Új privát üzeneted érkezett!

Figyeld egyébk., mert a laktózmentes az nem egyenlő a tejfeh.mentessel!!!!

Egyébk. életveszéles a csaj. Most a kanapéra feláll, onnét a dohányzóasztalra és onnét az íróasztalra. Nagyon félek, h. leesik..

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


sziasztok,

Lili, szuppper!!! fiú,vagy lány?? nem derült ki? a dokinéninek általában jó szeme van ehhez.

Baba, tök jó, h negatív a lelete Fanninak.
Szaladgálhatsz a kiscsaj után. :)
( voltunk babajátszón, állati sokan voltak, egyre kedveltebb)

Kislányom ma óta tud puszit adni :D , de nem halmoz el vele minket, csak ha úri kedve engedi. :)
Tanítom őt ölelni, de tojik a fejemre, elmenekül, mert mindig dolga van :)

puszi a kisbabáknak!
nani72
 
 


Baba: de jó, hogy negatív az allergiavizsgálat!:)))
Igen, tök igazad van, a párom is azt mondta, hogy mivel elvileg kétfélre allergiára gyanakodnak Dorkánál, ezért a laktózmentes még nem elég védelem. Ez így van:( Szerinted mondjuk a rizstej jó lenne? MÉg erre gondoltam....

Nani, de édi lehet! Nagyon finom a baba puszi:)
Vendég
 

 
 

Lili ez szupi!!!
Nagyon kíváncsi vagyok én is, hogy ki a kis pocaklakó!
Ha tudod esetleg ne csigázzzzzz!!!! :D

Kép

Kép
raniko
 
 


Dorkaanya, képzeld én múltkor vettem rizstejet, kibontom, megkóstolom, hűűűű de finom..............apró betűkkel rá volt írva :kókuszos. :lol:
Szóval meg kell nézni a dobozt.
(sütemény alapanyagnak kellett)
A rizstejes úgytudom ihatja a kicsid.
nani72
 
 


Sziasztok!

Ovis téma: Mindenkinek köszi a hsz.-t. Előre is bocsánat de most nem tudok név szerint reagálni mert ......
Szóval: majd csak szeptember 3.-án fog kezdeni Gréti. szegénykém, szép kis 3. szülinap lesz :-(
Az nem segít ha családtag vigyáz rá mert az nem ugyan az mintha idegen helyre beadom, számára és az én számomra is idegen emberek közé. Nagyon nehéz lesz mert én is nagyon kötődöm hozzá, ha mama elviszi 1 óra múlva tuti felhívom őket v.mi miatt, csak tudjam jól van és minden oké. Na ezen kéne szerintem változtatni de nem akar menni. Ilyen hülye vagyok ez van. Én majd itthon sírok ő meg az oviba sír. Azt majd jól megedződünk mind a ketten. Nagyon félek tőle. :-(((((((((((
Szülinaposnak: Boldog szülinapot Milán!
Lili Kismaminak: csak így tovább!!! grat a jó eredményhez.
Dorka és Baba: allergia , na ez nagyon nehéz ügy és mint tudjuk az orvosok számára is nehéz eldönteni mi is a baj és mit is kéne tenni. Tapasztalat sajnos.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Twist: rizstej (natúr), kókusztej, zabtej és szójatej(ez utóbbi is allergizálhat). Szörnyű szagú/ízű mindegyik natúr. HA tanács kell, priviben szívesen.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Nikó, együttérzek veled, sajnos nekem is hasonló a bölcsi-téma.Akkor sztem menjünk át a facebookra, akik meg vannak hívva, aki nem és szeretne jönni, az írjon Nikónak vagy nekem.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Nikó, együttérzek veled, sajnos nekem is hasonló a bölcsi-téma.Akkor sztem menjünk át a facebookra, akik meg vannak hívva, aki nem és szeretne jönni, az írjon Nikónak vagy nekem.

lemaradtam????engem nem hívott senki. igaz, nem jelentkezem, nem nagyon érek rá....de azért egy privi jól esett volna :?

óvi-bölcsi, egy jó tanács, ha nem engeditek beszokni, nagyon-nagyon bánni fogjátok, akkora sírások üvöltések lesznek, hogy aztán szorosabban ölelitek, ő megérzi és még jobban rákezd, el kell tudni engedni, mert a ti lelkiismeretetek lesz rossz, miközben neki is rosszat tesztek. ő menni akar. csak nem mondja. de ha érzi, kihasználja. majd ördögi kör.
lafead
 
 


Sziasztok lányok!

Szeretem ezt a topikot, sokszor és sokat segített a kaalis éveim alatt, és szülés után is.
Jó lenne, ha maradna.
Szerintem felesleges a zárt topik.
Ne nyírjuk már ki magunkat!
sajnálnám.
nani72
 
 


Most mi van?? Azért nyílt a facebook-os oldal hogy ez kiürüljön?? Ez nekem új. Hol dőlt ez el? Részemről passzolom, én a nyílt fórumozás híve vagyok mindenképpen.
Itt klasszikus nagy könyv szerint fórumozás folyt eddig, lövésem sincs miért kellene zártba menni.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, egyetértek!
A facebookon a fele bandáról lövésem sincs. :?
nani72
 
 


Sziasztok!
Lehet, hogy még néhányan emlékeztek rám.
Bár semmi közöm sincs hozzá és egyelőre még keresnivalóm sem sajnos (remélem egyszer nekem is megadatik), de én nagyon szívesen szoktam olvasni, hogy kivel mi újság, hogyan nőnek és fejlődnek a babák. Ha egy mód van rá ne zárjátok be ezt a topikot.

Minden babát és anyukát puszilok!:)
Vendég
 


Lois, én azt sem tudtam, ott nyílt egy oldal, többetek ott ismerősöm, de nem szóltatok.

Bellám, puszillak.Jössz te még ide!!!!egyébként írhatnál mailt, vagy én jövök????

Az, hogy mi marad mi nem, nekem mindegy, bár ehhez a topikhoz hozzászoktam, így 2006-os csatlakozásom óta, illetve konkrétan ide 2007. május 1. óta , csak jól esett volna, ha szóltok, bár ha írok, sem sokan reagálnak rám, igaz, névváltoztatások miatt követhetetlen vagyok sokatoknak, de ennek az oka megvan (nagyon régiek tudják).
lafead
 
 


Sziasztok!

Ezer éve olvasó üzemmódban. Bocs csajok.
Az utolsó oldalak nem tetsznek, hogy őszinte legyek. Azért, ugyan azt a @art lapátoltuk éveken át, egymást ne cseszegessük már legalább.

Na, de most bepótolom.
Én sem tudom, mi ez a FB akció.
Mentem, de ott azt sem tudom, ki kicsoda.

Utólagosan:
Boldog szülinapot Rani Milánjának! (Milyen volt a torta?)

Boldog névnapot Lois Zétényének!

Pusszancs nekik. :)


Lafi: nyugi.. nem hagyott ki senki. Mert nem is volt szó róla, hogy elmegy innen bárki is.

Bella: kívánom, hogy csatlakozz ide mihamarabb. De ezt tudod, nem kell mondanom.

Nikó: ovi téma: na én szívtam a bölcsivel. Ott kiderültek dolgok , de ezt most hagyom.. Aztán, most elkezdtük az ovit és láss csodát az én kisfiam, aki még egyetlen éjszakát töltött anya nélkül (segítség hiányában) és állandóan anya se..ében lógott 2 hét alatt beszokott. Az óvónénit imádja. Azóta anya is él egy kicsit. :) És van egy szuper bébicsőszünk így, akire bármikor rá tudom hagyni, ha mennem kell. SZóval, no para. Szuper lesz minden. :)

Na, írok még, csak lemerülni készültem és elküldtem.

Lois: :)

Keny: hogy vagytok?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Én is itt, jöttem őrizni a tüzet :wink:

Hanna!
utánanéztem, naszóval 2014. szept. 1.-jén lép hatályba az új szabályozás és onnantól lesz kötelező 3 éves kortól napi négy órában az ovi. Olivér maradhat még a megszokott helyén egy darabig :wink:
Mi is nagy ovimustrában vagyunk, kiválasztottuk a szívünknek kedvest, remélem lesz bennük rugalmasság és beférünk körzeten kívüliként (ez itt nem szokott gond lenni, sok az ovi és egyik sem 100% kihasználtsággal fut)

Hogy mennyire fog menni Zéténynek, lövésem sincs, ha holnap kezdenénk rémálom lenne, kissé mimózább megint ha megyünk közösségbe, de bízom benne hogy addig még sok víz lefolyik és lelkes lesz. Na meg abban is hogy addigra haladunk valamit a szobatisztaság fel vezető úton, mert ott is teljes az érdektelenség perpill.
De nem aggódom, majd minden alakul :roll:

Velem minden oké, 30 ovu+hcg tesztem bestokizva vár a bevetésre 8)

Mindenkinek aki idetéved cuppantás :P

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Hanna!
Zétény nevében köszi :lol: Tegnap tartottuk jó móka volt. Túl vagyunk már ugye 2 szülinapon, meg ez volt a 3.-ik névnap, most értette először meg teljesen hogy őt ünnepeljük :) Én is már alig vártam hogy odaadhassam az ajándékokat, először láttam rajta, hogy tényleg odavan azért amit kapott :roll: :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Jó reggelt!
Lois: köszi. Megnéztem én is. A barátja is megy szeptembertől állami oviba, most egy helyre intézetük majd nekik, körzetileg is egybe tartoznak. ;)

Örülök, hogy jó volt névnap.
Most már más lesz minden ünnep, hiszen ok is várják.
Mi volt az ajándék?
Teszt hegyek. :)
Nekem is csökken végre s hcg. Mar 36, szóval jövő heten kontroll és utána :)
Én még mindig taknyos. Tegnap elmentünk cipőket venni a főnöknek. Nem biztos, hogy jó ötlet volt annyit mászkálnom.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna: Köszi az ovis híreket, sajna Gréti megint olyan szinten anya függő lett hogy csak na. Bárhol vagyunk és közelít felé valaki , legyen az 1 éves vagy 90 már mászik rám és toporzékol , sír : anya felvennél. Ez számomra nagyon elkeserítő és nem találok rá megoldást, ha valami bántja vagy fáj neki és próbál felé közelíteni: tesóm, vagy unokatesók vagy mama csak sikít ahogy a torkán kifér és néha kiabál: hagyjad, hagyjad. Majd nagyon elkezd sírni, mi lesz így az oviba? Ma totál pocsék napja volt du. mindenért sírt meg veszekedett, nem akarat sétálni, cipelni kellett. Hozzá tartozik tegnap hajnal óta egész nap hőemelkedése volt, ügyelet megnézte: piros torok vírus. Megint nem kaptunk semmit , mára nincs láz de a kedve katasztrófa volt. De ezt meg is értem, bár lázas nap nélkül is tud kiborító lenni. Folyton azt akarja etessem, vigyem a kezembe. Lehet érzi az ovit?????
Ja és igen már 3-4 hete nem tudom a pontos dátumot de nincs pelus csak alvásnál és ha hosszabb útra megyünk sétálni.

Másik fórum témáról kicsit: Remélem senki nem haragszik meg : az ok csak annyi volt, hogy sokan nem mertük ( merjük ) leírni a problémáinkat és gondjainkat mert csúnya módon reagálnak egyesek. Nem az a baj ha valakinek van véleménye mert legyen és ne is legyen ugyan az mindenkinek, az nem is lenne normális szerintem. Csak a " hangnem " amikor bajban vagy és szükséged lenne tanácsra, egy jó szóra mert valamit nem tudsz és itt vannak azok az emberek akikkel megéltél már jót és rosszat és lehordanak a sárga földig.... Hülye vagy mert olyat adsz enni a gyerekednek amit ők nem adnának, vagy pont az ellenkezője. Hülye vagy mert nem nem akarsz leszakadni a gyerekedről mert mondjuk ő megtenné, nem vagyunk egyformák és nem is cselekszünk egyformán de attól még nem hülye a másik és nem kéne belerúgni. Szóval csak ezen kéne változtatni mert nagyon jó volt ez a fórum csak....... :-(((
Ez nem személyes amit írtam, nem neked szól Hanna. :-)
Csak gondoltam leírom mert majdnem napi szinten benézek ide is és bizony hiányzik a megszokott társaság.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Hanna!
Konyhát kapott, főzés a sláger már hónapok óta :roll:
Tök jó hogy van pajti akivel együtt mehetnek oviba, ilyesmi nekünk is nagy segítség lenne, de esély sincs rá sajna.

Nikó!

No igen, Z. is produkál ilyeneket, bár egyre kevésbé, de ha bujkál benne valami akkor kész agyrém. Hál'istennek túl gyakran nem tapasztaltam ezt még meg, de a az az 1-2 alakalom is mély nyomokat hagyott bennem :?

Nyílt fórumozás :arrow: No igen, ez benne van, hogy nem tetszik valakinek a stílusa vagy a mondanivalója. A helyén kell kezelni ezeket a dolgokat és számodra/számotokra idegen emberek véleményét nem mellre szívni. Gőzöm sincs ki kit hülyézett le, nem is érdekel. Én írok ide már évek óta, lehet hogy az aktivitásom alább hagyott, de attól még ide (is) tartozom. Itt éltem a "terhes" életemet, ide körmöltem le a babámmal megélt első éveinket, ha valami nem jut eszembe, itt keresem vissza, hogy hogy is volt velünk.
Szóval én maradok 8)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Hanna!
Hcg-nek örülés :)
Nekem is leketyegett a 4 hét tilalmi idő, várom hogy megjöjjön, még1 hónap pihi, aztán gyereknemzésre fel :wink:

Nikó!
Pelustalansághoz gratula:)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois:
Ebbe is van igazság :-)

Hajrá baba projekt.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok!!

Hanna bocsi, hogy csak most jöttem, de kicsit káosz volt a hétvége!
Ahogy van időm jönni fogok!
Lois mivel még nem volt alkalmam Boldog Névnapot Zétinek!!
Szupi, hogy jól sikerült a buli és szerintem a konyha is jó ötlet!! :wink:

Mi jól vagyunk, persze a prüszköléses időszaknak sajna nincs vége!
ÉÉÉÉÉÉÉÉS ma Nadin drágám megfordult!!!!!
Balról hasról, hátra!!!!
Jipppííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí!
Lehet, hogy nem nagy kunszt, már nem tudom mikor mit "kell" csinálni a babának! :roll:

Most megyek és leteszem a nagyobbikat is.
Jövök gyakrabban!

Puszi mindenkinek!

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Rani,
gratula!! A forgásra én sem emlékszem de az tuti, hogy Domi 8 hónaposan még nem forgott ezért kellett a torna. Szóval nagyon ügyi a kiscsajszid. :lol:

Lois, Hanna,
hajrá kistesó!!!!! Drukkolok nagyon!! ++++++++++++++++++++

Nikó,
gratula! Már én is nagyon várom, hogy Domira legalább nappalra ne kelljen pelus, de azt hiszem ez majd nyáron lesz aktuális. Augusztustól úgyis ismét jöhet a 2-es pelus. :lol:

Mi ma megyünk dokihoz, remélem a méhszáj állapota nem romlott tovább. Majd jövök a részletekkel.

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lili nagyon drukkolok a dokihoz!!
Gyere a hírekkel!!!

Lois Hanna jön a tavasz jöhet a baba!! :wink:

Na ki hol van csajok?

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
Dehogynem kunszt, szerintem Zétény később csinálta, de bevallom kopnak az emlékek, utána kéne néznem :oops:
Jobbulást, minket is kerülget valami kreha :? Pedig Tropicáriumot terveztünk péntekre :?

Lili!
Remélem minden ok!! :)
Körülöttem sok kisbaba született, ahol akkorák a nagyok mint Z. (vagyis mint Dominik lesz nyáron) mindenhol teljes visszafejlődés van szobatisztaság terén a baba miatt.
Zétény mondjuk kistesó nélkül sem lett szobatiszta azon a nyáron, pedig én is azt hittem. Azért a köv. nyáron már remélem az lesz:roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!
Bocs, nem tudtam jönni. Olivér elkapta tőlem ezt a nyavaját.

Ahogy tudok jövök.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Köszi lányok minden rendben van. Dobok képet. :lol:

Lois,
én sem erőltetem a szobatisztaságot, bár már ő magától sokszor ráül a bilire, persze ruhástól. :lol: Mindig akkor szól, mikor már megtörtént a pelusban a dolog, de legalább már szól. Viszont lehet, hogy lesz műtétünk, fitymaszűkület miatt. Csak egy kis lyuk van. :cry: Hát bele vagyok betegedve. :cry: :cry: Amiket hallottam szörnyű. Arról nem is beszélve, hogy a műtét után még pisilni sem akarnak, mert nagyon fáj nekik. :cry:

Hanna,
jobbulást nektek!

Kép

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Ja és bekékült a vonalzóm. :lol: Eddig kispasinak tűnik. :lol: Viszont nem vagyok szomorú, bár kipróbáltam volna a hosszú haj fésülését, és szívesen vettem volna szoknyácskákat is, de már nagyon ráálltam a fiúkra. :lol: Most már az lenne furcsa, ha a következő uh-n kislányt mondanának. :shock:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Szevasztok,
Bocsi az elntünésért, ha írni nem is de olvasni olvasok.

Lili,
Most olvasom ezt a fütyi dolgot. Nem tudom merre laktok, de ha Bp-en akkor esetleg ajánlanám nektek dr Mona Tamást a Madarász utcai gyerekkórházban. Tavaly januárban voltunk előszört, mert hát pisi jött sugárban, de néha még a gyerekorvos is kérdezte, hogy ezen tényleg jön ki pisi. Szóval elmentünk, és tényleg dr Mona is ( kenünk már csak Doki Tomi), meglehetősen szűknek találta, DE azt mondta, hogy ha nincs probléma pl.: gyulladás vagy egyéb akkor 3 éves korig nincs teendő. Dömi ekkor volt 1,5 éves. 2011. szeptemberben sikerült egy fitymazsák gyulladás beszereznünk - hogy a szűkület miatt nem tudott a váladék tisztulni, vagy a Hévizi fürcsi tett be nem tudom, de hogy konkrétan megduzzadt és kissé görbül lett a délutáni alvás után a fütyi az tuti. Szóval irány Doki Tomi, aki kitisztította neki, majd a gyulladásra kaptunk krémet. A következő 2-3 napban mindenféle trükköt bevettem, hogy pisiljen, volt olyan hogy 12 órán keresztül nem pisilt, sőt még visszavitette magát a dokihoz,hogy én nem foghatom meg és ne segítsek neki pisilni, csak Doki Tomi nyúlhat hozzá, hát megmozgatták neki és még akkor sem pisilt be. Hazajöttünk és itthon a folyosón szószerint kiénekeltük kimondókáztuk belőle a pisit. Kb. 1 hétig volt éjjel-nappal szobatiszta, majd mikor elmúlt a fütyi mizéria akkor visszaszokott a pelusra.
Szóval szeptemberben kaptunk Ftorocort nevű krémet, amit napi 1-szer kellett használni és októberben visszamenni kontrollra. Hála isten nem voltunk itthon, így a kenegettünk tovább, mire 1 hétre rá esti fütyi kontroll alkalmával simán feljött a bőr. 2012.januárban voltunk kontrollon , ahol javuló fázisba kerültünk és további kenegetést javasoltak. Feb.27-én voltunk újra kontrollon és meg volt elégedve Doki Tomi, most április 11-én megyünk vissza.
Szóval ahogy a kissé hosszú ajánlólevél mutatja van remény, elkerülni a sebészeti beavatkozást. Ha mégis arra kerülne a sor, azt gondolom akkor már az lesz a helyes, de egyenlőre kivárunk mindannyian, mert tényleg javul a helyzet, a fürdőkádban is engedi felhúzni amennyire lehet.
Én azt javaslom, hogy ha mégsem idetartozok, akkor egy bátor mozdulattal bejöttök hozzá akkor amikor ő van ügyeletben és kész. Vagy megkeresitek telefonon a kórházban és ad időpontot az ügyeleti idejében is.
Fel a fejjel, én is ettől paráztam, de Doki Tomit annyian ajánlották nekem, és ha Dömi el tudná mondani milyen keze van a csávónak csak olyasmit mondana, hogy finom, mert hogy az én fiam totál letapadt fütyijét, fájdalomcsillapítás nélkül olyan finom húzta fel, hogy a fiam mozdulatlanul feküdt neki, mint aki beszívott.
Gratula az újabb fütyishez.

Lois,
Végre már hogy itt vagy. Sokszor voltál eszemben, örülök, hogy jól vagy, és hogy kifosztottad a környék boltjait az ovutesztekért :)

szasztok Farkasok Jé

Kép
farkasok
 
 


Farkasok,
köszönöm, köszönöm, köszönöm!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Teljesen megnyugodtam. 80 km-re lakunk Pesttől, de ez nem érdekel, megkeressük a pasit. :lol: A krémet ismerem és tényleg nagyon jó, bár én a kezemre kaptam. Hátha elkerülhetjük a műtétet.

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Farkasok, ezt olvasni is kínszenvedés és szívfájdalom volt!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hanna!
Jájjj, szegény Olivér, gyógypuszik :)

Lili!
Örülök, hogy a méhszájad megfelelően szuperál :lol: :lol:
Még1 Pasi, de jóóóóóóó :roll: :roll: :roll:

Farkasok!
Látom megjártátok a hadak útját a témában :?
Madarászban én is hallottam egy kukimágus dokiról, lehet pont a Tiétek.
A másik topikomban sokszor volt kukitéma, én úgy tudtam, hogy a szűkület meg a élettani letapadás az nagyon más, a szűkület nem oldódik meg magától, ott nyisza van a végén.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


A másik topikomban sokszor volt kukitéma, én úgy tudtam, hogy a szűkület meg a élettani letapadás az nagyon más, a szűkület nem oldódik meg magától, ott nyisza van a végén.

én is így tudom, enyémnek felrántás volt és kenés.

fb-téma, én sem ismerek senkit, legalábbis sokakat, de az elég inaktív....
lafead
 
 


Sziasztok Csajok!!!

Lois tessék szólni ha itt jártok a környékünkön (Tropikárium) összefuthatnánk!! :wink:

Lili de jó HU képeket nézegetni!
Gratulálok a kispasihoz!!
Szupi, hogy minden ok!!!

Fütyi témába én se vagyok otthon -milánt is vinni kell sajna mert úgy néz ki szűk (bár mi már számítottunk rá) védőnéni szerint lehet, hogy csak letapadás és csak krém kell.
Valahol remélem, hogy így rendbejön, de nincs ellenemre a műtét se.(bár nagyon sajnálnám szegénykémet, de ahogy már többször írtam nálunk ez családi "vonás")


Hanna Olinak hamar gyógyulás, és sok gyógypuszi.
Hívlak mert lehet hogy lenne két lakás eladó, ha biztos csörgök!

Jó hétvégét!

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
Édes vagy, de mikor ilyeneket szervezek, akkor rohangálunk mint a mérgezett egér mindenfelé, igyekszem összevonni a kellemest a hasznossal :roll: Ettől függetlenül ha célirányosan szerveznénk akkor örülnék és persze benne lennék :wink:
Voltunk pénteken amúgy, nagyon jó volt, Zétény odavolt érte, azóta is mindenkinek meséli hogy látott ójiáskokodilt :)
Kipróbáltunk a Camponás játszóházat is, nagyon tetszett, optimális méretű, kevesen voltak, és tök jól szabadjára lehet engedni a törpöket benne :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!


Bocs, hogy nem írtam, csak melózok, közben én betegedtem le, Olivér már ovizik.

Baba: Fanninak boldog névnapot!

Lois: hogy is volt ez a tali téma? Valamikor tervezhetnénk már! Eleven park? (Bár már nekünk is csak a hétvégék jók)

Rani: :)

Lili: gratula a jó eredményekhez és a kispasidhoz! :)

Farkasok: üdv újra itt. Írtam neked privit már ezeregy éve.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Én is itt :arrow: Tűzőrzés :wink:

Tali :arrow: Hanna mi talizunk veletek szívesen, akkor is ha csak kevesen leszünk :lol:
Játszóházak hétvégén mondjuk elég gázosak, de lassan kiürülnek hogy itt a tavasz 8) Végre :lol: :lol: :lol: :lol:

Voltam kontrollon, működök, összes szaporítószervem csudaszép, következő hónaptól dokim jóváhagyta hogy másodszülöttünk megfoganjon (mondjuk más választása nemigen volt :roll: )
Annyit változtatunk, hogy újra fogom szúrni a Clexane-t, első + teszttől. Ennyit tudok tenni a cél érdekében és bízunk benne hogy természetanya mellénk áll :P

Zéténnyel csudaklassz az élet mostanság, most már tökéletesen kommunikál, mondókázik, énekel (fahangon :lol: ). Jövünk, megyünk, pajtizunk. Kijön mindeféle korú gyerekekkel. Áprilisban oviba iratkozunk, úgy fest a liebling oviba felveszik. Mondjuk elég gyökérül van itt az összes oviban, mert a beiratkozás 2 napja a nyílt nap is :shock: :shock: :? :? Nehogymá' a problémás anyuka variálni akarjon :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Látom sajna kezd le állni ez az oldal! :(

Lois gratulálok a jó eredményekhez és remélem hamarossan lesz itt miről beszélgetni mint uj kismami!!!! :lol:

Zéti mekkora már aztaaaaaa!
Én nem is tudom mikor kell Milánt oviba iratni révén, hogy februárba lesz 3-om.
Április a beiratkozás az ok, de felveszik vaj év közbe?? :roll:
Szerintetek?

Mi sajna göthössek vagyunk nem akar lemúlni ez a fránya takony passzolgatjuk családon belül. :(

Na és egy két kép édibogárról!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
Rajtunk múlik hogy kihal e. Én jövögetek, és ha mással nem, akkor beszélgetek magammal :lol:

Tudtommal az ovikezdés egyénileg szabályozott.
Itt nálunk beiratkozik minden köv. ovis "tanévben" 3. évét töltő gyerek, és mindenki kezdi ahogy betölti. Zétény emiatt már szeptemberben mehet. Milán értelemszerűen mehetne februárban ha szobatiszta.
De most mondta egy Anyuka hogy náluk (Bp. VII.ker)) csak szeptemberben lehet kezdeni bármikor tölti, tehát ott csak 3.5 évesen mehetne a fiad.
Mondjuk én ezt roppant életszerűtlennek találom, nem is értem hogy ez kinek jó :shock:
Nagyon tündérbogár ez a kiscsaj :lol: :lol: :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois köszi az infót!!!
Meg nézem itt, hogy megy és mikor van nyilt nap!
Nyilt napra, hogy érdemes menni, gyerekkel vagy hogy??? :roll: :oops:

Remélem hamar feléled ez a fórum is!
Gyere mikor tudsz én is jövök max el levelezgetünk! :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
Én mindenképpen gyerekkel mennék, bár gőzöm sincs bevonják e ilyenkor a játékba a piciket. De akarnám latni az első kontaktust az óvónők meg a gyerekem között :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois ez jó ötlet, szerintem én is viszem!
Már megtudtam, hogy hova tartozunk, szerencsére egy utcára van tőlünk, szóval sétával el tudnám hozni, igaz kérdés, hogy felveszik e egyáltalán.
Te jó ég csak most született, és már oviba készül. :shock: :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
No igen, majd csak 2014-től lesz muszáj felvenni a 3 éveseket. Mondjuk amilyen helyhiány van néhol nem tudom hogy oldják meg :shock: :?
Lehet itt hátrányotokra is van a kiscsaj, mert mivel otthon vagy Milánt is hátrasorolják a várólistáján, már ha van. Telített az ovi? Vagy azt még nem tudod?
Azért a valódi kezdés még odább van nekünk is, nektek meg pláne, de tök fura, hogy már most ezen kell agyalogni :roll:

Zétény amúgy közölte velem tegnap, hogy ő nem baba, hanem kiffiú, szóval igen, nőnek :roll:
MA meg mondjuk azt mondta hogy basszamegapa :oops: :oops: Hát ja, Apja meccset nézett és a meccs heve mondatta vele na meg amúgy is figyelnie kéne a szájára :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois igen nagyon furi!
Szerintem azért meg kérdezem itt hogy mennek a dolgok.
Hát ja Ninivel, hogy itthon vagyok tuti nem mi leszünk az elsők akiket felvesznek. :(
Ezt sajnálom mert Milán imádja a gyerekeket és kell neki a társaság!

Nagyon nőnek Milán épp ma mondta hogy ő fiu. :lol:
Nálunk a basszus sajna az a szó amit megtanult.(én szokatam sajna mondani ha valami nem úgy jön össze.) :roll: :oops:

Nini is úgy nő mint a gomba!
Sokat gagyorászik forog és állandóan fel akar ülni.
Olyan hasizma lesz csajosnak hogy csak na, még én is megirgylem.
Szupi, hogy az idő ilyen szép sokat vagyunk a levegőm remélem már nem jön a hideg!

Puszi

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
Mi is kinn vagyunk egyfolytában, már az idénynyitó kerti buli is megvolt :)
Nekünk eddig elég nyűgös napunk volt, Zétény oltást kapott, hát nem volt egy sétagalopp :oops: Nem tudom mi lesz ha legközelebb oda kell mennünk, már eddig is utálta :?
Már megbeszéltem a védőnővel hogy a 3 éves státusznál aktuális látás- és hallásvizsgálatot itt csinálja meg, mert ott tuti nem lenne Z. kooperatív :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


sziasztok!

Márc 23.-án 4.15-kor megszületett kisfiúnk, Máté. 3070 g, 47 cm. Hétfő óta itthon vagyunk.

Kép
katica30
 
 


Katica!
Ezek szerint jól számoltam :wink:
Szívből gratulálok, gyönyörű fiúcska :)
HA lesz időd/kedved mesélhetnél a magatokról (terhességed/szülésed/napjaitok) nagyon örülnék neki! :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Katica,
Gratulálok!! Sok örömet, boldogságot, tejcsit és nyugodt éjszakákat kívánok!! Nagyon szép kisbaba! Gyere a részletekkel!!

Ovi témához még nem tudok hozzászólni, így csak gyűjtöm az infókat. :lol:

Szerdán voltunk genetikán, most már biztos, hogy kispasi van a pociban. Névválasztással még sehogy sem állunk. :? bár még van időnk. Afp eredményem még mindig nincs, pedig már a 20. héten vagyok. :twisted:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Katica szívből ratulálok nagyon szép fiúcska!
Ahogy a lányok is írták gyere a részletekkel ha van időd!!!

Lili de jó, hogy tudod már a baba nemét, hatalmas gratula!
Návválaszáshoz még van idő! :wink:
Nem csodálom, hogy mérdeg vagy, hogy még nincs AFP eredmény én is morci lennék!
Nem emlékszem kombitesztet csináltatok?
Ha azzal minden ok akkor aggógni nem kell!(meg amúgy is minden ok)

Kép

Kép
raniko
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: