Új privát üzeneted érkezett!

Nikó örülök hogy jobban vagy!
Szerintem se gond hogy még nem híztál nyugi.
Na rohanok csak gyors kukk voltam.

Puszi

Kép

Kép
raniko
 
 


Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok! Milyen volt a gyereknap?
Dorkával most nagyon-nagyon jó volt:) Lovagolt is és körhintázott (amit a szülők hajtottak, tehát nálunk apa) és ugrálóvárazott is. Attól apa kicsit zabos lett, hogy arcfestést kért Dorci és 1 órát vártunk, mire sorra kerültünk. Ott pedig nem volt kedve hozzá, el kellett jünnünk. De kaptunk helyette egy buborékfújót.

Kép Kép
Vendég
 

 
 

sziasztok!

Aspire, nagy lány lett Dorkád, látom élvezte a gyermeknapot.

Nálunk is jól telt, igaz tarkította némi esőzés.
Iza most erősen fogzik, a napokban bújt ki (végre!) a 9 .és 10. foga. Tulképp jól viseli, de olyan pelenkakiütése lett, el kellett vigyem dokihoz. Kaptunk ecsetelőt és spec.krémet rá.
Ezektől javulni látszik, előzőleg használt sudo,neogranormon, sima patikai, dm-es pelenkakiütés elleni meg se kottyant neki.
szellőztetem is a bőrét, ez vicces nagyon, ma pl. állva kakilt a fürdőszobai kőre. Kb.15 másodpercre hagytam magára, jött is a kaka, szerencsére a fürdőszoba szőnyegtől 10 centire landolt. :D
Szóval elvagyunk.

mindenkinek puszi!
nani72
 
 


Katica: szavaztam!:) Régebben én is neveztem Dorkát ilyen versenyekre, jó is volt, nyertünk egy csomó klassz dolgot:)

Nani: Nagyon durva lehetett akkor a bőre Izának, ha ecsetelő és spéci krém is kellett. Remélem, hogy már jobban van. Fogacskákhoz gratula, nagy megkönnyebbülés lehet (ismerős érzés). Földre kakkantás vicces lehetett:)

A krémről jut eszembe, hogy Dorkánál az a legújabb, hogyha megcsípi egy szúnyog, akkor elvakarja, addig kaparja, míg el nem fertőződik. A bölcsiből pedig állandóan ki szokták tenni emiatt, nehogy a többieket is megfertőzze. Múltkor is 2 hétig kellett vele otthon ülni, mire "meggyógyult". És most megint ez van:( Sőt további idegesítő dolog, hogy a bölcsis doki szerint a mi orvosunk által felírt kikevert krém nem volt hatásos és újat kellett kérnünk. Leragtapaszoltam a sebeit, de még rosszabb lett, mert a ragtapasztól égő vörös lett a bőre és így nem segített az ügyön. Már ha meglátok egy csípést Dorkán, előre látom a gyászos jövőt....
Vendég
 


Szevasztok,

Nem tudom miből készül Nani kréme - de ha a mifélénk, akkor javulni fog a helyzet - , sajna mi is küzdöttünk fogzáskor szünni nem akaró égető popó mizériával, sőt egy alkalommal a gyógyszerész javaslatára még canesten krémet is kentünk napi egyszer rá 3 napig, mert olyan szinten kínlódott a dedem. Ezt kicsit én is túlzásnak tartottam, de haloványan bekenve működött.
A mi dokink csodakréme a koleszterolos popsikrém, amit konkrétan odakensz ahova akarsz, gyógyszertárban kikeverik 1 nap alatt, szerintem jobb mint a sudocream. Azontúl brutál olcsó. Mi sebesülésre, csípésre, szárazbőrre, arca is simán kenjük.

szasztok Farkasok

Kép
farkasok
 
 


Nani, mostanában derül ki ugye, hogy felvették-e bölcsibe?Majd írd meg!!!!Pláne, hogy kihez :)

Dorka de édes!
lafead
 
 


Aspire, ezt a vakarózást nem biztos ,h kinövi. Mivel énuram már 41 éves, és minden csípést kivakar ha viszket, aztán jön a seb. Lebeszélhetetlen a vakarásról. :?
de hogy Dorkád emiatt 2 hétig is otthon legyen, nem semmi!

Lafi, úgy tudom 10-15-e közt derül ki, hogy mehet e bölcsibe, felvételt nyer e? Majd jelzem.

farkasok, krém ötleted "jegyzem".

Izám kiütései szépen visszahúzódtak, kenem az egész intim területen, de más helyen (mellette) szintén kijött. Kb. 3-4 nap kell neki, h lemenjen a gyulladás.
Most a felső íny piroslik. :?

szép vasárnapot!
nani72
 
 


Sziasztok!

Jelentem gyermekem felvétetett a bölcsibe. Ősztől ez lesz az új program. :)
Lafi, a pillangó csoportba kerül. ( H. hova járt?)

pussz mindenkinek
nani72
 
 


Nani, gratulálok!!!!Sejtettem azért :) Most változtak a csoportok, illetve a gondozónők, de majd megérdeklődöm :)
lafead
 
 


Nani és mikortól kezditek?Rögtön szeptembertől?Ha igen, akkor lesz egy kis harc a beszoktatás miatt, mert ott hetente 2 gyerek szokhat be, és szülőin döntik el a szülők. Mi 1. héten akartunk kezdeni, de akkora volt a harc, hogy okosabb voltam, feladtam az első hetet azzal, hogy enyém a 2. hét. így 2. héttől kezdte. Ha év közben mentek, ez a szabály már nem igaz, ott az szokik be, aki akkor épp kezdeni akar.
Már megérdeklődtem, ki lesz abban a csoportban, amint írnak, szólok :)
lafead
 
 


Nani, megvan a válasz, 2 éves korig a mi volt gondozónénieink lesznek a tiéitek :) 2 éves kor fölött pedig újak vannak, szóval szerintem a miéinket kaptátok meg, szuper :)
lafead
 
 


Nani, hatalmas gratula a bölcsihez és hogy Lafe-ék gondozónénijével lesztek!!!

Más: tudtok esetleg olyan buborékfújót a gyerkőcnek, amibe beletöltöm a mosószert és csak nyomni kell és dőlnek a buborékok ezerrel? Mert a mártogatós nem jó, Dorka mindig kiönti, 20 mp alatt már a padlón van az egész és csak néz-néz csalódottan.

Hogy vagytok? Hogy telik a nyár? Utaztok valahova? Mi nem fogunk. De viszont 4 hét szabin leszek és végig Dorkával fogjuk múlatni az időt. Alig várom:)
Vendég
 


Aspire, Iza kapott 1 mostanság divatos vizipisztolynak látszó buborékfújót, villog is és zajong, és dől belőle a buborék. Ellenben a gyerek fél tőle. :)
Kínai boltokban lehet kapni 700 ft körül.
4 hét együttlevés csuda jó lesz! Nem baj, ha nem mentek 'nyaralni', klassz programokat lehet szervezni anélkül is.

( mi talán balcsizunk majd, de még nem biztos,egyenlőre terv csupán)

Lafikám, kösziiiii!
(tudomásom szerint már nem lehet évközben becsatlakozni, mert nem tartják fenn a helyet)

hűvösebb napokat kívánok mindenkinek, puszi
nani72
 
 


sziasztok!

Ki, hogy van????

Mi ma voltunk életünk első szülői értekezletén. Mind a bölcsi, mind a gondozók és személyzet, jó benyomást keltett.
Izi októbertől lesz bölcsis. ( Lafi, Gabi néni és Kriszti lesz velük)

puszi nektek.
nani72
 
 


Nani, Gabi néni H gondozója volt, Kriszti néni a kicsikkel a mellettünk lévő szobában, felváltva voltak ügyeletesek négyen, de alap 2 gondozónő van,és az egyik a "fő" gondozónő. Mindkettővel csak jól jártatok :) én szerettem Krisztit is, mégha effektíve ő ügyeletes gnő volt, míg GAbi néni a főgondozónőnk, nagyon aranyos ő is :) majd említsd meg, hogy jó barátok vagyunk :wink:

Krisztivel már tegeződtök?Én csak amikor elballagott, akkor engedtem meg neki...ez valami új?addig tiltva volt a tegeződés...Gabi nénit meg értelemszerűen nem tegezem.


hogy telik az idő, pont két év bölcsi után már eltelt egy év óvi, szeptembertől középsős lesz...nagy már, nagyon nagy.

mi megvagyunk, meleg van, dolgozok, még van óvi 2 hétig, aztán hogy oldom meg az 5 hetet még nem tudom, mert nincs az Istennek sem ennyi szabija.

lediplomáztam (megint) közben, gyerek nagy, hokizik, floorballozik, úszik már egyedül, angolul tanulunk, mert a suli!!!!! amit kinéztem, angol és matek felvételi lesz, szóval tanulunk már a felvételire, ami alig több mint egy év múlva lesz....tök gáz...suli....

kistesó projekt 365 nap múlva indul (kb.)

pcos és ir eltűnt nekem, szedem a metet azért biztos ami biztos alapon, alacsony viszont most már minden értékem, hálistennek, talán nem lesznek gikszerek kistesónál, remélem, és spontán összejön, nem is megyünk Kaáliba sem. még 5 kg van rajtam és így kb 40-43 kg ment le összesen, szóval nem rossz :) az egészségem rendben, kivéve hogy túl alacsony a cukrom, 3 egész lett a 120 perces is, erre oda kell figyelnem, szóval minden rendben, fogyás, egészség, jöhet a baba 2014-ben :)
lafead
 
 


ja és most döbbenek le, júl vége aug eleje amikor 2006-ben csatlakoztam hozzátok....tyű 6 éve itt vagyok igaz néha nevet váltva, de vagyok :)
lafead
 
 


Lafikám,
gondozókkal senki sem tegeződött le, de Krisztit nem írtam Kriszti néninek,mert fiatalabb nálam. :lol:
Különben a megjelent anyukák zöme nem fiatal, és már az is látszik, ki lesz a problémás szülő. :lol:

Csudaügyes vagy fogyás/diéta terén !!!!!!!!!!! (én csak hízom,szépenlassan :? ) Menni kéne T.papához is.....,de tudom, le leszek szúrva : egyrészt mert nem mentem a kért időben kontrollra, másrészt nem figyelek amire kéne, a 3-as alapkezelésre fittyet hányok. Tudom, nem mentség, hogy nincs idő magamra, de tényleg nincs.
Pedig szülés után fél évvel 4 kiló plusszom volt, és majdnem ott voltam, hogy abbahagyhatom a metet, mert oly jók lettek az eredmények.
Na ezt jól elbaltáztam a jelenlegi életvitelemmel.

Kívánom, hogy 1 év múlva úgy legyen,ahogy szeretnéd!
nani72
 
 


Sziasztok!

Életjel. :lol:
Nem semmi volt az elmúlt pár hónapom, vizsgák, építkezés, költözés, de most már a végét járjuk szinte minden tekintetben. :wink:

Gratula a bölcsiseknek. :lol: Domit is felvették, de mi még nem adjuk be, mert itthon leszek, bár van aki azt javasolta, hogy akkor könnyebb lenne, de nincs szívem elvinni, mikor én meg itthon vagyok a babával, így majd meglátjuk. :?

Hát a súlyommal vannak problémák, mert még nem teljesen egy kilónál járok csak és a dokim nem igazán tudja mire vélni a dolgot, talán a pajzsmirigy most áll vissza, nem tudom. Jó is mert könnyebben viselem a terhességet, csak ezek a piszkálódások ne lennének. :evil:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lili!
Huhh, látom már véghajrázol :)
Szép szülést kívánok :)

Nekünk mozgalmas nyarunk van, + ovira hangolódunk. Minden kiegyensúlyozott és derűs. Jó idők ezek, kiélvezem amíg még 0-24-ben az enyém :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
igen, most már görcsök, keményedések jönnek-mennek. Még van pár napunk addig is próbálom kiélvezni a pocakosok gyönyörű de nehéz életét. :lol: Szerdán megyek dokihoz, remélem már tágultam valamit, mert a nyákdugóval még ne találkoztam pedig Domival a 37. héten elment.
Kíváncsi vagyok milyen lesz majd az ovi nálatok, hogy szereti majd Zéti.

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lilikém, nem tudom mi van veled/veletek, nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!

puszi mindenkinek
nani72
 
 


Nani,
még mindig egyben. Egy ujjnyira nyitva a méhszáj, majd szombaton megyek ismét dokihoz. :)

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lili???????

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


sziasztok!

életjel :)

lili: nagyon drukkolok!

többiek?

manó ma 5 hónapos :) 7,7 kg, és 67 cm.

pár héttel ezelőtt, nyaraláskor készült ez a fénykép:

Kép
katica30
 
 


Sziasztok!

Egy kicsit megkésve jövök. Szóval augusztus 22-én 20:20 perckor megszületett Martin baba. 3100 grammal és 51 centivel. Sima szülés volt, csak utána voltak problémák, de majd jövök a részletekkel, csak még a kezdeti nehézségeken legyünk túl.

Katica,
gyönyörűűű!!!!!!!!!! :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lilikém!
Nagyon örülök Nektek, szívbéli gratula :lol: :lol: :lol:
Várom a részleteket ha majd ráérsz :wink:

Katica!
Szép kis pasi :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


sziasztok!

Lili, sok sok örömöt kívánok, erőt a mindennapokhoz!

Katica, cuki a gyerkőc!

Nálunk minden oké, lassan indul a bölcsibe szoktatás.
nani72
 
 


Mindig is erről álmodtam, hogy egyszer eljön az időés ide is írhatok.
Egy igazi siker történt eredményeként, fotó rólunk (2in1):


Kép

"BÍZOM TISZTA GONDOLATAIM TEREMTŐ EREJÉBEN ÉS BÍZOM A VÁLTOZÁSBAN! "
kalkata
 
 


Kalkata: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Jaj, de jó, gratulálok nektek! Ezer éve nem jártam erre, de ma valamiért úgy éreztem be kell nézni! Csodaszép a babaház! Sok boldogságot kívánok! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Kalkata!
Micsoda szép teccik lenni! puszillak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nani72
 
 


Kalkata, na végre!!! GYÖNYÖRŰ!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Micsoda hír!!!!!!!!!!!!!!!!Katám szívből gratulálok!Rég olvastam a blogod, teljesen lemaradtam...sok sok puszi
lafead
 
 


Nohátnohátnohát.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Micsoda nagyszerű hírre kukkantok be :lol: :lol: :lol:

Kata!
Szívbéli gratula, tudom rég vártátok már hogy felétek röppenjen a gólya :wink:

Mesélsz a részletekről esetleg??

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lafi!
Olvastam a FB-n hogy akarsz menni a Kaáliba. Hogyhogy?? Azt írtad nemrég, hogy spontán babát terveztek jövőre :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, ez van sajna, a terv megmaradt, de csak terv ... az élet átírta az eseményeket :cry:
lafead
 
 


Kedves Babavárók és Babaremélők!

Régen nem jelentkeztem, de ennek sok oka volt.
Szeretném, ha senki sem vesztené el a reményét, ezért írok egy pár sort.
Most 3 gyönyörű lánykám van. A történet folytatása:
15 lombik/2gyerkőc után szerettünk volna még egy babát. Sajnos a krió 12 hetesen elhagyott bennünket. Ebbe egy kicsit én is belehaltam. Mégis úgy döntöttem, kell még egy próbálkozás, mert tudom, hogy nekem rendeltetett még valaki. És jött a csoda! Most az én csodalányom 2 éves és imádom!
Ez bizonyítja számomra, hogy ha hozzám rendelték a kis életet, akkor minden rendben lesz. Sok babától el kellett búcsúznom ez alatt a sok év alatt, de biztos vagyok benne, hogy nem azért jöttek-mentek, hogy fájdalmat okozzanak, hanem, hogy megtanítsanak a köszönetre, a hálára és a türelemre.
Mindenkinek kívánom a csodát, amit megértem és sok türelmet a fájdalom feldolgozására!
Üdvözlettel: :)
konak
konak
 
 


Sziasztok!

Hírt hozok.

Megszületett Kalkata kislánya tegnap délelőtt, 2900 gr, 53 cm.
Baba és Mama jól vannak.

Isten áldjon benneteket!!!!!!! Jó egészséget, sok szerencsét közös, új életetekhez!
nani72
 
 


Kata!
Szívbéli gratula!! Jó érzés olvasni, hogy előbb-utóbb mindenhová odaér az a fránya gólya :lol: :lol: :lol:

Konak!
Emlékszem rád, együtt babásodtunk itt egy ideig, igaz??
Örvendezem, hogy háromgyerekes mami lettél :lol: :lol: :lol:

Jaj de rég nem írtam ide :oops: :oops: :oops:

Nálunk is csordogál az élet, Zétény elkezdte az óvodát, fél napra jár, mi serényen próbálkoztunk ezidáig, de most épp szünetelünk 3 hónapra, mert egy hete műtötték a szemem hogy ne legyek vakegér a továbbiakban. Szóval kis szünet, addig a férjem is utánajár altáji gondjainak (volt pár vesegyulladása/húgyúti fertőzése az elmúlt két évben) és utána kell járnunk hogy ez mennyire hat ki szaporodási terveinkre :roll:

NA cupp Nektek elveszett báránykák, írjatok :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Kalkata, gratulálok! Jó egészséget, sok örömet kívánok az egész családnak!

Lois, gyors felépülést és mielőbbi babásodást!

Mi is jól vagyunk, élvezem a "dumagép" melletti közös együttlétet. Még mindig cicista Péter :roll: :oops: .
Hétfőn megyünk óvoda ügyben a jegyzőhöz, mert nem a körzetibe szeretném járatni. Igaz, h csak jövő szeptembertől lesz ovis a fiam, de nehéz bejutni. :x :evil:

Sziasztok!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Kalkatának nagy gratula!Boldog, egészséges és szép életet babának és családnak!

Konak neked is gratula!
lafead
 
 


Sziasztok!

Kalkata,
gratulálok Nektek!! Sok boldogságot örömöt egészséget kívánok!

Bols,
ez igen! Elmondod a titkod? Én azon imádkozom, hogy fél éves koráig tudjam szoptatni Martint. Domit is csak 3 hónapos koráig tudtam sajnos. Martinnak estére már kell egy kis pótlás, de nem vészes. Remélem kitartunk még három hónapig. Ovi ügyben nekünk is nehéz lesz, főleg hogy itthon vagyok.

Lois,
mielőbbi gyógyulást és pocakosodást kívánok! :D


Többiek hol vannak?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lili77 2013.03.02 21:28-kor.

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Ha ez lehetséges még boldogabb új évet kívánok Lánykák, mit az idei volt :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Boldog új évet kívánok mindannyiotoknak!
nani72
 
 


Sziasztok,

látom kihalt a topik, de hátha jár erre valaki, aki tudja, hogy mennyi most a várakozási idő a lombikra?


köszi

Kép
zsenka
Budapest XVII. kerület
 
 


Ugyanazt akartam kérdezni, mint az előttem szóló :D (Budapesti Kaáliba mennyivel előre kérjek időpontot? Mesónál fél évre előre adtak.)

Vajon mért halnak ki a lombikos fórumok itt a babaneten? :roll:

(Lilli, boldog fél éves fordulót!)

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Rekuja,
köszi szépen!!! :lol: Gyönyörűek a lányok, megnéztem a képeiteket.
Mentek a harmadik babáért? Hű de irigykedek. :lol: Nekem nincs infóm a jelenlegi helyzetről, de drukkolok nagyon!!!! Mintha azt mondták volna, hogy dokifüggő a dolog. :roll: Egy konzit megér és utána már tudtok kalkulálni. Húzni lehet a dolgot, csak sürgetni nem.

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Zsenka Ma beszéltem a Bp-i Kaálival, fél év a várakozás, plusz amennyit a dokihoz vársz (1,5-2 hónap az időpontig), szóval inkább 8 hónappal előre tervezz. Mikor akarsz menni? Mi jövő tavaszra gondoltunk (február-május közt valamikor), erre mondta a nő, hogy legkésőbb augusztusban, de inkább korábban kérjek időpontot.

Lili Hát, ha egyszer beindul a bolt, mért állnánk meg kettőnél? A végén még te is meggondolod magad, elfér ott még egy fiú :). Mi is lány ikerpárra gyúrunk :wink:.

Létszi, ha a régiek közül olvastok ide, írjatok nekem infókat a dokikról! Az enyém (Kovács Tímea) elment a Kaáliból külföldre, szóval váltanom kell (igazából nem bánom, ha rajta múlik, Mesó most nem szuszog itt mellettem). Aszem Szmatona Gábor csinálta az ET-t Mesónál, ő szimpi volt, de a Krizsát dicséri mindenki. Másrészt nem akarok túl felkapott dokit, akinek emiatt hosszú a várakozási listája.

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Rekuja,
tudom, hogy mindenki haza beszél, de Kovács Péter, Kovács Péter, Kovács Péter........ :lol: :lol: :lol: Imádom!!! Annyi, hogy ő augusztusban szabadságon van, tehát ha őt választjátok júliusra vagy szeptemberre kaptok időpontot. Nálunk 2-ből 2 a statisztika. :lol:
Nem, mi már nem megyünk vissza, bár nagyon vágyom rá. Persze, ha esetleg csoda történne és "csak úgy" jönne, imádnám. :lol: Nagyon drukkolok!!!!

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Hello Lánykák,
nem tudom valszeg erre már a madár sem jár, de azért én beköszönök egy év után, hogy újra számomra örömteli hírekről számoljak be Úgy fest újra felénk keringett egy gólya, szóval most roppantul örvendezünk ici-pici-koraterhességemnek

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: