Új privát üzeneted érkezett!

Orsi! :D
Annyira édesek!
Kicsit érzékeny vagyok mert elpityeredtem magam az utolso képen!

Andi! :D
Köszönöm,hogy leirtad a tapasztalatod!
Végül is mikor mész a 4d-re?

Zsebike! :D
Neked most lesz az afp valamikor?

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok!

Orsi,
A könyv első részét már nem lehet kapni,de ez a 2.rész az első bővített,átdolgozott kiadása.Köszi a figyelmeztetést a koraszüléssel kapcsolatban.Olyan jó,hogy raktál fel nekünk képet,köszi ezt is!Édesek rajta a babák.

Katyerina,
A sima uh kép elég rossz minőségű lett,és már csak külön-külön férnek el rajta a babák,ezért azt meg sem próbáltam felrakni.Majd a 4D-set mindenképpen megmutatom.Most vagyok a 20.héten,az idő nagyon jól telik,már csak 14 hét van szülésig!(remélem nem jön közbe semmi sem!)Te hogy vagy?Mikor próbálkoztok legközelebb?Bocs,de nem mindig tudlak olvasni titeket.

Zsebi,
előbb írtam privit,de az is elszállt,így ide válaszolok neked.
Köszi,hogy beszélsz a pelusos csajjal,próbáltam megkeresni ezt az infót,de nem jött össze.Nekem azóta sem rugdostak annyira a babák,de ez ilyenkor még természetes,később meg a helyhiány miatt nem fogjuk annyira érezni őket.
Még mi sem vásárolunk,csak babakocsi ügyben nézelődünk.Valószínű,hogy a meglévő sima 1-es mellé veszünk egy egymás mögöttit.A Sote-ra már nem megyünk vissza,mert már nem tudnék annyit utazni és képtelen lennék fél napot ott várakozni.
Lemértem a hasamat,köldökmagasságban már 107 cm!!!Ehhez tudnod kell,hogy én 178 cm magas vagyok,protos testalkatú.
Nemsokára te is elkezdesz hízni.

puszi,Andi
19+4
aanda
 
 


Anikó!

Egyszerre írunk!Remélem jól vagy!
Kb.2-3 hét múlva megyünk 4D-re,már nagyon várom!
Pihenj sokat!
puszi.
aanda
 
 

 
 

Andi! :D
Pihenek amennyit csak tudok!
Köszönöm jol vagyok,már nagyon várom az első ultrahangot!
Szerdán megyünk,nagyon izgulunk!
Hu ez már brutál pocakméret! :shock:
Gondolom te is sokat pihengetsz!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Andi :)
az első rész alatt az első 1-2 fejezetet értettem :D :D :D
a könyv szerintem is hasznos, bár én csak párszor olvastam bele.

a képek 22+4en készültek.

107cm???? nem semmi :D én 105/106-tal szültem :D :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Zsebi,Andi :lol:
No, szóval tegnap ráálltam a mérlegre és 7 kg-t híztam és lemértem a hasamat is : 104 cm!!!!

Orsi :lol: ez 20 hetesen sok 2 babával?
Édesek a babás képeid! asszem tényleg érdemesebb korábban elmenni mint 30.hét.
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Viki :)
mi sok 20 hetesen 2 babával??? :D

bocs, de betegek a fiúk, és nem forog rendesen az agyam :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


nekem 20 hetesen asszem olyan 88-90 cm körül volt a pocakkörméretem.... de ha akarod, akkor elő tudom bányászni.
egyébként 63 cm-es derékbőségről indultam.
(most meg így 2 évvel a születésük után nem akar 73 alá menni... a derekam helye :D)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi!
Nagyon jók az uh képek de még jobb amikor már kint vannak. :) Annyira aranyos.
Most ezt nem értem miért normális ha 20 kg-ot hízok? Miért függ ez össze az alap kilókkal?

Anikó!
Igen hétfőn megyek az AFP-re. Remélem minden rendben lesz a babókkal.

Andi, Viki, Orsi!
Az én hasam most köldök alatt kb. másfél cm-vel 89 cm, a derekam 80 cm. hihi Nem tudom mennyi volt kezdésénél mert nem mértem itt soha a pocakomat

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi :)
úgy van ez, hogy a terhességhez ált. kell egy bizonyos testzsírszázalék - most nem tudok nagyon szakszerű lenni-, kell ez a megfelelő lepényhez, a mellek megfelelő átalakulásához, ill. ahhoz, hogy a szülés után legyen egy kis tartalékod.
Ha már van rajtad husi, akkor a terhesség alatt kevesebb rakódik le, ha nincs, akkor több. Ezért van, hogy vékony kismamiknál normális az, hogy többet híznak, míg ha valaki 80-90 kg-val indít, akkro lehet, hogy _semmit_ sem hízik a terhessége alatt.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Zsebi!

Köszi az infót pelus ügyben!Az Afp-n biztos minden rendben lesz!

Viki!
Akkor mi kb.egyformán hízunk,ez megnyugtat.Azt hittem,hogy csak nekem van ilyen nagy hasam!A 3-as ikres ismerősöm 126 cm-nél abbahagyta a mérést,úgyhogy én baromi nagy hasra számítok!

Katyerina!
Most olvastam,hogy szúrod magad!Nagyon ügyes vagy,így tovább!Én is magamnak szúrtam,a végére már megszoktam.Mindig az eredmény lebegett a szemem előtt,pedig nem is gondoltam hogy sikerülni fog!

Andi
19+5
aanda
 
 


Kép

Orsi!
Ja akkor már értem. Na majd meglátjuk hogy hogy alakulok át. :P

Andi!
Nagyonszívesen. Én már alig várom hogy a tesódék menjenek és készítsen pocakképet.

Viki!
Nem kapunk tőled sem poci képet?

Bocsi de én annyira imádom nézegetni a pocakokat olyan érdekes hogy mindenkinek más és más. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Andi, Viki!
Nem szeretnétek vonalzót készíteni??????????

Andi!
Ahol én töltöttem le az enyémet ott tök aranyos a hármas ikres. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Orsi :lol:
Bocsi, hogy nem vagyok érhető. :(
Azt akartam kérdezni, hogy most 20 hetesen sok-e a 104 cm haskörméret vagy sem? De már látom, hogy ez mindenkinél más attól függ milyen alkatúak vagyunk.

Aanda :lol:
Drága vagy! Igen ez remek, hogy együtt haladunk méretekben csak egy apró bibi van a dologban, mégpedig az, hogy nekem csak két baba van a hasamban. :D Ezért döbbentem meg egy kicsit, hogy bazi nagy bálna leszek a végére :lol:

Zsebi :lol:
Nem nagyon szeretem, ha fényképeznek :wink:
De igen csinálnék én vonalzót, de ezek az oldalak mind angolul vannak és egyszer ugyan már sikerült, de sokat bénzátam vele.
Ha le tudnád írni röviden, hogy hogy lehet a legegyszerűbben megcsinálni, akkor köszi.

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Heló csajok!

Zsebi,nekem is kéne segítség a vonalzóhoz!

Viki,
akkor együtt leszünk bálnák a bébik számától függetlenül.Megnyitjuk majd jövőre a Kaális bálnák fórumát!
Neked mennyire mozognak a babák?
Mert nekem alig,megint kezdek depis lenni.Az uh-ra még 9 napot kell várnom!Lassan megőrülök,pedig tudom,hogy ilyenkor még nem rugdosnak annyira,hogy mindig érezni kellene.

Andi
aanda
 
 


sziasztok!

orsi!
nagyon édesek a képek! annyira szeretem nézegetni őket!

Andi!
ne izgulj, minden rendben van/lesz! látod mind a hárman ragaszkodnak hozzád! nem lesz semmi baj, nagyon elfoglalt anyuka leszel :) a 14 hét gyorsan el fog telni :)
segítséged lesz?
a másikon szoktam irogatni, hogy éppen mit csinálok, hol tartok, ide csak miattad (miattatok, mert elindult ez a topic is) nézek be.
szóval szúrom magam több kevesebb sikerrel, a piros inzulinos tűvel nem nagyon sikerül, a toll az sima ügy, hétfőn megyek uh-ra
kb ennyi, de nem akarok alkalmatlankodni ez a ti oldalatok!
de jövök mindig kiváncsiskodni végül is ti vagytok a pozitív példa :)

katyerina
 
 


Andi, Viki!

Vonazó készítés:
Kattintastok az én vonalzomra kétszer!
Majd ott az expecing a baby feliratra (felül középen első)
Your last menstrual period felirat alá írd be, hogy ide írd be hogy mikor menstruáltál utoljára az első napját (először a nap nekem 26 aztán a hónap (nekem május) aztán az év:2006.)
tegyél egy zöld pöttyöt az a vonalzó előtti fehér pöttybe amelyik vonazót szeretnéd látni
utána a select baby markernél: egy sorba a kék mezőre kattintva az van ráírva hogy Twins, Triplets & Quads. ha erre kattintasz feljönnek az ikres lehetőségek itt szintén ha kiválaszottad hogy te milyen figurát szeretnél hogy haladjon a vonalzódon akkor ugyan úgy tegyél elé egy zöld pöttyöt.
Ha ezek megvannak akkor a lap legalján kattints a Create Ticket gombra.
Ezután felad egy új ablakot ott a második táblázatba ami fölé a következő van írva PseudoHTML? UBB code or BB Code azt az egész részt rejöld ki és egér jobb gombal másold ki
így néz az ki
([url=http://lilypie.com]Kép[/url)

majd hívd be a babanetet menj be a profilodba és ott az aláírás részhez ezt a kimásolt szöveget illesztd be és onnantól az aláírás autómatikusan meg fog jelenni és mindig mindenhol ki fogja tenni a vonalzót ha akarod írd elé hogy Viki vagy Andi és akkor azt sem kell soha többet leírni.

Remélem tudtam segíteni ha kell még segítség szóljatok.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!

Régóta olvasom ezt a fórumot, most a segítségeteket kérném. Tegnap tudtam meg, hogy -úgy tűnik- sikerült a 4. lombikom. A Bhcg-m 101 lett a 10. napon. Szerintetek ez egy baba, vagy van esély kettőre is? Úgy emlékszem nvikinek volt valamivel több a hcg-je, csak azt nem tudom, h. az neki hányadik nap volt. Viki? Amúgy mindannyiótoknak végigizgultam a programmját, nagyon boldog vagyok, hogy talán most nekem is sikerült. Mindenkinek a legjobbakat, és felhőtlen babavárást kívánok!

Hajni
20140901102739
 
 


Sziasztok

Hajni
ki az orvosod (hol)? Egyébként pedig nagyon de nagyon gratulálok, ha a doki mondta akkor bizti sikerült. nagyon örülök neki és nagy nagy gratula!

Szia

Erika
erika13
 
 


Hajni!
A táblázat szerint a 10. napon három napos transzfer esetén 17-147-ig elméletileg egy baba, de láttunk itt már sokmindent. Van hogy később tapad meg és akkor is lehet kettő. Nekem a hármas ikrekkel a 11. 438 volt. Hogyhogy már ilyen korán mentél vérvételre?
Ki a dokid, mi volt a baj?

Gratulálok és druszámnak tekintelek mert nekem is a negyedik sikerült. Boldog babavárást kívánok neked is. Nagyon vigyázz magadra!

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Erika, Zsebi, köszönöm, hogy már ilyen gyorsan válaszoltatok is. Én is a Bp.-i Kaáliba járok, én Kováts doktornőhöz. Az ok nagyon kevés és rossz minőségű spermium. Velem minden ok. A 4. napon kaptam vissza 4 embriót, amelyikből is az egyikük már elérte a blasztociszta állapotot. Eddig még soha nem indult el semmi, úgyhogy most se nagyon bíztam benne. Az előző 3 alkalommal is minden nagyon szép volt, nagyon jó, az előzőnél 2 blasztót kaptam vissza, mégse sikerültek. Úgyhogy teszteltem a 9. napon, pozítív lett - életemben először. Majd a 10. napon is, és ekkor úgy döntöttem, hogy nem érdekel mit szólnak, muszáj tudnom, hogy igaz-e! Úgy örülök!!!

Hajni
20140901102739
 
 


Hajni!
Elhiszem szinte ugyan ezt csináltam végig csak én a 11. napon vérzéssel indítottam de azért elvetelmülten teszteltem totál pozitív és irány vérvételre. Itt kerekedik a pocakom és még sokszor mindig hihetetlen hogy ez velem történik. :)

Orsi!
Elég extra kérdésem lenne de valahol amikor böngésztem a neten láttam ilyet csak akkor nekem még nem volt aktuális és most sehol sem találok. Lehet kapni ikreseknek való kengurut? Én amit láttam olyan volt hogy úgy elől volt a két baba mint az egyesnél csak ketten egymás mellett. Nekem baromi nagy könnyebbség lenne mert ha nincs itthon senki magamra kötöm a liftbe beteszem a babakocsit lent belerakom őket és irány a séta. Ha tudsz ilyenről megírnád hogy hol lehet kapni? Vagy az ikresen is érdemes lenne kérdeznem nekem a használt is tökéletes lenne mert csak a 7. ről a földszinre jutáshoz kéne nekem.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi!
Nekem is volt egy kis barna először a 8. napon. Akkor én már temettem a dolgot. Egy-egy kis barna azóta is van, a dr.-nő azt mondta nem gáz. Te meddig barnáztál, mikor maradt abba?
20140901102739
 
 


Hajni!
Utrot kapsz?Mert arra mondták nekem hogy kimarhat és barnzhatsz. Én a 12. hétig véreztem, barnáztam nagyon ilyesztő volt. De szerencsére vége. Ahogy abbahagytam a progipótlást úgy múlt el egy héten belül teljesen.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi,
igen 3x2-t. Akkor igyekszem nem izgulni annyir! De jó neked, hogy már itt tartasz! Igyekszem utánad! :lol:
H.
20140901102739
 
 


Katyerina!

Oké,akkor próbállak olvasni titeket,és ide fogok majd írni neked.

Hajni!
Üdvözöllek én is téged!Én értékeket nem tudtam,hanem 2-4 naponta csináltam a teszteket,még uh előtti napon is.Mikor mész uh-ra?Izgulok miattad.

Andi
aanda
 
 


heló

Andi
Kép
aanda
 
 


x

Andi
Kép
aanda
 
 


Andi!
pont négy hét van közöttünk :).
Tök aranyos a vonalzón a három lurkó.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok lányok!!

Sajnos régen voltam nálatok, remélem még azért egy picit emlékeztek rám!! zsebi, a segítségeddel én is tettem fek vonalzót, mert olyan üres volt mindig az alja az üzijeimnek!! Én már haladok a finis felé, de még azért 6 hetem hátra van!!Már alig várjuk a pici fiút, persze ezzel mindenki így van!! :D
Már készítgetjük a babakelengyét, babakocsi már készan vár, megvan a pelenkázó, összes ruci, cumisüvegek stb!! Még a kiságyat kell lehozni a padlásról!!

Szió Hajni!!

Én is a Kovács doktornőnek köszönhetem a pocilakómat, második lombik sikerült, egy fiúkánk lesz!!
Gratulálok neked a terhességhez, nagyon vigyázz magatokra!! emlékszem én is mennyire vártam az első ultrahangot, hogy vajon hány babánk lesz!!
Minden tiszteletem az ikres kismamáknak, hát nem lehet semmi egyszerre több babát várni, én már néha úgy érzem magam, mint egy teknősbéka, főleg ha hanyatt fekszek!! :lol:

Boldog babavárást kívánok mindenkinek, igyekszem többször benézni hozzátok!! Üdv: Melódia

Kép
Kép
melódia78
 
 


Andi :lol:
Ne legyél má' most depis!
Én is mostanában napjában, ha talán kétszer érzem őket, de tuti jól vannak. Amíg dolgoztam többször éreztem őket, de valószínű azért, mert nekik sem ízlett a munka. :lol:
Ja, de én BMC-s bálna vagyok ám :D

Zsebi :lol:
Köszi, megpróbálom megcsinálni a vonalzót.

Hajni :lol:
Először is gratulálok!!!!!
Nekem a beültetéstől a 13.napon volt a vérvétel és 122-es hcg-re mondta a doki, hogy másfél gyerek :lol: , oszt'aztán meg kettő lett.
Szerintem ez is egyéntől meg az ember szervezetétől függ.

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Viki!
A profilba ha illetszed be akkor az aláírás beillesztés után ha mész lefelé ott vannak mindenféle kérdések amire igen nem a válasz ott a Mindig engedélyezze a BBCode-t, HTMl-t és az emotikonokat is igennre kell állítani.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Andi,
Okt. 2-án lesz az UH, sajna még elég soká. Nagyon bátor vagy, hogy bevállaltad a 3 bébit, de azt hiszem én is így döntenék. Nagyon drukkolok neked!

Melódia,
köszönöm! Könnyű szülést kívánok!

Viki,
Akkor talán van esélyem nekem is a kettőre. Nem mintha nem örélnék egy babának is, de valahogy olyan kettő érzésem van. Vhogy már évek óta azt tartom evidensnek, hogy ikreim lesznek. Persze nem vagyok az a fene nagy orákulum, sőt tök racionális vagyok! De vhogy mégis ezt érzem. De a legfontosabb, hogy sikerült! :lol:
20140901102739
 
 


Melódia!
Már akkor tényleg nincs sok hátra. Szépek a vonalzók. :)

Hajni!
Hát igen messze még az okt. 2. de előbb nincs sok értelme menni mert akkor még nem lehet látni hogy ver e a kicsik szíve, így meg már tuti fognak verni.
Nekem is olyan érzésem volt hogy nem egy baba van.
Bevéreztem amikor vártunk az uh-ra elötte négy nappal teljesen kiborultam és mondtam a páromnak azonnal menjünk az ügyeltere (Kaáli már zárva volt) elmentünk a doki megnézett mondta van egy gyönyörű petezsák még nem vert a szíve mire én csak egy, erre ő miért hánynak kell lenni mondtam hármat kaptunk vissza és én biztos vagok benne hogy nem egyedül van keresgélt és meglett mind a három. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Hajni :lol:
Azért drukkolok a kettőhöz Neked!

Zsebi :lol:
Lehet, hogy most sikerült a vonalzó....?

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Viki!
Szuper a Te vonalzód is. :)
Annyira jó mert így már messziről látom hogy ki hol is tart. :) Fú furi hogy már a felén túl is vagy nem? Pedig most örülhettünk neked. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi,

cuki vagy, hogy máris úgy írsz, mintha ketten lennének. :D Igazából elképesztően örülök egynek is, csak épen, egészségesen megszülessen! :D
A Te történetedre is nagyon jól emlékszem. Legalább 1,5 éve olvasom a másik topikot. Nagyon sok mindent tudtam meg tőletek, sokat segítettetek. Az, hogy eddig miért nem írtam, én sem tudom, talán feleslegesnek tartottam. Most viszont muszáj kiadni vkiknek az örömöm, és talán Ti értetek meg a legjobban.
20140901102739
 
 


Orsi!
Megtaláltam a képet Cat rakott fel az ikresen egy linket ami teli van küldöldön kapható babakocsikkal és ott volt a kengurus csaj nézd ilyenre gondolok.

Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!

Köszi Zsebi még 1x a segítséget a vonalzóhoz!
Viki,neked is aranyos lett a vonalzód.Már kezdek megnyugodni,egyre többet mozognak a bébik,főleg reggel és az esti zuhanyzás után indulnak be igazán.Sokszor érzem,hogy a jobb oldalamon lévő nekinyomja a hátát a hasamnak,rendesen tud feszíteni.

Hajni,nekem az a 2 hét nagyon lassan telt el uh-ig,de utána begyorsul az idő!Sokszor érzem azt,hogy hihetetlen,ami velem történt,és már visszafelé számolom a heteket.Mi is mindig ikreket szerettünk volna,de 3 babára nem számítottunk.Úgy látszik,a sors megajándékozott minket plusz egy bébivel,és mi nagyon boldogan várjuk őket.
Bízom benne,hogy nektek is ikreitek lesznek!

Melódia,sok kitartást kívánok az utolsó hetekre,majd néha tájékoztass minket a fejleményekről.

Puszi nektek.
aanda
 
 


Zsebi!
Nem jelent meg a vonalzóm!HELP!!!
aanda
 
 


Andi!
Szeritnem az a baj, hogy amikor írsz itt ahol én is írom az üzit a melléklet feltöltése alatt van egy olyan hogy Aláírás hozzáasáda az be van neked pipálva??????????? Ha nincs az mindig legyen bepipálva mert csak akkor teszi oda autómatikusan az alaáírást.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


próba

Andi
Kép
aanda
 
 


Sziasztok

nagyon szépek ezek a vonalzók

Sziasztok

Erika
erika13
 
 


Erika!
Te is csináljál a babódnak. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi :)
én is ezen a linken lttam először. Nem tudok róla, hogy Mo-n bárhol lehetne ilyet kapni, de szerintem is szuper nagyon jó dolgo lehet.
én 1es kengurut használtam Levivel, és nagyon szerettük.
ha gondolod kicsit utánanézek, hogy általam elérhető külföldön merre lehet kapni. Jó?

csüt. óta nem voltam, próbálok visszarázódni :D :D

olyan érdekes álmom volt.
azt álmodtam, hogy szülök :D a 38.hétben, egy tök más kórházban, nem a dokimnál. Csak azt hajtogattam, hogy "én a császár után azért szeretném megpróbálni a természetes szülést", majd mikor burkot akartak repeszteni mondtam, hogy hívjanak egy taxit, mert a dokimhoz akarok menni, ne nyúljon hozzám semmi.... aztán no emlék :D :D :D csak annyi, hogy a karomban a gyerek, aki barna hajú, és olyan kis kerekfejű, mint Máté, és hasonlít is rá.
furcsa álom volt :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok

Zseboroszlán
Hát nem tudom, hogy hogy sikerült, de majd most kidrül
angol tudásom = 0

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok

hogy milyen béna vagyok, na mindegy
erika13
 
 


na erre kiváncsi vagyok
erika13
 
 


köszi Zseboroszlán
hát nagy nehezen de sikerült
mire a 0 nyelvtudásommal rájöttem hogy nekem melyik kell, és hova mit kell írni

köszi a segítséget

Szép álmokat mindenkinek

erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok lányok!

Andi, Viki köszönöm a drukkokat! Úgy tűnik rámfér! A hasam néha annyira nagyon belehasít oldalt, hogy félek, hogy méhen kívülim van. Ugyan eddig még soha nem volt semmiféle terhességem, de azért most ez eléggé idegesít. Vagy ez még korán lenne?
Andi, neked erősödtek a teszten a csíkok? Nekem a mai (14. nap ) is kb. ugyanolyan erősségű (halvány :evil: ), mint a 10. napi! Ez gáz, nem?
H.
20140901102739
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: