Új privát üzeneted érkezett!

Nekünk ma szupi napunk volt! :D :D :D :D :D :D

Kép Kép Kép Kép Kép

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Nekünk is szupi napunk volt :D :D :D :D :D :D :D
Remélem még lesz alkalmunk együtt strandolni :wink:
Köszi a képeket :D
Vendég
 


sziasztok!
nem nagyon tudok írni, most anyumnál vagyunk apátfalván.
áll a bál, házeladás halad, első kör megvolt, foglalózás.

mindenki ideges, jobb is hogy eljöttünk.
megvan a tricilki. kapott ajándékot, meg pénzt is.
anyumtól kapott egy bazinagy mágneses rajztáblát.
anyóstól meg pónit egy babával.

láttuk ma martinkát is. de kis bőgőmasina volt.
de megpuszilgattuk. és legközelebb füldugóval megyek.
Vendég
 

 
 

lara, szosz, aranyosak a csajok :D :D :D :D szupi h együtt tudtatok lenni......

any, nyugi, majd elmúlik ez az időszak, addig kitartást hozzá....
martinka :D :D

ha valamelyikőtök tud jó oldalt ahonnan lehet rendelni shea vajat légyszi-légyszi adja meg!!!!!
tapasztalatok is érdekelnek ám!!!

itt szúnyog üldözés van....
agica1027
 
 


agica!
http://sheavaj.hu/
nekem régebben ezt ajánlották.
hogy vagy?
megy a regenerálódás? remélem, hamar, nagyon hamar rendbejössz!!!
Vendég
 


any, köszi!!
megtaláltam én is, csak jobban bízok ha valaki ajánlja...
köszi jól vagyok, minden nap picivel többet jobban tudok csinálni.
meddig lesztek?
anyós?????

winchi, jó nyaralást!!

nikuc, akkor fészekrakás 1000-el
meleget h bírod??

lara, gratula a telekhez, akkor kicsit könnyebb lesz az indulás az újba....mikor költöztök?

true, akkor a hét egy kicsit nyugisabb lesz...
hosszú a vakáció, gyerekeket elég megoldani, ismerős, az ovik kivonulnak szinte a sulikkal egyszerre az ellátásból sok helyen, a szülők meg oldják meg..
persze azért ha van nagyszülő könnyebb,
én sem éremám utol magamat sohasem, csak próbálom, de 2xannyit tervezek mint ami sikerül....

katinka,, mi is megkaptuk a fűnyírós dolgot-benzinessel!!!, péntek este fél10-ig,már át akartunk menni, mikor végre abbahagyták.
a vicc az egészben h az egész család itthon van, senki nem dolgozik, sok gyerek-10!!!, nagyok is és nem tudják megoldani nappal.. :evil:
akik dogoznak emberi időben vágják, ezek meg......

ma apa ügyel, már korán elment itthonról, majd holnap délelőtt jön, így a gyerekekkel leszek.
valami gyors ebéd-rántott husi, rizs, ubisaláta....jégkrém....ma ennyi.
tegnap sokat főztem, ma pihi..du medencézés ákosnak.
mosok egy színeset, rendet rakunk ...de ez mindennapos
agica1027
 
 


ágica!
örülök, hogy jobban vagy!

most sokáig maradunk. kb még 2 hétig. ebből másfelet anyuméknál, meg hugoméknál, a maradékot majd anyósnál leszünk.

anyós ideges, egyfolytában pityereg. a férjem próbálja higgadtan meg türelemmel kezelni.
de tegnap ő is kibukott. persze a hülyéje nem szedi a gyógyszereit és majdnem egy jó kis infarktus lett a vége 26évesen. :(
mentő, telepumpálták gyógyszerrel, jól lecseszték, hogy a szíve nem bírja a 180as vérnyomást, úgyhogy lesz szíves szedni a gyógyszereit és lenyugodni.
meg persze a kötelező kardiológiai kivizsgálás.

anyumékat pedig hagyom érvényesülni. mindjárt adok Zsófinak gyümölcsöt, aztán főzheti tovább az ebédet anyummal. :)
tegnap borsót fejtettek, ma apuval krumplit mostak. virágokat szagolgattak. van program:)
megyünk majd a dédihez is, meg a keresztanyámhoz is.
remélem már jobban lesz ő is egy kicsit.
Vendég
 


lara! szösz!
tündériek a csajok!!!

ja még azt akartam írni, hogy holnap majd bemegyünk az oviba, anyum elviszi a gyerekek közé. elvileg most nincsen semmi "járvány", úgyhogy remélem nem kap el majd semmit sem. allergiánk is elég jól van.
Vendég
 


Any, de jó akkor most élitek a nyaralós, családi házas, kertes, udvaros mindennapokat.
a mama meg pörögjön csak, úgyis alig várja bizti h menjetek már...

húúúúú, apa vigyázzon már magára!!!!!-akkor jól megijesztett benneteket :shock: ott lesz ő is végig?

anyós meg pityeregjen csak, biztosan nehéz neki, de ő cs..te el a dolgokat, akkor ez van..még így is sokat segítettetek neki...

ovi olyan lesz neki mint egy játszóház, bizti élvezi majd.

keresztanyádnak ugye az a betegsége mint nekem? kitartást hozzá, nehéz hosszadalmas dolog...
agica1027
 
 


ágica!
a családomban van eddig 3 gerincsérv. nagymamám, nem műthető, mert egy csigolyapótlást kellett neki csinálni, mert egyik eltűnt, de már másik műtétet nem mernek...
keresztapám, tavalyelőtt karácsonykor, meg keresztanyám is. meg az egyik hugom és én is hajlamosak vagyunk rá.

apa ma visszamegy fehérvárra, valakinek dolgozni is kell :)

mi még maradunk, másfél hetet itt, utána átmegyünk anyóshoz, akkor már apa is jön vissza.
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm a kedves szavakat és az együttérzést.Talán a temetés, ha meglesz, felfogom..

A meleg miatt Mucim nagyon szendved, alig volt egy perc szabadidőm, nagyon nehéz napok, talán érzi rajtam a feszültséget, három nap alatt többet sírt, mnit három hónap alatt.

nem is nagyon van már időm netezni, olvasok, de írni nincs már..etetés, játok ,torna, házimnuka, talán napi fél-egy órám van magamra, olyankor fürdök.:)

meg nem is tudom, így h Bátorról nem nagyon akarok írni, végülis nincs is semmiről, nem is tudok úgy beszélgetni.

Any jó pihenést,anyósmentes szabadságot!:)
(férjed ne legyen felelőtlen, neki még dolga van az életben!)

Ágica, csínnyán a házimuknával, dokid szívrohamot kapna a fele napodtól.

Kismamiknak pocaksimi!

Most jó sokan elmaradtak, Navared se írt régóta, remélem semmi gond.

KépKépKép
tünci28
 
 
 


tünci!
fel a fejjel, Bátorkának nagy szüksége van rád! (tudom dumálni, könnyű)
Vendég
 


nekünk már ez a pár nap sokat számít. ma csak egyszer tépte a haját...
és kis zsarnok a Zsófi, mindenkinek vele kell foglalkozni.
ha nem addig kiabál, hogy tata mama, Katica, dédi, amíg mindenki nem ugrik.
ha meg nem akarnak rá figyelni, néz maga elé és megjegyzi halkan"nem hallja". olyankor teli torokból kiabál újra!
nem is tudtam, hogy ekkora hangja van. :)

dédinél néztünk kacsákat, meg tyúkokat, apumnak van egy ismerőse, holnap vagy holnapután elmegyünk, megnézzük a teheneket meg a disznókat is.
egész nap a macskát dögönyözi, meg egyfolytában etetné. :)
ma talált egy csigát. és minden ujjával elkezdte szerencsétlen csigát visszanyomkodni a házába.
amikor rászóltam, hogy fáj neki, akkor meg akarta puszilni a csigát...
de szépen inkább együtt letettük a fűbe.

és eszik!!! és rendesen és sokat és gyönyörűen!!! (kopp-kopp)
Vendég
 


Hello Csajok!

any: csiga bleeeee :) Dorka is szedett vagy 10 db-ot tegnap előtt a kertben, persze, amikor nyálkás lett a keze, akkor meg mutatta, hogy piszkos, töröljem meg. :) Örülök, hogy Zsófi most jól eszik. Látod, jót tesz neki a levegőváltozás. Jó, hogy így körülrajongja mindenki. :)
Férjurad vigyázzon magára, ne legyen felelőtlen. Irrgum-burrgum. Anyós meg csak sírdogáljon, van miért.
Akkor ti most kicsit nyaraltok is..... ???

ágica: hát ahogy írod miket csinálsz, nem úgy tűnik, mintha agyonra pihennéd magad. Csak óvatosan azért, csak óvatosan. Itt is szúnyog invázió van. Kéne kapálnom a kertben, de ott tartok, hogy hiába fújom magam szúnyog riasztóval, akkor is megeszenek......grrrr
Hát igen, az ovik, iskolák nem törődnek vele, hova teszik a szülők a gyerekeket ilyenkor.

szosz, lara: tündériek a lányok. Látom mindenki nagyon jól érezte magát. :) Hol voltatok közös pancsizáson?

tünci: ha úgy érzed, és lesz időd, gyere csak, mi nagyon várunk. Picurkáink nehezen viselik a meleget, de mi is. Meg biztosan érzi Bátor baba, hogy te is szomorú, feszült vagy. Nagy-nagy ölelés neked!!

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


amikor csak bírok, azért jövök. :)
ma délelőtt bent voltunk az óvodában. csajszim játszott a gyerekekkel. meg kézen fogva sétálgatott velük.
meg engem is körbefogtak és labdáztunk 5 kislánnyal.
meg megkérdezték, hogy te Aniovónéni lánya vagy? és te mikor leszel majd óvónéni? meg a Zsófi majd ide fog járni óvodába?

kb másfél órát voltunk ott, jól lefáradt. ebéd, és már le is tettük aludni.
egész nap levegőn vagyunk, csak aludni jöttünk be.
Vendég
 


tünci!
remélem már egy picit jobban vagytok. nem kell gyorsan, mindig csak egy picit. sok puszi nektek!

kismamák hogy vagytok?
nikuc? navared? beze? meg akit még kihagytam így hirtelen? hogy bírjátok a frontokat?
Vendég
 


Sziasztok!

Később visszaolvasok, most csak beugrottam. Hétvégét végigfeküdtem, csütörtökön éjjel fél 12-kor elkezdtem vérezni, fenyegető vetélést állapított meg a szekszárdi kórház ügyeletese és a dokim is. A vérzés vasárnap délben elmúlt. Ma megint voltam uh-n, szerencsére minden rendben, veszély elmúlt, már nem kell egész nap feküdnöm, csak sokat kell pihennem. A méhszáj is zárt maradt. Kérlek benneteket, szorítsatok, hogy minden rendben menjen a továbbiakban!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze: nagyon-nagyon drukkolok!
Vendég
 


Mancsa, köszönöm szépen! :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


beze, nagyon nagyon szorítok!!!!!!!!!!

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


Most látom a vonalzódat. :D Már tudjátok a nemét??

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


Mi megvagyunk, próbálom túlélni a napokat. Olivérrel nagyon nehéz. Szemtelen, követelőző, és hisztis. Nincs olyan nap, hogy ne cirkuszolna. és persze, hogy ezt mind a játszótéren teszi.
Lotti meg még mindig csak 3-4 lépést tesz meg és inkább mászik.
Sógornőm szombaton költözik az otthonba. És már szép kis jóslo fájásai vannak. Még 2 hetet minimum kihúzhatna. De legalábbis jövő hét szombatra ne időzitsen. Mert valószinű én fogok vele bemenni, és szülinapomat és a házassági évfordulónkat fogjuk ünnepelni.

anyany, örülök, hogy ilyen jól telnek a napok és, hogy Zsófi eszik!

Tünci, egy nagy ölelést neked!

Nekem ma van 2 éve, hogy Anyu... :cry:

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


Kriszta nekedi s nagy ölelés..((())))

Sógornődre nem is tudok mit mondani..:( én nem értem ,h lehet idáig jutni, végtére is van gyed, meg gyerektartás...húú, én tényleg nem értem az ilyet, h végül otthonba kell mennie.így azon agyalok ,ha holnap ilyen történne velem ,azért egy egyszerű garzonalbérletet ki tudnék fizetni és megélni.

szépek az új vonalzik.

Beze, húú, rohadék terhességi vérzések!!! :twisted: és úgy utálom ,h mindig azt mondják, h csak a fekvés az ellenszere és ki tudja mikor lehet megnyugodni..hm és ha még nem mondták volna, no sex.
Kitartás és nyugibogyó..mondom én, az idegbeteg...

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Beze! Pihenj sokat! És drukk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szösz

KépKép
szosz
 
 


kriszti, köszi szépen. Igen, kisfiút várunk! :D Egy nagy ölelést küldök neked én is!

Tünci drága, őszinte részvétem! :(
A szextől el lettünk tiltva, de ha nem is mondta volna, már előtte megbeszéltem a férjemmel, hogy többet nem kockáztatunk. Nem ér annyit! :roll: A fekvés szerintem se ér semmit, ha fáj a pocim, úgyis ledőlök, azt meg tapasztalatból tudom, hogy a vér így is úgyis kijön! :x

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Csak belesem, mert most tudtam leülni, de már nagyon álmos vagyok. :(
Még egyben.

Beze, szorítok, hogy nálad minden rendben legyen. Majd én megyek helyetted kórházba, nekem már itt az ideje. Te meg maradj még egyben sokáig!

A többieknek sok puszik küldök. A csemeték nagyon édesek, megnéztem a fotókat. :) Megyek aludni. :) Holnapra kettős frontot mondanak, hátha....

Kép

Kép
nikuc
 
 


Sziasztok!

Beze:Nagyon-nagyon szorítok nektek!++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Milyen gyorsan kiderült a neme,és már a nevét is tudjátok :D Nagyon szép a vonalzója.


Nikuc:Kitartás!Már nem sok van hátra.Hogy birod ezt a meleget?

Szösz:Milyen volt a vasárnap?Köszi szépen mégegyszer a képeket

:D

Képzeljétek olyan aranyosak voltak a csajok mikor Szösz-ék elmentek megölelték egymást és még puszit is adtak egymásnak.Kis tündérek :D

Kriszti:Ölelést küldök neked!
Szépek a vonalzók :D Majdcsak elmúlik a hisztis időszak ilyenkor mit csinál Olivér?Majd felbátorodik Lottika aztán szaladhatsz utánna :)

Ancsi:Csopakon volt a fürdőzés :D Hogy álltok a felújítással?Már teljesen kész vagytok?

Ágica:Sajnos még a bankra várunk azt mondták hogy pénteken menjünk be érdeklődni.
De a telek eladás most tényleg nagyon jókor jött,pénteken megyünk az ügyvédhez.
Próbálj meg pihenni is most az a legfontosabb.

Anyany:Apa vigyázzon magára nagyon :!: Hannus is sokkal jobban érzi magát Anyóséknál meg Anyuéknál mint a panelrengetegben az étvágy is jobb,persze ha ráér enni :)
Jó pihenést nektek!

Winchi:Nagyon jó pihenést kívánok!Pont jókor mentetek le szuper a víz :D

Tünci:Remélem hogy picit jobban vagy.
Mi is szenvedünk a melegtöl de nem merem Hannusnál nyitva hagyni az ablakot mert akkor meg felébred a zajokra,most szigetelik a házunkat.

Jaffa:Hogy sikerült a vizsga?Milyen a munkahely?Hogy vagytok?
Vendég
 


Réka és Hannus eszméletlen aranyosak a képeken, de jó, hogy együtt voltatok. Mi a sóstói strandon voltunk, nagy csapattal, haverok + a gyerekek, akinél már van.

Kriszta: sajnálom sógornődet. És anyukád miatt meg megy az ölelés!

Beze: gratulálok a kisfiúhoz és tényleg pihizz sokat.

Nikuc: te már mennél, hogy így lesed a frontokat? Én már nagyon türelmetlen voltam az utolsó hetekben, a 36. után már mentem volna. Persze tudtam, hogy jó az, ha bent van még, de már nagyon nehéz volt várni és óriásinak lenni és akkora pocakkal szaladni a másik gyerek után...végül mindkettő a 38. héten bújt ki, csak Levi az elején, Dorcsi meg a végén.

Any: örülök, hogy jól érzitek magatokat anyudnál, meg Zsófi evésének is.

Betti: rendbejött már a nyakad teljesen?

Tünci: te jobban vagy már? Úgy értem lelkileg, mert eléggé padlón voltál a vizsgálat után. Ha nem akarsz ide írni róla kérdezhetek priviben.

Most megyek befekszem a családi ágyba...
Vendég
 


Mancsa:Milyen ez a lugosító diéta?
Akkor nektek is jól sikerült a fürdőzés :D
Köszönjük a dicséretet :D
Vendég
 


sziasztok!

mancsa!
családi ágy!
mi is együtt alszunk Zsófival:) délután meg egyedül és őrzöm az ajtót, ha felébred, akkor tudjak menni, vagy ha ő jön ki, le ne essen a lépcsőn.

ma délután rosszat álmodott szegénykém. 2szer is. és ébredéskor nagyon sírt. álmában valaki bántotta, de nem akart róla beszélni.

lara!
nektek szorítok!

nikuc!
neked is szorítok, hogy olyan legyen a picurka születése, ahogy szeretnéd!

beze!
örülök, hogy nem lett gond!
a Marcell tök jó név! volt genetikai vizsgálat?
és pihenj sokat!!!

tünci!
remélem kicsit jobban vagy már! és Bátorka is!
hogy bírja a tornát? látsz valami változást azóta?
Vendég
 


Szösz még gyorsan az ekcémáról, mert olvastam, hogy kérdezted. Nálunk is az van, hogy írattam szteroidos kenőcsöt, ami bent van a hűtőben és ha nagyon csúnya azzal kenem be este, már reggelre sokat javul tőle. Meg a sanatopic testápolót istenítem, utánanézhetsz a neten miket írnak róla, direkt ekcémás gyerekeknek találták ki, semmi illatanyag, sokáig megköti a vizet.
Tusfürdőkkel nagyon kell vigyázni, Dorcsinak is kijön némelyiktől, most neki is a kecsketejes szappant használom, egész jó.
Sajnos ha homokozik, vagy földezik akkor is csúnya lesz a kézfeje, de szegényt nem akarom eltiltani a homokozástól.
Némelyik kaja is kihozza, pl a paradicsom Dorcsinál is, meg nálam is. Pedig szeretjük mindketten.
Vendég
 


voltunk keresztanyámnál is.
most egy kicsit jobban van talán, de a gyógyszerektől meg a mellékhatásaitól szenved. de nagyon lassú a javulás...
talán hízott is egy kicsit, de 1 hete azt mondják, hogy nagyon vizesedik... +egy gyógyszer.
Zsófi adott neki gyógypuszit, és mondta "nem is sáj háta, gyógyuuuujjjj"
olyan édes volt. megszerette, megpuszilgatta.

agica!
nem téged akarlak ijesztgetni, nem azért írtam. neki nagyon súlyos volt... és sok volt a komplikáció is.
de pl a keresztapámnak 1 műtét és teljesen jól van.
Vendég
 


Lara: ígérem holnap leírom neked, most leragad a szemem.
Igazából én is neten keresgélem melyik ételek lúgosítanak, azokból állítok össze kaját, de holnap részletesen leírom. :wink:
Vendég
 


fehérváron volt eső? itt volt délután egy nagyon nagy, másfél órán át. meg egész délután kicsit csöpögött az eső.

na megyek, odabújok a Pannám mellé. :)
Vendég
 


A csajokat megsem dicsértem :oops: Csuda édesek!

Tünci, a sógornőm ugy jutott idáig, hogy az első gyereke is 3 hét ismeretség után jött és az "apuka" nem ismerte el. Gyerektartás nincs, bár holnap lesz az utolsó tárgyalás apasági ügyben és akkor meg is állapitják. Munkaviszonya nem volt, igy csak gyest kapott, de az már lejárt. A neten összejött egy Kazinzbarcikai palival, akivel össze is költözött 2 éve. Ott csak gyűltek az adósságok és most februárban vissza jött, a srác meg ott maradt adósságot törleszteni. De amit az anyós itt ki vett neki albérletet, ott is csak a kifizetetlen csekkek gyűlnek és pluszban jogtalanul laknak ott, mert önkormányzati. Szép ki történet.

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


anyany, én nem vettem észre, hogy eset volna, de jó hűvös volt legalább éjjel.

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


Lara, mit csinál Olivér? Követelőzik és ha azt mondom, hogy nem , azt nem érti meg . Pl. tegnap délelött is ő éhes vegyek neki nyalókát ! a bolba. mondom nincs nálam pénz. fél óra aztán ebéd. de persze nem hagyta abba. Látványossan duzzog, bőg. Ez folytatódott az edédnél, hogy : Á pörkölt azt szeretem, de persze, hogy csak 2 kanálal evett.
És akkor délután megint ugyan ez. kináltam mielött lementünk, nem kellet semmi, ott meg ahogy meglát valamit másnál rögtön kell neki. De legtöbször: vegyél valamit a boltban! Nem kéri, követeli és igy ugye nem veszek neki akkor jön a cirkusz

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


sziasztok

tünci, kitartás,sok erőt és nagy ölelést nektek!!!
ha van kedved és időd tudod priviben is mindig várom h jelentkezz,mert azért ugyanúgy kiváncsi vagyok rátok és bátorra!!!!!
jó volt a dokis hasonlatod...
nálunk nagynéném ment el a múlt héten, várjuk h mikor búcsúztatjuk....

any, de jó h zsófi kifárad, játszik, eszik, szomszédol,rokonozik....ez kell neki látod és semmi baja...
ovi tk jól fogadta, akkor a bölcsi is biztosan könnyebben megy majd.
gyűjtsetek sok erőt ezekből a napokból, mert a rideg városban jó lesz rágondolni.
dehogy ijesztettél meg a betegséggel...tudom ahányan vagyunk annyi eset. próbáltam időben menni, persze h hogyan sikerült igazán 1év után derül ki a dokibá szerint..addig lehetnek panaszok, igaz kisebbek mint eddig....

ancsi, kitartást neked, és vigyázok tényleg......

beze, jajj megy a drukk 1000-el, pihenj, lazíts amennyit tudsz...szorítok neked nagyon, biztosan minden rendbe jön
ákossal vérezgettem...dokinőm mondta akkor h ha fejen állok is vérzik ha akar...és tényleg nem tudunk tenni semmit sajnos... áááá
azta de hamar tudjátok h kicsi fiú lesz :shock:

kriszta, sajnálom a gondokat, nehéz ez, de majd az időő..
sógornődék meg nagyon felelőtlenek, mert a nem volt gyerekbarát helyzet a kapcsolat alatt...

nikuc, azta mindjárt baba..ákossal ilyenkor már otthon voltunk....

lara, akkor drukk a bankhoz, meg jó pancsizásokat!!!!

mancsa, mi volt a rezonancia mérésen?
akkor jó kis hétvégétek volt...
mosódiót várom már hogy hozza a postás

:oops:

tegnap nem voltam valami fényesen, meg is ijedtem kicsit..nem én voltam...
biztosan a front, mert mondták h az most már bezavar majd..és tényleg
többet feküdtem,maradék volt azt ették, meg szendót :oops:
többi megvár...
:roll:
agica1027
 
 


Sziasztok!

Nikuc, Lara, Mancsa, any, ágica, köszönöm szépen, nagyon aranyosak vagytok!

Lara, Szösz, tündériek a lányok! :D
Telekeladásnak örülök. :)

Szösz, Lexit körömvirág kenőccsel kenegetjük, nekünk jó. A sajt és a tojásfehérje hozza ki, de a tejalapú junior italtól semmi baja. :shock: A védőnőm ajánlotta még a lipobase krémet, dm-ben lehet venni, állítólag az is jó, és nem szteroidos. Mi is johnsont használunk, semmit nem okoz.

True, igen, szekszárdi vagyok.A találós kérdésen még gondolkodnom kell. :oops:

ágica, tuti a hidegfront, nekem is fájogat olyankor a pocim.

any, férjed tényleg vigyázzon magára sokkal jobban!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


nem semmi szúnyogok vannak. Zsófi bokája dagadt most a másfélszeresére, 2db szúnyogcsípéstől. szteroidos krémet kentem rá... az vitte le csak... a vizes ruha sem. hiába kínoztam szegénykémet, mert nem szereti, sírt is...

holnap átmegyünk 2 napra tesóméékhoz Makóra. megnézzük a kis zsarnok hisztigépet... :D remélem tesóm hajlandó lesz kicsit leszakadni róla, mert tényleg az. amikor tesóm kikerült a látószögéből, azonnal bőgött...
meg különben is, tesóm azért akarja, hogy menjünk, hogy Zsófival játszhasson sokat. :D legalábbis ezt mondta.

ma megint rájöttem, hogy a távolság milyen jó hatással van a kapcsolatokra. anyuval sikerült majdnem összekapni.
keresztanyáméknál is áll a bál. nagymamám is kivan tőlük.
zizik. miért jó vajon ennyit veszekedni? nem értem.
mondtam, amikor elkezdték nekem részletezni, hogy ez engem nem érdekel, nem ezért jöttünk. nem kell a feszültség, abból nekünk is kijut.
Vendég
 


Sziasztok!

Tünci:Ha majd lesz egy pici időd írhatnál pár sort Bátorkáról privibe.
De csak ha lesz időd kedved valamikor.


Anyany:De jó lesz nektek holnap :D Olyan aranyos Zsófi a vonalzón(ezt már elöbb is írni akartam)Eszméletlen milyen haja van :D annyira édes :D

Beze:Vigyázz magadra nagyon és ha tudsz akkor pihenj minnél többet.Mi is nagyon örülünk neki,most nagyon jókor jött.

Ágica:Így van minden meg fog várni most csak pihenj amennyit csak tudsz.

Kriszti:Hú ez nem hangzik valami jól :( Majd mi is megtudjuk :roll:
Hannus is szokott hisztizni de azért egy nagyobb gyereknél már másabb.De biztos ügyesen tudod kezelni,vagy nem is tudom mi a legjobb ilyenkor ráhagyni?
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm az ekcémás válaszokat! A doki nekünk is írt valami kencét, párszor bekentük, és nagyon sokat javult. Szóval ahogy olvasom, bármitől lehet ekcéma, nem feltétlenül csak a tejallergiától.

Lara! Tényleg nagyon arik voltak a csajok! :D De képzeld mostanában Réka nem szereti ahol sokan vannak. Ma tök jó volt a játszótér, amíg csak ő volt, de aztán mikor sokan jöttek, hozta a játékait, és be akart ülni a babakocsiba.

Tünci! Sajnálom, hogy ide nem írsz Bátorról, pedig nagyon kíváncsiak lennénk szerintem mindannyian.

Beze! Remélem pihensz, amennyit tudsz! :wink: És már bizti, hogy fiú? Bár emlékszem Te az elejétől fogva fiúnak gondolod.

Jaffa! Mi volt ma?

Katinka?

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Nem Lara, sajnos nem tudom jól kezelni. Kiakadok tőle teljesen. Az ő sirása mindigis az elviselhetetlen kategoriába tartozott. Az igazság az, hogy ez nem most lett elrontva. Sajnos az apjával nem egyezik a nevelési módszerünk.
Most rohanok, 3 gyerekem van

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


kriszta, majdcsak megtalálod h mi a megfelelő taktika ami beválik.
nehéz hosszú dolog, de majdcsak sikerül!!!!!
persze az nagy baj ha apával mást gondoltok erről, mert a gyerek nem tudja h ami tegnap szabad volt, jó volt, az ma miért tilos....

szosz,remélem jobban van réka ekcémája.

beze, jól vagy!????
pihizz sokat!!!!!

lara, igen a frontok...egész héten......

mancsa, megjött a mosódióm!!!!!
ma döglődöm, de holnap mosok tuti :wink:

tünci,privi ment.

sokat fekszem a héten,magam is meglepődök mennyit.
kell na....
apa tegnap meglepett egy szupi kis digitális camerával....
:shock:
tünci, nálatok vette :wink:

fuji finepix ax200 12mega pixels, fotóz, meg vesz fel videót is...azt mondja én vagyok á-val, csináljak róla sokat.
van minden kütyünk,de szupi gép ami hd-ben készít mindent még nem volt-tavaly egy nagy hd-s lcd tv-t vettünk amihez kellett a gép.
neki ez volt fontos, most ez is van.-de nekem vette
:D :D
:wink:
agica1027
 
 


Sziasztok!

any, Zsófinak gyógypuszik! Ezek a szúnyogok borzalmasak. :(

Szösz, igen, már tuti. :wink:

Lara, igyekszem. Ezt a hetet kihasználom. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Ideértem végre :lol:

Ágica maradj már nyugton! :wink: Te is olyan vagy, hogy oda kellene szíjazni az ágyhoz :lol:

Szösz, Lara édesek a csajok együtt :lol: :lol: :lol:

Tünci nagy puszi nektek nehéz időszak ez...

Any élvezzétek a nagy családi idillt, egy idő után mr azért nálunk is jó hazajönni ha sokat vagyunk anyuéknál. Másképp éljük már az életünket és nehéz újra összerázódni.

A Balcsi szuper volt, de a rengeteg szúnyog (szukony Matyi szerint) kiakasztó, a lábam borzalmasan néz ki. Már mondogatom magamnak, hogy a pirospöttyös az igazi :lol:

Holnap kissé besűrűsödött a program, 11re megyünk dokihoz Fehérvárra de 13kor meg bölcsis szülői lesz itthon... Időgépe van valakinek????

KépKép
winchi
 
 


Beze Marcell baba :lol: :lol: :lol: Pihengess remélem, most már nyugiban lesztek és nem lesz több ilyen!!!

Ágica a sheavaj.hu-ról jó rendelni én is onnan szoktam, jó minőségű és normálisak nagyon.

KépKép
winchi
 
 


winchi!
nekünk is jó lenne időgép. :)

most tesóméknál rontjuk a levegőt pár napig.
de a férjemmel megbeszéltük, hogy inkábbb jövő szerdán jön, nem csütörtökön.
anyum ma kötözködős hangulatban volt. olyankor elviselhetetlen, mindenrt piszkált.
eljövünk, alig várom, aztán meg azt várom, hogy végre otthon.
minden máshogy van, unom a táskából öltözködést, de Zsófinak kell egy kis levelgőváltozás. ő nagoyn élvezi.
Martinka is nagoyn tetszik ám neki. majd csinálok képeket.
Vendég
 


Jó reggelt!

Winchi: szukony :lol: ez nagyon tetszik, Levi mondta régen a légyre, hogy gyéé, ez is olyan. Időgépünk az nincs, de basszus ez elég necces lesz. Főleg ha a doki később hív be.

Ágica: örülök, hogy megvan a mosódió, remélem neked is beválik majd.

Any: Én sem tudnék már együtt lakni anyuékkal, abból tuti veszekedés lenne mindig. Mikor anyósékkal laktunk ott is folyton cirkusz volt, de mióta külön lakunk tök jól megvagyunk.
Még jó, hogy a férjem nem veszekedős, mert én utálom a vitát.

Kriszta: hát hallod sógornőd eléggé felelőtlen, ha 3 hét ismeretség után bevállal egy gyereket. :shock:
Amit Olivérről írtál, ugyanazzal Levi is próbálkozik, csak szelídebb kiadásban. Én ettől is ki vagyok akadva, pedig nem hisztizik, azt nem engedtem meg soha, hanem duzzog, sőt mostanában dobbant, vagy belerúg a falba. Ilyet ő az ovi előtt soha nem csinált, szerintem ott látta, hogy így is lehet viselkedni. Egyelőre én sem tudom mit kezdjek ezzel a helyzettel, de ráhagyni tuti nem fogom. Most még megbeszélem vele a dolgot, de ez eddig még nem változott, lépnem kell, de mit??? Nehéz ez nagyon.

Lara: ma írok neked privit, tegnap elmaradt. Állatkertben voltunk a gyerekekkel, apa szabit vett ki. Tesómhoz mentünk be reggel a kórházba, vért vett tőlünk, aztán állatkerteztünk. Tök jó volt, csak nagyon elfáradtunk, este meg még masszázsra is mentem.

Képzeljétek jövő hét a határidő, megpályázom az itteni oviban a dajka állást. Ha esetleg felvesznek szeptembertől én is dolgozni fogok. Míg kicsik a gyerekeim nagyon szupi lenne itt helyben dolgozni. Biztos nem fizetnek sokat, de legalább nem kell bejárnom Pestre, az a gyerekektől már nem is menne. Csak az a baj, hogy nagyon sok a jelentkező. Drukkoljatok légyszi.

Na felébredt Levi, megyek kakajót csinálni.
Vendég
 


Igen Mancsa, piszok nehéz. A barátnőm is sokszor csak néz, hogy úristen mi vár rám. És szoritok nagyon, hogy sikerüljön!!!
Tegnap délelőtt Olit annyira megijesztette egy öreg. A szomszéd házat, körbe szokták menni több gyerekkel, a fal mellett. Van ott egy állatkereskedés, ott is elnézelődnek. A boltost nem szokta zavarni, de a lépcsőház elött volt egy öregember aki rájuk kiáltott, hogy " megáljatok csak". Szegény annyira megrémült, hogy remegve jött vissza és fel kellett menni, és bezárni az ajtót. Éjjel is síkitva ébredt, rémálma volt. Tudom nem szent a gyerekem, és mindig idősebb 8-10 évesekkel megy körbe de betartja a szabályt, hogy csak a fal mentén, a sarokban van a játszó és kb 5 percenként előjönnek. De nem hiszem, hogy olyan nagyon rosszat csináltak, hogy igy megkell rémiszteni.

Tegnap este a sógornőmet bevitte a férjem. Azt hitte beindult a szülés, mert egy picit vérezgetett és jöttek megint a jóslok. De vaklárma volt.

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: