Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Hajni
Miért nem mész be vérvételre? Az tuti lenne!

Szia

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Erika,

Nem merek. Már voltam a 10. napon (én bolond, csakhát annyira izgultam :oops: ). Ráadásul még mondták is, hogy túl korán mentem!
20140901102739
 
 


Sziasztok

Hajni
én tavaly nem csináltam meg otthon a tesztet, én bementem a párommal vérvételre, (én a tesztet nem mertem megcsinálni, mert hallottam hogy nem mindig az igazat mutatja - a vérvétel pedig tuti), NE FÉLJ menj és legalább megtudod az igazságot, Én már tűkön ülve várom a jó hírt. Szedd össze magad és menj v. menjetek. Nagyon várom az eredményt!

Siess

Szia Erika

Kép

Kép
erika13
 
 

 
 

Hajni

Olyan jó lenne már látni a vonalzódat! Na menj arra a csúnya vérvételre!

Szia

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Erika,
köszi nagyon, hogy szorítasz, jó érzés! Még mindig gondolkodom, hogy lehetek-e ilyen pofátlan. Meg ho. már a 15. nap lesz. Nem tudom..... A vonalzót hanyagolnám még pár hétig, így is eléggé parás vagyok! Pedig nem vagyok babonás, de azért....
20140901102739
 
 


Szia Hajni

na jó a vonalzó még nagyon rá ér, de az eredményt mikor közlöd? Vagy még mindig otthon vagy? A párodnak üzenem hogy fogja meg a 2 kis kacsódat és vigyen el a vérvételre (mi ott megvártuk az eredményt) és várjátok meg az eredményt. Remélem hogy este jössz a gyönyőrű soraiddal.

Szia

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


A vérvétel ilyenkor azért elég biztos.
a csíknak meg nem kell feltétlenül erősödnie, az a hcg szintet nem mutatja igazán,c sak azt, hogy van-e vagy nincs.
nekem pl. sosem volt erős a 6. héten sem...

de én is mennék vérvételre, hogy pont legyen az ügy végén.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Háááát csajok, azt hiszem, majd megpróbálok kitalálni vmit, hogy ne dobjanak ki holnap a Kaáliból. A párom is szeretne egy vérvételt, úgyhogy még ő is gyúr! Talán összeszedem a bátorságom.... :roll:
Orsi, azért az kicsit bíztató, amit írtál. De akkor miért van olyan, akinek rögtön meglátszik a csík, és olyan erős, mint a kontroll?

H.
20140901102739
 
 


Zsebi :lol:
Igen, már a felén túl és vészesen közeledik a vége. :lol:
De ahogy elnézem neked sincs túl sok a félidőig. :D

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Hajni :)
már miért is dobnának ki????
simán odamész és megcsinálják.

az, hogy kinek mennyire erős a csík, nagyon egyéni. Nekem amikor biokémiai terhességem volt, akkor is a teszt már a 9. napon jelzett, ezek szerint az én szervezetem sok HCG-t ürít a vizeletbe. Van akinek keveset, ezért csak sokára látszik.
az erőssére nekem ötletem nincs, mert bár a psikkal gyorsan megjelent (fél percen belül),de atomerősnek nem mondanám.

ez a kép már a 6. héten készült.

Kép

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
azért ez már elég szép csík! Egyébként a biokémiaitól is tartok, mert nekem is volt már egy nagyon halvány a 9. napon, és a 10. napi véreredmény volt 101 hcg. Szerinted?
20140901102739
 
 


Hajni :)
a 10. napon a 101 azért nagyon-nagyon szép eredmény.
szerintem NEM biokémiai.
nekem a 11. napon vlt 76.
szerintem a tied túl magas ahhoz, hzgy biokémiai legyen.

de ha tényleg bizonytalan vagy, akkor jobb gy vérvétel.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Köszönöm Icsilya!
20140901102739
 
 


Szia Hajni!

Nálunk Győrben nem lehet vérvételre menni,és azért teszteltem pár naponta.Igen,erősödtek a csíkok,de mint kiderült,3 baba lett,ettől is lehetettek olyan erősek a csíkjaim.Ahogy a többiek is mondták,menj el holnap vérvételre,de mindenképpen említsd meg a szúrást a bal oldalon.Ne aggódj,minden rendben lesz!Amúgy én is tök parás vagyok,sokszor még most is,ez természetes.Nagyon fogok szorítani!

Zsebi!
Voltál ma uh-n?Tegyél fel képet!

Anikó!
Már csak 2 nap uh-ig!

Sziasztok.

Andi
Kép
aanda
 
 


helló lányok,tudom hogy ez babás topik,de bátorkodom ide írni.volt egyszer egy botrány,szupi volt.
megérte benézni,végre láttam + tesztet!legalább képen!!!!!!
na de sebaj,majd 28-án,én is felteszek ilyet ám!!!!
lola29
 
 


Lola!
Szeretettel várunk!
Sok sikert!

Andi
Kép
aanda
 
 


Andi,
köszi neked is. Meglásssuk (a vak is ezt mondta... :wink: )!
20140901102739
 
 


Hajni!
Mikorra kell menned uh-ra? Addig izgulhatunk érted, de szerintem biztos ott a baba/babák!
Nekem ilyen volt a tesztem a 11. napon 3 babával:
Kép

Andi!
Voltam ma dokinál, de csak vért vettek az afp-hez, majd jövő hét csütörtökön fogok menni genetikai uh-ra úgyhogy addig kell várnom. :(

Orsi!
Nagyonszépen köszönöm ha meg tudod tudni hogy mennyibe is kerülne egy ilyen hordozó. :)

Lola!
Kívánom hogy minél előbb beköltözzön a lakó a pocakodba. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Ja Hajni ez a Kaális teszt amire mindenki azt mondja nem érzékeny fajta.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi,
Hűűű, azért ez is szép ám! A Kaálist én a 10. napon csináltam, hát nem lett olyan erős, mint a tied, de talán az eddigiek közül még az a legerősebb. Ma qupidot csináltam, ami alig látszik, pedig az a legérzékenyebb, nem? Azért kenődtem el egy kicsit.
20140901102739
 
 


Lányok, bocs, hogy ennyit untatlak titeket az idiótaságommal, még egyszer köszi a türelmeteket. Legkésőbb 2 hét múlva már úgyis többet fogok tudni! Most lefekszem, mert leesik a fejem. Jó éjt nektek!
H.
20140901102739
 
 


és még 2 hétig idegeled magad???
tényleg annak semmi értelme.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok :)

Hajni
Nekem a 9. napon volt 21 a hcg egy bébivel, az azt jelenti, hogy a tizedik napon sem lehetett több 30-40-nél.

wish
 
 


Sziasztok lányok! Kép
HOLNAP ULTRAHANG!!!! Kép
Várom is meg félek is meg minden amit ilyenkor érezni lehet!

Hajni! :D
Menj el vérvételre mert az tuti!
És legalább nem örlödsz a kétségek között!

Andi! :D
Te már lassan betöltöd a 21-ik hetet!
Rohan az idő nagyon!Hogy érzed magad?

Zsebike! :D
Az AFP eredménye mikor van meg?
Ikreknél hogy nézik(most lehet hogy hülyeséget kérdeztem :oops: )mert gondolom másképp?!

Wish! :D
Mikor láthatjuk az édes lufifogo babácskádat megint?
Nem csinálsz vonalzot?
[/b]

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Wish, Anikó,

Köszönöm a ti segítségeteket is. Mindkettőtöknek nagyon gratulálok a babá(k)hoz :lol: ! Anikó elhiszem, mennyire várod a holnapot, drukk-drukk!

Lányok!
Hallgattam rátok, elmentem vérvételre: 540 Bhcg ma, a 15. napon. A doktornő azt mondta, hogy nyugodjak meg, ez jó. Szerintetek is? A szúrásokra azt mondta, hogy az is jó, dolgozik a petefészkem. Felvetettem a méhenkívüli lehetőségét, és azt mondta, hogy ha esetleg az is lenne, még túl pici lenne ahhoz, hogy feszíteni tudjon. Úgyhogy az csak később derülhet ki.
Bocs, h. hosszú voltam :oops: !

Hajni
20140901102739
 
 


Hajni :)
ez teljesen jó, ha a 10.en 100 körül volt. a HCG elég egyéni, de ált. 1.5-2 naponta duplázódik... Neked tankönyvien nő :D
szúrkálódás meg tényleg normális.

Figyelj :D tudom, hogy ez új, meg más... de próbáld meg magad nem beparáztatni mindenen. Ez tényleg nagyon fontos.
Hosszú egy terhesség és ha csinálunk magunknak, akkor aggódnivaló van bőven. Miért 1 mm-rel kisebb, nagyobb, szélesebb, másabb....
nem szabad. nem jó sem Neked, sem a babának!!!
Elég sok fajta fájdalom normális - sokszor írtam, de nekem a 22. hétig szabájosan fájt a hasam, úgy, ahogy mensikor szokott, minden nap... és ez is normális, változik a tested, szokja a helyzetet.
Nem mondom, hogy ne figyeld magad - de az önvizsgálat nagyon is fontos, de nehogy átess a ló túloldalára.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hajni! :D
Jaj de örülök! :D
De jo hogy elmentél!!!!!
Akkor most már tessék kicsit megnyugodni ez tényleg szép eredmény! :D :D

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok

Hajni
nagyon örülök hogy elmentél vérvételre, most már csak azt várom nagyon de nagyon hogy hányan lesznek 2 hét múlva

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Orsi, Anikó,

Köszi a válaszokat, meg hogy osztoztok az örömömben :D . Orsi sajna tudom, hogy igazad van, úgyhogy meg is próbálok kicsit nyugton maradni a fenekemen :D !

Hát lányok, mostmár kicsit bánom, hogy miért nem írtam nektek korábban, tényleg mindannyian nagyon jó fejek vagytok :lol: !
H.
20140901102739
 
 


Babásanikó!
Olvasgatlak ám itt Titeket én is... Holnapra ugy szoritok, és azt kivánom, hogy annyian legyenek, ahányan Te szeretnéd!
Kedves Hajni!
Ismeretlenül is gratulálok hogy Neked is sikerült, és azt mondhatom - 2 gyerek anyukájaként- hogy lazits 1 kicsit, próbálj belenyugodni, hogy bizony itt baba lesz, és add át Magad a boldogságnak. Vigyázz persze, hiszen azért ez "más"állapot, de ne izgulj folyton. Mindig szoktam a kismamiknak mondani, hogy berendezkedhettek arra, hogy életetek végéig mostmár mindig meglesz az aktuális izgalom, ugyhogy fel a fejjel!
Én egyébként a párok fórumán és a babáson is érdekelt vagyok,mert még nem fejeztük be a családtervezést. :oops: :D
Erika!
Ez a bálnácskás mérce olyan édes, én az uszás miatt választottam egyébként Emesének.

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Hajni :)
Pont azt akartam írni, amit Orsi és Melcsi. Nem szabad parázni, mert akkor 9 hónapot végigstresszelsz, ami egyáltalán nem jó.
Nekem nagyon sokat fájt a hasam, bár ez nálam hiperstimu miatt is volt. De minden rendben volt.
A szakirodalom szerint méhenkívülinél késszerű szúrást érzel, ami olyan erős, hogy akár el is ájulhatsz tőle.

Anikó :)
De jó, holnapután kiderül végre, hogy hányan vagytok. Lesz szívhang, meg minden :). Aztán mire legközelebb mész neked is már lufis baba baba lesz :) Mindig lenyűgöz, hogy milyen gyorsan nő, hihetetlen mire képes a természet.
UH kép jövő héten lesz, akkor megyünk a 12. heti UH-ra. Addig nem csinálok vonalzót babonából. Ma vagyok 11+0.

wish
 
 


Wish! :D
Holnap megyek ultrahangra!
Holnaputánig már megörülnék! :shock: :D
Gratulálok, lassan fellehet picit lélegezni!
Akkor várom a jövöheti képet! :D

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Erika,
Be kell valljam, hogy még nekem is motosztál ez az agyamban, csak legyen minden rendben végig mégha egy baba is :wink: !

Melcsi,
Örülök, hogy végre veled is "beszélhetek" pár szót :wink: ! Mindkét fórumot olvasom, úgyhogy ismerem a Te történeted is. Nagyon drukkolok, hogy a nagyfiadnak és Pörinek is legyen egy (vagy két ) kistesója :D ! Ha esetleg majd nekem is megadatik, akkor én is vállalnék 3 esetleg 4 babát is :lol: !
Egyébként egy kedves unokatesómat is pont így hívják.

Wish,
Ok, igyekszem nem parázni :roll: Hiperstimum nekem kétszer is volt, mindkétszer bejártam infúziókra is, mégse tapadtak meg. Örülök, hogy nálad ez bejött. És már 11 hetes vagy! Olyan gyorsan megy az idő! Szerintem nekem ami miatt sikerült, az a hatching és az embrioglue. Minden más ua. volt ezeken kívül.

H.
20140901102739
 
 


Sziasztok

Hajni
ne idegeskedj mert az is árthat a babónak-babókáknak, csak + gondolkodás, beszélges hozzá-hozzájuk, és ne idegeskedj.


Melcsi
igen nekem is azért tettszett meg mert az én pintyőkém nagyon szeret pancsolni, nem is tudom, hogy mi lessz később, most még ügye egyszerűen fogom és kiveszem a vízből, de később?
Ti mikor folytatjátok a családtervezést (babásodást)?

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Hajni!Nagyon örülök az eredménynek!

Anikó!Hát igen,az idő nagyon telik,már visszafelé számolok,még kb.13 hét van hátra.Sajnos legkésőbb a 28.héten be kell feküdnöm a kórházba.Jövő hét hétfőn megyek uh-ra,akkor talán már okosabb leszek.A babák már rugdosnak,csak nem olyan intenzíven,ahogyan azt szeretném.Sokszor még most is parázok,és asszem fogok is végig.A közérzetem már jónak mondható,már csak a gyomorsav kínoz,de ha elkap,akkor nagyon szar.A hasam már hatalmas,nemsokára rakok fel képet.Éjjelente már nehezen fordulok,újabban horkolok is,ezért már 1 hete külön alszunk.Fizikailag most jön még csak a neheze,de erősnek kell lennem.A fekvést már megszoktam.Nagyobb sétákat már nem tudok tenni,mert bekeményedik a hasam és hamar kifáradok,lihegek,mint egy kutya.Szoktam beszélni a babákkal,ha kérem őket,akkor valamelyik rúg egyet,mintha üzennének,hogy "nyugi anya,minden rendben lesz!"Fantasztikus és hihetetlen érzés!
Holnap gyorsan írd meg,hány baba van!

Puszilok mindenkit!

Andi
Kép
aanda
 
 


Andi!
Fú azért ez elég furi hogy már csak 13 hét nem? Ha belegondolok az első 12 milyen gyorsan eltelt, bár ott az első négy nem számít mert még nem tudjuk hogy vannak.
Várjuk a képet!

Anikó!
nagy nap lesz a holnapi, várunk minél előb bhogy hányan vagytok!!!!!!!
És a képet is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hajni!
Örülök neked és tényleg mostmár döljél hátra és tessék örülni mert hamar eltelika boldog kismama hónapjai és már csak kívülről gyönyörködhetsz benne.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Anikó!
Nem is válaszoltam. :( Jövő hét csütre van meg az AFP eredmény akkor lesz genetikai uh és még egy vérvétel amiről nem tudom hogy mi, majd mikor leveszik megvan az eredmény mindig tájékoztat a doki hogy mit néztek és milyen lett.
Ugyan úgy veszik le a vért és nézik csak ráírják a papírra hogy ikrek és hát magasabb érték várhtó. Az orvosom azt mondta les se vetetné az én esetembe mert aki vérezget az elején annak alapból magasabb ráadásul én meg még ikres is vagyok, szóval mondta nem lepődik meg ha rossz lesz. Meglátjuk. Én már az uh-t várom nagyon. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Aanda!
hogy telik az idő! de jó! Ám a horkolás, na meg a különalvás :cry:
Örülök hogy jól vagy!
Zsebike!
Te is szépen haladsz! Krizsánál be-bejelentkezel? Kiváncsi vagyok az UH-ra, meg hogy milyen nemüek lesznek! Akarjátok előre tudni?
Erika!
Nem akarod kicsi fiadat babauszásra vinni? Mi is azért kezdtük el, mert láthatólag imádta a vizet, és azóta ez csak fokozódott.
Krizsával ugy beszéltük, hogy október végén odadja a beutalókat, sajna ujakat kell csinálni, mert letelik a fél év. Utána elutazik Kuala Lumpurba, és ha onnan hazajön (nov.vége), akkor a ciklustól függően inditunk. Tehát ugy sejtem, dec-jan. Különösen szeretettel gondolok erre az uj lehetőségre.
Hajni!
Kedves vagy, hogy már igy ismersz!
Nagyon kivánom, hogy szép nagy családod legyen Neked is! Mikor mész babanézőbe?
Aniko kedves!
A holnapi UH-ra kivánok boldog mozizást Nektek! Várjuk a hireket!

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


ANIKÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MI VOLT MA???????????????????????????????????????????
FELTÉTLEN ÍRJ!!!!!!!!
izgulunk!!!!!!!!!!!!!!!!!
lola29
 
 


Anikó,
Na mennyi az annyi :lol: ?!

Melcsi.
okt. 2-án lesz az UH

Andi,
nagyon jól csinálod, kitartás :) !

Hajni
20140901102739
 
 


Anikó!
Érted izgul az egész topik. Nem is tudom hányra mentél meg biztos haza kell érni, de nagyon várunk gyere és mesélj. Csodálatos napod volt ma az biztos bármennyien is laknak odabent. :)

Melcsi!
Még nem hisz két hete voltam nála gondoltam az AFP és a gentikaután bejelentkezet hogy mi a helzet velünk. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok lányok!
Megjöttünk!

Egy baba van és csak ugy kalimpált a pici szive! Kép
Annyira gyönyörű volt!!!
Harcimokus jött be velem és végig izgultunk amig a doktornő elkezdte az ultrahangot!
Annyira megnyugtato mikor egy ilyen segitő kész igazi jo ember ott van ezekben a nagy pillanatokban!
Szoval egy kis gyöngyszemem van!Nem tudom nektek leirni hogy most mit érzek!Amikor megvolt az ultrahang annyira féltem,hogy felsem tudtam fogni!És amikor beülltünk a kocsiba mind a ketten elkezdtünk sirni!Olyan nagyon boldog vagyok!
Sajnos csak lefotozni tudom az ultrahang képet igy picit homályos lesz!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


anikó!
annyit gondoltam rád!!!!!!
GRATULÁLOK!BIZTOS NAGYON BOLDOG VAGY!DE JÓ!!!!!!
VIGYÁZZ MAGADRA ÉS MINDEN JÓT!!!!!!!!
SZIA
lola29
 
 


Anikó :)
Gratulálok :) Annyira örülök nektek :) Olyan jó érzés, ugye?
Nem tudom miért olvastam a holnapot holnaputánnak, de a lényeg úgyis a kis dobogó szívecske :)
Most jöhet a további 8 problémamentes hónap :D

wish
 
 


Wish!
Igazábol csak poénnak szántam azért hogy már nem tudnék egy percel sem többet várni! Kép Már annyira vártam!
Láttam én is egy iciri-piciri lufikezdeményt!
Vagyis a doktornő mondta,hogy ott van nekem meg csak guvadozott a szemem! Kép

Lola! :D
Ide válaszolok neked ha nem baj!
Nagyon köszönöm a garatuáciot! :D
Ez a második lombikom volt és három embrikét kértünk vissza!
De az első lombikbol volt még két fagyis igy ez a negyedik beültetésem volt!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó,

Nagyon-nagyon jó lehet most neked, hogy láttad a dobogó szívecskét! Nagyon szerencsés vagy, GRATULÁLOK :lol: !
H.
20140901102739
 
 


Hajni! :D
Köszönöm!
Ugyan ezt fogod érezni te is két hét mulva! :D
Amikor majd látni fogod a picikéd és a kisszivét! :D

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó!

GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!

Andi
Kép
aanda
 
 


Sziasztok!
Dejóóó, hogy benéztem ide, és micsoda híreket olvasok!!!

Anikó teljes szívemből gratulálok! :lol: :lol:

Andi! Nagyon sokat gondoltam rád, és gyorsan el is olvastam mindent most rólad. Örülök, hogy rendben vagytok!

Zsebi! Te már itt tartasz??

Kép
alinkat
 
 


Anikó!
Nagyon nagyon örülök. Végül nem ikrek de a lényeg hogy van ott legalább egy dobogó szívecske. Nagyon nagyon boldog és problémamentes babavárást kívánok.
Tudod már hol, kinél szeretnél szülni?

Alinkat!
Igen már itt tartok, de te is szépen haladsz a hetekben. :) Hogy vagy írjál magadról is. :)

Hajni!
Mikor mész uh-ra kértél már időpontot?

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: