztán esetleg, ha kell lefesti olyan színűre is amilyenre kéritek, vagy ti lefestitek, de ez már részlet kérdése csak.
Vagy esetleg elmennék hozzátok megbeszélnénk, hogy mit szeretnétek akkor lehet, hogy a párom is könnyebben tud majd csinálni nektek az ágyat, ha gondolod/gondoljátok. Végül is Egerszegen laktok nem? Nem lakunk egymástól olyan messze.
Ha így jobb lenne akkor priviben küld el címeteket és azt is hogy mikor lenne aktuális, hogy elmenjünk és megbeszéltek mindent a férjemmel.
Vagy, ha lerajzoljátok, hogy mire gondoltok, és be tudjátok szkennelni és át küldeni e-mailben az is jó szerintem.

manocskak
 
 


Móni
Akkor azt csinálmo, hogy méretezek, a férjemmel lebeszélem, hátha neki van még ötlete, (mert persze nem sima ágy lesz, hanem jóformán egy mászóka) aztán lerajzolja a tervet. Kiszámítjuk mennyi és milyen anyag legyen, meg mekkora darabok kellenek, és milyen paraméterekkel.
Ha ez megvan akkor megrajzolom a gépen és elküldöm emailben.
Csak nagyon agyalok rajta, mert két fiú, egy szobában, és nem akarom hogy az ágy túl nagy helyet vegyen el.Azért is lesz "emeletes". Azért írom így, mert nem igazi emeletes, inkább félemeletes:) Már most frászt kapok hogy le ne essenek róla. De úgy szeretnek mászni, kis majom mind a kettő:) Ezért úgy terveztem meg, hogy ellegyenek rajta, de ne essenek túl nagyot.

Olvastam, hogy a fiad hiperaktív. Ezt hogy nézték meg? mármint hogy derül ki? mit vizsgálnak?
Vendég
 


Éva
Beszéltem a párommal, és ő azt mondta, hogy minimum 80 cm szélesnek kell lennie, hogy stabil legyen, és ő csak fenyővel dolgozik.
Azt esetleg a párom is ki tudja nektek számolni, hogy mennyi anyag kell hozzá, ha gondoljátok, csak a méreteket és a formát küldjétek el e-mailben.

A nagyobbik fiamról van szó ő most 14 éves, neki még oviban vették észre, hogy eléggé mozgékony és rendszeresen bántotta a társait.
De akkor hiába vittem őt bárhová, nem találtak neki semmit.
Amikor első osztályos lett végül is onnantól kezdve lett "jobban" megvizsgálva a gyerek, de volt 2 kórházban is ahol sajnos nem tudták igazából beállítani neki a megfelelő diagnózist, így amiket gyógyszereket kapott azok sem használtak neki.
A legutolsó lehetőségem az OPNI volt ami már nem működik, ott találták el neki a megfelelő diagnózist és a megfelelő gyógyszereket.
Ott a főorvosnő kezelte őt, és most is ő kezeli, bár most más helyen vannak.
Vittem őt Egerszegre is a mentálhigiénás központba, de ott egy nagyon buta dokinőt kapott a gyerek, nyugtató helyett hangulatjavítót írt föl neki. Ezáltal a gyerek még jobban fölpörgette, ezek után megkerestem a főorvosnőt és hozzá hordom föl Pestre 1/2 évente kontrollra.
Így aki esetleg a mentálhigiénés központba akarja vinni a gyerekét azt inkább, ha lehet le beszélem róla.
Mivel a fiamra így emeltebb családit kapok a MÁK-tól kaptam egy igazolványt, hogy 90%-os jeggyel utazhatok vele ill. a helyi járatokon ill. a pesti BKV járatain ingyen utazok vele. (a gyerek plusz 1 kísérő)

manocskak
 
 


És biztosan szükség van erre? nem értek hozzá, de érdekel, hogy hogyan állapítják meg egy gyereknél, hogy az már nem átlagosan mozgékony vagy durva.. Koronként változnak, és azért a fiúk szoktak verekedni, nemis kicsit.. mit tartanak az orvosok már nem elfogadhatónak?? A fiaim 9 hós koruk óta járnak és mindenre másznak amit látnak, de olyan erő van bennük, hogy ... de aki nem szokta ezt meg, annak biztos döbbenetes látvány:)
Vendég
 



de ezek szerint a gyógyszer segít, ugye? és ezt ki lehet nőni, vagy ez már állandó kezelés?
Vendég
 




nagy a csend :shock:
Vendég
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Itt vagyok csak tegnap szőke nő voltam :lol: Nem volt net délelőtt,mérgelődtem hogy a fene egye meg a Zelkanetet már megint nem jó :evil: Jó hagytam az egészet a francba,Szandi is morcos volt miatta.Aztán délután elvittem sétálni tesóm szőrös gyerekét és mikor haza érek képzeljétek volt net!Ja de hogyan szólt a lány,anyúúúúúúúú te tényleg szőke vagy!mert?kérdem én,mert kikapcsoltad a modemet!mondja lány,miért van rajta olyan gomb? :shock: kérdem én :lol:

Móni
Nem is tudtam hogy ilyen baja van a fiadnak :shock: Még szerencse hogy azért sikerült olyan dokit meg gyógymódot találni ami segített neki.Ezek sajnos nem egyszerű dolgok,annak idején engem is elakartak küldeni valami ilyen helyre mert én is agresszív voltam,de nálam kiderült miért volt és azóta minden rendben.Végül is nálam gyerekként volt ugyan így mint a fiaddal,akkor akartak elküldeni,mert elkezdtem verni az osztálytársaimat.De miért?Azt nem tudták addig amíg az egyik fiút úgy megvertem hogy az anyja bement a dirihez és behívatták anyut.Na ott én szépen elmondtam hogy 7 éves korom óta,amikor is apu meghalt,azóta terrorizáltak engem mert mindenen bőgtem,és elkezdték azt mondogatni,hogy megdöglött az apád,elpusztult az apád,na én erre úgy reagáltam hogy abba hagyják,elkezdtem őket verni.Na engem azért akartak ilyen intézetbe küldeni.

Éva
Nagyon tetszik ez a hajós ágy téma :D Kíváncsi vagyok milyen lesz :D

Kép
anyci
 
 


ÉN ITT KIABÁLOK!!!!!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Kép
anyci
 
 


Meli
Jó van na, csak úgy eltűntél, azt hittem nyaralni mentetek.
Hát igen sajnos ez van, de nagyon nagy a reményünk, hogy kinövi ezt a problémát, 11.-én viszem majd Pestre kontrollra a főorvosnőhöz. Akkor majd csak este tudok jönni amikor hazaértünk.
Hát a te eseted sem lehetett könnyű annak idején az biztos, de tudod én úgy vagyok vele, hogy inkább most mint később és nagyobb legyen a baj a fiammal.
Képzeljétek Joel este 9-től reggel 5-ig aludt szinte el sem hiszem.
:D :D :D :D :D :D :D :D
Végre nyugisan tudtam aludni.

Lehet, hogy Beáék nyaralnak?

Éva
A párom akkor majd várja a méreteket és a többit.

manocskak
 
 


ha kész lesz a gyerekszoba, akkor majd teszek fel képet:) tengerpart-homokos környezet lesz.. Úgy találtam ki, hogy a hajó lesz az ágyuk, a másik oldalon pedig fa lesz kókusszal meg majommal. A rajztábla mellett kukucskál majd ki zebra meg oroszlán, felül pedig egy zsiráf rágja a leveleket:) A terv mevan, de a kivitelezés még várat magára. A férjemnek megépítettem az ágyat a srácok legojából, hogy lássa mire gondolok:) És rábólintott:):) Szóval kezdődik a számolgatás, méretezés.
Meli: szólok ha lesz vmi érdemi előrelépés a témában:) Teraszt is be tud fedni tetővel a férjed? Jövő tavasszal az is aktuális lesz:)
Vendég
 


sziasztok!!
én is megvagyok de bárcsak nyaralnánk...
nem tudom mi van velem egész nap csak aludnák ki se látok a fejemböl..

Móni én se tudtam h ez van a gyerköcöddel de rméljük elnövi és nem lesz semmi gond.rendbe jött nálatok az áram??nem ment tönkre semmitek?az agregátoron kivül?akkor hogyan volt áramotok sehogyse?
nemtudom olvastad e mert azt akkor irtam mikor nem ngayon tudtál jönni:hogyha vmit esetleg megtudsz a bolti tanfolyamrol szoljál légyszi mert engem is érdekelne..köszike!!

Meli:jol van szép ki szöke vagy :D itt szidod szegény zelkásokat aztán meg te voltál...sztem egyébkénnt nincs gond evvel a nettel sokan panaszkodnak akiknek más milyen van én megvagyok vele elégedve..a géped kész lett?

Éva de jó ötleteid vannak..biztos nagyon jó lesz a szoba majd mindenképp mutasd ám meg..
azt akartam kérdezni h ugye te kertvárosi vagy?mert most kaptunk meghivot oda a napsugár utcai oviba gyerekprogira mert anyatej hét van.lesz minden féle dolog kicsiktöl a nagyobbacskáknak is.még szivhanghallgatás is lesz a terheseknek :D szoval tényleg a piciktöl..de amit tudok h lesz ugrálovár bábelöadás.játszoház ,könyvbemutato meg még ilyenek.mi megyünk.nem jöttök el hiszen közel lesz hozzátok.biztos ki van plakátolva arra felétek is.

na megyek csinálok egy kis házimunkát aztán talán észhez térek mert mindjárt itt alszok el!!sziasztok!

Kép

Kép
péter bea
 
 


Éva
Igen a férjem tetőt is meg tudja csinálni, milyenre gondoltatok, kompletten kell vagy csak befedni a kész tetőt?
Priviben megadom a párom web címét van ott fölrakva neki teraszról kép, azt ő kompletten csinálta.

Bea
Jó rendben szólok, egyelőre olyat találtam ami elég húzós áron volt, összesen vizsgával együtt kb 120000-130000ft körül, de azt majd akkor akarom letenni ,ha az újabb picur is már egy kicsit nagyobb lesz. Gondolom akkora tervezed te is nem?
Az aggregátor nem az áram miatt lett rossz, bár azé lett volna.
Ahonnan szivattyúzzuk ki a vizet az állatoknak volt fű a kútban és azt szívta be, meg kijött amivel berántja a párom az a madzag.
Mikor mész a Kádasihoz?

manocskak
 
 


Meli: anyumnak is azt mondták, hogy az egeret csak egy helyre lehet bedugni... aztán..khm bányászhattam ki a házból:)

Bea: ha végre kész lesz - anyagi okai vannak a lassúságnak - akkor majd teszek fel képet, de az még szerintem egy hónap biztosan lesz.. Ötleteim mindig vannak, aztán elmúlnak:):)
A napsugár ovis programoról pont most kaptam a védőnőtől szórólapot. -tól lesz, de a férjemtől függ, hogy megyünk-e:( nem tudom hazaér-e addigra.. Múlt héten a betegség miatt táppénzen volt, aztán most nem akar hiányozni, mert ugye... De megpróbálom rábeszélni:) majd a srácokkal kikönyörögjük:)

Móni: olyat szeretnénk, hogy a kert egy részét lekövezzük, és fölé szeretnénk egy tetőt, ami oszlopokon áll. Láttam hasonlót a weboldalon, csak mi nem olyan fehér-áttetsző lapokat akarunk a tetejére (csak laikusan :lol: ) hanem szerintem cserepet. (azt hoszem anyuéknak van még maradék :shock: )

Lettyvel mi a helyzet?? ugye nincs baja??
Vendég
 


bea: szóval délután háromtól lesz (csak az látszik hogy -tól)
Vendég
 


sziasztok!

A Kádasihoz majd 24én megyek akkor megyek ultrahangra is..
te mikor mész Móni?

Éva majd akkor még csütörtökön rádkérdezek jöttök e..akkor összefuthatnánk..vagyis hát akkor össze is futunk :D de össze ismerkedhetnénk személyesen is..

Kép

Kép
péter bea
 
 


Éva
Jó rendben, szólj, hogy mikor lesz majd aktuális, mert az előzőnél valahol azt olvastam, hogy azt majd csak tavasszal akarjátok?
Amit web lapon láttatok az olyan UV szűrős, akiknek csinálta a párom azok meg vannak vele elégedve, mert nem süt át olyan erősen rajta a nap, hanem megszűri azt.
De ahogy gondoljátok, ezt is majd megbeszéljük.

Bea
Én azt hiszem a jövő héten megyek a Kádasihoz, mert a héten nem igen tudok eljutni hozzá.
Augusztus végén én terheléses vércukorra megyek (25.-én).

Meli
Ne is törődj vele, ez mindenkivel előfordul.

manocskak
 
 


Móni a párod konyhabútort is csinál, vagy az nem tartozik a repertoárba? Az jó ha a tető uv-szűrős, csak nekem nem tetszik, mert olyan műanyagos.. Vannak ilyen hülyeségeim:):) Tennék rá mást is mint tetőcserép, de ötletem sincs rá.. Valószínűleg tavasszal lenne, mert a konyhát is meg kell csinálnunk és arra aztán a gatyánk is rámegy:(
Bea. a csütörtökre a férjem nem mondott nemleges válszt, de ze majd aznap derül ki, hogy mennyire nyafog hogy fáradt:):) Mennék egyedül is a srácokkal, de akkor be kéne szereznem két 1 méteres pórázt:):)
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap ahányszor írtam folyton elszállt és feladtam,nem írtam többet.Ma már remélem nem lesz gügye :shock:

Móni
Szerintem ezt elnövi majd a fiad nem lesz vele gond.
Na jó volt nyugisan aludni?Most is végig aludta az éjszakát?
Lehet jövőre majd én kérem fel párod munkára :roll: Ha össze jön a pici akkor egy szép ágyikót szeretnék neki :wink:
Jó szomjasan menj majd terhelésesre mert akkor egy huzira leburíthatod a cukros vizet :D Sóginőm úgy volt vele és neki nem volt furi mert amúgy is édesszájú :D

Bea
Nincs is bajom Zelkanettel jó az csak az első gondolatom volt az hogy biztos már megint csinálnak valamit és azért nincs,nálunk volt 3x is hogy szünetelt egy vagy fél napig mert valamit javítottak a rendszeren,de attól függetlenül meg vagyok elégedve vele :D
Néha elég szőke tudok lenni :roll: :oops: Györe is azért szokott vigyorogni rajtam,én mindig feldobtam amikor nála voltam vizsgálaton :lol: ..de csak a magánrendelőjében,mert csak ott tud laza lenni a fickó :wink:
Sóginőm is ennyi idős terhes mint te és ő is mostanában olyan aluszékony meg plötty :roll:

Éva
Ahogy leírtad milyen lesz,bakker tuti frankó lesz a szoba :shock:
Én is szoktam az agyamban kreatívkodni csak aztán el is múlik,van hogy az anyagiak korlátoznak vagy aztán elfelejtem.
Először nem értettem az egeres témát,de leesett :lol: Hogy került a házba? :shock:

A gépem végleg kimúlt,sanyi neki,kampec :( Most vinyó vadászatba kezdtünk és már akit lehetett mozgósítottam csak még senki nem szólt vissza :( Majd csak sikerül ez is,hát nem? :D

Pusszantás mindenkinek :D

Kép
anyci
 
 


Meli!
Az ötleteimnek nálnuk is a pénz szab általában határt, ezért a legtöbb dolgot úgy alakítom, hogy minél olcsóbban jöjjön ki.. Az ágy is ilyen, mert szerintem jópofa lesz, és a két ágy egyben belső csúszdával, létrával tárolóval jobban kijön - és nem mellékesen helytakarékos - mint két külön ágy.. A hely nem túl nagy és nem csak alvásra kell nekik...
Kicsit röviden fogalmaztam anyut illetően:) Szóval vett egy számítógépes egeret. Kérdezte az eladót hova kell bedugni? Mire ő: csak egy helyre lehet. Pár óra múlva hív anyu, hogy nem megy az egér:) Hát a számítógép házán talált egy másik lukat és ő oda gondolta bedugni :D Alig tudtam kiszedni:):)

A teraszt idén tavaszra terveztük, de akkor nem találtam asztalost zegen, és feladtam.. CSak gyűjtögetem az anyagot, hogy ilyen kő, olyan oszlop, díszek, tető, stb:):) Mindig így szoktam, és a gépen csak gyűlik az anyag:):) A férjem meg csodálkozik, mi foglal ennyi helyet:):) két 200-as és egy 120-as van a gépben khm és cd-t kéne írnom mert telik:):)
Vendég
 


Éva
Nagyon jó ez a megoldás és ötletes is :D Majd képet kérünk ám :D
Ja így már értem,de hát az a hülye eladó nem tudta volna megmutatni mégis melyik az az egy hely?!Mivel attól függ milyen egér,nekünk van usb-s meg a sima dugós is,ezért nem mindegy hova dugdossa az ember :roll: Amúgy hova dugaszolta be anyúd?
Akkor most a terasz idén kilőve?Arra is jó terveid lehetnek :D
Engem is le szokott cseszni a párom amikor még jó volt a laptop hogy minek szedek le minden szart ha meg nem írom ki cd-re :wink: Most az úgyis halott így elveszett minden :( Csak vinyó kell bele és újra élni fog :D

Kép
anyci
 
 


szereztem zöld anyagot a pálmához így talán szeptemberre meglesz a szoba:)
az eladók abból indulnak ki, hogy mindenki ért hozzá.. anyu teljesen máshova dugta be, még közelében sem járt a helyének:):) de legalább jól főz:)
a terasz ugrott, mert előbb konyha kéne (van csak nem olyan amit szeretnék, márpedig a fél életem ott töltöm:) ). majd jövőre, addig kibírjuk:)
engem a férjem gyorsan rávesz: újrainstalálom a windowst és nem mentek. kell vmi a gépről? és lám máris kedvet kapok a cd íráshoz:D
Vendég
 


Éva
Szerintem csinál, hisz asztalos. De a legjobb azért ha megkérdezem tőle. Milyet szeretnétek egyébként? Szerintem lassan jobb lenne leülni közösen, és akkor megbeszélni mindet pontosan, hogy miket is szeretnétek csináltatni. Persze csak ha gondolod, mert személyesen talán a párom is könnyebben tud segíteni nektek ilyen téren.

Meli
Azaz igazság, hogy rájöttem, ha délután 5 után nem hagyom aludni akkor biztos, hogy alszik reggelig, tegnap aludt 5 után este és reggel már 1/2 4-kor kelt először, lehet ráállok, hogy nem hagyom őt csak ebéd után aludni. :wink:
Az ággyal kapcsolatban pedig szóljál nyugodtan, ha aktuális lesz.

manocskak
 
 


Éva
Na ez a baj némelyik eladóval,hogy azt hiszik mindenki mindent tud :shock: Az meg nem baj ha anyud eltévesztette,hiszen ha jól főz akkor az már szuper :lol: Nem kell neki is mindenhez értenie :lol:
Szobára már nagyon kíváncsi vagyok :D
Jó én azért ebben még béna vagyok ám,majd bele jövök mint kis kutya az ugatásba :D

Móni
Nagyon jól teszed hogy így altatod.Barátnőm is így csinálta és onnantól fogva ők is tudtak éjjel nyugodtan aludni :D
Jaj csak már ott tartanánk hogy a babágyat tervezzük
:roll: Most majd belehúzunk és csak sikerül :D

Bea
Hol vagy drágaságom? :shock:

Kép
anyci
 
 


Éva
Tegnap szóltam a páromnak a konyhabútorral kapcsolatban. Megcsinálja azt is, ha kell. De nem lenne jobb személyesen ezeket megbeszélni?
Mert akkor ő is könnyebben tud segíteni illetve szakmai tanácsot adni, nagyon jó ötletei szoktak lenni és szépen dolgozik ahogy azt a képeken is láthattátok.

Meli
Ami késik nem múlik, mármint a babával kapcsolatban.
Ja és meg van a név is ami ind a kettőnknek befutó.
Igaz kicsit elég ritka név, de Héber eredetű ami nálunk számított, így közösen megegyeztünk, hogy Joakim lesz a neve.

manocskak
 
 


miért számít hogy héber eredetű?

szombaton megyünk egy konyhabútorohoz, ők csinálták az előzőt. a paraméterek alapján adnak árajánlatot. Mja dmegadom emailben és akkor a párod is mond egy hozzávetőlegest. Nagyjából tudom, hogy milyet akarok.
A találkozót elég nehéz összehozni, mert a férjem állandóan dolgozik:( més nélküle nem lehet;) majd kitalálok vmit.
Vendég
 


Éva
Azért számít, mert mi a Hit Gyülibe járunk (Pesten is van a Hit Park). És az egy Bibliai név.
Jó rendben akkor várjuk majd az e-mail. Remélem sikerül megegyezni majd.
Mi sem döntünk egymás nélkül, így megértem, de szólj majd, ha esetleg aktuális lesz, már esetleg az ágy miatt is, mert akkor a páromnak így jobb elképzelései lesznek, ha látja, hogy hová szeretnétek tenni, és természetesen, hogy milyenre gondoltatok.

manocskak
 
 


Sziasztok!

Móni
Ez a név nekem is tetszik :D
Baba miatt nem aggódom,ha most akar jönni akkor úgyis jön ha meg nem akkor kicsit később.Majd a kisöreg ott fent eldönti hogy ő most küldi-e hozzánk vagy nem :wink: Én kisöregnek hívom Istent,ezt ő is tudja és nem kaptam érte büntit :D Neki csak az a lényeg higgyek benne és kész :wink:

Helló Éva :lol:

Bea hát te hun vagy? :shock:

Kép
anyci
 
 


sziasztok!!!

itt vagyok megvagyok.. :D
ha fellépek és te irsz utoljára mindig megmosolyogtatsz..kisöreg???
na még ilyet se hallottam.. :D :D :D
de persze mindegy kinek hivod..
ez látod a jo felfogás én mielött teherbe estem volna minden héten vettem egy tesztet mert már annyira akartam aztán csak enm jött aza két vonal..aztán egyszer csak abba hagytam a sajátmagam idegelését.nem vettem több tesztet..aztán csak sikerült egyböl..

Móni:én azt hittem h a Ciprián az már biztos.de ez igy még jó is lesz Joel és Joakim.. :D

Éva mi biztos h megyünk ma lassan indulunk is mert elötte még megyek pár helyre..ha esetleg jönnétek és megismersz akkor kiálltsál rám :D :D


nekünk is van ám nevünk...Úgy néz ki Dávid lesz.a párom és a család találta ki.és ez most mindenkinek tetszik..de ami a lényeg h a páromnak az elsö név ami tetszik..
nekem még a Levente is bejön de neki az nem.Pedig az hangzatosabb h Péter Levente.de mivel a dominikmál abszolut én döntöttem már akkor megigértem neki h most ö dönthet.ugyhogy valoszinüleg Dávid lesz. :D

legalább most már van minek hivnom mert eddig ha beszéltem neki minden volt már Töki Pöcsös meg ilyenek..

tegnap felhuztam a polom mert annyira melegem volt és Dominik csak nézte apocimat és azt mondta h anya mekkora labdád van :D
olyan aranyos volt.de aztán adott rá puszit a kistesonak.. :D
na most aztán jó sokat irtam..legyen szép napotok!!sziasztok!

Kép

Kép
péter bea
 
 


Bea
Nem akarok görcsölni rajta,mert eddig akármivel úgy voltam hogy görcsösen akartam hamar-hamar,akkor sose sikerült,így most nem fogom ezt csinálni.El fogadtam azt a tényt hogy hagyni kell menjen minden a maga módján és előbb utóbb jönni fog,nem szabad semmit se siettetni :wink:
Dávid az jó név,nekem igaz nem jön be,de ő a ti gyereketek és olyan nevet adtok neki amilyet ti akartok :D Péter Dávid,te hiszen ez jól hangzik :lol:
Milyen aranyos lehetett Domi ahogy megpuszilta a pocidat :D Akkor azért már kezdi érteni hogy mi van és jön a kis tesó,nem lesz vele gond ha már kint lesz a pici :D

Neked is szép napot!

Kép
anyci
 
 


Mi nem nagyon görcsöltünk a babaprojekteken:) És csak jötttek. H jönniük kell, akkor úgyis megérkeznek.;) Bár tény, hogy az Emmát számoltuk, hogy lány legyen:) De ha nem sikerült volna, akkor a negyedik kislány lenne, ha nem akkor az ötödik, vagy hatodik vagy :shock:
Mi sajna nem megyünk, a férjem épp az előbb hívott, hogy tovább kell maradnia, nemhogy előbb jön:( 7-re meg megyek edzeni, szóval:( remélem nemsokára lesz megint vmi program...
Vendég
 


Bea: milyen volt a program? mi nem jutottunk el:(
Vendég
 


sziasztok!!


Hu de nagy a pangás ma..merre vagytok??
Jó volt nagyon a programm rengetegen voltunk.kár h nem jötettek..de majd jövöre :wink:

nagyon jó kis programokat csináltak nem lehetett unatkozni.ugy 6ig voltunk de még maradtak sokan csak már én nem birtam a futkosást a gyerköc után..de hazafele ö is kidölt az autoba..elfáradt nagyon.
milyen volt az edzés?nincs izomlázad?még enm voltam az xxlbe miota kiköltözött az intersparhoz..szval már egypár éve..milyen hely lett?

na Meli kösz szépen jól leszoltad a nevet..

Móni te mi jót csinálsz ma?

Kép

Kép
péter bea
 
 


bea: a nevek miatt nem kell aggódni és idegeskedni ezt az első gyereknél nem tanultad meg?;) Nem tetszhet mindenkinek és a lényeg tényleg az, hogy nektek -meg persze később a picinek - megfeleljen, mert azért a Végh Béla és a Víz Elek nem túl jó párosítás... :D (A szomszéd kisfiút is Dominiknak hívják,))

Honnan gondoltad, hogy xxl-be voltam? mert tényleg.. Fogyiklubba járok:) Tavaly is voltam 2* 6 hetet. Most szerencsére levitték az árát így megyek megint. Most ez a blokk 4 hetes, de már egy hét után mindenem fáj:) Érzem, hogy vannak izmaim:)
Jó fej az edző egy szadista, de nekem most ez kell.. Rámfér a mozgás a testem nagyon eltunyult.. AMi érthető, hiszen nem vagyok híve a terhesség alatti ugri-bugrinak.
Minden gyerekkel 20kilókat híztam, és aztán megyek a fogyiklubba, ha így haladunk rajtam gazdagodnak meg :):)

Sajnálom, hogy nem jutottunk el a programra, mert szeretem az ilyen dolgokat. Bár az tény a gyerekek után szaladni..uhhh... A majálist juttatja eszembe, amikor a szülés előtt egy héttel kimentünk és a gyerekek élvezték a felhajtást, én meg gurultam utánuk:)

A fiad megy oviba? Én már most ki vagyok borulva, de persze neki mosolyogva mesélem, hogy az milyen jó hely:( Mostanában még anyásabb lett, odajön , átölel és azt mondja: nagyon szeretem anyát.. És megy tovább játszani :cry: AMúgy meg egy ördögfióka, de az én ördögfiókám :roll:

Meli: te hogy vagy? még mindig táppénzen? Mostmár menjél dolgozni, mert levitták a %ot! Viccet félretéve: jobban vagy már?
Vendég
 


Bea
Bocsi, hogy tegnap nem válaszoltam, de nem igazán kapcsoltuk be a gépet.
Tegnap kidőltünk a melegtől rendesen. Meg estére mentünk Gyülibe és "későn" jöttünk haza, vittük a Joelt is, mert ott van gyerekszolgálat minden korosztálynak.
Iskolásoknak is 5. osztályig, ott Biblia órákat is tartanak nekik.

Meli
Ez az Isten útjai kifürkészhetetlenek. :D
Amikor a párommal összeházasodtunk a Gyüliben mi is szettünk volna babát, de állandó csalódás volt amikor úgy nézett ki, hogy az vagyok (rengeteg tesztet vettünk) és még sem.
Így úgy voltunk ha jönni akar akkor majd jön.
Beiratkoztam a tanfolyamra Zegen, és rögtön rá kb 1 hónapra babás lettem, így a vizsgát ez miatt kellett elhalasztanom, mert pont akkor szültem.
Ezt a babát is terveztük, de nem ilyen gyorsan, de volt aki eldöntötte helyettünk.
Ja és végre beállt az alvási rend, este 9-től reggel 5-ig és utána 1/2 9-9 felé ébred.

Éva
Te hogy vagy?

manocskak
 
 


sziasztok!

Éva már egyszer irtad h az xxlbe készülsz onnan tudtam..de egyáltalán van még ilyen hely zegen mert én nemtudok mást..
ne is mond ezt az ovis dolgot.megy a Dominik is összel ö nagyon vája meg voltunk os már párszor egykét orát.sose akart hazajönni.ugyhogy sztem nem lsz gond.csak én már rosszul vagyok hogy mért ekkorák a mászokák.mi van ha bántják a nagyok..jaj meg még annyi minden...de majd hozzászokunk.sztem ö nem fog sirni reggel ha elviszem és otthagyom de én fogok hazafelé.persze elötte majd visszafogom magam nehogy azt higyje baj van.
legjobban mondjuk attol tartok h nem fog enni.mert nem nagyon akar egyedül.tud csak lusta egy joghurt is 10 percig tart neki.a hust nem is igazán eszi meg és itt nem fognak neki könörögni h egyél már kisfiam.
inkább sajna hazaviszik az ovónök..
de csak lesz valahogy..
te oda viszed a napsugárútiba?nem voltatok még?

Júúj mondjuk azért az durva lehett a majálison.én biztos nem válaltam volna be.most is itt elnézegettem pár anyukát akik 2 gyerköccel jöttek és a kettö nyolc felé futott..háát nemtudom mi lesz majd...

Móni:ez tök jó h vigyáznak Joelre..máshol is bevezethetnénk ezt. és ilyenkor megy az egész család?vagy csak a Joelt vittétek?gyerekeket érdeklik a dolgok??

Kép

Kép
péter bea
 
 


Sziasztok!

Bocsánat hogy nem jöttem de zűrös napjaim voltak mostanában és gép közelébe nem igazán jutottam.

Bea
Te kis butus,én nem leszóltam a nevét a gyereknek hanem ahogy ki írtam rendesen rájöttem milyen jól hangzik és nem volt semmi gúny szerintem benne.Bocsáss meg ha esetleg ezzel megbántottalak,de én őszinte ember vagyok,sajnos ezért van hogy jó pár embert megbántottam.Sajnos egyre jobban rá kell jönnöm nem szabad őszintének lenni mert nem tolerálja azt senki.
Jól kibuliztátok magatok akkor ahogy olvastam :D Függönnyel mi van?

Móni
Ezért nem akarok görcsölni én se rajta mert ha most akar jönni akkor úgy is most jön,ha meg nem akkor nem.Majd kiderül :wink:
Na ügyes kis fiú ez a Joel :lol: Legalább már végre te is jól aludhatsz és nem kell folyton felkelned éjszaka,főleg így pocakosan nem is a legjobb.

Éva
Még mindig táppénzen vagyok igen,már alakulok csak még nem az igazi.Itt a melóhellyel van a baj és azért nem enged a doki el,mert mondta az ilyen bolond hely nem segíti a gyógyulásom.A táppénz % meg a már folyamatban lévőkre nem vonatkozik,csak azokra akik mostantól mennek táppénzre,ez ugyan így van a Gyes és a Gyed is!A törvényben benne van!Mindennek utána jártam ezekkel kapcsolatban :wink:
Duci tréningre jársz?! :shock: Nekem is kéne valami erősítő torna,mert lassan szét folyok,tökre plötty lettem.Csak lusta vagyok :?

Kép
anyci
 
 


sziasztok!!

Jaj Meli nem bántotál meg egyáltalán..egyébként én meg túl érzékeny vagyok mostanában és nagyon hamar elsirom magam ugyhogy most mindkettönk dilihoppos picit sztem..de gondoltam h nem akarsz megbántani,,vagyis reméltem :D :D
Megkérdezhetem mért voltak zürös napjaid?remélem nincs semmi gond.csodálkoztam is h azért máskor többször jöttél egy nap most meg semmi,de még gondoltam is ha ma nem irsz akkor azért irok egy smst h minden rendben e.de jelentkeztél ugyhogy nem zaklatlak..
na megyek lassan ebédezünk és utánna magyünk strandolni..a párommal idén elöször mozdulunk ki hármasba mert eddig minden hétvégén dolgozott.. :) :cry: :D

Kép

Kép
péter bea
 
 


Bea
Érthető hogy most érzékeny vagy,soginőm is ilyen mostanában :wink: Szándékosan nem is bántanálak meg :wink:
Péntek az rohangálós napom volt,este meg úgy össze vesztünk a párommal hogy most ebben a két napban az anyjánál van :? Majd holnap jön aztán talán lehet értelmesen beszélnem vele :roll: Nem is érdekel csak ne rajtam vezetné le a dühét mert munkanélküli.Barom :evil:
Jó strandolást :D :!:

Kép
anyci
 
 


Bea
Igen megy az egész család.
Mondjuk van amikor csak a Joelt visszük, de a fiukat is érdekli természetesen. A suliban pl. az órarendben benne van a hittan oktatás, de mi mivel a gyülibe járunk őket nem engedjük, akkor ők más órákon vesznek részt egy másik osztályban, a Dáviddal akkor fejlesztő pedagógus foglalkozik a Gergő meg át magy az alatta lévő osztályba.

Meli
Igen már ideje volt, hogy átaludja az éjszakát, mert a galériáról le-föl mászkálni, már most sem igazán leányálom.
de ez most így jó, hogy reggel 5-ig alszik, bár én most éjjel én alig tudtam aludni ebben a melegben. :( :(

manocskak
 
 


Móni
Csak nem Mindszenty-be járnak a fiúk?
Lányom oda járt 10 évig,aztán ki kellett vennem ,mert a gimi egy nagy szar és pofára megy minden,ja és a legtöbb tanár olyan hogy bort iszik és vizet prédikál.De csak a gimis tanárok ilyenek,főleg azóta hogy a Virág Ildi lett az igazgató.
Ebben a melegben én se tudok aludni,nem hogy te szegénykém :(

Kép
anyci
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: