Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mit szóltok a hasamhoz?Hihetetlen nagy,nem?El sem tudom képzelni,hogy mekkora lesz a végén!!!!!!!!

Anikó!
Köszi a megnyugtatást,a Rennie-t én is szedem,de este már az sem segít.Állítólag ez már csak rosszabb lesz.A végén már ülve fogok aludni!
A hasam nekem már 4 hetesen látszott,a farmer már zavart.Rakj fel képet!

Zsebi és Anna!
Köszönöm a gratulációkat,sajnos csak étterembe megyünk,de az is jó lesz.Szívesen elmennénk pl.kirándulni valahová,de már nem merek hosszú útra vállalkozni.
Az idő gyönyörű,remélem jövőre már a gyerekekkel megyünk ünnepelni!

Andi
Kép
aanda
 
 


Sziasztok

Hogy itt mennyi van és lesz baba hát milyen termékenyek mostanában a dokinénik és dokibácsik. Egyik babóca szebb és okosabb lessz mint a másik. Nahát és a pocakok azok is gyönyörűek.

Szép napos hétvégét mindenkinek

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Andi! :D
Hu ez már tényleg brutál!!!
Szép nagy pocak!

Zsebike! :D
Akkor csütörtökre megy egy pici csuri mert minden rendben lesz csak azért mégis!

Anna! :D
Egy nap eltéréssel de tényleg egy idősek vagyunk :D de még a nevünk is egyforma! :wink: Nekem az Aniko az Anna becézett formája!Mindenki igy szolit kiskorom ota de hivatalosan Anna vagyok!

Lányok! :D
Szonyárol tudunk valamit?
És Samykeről?

KépKépKépKép
aniko24
 
 

 
 

Andi!
Nagyon boldog házassági évfordulot nektek! Kép
És érezzétek nagyon jol magatokat este! Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó!

Örülök, hogy neked is nagy a pocakod :-))) !

Anna!

Nagyon érdekes ez a módszer, még soha nem hallottam róla. Biztosan elterjedtebb lesz majd, ha ennyire sikeres :lol: !

Andi!

Ahogy lefestetted itt, hogy mekkora a hasad,...hát én azt hittem sokkal nagyobb :lol: ! Szerinted a tied csak picivel nagyobb, mint egy egy babával várandósé, nem? Mindenesetre nagyon szép :lol: !
20140901102739
 
 


Képzeljétek, mi is most cseréltük le a Suzukinkat egy Mitsubishire, mondtam is páromnak, na a gyerkőc csak erre várt, nem akart "égni egy kis Swifttel.... :oops: :lol: MÁr most várom a köv. uh-t, pedig tegnap láttam.... ez klassz lesz, ha most meg folyamatosan azon parázom majd, vajon mi van odabent....

Zsebi :lol: szép nagyok vagytok már?? Azt lehet tudni, milyen neműek??? mOstanában kiderül, ugye?

Anikó :lol: tök jó, legalább lesz, akivel mindig megbeszéljem az aktuális dolgogkat. Tiéd mekkora most? Mármint az uh-n mekkora volt? Ha jól emlékszem, Ti is a héten voltatok, ugye?

pusza, a. meg a babocska (6+5)
madaran
 
 


Ja, a képpel majd megpróbálkozom!!
a
madaran
 
 


Anna! :D
Nekem a petezsákot nem mérték csak a babácskát és 5.5mm volt akkor!Pulzált a kisszive és annyira édes volt!Viszont én folyamatos parában vagyok hogy mi van odabennt?! :oops: Borzasztoan várom a következő ultrahangot!Szerintem kicsit megnyugodni majd akkor fogok amikor majd már mozgolodni fog és azt érezni fogom!

Hajni! :D
Majd teszek fel képet én is hogy mekkorára van felfujodva a hasam!
Mert Andinak meg Zsebinek már a babák látszanak de nekem még csak alakulnak ott a dolgok!Mindenesetre a nadrágok már nagyon kényelmetlenek! :roll:

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Madaran!
Teszek fel majd pocakképet a sajátomról is és akkor meglátod mekkora már. Nekem nem tűnik túl nagynak, bár ugye én minden nap látom. Van egy barátnőm ő egy babával szintén 17 hetes és neki nagyobb a hasa.
Nem még nem tudjuk hogy kislány vagy kisfiú, talán a héten. De csak akkor kérdezem meg ah mind a kettőt látják, ha nem akkor maradjon titkok egyenlőre. :)

Andi!
Neked már mindjárt itt a hétfő és jöhet az uh. :)
Szép a pocid. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!

Köszi csajok!Most értünk haza,nagyon szép délutánunk volt!

Akkor várom a pocakosképeket!

További szép hétvégét mindenkinek!

Andi
Kép
aanda
 
 


Anna :)
Válaszolok itt Neked :D nekem 6+0án 4mm-es volt mindkét kispasi. Szóval a Te 4.4 mm-es babád teljesen méretes.

Ma már gonal is ment :D jó ez a pen, igaz félek, hogy jól csinálom-e, mert enél az első adagnál nem igazán láttam, hogy fogyna :D

Andi :)
sziper csinos a pocakod :D én extrém nagynak nem látom :D :D bár én ikreshez viszonyítom :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Anna!
Most felcsigáztál és megnéztem nekem 6+5 naposan volt az uh és akkor az én drágáim mértetei a következők: 8 mm, 7,4 mm és 6,9. De most látom hogy majdem egy hét van a Te és az én adatom között szóval sokat nőnek majd meglátod. :) Nekem az ezutáni uh nagyon izgalmas volt mert most még ugye igazából csak egy "paca" de a következőnél látni fogod a kicsi kezeit lábait. Megható nagyon. Minden rendben van a picuroddal ne izguljál csak nyugalom most erre van a legnagyobb szükség. :)

Orsi!
Én is mindig féltem hogy bemegy-e az egész adag. De ha benyomtad a kupakot totál akkor biztos. Bár teljesen soha nem lehet már visszanyomni. Biztos jól csináltad. :) Megjött amúgy már ugye?

Anikó!
Mit szólt a kisfiad a kistesóhoz?????????
Köszönöm a drukkot azért rámfér. :)

Megmutatom akkor nektek én is a pocakomat nekem itt 17+1 napos a pocak. :)
Szerintetek nagy vagy normális méretű? Mindig ez a fóbiám.
Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi! :D
Szép nagy pocak!
Nagyon csini vagy!
A kisfiamnak még nem mondtuk el!
Várunk a következő ultrahangig!Majd csak akkor!
Mert az oviba szétkürtöli és még ott nem szeretném ha tudnák! :roll:

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó!
Köszönöm a dícséretet. Érthető hogy nem montátok neki, de ki ne hagyjál minket hogy mit szólt hozzá. Én kíváncsian várom. :) Szokott amúgy kistesóért "könyörögni"?
Nagyszülőknek már mondtátok nem?

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi! :D
A kisfiam minden vágya hogy testvére legyen!
Egyszer haza jött az ovibol és sirt mert a legjobb kisbarátja mondta neki hogy lesz testvére!És sirva kérdezte hogy ő annyira szeretne akkor neki miért nem lesz?!És mondtam neki hogy a kistestvére a szivemben lakik és ha leköltözik a pocakomba akkor ő lesz az első akinek elmondom!Kicsit féltem őt a csalodástol azért várok de a következő ultrahang után már elmondjuk neki!De mindenről beszámolok részletesen!
A nagyszülöknek elmondtuk meg két lombikos pár barátunk tudja még más nem!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Zsebi :D gyönyörű a pocakod!!!!!
renoka
 
 


Köszi mindenkinek, megnyugodtam viszonylag. persze jobban örülnék, ha folyamatosan hánynom kellene, de az nincs. Kicsit, teljesen kiszámíthatatlan időkben szédelgek...ennyi.
Holnap bejelentkezem a helyi dokimhoz...kivi vagyok, mit mond.

Zsebike:):) gyönyörű a pocid, de szeretnék már én is ott tartani, túl a bűvös 12-n....

Anikó :) Te mikor mész legközelebb uh-ra?

Orsi:) mikor lesz a pungi?? Hol is tartasz most?

anna
madaran
 
 


Anna!
Így voltam én is aztán olyan gyorsan repül az idő. Hidd el hamar eljön neked is. Hamarosan babázunk ésmajd mrá csak álom lesz a terhesség pedig imádom ezt az állapotot.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Anna! :D
Én okt. 4-én megyek a következő ultrahangra!
Már nagyon várom!
Én is ugy vagyok vele hogy jön egy enyhe émelygés és máris örülök,hogy akkor talán rendben minden! :D Utána tovább aggodalmaskodom! :shock:

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anna :)
ma vagyok a stimu 3. napján :D pénteken lesz az első UH.

Zsebi :)
csini a pocakod :D emlékeim szerint kb. nekem is ekkora volt ennyi idősen.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Zsebi!
Nagyon szép pocid van,szerintem pont jó a mérete.Majd ezután fog megugrani a mérete,hétről-hétre fogod látni a növekedését.A babákat mennyire érzed?Én csak a 19.hét végén éreztem határozott rúgásokat,de gondolom,hogy ez mindenkinél más és más.

Képzeljétek,tegnap délután egyszerre rugdosott a bal és jobb oldalamon fekvő baba!Ilyen még nem volt!Sajnos az alul fekvőt nagyon ritkán érzem,ezért eléggé aggódom.Ma délután megyünk Uh-ra,remélem minden oké lesz!

Orsi!
Már akartam neked mondani,hogy mennyire bátornak tartalak,amiért "be meritek vállalni" a kistesót az ikrek mellé!Minket mindig riogatnak a "kedves ismerősök" hogy nem fogjuk bírni,ezek szerint nem lehetetlen dolog egyszerre 3 kisgyereket nevelni!Nagyon sok sikert kívánok!

puszi nektek.

Andi
Kép
aanda
 
 


Andi :)
ha rajtunk múlott volna akkor már decemberben bevállaltuk volna... és akkor most született volna meg :cry:
de hát nem minden rajtunk múlik.

sebaj :D a fiúk is nagyobbak lesznek mire a pici megszületik :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Andi :)
a mocorgáson meg nem igazán érdemes aggódni, mert egyrészt nagyon függ a baba habitusától - Máté nálunk ált. naponta max. 1szer bejelentkezett, aztán annyi, míg Levi egész nap megfigyelhető volt-, másrészt mivel nálatok 3 baba van, ezért nagyon drasztikusan le fog csökkenni a mozgásuk a helyszűke miatt.

figyu :D Zsebinek már írtam, de írom Neked is :D
van az ikres fórumon egy általam szervezet manócsomag. ez elég rucit tartalmaz a 44-50es méretből 2 baba számára.
Most babáknál van, de kb. 2 hónapon belül felszabadul a csomag. Ha gondolod, nagyon szívesen félreteszem nektek.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Aanda :lol:
Örülök, hogy látom, hogy nem csak az én hasam kezdődik a cicim alatt. :lol: Ez megynyugtató :lol:

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok

Zseboroszlán
Nagyon szép pocid van, csak így növesztgesd tovább.

Aanda
szerintem a 3. babóca is bizti jól van, nekem csak 1 volt, de legtöbbszőr én mindig úgy éreztem mintha befelé lenne fordulva és hát így sajna nem nagyon éreztem kifelé mocorgást, de befelé igen, Egyébként már tudjátok hogy fiuk - lányok - v. vegyes? nekem a mozgás alapján (keveset mocorgott) azt mondták hogy fiú, és fiú is lett, lehet hogy neked ilyen alapon lessz 2 pici lányod és 1 pici fiad.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Húú, csajok... ma egész nap olyan szarul vagyok. Nem is tudom pontosan megfogalmazni, milyen. nem kimondottan hányinger, hanem méla undor mindentől... Úgyhogy ugyanúgy, mint ANikó :lol: , megnyugtató a dolog. A cicijeimet is állandóan ellenőrzöm, fájnak-e.
A helyi dokihoz csütörtökön megyünk, szerintem uh is lesz... MIt gondoltok, nem baj, ha egy héten belül kétszer megnézik a babát. Remélem, nem árt Neki...
egy aggódó kismami vagyok

ja, és szerintem egyre elviselhetetlenebb is vagyok. Mondtam a családtagoknak, szóljanak rám, ha már nagyon durva a dolog. Akkor inkább elvonulok.

puszi, a (7+0)
madaran
 
 


Sziasztok!

Most értünk haza Uh-ról,minden rendben van!
Az alul fekvő babát azért érzem ritkán,mert befelé fordul és nagyon lent van,de a fejét nem éri el a doki kézzel,és ez jó.A középen fekvő baba lehet,hogy kisfiú lesz,a felül lévő,akit a legjobban szoktam érezni,ő tuti kislány lesz!!!KITTI lesz a neve!A fejük átmérője már 55-56-57 mm!

Orsi és Erika!
Köszi a megnyugtatást!
Orsi,köszi hogy felajánlottad a csomagot,még nem tudom hogy kell-e,mert nemsokára fogok beszélni egy 3-as ikres volt munkatársammal,ahol a bébik 7 hónaposak most,remélem hogy tudok átvenni tőlük mini ruhákat.Előre meg nem szeretnék semmit sem beszerezni,úgyhogy majd visszatérhetünk később a témára?

Anna!
Tényleg megnyugtatja az embert a tünetek,de nekem pl.1-2 hete nem feszülnek a melleim,és látod minden oké.Az uh nem árt a babának,nyugodj meg!Amúgy én is sokkal érzékenyebb vagyok,mint előtte,sok hülyeségen el tudom bőgni magam és apró dolgokon felhúzom magam,de ez természetes dolog most,a családod is biztosan tudja ezt.

puszi,

Andi
Kép
aanda
 
 


Andi!
A Kitti nevet beírtam, de a tábla elején ahol a zebrák vannak a színezésen még agyalnom kell három babára. :) Egyszerű ha megvárom a harmadikat és az a rész lesz nagyobb amelyikek egyneműek. :)
Örülök,hogy minden rendben van.

Én még egyáltalán nem érzem őket tegnap este mintha talán de egyáltalán nem vagyok biztos. Már nagyon várom.

Viki!
Vettetek már valamit? Gyere éls mesélj mgatokról. Milyen neműek lesznek nevek. Mikor mentek esetleg 4D-re minden érdekel. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Andi! :D
Már vártam,hogy jelentkezz! :D
Nagyon örülök,hogy minden rendben! :D
Megnyugtato hogy az alul lévő babácska is jol van!És persze hogy a többiek is! :D
Szép név a Kitti nagyon!!! :D

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Andi :lol: :lol: :lol: szuper hírek!!! Akkor most már tényleg megnyugodhatsz!! ÍEzek szerint nagyjából egyformák is! más méretet nem néztek??

Zsebi :lol: De izgi lehet várni,hogy megmozduljanak végre!! Otthon vagy már?? én végig itthon leszek, nem kockáztatok semmit. mÁr mindent elintéztem a munkahelyemen, nagyon készségesek rendik voltak, nem is gondoltam volna :roll:

ezer pussz, a (7+1)
madaran
 
 


Ja, a Kitti nekem is tetszik. Nálunk a Borbála és a Kata játszik többek között. De hát még van idő gondolkodni!! :?
madaran
 
 


Sziasztok!

Szeretnék becsatlakozni hozzátok. A kaális topicot olvasom már egy ideje, bár hozzá nem szóltam.

Szombaton a 12. napon volt 509 a Hcg szintem. Most vagyok 4+1 napon. S bevallom, nagyon izgulunk. Semmi tünetem nincs, ami persze tudom, hogy nem jelent feltétlenül rosszat. De örülnék neki. Majd csak okt. 06-án kell UH-ra mennünk.
sithonia
 
 


sziasztok pocakosok!

gyönyörű pocak dömping van :)

Aniko!
lassan már a tiéd is szépen gömbölyödik nem?

Andi!

isteni élmény lehetett az uh! gratulálok! A kitti nagyon szép név :)
és tök jó, hogy a nemek is megoszlanak!
remélem a legközelebbi uh-n már mindenki megmutat mindent!
ja és gratulálok a házassági évfordulótokhoz. Gondolom az egyik legszebb volt :)

Zsebike!

nálad hogy vannak a picurkák? Mikor mutatják meg milyük van?
puszi mindenkinek

katyerina
 
 


Katyerina! :D
Olvastalak a másikon!
Nagyon szoritok hogy még elinduljanak egy páran!!! Kép
De már a három is gyönyörű! :D


Sithonia! :D
Üdvözöllek közöttünk! Kép
Gyönyörű ez a HCG!
Nekem is szép magasat mértek a 12-ik napon 552-t!
Oktober 6. meg mindjárt itt van de ugyan olyan lassan cammog az idő addig is mint az ET.után!!!!

Anna! :D
Hogy vagy?
Tüneteid?

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sithonia :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: gratulálok!!!!Már csak pár nap okt.6 ig!!!

Anikó :lol: :lol: Tök változó. Mellem mintha már nem feszülne annyira, de feszülget, főleg a bimbó tájékon...Az émelygés meg hol van hol nincs, nem tudom, mitől függ. MOst épp jól vagyok.A pocim is érzékeny, kicsit feszít alul. De no hányinger, hányás... Neked?? Azt észrevettem, hogy fekve a legjobb. Pedig annyira gyönyörű idő van, el kéne menni sétizini :roll:
pusssszz, a
madaran
 
 


Ja, győri Kaálisok!!!
a 6.heti uh után Titeket is csak a 12. hétre hívtak vissza??? MIkor mondták, hgoy keressetek helyi, saját dokit????????? :?: :?:
a
madaran
 
 


Sziasztok lányok!

Régen írtam, nincs miről. Ma megcsináltam egy tesztet, és képzeljétek, előbb jött ki a T vonal, és szinte erősebb, mint a C :oops: ! Még mindig nemigen tudom felfogni, hogy babám van! Ugyan az a teszt nyilván nem jelent sokat, de azért kicsit nyugodtabb vagyok a hétfői UH-ig!

Zsebi,
gyönyörű formás pocakod van, fura elhinni hogy két baba is elfér benne :lol: ! Mostmár hamarosan tutira te is érezni fogod a rúgásaikat :-)!

Anna,
a melleimet én is állandóan macerálom, hogy vajon fájnak-e még :lol: !

Anikó,
én két nappal előtted megyek az UH-ra, csak én az elsőre. Néha én is émelygek ám, remélem ez jó! Hol van már a beígért pocak- és bébifotó?
:D

Andi,
örülök, hogy mindhárom baba jól van :lol: ! Ez agy csoda, ami veled történik :D !

Sithonia,
gratulálok a bébi(k)hez! Én is új vagyok itt, de a lányok nagyon rendik, és kicsit segítenek kordában tartani a parázásomat is :lol: ! Azért is főleg örülök, hogy írtál, mert eddig én voltam a legfiatalabb kismama - de fura kimondani -, de mostmár ketten leszünk :lol: ! Én ma vagyok 5+1 :lol: ! Hogyhogy már ilyen hamar mehetsz UH-ra? Én okt. 2-án mehetek az elsőre.

Hajni
20140901102739
 
 


Sziasztok!!!Bocs,hogy idepofátlankodom!!!Hajni unokatesója vagyok és mi is babát szeretnénk,8 hónapja próbálkozunk,egyenlőre zéró sikerrel,de nem adjuk fel.....Hajnika,puszi a pocidra és ne izgulj,minden OK lesz!!!!!Ma este megyek dokihoz a hormoneredmény miatt,majd megüzenem,mi az erdmény!!!

Mindenkinek mielőbbi babásodást kívánok!!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Anna!
Igen itthon vagyok, de én a punkciótól folyamatosan. :) Elsőször is amúgy sem akartam menni de a vérzés miatt muszály volt meg a három baba. És egyáltalán nem bánom jó itthon sokat tudok pihenni és amúgy is olyan fáradékony vagyok.

Sithonia!
Üdvözlet közöttünk. :) Hány babát kaptatok vissza? Szép magas a HCG-d.
Kép

Katyerina!
Még nem tudom hogy milyen nemű babák vannak a pocakomban. Talán most csütörtökön kiderül. De ha nem látni mindkettőt nem kérdezzük meg. :)
Én is nagyon izgulok érted. Szeretném ha már itt lennél mindig közöttünk. :)

Hajni!
Hidd el babát vársz kisbabátok lesz. :) Ne tessék elhasználni az összes pozitív tesztet tessék hagyni másnak is. :lol:

Meli!
Drukkolunk neked hogy minél előbb sikerüljön.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


köszi lányok nektek is! remélem pár hét múlva már csatlakozhatom hozzátok!

katyerina
 
 


Zseboroszlán!

3-t kaptunk vissza. Már mi is kiváncsiak vagyunk, hogy vajon hány babánk van, ilyen magas Hcg szinttel.

Hajni!

Ezt az időpontot adta a doki, bevallom én egy későbbinek jobban örültem volna, a szivhang miatt. De sebaj.
sithonia
 
 


Mennyi idősek lesztek akkr?
a szívhang miatt meg ne aggódj, mert az egyrészt nagyon babafüggő, másrészt nagyon UH függő, hogy látszik-e.
A kaáliban jó minőségű az UH, ott korán szokott már látszani.

szép magas a HCGd :D de Anikó után már semmit sem merek mondani, mert nála lefogadtam volna, hogy két baba van :D
(bár még elbújva lehet valahol egy :D :D :D)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Icsilya!

Akkor leszek 5+4. Azért (is) gondolom, hogy méh nem lesz szivhang, mert 1 éve mikor pont ilyenkor voltunk UH-n, akkor is csak a petezsák látszodott.

Persze minden terhesség más és más. Azért reménykedek.

Nektek mikor jelentkeztek elöször terhességi tünetek?
sithonia
 
 


mi 6+0án voltunk, akkor nekünk mindkét pasinál volt.
szóval még bármi lehet :D

nekem sosem voltak terhességi tüneteim :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sithonia!
Nekem szinte soha nem volt terhességi tünetem. A pocakom kemény volt és a mellem növekedett ennyi. Szóval ebből sem lehet kiindulni. Én 6+4 napon voltam és mindhárom kicsi szíve vert.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!

Katyerina!Köszi!
Nagyon drukkolok nektek!Nagyon várlak itt a topicon!

Anna!
Most csak a fejüket mérte le a doki,az előző 2 UH-n mindenüket lemérte.Egy adatból is biztos tud következtetni.Most már a fekvés a lényeg,mert nekem össze-vissza vannak,de még sokat fogják változtatni a helyüket.Főleg "alsókában"bízom,hogy feljebb tud jönni,nehogy miatta kelljen hamarabb befeküdnöm.
Nekünk a győri Kaáliban 6+4-en volt az első Uh,és 9+3-on a második.Mehettünk volna a 12.héten is,de 8000.-et kellett volna fizetni érte,de már nem mentünk,mert addigra már megvolt a választott orvosom.Arról nem is beszélve,hogy a 9.héten a Kőrösi nézett meg,és a 3.babát halottnak nézte!!!
Amúgy hol laktok?Győrben?Én oda járok magándokihoz.Szép lányneveket választottatok,és fiúnevek vannak már?

Anikó!
Kisfiadnak mikor mondjátok el a tesó érkezését?

Sithonia!
Üdvözöllek én is és gratulálok!A tünetek miatt tényleg ne aggódj,mert egyénileg változó.Én a 3 baba miatt nagyon szarul voltam,sajnos tudtam mihez hasonlítani a tüneteket,de ez sem számít.Nem tudom,hogy meg merjem-e kérdezni,de 1 éve mi történt?Bocs,ha nem akarsz,ne válaszolj!

Hajni!
A teszt engem is megnyugtatott,főleg,mert volt már biokémiai terhességem,és akkor halványodik a teszt!Úgyhogy tesztelj csak,én még az Uh előtti napon is csináltam egyet,annyira paráztam.Mindjárt itt a hétfő!!!

Meli!
Sok sikert kívánok!

Puszi nektek.

Andi
Kép
aanda
 
 


Andi!
Tényleg ti kerestben vagy panelban laktok? El fogtok férni? Vagy igényle némi fejtörést? Vettetek már valamit?

Ma egész délelött Halász Juditot hallgattam hát nem mondom hogy nem könnyeztem meg. Hihetetlen hogy édesanya leszek. És két babáé is. Sokat gondolok a harmadik babánkra, remélem visszajön hozzánk.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


bocs, hogy ide jövök nyavajogni... de fáj a fejem.
elolvastam a gonal betegtájékoztatóját és nagyon gyakori mellékhatásnak írja a fejfájást.
azrt fura, mert a kispasikkal anno ilyen nem volt - vagy nem vettem észre. lehet, hogy felhívom Kr. dokit, hogy bevehetek erre valamit, vagy kínlódjak.
nekem nem szokott sosem fájni a fejem, de ez most elég xarka.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Aanda!

Semmi gond, nem szoktam titkot csinálni belőle. Pont egy éve volt az első lombikunk, ami sikerült is. Nagyon örültünk neki. Az első UH 5+4-nél volt, akkor egy szabályos petezsákot láttak. De tünetem nem nagyon volt.

Majd jött a következő Uh, 8+0-nél, s nem volt szivhang. Igy még ott a Kaáliban megállapitották, hogy nem él. Majd a kórházban a saját orvosom is igazolta.

Hát ennyi!
sithonia
 
 


De drága vagy Te Zsebi :) Hát persze, hogy gondolsz a babára, de tudd, soha nem történnek véletlenül a dolgok...-nagy puszi!! :lol:

Sithonia :lol: Most majd másképpen lesz!!

Andi Úristen, a Kőrösi??? Remélem, nálam nem lesz ilyesmi.. bele is döglenék... Mennyivel utána nyugtatott meg a saját dokid??
A 9.hetit Te kérted??? mErt én nem értettem, miért csak a 12.-en akar legközelebb látni, túl sok, nem? Ja, és a 6.hetin beszéltetek a Bogával arról, hogy majd mikor, hogyan válassz saját dokit? MErt nekem semmit az égvilágon nem mondtak...:cry:
Mi holnap megyünk a helyi-saját dokimhoz.. már nagyon várom, és persze izgulok. MÁr most gondolkodom, mit is vegyek fel -engem már most szorítanak a gatyóim!!!

Orsi :lol: nekem ugyan nem fájt a fejem a gonaltól, de talán egy algo. nem árthat... :D :D

pussz!
madaran
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: