Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Én csak annyit szeretnék hozzászólni a témához, hogy inkább szánjátok rá az időt és járjátok körbe a bankokat, minthogy közvetítőhöz menjtek. A legdörzsöltebb emberek a világon, még a gatyátokat is ráfizetitek...Egy dolog számít a banknál a THM!!!...aki látta az adatlapomat az iwiwen érti...
És még valami: nem akarom rátukmálni senkire a "bankomat", igazából mindegy melyiket választjátok csak NE az OTPt. Már kétszer voltam ügyfelük egyszerű lakossági számlával és háromszor kellett visszamennem, hogy meg tudjam szüntetni. Ez "nálunk" kb 5 percig tart, ha lassú a nyomtató tovább. :)

Ágota! Gratulálok én is és nagyon sok boldogságot kívánok! :)

Egyébként lányok, hová költöztök? Itt Gyöngyösön valamerre? Mi is tervezzük, hogy elhagyjuk a harmadik emeletet, de mi nem találtunk olyan családi házat, amit tudnánk vállani anyagilag. Ti hol találtatok?

Szép napot!
Pussz

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!
Zsu!
Köszi,majd megmutatom a férjemnek is és együtt döntünk!

Mi nem akarunk közvetítőt,hisz tudom hogy milyenek,mi csak egy ajánlatot akarunk,ahol körbejárják hogy melyik bank mit ajánl és akivel ezt akarjuk csináltatni ők ezért semmit nem kérnek csak abban az esetben,ha rajtuk keresztül csináljuk a dolgot,de majd pénteken jön a nőci és akkor majd írok hogy pontosan hogy is van ez!
Egyébként mindenki akivel beszéltünk és otp-s panaszkodik hogy nem stimmel valami és kiderült hogy csak az otp-nél van benne a szerződésben hogy egyoldalúan bármikor változtathat a kamaton azt hiszem!Ez máshol sehol sincs!!!
Mi egyébként egy társasházban lakunk a földszinten,de amint lesz lehetőségünk lépni akarunk innen Pest határába valahova egy ccsaládi házba...aztán majd meglátjuk hogy mi lesz!
Szép estét!

Kép
Kép
xemer
 
 


Zsu!
Köszönöm!

Helga!
Köszönöm!
Ha tényleg látsz valahol olcsón, akkor légy szíves írd meg, mert 10.000 ft. egy kicsit sok érte. Ha nem lesz más, akkor persze megvesszük, de jobb lenne olcsóbban.
Örülök, hogy rendeződnek otthon a dolgok!

Beus!
Mi az északi Kálvárián veszünk/vettünk egy átriumos családi házat. Nem akarom reklámozni, de még van egy eladó ház, bár annak a kertje szinte semmi. Viszont fognak építeni sorházakat is. Kb. 100 nm-esek, szerintem az elég egy családnak. www.lakoliget.hu

Többiek!?

Puszi mindenkinek!
Ágota
Vendég
 

 
 

Ágota!
Köszi a linket. Tudnál nekem négyzetméter árat mondani? Amúgy nagyon klasszak a házak, bár nekem a sorházak jobban tetszenek és elég is lenne hármunknak. :)

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!

Volt nálunk a csajszi és bátran ajánlom mindenkinek!NINCS JUTALÉK!!!!,mivel ők úgy dolgoznak hogy a bank fizeti nekik a jutalékot,tehát nem kerül semmibe!!
22 bankkal vannak szerződésben és megkeresig a legmegfelelőbb konstrukciót!
Mi most elindítottuk a dolgot!Bankot fogunk váltani és ők a segítségünkre lesznek!
Ha bármi kérdése lenne valakinek vagy ha érdekel valakit a dolog akkor szivesen segítek:)
Szép estét!
Helga

Kép
Kép
xemer
 
 


Ágota!
Találtam neked valamit:http://www.minimano.hu/kolcsonzes/11/ovterelo.html
Szerintem tök jó!Néz meg és hát ha...
Minden jót!

Kép
Kép
xemer
 
 


van itt még egy,ez használt:http://www.hu2.trader.eo.pl/baba/egyeb/showAdvert,7461890,53,7.html

Kép
Kép
xemer
 
 


Szia Helga!

2088.03.03-án 3390gr-mal és 56 cm-rel megszületett a kislányom Petra.


Üdv:

Alíz.
Vendég
 


Szia Alíz!
Nagyon gratulálok és ha lesz időd akkor ugye megosztod a részleteket is?Milyen a babó?Ha éjjel aludni kicsit?És mit szól a tesó hozzá?Milyen volt a szülés?Sikerül a szoptatás?-és ha van kedved akkor írj le mindent:)
Nagyon sok boldogságot kívánok nektek!!!
Helga

Kép
Kép
xemer
 
 


Helga!
Köszi a linkeket! Megnéztem őket, megpróbálok beszélni velük.

Beus!
Küldtem neked PÜ-t.

Hahó Mindenki!
Hol vagytok?

Engem megcsapoltak a múlt héten, AFP és egyéb finomságok miatt.
Pénteken pedig a háziorvosom csináltat egy általános labort. És még mindig két hét van hátra a genetikai UH-ig! Megőrülök. Persze még a vérvétel eredménye sincs meg, remélem az jó lesz.
Vendég
 


Szisztok!

Bence most törölt ki egy kisebb regényt amit írtam!!!! :evil:
Majd ha alszik akkor pótolom!

Holnap a boltban leszek helyetesíteni várok mindenkit szeretettel!

üdv Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Hello!

A hétvégén dráma volt nálunk!
Benci neki esett a dohányzó asztalnak és oda lett a sexy mosolya!
Az egyik metszőfoga visszament az ínyébe a másik pedig kimozdult a helyéről.
Ha legalább 1 hétig nem rágcsál nem harap vele és legfőképpen nem üti meg akkor talán nem esik ki és "megszilárdul,,az ínyében.
Most cipelgetjük még a lakásban is "hímes tojás,, nagyon vigyáznánk rá ,de nem egy helyben ücsörgős gyerek!

Költözés:mi sorházat vettünk,van egy falatnyi kertecske amit Bencésítünk /fű,homokozó,hinta,kismedence /van terasz ott tudunk heverészni grillezni.+ ici pici konyhakertet tervezünk fűszernövény mániásak vagyunk-és ennyi!

mindenki?!
írjatok!!!

üdv Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Sziasztok!

Ágota! Nem kaptam pü-t. :( Próbáld meg még egyszer légyszi. Amúgy a férjem felhívta őket és ahhoz képest, hogy se festés se burkolás nincs az árban, nagyon drága (a sorházat kérdezte). Így maradunk. Inkább felújítjuk most ebben a fürdőszobát és a wc-t. Nagyon szép csempét vettünk. Teszek majd fel képet, ha kész lesz.

Zsu! Jó ég, még hogy nagyobb baj nem lett. Olyan kis szelesek, unokaöcsém is így járt, szerencsére neki csak vérzett az ínye. Azért nem lehet könnyű Bencinek. Mit eszik, ha nem lehet harapnia? Ebben a korban szeretnek rágcsálni nem? :)

Többiek? Hol vagytok? Magdica nagyon várjuk már a beszámolót és persze a képeket is!

Kép Ez a csoda történt ma. :)

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!

Beus!
Csodaszép ez a kis fiú!!!És nagyon ügyes is!Alíz még mindig nyavajog ha hason kell neki feküdni :? ,pedig már 5 hónapos.

Zsu!
Nagyon szépen köszönöm a képeket,de megoldódott a dolog,mert a dédiéktől a kislány azt kapott húsvétra,így mára tárgytalanná vált a dolog.De még jó hogy mondták hogy vettek,mert képzelheted hogy ha esetleg én is veszek...
Szegény kicsid,remélem hamar rendbejön a picur foga és ínye,én tudom hogy milyen nehéz ilyenkor,hiszen Barni is annyira érdeklődő volt és szeleburdi,de ő még a mai napig olyan és hát nem könnyű!

Ágota!
Sikerült beszélni velük?Remélem tudtam segíteni egy kicsit:)

Képzeljétek hogy sikerül a hitelt átvinnünk és nem is akár hogy:
A K&H-hoz visszük,ahol 5 évig 30 és 40 ezer között kell fizetni,majd 70 körül és arról nem is beszélve hogy 25 évre kamatkedvezményes a dolog!Hát nem mindegy,mert most az OTP-nél 63-at fizetünk ami most már 4 év után felmenne majd 100-ra.Jelenleg 10ezer forinttal nem tudnak elszámolni,nem tudnak magyarázatot adni hogy mire vonják le.Megkérdeztük azt a személyt is aki jártas a banki dolgokban és ő sem tudta hogy mire fel szedik be azt a pénzt.Arról nem is beszélve,hogy kaptunk ma egy levelet,miszerint nekünk 7-ig be kellene fizetni +55 ezer ft,mert hogy Alíz papírjait nem 60 napon belül adtuk le,csak hogy az nincs benne a szerződésben hogy felszámolnak akkor x-kamatot meg kez.költséget,stb...és már azzal fenyegetőznek hogy behajtó jön :shock: .Mindez most jutott eszükbe,mikor mi jan elején leadtuk a papirokat és akkor nem szolt senki.Meg hát ez ugye a megelőlegező kölcsön volt aminek az volt a feltétele hogy 4 éven belül meg kell születnie a kicsinek,mert ha nem akkor kell visszafizetni.Beszéltünk egy ügyvéddel és azt mondta hogy ez lehetetlen hogy ők ilyet küldjenek,mert akkor az Állam küldte volna a papírt,mert ilyet az otp nem küldhet,mert ehez nincs köze!
Szal megint le akartak minket nyulni!

Bocsi hogy kicsit hosszúra nyult,de nagyon dühös vagyok!

Nyudodalmas jó éjszakát nektek!

Helga

Kép
Kép
xemer
 
 


Sziasztok!

Na, megint jól eltűnt mindenki...

Helga! Imád hason aludni, ha elálmosodik gyorsan úgy fektetem és már alszik is.
Lassan már át kell térnünk a nagy kádra, mert annyira pancsol. És kacag fürdés közben, nagyon édes. :)
Ez a behajtós dolog nagyon gáz, amúgy az OTP szeret ezzel fenyegetőzni. Még sokkal kevesebb pénz miatt is, szerencsére nem saját tapasztalatból tudom.

Többiek írjatok!!!

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!

Helga!

Dobok Neked képet Petrácskáról:


Kép


Kép



Üdv:

Alíz.
Vendég
 


Szia!
Köszönöm!-nagyon édes kisbaba!! :)
És mesélj egy kicsit hogy milyen volt a szülés és hogy hogy viselkedik a kicsi csöppség?És a nagy tesó?Mesélj mi van veletek,hogy érzed magad?Minden rendben van?

Beus!
Hát szerencsés vagy ezzel a hason fekvéssel-én sajna nem,bár nekem meg azért van szerencsém,mert este pl úgy van az alvás hogy megeszi a kajcsit de még ébren van és úgy tesuem le aludni és elalszik magától,nem sír nincs semmi gond!Nekem ez csak azért csoda mert Barni nagyon kényes volt e szempontból!Csak cicin volt hajlandó elaludni mondjuk Alíz nem cicizik ugye hanem tápszerezünk.Na meg Barni csak velem volt mindig is hajlandó elaludni.Szóval érted hogy miért ekkora csoda ez nekem? :D

Szép estét mindenkinek!
Helga

Kép
Kép
xemer
 
 


Akkor tényleg nagy mázlista vagyok. Nem kell órákig ringatgatni, hogy elaludjon megától is elalszik. Persze azért néha szoktam, mert nagyon jó érzés.
Tegnap "hozott neki a nyuszi" egy játszószőnyeget tornázóval, azóta ki nem lehet alóla venni. Rögtön hiszti van, ha kiveszem, mert látom, hogy elálmosodott. Ma már rajta aludt el. :)
Kép

Kép
Kép
beus.
 
 


Fú Beus!Hogy repül az idő!Még csak most született és már kész kis királyfi :D
Nagyon édes ahogy játszik!
Alízka meg most már talán meg fog fordulni hátról hasra!Éppen panaszkodtam a védőnőnek hogy még mindig nem!Mert ugye nekem nagyon furi Barni után mert ő már 6 hónaposan felállt és pár lépést már ment egyedül!Ahoz képest Alízka nem igen akar bármit is csinálni,de megnyugtatott a védőnő,hogy ne aggódjak,ő egy ilyen kis ráérős baba!Mondjuk Barni azóta is egyfolytában csak pörög:)
Nálunk Alíznak a nyuszi egy etetőszéket hozott,mert ami Barninak volt az nem jó neki,mert ugye még nem tud ülni!(Azaz nem is a nyuszi,hanem a dédiék:) )Nagyon szupi székecske!Barninak meg most vettem nagy műanyag gyöngyöket,úgy hogy azzal el van egy kis ideig:)
Meg mehetek neki venni pulcsikat mert ő is nagyon nől!
Kíváncsi lennék nagyon Magdicáék csöppségére is!Remélem jól vannak!Na meg a többiekre is persze,soha nem jön senki:(
Majd én is dobok fel képeket,de sajna kölcsön kell kérnem egy gépet valakitől,mert nekünk csak a hagyományos van!...de talán hamarosan az is lesz:)

Jó éjt!
Helga

Kép
Kép
xemer
 
 


Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok!
Kép

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!


Helga!

Ha lesz időm akkor le írom a szülésről az élmény beszámolót, addig dobok néhány képet a kis Petráról:


Kép


Kép


Kép


Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Alíz:
Köszönöm a képeket!Nagyon édes kicsike!Biztosan nyugis kislány-legalább is a képek ezt sugalják :) (remélem igaz is)!
Jó,ha lesz egy kicsi időd akkor szivesen elolvasnám a ti storitokat is!

Remélem a Húsvét mindenkinek nagyon kellemesen telt!Köszönjük Beus a köszöntést mindenki nevében!:)

Alízkám pedig az ünnepek folyamán elkezdett forogni :D !
Valószínű hogy bújik a fogacska is mert mostanában elég nyugtalan és olyan mint ha fájdogálna neki a kis ínye!

Képzeljétek hogy nagyon nagy dolgokon gondolkodunk,de csak annyit mondok egyenlőre,hogy ha ez bejön,akkor kiadjuk a lakásunkat és amíg apa oda lesz adig hazaköltözünk Halasra!
A részleteket pedig majd mondom ha alakulóban van a dolog:)

Mindenkinek szép napot!
Helga

Kép
Kép
xemer
 
 


Szia Helga!


Ahogy ígértem Neked, leírom a szülésem történetét vagy talán a tapasztalataimat???

2008.03.03-án este fél 10-kor megszületett a kislányom Petra.
Összességében:

az orvosommal maximálisan meg voltam elégedve, mind a terhesgondozás-mind a szülés területén, de a szülésznő az viszont egy bunkó volt, az újszülöttesek hozzáállásáról nem is szólva, az egyenlő volt a 0-val. Arról nem is beszélve, hogy milyen flegmák.A klinikán a kaja az elfogadható volt. A tisztálkodási lehetőséggel az volt a gond, hogy két szobára jutott egy zuhanyzó+WC helyiség, valamint ha reggel 6.30-tól-7.30-ig nem tudtál lezuhanyozni, akkor sajna várni kellett másnap reggelig(meleg víz csak ebben az időben volt), hacsak nem szereted a hideg vizet. A tisztaság az egy halvány közepest érdemel. Felületesen takarítanak a takarítók. A hazamanetel pedig kb a 3-4 nap után, mert mindíg várnak a helyre.
Az orvosommal is csak néztünk, hogy haza küldtek csütörtökön, mert Ő még szerette volna ha bent maradok, mint írtam vártak a helyemre. Hát ennyi.....

Ja, és még valami:

a kisbabának mindent vinni kell , mert a klinika csak az angolpólyát biztosítja a kisbabák számára!

Alíz.
Vendég
 


Még eszembe jutott valami:

a szülés alatt kiszakadt a kezemből az infúzió, így gyakorlatilag oxitocin segítsége nélkül szültem. Eszméletlenül jó volt mondhatom......
Vendég
 


Sziasztok!

Jól eltűntem, most meg hogy visszajöttem olvasgatni, mit látok???
:roll: :roll: :roll:

ÁGOTA!!!!!
AZTAMINDENIT!!!! Atyaég...mindjárt szülsz, én meg nem is tudok róla, hogy kisbabátok lesz??? :lol:
Szívből gratulálok!!!!

Mesélj, lécci....na, jó visszaolvasok....bocsi:)

Hogy érzed magad? Milyen kismamának lenni? MOcorog már? Mi lesz a neve, ha lány lesz, és mi lesz, ha fiú? Mit szeretnél?

Jajj, de örülök!!!! :lol: :lol: :lol:
De jó lenne látni téged gömbölyödő pocakkal! Biztosan látszik már jócskán :lol:

Van UH-képed? Vagy pocifotód?

AFP eredmények már gondolom megvannak! UH is megvolt?

Remélem jössz a friss hírekkel, beszámolókkal!!!

bocsánat lányok, nem térek magamhoz :lol:

Ancsi
Kép

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Sziasztok!

Alíz:
Sajnálom hogy olyan rossz volt a kórházban!Az azért nagyon durva hogy a tisztálkodás így van,mert hát ugye egy szülészeten nagyon fontos lenne hogy el tudj menni "rendszeresen" tisztálkodni4Én Gyöngyösön szülés után volt hogy napi 3x is lezuhiztam pont a gátseb miatt.Hála istennek nekem nem maradtak rossz emlékeim és nagyon jó döntésnek tartom a mai napig hogy Gyöngyösön szültem!Nem is mennék máshová!Ha megint kéne menni,tuti hogy Gyöngyöst választanám:)
Ott úgy van hogy 1 szobán belül van a tusoló és a wc is,tehát minden szobára jut!A takarítás is szerintem megfelelő volt,főleg mikor láttam hogy még a küszöböt is megsúrolták :shock:
A babának meg nem kellett mindent vinni,csak popsi törlőt meg esetleg pár pelust,de rucit azt adtak neki és kórházi fürdető volt.
Azt hiszem hogy most már mindegy is hogy mi meg hogy volt,az a lényeg hogy egészségesek vagytok és hazaérkeztetek:)

Ancsi!
Tényleg látszik hogy nagyon meglepődtél :D ,de nagyon igazad van,tessék jelentkezni Ágota hogy hogy vagy!

Többiek is tessék jelentkezni,csak egy kicsit!! :( Úgy el van m indenki veszve!

Helga

Kép
Kép
xemer
 
 


Sziasztok!

Helga!


És mivel ilyen gyökér volt a szülésznő, egy forintot nem adtam neki. Az orvosomnak is 6 hetes kontrollnál fogom odaadni a pénzt, amit a szülésért gondoltam neki.


Alíz.
Vendég
 


Sziasztok!

Ancsi! Jól leesett az állad, de majd segítünk megkeresni! :)

Helga! Nagyon titokzatos vagy! Tessék mesélni!!! :)

Alíz! Mi ugyan nem szoktunk beszélgetni, de azért leírom, hogy nagyon szép kislányod van. Gratulálok és sok boldogságot kívánok!

TÖBBIEK??? Van aki már erre sem nézett egy hónapja!!! Ejnye! :cry:

Húsvétkor voltunk Galyatetőn a hóban. Itt egy kép apával. :)
Kép

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!
Beus!
Úgy látom lassan csak ketten maradunk :(
Nem akarom elkiabálni,mert ha elmondom akkor tuti hogy nem fog sikerülni amit tervezünk,mert sajna mi ilyen szerencsétlenek vagyunk,szal ha alakul igérem mindent elmondok!Jó?
És hogy van a kicsi fiacskád?Biztosan sokat mosolyog már!Szopi megy még,vagy tápszer van?
Nálunk úgy van,hogy hajnali 6-kor kel a kisasszony,benyom egy adag tápszert,majd 9-kor gyümölcsözünk, 12 vagy 1 órakkor főzelék, 3-4-kor tejpép és utoljára ismét tápszer ami kb fél 8 körül van!Nekünk így van,de azt hiszem hogy lassan be lehet vezetni a napi 2 főzeléket!Majd meglátom,mert most a húst akarom a főzihez keverni.

Remélem azért mindenki jól van!

Helga

Kép
Kép
xemer
 
 


Bocsi Alíz,elfelejtettem reagálni!:
Én senkinek sem adtam semmit,még is,nagyon normális volt velem mindenki!Mondjuk nekem fogadott orvosom sem volt,hanem ügyeletesnél szültem,de nem bántam meg.Nekem 2 szülésznővel volt dolgom,de mindkettő nagyon normális volt!
Helga

Kép
Kép
xemer
 
 


Sziasztok!

Helga! Nálunk még van szopi, de szerintem már csak cumizgatás: reggel és este is. Marcinak 120 ml tápit csinálunk, de nem issza meg mindig az összeset. Mi is 6kor kelünk és utána 3 óránként eszik este 6-ig. Utána fürdünk és alszik éjjel 2-ig. Ja, a déli etetés közben mindig elalszik, pedig ő jelzi, hogy éhes... :D
Csütörtökön már 3 hónaposak leszünk. Rengeteget mosolyog és nevet, sőt már kiabál meg nézegeti a kezét. Jövőhéten megyünk tanácsadásra, aztán majd lassan én is szeretném elkezdeni a hozzátáplálást. Mert szerintem a tápi ízért már unja.
Teszek fel egy nagyobb képet, mert az előző elég kicsi lett. :)
Majd tegyél fel te is, ha tudsz.
Kép

Kép
Kép
beus.
 
 


Szia!
Nagyon édes babátok van :D
Nekem anno a dokinéni mondta mikor 3 hós volt Alíz hogy nyugodtan adjak neki gyümölcsöt.lőször almát adtam neki!Csak kicsit,hogy szokjon hozzá.Nem akartam én sem hogy tápszerezzünk sokáig azért sem mert hogy drága és szerintem nagyon felfujja a gyereket.Szóval ezért kezdtem inkább el.Így leminimalizáltuk 2-re:)
Szolj ha esetleg tudok segíteni valamiben a hozzátáplálás ügyben!

Kép
Kép
xemer
 
 


Sziasztok!

Na, megtalálta már valaki az államat? :lol:

Beus!
Milyen gyönyörű nagyfiad van! Hihetetlen, hogy 3 hónaposan ilyen csibészes mosolya legyen valakinek :wink:
És a Galyatetői hó:) biztos jó volt, bár inkább már a tavaszi zsenge fű dukál húsvét táján.
Ott is aludtatok, vagy csak kirándulás volt?

Alíz,
én is üdvözöllek, még nem találkoztunk. :)
Sajnálom, hogy ilyen rossz élmények társultak a szülésedhez. Ezek nagyon megrontják az ember hangulatát. :(
Gondolom, a hatvani kórházban szültél.
Én is jó élményekkel gazdagodtam a gyöngyösi kórházban (egy-két szülés közbeni komplikációt leszámítva), a nővérek aranyosak, kedvesek (vannak azért tábornokok is :? ), tiszták a szobák, még a takarítónénik is érdeklődők, velük is lehet beszélgetni.
Szóval emberi érzésekből szerintem jó helyen áll a kórház.
Nem beszélve, hogy a kismamákból összeverbúválódott bajtársi csapat is mindig jó, nagy barátságok köttetnek. :)

Ezek után küldök egy számlát a gyöngyösi kórháznak a reklámról :lol:

Helga!
Valóban milyen titokzatos vagy....bár én tuti lemaradtam valamiről.
Azt sem lehet elárulni, mivel kapcsolatos? :wink:


ÁGOTA????????

puszi nektek,
szép napot!

Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Sziasztok!

Vagyunk mi is!

Most már ,hogy jó idő van többett vagyunk a szabadban.
Vettünk bicikliülést Bencinek, tegnap volt a próba út még a bukósisakot is eltűrte!
Nagyon jól esett épp utána számoltunk 2 éve nem ültem bicón /terhesség + Benci mini manó kora./
Járunk játszótérre is ,de elszomorító a helyzett cigarettacsikk,törött üveg ,szemét,hál istennek kutyapiszokkal nem találkoztunk még.
De ha nagyobb füves területen vagyunk labdázni akkor előfordul elég sűrűn!
Már alig várom hogy költözzünk,de még kb 2 hónap.

Helga ,Beus : már kinőtettek ti is az újszülött korból!
nagyon gyorsan megy az idő!

Ágota: mi újság hogy vagytok?Kiderült már a baba neme?

Judyt: régen voltál!!!Mi a helyzet?

Magdica:?

Haho akiket kihagytam bocsi, tessék jeletkezni!!!

üdv Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Sziasztok!


Régiancsi!

Én nem a hatvani kórházban szültem, hanem a SOTE I.sz. Szülészeti és nőgyógyászati klinikán. :shock: Tényleg, az orvosommal maximálisan meg voltam elégedve, de a többi dologgal (szülésznő, újszülöttesek, tisztaság) viszont nem.

Helga!

Már alig várom, hogy mi is annyi idősek legyünk mint ti. :lol:


Üdv: Alíz.
Vendég
 


Sziasztok!

Na annyit elárulok,hogy valszeg májustól vagy júliustól Pisti fuvarozásba kezd.Ha minden a terve szerint alakul akkor 5 év alatt ki tudjuk fizetni a lakást...Most remélem hogy nem kiabáltam el semmit :oops:
Hát Zsu,igazad van!Ma este mikor a 9 hónaposra való rugit adtam rá a gyerekre magam is meglepődtem!Nagyon megy az idő.de valahogy nem bánom.Lehet hogy furi,de nagyon várom már hogy 1 éves legyen!Megértelek Alíz!Én is alig vártam hogy legalább 6 hós legyen,most meg hogy annyi azt várom hogy 1 éves legyen :) Hát így megy ez!
Kébzeljétek multkor a Barni állt Alízzal szemben és egymáson kacagtak!Nagyon édesek voltak!Alíz lesi Barni minden mozdulatát,Barni pedig figyelmes és ha leesik a játék vagy Alízka nem éri el akkor már is ugrik és odaadja neki!
Tényleg?Mi a csuda lehet a többiekkel?Remélem hogy Magdiékkal minden rendben és nem azért nem tud jönni,na meg ugye Ágotával is!...de remélem mindenki jól van,csak élvezték a jó időt-na ennek vége lesz pár napra,úgy hogy lehet írni :) !

Jó éjt!
Helga

Kép
Kép
xemer
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy eltűntem, de nagyon összejöttek a dolgok!

Beus!
Kell még az infó, vagy már nem foglalkoztok a témával? Bocsi, de nem tudtam jönni. :oops:
A játszószőnyeg nagyon tetszik! Marcell pedig ennivaló! Olyan tündérien mosolyog.

Helga!
Gratulálok Alízka forgolódásához! A nagy dolgokra én is kíváncsi lennék! De csak akkor oszd meg velünk, ha már minden elrendezésre került körülötte!

Régiancsi!
Nagyon boldog szülinapot kívánok! Ha nem sietsz, utolérlek! :wink:
Köszi a gratut! Kb. egy hete érzem már, ahogy mocorog. Pénteken megyek vissza UH-ra, mert a múltkor nem akarta magát megmutatni. Remélem most élénkebb lesz! Az AFP értékek jók lettek. Egy hete dolgozom újra, és ha jól érzem magam, akkor még kb. két hónapig fogok menni. Utána végre itthon leszek!
Néven gondolkoztunk már, de még nincs döntés, és a lista is nagyon hosszú. Talán ha megtudjuk a nemét, akkor komolyabban foglalkozunk majd vele, és pontot teszünk a dolog végére.

Zsu!
Azt megkérdezhetem, hogy városon belül hová költöztök? Mi az északi Kálváriára, de lehet hogy már írtam. :oops:

Judy-t! Magdica!
Hol vagytok?!!! :shock:
Vendég
 


Sziasztok!

Most találtam rá erre a fórumra és elolvastam szinte minden hozzászólást. Az én nagylányom már 12 éves lesz és most szeretnénk kistesót. Vagyis inkább csak próbálkozunk már több mint egy éve. Én Pásztón szültem anno. 11 éve Hatvanba költöztünk, de valahogy a hatvani kórház nem igazán tetszik. Ráadásul azt híresztelik, hogy a szülészet gyöngyösre költözik. segítenétek melyik orvos az aki nem pénzéhes és szakmailag is jó? Sajnos most is és a terhesség alatt is problémás leszek. Ezért fontos hogy jó orvosom legyen. Mindenki segítségét előre köszönöm.

Mónika

Ui.: Gyönyörűek a picurok. Irigykedem is. :lol: :lol:
kiscica13
 
 


Sziasztok!

Kiscica13!

A hatvani kórház szülészete az tudomásom szerint, tavaly november óta át van költöztetve Gyöngyösre. Dr.Lövey János az akit ismerek, Ő most a gyöngyösi kórház szülészeti osztályán az osztályvezető főorvos. Nekem elegem lett belőle egy életre, ezért nem ajánlom, arról nem is beszélve, hogy nagyon szereti Cash-t (legutóbbi info-im szerint 80000Ft nála egy szülés). Ez azért nem semmi. :shock:


Alíz.
Vendég
 


Sziasztok!

Helga! Holnap megyünk tanácsadásra, remélem már nekem is javasolja a doktornő a hozzátáplálást. Ha így lesz majd érdeklődőm nálad is. :)

Ancsi! Csak kirándultunk, ottalvósat még nem merünk. Majd nyáron próbáljuk a nyaralásnál, aztán ősszel meg egy hétvégét valahol az országban.

Zsu! Hová jártok játszóterezni? Én a közelben csak a postatéren tudok, de az mindig tele van, meg sok a kutyakaki is. :(

Ágota! Örülök, hogy jól vagy. Az infó már nem kell, most leálltunk egy időre a keresgéléssel, mert csak fájdítottuk a szívünket. Várjuk az infót a neméről, meg majd a nevéről is. :)

Mónika! Jobban is jársz, ha itt szülsz Gyöngyösön. Én csak látogattam a hatvaniban, de még az is szörnyű volt. Én és még páran innen Szelva doktorhoz járunk, sztm mindenki nevében mondhaton ő az egyik legjobb. Én is problémás voltam végig, de gondolom olvastad. Na, most nézd meg, ennek ellenére milyen gyönyörű a fiam. :)

Remélem mindenkinek írtam. :oops:

Föld hívja Juditot!!! Minden ok???

Puszi

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!

Mónika!
Én Csépány doktornőhöz járok, és meg vagyok vele elégedve. De Szelva dokiról is sok jót hallottam. Egyébként én is problémás voltam, most már remélem nem vagyok az. :)
Kívánom, hogy minél előbb babásodj!

Beus!
Ezek szerint a belváros közelében laktok. Nem irígyellek. Nem csak a kutyakaki miatt, hanem a zaj, kosz, szmog és tömeg miatt sem.
Mi is nagyon sokat gondolkodtunk rajta, aztán mégiscsak belevágtunk a dologba. Remélem hamarosan ti is tudtok majd váltani. Mi az utóbbi időben minden héten felmegyünka házhoz. Mondtam is a férjemnek, nem lesz nehéz megszokni azt a csöndet, most elég zajos a környék, és már nagyon unom.

A többieket elnyelte a föld?
Ugye nem, csak lustik vagytok? Vagy elfoglaltak?
Vendég
 


Szép jó reggelt mindenkienk!

Ilyen sem volt még, hogy én zárom, és reggel én nyitom a topikot. Tessék aktivizálni magatokat, mert ha nem jön senki, akkor én se nézek be ide túl gyakran!

Akik már régen jelentkeztek, azokat nagyon várom!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Játszótér: ha a városban van dolgunk akkor a posta tér,
ha csak játszizunk akkor itt a Városkert uti
hétvégén pedig Mátrafüred

Már 3-szor voltunk kerékpározni,szerencsére bence is bírja!
Úgy döntöttünk ha haza jön apa munkából jó idő esetén mindíg megyünk majd.
Kicsit nehézkesen megy /nekem/ de majd hozzá szokom.

Mónika: üdv közöttünk! Én is Szelva doktorhoz járok, csak ajánlani tudom.

többiek!!!!!!!?????
üdv Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Sziasztok!

Voltunk tanácsadáson. Marcival minden ok, 7760 g és 63 cm. Kis vasgyúró. :)
Kezdhetem majd én is a hozzátáplálást almalével.

Zsu! Irigyellek a bicó miatt. Én is mennék, ha el tudnám zárni valahová lent. Mert felcipelni esélytelen... a babakocsit is a férjem szokta...meg persze el sem fér, még az erkélyen sem. :(

Tényleg, járt valaki babaúszásra vagy tornára? Vagy hallott róla valaki? Marcival el kellene járni, hogy legyenek ismerős kisbarátai. :)

Puszi!

Kép
Kép
beus.
 
 


Beus:én jártam Bencével baba úszásra.Nagyon tetszett!!!!
3 hónapos volt amikor először mentünk.
Sajnos szeptemberben abba hagytuk, de tervbe vettem ha jön a jó idő megyünk megint.
Próbáljátok ki. Nekünk bejött Benci imádja a vizet! Kép
Kép
üdv Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Sziasztok!

Beus!
Gratulálok,jól megnőtt a picúrod!Csak almalével?Szerintem almát is kostotathatsz vele!Nálunk Alíz először összehúzta a száját,de aztán izlett neki!Nem tudom hogy ezt mondták-e,de szerintem érdemes elöbb úgy megkostoltatni vele hogy már evett!Nem okoskodni akarok,csak "szerintem" a gyerek azért egye mert élvezi az ízét és ne azért mert éhes és kell valami!Nálunk aztán a sütőtök lett a nagy kedvenc:)

Zsu!
Tök jó nektek,nekem bringám sincs,de 2 gyerekkel esélytelen is lenne.Főleg még Alíz ilyen pici!Barni az nyomja a 4 kerekűvel:). Alig győzöm utolérni,úgy hogy nekem a futás maradt :?

Kiscica13!
Azt hiszem hogy én vagyok egyedül itt a topikban ahkinek nem volt választott orvosa,de szerintem tudod hogy ha végig olvastad.Nekem elég sok mindenkihez volt közöm mert ugye bent feküdtem!
Én rendelésre a Hrabádhoz jártam:ő szerintem érti a dolgát,de mint álltalában a nőgyógyászok elég hangulat ember.Amúgy a munkájában alapos-szerintem.
Vol hogy sajnos a Papp Zoltánhoz kerültem:nekem ő abszolut nem volt szimpatikus,néha elég durva volt,csinált párszor amnioszkópiát és hát egyáltalán nem volt tekintettel.
Mikor felvettek az osztályra akkor aFehér doktor tette,meg is vizsgált és nagyon jó volt nála hogy kedves volt és elmagyarázott mindent hogy mit csinál és hogy mi történik.Ez nagyon tetszettnála.
Mikor szültem akkor az ügyeletes dokinál szültem,de kérem a többiek segítségét mert nem jut eszembe a neve!Alacsony és ő is valami arab vagy milyen nemzetiségű!Szóval én féltem tőle,de aztán nagyot csalódtam benne pozitívan,mert szülésnél nagyon segítőkész volt,elmondott mindent amit csinált és azt is hogy miért teszi azt!Szóval segítsetek hogy hogy hívják azt a dokit!
Részemről ennyi!

Ágota!
Hogy érzed magad?Az első hónapokban elkerültek a rosszullétek?Párod várja már nagyon?Mesélj egy kicsit:)


Szép estét!
Helga

Kép
Kép
xemer
 
 


Sziasztok!

Zsu! Tök jók ezek a képek. Ha majd lesz egy kis időm elmegyek a Fittnessbe és érdeklődöm kicsit. Bár elég messze van, azért csak kipróbáljuk.

Helga! Szívesen veszek minden tanácsot, mert nekem ezek a dolgok teljesen újak. Én is úgy gondoltam, hogy kap tápit aztán kóstoltatom vele. Meg hogy 3 napig kapja ugyanazt, hogy megtudjam nem e allergiás rá. Ha nem válik be az alma mit próbáljak? A doktornő a banánt mondta, de az eléggé megfogja a hasat nem? Sütőtököt most hogy? Vegyek és süssem meg, ha még egyáltalán lehet kapni. Üvegest még nem éri meg megvenni. A narancsot is hallottam meg az őszebarackot.
Mindenféle segítséget elfogadok bárkitől! :)

Ja, a doki neve Nadim. :wink: Amúgy ha ott tartunk kihez nem mennék, nálam is Papp vezeti a sort.

Judit!!! Most már tényleg jelentkezz!!!

Kép
Kép
beus.
 
 


Hello Lányok!

Végre idekerültem újra. Próbáltam visszaolvasni, de nemmindent sikerült még.
Mi jól vagyunk. Babóca szopizik, aztán ha kell, kap tápot. Éjjel még mindig elég a tejcsi, sőt néhányszor tudok fejni is, amit reggel megkap pótlásnak. Szerencsére nem sok kell neki, ma háromszor kért 30-at.

Már én is jól vagyok, felépültem rendesen. Nehéz szülésem volt. Először nehezen tágultam, aztán meg hiába tűnt el a méhszáj, nem jött lejjebb a baba. Segítenie kellett az orvosnak kinyomni. Mivel a szülőcsatorna is szűknek bizonyult, vágtak is és repedtem is. Hát megszenvedtem rendesen, de megérte!:)

Az én orvosom Hrabár volt és maximálisan meg vagyok elégedve vele.
Nem rendelgetett be feleslegesen, kiküldte a vizsgálat eredményeit, szedni kellett gyógyszert, aminek a receptjét szintén kiküldte postán. Én csak jót tudok róla mondani. Bent voltam karácsonykor, elküldött vizsgálatokra, bejött megnézte mi van velem. Én teljesen megbíztam benne, szerintem remek szakember.Ja, és én se voltam problémamentes. Az is csoda, hogy spontán terhes lettem. Csak ajánlani tudom.

Visszanéztem a képeket is!
Mindenkinek nagyon szép gyerkőce van!:) Ágota neked pedig szívből gratulálok! Jó , hogy hamarosan csatlakozol a babázók táborához!:)

Pussz! Magdi
magdica
 
 


Sziasztok lányok!
Szuper, hogy újból mindenki itt van!! :)

ÁGOTA, NEHOGY ELTŰNJ!!

Zsu,
nagyon jó lehet ez a babaúszás! Ez a ti fotótok??
Hová jártok úszni? Részleteket kérhetünk?

A dokikkal kapcsolatban:
Pap doki nekem se szimpatikus, bármennyire tartják szuperman-nek a szakmában, annyira hűvös és embertelen, hogy inkább köszönöm nem :roll:
Hrabár doki nagyon jó fej, szakmailag is topon van (nekem annak idején Bálint fiamat ő "mentette" meg, progeszteron-hiányos voltam, ő állította be a gyógyszereket)
Fehér dokinál szültem mindkét fiamat, ő is rendes, alapos és még humorérzéke is van, bár amikor morcos, levegőt is alig mer venni az ember lánya :roll:
Nadim is egy tündér, a kismamáihoz mindig bejár az osztályon, szülés után is megismeri őket! :)

Magdica,
mizujs veletek, hogy telnek mindennapjaitok?
Képeket kaphatunk kis Babócádról?

Ágota,
tényleg mesélhetnél egy kicsit a kismamaságodról!! Balázs hogy éli meg a kispapaságot?
Egyébként azok a házak a Kálvárián nekem is tetszettek, bár én inkább sorház-párti vagyok, ott foglaltunk le egyet még tavaly.
Aztán változtak a dolgok, mégsem Gyöngyösre költözünk, hanem Vácra. Októberben :)
Már nagyon várom.

Mennem kell, még jövök,
de Barnikám megelégelte a gépezésemet, húzza a farmerem :lol:

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Sziasztok!

Gratulálok a szép babákhoz, gyerekekhez! :)

8 hetes kismama vagyok és segítséget szeretnék kérni. Van már egy 2 éves kisfiam, Ő Pesten született, de most Gyönygyösön szeretnék szülni- mert ez közelebb van/Hatvan és Gyönygyös jöhet szóba, de Hatvanba nem szertnék menni/.
Nagyjából átfutottam a topikot és a leírtak alapján két orvos, aki szimpatikus lett: Fehér és Szelva doktor.
Esetleg tudna valaki róluk többet írni? Vállalnak e terhesgondozást, szülést? Van e magánrendelésük?-ez nekem nagyon fontos lenne a 2 éves mellett. Ha van magánrendelés: árak, időpont, bármilyen infó érdekelne.

Az előző szülésem nem volt túl egyszerű, úgyhogy a lehetőségekhez mérten egy kedves és rugalmas orvost szeretnék.

Előre is köszönöm a segítséget- bármi jól jön mert most nagyon bizonytalan vagyok:(

Ha valaki privát szeretne válaszolni: wukk22@gmail.com

Köszönöm

Kriszti
wukk
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: