Új privát üzeneted érkezett!

En is itt :)
Meg mindig óvodamizeriaban szenvedek, de mar en is unom magamat, igy mast sem farasztanek vele :roll:
Vegul a korzetesbe megy Z. , remelem nem banom meg.
Ebben a honapban "kettesket" gyartunk, ha valakinek akad par pillanata mig csuriba rakja ertunk a kezet, akkor nosza :wink:

Lili!
Grat a felidohoz :) A fiucskahoz meg plane :lol:
Remelem afp azota mar megvan. Jol elidoztek vele azt a 18.-ik heti uh-ra nekem vinni kellett.

Ja, es bocs a tarzanirasert telorol potxogtem napozas közben..... 8)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Katica, soksok gratula !!!!!!!! szép a kiskrapek! :)

Lili, még 1 fiú :) szupi!
(afp-vel ne sokat törődj, de úgyis rendben lesz!)

Mindenkinek sok szépet és jót, puszi

( mi jól vagyunk, Izike aranyos kislányka, öntudatoskodik, jön-megy, dumanyelvezik, és még mindig sír a hintában, ellenben a csúszdázás az jöhet neki)
nani72
 
 


Sziasztok Csajok!

Először is elnézést, hogy így eltűntem, de éljük a 2 gyerekes családok életét, nincs időm géphez ülni....

Lili!
Még egy kiffiú :lol: legalább minden ruha megvan!!!Remélem afp is okés+++++++

Rani!
Nadin csodaszép!!!!!Ügyes, hogy forog, és látom már fogja a játékokat!

Lois!
Mindent BELE!Babásodjál :!: Én mindig szorítok.

Nani!
Izácska is jól megnőtt, jön-megy édeske!

Rólunk:
Kornél elég szépen beszél, a mondókákat is kezdi vissza mondani, nem hiába a befektetett energia

:lol: .Nórit is kezdi elfogadni, viszont nagyon hisztis, erőszakos...dacol.
Nórikám kis angyal mintha nem is lenne olyan jól elvan, kezdi felfedezni a világot, nagy cicista folyton ott szeretne lógni a cicin, tejci van nem kell pótolni :D

Sok puszi mindenkinek, és Boldog Húsvétot!!!!

KépKép

Kép
keny
 
 

 
 

jajj elfelejtettem KATICA HATALMAS GRATULÁCIÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!!!!!

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!

Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánunk!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek remélem kellemesen telt a nyusz!

Lois én nagyon csuriba vagyok értetek!!! :wink:

Keny ne is mond két gyerek hát ja egy pillanatig sincs megállás.
Nórikának szoktam lesegetni a képeit, nagyon szép csajos, és jó nagy is.
Nini most kb 6250g körül van és ha minden igaz most oltják a héten.
Milán is kap szurit kullancs ellen, nagyon javasolta a védőnéni.
Van aki adat be a gyerkőcnek?

Nani cuki lehet Izike! :lol:

Szeretném kérni ha van időtök tegyetek fel képeket úúúúúgy szeretem nézegetni őket.

Rólunk: Nini nagyon szeret dumálni Milánnak és fordítva is igaz.
Multkor azt vettem észre, hogy Milán párizsival eteti a drágát, én meg szívrohamot kaptam, míg azt az 1cm-es darabit sikerült kikotorni a szájából.
Zokon is vette.(testvéri szeretet)
Ujszopisok vagyunk és kemény hiszti van a nem találja. :lol:
Mi már almázunk és vazetem be a többit is lassan. Keny szuli, hogy sok tejcsid van.
Milán is mondókázik és szépen beszél, na és a tánc az nagyon megy_!!!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Rani,
Párizsi nyami nem semmi. Én is rohamot kaptam volna szerintem és fogok is az tuti, mert úgy gondolom Domi is fog meglepetéseket okozni a tesóval kapcsolatban.
Domi már megkapta tavaly a kullancs elleni szurit. Májusban kapta az elsőt, júliusban a másodikat és most kell még egy ismétlés egy év múlva májusban és utána már csak 3 évente ha jól emlékszem. Én nem bízom a véletlenre, sokan mondják hogy hülye vagyok, minek terhelem a szervezetét, de én beadattam a rotát és a bárányhimlőt is. Így érzem jónak és kész. :lol:

Lois,
nagyon drukkolok nektek!!!! :lol:

Nekünk afp 0,81. Határérték, de Domival is 0,86 volt, így nem parázok, genetika is rendben volt, most már élvezem teljes nyugalommal a pocakosok életét. Kistesó egyre aktívabb. Csütörtökön megyünk dokihoz. Névvel még nem állunk sehogy. :?

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lili szerintem nem vagy hülye, vagy akkor klubbot nyitunk! :lol:
Én is beadattam a Rotát és a bárányhimlőt is,Rotát csajos is kapott (bárányhimlőt ugye nem kaphat) és én se bízom a véletlenre így beadatom a kullancs ellenit is.
Szerintem igazad van!
Persze régen is tuti voltak frtőzések, de szerintem mos monden sokkal veszélyesebb és a szövődmények is nagyon gázak.

Az eredmény miatt tényleg ne aggódj főleg ha a genetikai jó volt!
ÚÚÚÚ a névre nagyon kiváncsi vagyok, valami magyar névbe gondolkodtok vagy jöhet bár mi?
Én ha fiam lett volna akkor, bár nem rágtam mostanába át az utónévkönyvet de ez a két név lett volna esélyes: Noel, Zoárd, bár a Zsombor is tetszik.

Pihizz sokat!

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
Zétény is megkapta az összes oltást. Kullancs-első szériát most épp. 2 hete az elsőt. Nekem tavaly a dokim pont ilyenkor azt mondta hogy ne menjen a bárányhimlővel egyszerre, így azt vettük előre és most jött ez. Ez a két héttel ezelőtti nem volt egy sétagalopp, de azóta is edzem a gyereket hogy megyünk megint :oops:

Lili!
Névvel nagyon ráértek még, mi is így voltunk, félidőn bőven túl jött a Zétény, addig csak lánynevünk volt :roll: Erre is húzkodta az Uram a száját, de mivel semmi konstruktívat nem tett hozzá a témához, így mondtam neki hogy van négy hónapja hogy hozzászokjon a gondolathoz, de ez lesz a fia neve 8)

Nani!

Ugyan, nem kell mindent szeretni, Zétény se valami nagy hintás, kicsinek inkább az volt, most már szélvészként nyargalászik a játszón, és minden óriáscsúszdán lecsúszik. Még a "szabadesős" csúszdán is. Én nem merek rajta :oops:

Kenykém!

Részemről elnézve :wink: Megértem, hogy be vagy havazva, én egy gyerekkel is mentegetőzöm folyton :oops:
Dackorszakért részvétem :? Zéténnyel elég simán ment a dolog, de láttam pár pajtival mekkora szívás volt. Na nem mintha az én fiam ne feszegetné a határait, de ő azért simulékonyan teszi.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Nagyon régen jártam errefelé.....

Már nem emlékszem ki kérdezte, de ekcémás bőrre való készítmény felől érdeklődött, szóval ajánlani tudom az Emolium termékeket, nekünk nagyon beváltak. Két nap alatt minden elmúlt.

Lois: drukkolok :)

Kép
zsenka
Budapest XVII. kerület
 
 


Címszavakban:
Ovi csekkolva 8) Teljesen pöpec, csoportszoba szép, udvar király saját kis kresz pályával a járművel nyargalászóknak. Saját sószoba, ott benn minden nap mesélés. Óvónénivel összepacsizva hogy márpedig az én gyerekem év-vesztes lesz és kész :wink:

Zétény jele :arrow: Papírsárkány :)

Másrészről lehet sose lesz óvodás mert sose lesz szobatiszta :( Tegnap annyira kiborult attól hogy nem volt rajta pelenka... Egy órán keresztül állt a szoba közepén moccanás nélkül és tartotta vissza, nem hagyott sem bilit, wc-t, pelenkát, csak zokogott. Erőszakkal vittem a kádba jobb ötletem nem lévén, abba végül belepisilt. Most biztos picit pihentettem a témát, de lövésem sincs mi borította ki ennyire :( Nagyon abszurd volt az egész szituáció.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Köszi lányok! Próbálom minden percét kiélvezni, mert többször ilyen csodában már nem lesz részem az tuti, és már a felén is túl vagyok. Olyan gyorsan telik az idő..... :roll:

Lois,
hűha pisi téma nagyon kemény!! Szegény Zétény, és szegény Te. A pelenka elhagyásától én is félek. Azzal nyugtatom magam, hogy majd a nyár megoldja. Szerintem is hanyagoljátok a témát, hátha nyáron a melegben jobban vevő lesz a dologra.
Oviban sószobáért irigykedem. Nagyon jó dolog!!! Szuper!!!

Dokinál minden rendben volt, szépen növöget Kistesó, és most már szinte egész nap bulizik, még éjszaka is. Mikor alszik ez a gyerek? :shock: Csokit nem eszek, kávét nem iszok, nem értem.

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Sziasztok!!

Lois pisi mizéria nálunk is van, de én se eröltetem itt lesz a nyár akkor azért nekfeszülünk a pelus mentes életnek.
ÚÚÚÚ dackorszak nállunk van nem is kicsit.
Tegnap elösször kád és ruhástul zuhanyzás volt, na nem mintha segített volna rajta. :roll:
Kész vagyok ettől, mert néha meg olyan kis okos és lehet vele beszélni.

Nini cuki növöget, de ő is egy hisztimanó, nagyi csak kis teroristának hívja. :lol:
Már ezsünk almát barackot és szilvát.
Ma a sárgarépára nagy fintori volt.

Lili írd meg ha lesz nevetek.

Kép

Kép

Kép
raniko
 
 


Jaj de édes!!!!
lafead
 
 


Sziasztok, Holnap mennem kell Hcg vérvételre, de elfelejtettem megkérdezni Tőlük, hogy ilyenkor éhgyomorra kell esetleg menni?

köszönöm a segítséget :)
gigijo
Budapest Iv. kerület
 
 


Rani,
nagyon cuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Gigijo,
nem kell éhgyomorra menni. Annyit eszel amennyit akarsz. Drukkolok!! +++++++++++++++++++++++++++++++ :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Sziasztok!

Nagyon megy le a topik sajna a listán. :(
Most is legalul találtam meg.


Gigijo remélem jó hírekkel jössz!!! :wink:
Mennek a drukkok.

Lányok köszi mindenkinek.

Lili hogy vagy?

Lois gondolok rátok!!++++++

Mi jól vagyunk semmi extra.
Ma voltunk a Budaörsi repéren nyilt nap volt (sogorom benfentes) és Milán nagyon szereti a gépeket, így kinéztünk.
Szupi volt.
Milán egyre többet beszél már néha rövid mondatokat is szinte egyik napról a másikra.
Nini növöget, alapvetően jókedvű baba de igényli a törödés és a figyelmet.
Én a kis lodzsánkat betermesztettem lesz koktél parink és paprikánk ha túléli!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok, megjöttünk a vérvételről és nagyon jók az eredmények :))))))))
HCG szint : 850 körüli, ezt még nem tudom milyenek kell lennie, de azt mondta a doki szép az eredmény..

kiesik a szívem a helyéről :D
gigijo
Budapest Iv. kerület
 
 


gigijo, csodamagas hcg!!!! további +++++++++++++++++ !
nani72
 
 


Sziasztok!

Rani,
jól vagyunk köszi szépen! :lol: Minden nehézség ellenére nagyon szeretek kismami lenni. Milán édes nagyon. Olyan cukik mikor dumálnak. :lol:

Gigijo,
ez nagyon szép hcg szint. Hány babát kaptál vissza? Uh mikor lesz?

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Kettőt kaptam vissza, ez a leszivástól számitva a 17 nap

május 14dikén kaptam időponton uh.-ra
gigijo
Budapest Iv. kerület
 
 


és 5 naposakat ültettek be, ilyen eredmény szokott lenni HCG.-n?
gigijo
Budapest Iv. kerület
 
 


Mozgalmas nap :arrow:
Zétény beoltott, biciklitulajdonos és lajstromba vett óvodás lett 8) 8) 8)

Gigijo!

Gratulálok, kismamásodj itt nálunk ha van kedved :wink:

Lili!
22 hét, anyám, de gyorsan telik az idő :shock: :shock: :) :)
Nekem a 3 terhesség (na jó az első nagyon rapid volt) majd minden perce örömteli volt, persze fáradt voltam, meg néha kripli, de azért az nagyon jó"állapot" :roll: Rajta vagyok hogy újra átéljem 8) 8) 8)

RAni!
Jájjj, csudaédes/szép ez a kiscsaj :lol: :lol: Büszkeanyu lehetsz :)
Zétény is így csinálta, 2 évesen annyira beindult azóta is folyamatosan nyomja a rizsát :D
Paradicsom tök igénytelen, legyen nap meg locsold bőven és szüretelhettek naponta :wink: Paprika már neccesebb dolog... :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lilli, nekem Dominik a kedvenc fiu nevem!!! :D, ha fiam lenne, ezer %, hogy ezt választom,

és hogy vagy(tok) mostanság?
gigijo
Budapest Iv. kerület
 
 


Gigijo!
Nincs erre statisztika, láttam már alacsony HCG-vel 3 babát csücsülni benn és magassal egy babát a pocakban. Tök egyéni.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
Nagyon drukkolok nektek!!!!!!
igen nagyon telik az idő, egy kicsit azért lelassítanám. Most a legjobb, nem vagyok nagyon fáradt, nem vagyok rosszul, a mocorgást kellemesen érzem, még tudok Domi után szaladni, nincs nagy meleg, nem vizesedek és még sorolhatnám, persze az lesz a legtutibb, ha már haza hozzuk Kistesót (név még mindig nincs :twisted: ) és minden rendben lesz.

Gigijo,
akkor most már hivatalosan is üdv nálunk!!!! Boldog, gondtalan pocakosodást kívánok!!! :lol: Nekünk is a Dominik volt a favorit és már akkor tudtuk, mikor még nem is voltam terhes vele, ezért ilyen nehéz a második fiú név választás, mert olyan nevet szeretnénk, ami ennyire, vagy közel ennyire tetszik. Ahogy Lois is írta hcg változó nekem 186 volt a leszívás után 14 nappal. Majd az uh megmondja hányan csücsülnek a pocakodban. :wink:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Köszi Nektek, eléggé izgatottan telik, biztos könnyebb lesz ultrahang után is...

eddig a tesztektől féltem...(6.-ot teszteltem) :)))) mind a 6 kulonbozo volt és pozitív , de nem mertem elhinni, ma egy picit megnyugodtam :)

Lili: kb 10 éve a kedvenc nevem Dominik :) - még az Ovizsaruból kedveltem meg! :)
gigijo
Budapest Iv. kerület
 
 


Gigijo!
Nem lesz könnyebb :wink: Mindig van min izgulni :wink:

Lili!
Köszi a drukkokat :roll:
Igen ezek jó idők, én nem is tudom úgy 32.-ik hét körül nehezültem/lassultam be. Bár ebbe az is közrejátszott hogy feküdnöm kellett ami nem tett jót a virgoncságomnak :roll: De mondjuk a 36-40.-ik hetet újra csak végigrohantam :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Hali Lányok!!

Gigijo üdv itt köztünk drága kismami vigyázz nagyon magatokra!!!
HCG szntről én se tudok nagyon nyilatkozni az tuti hogy nagyon szép eredmény és azért ha magas van rá nem kis esély, hogy nem egy babód van, de persze az UH majd megmondja!!!


Lois gratula Zétinek a biciklinek és az ovinak is.
Néztem már a biciklis képeket szupi a járgány csak nem a Tanulóbiciklitől van?
Én is ott néztem Milánnak miután a szülinapra vettet vissza vittük mert nem volt túl jó.
Most azt vártam, hogy legyen megint mert a nyuszik ahogy írták elvitték őket így ha jól tudom most 24-én érkezett a boltba.
Ti is ott vettétek?
Mennyi volt a matricával meg a csengetttttyűűűűűűűűűvel?
Sisak is onnan van?
Én pénteket céloztam meg, hogy megvegyük, hogy a 4 napos ünnapre legyen.
Holnap hívom is a boltot.
Ja csajok láttátok a TV-be azt a tányért gyerekeknek mit nem lehet kiönteni? :shock:
Most sikerült a neten nagyon jó árba vennem ezt kapját gyerkőcök gyereknapra na és egy Állatkertezést.
Ja Állatkerti jegyeket is multkor nagyon jó árba tudtam venni egy Nationalg....-os DVD és két jegy (gyerek és felnőt is használhatja)össz 1490 volt.
Ha valakit érdekel szóljon és ha lesz megint sikítok.


Lili repül az idő és jól élvezd ki minden percét.
Nekem is hiányzik a pocakom, bár Milánnál nagyobb hiányát éreztem.
Azért ne nagyon rohangálj Domi után nehogy baj legyen.(bár én is volt hogy Milánt hoztam fel a 9. hónapba a másodikra ölbe stb.)

Örülök, hogy azért be be nézegettek, :D

Kép

Kép
raniko
 
 


Ja igen ide is fel akartam rakni :roll:

Kép

Rani!
Igen onnan van :) Már vagy 2-3 hete megrendeltem, úgy volt hogy május 4-re lesz, de ma ideért 8)
14000.- volt (bicikli+lábfék+felirat+nyeregcső-zár+csengő)
Másik topikomban már tesztelték, ott szerettem bele, nagyon könnyű, jó kis bici, nekünk is nagyon tetszik.
Lábfék nem hülyeség, az már + egy lépés a tanulási folyamatban. Az 2000.- belőle. Tehát anélkül 12000.-
Én gyors nyeregcső-zárat sem spórolnám ki, mert úgy tök könnyen lehet állítani a nyereg magasságát, amúgy meg csak villáskulccsal.
Naszóval :
Bicikli 9990.-
Felirat:990.-
Lábfék: 1990.-
Nyeregzár: 590.-
Csengő: 490.-

Sisak nem onnan van, azt nem mertem próba nélkül, jó drága is lett :? Mondjuk jófajta, itt meg nem tudom milyenek vannak.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Rani!
Állatkert jó móka, mi Bábszínházba megyünk :roll: Roppant kíváncsi vagyok, mit fog hozzá szólni a csemete :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois jelentem mától mi is bicikli tulajdonosok lettünk!!
Nekem is nagyon teteszett a narancs és a zöld de Milán a türkiszkéket választotta.(a narancsot nem szereti)
Nekünk is 14 körül volt de mi sisakot is ott vettünk.
Lábféket és gyors állíót bevallom elfelejtettem, de apát majd beküldöm max.
Ki is próbáltuk igazán jól ment! :wink:
Bábszinház nagyon jó lehet, Milán még tuti nem nagyon tudná értékelni.

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
Persze Bábszínházhoz kell hogy meg tudjon ülni a Ded a popóján, Zétény nagyon bele tud felejtkezni az ilyen progikba. 3 hete 2 órás táncbemutatót nézett végül az ölemben moccanás nélkül.

Gratula a bicajhoz, remélem beválik :)
Zétény ma már két órát ment vele, de csak itt a kertben, mert végig lógott az eső lába, jó nagy vihar is lett a végén.
Imádja, utána még egy órát parádézott a sisakban :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois én most Halász Judit koncertre szeretném vinni de a Csiribirire mert az Apa figyelj rám CD annyira nem jött be neki a másikra viszont ropja!!!

Milán a sisakot úúútálja ugyanis meghúzta a haját és nem akarja azóta felvenni. :roll:
Hát remélen nekünk is be fog jönni!

Kép

Kép
raniko
 
 


sziasztok!

köszi mindenkinek a gratulációt, aranyosak vagytok!

sajna, nem igazán tudok jönni írogatni. hasfájós a kismanónk, így eléggé nehezek a nappalok és éjszakák. remélem, idővel jobb lesz.


puszi mindenkinek!
katica30
 
 


Katica sajnálom!
Nekem is Nadin is hasfájós volt!
Nyugi kb 4 hónapos korára jobb lesz.
Nekünk az Espuvisan vált be.

Puszi

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Gyors Iza jelentés. 15 hós korára 89 centi és 11,6 kiló.
Minizsiráf. :)

Üdv mindenkinek, szép Május elsejét!!!!!!!!!!!!!
nani72
 
 


Sziasztok! Mi is előkerültünk. Dorka2010, Twist stb. vagyok.
Gratula a kismamiknak! És a bicajosoknak! Nagyon édesekek a képek:)

Gigijo: nekem is 5 naposan 2 babát ültettek vissza, a 13. napon 680 volt aszem a HCG-m, mondták, hogy szép erős terhesség. Nekem egy baba volt, de ám nagyon reménykedtem az ikrekben is, mert ilyen magas értékben lehetséges. Szóval, nekem egy baba volt, de simán lehetett volna akár kettő is, mert tényleg egyénenként változó.

Azért is jöttem, mert Dorci tök ügyes, napközben nem hord pelenkát és ügyesen wc-zik a wc szűkítővel. Most már a nagydolog is sikerült a wc-be, úúúgy örültünk:) Azért hosszú utakra (vonatozás) még pelenkát hord és éjszakára is.

Most kapott apától egy napfénytetős, csajos bringát, amit hátulról lehet irányítani, tolni, de ő is tudja tekerni, és két kosárka is van rajta. Na, naponta 2 órát járunk el vele, imádja, nagyon bejött neki:) Legalább én is fogyózom a sok gyaloglástól:)

Sziasztok!
Vendég
 


Hellóbelló :wink:

Zétény is "itthontiszta" :lol:
Megy pisilni egyedül, magára csukja a wc-ajtót is :shock: , megtörli a kukiját és utána lehúzza a wc-t :roll:
Még nem mertem elindulni pelus nélkül vele, tegnap terveztem de pont elromlott az idő és ezt inkább jó időben akarnám kipróbálni kinti programnál.

Nani!
Azta, tényleg igencsak nyúlánk a kiscsaj. Súlyra Zétény is pont ekkora volt 15 hósan, de csak 82 centi. Pedig ő sem kicsi :)

Twist/Aspire!
Szijjjaaa :lol:
Dorka nagyon ügyes, gratula a a pelenka nélküli léthez :lol: :lol: :lol:

Katica!
együttérzésem a pocakgondokhoz, kitartás :)

Rani!
Mi voltunk még régebben HalászJuditon, Zéténynek végül is tetszett, nekem nagy csalódás volt :?
Almán voltunk márciusban (többedszerre már) de most először nem szabadtérin voltunk, ahol ezren voltak, hanem zárt helyen, belépősön, annyira jó volt, Zétény teljesen odavolt érte :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Katica: gratulálok, pocifájásra nekünk a Grippewater vált be amikor Gréti pici volt.

Lois: gratula a szobatisztaság alakulásához, Grétivel tegnap mentünk Pestre pelus nélkül, hát nagyon kis ügyes volt.


Lois, Rani: szupi kis bringátok lett :-)

Dorka: :-) nektek is grat. a pelus elhagyásoz.

Nálunk a helyzet most elég izgalmas, én holnap megyek epeműtétre és szó mi szó, nagyon félek. Gréti még sose volt nélkülem max nagy ritkán 1 vagy 1/2 napot. Nagyon fog hiányozni , remélem baj nélkül megúszom a műtétet. Annyit bőgtem már ez miatt én nem tudom lazán kezelni irtó para vagyok.
Ha minden jól megy csüt. du. haza jöhetek ha nem akkor pénteken. De maradjunk annyiba pénteken már itthon alszok :-) :-(

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok!

Nikó,
drukkolok, hogy minden rendben legyen.

aspire,
gratula a pelenka mentes élethez.

Lois,
nektek is gratu! Nagyon ügyes Zétény.

Nani,
ez igen!! Iza szép méretekkel rendelkezik. Mi hétfőn megyünk két éves státuszra, kíváncsi leszek a méretekre.

Csajok,
8-as a cukrom. :? Holnap megyek a kórházba, de még nem kell befeküdnöm, csak megbeszéljük a diétát. Eddig durván 1-1,5 kg-ot híztam, de úgy tűnik ezek után marad ennyi. Szerintetek ez nem gáz? Tudom, hogy túlsúllyal kezdtem, de ez azt jelenti, hogy most folyamatosan fogyok. :shock:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Nikó!
Jujj, most olvastalak, szívből remélem, hogy minden rendben zajlott, és már 3 napja otthon lábadozol :roll:

Lili!
Sajnálom a cukorparát :? Sajna ez a súlygyarapodással nem feltétlenül függ össze :? Meg kell szépen szabályozni a kajálásodat, és rendben lesz minden :)
Nagyfiadat isten éltesse!!!!!!!! :lol: :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
köszönjük szépen! :lol: :lol: Cukortémához: 24-én be kell feküdnöm a kórházba ellenőrzésre. :? Diétát nagyon betartom, viszont fogyok, ami nem tetszik. Elértem a kezdő súlyomat.

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lili,
nem baj a fogyás, egy ismerősöm 90 kilósan lett várandós, diétázni kellett, és 80 kilósan szült. nagyon boldog volt ,csinos lett. A babája nem látta kárát!
(sajna aztán visszahízott)
Domikának sok boldogságot!

nikó, hogy vagy????? minden oké????

Lois és aspire babák, ügyesek vagytok! (szobatisztaság)

Rani és Keny, lányokkal mizujs?

üdv mindenkinek!
nani72
 
 


Lili, Lois, Nani:

Köszi szépen, már egész jól vagyok. nem bírom az egész napos fent létet de van segítségem. Anyós itt van a déli altatásig, du.: 1,5-2 órát kell ellenem Grétivel és jön haza apa.
Gréti jól viselte a nélkülem töltött éjszakát de pénteken nagyon sokat sírt, pedig akkor már itthon voltam.
Nagyon ügyesen vigyáz nehogy megüsse a hasamat, olyan kis okoska. Imádom nagyon.

Lili:sajna a cukorhoz nem tudok hozzá szólni de bizti nem baj a fogyás, a baba megszerzi ami neki kell. :-)

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok Csajok!

Dorka de jó, hogy benéztél!
Gratula a pelus mentes napokhoz igazán ügyes a csajos!!! :wink:

Nikó csak most olvastam jajjjjjj epem műtét azta.
Remélem jól vagy gyere a hírekkel!!!!!!

Lili cukorka nem semmi, remélem minden ok lesz, bár ha szépen betartod a diétát akkor tuti nem lesz gond.
NEkem is volt cukros ismerősöm és szintén fogyott nagyon csini lett a babának meg kutya baja.

Lois mi az Alma együttest annyira nem ismerjük bár van CD-m tőlük.
Mi nagyon szeretjük H. Juditot egy koncertre azért tuti elmegyünk.(Milának amgy mindegy csak zene legyen.)

Rólunk: mi jól vagyunk bár most gyerekek kicsit taknyossak sajna.
Milán szépen mondókázik rengeteget tud és énekelget is a drágám.
Nini szépen gyarapszik úúúútálja a zöldségeket pl: sütőtök (erről linket is csatolok ) répa cukkini stb.
Nem tudom mit adjak még neki.
Imádják egymást a gyerekek Nini nagyon sokat kacag Milánon Milán meg megy magátol puszizni meg simizni Ninit és ha sír szalad hozzám szólni.(na nem mintha nem hallanám a kis házisárkányt) :lol:
Én hulla vagyok van valami a gyomrommal szerintem. :roll:
Csabi rengeteget dolgozik sok a meló későn jár haza, bár szerencsére ez van és jó dolgok történnek.(kopp kopp) :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=onvTggU9 ... ture=share

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani:

Nagyon édes Nadin! Na igen a sütőtök inkább kifele jön mint lefele menne. :-) Nagyon édi kislány, aranyosak lehetnek együtt :-)

hasbaj az nem jó, vigyázz magadra próbálj meg pihizni is néha.

Ma volt a varrat szedés, még egy dkg-ot nem híztam a műtét óta. Nem értem, igaz nem eszek túl sokat de nem értem és amilyen okos vagyok a dokit ma meg se kérdeztem, hogy ez nem gond esetleg.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó, miért lenne gond?Epe műtét után nem is kell hízni, lassan kell visszaépíteni az ételt...
lafead
 
 


Lafed: nagyon köszi, nem is tudom miért vártam azt, hogy minden úgy lesz mint régen. Most még a sima pirítós után is háborog a hasam . :-)

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Gyors gyógyulást Nikó!!!
nani72
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: